• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتخاب بهترین موسسه آزمون ازمایشی برای کنکور 96

برای کنکور 95 شما با برنامه آزمون های کدام موسسه پیش میرید؟

• قلم چی

رای‌ها: 103 63.2%
  • گزینه دو

رای‌ها: 20 12.3%
  • سنجش

رای‌ها: 18 11.0%
  • گاج

رای‌ها: 11 6.7%
  • برنامه ترکیبی از موسسات مختلف

رای‌ها: 5 3.1%
  • آزمون های داخلی مدرسه

رای‌ها: 6 3.7%

• رای‌دهندگان
    163

tannaz77

بهار
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فسا
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علوم پزشکی فسا
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : انتخاب بهترین موسسه آزمون ازمایشی برای کنکور 95

به نظر من مهم نیست چه آزمونی میری...باید واسه خودت برنامه داشته بشی...جامعه آماری قلم چی بیشتره ولی خیلیا وقتی میان سر جلسه آمادگی لازمو ندارن تازه چه خبره هر دو هفته یک بار....سنجش به نظرم سوالاش استانداردتره ولی مشکلش همین جمعه آماریه کمشه...گزینه دو هم جامعه آماری نداره...

.mary.

مریم
نام مرکز سمپاد
فرزانگان‌امین۱
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

والا این سنجش ـی که ما حالا داریم میدیم ـو مثلا جامع ـاشه که خیلی خوب ـه سوال ـاش به همه چی میخوره به غیر از استاندارد ! :-"
من گزینه دو ندادم فقط تابستون برنامه ی یکی از دوست ـای تجربی ـمو میدیدم خیلی کیلویی بود! بعد این طور که من یادمه فقط 2 تا آزمون میرفتن سر جلسه آزمون میدادن؛ یه 3-4 تاش غیرحضوری بود. و من بخام با شرایط خودم بگم اصن تو تابستون توانایی این که بتونم خودم از خودم یه آزمون با شرایط استاندارد بگیرم ـو داشتم. حالا بقیه ـرو نمیدونم.
و خب این کیلویی بودن ـش خوب نبود واقعا. تابستون شما اکثرتون تازه شروع کردین برا کنکور درس خوندن، تازه دارین ساعت مطالعه ـو تعداد تست ـو این ـا حساب میکنید برا خودتون؛ به نظر من برنامه ـش یه جوری بود که یه تازه کار این ـو ببینه اصن هنوز شروع نکرده وحشت میگیره!
برنامه کانون آروم تر جلو میره، حداقل تو تابستون ـش.
تا اون جایی که من یادم ـه قلمچی برا این میگه پیش بردارین چون بعد تو مهر شما یه دور درس ـا رو تو تابستون خوندین بعد مثن یکی دو ماه اول پاییز تراز ـاتون بالا ـس! دلیل دیگه ای من ازش نشنیدم. و خب به نظر من این منطقی نیست خیلی. توی دوران مدرسه به اندازه کافی وقت برا پیش دارین.من خودم پیش1 هر چی بلدم مدیون دوران امتحانای ترم 1 پیش ـمم! ولی تو مدرسه ـا اینی که بخاین زیاد وقت بزارین برا درس ـای پایه ممکنه فشار بیاد به ـتون. به نظر من اگه تو تابستون تسلط قوی روی درس ـای پایه پیدا کنین خیلی زیاد میتونه بعدا کمک ـتون کنه. و خب اگه مدرسه ـتون شروع میشه یا کلاس میرین اون درس ـای پیش ـو طبق برنامه معلم ـتون پیش ببرید.
یه چیز دیگه ـم این که من پیشنهاد میکنم یه موسسه رو برا تابستون ـو مهرتون انتخاب کنید.اینی که طبق یه برنامه پیوسته از همین حالا تا کنکور پیش برین نمیزاره سردرگم بشید.

و خیلی مهم ـه که هر جایی ـرو که انتخاب کردین اعتماد کنین به برنامه ـش؛ نه تراز ـو رتبه؛ ولی دقیق تصمیم بگیرین ـو بعدا به تصمیم ـتون اعتماد کنید.

