• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون‌های قلم‌چی ِ کنکور‌های 94

آیا از آزمون‌های قلم‌چی راضی بودید؟

• رای‌دهندگان
    69
وضعیت
موضوع بسته شده است.

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي
پاسخ : آزمون‌های قلم‌چی ِ کنکور‌های 94

قلمچي قبلي رو ندادم ولي امروز خيلي سخت بود برام .....
اصن شبيه هيچ كنكوري كه تا الان دادم نبوده . زيست ٩٣ رو زدم ٨٨ ولي امروز رو شايد به زور بزنم ٥٠
و همچنين شيمي و عمومي ... وقتم خيلي كمه ... كنكور كه ميدم وقتم اضاف ميارم ولي اينو مس سگ وقت كم آوردم
حالا درك ميكنم هفته پيش چرا اينقد ناراحت بودين

موندم والا... موندم از اين دوستام... كنكور ٩٣ رو همشون ميگفتن خيلي سخت بود اونوقت قلمچي امروز رو ميگفتن خيلي آسون بود فلان درس و فلان درس ....
پاسخ نامه هاشونم كه يكي از يكي پر تر

دلم ميخواد يا خودمو خفه كنم يا همه دوستام + قلمچي و مخلفات L-:

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

عادت دوستانه...واسه اینکه فاتحه بخونن به روحیت از این حرفا میزنن مخصوصا دخترا...

math.messi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله ی اول المپیاد ریاضی 92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

يعني من رسما خودمو درك نميكنم!! يه بار آزمون سخت ميشه وقت كم ميارم اين دفعه هم از بس رياضيم رو دور اول تند زدم و خوب زدم سر فيزيك رسما داشتم سوت ميزدم و بيخيال بودم ميگفتم وقت زياد دارم در نتيجه بازم وقت كم آوردم!! :|. كلن جنبه ندارم :|

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

به نقل از Ali.N :
عادت دوستانه...واسه اینکه فاتحه بخونن به روحیت از این حرفا میزنن مخصوصا دخترا...
دقیقا باهات موافقم باهات.البته پسرا بیشترتخریب میکنن مثن میان تو سایت میگن ما زیست نود زپیم شیمی هشتاد حالا بری کارنامشونو ببینی چل درصدم نزدن
دوتا بالایی:توازکجا میدونی شانسی نزده ک برگش پر بوده؟یا از کجا مشمئنی همه رو درست زده؟ممکنه اوه تو ده تا سوال زدی اما همه رو درست زدی اون چل تازده باشه ک سی تاش غلطه
اروم باشین دوستان

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از Wispy!!!! :
دقیقا باهات موافقم باهات.البته پسرا بیشترتخریب میکنن مثن میان تو سایت میگن ما زیست نود زپیم شیمی هشتاد حالا بری کارنامشونو ببینی چل درصدم نزدن
دوتا بالایی:توازکجا میدونی شانسی نزده ک برگش پر بوده؟یا از کجا مشمئنی همه رو درست زده؟ممکنه اوه تو ده تا سوال زدی اما همه رو درست زدی اون چل تازده باشه ک سی تاش غلطه
اروم باشین دوستان
آخه اينا خيلي شاخ هستن .... اسمشون هميشه تو نفرات برتره
ولي آره هدف شوم اكثرشون همينه >:p

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي

کنکور میدیم همه چی روشن میشه :)) :D
نصف این حرفا تضعیفه روحیس
مقاومت کنید :D یه هفته بیشتر نمونده :D
کنکورو اگه سخت نگیریم سخت نیس واقن
مهم ترین چیز ارامشه دوستان :> مگه کنکوره امسال نهایتن چقد میتونه نسبت به سالای قبل سخت بشه
اکثر سوالا مدلش هی داره تکرار میشه هر سال همونارو خوب بلد شین ;;)

No-Enemy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی 4
شهر
تهران
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
تکنولوژِی پرتوشناسی

به نقل از : | تخمین رتبه سنجش :| :
کنکور میدیم همه چی روشن میشه :)) :D
نصف این حرفا تضعیفه روحیس
مقاومت کنید :D یه هفته بیشتر نمونده :D
کنکورو اگه سخت نگیریم سخت نیس واقن
مهم ترین چیز ارامشه دوستان :> مگه کنکوره امسال نهایتن چقد میتونه نسبت به سالای قبل سخت بشه
اکثر سوالا مدلش هی داره تکرار میشه هر سال همونارو خوب بلد شین ;;)

خب هممون داریم سوالای سالای قبل رو حل میکنیم چه برتری خاصی هست نسبت به بقیه؟ :D
سنجش امروز یه جوری بود... مثل قلمچی سگی نبود ولی دوزار نمی ارزید به نظرم هیچیش شبیه کنکور نبود...

