• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,108017.0.html

این تاپیک چرا قفل شده ؟‌من تقریبن تمام پست هارو خوندم. نیلوفر روی پست ها تقریبا بررسی کامل داشت و تعداد زیادی رو همزمان با پست گذاشتن ویرایش می کرد. پست من هم که مستقیما در مورد موضوع هست. چرا باید قفل بشه ؟

دقیقا شده مثل مدیریت sadlove که تو اعتقادی یهو تاپیک هایی که خوشش میومد رو باز می کرد و روند بحث رو کلن به هم میریخت.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از مازیمون :
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,108017.0.html

این تاپیک چرا قفل شده ؟‌من تقریبن تمام پست هارو خوندم. نیلوفر روی پست ها تقریبا بررسی کامل داشت و تعداد زیادی رو همزمان با پست گذاشتن ویرایش می کرد. پست من هم که مستقیما در مورد موضوع هست. چرا باید قفل بشه ؟

دقیقا شده مثل مدیریت sadlove که تو اعتقادی یهو تاپیک هایی که خوشش میومد رو باز می کرد و روند بحث رو کلن به هم میریخت.
من هم تمام پست ها رو خوندم. :]
اجازه بدين با زننده ى تاپيك و نيلوفر صحبت هايى داشته باشيم.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

به نقل از Mysterious Quéèn :
من هم تمام پست ها رو خوندم. :]
اجازه بدين با زننده ى تاپيك و نيلوفر صحبت هايى داشته باشيم.

نظرتون چیه اول صحبت هارو داشته باشید بعد بیاید بحثی که جریان داره رو از جریان بندازید ؟ اونم تو انجمنی که سالی یک بار یه همچین بحثی درش شکل میگیره و اگه توجه کرده باشید همین بحث کلی از سایر بحث های تاریخ رو زنده کرد.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از مازیمون :
نظرتون چیه اول صحبت هارو داشته باشید بعد بیاید بحثی که جریان داره رو از جریان بندازید ؟ اونم تو انجمنی که سالی یک بار یه همچین بحثی درش شکل میگیره و اگه توجه کرده باشید همین بحث کلی از سایر بحث های تاریخ رو زنده کرد.

نظرم اين ه كه فعلاً تاپيك قفل بمون ه.
توضيحات بيشتر رو هم ترجيح مى دم بعد از صحبت با زننده ى تاپيك و نيلوفر قرار بدم.

+جلب توجه به هر قيمتى، از نظر "من" صحيح نيست.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از مازیمون :
قبول دارم تاپیک جای بحث داره ولی تاپیکی که دارن به سر و کله هم میکوبن توش چه فایده ای داره باز باشه؟
فعلا تا این مسئله هم رفع بشه قفل میمونه :-"

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

مازیار، من موافق بودم با قفل شدن تاپیک. شخصاً به هیچ عنوان نمی‌شه رفتار کسانی رو که به هر قیمتی می‌خوان توی بحث پیروز باشن، و خصومت داشتن با هم از لحن‌شون می‌باره کنترل کرد. از نظرِ شخصی من، تمام پست‌های اون تاپیک پتانسیل این رو دارن که پاک بشن، و هر چقدر هم تذکّر دادم با لحن درست صحبت کنن فایده نکرد. بحث وقتی به این سمت می‌ره جلو، فقط برای افراد خود اون بحث جالب می‌شه و برای بقیه، آزاردهنده و غیرمفید می‌شه. اگر هم قرار باشه این تاپیک دوباره باز بشه، باید کاملاً مراقب لحن و حرف‌هاشون باشن طرفین و دست از تلاش حداکثری برای توهین کردن به هم بردارن.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

حس مى كنم كه نيلوفر توضيحاتِ كاملى داد، ولى چون گفته بودم بعد از مشورت با نيلوفر و زننده ى تاپيك توضيحاتى رو قرار مى دم، لازم دونستم بگم چرا از نظر من اون تاپيك بهتره فعلاً قفل باشه.

