• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب بهترین موسسه آزمون ازمایشی برای کنکور 96

برای کنکور 95 شما با برنامه آزمون های کدام موسسه پیش میرید؟

• قلم چی

رای‌ها: 103 63.2%
  • گزینه دو

رای‌ها: 20 12.3%
  • سنجش

رای‌ها: 18 11.0%
  • گاج

رای‌ها: 11 6.7%
  • برنامه ترکیبی از موسسات مختلف

رای‌ها: 5 3.1%
  • آزمون های داخلی مدرسه

رای‌ها: 6 3.7%

• رای‌دهندگان
    163

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : انتخاب بهترین موسسه آزمون ازمایشی برای کنکور 95

نه قلمچي تستاش به درد ميخوره نه گزينه 2
شما آزمونی ک ميرين ميدين صرفا جهت نحوه آزمون دادن ، زمان بندي و روي برنامه درس خوندنه در نتيجه قلمچي بهتره چون برنامش بهتره
روي سوالا زوم نکنين هيچکدومشون شبي کنکور نيس سوالاشون

Sahar.Z

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فـرزانگان ۱
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شريف
رشته دانشگاه
مهندسی كامپيوتر - IT

من پارسال قلمچی ثبت نام کردم و گزینه 2 نرفتم و قلمچی ام بیشترشو ندادم. ((: اگر برمیگشتم گزینه 2 ثبت نام میکردم یا سنجش.(ترجیحاً گزینه 2) چون به نظرم سئوالای گزینه 2 و کلاً کادر طراحاش منطقیی‌تر و اصیل‌ترن. :D حالا من نمیدونم شاید به نظرتون چون جامعه آماری ـش کمه خوب نیست و فلان و بهمان که خب باید بگم تا قبل عید و حتی خیلی نزدیک کنکورم وضع شما مشخص نیس چه برسه به تابستون. :D من کلاً آدمی بودم که آزمونامُ به غیر از آزمونای تو خونه و سنجش اینای بعد عیدم جدی نمیگرفتم اصلاً (منظورم این نیس که کار خوبی میکردم) و کلاً هم به نظر من الآن بهتره بیشتر از نتیجه رو عملکردتون کار کنین.واسه همین میگم الآن جامعه آماری الآن اهمیتی نداره.
سئوالای قلمچی به غیر از جامع بعد عیدش (که من یکیشو دادم) به نظر من اکثراً خیلی غیر استاندارد و اعصاب خوردکنه.نمیدونم چند نفر نظر منُ دارن ولی فکر میکنم عمو کاظم صرفاً یک دکّان باز کرده و تنها هدفشم استفاده از رتبه‌های برتره.انی وی هرجور دوست دارین. :د

+البته جامع‌های بعد عیدشُ گغتم؛ به نظرم خوبن.

کاربر حذف شده 8031

مهمان

اگه این سوال رو دی ماه ازم می‌پرسید می‌گفتم:«هر جا بجز قلمچی!» چند تا دلیل هم داشت؛ یکی به قول سحر گاها سوالاش رو مخ برو بود یا اینکه از اون فصل صفر مسخره تو تمام آزمون‌های قبل دی سوال می‌دادن. و ...
امّا هر چی بیشتر به روز کنکور نزدیک تر می‌شدم و بیشتر آزمون‌های عمومی سالهای قبل و اختصاصی‌هاش رو می‌دادم بیشتر به قلمچی ایمان می‌آوردم. ببیند بستگی داره شما از این جور آژمون‌ها چی بخواید. که به نظر من باید شما این رو از آزمون‌های آزمایشی بخواید که تو طول سال به شما خط دهی کنه و بگه کجاها رو بیشتر باید بخونید و اینا. که قلمچی این کار رو به بهتر شکل انجام میده؛ حالا برای بعضی درسها مثال می‌زنم:
ادبیات: خیلی‌ها میگن که سوالای لغت یا تاریخ ادبیات قلمچی مسخرست و اینا؛ آره هست ولی خب کنکور هم هر از چند گاهی این کارهای مسخره رو انجام میده. مثلا یادمه تو کنکور هنر93 خدعه رو دستان معنی کرده بود. و این لغت به هیچ وجه با همچین معنی‌ای تو لغتنامه ته کتاب موجود نبود. پس اگه سوال مسخره ببینید به نفعتون میشه. هر چند واقعیت‌ش اینه که سوالای ادبیات قلمچی خیلی خوبه.
زبان: زبان قلمچی خیلی مشهوره به مازوخیستی بودن. به خصوص اینکه کیاسالار و اناری هم بخوان ریدینگ‌هاش رو بدن. چه عیبی داره شما یه دوتا ریدینگ ببینید که فوق العاده سخت و طولانی باشه. باعث میشه کنکور رو بد بدید یا بالعکس؟
شیمی: شیمی قلمچی بی‌نظیره. به خصوص با مسعود جعفری! سوالای فوق العاده سخت و وقت گیر؛ مثل کنکور 93 و حالا 94 !

