• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

نظرسنجی برای حذف دیسلایک از امتیازات فروم

نظرتان در مورد حذف دیسلایک از سیستم امتیازدهی چیست؟

• فقط لایک باقی بماند و دیسلایک از سیستم حذف شود

رای‌ها: 22 8.3%
  • دیسلایک بماند اما در امتیاز فرد تاثیر نداشته باشد (امتیاز فقط مجموع لایک ها)

رای‌ها: 35 13.2%
  • هم لایک و هم دیسلایک باقی بماند و هردو شمارش شوند

رای‌ها: 198 74.4%
  • امتیازدهندگان نمایش داده نشه

رای‌ها: 11 4.1%

• رای‌دهندگان
    266

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس
پاسخ : نظرسنجی برای حذف دیسلایک از امتیازات فروم

اگه اینه پس کلاً این تاپیک بی‌هوده‌س و باید قفل شه :-"
آفرین. :D

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

وقتی یکی به پست دیس میده یعنی با یه چیزی مخالفِ و آدما باید جنبه انتقاد داشته باشن و انتقاد ها رو بپذیرن....
وخودم از دیس برای اصلاح خیلی چیزها استفاده میکنم

کلام آخر حذف دیس کار جالبی اصلا نیست

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من شخصا مخالف برداشته شدن دیسلایکم .
گرچه خودم به ندرت از دیسلایک استفاده میکنم، اما وجودش برای یه فرومی که خیلی توش بحثای اعتقادی ، سیاسی ، اجتماعی و فلسفی صورت میگیره لازمه. کلا اگه اینجا رو یه فروم علمی - تفریحی میدونیم، باید بگم علم (و به خصوص علوم انسانی که بحثای کاربرا روی این متمرکزه) بدون مخالفت معنا نداره. دیسلایک و لایک نظر کلی فرد رو بیان می کنن و خیلی مناسبن اتفاقا. شاید کسی اطلاعات کافی برای شرکت در یه بحث رو نداشته باشه ولی میتونه به کلیات اون مطلب اظهار مخالفت کنه با دیسلایک. در واقع دیسلایک راهی هم هست برای جلوگیری از بازگویی مطالب. مثلا من توی یه بحثی با آقای x موافقم و با آقای y مخالف. دیگه به جای اینکه دوباره همه ی حرفای آقای x رو تکرار کنم، بهش لایک میدم و به آقای y دیسلایک و خودم هم میام موضوع جدیدی رو مطرح میکنم که باعث میشه کل بحث زودتر و بهتر پیش بره.

و اما درباره ی اینکه سر دیسلایک دعوا میشه ، میتونیم یه هشدار برای کسایی که بخاطر دیسلایک برای فرد دیسلایک دهنده آزار و اذیت ایجاد می کنن یا اونایی که برای عوض در آوردن دیسلایک میدن در نظر بگیریم وبرای یه مدت دیسلایک رو براشون غیرفعال کنیم و در صورت ادامه ی اذیت، بن آی پی بشن. چون در واقع کسی حق اینو نداره که سر دیسلایک دعوا راه بندازه. دیسلایک حق هر کاربره و میتونه به هر پستی که مخالفشه بهش دیسلایک بده و غیرمنطقیه که بخوایم در این حد کوتاه بیایم تا همه راضی باشن.

توی پرانتز هم بگم دیسلایک برای بعضی انجمنا مثل حرف بزن نیاز نیس و اکثر دعوا ها هم از همینجا بلند میشه. چون حرف بزن حرف دل طرفه و چه غلط و چه درست، به خودش مربوطه. اگه هم توهین باشه توش یا محتوای نژادپرستانه و تخریبی داشته باشه حذف براش در نظر گرفته شده.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

من همیشه این ستاره‌ها رو بیشتر ترجیح میدادم! (رنکینگ میگن ؟! یه بار یکی از کاربرا همچین اسمی گفت! :D ) مثلا یه پستی رو میخونی، خوشت اومده، ماوس رو میبری لایک کنی، میبینی ا ! یه چیزی نوشته درست نیست/یا خوشت نیومده! نه میتونی لایک بدی، نه دیسلایک! سر بیشتر پست‌ها من همچین مشکلی دارم!

