• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

براى بهبود شرايط سمپاديا، پيشنهاد شما چيه؟

N¡na

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
شیراز
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
گذاشتم كنار
دانشگاه
هنرهاي زيبا دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
طراحي صنعتي
پاسخ : براى بهبود شرايط سمپاديا، پيشنهاد شما چيه؟

به نقل از Mahsa M :
یه زمان tapa talk رو سایت فعال بود ولی چون تعداد کمی از بچه ها استفاده میکردن برش داشتن :-"
خب اينى كه گفتيد رو من نميدونم چيه :D ولى درهرصورت بشيار اقدام شايسته اى خواهد بود طراحى اپليكيشن سمپاديا ;))
از تصورش هم ذوق ميكنم اصن 8->

بهش فكر بنماييد التماسا ;))

Your feline

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان
شهر
شهرستان
سال فارغ التحصیلی
105

نمیدونم تکراریه یا نه ولی میشه بخشای علمی سایت رو یکم جوندار تر و کنکوری تر کرد ک بچه ها تا مدت بیشتری سایت بمونن . حالا خیلی هم کژ داده نشه ولی میشه ایده های خوبی ازش دراورد

mohammadiani

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان اهر
شهر
اهر

حس میکنم مدیریت داخلی ضعیفه اگه مدیران ارشد حس مسئولیت بیشتری نسبت به مدیران داخلی داشته باشن خیلی خوبه!
نحوه انتخاب مدیران داخلی هم نباید طبق نظرسنجی باشد! چون مردم بیشتر از عقلشون و دیدن کفایت یک فرد به ظاهرات و نسبتشون با اون فرد دقت میکنند!

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

در عرض 6 دقیقه ای که عضو شدی این حس بهت دست داد؟ :))

mohammadiani

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
تیزهوشان اهر
شهر
اهر

اکانت فیکه من سابقه 3 سال عضویت دارم بچه! گفتم یخورده ناشناس بگردم هر کاری میخام بکنم بعد برم!

میخای بگم اسم اکانتت قبل از این چیبود؟ جناب ilimo !
فک کنم اواتارتم مدتی قبل همین بود!
زنتم یمدت دختر پرتغالی بود!
بیشتر اطلاعات میخای؟!

در هرصورت سمپادیا الانش خوبه راضیم :D :-"
مدیریتشم خوبه همین ایلیا اینده درخشانی در سمپادیا خواهد داشت! ولی مدیر ارشد فعالی نداریم بعضی تاپیکا مدیر ندارن بعضی تاپیکا مدیرشون 3 ماهه نیوده یا بنه و ...
تو اون تاپیک 5 ساله دیگم فعالیت کنید یهو دیدید حرفای شما مثل ژول ورن حقیقت یافت!

والسلام :D
به امید پیشرفت

A M I N

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
BHT
شهر
LNG
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
SBU
رشته دانشگاه
ARC

در کل خوبه ولی باید یه جایی باشه که هر حرفی دوس داریم بزنیم....

بعدن نوشت:خب من اون موقع تازه عضو شده بودم

از کجا باید می دونستم حرف بزن وجود داره؟ :D :-"

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

چند وقت یبار یه تغییر قابل لمس تو سایت ایجاد شه ، از حالت یکنواختی در بیاد سایت...

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

مدیر انجمناتون رو درست انتخاب کنید. :د

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

فکر نمی کنم مدیریت اشکال داشته باشه،اتفاقا این سری داخلیا و ارشدا مردمی ترن :-"
تاپیکای جدید و تنوعشون خیلی مهمه. سمپادیا کم کم داره رو به یکنواختی میره. همین الانشم حرف بزن و نهایی حرف اول رو میزنن. بعد میشه نتایج کنکور و حرف بزن و این روند خوشبختانه تا سال ۹۷ ادامه داره!
یکم مسابقاتم بیش تر بشه خوب میشه
:-"

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

سمپادیا از این حالت مردم راضی نگه دار در بیاد و یه روند رو به رشد بگیره.

یعنی وقتی یه سایت یا یه مجموعه به دورانی می رسه که برای راضی نگه داشتن و جلو گیری از شکایت مردم دست به این شکل مدیر گزینی میزنه، دورانیه که اون مجموعه داره خودش جفت پا خودشو توی یک دوران واسه نابودی میندازه.