١. تاپيك هدفِ كاملاً مشخصى نداشت. با يه بحث نژادى ِ جهت دار شروع شده و توىِ پست هايى اشاره شده كه ما با هم دعوا نداريم و هم وطنيم و اين تاپيك براى اين ه كه به نژادمون الكى افتخار نكنيم و از نژادپرستى فاصله بگيريم ولى عملاً به اختلاف دامن زده شده بود كه مى تونيد پست ها رو بخونيد و ببينيد.

٢. بحث خيلى از منطق فاصله گرفته بود و شبيه دعوا شده بود و اگر باز نگاهى به تاپيك بندازيد نهايتاً ٧ يا ٨ پست منطقى و علمى خواهيد ديد. بيش تر از روى تعصب روى نژاد پاسخ داده شده بود. يعنى عمده دليل قفل شدن به خاطر لحن بسيار بد افرادى ست كه پست گذاشتن و ربط چندانى به محتواى تاپيك نداشت.

٣. جواب بحث كاملاً مشخص ه. همه ى حكومت ها نقاط سياهى دارند كه باعث مى شن خاكسترى بشن، حالا بعضى خاكسترى ها پررنگ ترن و بعضى ها كم رنگ تره. بت ساختن از افراد هم كلاً كار غلطى ست و بايد افراد رو با اعمال شون سنجيد. ولى محور بحث به جاى اين كه از منظر تعادلى به قضيه نگاه كن ه، تخريب يك نژاد براى نشون دادن برترى يك نژاد ديگه بود(حتا اگه واقعاً هدف اين نباشه، اين طور به نظر مى رسيد)، در حالى كه كلاً برترى نژادى خلاف تمام اصول انسانى ست. اين كه نژاد ترك، بسيار براى كشور زحمت كشيدن و شخصيت هاى بزرگ و پرافتخارى از دامن ترك ها برخواسته اند، واضح و مبرهنه، ولى ببينيد آيا همون شخصيت ها روى نژاد تاكيد داشتن يا روى خاك وطن؟
البته ايشون ناراحت بودن از تمامِ بى مهرى هايى كه داره به ترك ها مى شه. كه اين يه زاويه ديد نادرست ه، الان به خيلى از استان هاى كشور من جمله بلوچستان، كرمان و ... بى مهرى مى شه كه اصلاً مسئله ى نژاد در اين جا مطرح نيست. يه كوتاهى همگانى ست كه بايد ريشه اى بررسى بشه.

٤. . اين بحث مى تونست خيلى از منظر انسانى ترى مطرح بشه كه به زننده ى تاپيك، جناب صادق هم گفتم.

:]

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

حس مى كنم كه نيلوفر توضيحاتِ كاملى داد، ولى چون گفته بودم بعد از مشورت با نيلوفر و زننده ى تاپيك توضيحاتى رو قرار مى دم، لازم دونستم بگم چرا از نظر من اون تاپيك بهتره فعلاً قفل باشه.

١. تاپيك هدفِ كاملاً مشخصى نداشت. با يه بحث نژادى ِ جهت دار شروع شده و توىِ پست هايى اشاره شده كه ما با هم دعوا نداريم و هم وطنيم و اين تاپيك براى اين ه كه به نژادمون الكى افتخار نكنيم و از نژادپرستى فاصله بگيريم ولى عملاً به اختلاف دامن زده شده بود كه مى تونيد پست ها رو بخونيد و ببينيد.

٢. بحث خيلى از منطق فاصله گرفته بود و شبيه دعوا شده بود و اگر باز نگاهى به تاپيك بندازيد نهايتاً ٧ يا ٨ پست منطقى و علمى خواهيد ديد. بيش تر از روى تعصب روى نژاد پاسخ داده شده بود. يعنى عمده دليل قفل شدن به خاطر لحن بسيار بد افرادى ست كه پست گذاشتن و ربط چندانى به محتواى تاپيك نداشت.