* پارازیت! :د

ولی حذف دیسلایک تو هر انجمنی نباید باشه! مخصوصا که ... ( بگذریم! )

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از NEO :
باید بجای حذف دیسلایک با کسانی که به شکل ناصحیح ازش استفاده میکنن برخورد بشه.
وگرنه دیسلایک به خودی خود چیز خیلی مفیدیه و اگه درست ازش استفاده بشه میشه تو هر بحثی یه آمار نسبی از موافقین و مخالفین یه موضوع داشت.
یادمه سه سال پیش ما هشداری رو ساختیم به نام "استفاده ناصحیح از سیستم امتیازدهی"[nb]اسم دقیقش یادم نیست.[/nb] که به هرکس که به هر دلیلی به طور افراطی از دیس‌لایک استفاده میکرد میدادم و اتفاقا خیلی هم موثر بود و تاثیر زیادی هم توی حفظ نظم قروم داشت.
نمیدونم الان هم هست یا نه و اگه هست هنوزم ازش استفاده میشه یا نه.
در هر حال بنظر من وجود دیسلایک و نمایش ساده‌اش به همین شکلی که کنار هر پست هست لازمه.

اینجا مشکل سلیقه ای شدن تصمیم گیری در مورد استفاده افراد از دیسلایک

من به شخصه تو بحث هایی که فعال نیستمم به پستایی که باهاشون مخالفم دیس میدم، در واقع سیستم شماره گذاری باید نشان دهنده این باشه چه تعداد افراد موافق و مخالفن در برایند با پست.

به نظرمن حساسیت افراد باید کم بشه، گیرم امتیازت پایینه، خوب که چی?اینو باید فهموند.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

به نقل از بره ناقلا :
اینجا مشکل سلیقه ای شدن تصمیم گیری در مورد استفاده افراد از دیسلایک

من به شخصه تو بحث هایی که فعال نیستمم به پستایی که باهاشون مخالفم دیس میدم، در واقع سیستم شماره گذاری باید نشان دهنده این باشه چه تعداد افراد موافق و مخالفن در برایند با پست.

به نظرمن حساسیت افراد باید کم بشه، گیرم امتیازت پایینه، خوب که چی?اینو باید فهموند.
کاملا موافقم با این، منم میگم بین دیس و لایک هیچ فرقی نیست، چرا وقتی لایک میگیرید نمیرید بپرسید دلیلشو؟ یا چرا واکنشی نداری نسبت بهش؟ کسی دیس میده صرفا با اون پست مخالفه، همین، نه اختلافی داره باهاتون نه پدر کشتگی.

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

من که به سومی رای دادم،آدم باس جنبه داشته باشه دیگه

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

خب این قانون که همچنان وجود داره اگه کسی شاکی باشه بررسی میشه نیاز بود تذکر دریافت میکنه...
و اما درباره ی اینکه سر دیسلایک دعوا میشه ، میتونیم یه هشدار برای کسایی که بخاطر دیسلایک برای فرد دیسلایک دهنده آزار و اذیت ایجاد می کنن یا اونایی که برای عوض در آوردن دیسلایک میدن در نظر بگیریم ..
خب پس بنظر من لااقل و با این اوصاف؛ مشکل خاصی نیس دگ! :-" .. هم فرد دیس دهنده! باید الکی دیس نده ( و در صورت تخطی، هشدار و تذکر و .. دریافت کنه) و هم فرد دیس گیرنده! باید ظرفیتش رو ببره بالاتر و الکی دلخور نـشه. (;

و دقیقا میشه بررسی کرد؛ البت نه صرفا از روی «زیاد» دیس دادن یکی به یکنفر دگ !! / بلکه باید نوع پستهایی که طرف داره دیس میده هم بررسی شه.
یعنی یه وقت ممکنه منِ نوعی با اکثر پستای فلسفی! فلان شخص مخالف باشم و دیس بدم و این عجیب نـیس .. اما اینکه برم به همهِ پست های مثلا ح.ب و تکست ماندگار و غیره! ش هم مدام دیس بدم، یعنی دارم شخص رو دیس میکنم و نه محتوای پست رو !!