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از No-Enemy :
خب هممون داریم سوالای سالای قبل رو حل میکنیم چه برتری خاصی هست نسبت به بقیه؟ :D
سنجش امروز یه جوری بود... مثل قلمچی سگی نبود ولی دوزار نمی ارزید به نظرم هیچیش شبیه کنکور نبود...
چرا فکر میکنی همه کنکورا رو مرتب میزنن؟
من خیلیارو میشناسم که حتی درست تحلیل نمیکنن :-"
مثلا دبیر شیمی ما میگف همون سوالای کنکور شیمیو چن بار بزنین خیلی بیشتر از تالیفی جواب میده

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

من كه ديگه تحليلش نميكنم . اثن لاشم باز نميكنم
تا الان هر چي قلمچي تحليل كردم هيچي به معلوماتم اضاف نشد
حيف وقت
قلمچيا بياين بگين چجوري دادين خب
يه بنده خدايي سمت راستم نشسه بود، درسش خوبه انصافا( دو رقمي رو مياره حتما) آغا اين هر ٢٥ تا ادبيات رو تو ده مين زد!!!
من تو ده ديقه فوقش بتونم كل سوالاشو يه دور بخونم فقط
كلا بقيه درساشم چشم بسه ميزنه!!!! خب اينا چيكار كردن اينقد فرز شدن ؟!!
كافيه ازشون بپرسي فلاني ، فلان درسو چجوري خوندي اينقد وضعت توپه؟!
فوري ميگه ، من؟!!! درس خوندن ؟!!؟!؟ شيب ؟!؟!؟! شيبدار ؟!؟!؟!؟

math.messi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
مدال المپیاد
مرحله ی اول المپیاد ریاضی 92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی برق

اتفاقا اين دم آخري تحليل كردن خيلي مهمه! مثلا من تاريخ ادبيات و يه جاهاي دين و زندگي رو فهميدم يادم رفته بايد مرور كنم!! يا يه سري از حفظي هاي شيمي.
ادبيات منم تو١٥ دقيقه ميزنم. با اين زمان نقصاني تمرين كردم فقط سوالايي رو كه مطمءنم دور اول ميزنم و خب آدم خودش ميدونه كجاها رو خوب بلده. در نتيجه خيلي وقت اضافي ميارم شمارشي هارم ميزنم. با اين روش درصدم از ٥٠-٦٠ به ٧٠-٨٠ رسيده.

@rmina@

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Frz 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز
رشته دانشگاه
پزشكي

به نقل از math.messi :
اتفاقا اين دم آخري تحليل كردن خيلي مهمه! مثلا من تاريخ ادبيات و يه جاهاي دين و زندگي رو فهميدم يادم رفته بايد مرور كنم!! يا يه سري از حفظي هاي شيمي.
ادبيات منم تو١٥ دقيقه ميزنم. با اين زمان نقصاني تمرين كردم فقط سوالايي رو كه مطمءنم دور اول ميزنم و خب آدم خودش ميدونه كجاها رو خوب بلده. در نتيجه خيلي وقت اضافي ميارم شمارشي هارم ميزنم. با اين روش درصدم از ٥٠-٦٠ به ٧٠-٨٠ رسيده.
نه خب منم تو ١٥ مين ميزنم بعدنم بر ميگردم
ولي ايشون تو ده ديقه همشو زد :-"

بابا هيشكي نيومد كه ! من رفتم خدافظ

parastar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
علوم زرشکی کرمانشاه
رشته دانشگاه
پزشکی

من قلمچی شرکت نکردم ولی خیلی سخت بود اص نمیشد بالای 10 درصد زد ! دوستان گفتن اینجوری بگیم روحیه بقیه خراب نشه ! :rolleyes:

AmirCeUCaCMe

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل

با وجود این همه اشتباهی ک سر ازمون دارم و فکر میکنم کنکورم سرم میاد رتبه‌ام زیاد بد نشد!

به هر حال

راجع به اون ک تو ۱۰ مین کل ادبیات رو میزنه فقط بگم که من دوستای تراز بالا که ۲رقمی و تک رقمی میارن دارم چندتایی و خودمم جزوشونم اما فک نکنم کسی انقد زود بزنه ادبیات رو! با توجه به ضریبش من ترجیح میدم تا ادبیات رو تموم نکردم رو بقیه درسا نرم! معمولا ۱۵ تا ۱۸ دقیقه طول میکشه زدنش حتی بعضی وقتا تا ۲۰ دقیقه!