به نظر من مدیر های ارشد و داخلی اصلن نباید اکانت افراد باشه. باید یه سری اکانت باشه برای ارشد و داخلی. و اون اکانت ها به افراد داده بشه و تنها کار اون اکانت ها مدیریت باشه. و افراد با اون اکانت ها پست غیر مدیریتی ندن.

اینجوری میشه مدیران داخلی با کیفیت به جای مردم پسند انتخاب کرد. یعنی وقتی یه نفر که تجربه ی مدیریت نداره میشه مدیر سایت به صرف اینکه عده ای راضی باشن نگن مدیرای سایت از جمع خاصین ( که این جمع شاید همه مردم پسند نباشن ولی با تجربه و قابل قبول ترن ).

دلیلی نداره اصلن کاربر ها بدونن مدیر داخلی کی هست که در مورد شخصیتش نظر بدن.

اینجوری دیگه مشکلاتی مثل استعفای دسته جمعی و مسخره بازی های این مدلی کلن پیش نمیاد. یعنی مدیری دیگه نمیاد بگه من استعفا دادم!

صرفن مصرف کننده ی اکانت تغییر می کنه. و اینجوری داستان های کمتری پیش میاد.

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از مازیمون :

یعنی وقتی یه سایت یا یه مجموعه به دورانی می رسه که برای راضی نگه داشتن و جلو گیری از شکایت مردم دست به این شکل مدیر گزینی میزنه، دورانیه که اون مجموعه داره خودش جفت پا خودشو توی یک دوران واسه نابودی میندازه.

به نظر من مدیر های ارشد و داخلی اصلن نباید اکانت افراد باشه. باید یه سری اکانت باشه برای ارشد و داخلی. و اون اکانت ها به افراد داده بشه و تنها کار اون اکانت ها مدیریت باشه. و افراد با اون اکانت ها پست غیر مدیریتی ندن.

اینجوری میشه مدیران داخلی با کیفیت به جای مردم پسند انتخاب کرد. یعنی وقتی یه نفر که تجربه ی مدیریت نداره میشه مدیر سایت به صرف اینکه عده ای راضی باشن نگن مدیرای سایت از جمع خاصین ( که این جمع شاید همه مردم پسند نباشن ولی با تجربه و قابل قبول ترن ).

اینجوری دیگه مشکلاتی مثل استعفای دسته جمعی و مسخره بازی های این مدلی کلن پیش نمیاد. یعنی مدیری دیگه نمیاد بگه من استعفا دادم!

برای اولین بار در عمرم باهات موافقم
مدیر هایی که برای انجمن ها گذاشتین بعضیاشون به درد نمیخورن، تاپیک یه سری انجمنا نیاز به خاک تکونی اساسی داره مدیر حداقل باید خودش توی انجمن خودش یه تکونی بخوره یه پستی بذاره یه تاپیکی بزنه. از بس یه سری انجمنا به هم ریخته اس کسی طرفشون نمیره.
قفسه کتاب که مدیرش ارغوانه عالیه همه چیش مرتب و طبقه بندیه. کاش بقیه انجمنا هم اون جوری بشه.
توی سایت هیچ اتفاق خاصی نمی افته. مسابقه ی علمی نداریم کتابخوانی برگزار نمیشه. چون اکثریت استقبال نمیکنن دلیل نمیشه یه فعالیتی انجام نشه.
این چت باکس هایی که میذارین هم فاجعه اس من نمیدونم به چه دلیلی میذارین ولی فقط میدونم فاجعه اس
درضمن وقتی انتخاب مدیر رو به عهده ی رای کاربرا میذارین یه سری بچه ها که کاندید شدن با پ خ پدر مارو در میارن تهشم 50 تا امتیاز میگیرن ولی پدر مارو در آوردن. لطف کنین خودتون انتخاب کنین یا قانون بذارین تبلیغات فقط توی یه تاپیک انجام بشه

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از مازیمون :

یعنی می‌خوای بگی مدیرای ارشد و داخلی باید دو اکانت داشته باشن؟ :-? یکی برای مدیریت[nb]بعد مثلا اون اکانت‌ها اسماشون چی باشن؟! :D مدیر ارشد یک مدیر ارشد دو؟ :))[/nb] یکی هم برای فعالیت عادی؟
مثلاً بهار یه اکانت ویژه‌ی مدیریت ارشد داشته باشه و یه اکانت معمولی هم برای نوشتن پست‌های اعتقادی و ح.ب و ... ؟
بعد دومین سوال اینه که منظورت از این که «صرفاً مصرف‌کننده‌ی اکانت تغییر می‌کنه» اینه که شناخته نشن کیا مدیرن؟ اگه شناسایی بشن خب به همین صورت فعلی فرقی باهاش نمی‌کنه که :-?