پ.ن: البت دیس کردن شخص در تاپیک هایی مثل رای گیری ایرادی نداره دگ قاعدتا !
.

Kinay

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
87

سلام

من هم قبول دارم که امتیاز دهی می تونه یک ابزار خوب باشه... ولی آیا الان در انجمن داره ازش به عنوان یک ابزار خوب استفاده می شه؟ کل سوال این جاست. من خودم به شخصه خیلی دوست دارم بازخورد حرفم رو بدونم. چند نفر قبول داشتن و چند نفر قبول نداشتن... اما همیشه هم داستان به این جا ختم نمی شه...

بیاید قبول کنیم که سنّ بچه های انجمن اقتضای این رو داره که به رقابت و تیم کشی و... بپردازند. من الان به وضوح این مطلب رو می بینم. شما می گید که باید این انتقاد پذیری در بچه ها نهادینه بشه... من هم قبول دارم... ولی الان عملا داره اتفاق های دیگه ای می افته.

من خودم از اون هایی بودم که طرح حذف دیسلایک رو داده ام. چون دارم می بینم که یه مقدار نحوه ی استفاده ازش داره مشکل ایجاد می کنه. اگه قرار باشه بین جو سالم انجمن و تعداد کاربرها در یک سو و باقی موندن دیسلایک یکی رو انتخاب کنید، اون وقت چی می گید؟

من خیلی خوش بین نیستم که با وضع موجود و فرهنگ فعلی کاربرها در فضای اینترنت ( مخصوصا جایی که نمی شه احساسات رو منقتل کرد... خیلی سوء تفاهم ایجاد می شه ) سایت با سیستم امتیاز دهی فعلی خیلی کار به جایی ببره...

( نه! حال می کنید چه قدر کلّی و باحال حرف می زنم! شانس آوردید نماینده ی مجلس نیستم :D ... فکر کنم یکی از انتقاد ها به خودم همین مدل حرف زدنم باشه :D )

+= مگه مدیرهای سایت چه قدر وقت دارن که بخوان به این همه لایک و دیسلایک دقت کنن؟ بابا مدیرها هم آدم هستن، سرشون شلوغه آخه!

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نظر من یکی از دلایلی که این قدر روی دیس‌لایک حساسیت هست این ه که کم ازش استفاده می‌شه. : دی حداقل در مورد خود من این طوری ه که خیلی جاها می‌گم بی‌خیال حالا اگه الآن دیس‌لایک بدم ممکن ه فلانی ازم ناراحت بشه، در صورتی که اگه هر جایی هرکسی با پستی مخالف بود دیس می‌داد کم کم دیس‌لایک مثل لایک یه پدیده رایج می‌شد و هیچ‌کس فک نمی‌کرد فرد دیس‌لایک‌دهنده پدرکشتگی خاصی باهاش داره. : دی
این امتیازهارو هم مثل قبل از توی آمار سایت و از زیرپروفایل اگه بردارین فک کنم اوضاع بهتر بشه.
این که بگیم هر کی مخالف ه با دلیل باید یه پست جدا بده به نظرم چندان کارساز نیست چون خیلی وقتا من با یه پستی مخالفم دیس می‌دم اما چون می‌بینم پست بعدی حرفای منو زده دوباره پست نمی‌دم همونو لایک می‌کنم.
و این که آیا می‌شه تعداد لایک‌ها بالای پست هم نشون داده نشه؟ یعنی فقط نمایش امتیازدهندگان باشه.

به نقل از Natsu :
+= مگه مدیرهای سایت چه قدر وقت دارن که بخوان به این همه لایک و دیسلایک دقت کنن؟ بابا مدیرها هم آدم هستن، سرشون شلوغه آخه!