٣. جواب بحث كاملاً مشخص ه. همه ى حكومت ها نقاط سياهى دارند كه باعث مى شن خاكسترى بشن، حالا بعضى خاكسترى ها پررنگ ترن و بعضى ها كم رنگ تره. بت ساختن از افراد هم كلاً كار غلطى ست و بايد افراد رو با اعمال شون سنجيد. ولى محور بحث به جاى اين كه از منظر تعادلى به قضيه نگاه كن ه، تخريب يك نژاد براى نشون دادن برترى يك نژاد ديگه بود(حتا اگه واقعاً هدف اين نباشه، اين طور به نظر مى رسيد)، در حالى كه كلاً برترى نژادى خلاف تمام اصول انسانى ست. اين كه نژاد ترك، بسيار براى كشور زحمت كشيدن و شخصيت هاى بزرگ و پرافتخارى از دامن ترك ها برخواسته اند، واضح و مبرهنه، ولى ببينيد آيا همون شخصيت ها روى نژاد تاكيد داشتن يا روى خاك وطن؟
البته ايشون ناراحت بودن از تمامِ بى مهرى هايى كه داره به ترك ها مى شه. كه اين يه زاويه ديد نادرست ه، الان به خيلى از استان هاى كشور من جمله بلوچستان، كرمان و ... بى مهرى مى شه كه اصلاً مسئله ى نژاد در اين جا مطرح نيست. يه كوتاهى همگانى ست كه بايد ريشه اى بررسى بشه.

٤. تمام اين بحث هاى اختلاف افكن، به ضرر كشور ما و اتحاد ماست. اين بحث مى تونست خيلى از منظر انسانى ترى مطرح بشه كه به زننده ى تاپيك، جناب صادق هم گفتم.

:]

اینکه دعوا طور بوده قابله قبوله. ولی اینکه باعث به خطر انداختن اتحاد ماست! چندان دلیل قابل قبولی نیست.

خوب ببینید اگه وسط گله ی گوسفند یک گوسفندی به طور اتفاقی راه نزدیک تری به اب پیدا کنه و بره سمت اب و خوب تعدادی گوسفند دیگه هم دنبالش کنند. چون باعث از بین بردن اتحاد گوسفندان میشه باید کشتتش ؟

البته این به نظر شما نزدیکه ها. که اگه کسی راهی بهتر سراغ داشته باشه باید خفش کرد تا مبادا ارامش روانی باقی گوسفندان ( انسان ها ) به خطر بیافته!!!

چون تشنگی و اب که اهمیت نداره. مهم اتحاده!

اتفاقن برعکس تو اون بحث داشت مطرح میشد که حکومت با بی توجهی به بعضی جاها داره به استان ها ظلم می کنه و این ظلم باعث به وجود اومدن تعصبات نژادی میشه. یعنی وقتی کرد ها مثلن به طور کل نظرشون تاثیر نداشته باشه. نه فقط خود کرد ها بلکه افرادی که در اون منطقه زندگی می کنن هم شاکی میشن ولی چون اکثریت کرد وجود داره ممکن یک حالت نژاد ستیزی به نظر بیاد.

خوب وظیفه ی مدیر انجمن هم همین هست که پست هارو پاک کنه تا بحث بتونه ادامه پیدا کنه. ولی اینجا شما داری نظر خودت رو وارد بحث می کنی.

حرف نیلوفر منطقیه میگه بحث داشت دعوا میشد و خوب ارنواز چند وقتیه نیست. ولی اینکه شما میای میگی فلان موضوع اتحاد مارو به خطر میندازه در نتیجه باید قفل بشه یعنی داری نظر خودت رو وارد بحث می کنی که این غلطه.

شما اگه نظری دارید میتونید پست بدید. قرار نیست بر حسب اینکه چیزی مورد نظرتون نیست بحث رو قفل کنید.

نظر شما نظر شماست می تونید با بقیه به اشتراک بذارید ولی نمی تونید جلوی بیان نظر بقیه رو بگیرید.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

مثال تون، مثال خوبى نيست و ربطى هم نداره و لطفاً پاى موضوعات ديگه رو به اين بحث باز نكنيد.
من نظر شخصى م رو پاك مى كنم .
اگه ربط مثال تون رو توضيح بدين هم خيلى خوشحال مى شم. ما در مورد آزادى بيان حرف نمى زنيم اين جا.