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نظر من که دیوونگیه که بجای دو فصل و نیم دیفرانسیل بری ریاضی 2 بخونی یا بجای سینماتیک و دینامیک فیزیک پیش بری فیزیک 2 بخونی [-(
مهر که بشه باید گسسته و تحلیلی و دیفرانسیل رو بخونید که مباحث کاملا جدیدی تو نیم سال اول دارن و مغز تا میاد باهاشون کنار بیاد طول میکشه (کلاس دوم وقتی سینماتیک و دینامیک شروع شد چه حسی داشتید؟) و در کنارش باید عمومی های پایه و پیش هم خونده بشه که واقعا کار سختیه. ~X( X_X [-o<
به نظر من رشته ریاضی حتما باید دیفرانسیل و دو فصل اول فیزیک پیش رو تو تابستون بخونه چون پایه هاش واقعا آسونن (اگه هم تونست فصل فشار فیزیک دو رو بخونه) ولی درسای دیگه یعنی شیمی 2 و هندسه پایه رو اگه خوب تست نزدین یا نکات رو خلاصه نکردین بهتره توی تابستون کامل بشه چون شیمی پیش و گسسته و تحلیلی رو میشه توی مدرسه ها هم خوند به شرط اینکه قسمت های اول دیفرانسیل و فیزیک پیش رو توی تابستون کار کرده باشید و دیگه فقط مرور لازم باشه. \:D/
نکته مهم اینه که باید منابع مناسب رو همون اول تشخیص داده باشید تا وقتتون هدر نره. در این مورد بعد کنکور 94 کاملا بحث میکنیم. (;

محمد1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان

من تجربی بودم و هم ازمونای کانونو بودم،هم گاج
اگه کسی سوال استاندارد و خوب بخواد گاج واقعا حرف نداره، ولی اگه کسی برنامه ریزی خوب بخواد کانون عالیه ینی گاج ب درد افرادی میخوره که رو مطالب تسلط دارن

اگه کسی بخاطر جامعه آماری کانون شرکت کنه اشتباه کرده...

amirhj

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
Saveh
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
یه المپیاد اونم از نوع شیمیایی!! ... تجربه خیلی خوبی بود ولی ای کاش نبود :D
دانشگاه
علوم پزشکی اراک
رشته دانشگاه
پزشکی

یه سوال فنی...کدوم آزمون سوالاش استانداردتره؟
گاج یا قلمچی یا گزینه 2 و یا...؟

محمد1

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
کاشان

به نقل از amirhj :
یه سوال فنی...کدوم آزمون سوالاش استانداردتره؟
گاج یا قلمچی یا گزینه 2 و یا...؟
گاج به نظرم بهتراز قلمچیه ولی گزینه دو رو نمیدونم
گاج اگه بخواد سخت بگیره مثلا منطقی سخت میگیره ولی قلمچی مثه یه آزمونای امسال مینویسه مثن"فرمول شیمیایی کبالت CO است"که باید بگیری Co!!!

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

هیچ کس اینجا دوتا موسسه رفتن و پیشنهاد نمیکنه؟ خب اگه کسی هم سوال خوب بخواد هم برنامه منظم و جامعه ی آماری ای که نتایجش تاحدودی واقع بینانه باشه باید چیکار کنه؟
من شخصا آرامش روانیم تو سال کنکور واسم مهمه، دوست دارم بتونم به نتایج آزمونم اعتماد کنم. و خب این فقط وقتی میسر میشه که اون آزمون هم سوالات خوبی داشته باشه که بتونم نحوه ی مطالعم رو بسنجم با خودم هرچند وقت، هم سطحم رو با بقیه مقایسه کنم. هم اینکه اونقد استرس عقب موندن نداشته باشم تو برنامه ش و حجم آزموناش منطقی باشه..
با توجه به اینا لطفا اگه میشه بگید کجا خوبه برم یا اگه دوتا آزمون مشکلی نداره راهنماییم کنید. کسایی که اطلاع دارن و مطمعنن.(:
ممنونم.