ربطی به مدیرها نداره هر وقت یه کاربری احساس کرد داره الکی دیس‌لایک می‌خوره می‌ره به یکی از مدیرا می‌گه. : دی

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

+ درسته که احتمالا هدف از این ایده اصلاح مشکلات جو فروم ه. اما : جو نامطلوب فروم علت مشکلات دیسلایک/لایک هست و نه معلول اون.

+ خیلی عملگرا هستم مثلا ، الان همه ی پستهای این تاپیک رو باتوجه بنظرم لایک و دیسلایک کردم ، پ خ نده کسی حالا :-"

mah banoo

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 2
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397

فکر کنم نتیجه نظر سنجی معلومه دیگه. برش دارید قشنگ تره :|

• شروع کننده موضوع
  • مدیر کل

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

آقای nastu پیشنهاد داد این مورد رو و من خودم مخالف حذف دیسلایک بودم. اما بعدش که با مدیرا صحبت کردیم دیدیم که واقعا تبدیل به یک مشکل شده. ملت خوششون نمیاد دیسلایک بگیرن. ولی در این حد نمیمونه و می بینیم که شاکی میشن. بعدش هم یه خصومتی شکل میگیره و تلافی میکنن. یا اینکه پ.خ میدن که چرا دیس میدی و ... احتمالا اینجا اولین جایی هست که نظرات و عقاید افراد مورد به طور جدی مورد دیسلایک قرار میگیره و تاحالا چنین تجربه ای نداشتن. واسه همین حساسیت اینقدر بالا رفته. بعضیا هم حتی از سایت زده میشن و میرن.
متاسفانه با شلوغ شدن سایت و پیچیده شدن روابط اینجا ٬ نمیشه معیار دقیقی برای استفاده ناصحیح از دیسلایک تعریف کرد و تعریف فرآیند شناسایی و برخورد و شکایت از چنین چیزهایی ممکن نیست. سیستم دیسلایک هم خیلی آپشن نداره که مثلا دیسلایک رو برای فلان انجمن غیرفعال کنیم یا درصد تاثیرش رو کم کنیم.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از میم ح میم دال :
آقای nastu پیشنهاد داد این مورد رو و من خودم مخالف حذف دیسلایک بودم. اما بعدش که با مدیرا صحبت کردیم دیدیم که واقعا تبدیل به یک مشکل شده. ملت خوششون نمیاد دیسلایک بگیرن. ولی در این حد نمیمونه و می بینیم که شاکی میشن. بعدش هم یه خصومتی شکل میگیره و تلافی میکنن. یا اینکه پ.خ میدن که چرا دیس میدی و ... احتمالا اینجا اولین جایی هست که نظرات و عقاید افراد مورد به طور جدی مورد دیسلایک قرار میگیره و تاحالا چنین تجربه ای نداشتن. واسه همین حساسیت اینقدر بالا رفته. بعضیا هم حتی از سایت زده میشن و میرن.
متاسفانه با شلوغ شدن سایت و پیچیده شدن روابط اینجا ٬ نمیشه معیار دقیقی برای استفاده ناصحیح از دیسلایک تعریف کرد و تعریف فرآیند شناسایی و برخورد و شکایت از چنین چیزهایی ممکن نیست. سیستم دیسلایک هم خیلی آپشن نداره که مثلا دیسلایک رو برای فلان انجمن غیرفعال کنیم یا درصد تاثیرش رو کم کنیم.

خوب پس کی میخوان بزرگ بشن?الان همه بیان به من دیس بدن امتیاز من بشه منفی، امتیاز مگه مهمه?
به نظرم باید کم کم اشنا بیم با زندگی واقعی و تقابل ها.