در کل آزمون سخت ولی منطقی بدید خوبه به نظرم. منطقی هم یعنی اینکه تیپ سوالای از کنکور خارج نشن و کنکوری بمونن که قلمچی خیلی به کنکور پایبنده!

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از علی‌رضا ح. :
شیمی: شیمی قلمچی بی‌نظیره. به خصوص با مسعود جعفری! سوالای فوق العاده سخت و وقت گیر؛ مثل کنکور 93 و حالا 94 !
این شوخی ـه یا جدی ؟!

به شخصه از آسون بودن شیمی ـای قلم‌چی (به جز یه جامع ـاش و شاید یکی دو تا آزمونی که ندادم ـو نمیدونم.) ضربه بدی خوردم.
هی این درصد ـای شیمی قلم‌چی ـمون ـو دیدیم ذوق ـشون ـو کردیم. :-"
تا سنجش دادیم تازه فهمیدیم شیمی چه شکلی میتونن اصن سوال بدن. حدود 50 درصد شیمی ـای سنجش ـم پایین‌تر بود!

کاربر حذف شده 8031

مهمان

شاید شما خفنی!
من یه بار تو کل قلمچی‌هام 80 زدم ترازم شده بود حدود 7500 اینا. در کل بالای 50 میزدی 6300 به بالا میشدی. که نشون میده چقدر سخت بوده.
معلم شیمی ما آقای سلیمانی بود که طراح آزمون جامع وسطی سنجش هم ایشون بود. اونم قلمچی رو فوق‌العاده می‌دونست. در ضمن به نظرم سوالای شیمی سنجش سخت احمقانه است. بالای معیارم رو برای سوال خست منطقی گفتم.

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از بغض :
الان داشتم زمان آزمون های سنجشو نگاه می کردم دیدم آخرین آزمون جامع سنجش 95/4/11 هست کنکور 95 چه روزی برگزار میشه؟؟؟؟؟؟؟کنکور 94 هرچه زودتر برگزار شد کنکور 95 اونقدر دیر برگزار میشه....

http://www.sanjeshserv.com/fullstory.aspx?id=8250

کنکور همیشه تو تیر بوده : دی این ۲-۳ سال اخیر به خاطر ماه رمضون انداخته بودن خرداد.
یعنی در واقع هر سی سال یه بار می‌افته ۲۲خرداد که سال ما بوده.‌ : |

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از علی‌رضا ح. :
شاید شما خفنی!
من یه بار تو کل قلمچی‌هام 80 زدم ترازم شده بود حدود 7500 اینا. در کل بالای 50 میزدی 6300 به بالا میشدی. که نشون میده چقدر سخت بوده.
معلم شیمی ما آقای سلیمانی بود که طراح آزمون جامع وسطی سنجش هم ایشون بود. اونم قلمچی رو فوق‌العاده می‌دونست. در ضمن به نظرم سوالای شیمی سنجش سخت احمقانه است. بالای معیارم رو برای سوال خست منطقی گفتم.
یاد بگیریم تا یکی یه کلمه حرف راجع به خوب بودن یا آسون بودن میزنه اگه مخالف ـیم از این واکنش ـای " بابا تو خوف اصن! " " فهمیدیم خفن ـی! " ـو این ـا نشون ندیم. :|

من صرفا طبق مقایسه ی درصد ـای خودم و بعضی دوست ـام تو کانون ـو قلم‌چی نظرمو گفتم. سنجش سخت احمقانه و مزخرف ـیه. بله، به شدت موافق ـم. ولی به نظر شما سختی شیمی کنکور ما خیلی "منطقی" ـو "غیراحمقانه" بود ؟!

شما خودت درصدای شیمی کانون ـو سنجش ـو کنکور چند نفر ـو اگه صحیح کردن مقایسه کن.