شیمی و ریاضی بد نبود نسبتا میشد زد اما شیمی یه سوال اون که بازده داده بود ۷۲%و... غلطه به نظرم! وقتی داریم از یه واکنش دهنده به واکنش دهنده دیگه میرسیم دیگه بازده ضرب نمیشه که! بازده واکنش واسه هر دو واکنش دهنده‌است یعنی کسر باید یه بار تو بازده ضرب بشه یه بار باید تقسیم شه در نتیجه تاثیر نداره! :| زده گزینه ۴ ولی اونجوری ۳ درسته :/
ریاضی هم یه سوال بود گفته بود" چپ دست باشند یا مجله بخونن" خوب اینجا باید از اجتماعشون ، اشتراک رو کم کنیم چون یا اورده و اونی که انتخاب میشه نباید هر دو ویژگی رو داشته باشه دیگه! :/
تو زیستش هم سوال ۱۹۰ چجوری گزینه ۲ درسته!! اوره که بازجذب میشه! اونوقت "نمی‌توان گفت"؟!!! :|
در کل زیستش یکم روونتر بود امروز نسبت ب ازمونای قبل و فیزیکش هم سخت بود ب نظرم

امان از دینی...

NiXi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آمل
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
روزی روزگاری زیست..
دانشگاه
بابل
رشته دانشگاه
پزشکی

به طور کلی بهتر بود، زیستش خیلی روون بود.شیمی هم همین طور.
به امید اینکه کنکور خوب و متعادل طرح شده باشه(نمی گم سخت یا راحت...)

oo00oo

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
تهران
مدال المپیاد
نچ!
دانشگاه
بقیت الله
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

خودم من 15 مین ادبیات ( اول لفت.املا.تاریخ و بعد هم قرابت) اصلا یه تموم میشه یا وقت میمونه یه کم واسه 2 تا سوال که اصولا آسونای زبان فارس رو میزنم
عربی(10 دقیقه واسه ترجمه ها میره) :D نمیتونم تند تر بزنم اصن ~X( 5 دقیقه تمامی قواعد و متن و 4 سوال مفهمومی و 4 سوال بعدیش میمونه
دینی نقطه قوتم هس اگه 10 مین بشه 5 مین میره رو تایم زبان واسه درک مطلب دوم نشد هم که اون حذف میشه :D
زبان 15 مین 5 مین لغت و گرامر و 10 مین کلوز و یه متن
15 مین اضافی :5 مین برگشت به ادبیات و نزده های دینی و بقیش واسه عربی کامل :D (خب اصولا فرق میکنه مثلا داخل 93 عربیش اسون بودش و ..)

ریاضی:30 مین دور اول .. بررسی کلی سوالا بدون توجه به شماره سوالا ممکنه اولی هاش سخت باشه...حتما تو این 30 مین همه سوالا رو نگاه کرده باشم و بدونم کدومارو بلدم بزنم
میمونه هندسه 2 تاشو مثلثات کامل ... 15مین بعدیش دور دوم سوالات ریاضی اونایی که نزدم و 5 دقیقه در آخر ساعت 12:05 تا 12:10 واسه دور سوم ریاضی

زیست : کنکور رو که میشه تو تایم کمتری نسبت به کانون زد ولی کانون امروز 10 تا اولش سخت بود بقیش آسونشد یهو :) اصولا 35 دقیقه خودش میمونهشک دار ها + ژنتیک

فیزیک و شیمی هر کدوم 30 مین ..فیزیک هر کدوم رو بلدم و شیمی حفظیهاتا آخر مسائل ساده و آسون
ساعت ؟؟ 11:30 شده
تا 11:45 دور دوم وآخری فیزیک اونایی که نزده شده توش
از 11:45 تا 12:00 دور دوم شیمی مسئل از ته دو مبحث اول پیش و بقیش ترمو و استو و محلول ها تا جایی که وقت تموم شه.. به خدا ارزش همه تست ها برابر هس بگردین دنبال آسون ها
12:00 تا 12:05 سوالای زیست ژنتیک و شک دار ها
12:05 تا 12:10 دور سوم ریاضی
تشکر میکنم :D یه الگوی پیشنهای
من از آزمون 1 خرداد با رتبه 1000منطقه تو قلم چی شروع کردم و هر دفعه کمترش کردم و تو این آزمون 194 و کنکور بهتر هس چون یه هفته مونده
به حرف های بقیه گوش نکنین ... :) یه عدههستن میان میگن شیمی 90 زیست بد دادم 100 :)) تخمین سنجش شده واسم 1
ولشون کنین کاری به کارشون نداشته باشین ... خیلی زیادن خیلی زیادن این آدما تو همین فروم که خود من چن بار حالشون رو گرفتم باز :-"
تو این هفته کنکور های آخری رودوباره کارکنیدرد پای طراح در همین کنکور های هستش ...
پارسال دوست من قبل کنکور ساعت 7:30 گفت بهم میشه 100 تا 150 بعد ساعت 13:00 گفت میشه 200 نتیجه اومد شد 2400 این حرف های مزخرف روحیتونو نبازید
به امید موافیت یاعلی