sh.n1996

شراره
نام مرکز سمپاد
دبیرستـ۱ن‌ فرزانـگان‌ امین
شهر
اصفهـــان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
خاطره شد دیگه:دی
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از ShiNinG :
هیچ کس اینجا دوتا موسسه رفتن و پیشنهاد نمیکنه؟ خب اگه کسی هم سوال خوب بخواد هم برنامه منظم و جامعه ی آماری ای که نتایجش تاحدودی واقع بینانه باشه باید چیکار کنه؟
من شخصا آرامش روانیم تو سال کنکور واسم مهمه، دوست دارم بتونم به نتایج آزمونم اعتماد کنم. و خب این فقط وقتی میسر میشه که اون آزمون هم سوالات خوبی داشته باشه که بتونم نحوه ی مطالعم رو بسنجم با خودم هرچند وقت، هم سطحم رو با بقیه مقایسه کنم. هم اینکه اونقد استرس عقب موندن نداشته باشم تو برنامه ش و حجم آزموناش منطقی باشه..
با توجه به اینا لطفا اگه میشه بگید کجا خوبه برم یا اگه دوتا آزمون مشکلی نداره راهنماییم کنید. کسایی که اطلاع دارن و مطمعنن.(:
ممنونم.
آخه متاسفانه اینقدر ایده‌آل فک کنم نیست هیچکدوم. مثلا اگه بود خب همه ما خیلی دوست داشتیم اینجوری باشه موسسه‌ای که آزمون میدیم ولی نبود. مثلا قلمچی واسه ریاضی سوالاش خ بد نیست. ینی ریاضیش سخته ولی فک کنم مثل کنکور ۹۳ باشه مثلا ولی گویا زیستش اینا خیلی بده. اگه بتونی خودتو به برنامه گزینه دو برسونی خیلی خوبه ولی سخته تو تابستون. کانون آزمونای تابستونش اصلا استاندارد نیست خیلی آسونه مثلا ولی خب برنامه تابستونش واسه من که اصن نمیدونستم درسامون چیه یا هرکسی که آزمون نمیداده و جدی درس نمیخونده خیلی خوبه. ینی واقعا واسه شروع کار خیلی منطقیه. ولی مشکلش اینه که دیگه این آخرا بعد عید خیلی کشش داد ولی بازم واسه من بد نبود چون یه سری خرده ریز درسای پیش دو م مونده بود خوندم دوره شد و اینا.
آرامش اینا هم من مثلا این لیست برترای کانون واقعا روی اعصابم بود. کلا پرایوسی نداری دیگه. اگه بتونی خودتو با برنامه گزینه دو هماهنگ کنی و حواست باشه جامعه آماریش کمتره و رتبه‌هاشو جدی نگیری کلا از همش بهتره. حاشیه ایناش کمتره، هی هر روز زنگ نمیزنه بگه فلان کلاس چیو اینا.
دو آزمونی هم واقعا باید برنامه قوی و اعصاب پولادین داشته باشی دیگه.
ولی بهترین کار کلا اینه که خیلی هم خودتو درگیر رتبه اینا نکنی. همه هی به ما گفتن این آزمونا رو فقط ازش یاد بگیرید ما گوش نکردیم ولی واقعا آزمونو در همین حد بدون.

این برنامه تابستون گزینه دو بد نیست. کانون بهتره واسه بستن پایه ولی گزینه دو هم خیلی بهتره پارساله برنامه امسالش!

fateme.n

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجفآباد
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
کامپیوتر

به نقل از ShiNinG :
ممنونم.
دوتا آزمون که دیوونه میشی مخصوصا در طول سال که برنامه مدرسه و آزمونا یکی نمیشه گاها.
اما اگه ارادت خوبه و تو تابستون میتونی بخونی برو گزینه2 و در طول سال برو قلمچی.
من خودم گزینه2 بودم ولی زیاد به کسی پیشنهادش نمیکنه چون یکم سخته...گاهی وقتا آدمو ناامید میکنه.جامعه آماری بالایی هم نداره که هرچند زیاد مهم نیست
که این دوست بالایی هم اشاره کرد زیاد رتبه تو کشور و شهر و اینا نباید برات مهم باشه و فقط درصد مهمه
من خودم اگه میخواستم دوباره کنکور بدم میرفتم قلمچی...چون حس کردم برنامش بهتر از گزینه 2 بود
آرامش روانیتم خودت باید مدیریتش کنی و کاری به آزمون نداره زیاد. و حواست باشه خودتو با بقیه مقایسه نکنی،چون خیلی وقتا الکی الکی اعصابت میریزه بهم.
موفق باشی

mha1376

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان رشت
شهر
رشت

قلم چی یا گزینه دو :| ~X(
کدومش بالاخره؟
تستای قلمچی استاندارده یا گزینه 2؟
هرکی یه چیزی میگه
مشاور مدرسمون که میگه گزینه 2
بعضی بچه های مدرسه هم میگن قلم چی
زرنگای کلاسمونم همه میرن گزینه 2

ولی چیزی که واسم من مهمه استاندارد بودن تسته

با این وجود کدومشو برم؟ :|

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
بازم هیچی :&#39;(
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز_پردیس
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از mha1376 :
قلم چی یا گزینه دو :| ~X(
کدومش بالاخره؟
تستای قلمچی استاندارده یا گزینه 2؟
هرکی یه چیزی میگه
مشاور مدرسمون که میگه گزینه 2
بعضی بچه های مدرسه هم میگن قلم چی
زرنگای کلاسمونم همه میرن گزینه 2

اگه برای استاندارد بودن می خوای بری گاج خیلی بهتره!

ولی چیزی که واسم من مهمه استاندارد بودن تسته

با این وجود کدومشو برم؟ :|

mha1376

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
میرزا کوچک خان رشت
شهر
رشت

به نقل از تو روحت طراح...!!! :
اگه برای استاندارد بودن می خوای بری گاج خیلی بهتره!