+ حرف من رو آزمون ـای مبحثی کانون ـه بیشتر تا جامع ـاش. اون جامعی که من دادم سوال ـای شیمی ـش خوب بود.
++ من خودم نسبت به بقیه آزمون ـا با قلم‌چی موافق‌ترم.

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها قضیه شیمی هم مثل دینی شد آخه.
شما که میگی شیمی کنکور و سنجش سخت بود درست میگی.ولی خوب 93 صرفا محاسباتیاش سخت بود.و همونطور که کانون هم علم غیب نداره که قراره 94 کلی شمارشی و اینا بیاد نمیشه خرده گرفت.
ما اینجا میخوایم یه موسسه که از بقیه بهتر باشه انتخاب کنیم.که خوب حالا اینکه بگیم شیمیش اینطوری بوده شرط میبندم مثلا گاج یا گزینه دو هم قطعا شبیه کنکور نبودن.
××در ضمن خدایی شیمی دو و پیشش نسبتا اسون بود قلمچی.پیش هم نه،ولی دو قطعا بود.

××پایینی:مشکل شما که نبوده :)) مشکل همه مون بوده:]

××پایینی تر: یه جور از فیزیک قلم بد میگی انگار فیزیک آخر سنجش یادت نیست.

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از Fireball.II :
بچه ها قضیه شیمی هم مثل دینی شد آخه.
شما که میگی شیمی کنکور و سنجش سخت بود درست میگی.ولی خوب 93 صرفا محاسباتیاش سخت بود.و همونطور که کانون هم علم غیب نداره که قراره 94 کلی شمارشی و اینا بیاد نمیشه خرده گرفت.
ما اینجا میخوایم یه موسسه که از بقیه بهتر باشه انتخاب کنیم.که خوب حالا اینکه بگیم شیمیش اینطوری بوده شرط میبندم مثلا گاج یا گزینه دو هم قطعا شبیه کنکور نبودن.
من به هیچ عنوان از قلم‌چی انتظار نداشتم که سوال ـاش شبیه کنکور باشه.

من فقط مشکل ـم با جمله ـی " سوال ـای فوق‌العاده سخت ـو وقت‌گیر " ـی بود که راجع به قلم‌چی به کار بردن.

× بله من بازم میگم که از آسون بودن شیمی قلم‌چی ضربه خوردم. ولی این دلیل نمیشه که مثن بگم قلم‌چی مقصر ـه یا هر چی. من فقط میگم من نباید رو درصد ـای شیمی کانون ـم حساب میکردم.همین.

Mohsen S

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گیلان

من دلم میخواد برم قلم. ولی سن بچه هاشون بهم نمیخوره برای همین باید برم سنجش که امثال من و کارمند و سرباز و ... توش زیاده.

faezeh iq

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر عسل:)
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی:)

من اگه برگردم عقب ی چیزو مطمئنم کانون نمیرم :)
بنظرم واس کسایی ک با خودشون رقابت میکنن و کاری با جمع ندارن گزینه 2 و گاج انتخاب بهتری میتونه باشه

واقعا برنامه ریزی کانون افتضاح بود مثلن ی چیزیشو ک یادمه این بود تو یکی از درسای پیش ی 30 صفحه رو اورد رو بودجه ی ازمون بعد ازمون بعدش فقط 3 صفحه اضافه کرد :| بهرحال خودتون نگاه کنید ببینید کدوم ازمون بهتره بودجه بندیش+ میزان استاندارد بودن سوالاش(فیزیک امسال قلمچی گند زد ب من بقیه رو نمیدونم ..اینقدر اسون و چرت بود بعد کنکور هم دیدیمو اکی و اینا:|)

دیگه همینا! :)

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

ببینین.من جدی بهتون توصیه میکنم قلم چی شرکت نکینید.بنظرم گزینه دو شرکت کنید.
کانون اولا که فونتش افتضاحه .توی هرصفحه 15-20تا سوال داره و خیلی فشردو وریز نوشته جوری که بعضی اوقات اعداد قابل تشخیص نیستن.درحالیکه توی کنکور هرصفحه3-4تا سوال داره و امکان جا انداختن سوال زیادو و شما باید این را تمرین کرده باشید که با صفحه های زیاد کنار بیاید درحالیکه این مهارت را توی کانون یاد نمیگیرید
دوم اینکه تا اخرین لحظه موضوعی کار میکنه.ینی مثلا هندسه و حسابان و جبر جداست سوالاش درحالیکه شما باید توی مدت زمان زیادی یادبگیرید که باهم ببینید این سوالات را و بتونید زمان را براشون تنظیم کنید.
سوم اینکه سوالا خیلی نامتناسب هست.سوالا وقتگیرن و برای اون زمان طراحی نشدن.مثلا توی کنکور هم سوال ساده هست هم سخت و اینطور شما میتونید زمان را تنظیم کنید و یکی وقت کمتر میگیره و از زمانش برای سوالای وقتگیر استفاده کنید.اما کانون سوالاش همه وقتگیر و نامانوسن...
چهارم.طراحان سوالات کنکور های ازمایشی با سال چهارم خودشونو میتونن بالا بیارن و تصور کنید دفترچه جواب ازمون را گه کنار هر سوال نام طراح را نوشته.خب هرکس جای طراح باشه دوست داره سخت ترین سوال و دام دارترین سوال برای اون باشه و اینطوره که سوالای به دردنخور زیادن.
5جامعه اماری اهمیتی نداره وقتی سوالا به درد نمیخورن و اینکه تضمین نمیشه امنیت سوالا...
ششم برنامه قلم چی چیزی هست که اغلب افراد بخاطرش شرکت میکنن.اما باید اعتراف کنم سرما که برنامه خوبی نداشت چون اولا تو تابستان برنامه خواندن عمومی های دوم را نداشت درحالیکه عمومی های سال دوم سخت ترن.و من بخاطر دنباله روی از این برنامه حسابی ضرر کردم بعدم اینکه بعد از عید که باید بچه ها درساشون تموم شده باشه قلم چی تازه داشت گاماس گاماس ترم دو چهارم را ازمون میگرفت.
هفتم اینکه یک ماه بچه ها هدر میره برای امتحان به اصطلاح ارزیابی درحالیکه توی اون یک ماه کلی کار میشه توی اون یک ماه انجام داد.

خواهش میکنم زتون منطقی فکر کنید و مثل من بی تفاوت نباشید نسبت به این توصیه ها.
حتی من تصور میکردم چون فلانی درسنخون بوده یا کنکور بد داده داره گیر میده به موسسه بدبخت اما حالا میفهمم که اینطور نبوده و کاش منطقی تر عمل میکردم.

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از B-) :
ببینین.من جدی بهتون توصیه میکنم قلم چی شرکت نکینید.بنظرم گزینه دو شرکت کنید.
کانون اولا که فونتش افتضاحه .توی هرصفحه 15-20تا سوال داره و خیلی فشردو وریز نوشته جوری که بعضی اوقات اعداد قابل تشخیص نیستن.درحالیکه توی کنکور هرصفحه3-4تا سوال داره و امکان جا انداختن سوال زیادو و شما باید این را تمرین کرده باشید که با صفحه های زیاد کنار بیاید درحالیکه این مهارت را توی کانون یاد نمیگیرید
دوم اینکه تا اخرین لحظه موضوعی کار میکنه.ینی مثلا هندسه و حسابان و جبر جداست سوالاش درحالیکه شما باید توی مدت زمان زیادی یادبگیرید که باهم ببینید این سوالات را و بتونید زمان را براشون تنظیم کنید.
سوم اینکه سوالا خیلی نامتناسب هست.سوالا وقتگیرن و برای اون زمان طراحی نشدن.مثلا توی کنکور هم سوال ساده هست هم سخت و اینطور شما میتونید زمان را تنظیم کنید و یکی وقت کمتر میگیره و از زمانش برای سوالای وقتگیر استفاده کنید.اما کانون سوالاش همه وقتگیر و نامانوسن...
چهارم.طراحان سوالات کنکور های ازمایشی با سال چهارم خودشونو میتونن بالا بیارن و تصور کنید دفترچه جواب ازمون را گه کنار هر سوال نام طراح را نوشته.خب هرکس جای طراح باشه دوست داره سخت ترین سوال و دام دارترین سوال برای اون باشه و اینطوره که سوالای به دردنخور زیادن.
5جامعه اماری اهمیتی نداره وقتی سوالا به درد نمیخورن و اینکه تضمین نمیشه امنیت سوالا...
ششم برنامه قلم چی چیزی هست که اغلب افراد بخاطرش شرکت میکنن.اما باید اعتراف کنم سرما که برنامه خوبی نداشت چون اولا تو تابستان برنامه خواندن عمومی های دوم را نداشت درحالیکه عمومی های سال دوم سخت ترن.و من بخاطر دنباله روی از این برنامه حسابی ضرر کردم بعدم اینکه بعد از عید که باید بچه ها درساشون تموم شده باشه قلم چی تازه داشت گاماس گاماس ترم دو چهارم را ازمون میگرفت.
هفتم اینکه یک ماه بچه ها هدر میره برای امتحان به اصطلاح ارزیابی درحالیکه توی اون یک ماه کلی کار میشه توی اون یک ماه انجام داد.