اتفاقن برعکس تو اون بحث داشت مطرح میشد که حکومت با بی توجهی به بعضی جاها داره به استان ها ظلم می کنه و این ظلم باعث به وجود اومدن تعصبات نژادی میشه. یعنی وقتی کرد ها مثلن به طور کل نظرشون تاثیر نداشته باشه. نه فقط خود کرد ها بلکه افرادی که در اون منطقه زندگی می کنن هم شاکی میشن ولی چون اکثریت کرد وجود داره ممکن یک حالت نژاد ستیزی به نظر بیاد.
الان شما يه مغالطه ى بزرگ انجام دادين اين جا!
توى اون بحث به جاى اين كه گفته بشه بى توجهى ها به اختلافات دامن مى زنه، دقيقاً گفته شده بود كه چون نژادپرستى وجودداره به ترك ها بها داده نمى شه، در حالى كه بى توجهى براى تمام مردم غيرپايتخت نشين وجودداره.

و بله من چون ديدم اون تاپيك حالت دعوا و غير منطقى داره سطح بحث رو پايين مى ياره، قفل ش كردم و اين كار رو با هماهنگى انجام دادم.
و اين به معناى حرف نزدن و جلوى حرف زدن بقيه رو گرفتن نيست. نيلوفر پيشنهاد يه مناظره رو توى انجمن جامعه شناسى با موضوع نژادپرستى داد، كه بحث از اين حالت غير منطقى و دعواطورانه در بياد. اين طورى خيلى منطقى تر و با لحن بهتر مى شه در موردش حرف زد.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه

مثال تون، مثال خوبى نيست و ربطى هم نداره و لطفاً پاى موضوعات ديگه رو به اين بحث باز نكنيد.
من نظر شخصى م رو پاك مى كنم .
اگه ربط مثال تون رو توضيح بدين هم خيلى خوشحال مى شم. ما در مورد آزادى بيان حرف نمى زنيم اين جا.
الان شما يه مغالطه ى بزرگ انجام دادين اين جا!
توى اون بحث به جاى اين كه گفته بشه بى توجهى ها به اختلافات دامن مى زنه، دقيقاً گفته شده بود كه چون نژادپرستى وجودداره به ترك ها بها داده نمى شه، در حالى كه بى توجهى براى تمام مردم غيرپايتخت نشين وجودداره.

و بله من چون ديدم اون تاپيك حالت دعوا و غير منطقى داره سطح بحث رو پايين مى ياره، قفل ش كردم و اين كار رو با هماهنگى انجام دادم.
و اين به معناى حرف نزدن و جلوى حرف زدن بقيه رو گرفتن نيست. نيلوفر پيشنهاد يه مناظره رو توى انجمن جامعه شناسى با موضوع نژادپرستى داد، كه بحث از اين حالت غير منطقى و دعواطورانه در بياد. اين طورى خيلى منطقى تر و با لحن بهتر مى شه در موردش حرف زد.

ببین شما یه نظری داری. من یه نظری. اینکه ما چه نظری داریم ربطی به یک بحث نداره. بحث یعنی هر کس نظره خودش رو میگه.

خوب اونا دارن نظر خودشونو میگن. ما که نمی تونیم بگیم نظرشون درسته یا غلط. نظره اوناس. شما مخالفت دارید می تونید توی بحث شرکت کنید. اینکه چی بیان میشه به افراد شرکت کننده در بحث مربوطه نه به مدیر.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از مازیمون :
ببین شما یه نظری داری. من یه نظری. اینکه ما چه نظری داریم ربطی به یک بحث نداره. بحث یعنی هر کس نظره خودش رو میگه.

خوب اونا دارن نظر خودشونو میگن. ما که نمی تونیم بگیم نظرشون درسته یا غلط. نظره اوناس. شما مخالفت دارید می تونید توی بحث شرکت کنید. اینکه چی بیان میشه به افراد شرکت کننده در بحث مربوطه نه به مدیر.
اين آخرين باره كه بنده پاسخ شما رو مى دم.
نظر خودم رو برداشتم. مرسى از تذكرتون در اين زمينه. الان كاربرايى به من پيام دادن و از جو سايت ناراحت هستند و من معتقدم اون تاپيك براى جو سايت خوب نبود، بيكى از دلايل قفل كردن هم همين بود.
و براى بار سوم تكرار مى كنم با اين كه تاپيك از نظر محتوايى هم فوق العاده ضعيف بود به دليل لحن بدى كه وجودداشت قفل شد.