Hashie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

فک نمی کنین برداشتن دیسلایک برای راضی نگه داشتن همه حرکت ضعیفی باشه ؟ به قول معروف اینطوری خیلی credit میدین به اونایی که خیلی غیرمنطقی میرن تو پیغام خصوصی و طرف رو مورد بازخواست قرار میدن به خاطر یه دیسلایک. اگه از اول دیسلایک نبود، شاید الان هم مشکلی پیش نمیومد، ولی حالا که هست، برداشتنش برای راضی نگه داشتن یه عده خاص که شاید هنوز بچه ن، عقب نشینی در مقابل رفتار غیرمنطقی اوناس.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Radikal :
1- توی بحثا اغلب از دیس لایک به عنوان اهرم فشار روی یک گروه خاص استفاده میکنن ، که طرفدار بیشتری داره
2-شخصی شدن دیس ، یعنی فرد A میاد کلیه پست های فرد B رو توی حوضه ی سیاسی و اعتقادی دیس میکنه
3_افرادی هستند که کلاً نه تو بحثا میان ، نه حتی خیلی فعالن اما پست های یک سری ها رو دیس میکنن و شاید اگر این دکمه نباشه مجبور بشن وارد بحثا بشن حداقل!
4_توی روحیه کاربرا ، خصوصاً کاربرای جدید خیلی تاثیر میذاره ، وقتی که مثلاً برای یک پست میان کلی دیس میگیرن ترجیح میدن دیگه هیچ وقت بیان نکنن عقیدشونو!
جمع بندی کلیم اینه که نباشه کلاً...
خیلی وقتا ادم دوست نداره یا حال نداره وارد بحث بشه فقط میخواد بگه نظرش همسو هست یا نه،مجبور کردن مردم به حرف زدنم کار درستی نیست، هرکس در هر زمان یه مودی داره، اذیت نکنیم بقیه رو.
که وقتی یکی مثل شما میاد بگه گروهی که طرفداراش بیشتره، از روی لایک مشخص باشه این موضوع و فقط یک ادعا نباشه.

کل پست های من رو دیس لایک کنند خوب الان چی از من کم شد?چرا انقد حساسید روی جمع تعداد لایک ها?

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

البته اون چیزی که درسته خب یه مقداری فاصله داره با اون چیزی که واقعا هست.
کل پست های من رو دیس لایک کنند خوب الان چی از من کم شد?چرا انقد حساسید روی جمع تعداد لایک ها?
این حرفت کاملا منطقیه ولی عده‌ی نه چندان کمی هستن که همچین حساسیتی دارن و ناراحت می‌شن و طوری میشه که یه عده با یه عده مثل دوتا سنگر دشمن می‌شن سر همین موضوع.

marvelous

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان ۳
شهر
مشهد
مدال المپیاد
برنز بيست و هفتمين المپياد ادبی
دانشگاه
علوم پزشکی مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

مگه سایت مسوول خوش اومدن یا نیومدن یه عده از دیس‌لایک ه؟ کسی که توی سایت فعالیت می‌کنه یعنی شرایطش رو پذیرفته و باید بدونه همیشه همه موافق حرفاش نیستن. خصومت و تلافی و فلان هم همیشه همه جا هست و ربطی به دیس‌لایک نداره، کسی که ظرفیت شنیدن نظر مخالف رو نداره اگه دیس‌لایک نباشه و به جاش چندنفر بیان با دادن پست اعلام مخالفت کنن بازم می‌تونه شاکی بشه و دشمنی به وجود بیاره.

به نقل از Radikal :
1- توی بحثا اغلب از دیس لایک به عنوان اهرم فشار روی یک گروه خاص استفاده میکنن ، که طرفدار بیشتری داره
2-شخصی شدن دیس ، یعنی فرد A میاد کلیه پست های فرد B رو توی حوضه ی سیاسی و اعتقادی دیس میکنه
3_افرادی هستند که کلاً نه تو بحثا میان ، نه حتی خیلی فعالن اما پست های یک سری ها رو دیس میکنن و شاید اگر این دکمه نباشه مجبور بشن وارد بحثا بشن حداقل!
4_توی روحیه کاربرا ، خصوصاً کاربرای جدید خیلی تاثیر میذاره ، وقتی که مثلاً برای یک پست میان کلی دیس میگیرن ترجیح میدن دیگه هیچ وقت بیان نکنن عقیدشونو!
جمع بندی کلیم اینه که نباشه کلاً...