الهام1375

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان
شهر
بیرجند
مدال المپیاد
شیمی میخوندم.
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

[quote author= ]
شیمی و ریاضی بد نبود نسبتا میشد زد اما شیمی یه سوال اون که بازده داده بود ۷۲%و... غلطه به نظرم! وقتی داریم از یه واکنش دهنده به واکنش دهنده دیگه میرسیم دیگه بازده ضرب نمیشه که! بازده واکنش واسه هر دو واکنش دهنده‌است یعنی کسر باید یه بار تو بازده ضرب بشه یه بار باید تقسیم شه در نتیجه تاثیر نداره! زده گزینه ۴ ولی اونجوری ۳ درسته :/ریاضی هم یه سوال بود گفته بود" چپ دست باشند یا مجله بخونن" خوب اینجا باید از اجتماعشون ، اشتراک رو کم کنیم چون یا اورده و اونی که انتخاب میشه نباید هر دو ویژگی رو داشته باشه دیگه! :/تو زیستش هم سوال ۱۹۰ چجوری گزینه ۲ درسته!! اوره که بازجذب میشه! اونوقت "نمی‌توان گفت"؟!!!
[/quote]
سوال 190 گفته اوره محصول تجزیه قند دئوکسی ریبوز باشه، که نیست و در ضمن بازجذب بشه.
این سوال 256 شیمی، درسته بنظرم.چون در حالت ایده آل یه مقدار از یه واکنش دهنده با واکنش دهنده دیگر واکنش میده اما الان کلش نمیتونه واکنش بده صرفا 72 درصدش میتونه. اشتباهه؟

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

واسه فرز بودن ادبیات باید هم پایت قوی باشه هم تو این کنکوریایی که دادی(یم) دستت تند شده باشه.من زرد عمومی رو که از عید شروع کردم بزنم دستم راه افتاد انصافا.
آزمون دادن تنهایی فایده نداره واسه عمومی.باید هم بخونین هم آزمون بگیرین از خودتون
من روشمو میگم بد نیس با اینکه امروز دیر رسیدم سر جلسه 50% به نظرم درصد خوبی بود واسه ادبیات
لغتا و املا هارو میزنم.زبان فارسیا رو حالت روزنامه وار نگاه میکنم میشه تقریبا فهمید کدومش شمارشی و سخته.آسونا رو پیدا میکنم میزنم آرایه رو ول میکنم میرم قرابتارو تندی میزنم میرم سراغ عربی.اون یه ربع آخر برمیگردم اون تستای زبان فارسی ای که زدنشون معقوله میزنم بعدش میرم سراغ آرایه.آرایه واقعا وقت گیره.یکی از آرایه های خوبی که به آدم کمک میکنه اسلوب معادله ست!اغراقم خوبه.اگه تو گزینه ها اینارو نداشت میتونین ولش کنین.والا!
بقیه رم با رد گزینه پیدا میکنم چون خیلی آرایه بلد نیسم :D

AmirCeUCaCMe

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
آمل

به نقل از الهـام. :

سوال 190 گفته اوره محصول تجزیه قند دئوکسی ریبوز باشه، که نیست و در ضمن بازجذب بشه.
این سوال 256 شیمی، درسته بنظرم.چون در حالت ایده آل یه مقدار از یه واکنش دهنده با واکنش دهنده دیگر واکنش میده اما الان کلش نمیتونه واکنش بده صرفا 72 درصدش میتونه. اشتباهه؟
درسته الان رفتم نگاه کردم یه سوال تو کنکور ۹۰ تجربی اومده بود که واکنش دهنده به واکنش دهنده بود و بازده هم باید ضرب میشد. اشتباه من بود :)
ولی ۱۹۰ ... اگه بخوایم نمیتوان رو به گزینه تعمیم بدیم در واقع کلِّ جاخالی رو باید بگیم نمیتوان. یعنی نمیتواند حاصل تجزیه دئوکسی ریبوز باشد که نیست و نمیتواند قابل بازجذب توسط کلیه باشد ولی هست!
در واقع جمله اینجوریه ماده ی اوره نمیتواند محصول تجزیه دئوکسی ریبوز و قابل بازجذب توسط کلیه های انسان سالم باشد!
من که فکر میکنم غلطه

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه