• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مرکز آزمون آنلاین سمپادیا

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
سلام، یک بخش جدید توی سایت تاسیس کردیم به نام مرکز آزمون
توی اینجا آزمون های پولی و بعضا مجانی قرار میگیره، مثلا مباحث درسی دبیرستان، کنکور های سالای گذشته، آزمون های مهارت و المپیاد و...

فعلا کنکورای ریاضی و تجربی سال 93 رو گذاشتم توش، میتونید برای محک زدن خودتون و آشنا شدن با سوالات از خودتون آزمونا رو بگیرید و به سایت هم کمکی کرده باشید

موضوع بعد؛ کسانی که تمایل دارن میتونن به من پ.خ بدن که یک اکانت مدیریت براشون ساخته بشه و بتونن خودشون آزمون های تستی/تشریحی پولی/مجانی بزارن توی سایت، بخصوص پشتیبان های کنکور که میتونن از این طریق بیشتر و بهتر به دانش آموزاشون کمک کنند

توی این تاپیک هم میتونید هر پیشنهاد یا نظری و بحثی دارید مطرح کنید

× قیمت دروس عمومی به 0 تومن، اختصاصی 0 و هر کنکور 1000 تومن کاهش یافت

alihhh

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
اراک
سال فارغ التحصیلی
96
پاسخ : مرکز آزمون آنلاین سمپادیا

ببخشیدا ولی سوالای کنکور رو رایگان هم میشه گیر آوزد و نیازی نیست فقط به آخر یه درسش 2500 پول بدی.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

فکر نمیکنید هزیـنه اش زیاده ؟ اگر حداقل توانایی مقایسه با سایر افراد و دیدن رتبه و تراز وجود داشت ، یه چیزی . ولی اینطوری خریدن کتابش به صرفه تره . قابلیت هاش رو زیاد کنید ، بهتر میشه .

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

اصلا اينكه كنكورا رو به صورت پولي بزارين خوب نيس. سايتاي ديگه اي همين كنكورارو مجاني گذاشتن.
به نظر من سايت پتانسيل خيلي بالايي از نظر توانايي علمي كاربرا داره و ميشه آزمونهاي تاليفي يا شبه تاليفي [nb]منتخبي از سوالات قلمچي گزينه دو سنجش و...[/nb] تهيه كرد و اونارو پولي گذاشت.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

من یه سری آزمون دارم که خودم طراحی‌شون کردم (در جریان هستن بعضیا) بعد الان اینارو بخوام بدم بذارید رو مرکز آزمون، بابت این هم باید هزینه بپردازن بقیه؟ سودش به کی می‌رسه؟ :D

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

دوستان دفترچه کنکور 93 3000تومن اونوقت یه شیمی 93 2500؟ :|
ارزش سایتُ پایین نیارین واسه این چیزا 8->

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مـ ـهـ ــــ ســــــا :
این امکان وجود داره که ترازامونو و درصد هایی که می گیریم با بقیه مقایسه کنیم؟
یا تراز بندی می کند و به صورت پیش فرض رتبه کشوری یا جاهایی که قبول می شویم را بگه؟
و این جا از سمپادیا جداست؟
1. آره، البته بین شرکت کننده های سایت
2. میتونید درضداتون رو توی سایت کانون این قسمت بزنید تا تخمین رتبه بهتون بده
3. نه، بخشی از سمپادیاست و تحت همین برند هم فعالیت می کنه

به نقل از Free boy :
ببخشیدا ولی سوالای کنکور رو رایگان هم میشه گیر آوزد و نیازی نیست فقط به آخر یه درسش 2500 پول بدی.
به نقل از ســرونـاز :
فکر نمیکنید هزیـنه اش زیاده ؟ اگر حداقل توانایی مقایسه با سایر افراد و دیدن رتبه و تراز وجود داشت ، یه چیزی . ولی اینطوری خریدن کتابش به صرفه تره . قابلیت هاش رو زیاد کنید ، بهتر میشه .
خب آره، کنکور مجانی و برای همه هست، ولی خب در حالت عادی آدم باید تستا رو بزنه و خودش چک کنه و درصد بگیره، اینجا آماده و خودکاره

البته راست میگین 100 تومن به ازای هر سوال یکم زیاد به نظر میاد. خوبه اگه عمومیا بشن 1000 و اختصاصیا 2000؟
مجانی که خب نمیشه، بالاخره سایت هم باید یه جوری پول در بیاره، دونیشن نمیذاریم بجاش اینجور چیزاست. ضمن این که زحمت خیلی زیادی هم پاش کشیدم و هفته گذشته رو کلا به آماده سازی اینا گذروندم

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مُحَمَّــــــــد.ح :
اصلا اينكه كنكورا رو به صورت پولي بزارين خوب نيس. سايتاي ديگه اي همين كنكورارو مجاني گذاشتن.
به نظر من سايت پتانسيل خيلي بالايي از نظر توانايي علمي كاربرا داره و ميشه آزمونهاي تاليفي يا شبه تاليفي [nb]منتخبي از سوالات قلمچي گزينه دو سنجش و...[/nb] تهيه كرد و اونارو پولي گذاشت.
درباره پولی بودنش که خب گفتم، آنلاینه، قابلیت مقایسه با بقیه کاربرا هست، خودکار درصد میگیره و...
و قطعا در آینده سوالای منحصر به سمپادیا و سایر درسا، بخصوص نهاییا به صورت مبحثی قرار میگیره
اما خب الان دست تنها اینا رو قرار دادم و کسی که میخره باید جنبه کمک به سایت و ایناشو در نظر بگیره بیشتر

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از امین :
من یه سری آزمون دارم که خودم طراحی‌شون کردم (در جریان هستن بعضیا) بعد الان اینارو بخوام بدم بذارید رو مرکز آزمون، بابت این هم باید هزینه بپردازن بقیه؟ سودش به کی می‌رسه؟ :D
امین، یه اکانت مدیر برات میسازم که خودت بتونی سوال رو قرار بدی و قیمت بزاری براش، یه درصدی توافق می کنیم که گیر ما بیاد و بقیه اش میره توی جیب خودت

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Mortez :
یه ایده !

همین الان تراوش کرد !

مثلا بعدا میتونین به ازای مثلا هر 100 امتیاز امکان خرید 5000 تومن رو بدین !

یا حتی میتونه جایزه مسابقات باشه !

(البته خیلی کار داره تا برسه به اونجا ! )
ایده خوبیه، در آینده نزدیک خیلی برنامه های اینجوری داریم برای سایت، از جمله همین که امتیاز داد بشه به فعالیت کاربران و یا این که رتبه های برتر و المپیادی ها سوالات منحصر به فرد خودشون رو طرح کنن و رتبه توی کاربران سمپادیا مشخص بشه و پشتیبانی جامع و تخصصی تر ارائه بشه

khashayarfn

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر - علوم تصمیم و دانش

ایشالا بعد از کنکور میرسم خدمتتون!! :D

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از GCD :
ایده خوبیه، در آینده نزدیک خیلی برنامه های اینجوری داریم برای سایت، از جمله همین که امتیاز داد بشه به فعالیت کاربران و یا این که رتبه های برتر و المپیادی ها سوالات منحصر به فرد خودشون رو طرح کنن و رتبه توی کاربران سمپادیا مشخص بشه و پشتیبانی جامع و تخصصی تر ارائه بشه
اين خوبه. منم امسال توي سال كنكورم همينطور كه سوال حل ميكردم برا خودم سوالم طرح ميكردم با ايده هاي كنكور. دبيرامون هم تاييد كردن تا جايي كه نشونشون دادم.
+ يه سري تست واس يه كتاب فيزيك هم هست كه نوشتم. اينارو بعد كنكور جمع و جور و تايپ ميكنم ميزارم.
رتبه برتراي سايت هم بيان خيلي خوب ميشه. مثن هركي هرچنتا حتي يدونه تست طرح كنه عالي ميشه. ميتونه يه بانك خيلي خيلي قوي باشه.

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فــرزانگان ۳
شهر
طــهـران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی البرز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از GCD :
خب آره، کنکور مجانی و برای همه هست، ولی خب در حالت عادی آدم باید تستا رو بزنه و خودش چک کنه و درصد بگیره، اینجا آماده و خودکاره

البته راست میگین 100 تومن به ازای هر سوال یکم زیاد به نظر میاد. خوبه اگه عمومیا بشن 1000 و اختصاصیا 2000؟
مجانی که خب نمیشه، بالاخره سایت هم باید یه جوری پول در بیاره، دونیشن نمیذاریم بجاش اینجور چیزاست. ضمن این که زحمت خیلی زیادی هم پاش کشیدم و هفته گذشته رو کلا به آماده سازی اینا گذروندم
اصلا بحث ۱۰۰ تومن یا ۲۰۰۰ تومن نیست؛ تا وقتی یه مزیت برجسته مثل رتبه بندی نداشته باشه و یا سوالا تالیفی جدید نباشه ، موضوع همینه . حساب کردن درصد و نمره به صورت دستی و با ماشین حساب کاری نداره که . پول این آزمون ها رو بردارید و در عوض مثل تمام سایت ها و وبلاگ های دیگه برای آزمون های تالیفی هزینه ای در حد ۷-۸ هزار تومن قرار بدید ؛ اونوقت زحمت ها هدر نمیره و سایت هم بودجه اش تامین میشه .

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی

فقط کنکوریا هستن؟

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از Samaneh.T :
فقط کنکوریا هستن؟
نه، فعلا فقط سوالای کنکوره چون سوالای دیگه ای دم دستم نبود که بزارم، ولی نهایی ها و سوالات مبحثی درس ها رو هم اضافه می کنیم

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

این سیستم آزمایشیه و کم کم قراره راه بیافته. جامعه هدفش هم کل مردمن نه لزوما کاربران همین سایت. سیستمش هم آزمون و نتیجه‌ درصدیه. باتوجه به محدود بودن کاربران شرکت کننده٬ خیلی نباید دنبال این بود که رتبه و تراز اینا چقدر میشه. هدف و مزیت این سیستم اینه که اولا یک سری سوال آماده وجود داشته باشه و بتونی بری جواب بدی و درجا جوابش رو ببینی. درسته چیزهایی مثل کتاب هم وجود دارند اما خب اولا کتاب همیشه در اختیار فرد نیست. بعدشم شاید فردی حوصله نکنه کتاب باز کنه. اصلا شاید آزمونی مثل آزمون تستی زبان تافل باشه و ... بیشتر کاربرد این سیستم هم واسه آزمون تستیه.
ما از هر پیشنهاد و انتقادی استقبال می کنیم. قیمت ها رو اصلاح می کنیم. البته احتمالا فرشید سر تایپ سوالات سختی کشیده قیمت بالا داده :D تایپ سوالات خیلی سخت تر از چیزیه که فکرشو بکنید!
از همکاری هم استقبال می کنیم و هرکس میخواست بیاد تو این فضا و مثلا آزمونی بگذاره و ...

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
مرکز آزمون آنلاین سمپادیا رایگان شد

تک درس ها رایگان شدند و هر کنکور 1000 تومن، خوبه؟
الان که دیگه از دفترچه ارزونتره

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک
پاسخ : مرکز آزمون آنلاین سمپادیا رایگان شد

به نقل از GCD :
تک درس ها رایگان شدند و هر کنکور 1000 تومن، خوبه؟
الان که دیگه از دفترچه ارزونتره

فرشید بیا یه ذره دیگه باهات چونه بزنیم :)) شاید برا هر ازمون یه پولی هم به شرکت کننده ها دادی =))

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : مرکز آزمون آنلاین سمپادیا رایگان شد

به نقل از مازیمون :
فرشید بیا یه ذره دیگه باهات چونه بزنیم :)) شاید برا هر ازمون یه پولی هم به شرکت کننده ها دادی =))

مازیار پای جیب من وسطه :-" بفهم :-"

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

ی سوال خیلی مسخره :-"
اینکه من الان میخوام شیمی ریاضی 93 بزنم ثبت نام هم کردم اومد شروع ازمون ولی همینجوری مونده روش هیچ سوالی نیومده :- / میشه سریع راهنمایی کنین؟؟؟ :|

بالا