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

ببینید من تلاشم رو کردم واقعا که توی پ خ روشن کنم موضوع رو، دو روزه با 10 تا پ خ روشن نشده که اومدم اینجا نوشتم!

مدیر داخلی mahsa m پستی داشتن توی حرف بزن ، یه کپی پیست خیلی طولانی از یک سایت مشاوره کنکور { کاری نداریم حالا که سابقه داشته یا نه } . بدون ذکر واشاره به منبع،از جانب خودشون ، که مغایرت با قوانینش برعهده من نیست.
برحسب اتفاق بنده توی همون صفحه پستی داشتم شامل یک جمله : " مثلا بیاید به ذکر منبع و حقوق نویسنده احترام بگذاریم . " که خب مشکلی نداشته. یعنی من فکر کردم و دیدم مشکلی برای ح ب نداره و فرستادم. بازم اتفاقا یکی از عبارات این جمله لینک داشته به همون وبلاگی که مدیرمذکور ازش کپی پیست کرده.
این شکلی مثلا بعد از چند دقیقه از ارسال پستم متوجه شدم ایشون پستش رو حذف کرده. خیلی هم خوب ، منتها مشکلی که که بود ، پست منم حذف کردن. وقتی متوجه شدم از یکی از مدیرای داخلی ( همچنین مدیرای انجمن ) درخواست کردم مشکل پست م بررسی بشه. ایشون لطف کردن و بعد از بررسی پست و "صحبت با شخص حذف کننده" بمن اطلاع دادن که مشکلی با قوانین نداره پستم و برگردوندن. که خب ممنونم از پیگیری شون واقعا.
بازم امروز پست من توسظ یکی از مدیرای انجمن حذف شده و خب پس از صحبت با همون مدیر داخلی حذف کننده به این نتیجه رسیدن که حذف کنند. هرچند من بازم درست متوجه نشدم چی به چی شد برخلاف تلاش دوطرف "-:

من یه سوال ساده فقط دارم. چون از تیم داخلی ها شروع شده موضوع نه مدیرانجمن حرف بزن. و خب لابد نفر اول یک سوالی براش ایجاد شده دیگه. چه قانونی رو بهش دقت نداشتم که باید دفعه ی بعد بهش دقت کنم ؟
و خب اگه مشکل خاصی نداره برگردونید پستم رو خب لطفا "-:
پ ن : بقول یه دوستی " من خودم قبلا مدیر بودم " ((: و یه مقدار حداقلی از قوانین اگاهی دارم دیگه :]

×بعدنوشت : درست شد ممنون.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از کهکشـــــان :
بازم امروز پست من توسظ یکی از مدیرای انجمن حذف شده و خب پس از صحبت با همون مدیر داخلی حذف کننده به این نتیجه رسیدن که حذف کنند. هرچند من بازم درست متوجه نشدم چی به چی شد برخلاف تلاش دوطرف "-:

من یه سوال ساده فقط دارم. چون از تیم داخلی ها شروع شده موضوع نه مدیرانجمن حرف بزن. و خب لابد نفر اول یک سوالی براش ایجاد شده دیگه. چه قانونی رو بهش دقت نداشتم که باید دفعه ی بعد بهش دقت کنم ؟
و خب اگه مشکل خاصی نداره برگردونید پستم رو خب لطفا "-:
پ ن : بقول یه دوستی " من خودم قبلا مدیر بودم " ((: و یه مقدار حداقلی از قوانین اگاهی دارم دیگه :]