خواهش میکنم زتون منطقی فکر کنید و مثل من بی تفاوت نباشید نسبت به این توصیه ها.
حتی من تصور میکردم چون فلانی درسنخون بوده یا کنکور بد داده داره گیر میده به موسسه بدبخت اما حالا میفهمم که اینطور نبوده و کاش منطقی تر عمل میکردم.
۱ و ۲: تو دوران جمع بندی تقریبا ۱۵ تا امتحان میدی و این چیزا رو تمرین میکنی. برای من که کافی بود.

۳ و ۴ و ۵: مشکل شما تشخیص ندادن سوال های وقتگیره وگرنه سوال آسون کم نیست. کافیه اینو بخونی:
http://www.kanoon.ir/Article/94148

۶ و ۷: کی گفته باید درس ها رو تا عید تموم کرد؟ شما صحبت های نفرات برتر رو در این مورد بخون ببین چی میگن( حرف چند نفر محدود نه، حرف بیشتر رتبه برتر ها رو بخون)

چون نتیجه نگرفتی میگی قلمچی بده؟ معلومه که ثبت نام توی کانون به تنهایی مراد نمیده. باید برنامه رو بشناسی و با آگاهی و اطمینان کامل مسیر رو ادامه بدی. از مورد ۶ و ۷ معلومه که هنوز هیچی در مورد منطق برنامه موسسه ای که ثبت نام کردی نمیدونی.
اگه تند حرف زدم عذر می خوام ولی انتخاب موسسه شوخی بردار نیست.

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

درمورد قلمچی!
قلمچی واقعا نکته ی قابل دفاعی نداره! صرفا یک آزمونه بیخوده!!! (هنوز نگفتم شرکت نکنید! خودمم قلمچی دادم)
امنیت آزمون که واقعا رییییده! اینو خود قلمچیم میگه! حالا تو تهرانش که یه مدرسه ی خیلی مطرح برای حفظ اعتبار میاد سوالارو به دانش آموزاش 2 روز قبل امت میده به کنار، شما فرض سوالارو حداقل 4 5 روز قبل امت میفرستن شهرستانا و اینور اونور...

نامه ی رضا امیر به کاظم قلمچیم بخونید!

و اما بعد!
قلمچی شرکت کنید! به چند دلیل
1. ( هیچ موردی لایق مورد 1 بودن ندارم)
2. سوالای عجیب غریب میبینید و این خوبه!
3. جامعه آماری الکی زیادی داره و خب زیاده دیگه! خوبه!
4. اگر نگاهتون بهش بیشتر از یه چند مجموعه سوال نباشه واقعا مفیده!

نکته ی مهم اینه که شما هر آزمونی میدی، اونو خوب تحلیل کنی و بیشترین استفاده رو ازش ببری! برای همین یه آزمون خیلی سخت آشغال بیشتر از یه آزمون در سطح سنجش آخر 94 بدردتون میخوره؛ چون آخرش یه چیزی بهتون اضافه میشه و این خوبه!

نکته ی مهمتر! اصلیترین دلیل مشکل دانش آموزا با قلمچی همین ذهنیت بد موجود هست! شما اگر همونطور که درمورد سوالای کنکور فکر میکنید درمورد قلمچیم فکر کنید؛ نتیجه تون به خوبی نتیجه ای که تو کنکورا میگیرید نیست ولی خیلی هم داغون نیست! ذهنیت موجود اینه که قلمچی غیراستاندارده و کنکور استاندارد! خب این ذهنیت مسخرس! کنکور 93 از خیلی از قلمچیا بدتر بود (نه الان که نگاه میکنید! سر جلسه)! پس فکر نکنید قلمچی آشغاله! یهو دیدید کنکورتون مثل قلمچی شد و اون موقه هیچ حرفی برای زدن ندارید!
مث آدم برید قلمچی بدید منم پورسانتمو بگیرم! :D

mha1376

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان رشت
شهر
رشت

اقا قلمچی ثبت نام کردم تموم شد رفت! :D
گزیده دو چیه آخه :)

temppppp

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398

به نقل از mha1376 :
اقا قلمچی ثبت نام کردم تموم شد رفت! :D
گزیده دو چیه آخه :)
همین گذینه ی 2 ای که میگین تشابه بالای 80 درصدی داره با سوالای کنکور...