۱. اهرم فشار منظور چی ه دقیقن؟ من متوجه نشدم این قسمتو. : دی
۲،۳،۴. اینا راه حلشون حذف دیس‌لایک نیست. برای شخصی شدن که می‌شه گزارش داد اون فرد خاص رو. در مورد وارد بحث شدن، کسی که - به هر دلیلی - حال نداره وارد بحثی بشه اگه دیس هم نباشه فرقی براش نمی‌کنه. فعالیت رو این شکلی نمی‌شه تزریق کرد به کسی. : دی
در مورد کاربرای جدید، منم موافقم که تاثیر منفی می‌ذاره ولی همین الآن هم یه چیزی بین بیش‌تر بچه‌ها هست که به تازه‌واردا کم‌تر دیس می‌دن و بیش‌تر سعی می‌کنن با پست جواب شخص رو بدن. می‌شه مثن یه مدت این رو توی اخبار توضیح داد که به کاربرای جدید کم‌‌تر دیس بدین و اگه جایی مخالف بودین باهاشون اول پست دادن رو امتحان کنین و فلان. : دی

به نقل از Bahar_R :
عده‌ی نه چندان کمی هستن که همچین حساسیتی دارن و ناراحت می‌شن و طوری میشه که یه عده با یه عده مثل دوتا سنگر دشمن می‌شن سر همین موضوع.

خب یعنی واقعن راه دیگه‌ای برای از بین بردن این حساسیت نیست به جز حذف دیس‌لایک؟ : دی

Kinay

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
87

سلام

دقت کنید دوستان ... خانوم رها و رادیکال هم که در قسمت عقایدی فعالیت زیادی دارن، نظرشون شبیه به بنده است. بنده هم بیشترین فعالیتم در قسمت عقایدی... اونجا واقعا جوّ فرق می کنه.

آدم ها میان که از عقایدشون دفاع کنن و بعضی ها واقعا دارن دفاع می کنن. قشنگ سنگر بندی داره و مشخصه که کی کجا است ... حتی می شه گفت که تقسیم وظایف هم داره :D
همه ی این ها خوبه، مثل مسابقه باشه... ولی نه این که به خصومت و دشمنی برسه. قبول دارم که باید ظرفیت ها بالا بره ولی دیگه ... دیگه ...

شاید اگه الان سنگر بندی و... نبود امتیاز های من باید نصف می شد... چون این قدر هم مطلب زیاد ندارم که این همه آدم باهام موافق باشن. ولی خوب ... حالا بیاید من رو بکنید منفی 1000...نهایت اینه که این جا کسی از حرفای من خوشش نمی آد... ولی برای همه این نهایت نیست!
من خودم این قدر از جو غیر دوستانه ی این جه خسته شده بودم، که می خواستم اکانتم رو بن کنم که حتی دیگه نتونم برگردم. بحث یک دیسلایک و ... نیست... دیسلایک نشونه است.

به هرحال... دیسلایک رو هم حذف نمی کنید، یه کاری کنید بچه ها این قدر به هم بدبین نباشن و انجمن به میدان جنگ تبدیل نشه.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

منم با شما موافقم راجب انجمن عقیدتی، راهش ولی حذف دیسلایک نیست، خود من سعی کردم تو این پست‌های اخیر با اسمایلی و اینا بگم کاملا دوستانه بحث میکنم، نه که بخوام دفاع کنم فقط، جواب طرف مقابل چی بود ؟ غیر توهین ؟ امیدوارم بچه‌ها ناراحت نشن از حرفام، ولی وقتی که مسئولیتهای اجرایی همشون دست یه گروه باشه، و طبق خواسته‌های اونها قوانین تغییر کنه، خب، ما هم مجبوریم و بیایم این رابطه‌ی دوستانه رو بیخیال بشیم لااقل بگیم چرا حق ما خورده میشه؟!! اینجا منشا اختلاف ـه! (منم یکی از اغتشاشگرها! :D ) شاید در توزیع مسئولیتها اگه به همه‌ي عقاید سهم مساوی (به نسبت تعداد!!!) داده بشه، و طوری نباشه که نه سیخ بسوزه نه کباب، جو سایت رو میشه دوستانه کرد!

بالا