بيين چون خودم اول پست رو حذف کردم بذار جواب بدم...خوبه ميگی بت اطلاع دادن کار کی بوده بعد به 10نفر گفتی جریان چیه بجز اون کسی که ميدوني پست رو پاک کرده؟ پستت بدون در نظر گرفتن اینکه اون پست رو در رابطه من دادی فرض اینکه برای یه کاربر عادی بود طی این قانون حرف بزن خلاف قوانین بود... به صورت واضحی مربوط میشد به پست من غیر از این بود؟
من پستم رو حذف نکردم انتقال دادم انجمن کنکوریا بعدش نميدونم چرا حذف شد
زهرا بم پیام داد گفتم من مشکلی ندارم اگه نیازه پست رو برگردون من مسئله ای ندارم
امروز هم مهرانه اومد حرف زد منم گفتم مشکلی ندارم... فقط من ازش پرسیدم طبق قوانین حرف بزن چنین پست هایی مشکلی ندارن ؟ اونم گفت حذفش میکنم.... (صرفا چون بدونم اگه من قوانین رو بد متوجه شدم دیگه تکرارش نکنم)
الانم اون پست برگردونده شد وجدای از اینا اگه با محتوای پستی مشکل دارین بجای اینکه پست بدین راجبش بد نیس از اون سیستم ارسال گزارش به مدیران استفاده بشه...

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

توجه كنيد كه درصورتى كه در پست اسم از شخصى برده بشه يا نقل قولى صورت بگيره ما پست رو پاك مى‌كنيم چرا كه در غير اين صورت ممكنه برداشت شخصى مدير -كه ممكنه اشتباه باشه- دخالت داده شه

به ده نفر گفتن از عادت های من نیست ((: ده تا پ خ. شش تا یه دونه مدیر داخلی بود و چندتاش به مدیرانجمن. دو تا هم الان به داخلی درجواب خودشون . همین 12 تا پ خ هم واسه من بقدر کافی وقت گیرهست. کسی اسم نبرد و من با توجه به تکرار موضوع الان حدسم رو گفتم که تایید شد. از نظر من مهم اینه که یه مدیر داخلی انلاین باشه فرقی نمیکنه.

فقط همین رو نیاز به توضیح دیدم. ممنون. بهرحال پست برگشته.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

جواب مدیر انجمن در رابطه با اون پست این بود
اگر منظورش باتو بوده،خب خلافه :D
اگر شکایتی داری بگو حذفش کنم ؛؛)
لینک پست من بوده دیگه از این واضح تر که راجب پست من بوده؟
هرچند من نخواستم ازش حذف کنه گفتم هر طور خودتون میدونین
حالا که پست برگشته به هر دلیلی بهتر دیگه ادامه ندیم
مشکلی بود دعوا که نداریم تو پیغام خصوصی جواب ميدم :-"

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

یه سری مدیرای ارشد/داخلی /انجمن خیلی حس بانمک بودن دارن و سایر کاربرهایی که توی گروه‌های فوق کول تلگرام این دوستان عضو نیستن یا «بی‌جنبه» بودن یا « نمی‌فهمیدن بازی یعنی چی». خیلی جالب ه که از یه ور میان می‌گن همه‌ی مدیرا تاییدشده ست رفتارشون و ما نه توهین محسوس داریم تو سایت نه نامحسوس نه خاله‌زنک‌بازی پشت سر بقیه، از اون ور ده نفر پسورد اکانت‌های هم دیگه رو دارن و هر چی می‌خوان خیلی طبیعی می‌گن. اون شخصی که پستش رو نقل‌‌قول کردین و چرت و پرت نوشتین زیرش همین چند روز پیش به «جو غیر دوستانه‌ی انجمن» و توهین‌های مکرر اعتراض داشت، و می‌دونین در جواب چه چیزایی گفتین تو اون تاپیکا که قانع کنین بقیه رو؟