temppppp

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1398

نه سنجش نه کانون نه گذینه 2 می رسیم به گروه اموزشی جوکار ........
اگر کسی تجربه ای از گاج داره بگه لطفا....
شایان پورمیربابایی هم ازمونای گاج رو هم میداده انگار...

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

توصیه اینه که گاج رو به عنوان موسسه انتخاب نکنید! و اگر امکانش هست، با آزمونیار سوالاشو بگیرید! و اگر خودتون نمیتونید؛ از مدرسه بخواید اینکارو براتون بکنه

گاج بیشترین مشابهت رو با کنکور 93 داشت؛ برا همین نباید خیلی بی توجه بود بهش (حالا بیاید بگید کیییِ؟ کودوووم؟ گااااجججج؟ چرت نگوووو! برید سوالارو مقایسه کنید)

میتونید توی عید آزمونایی که تا قبل عید برگزار کرده رو حل کنید؛ بعد عید هم بعد از زدن همه ی کنکورا بقیه آزموناشو

تا الان رتبه های خوبی که من دیدم اکثرا گفتن ما بیشتر آزمونارو سعی کردیم سوالاشو ببینیم (متفاوت از شرکت کردن)، یه اقلی هم کار خاصی نکردن :D

یه چیزی هم درمورد مشابهت موسسه ها با کنکور!
ببینید! شما در طول سال نزدک به 20 آزمون برگزار میکنید؛ طراحای شما هم نزدیک به 40 50 تا کنکور نزدیک (دیگه نه مال سال 60) رو دیدن و ملاک کارشونه؛ وقتی اینهمه سوال طرح میشه خب یجورایی فضای نمونه رو پوشش میده و احتمال مشابهت با کنکور خیلی میره بالا؛ چون اولا کلیت کنکور یه چیز روتینه، شما میتونید سختیارو حدس بزنید و حدس بزنید کودوم مباحث حتما سوال میاد ازشون و کودوما نمیاد! و اینطوری میشه که بعد از کنکور؛ موسسه ها میان میگن آزمونای ما فلان درصد مشابه کنکور بود؛ خب معلومه! تو 20 تا آزمون برگزار کردی! گیریم 8 تای اول مباحثش کم بوده و آزمون 180 سوال داشته(اعداد فرضی!) و بقیه 235... خودتون حساب کنید چنتا سوال میشه!؟ اینطوری مشابهت میره بالا؛ چون تقریبا همه نوع سوالی رو طرح کردی تو! اون طراح کنکور بدبختم مگه چقدر میتونه سوال جدید طرح کنه؟ بالاخره مشابه درمیاد ازش
وگرنه طراحا که...

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از ولفگانگ آمادئوس :
آره این خیلی نکته ی مثبتیه واسه گزینه دو. میشه سوالاشُ بخریم یا از کسی بگیریم به جا اینکه بریم گام اول. اگه تنها نکته ی مثبتش سوالاشه. :د

بعدا: دقیقا همین پست بالا منظورم بود :د

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از ولفگانگ آمادئوس :
این تشابه ـا که اعلام می کنن واقعا مسخره ـست.
گزینه دو رو دیدم پارسال تشابه ـاش ـرو ولی الان یادم نیست.ولی خب مثلا گاج آخر کتاب ـاش تشابه گذاشته صرفا تشابه دو تا سوال مثلا کلمه " ماتریس مربعی " ـه! گزینه دو ـم فک نکنم چیز خیلی خاصی بوده باشه تشابه ـاش!
و خب آخه بعد این همه آزمون ـی که میگیرن ـو این همه سوال ـی که به عنوان ـای مختلف میزارن جلو دانش آموز اگه تشابه 80 درصدی به قول خودشون نداشته باشن باید بشون شک کرد! :-"

بالا