من میگم بین قلمچی و گزینه دو کدوم!
:-\

g16_128

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
...
سال فارغ التحصیلی
95

نمیدونم چی بگم والا تصمیم با خودتونه ... ببینید با برنامه کدومشون راحت ترید :)

poorya-chem

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
کهنوج
دانشگاه
علوم پزشکی رفسنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

سلام
http://www.kanoon.ir/Public/Repository.aspx?t=0&gid=11 این برنامه ی دریک نگاهشه تقریباً داره هر ماه آپدیت میشه مثلاً ولی هیچ تغییری نکرده .

کسانی که قصد رفتن به آزمون های کانون رو دارن بگن برنامه شون برای زوج کتاب های 2 و پیش 1 چیه ؟ و چه انتخابی برای چه افرادی بهتر کمک کننده است ؟

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

مثلا طرف میاد میبینه دینی 94 آسون بوده و آز جامعای قلمچی سخت و نتیجه میگیره که قلمچی افتضاحه.ببینین قلمچی طبیعتا سعیش اینه که مشابه کنکور باشه.کنکور 93 هم دینیش سخت بود و خوب طبیعتا قلمچی هم باید اینکارو بکنه.حالا بنده خداها از کجا میدونستن قراره 94 اسون شه؟
یا مثلا میگید «ووووی.زیست قلمچی؟عوق عوق.» یه جوری هم میگید اینا رو که انگار مثلا همه تستای کنکور زیست هاش تک کلمه ای ـه.و قلمچی مسخره کرده خودشو.
شما بهرحال برای اینکه یه حدودی از خودتون داشته باشید باید آزمون بدید و چه بهتر که یه جایی برید که درصد عظیمی از رقیباتون اونجان.
من خودم گزینه دو رو برنامش رو که دیدم حالم بهم خورد.
یه چیز دیگه هم میگن!در واقع دو چیز :)) میرن اکثریت رو ول میکنن و میچسبن به دوتا مثال که آره فیلانی همه ترازاش خوب بود کنکورش افتضاح شد.اون یکی رو دیدی؟همش پنج هزار میشد بعد کنکورش شد یک^___^
این ها هم مثال نقض(؟) هستن بهرحال.شما هم نباید به رتبه قلمچیت نگاه کنی بگی اوکی.داره میگه ششصد؟پس من میشم ششصد :-< هق هق.بهرحال خیلی آدما هستن میبرن و گند میزنن.گشاد میشن و گند میزنن.استرس میگیرن و گند میزنن.ازون طرف هم یه سری ماه های آخر یهویی جت پک میزنن (!) و پیشی میگیرن از خیلیا.
قلم چی واس اینه که بری آزمون بدی و ببینی اوکی اینجا رو اشکال دارم اینجا رو خوبم این مساله رو تو آزمون دادن مشکل دارم این یکی سوال رو هم که علی کرامت باز های بوده ولش کن!
بعدم برید آزمونای گزینه دو قلمچی رو ازین جا : nomre.blog.ir دانلود کنید و خودتون مقایسه کنید.ولی من اگه برمیگشتم بازم میرفتم قلمچی:]

××ناگفته نماند که خیلی از مسوولین قلمچی رسما بیزنس-من و عوضی ـن.

سپيده

3pide gh :-"
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشكي گيلان
رشته دانشگاه
پزشكي

به نظر من برای طول سال قلم چی برید و اخر سال هم سنجش

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل

الان داشتم زمان آزمون های سنجشو نگاه می کردم دیدم آخرین آزمون جامع سنجش 95/4/11 هست کنکور 95 چه روزی برگزار میشه؟؟؟؟؟؟؟کنکور 94 هرچه زودتر برگزار شد کنکور 95 اونقدر دیر برگزار میشه....

http://www.sanjeshserv.com/fullstory.aspx?id=8250

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
بازم هیچی :&#39;(
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز_پردیس
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام
اینستاگرام

برنامه ی سنجش چه قد داغونه تا یازدهه تیر باید درسای سال دوم بخونی! باز اگه سوم بود یه چیزی!
با این اوصاف برنامه ی کانون خیلی بهتره قابلیت شخصی سازی هم داره :D

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

سنجش همون جامعاشم چون امکان داره یکی دوتا مشابه بیاد تو کنکور برین.وگرنه افتضاحه واقعا.بقیشو به هیچ وجه نرید

××در تایید پایینی حتی تستای سالای پیش هم شبیه تستای امسال نیس#کنکور #یکم_اغراق البته

بالا