به نقل از Mahsa M :
...دوستان زحمت میکشن مسائل بیرون سایت رو وارد سایت میکنن.... خب فرضا من با فرد Xدعوا دارم من دوستاي خودم رو دارم اونم دوستاي خودش بعد اینجاست که دوستاي من پشت متن دوستاي اونم... بعد همین ميشه که به هم تیکه ميندازن.....
بجای اینکه کاربرا با مدیران رده بالا دشمن باشن، دوستی دارن باهم... ولی اینجا چی؟ منتظرن تا يه اشتباه کنی بريزن نابودت کنن..اینکه خیلی از کاربران خوب از سایت رفتن بخاطر جو سایت.... فک کنم از پست های حرف بزن واضح باشه چه خبره تو سایت کلا....
یکم هم برميگرده به قوانین سایت ما تو قوانین نداریم تیکه انداختن ممنوعه یا چه ميدونم توهین ممنوعه چون خب حقیقتا هم نميشه واقعا یه قوانین گذاشت که تیکه نندازید...یهو طرف مياد ميگه من با یکی از دوستام بیرون سایته نمیشناسید بودم

به نقل از Bahar_R :
هر زمان مدیری بر اساس عقایدش در اجرای قوانین اغماض کرد و یا در مورد کسی تبعیض قائل شد اونوقت میشه ادعا کرد کسی مورد ستم واقع شده و اگر گزارش بدید حتما رسیدگی میشه.

به نقل از رادیکال :
رادیکال :
برای مدیر شدن هم به بسیاری از فاکتور ها باید دقت کرد ، مثل اسپم ندادن ، هشدار کم گرفتن ، تولید محتوی ، فعالیت مفید و قابل قبول ، با رفرنس بحث کردن و...!

اگر هر کسی بتونه همه این فاکتور ها رو داشته باشه با هر عقیده ای میتونه مدیر بشه مثل مهسا ، نیما و ...

حداقل اگه نمی‌تونین رعایت کنین خواهشن بذارین یکی از مدیرها که رفتار معقول‌تری داره جواب این مدل حرفارو بده و الکی حرفی نزنین که دوروز بعد بخواین خلافشو ثابت کنین، خب؟

الآنم اینارو ننوشتم که دعوا شه یا بیاین با توجیه‌های مسخره‌ی همیشگی‌تون جواب بدین چون می‌دونم از طرف بقیه‌ی مدیرهای غیردخیل توی اون گروپ هم چیزایی که باید می‌شنیدین رو شنیدین، فقط خواستم مطلع باشید که کاربرهای غیرکول هم شبا بعد ساعت دوازده آن هستن و اگه چیزی بهتون نگفتن تا الآن به این خاطر نیس که خیلی حال می‌کنن با چرت و پرت دیدن، واسه‌ی این هست که حد خودشون رو می‌دونن. : )

Yabançı

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
لاچین
رشته دانشگاه
JLE

گفتم بهتره از شوخ طبعی مدیران تشکر کنم. :D

2y2qv9p6nkzc.png

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

به نقل از sadeg :
گفتم بهتره از شوخ طبعی مدیران تشکر کنم. :D

2y2qv9p6nkzc.png

اولاً هیچ صحبتی بین تیم داخلی و لنا صورت نگرفته ، دوماً طبق اساسنامه سمپادیا ما(تیم داخلی) دسترسی برای بن کردن افراد رو نداریم!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

ضمن تقدیر و تشکر فراوان و عرض خسته نباشید.
میشه من یه پیشنهاد بدم. حالا فقط نگاش کنین! فکر میکنم این موضوعیه که خودتون روش کار کردین و اینا...
میشه برای انجمن اعتقادی یه مدیر دیگه هم در نظر بگیرین؟ فقط برای نظارت بیشتر.
الان همه چی خیلی خوبه،محافظه کارانه پیش میرن اما بازم ...
پیشنهاد بود دیگه....

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
ضمن تقدیر و تشکر فراوان و عرض خسته نباشید.
میشه من یه پیشنهاد بدم. حالا فقط نگاش کنین! فکر میکنم این موضوعیه که خودتون روش کار کردین و اینا...
میشه برای انجمن اعتقادی یه مدیر دیگه هم در نظر بگیرین؟ فقط برای نظارت بیشتر.
الان همه چی خیلی خوبه،محافظه کارانه پیش میرن اما بازم ...
پیشنهاد بود دیگه....

مشکل چیه دقیقن ؟ کجای شیوه مودیریتیشون مشکل داره ؟ :)

برای این میپرسم ک شاید بدون مودیر دیگه حل شد .

بالا