• لایک
امتیازات: h@di

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
محمدی که مطهری نباشد محمد مطهری نیست!

به نقل از امین :
یعنی می‌خوای بگی مدیرای ارشد و داخلی باید دو اکانت داشته باشن؟ :-? یکی برای مدیریت[nb]بعد مثلا اون اکانت‌ها اسماشون چی باشن؟! :D مدیر ارشد یک مدیر ارشد دو؟ :))[/nb] یکی هم برای فعالیت عادی؟
مثلاً بهار یه اکانت ویژه‌ی مدیریت ارشد داشته باشه و یه اکانت معمولی هم برای نوشتن پست‌های اعتقادی و ح.ب و ... ؟
بعد دومین سوال اینه که منظورت از این که «صرفاً مصرف‌کننده‌ی اکانت تغییر می‌کنه» اینه که شناخته نشن کیا مدیرن؟ اگه شناسایی بشن خب به همین صورت فعلی فرقی باهاش نمی‌کنه که :-?

اره دقیقن. به نظرم بهتره شناخته نشده باشن. اینجوری دیگه ادا اطوار سره این قضیه که کی هشدار داده و چرا هشدار داده. یا اتفاقای مشابهش نمی افته. مثلن بهار مدیر ارشد شماره ۱ باشه. مثلن بعدن بهار استعفا داد یه زمانی ( اون روزو نبینم :-" اگه دیدم چشایه امینو در میارم ) مثلن به جاش یکی دیگه بشه مدیر ارشد. صرفن بهش پسور مدیریت ارشد یک داده بشه.

اینجوری میشه حتا بهتر و سازنده تر انتقاد کرد.

مثلن وقتی من میگم با مدیریت مثلن محمد(!!) مخالفم. اسم محمد حذف میشه. میشه مدیر کل ۱ مثلن! اون موقع دیگرون چون محمد رو نمیشناسن، دلیل مخالفت من رو واقعن می خونن. به جای اینکه فکر کنن از سر لج و لج بازیه. ( من محمد رو صرفن مثال زدم چون خوب خوشبختانه یا متاسفانه کلن قابل تغییر نیست :D و خوب محمده دیگه :D )

و خوب الان اتفاقن یه صحبتی با یکی از مدیران در این مورد داشتم.

این موضوع نیاز به دهن خیلی قرص داره که خوب کمیابه :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از مازیمون :
این موضوع نیاز به دهن خیلی قرص داره که خوب کمیابه :-"

پس کلاً طرحت منتفی‌ه :-" :-" :-"""""

+ طرحت خوبه به نظرم. تقریباً باهاش موافقم :لایک ولی خب زیادی سکرت بودن فک کنم چندان صحیح نباشه :-? همین که انجمن مخفی داریم این خودش سکرت بودنه. حالا مدیران هم قابل شناسایی نباشن و اینا دیگه کلاً پشت پرده ها زیاد میشن ملّت فکر می‌کنن که اوووه چه خبره! :د عوض این که به آرامش جو کمک بشه به تشنّج جو کمک می‌کنه :-?? درسته از یه سری جوانب خوبه ولی حالا :-?? بعد ضمن این که در این صورت دیگه خبری از انتخابات و اینا هم نیست یعنی در اون زیرانجمنو باید تخته کرد.

++ بهار استعفا بده باید چشای اونو دربیاری نه منو :)) :)) منم میام کمکت کنم چشاشو دربیاریم >:p چه معنی میده استعفا؟! :-w

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
پاسخ : محمدی که مطهری نباشد محمد مطهری نیست!

به نقل از امین :
پس کلاً طرحت منتفی‌ه :-" :-" :-"""""

+ طرحت خوبه به نظرم. تقریباً باهاش موافقم :لایک ولی خب زیادی سکرت بودن فک کنم چندان صحیح نباشه :-? همین که انجمن مخفی داریم این خودش سکرت بودنه. حالا مدیران هم قابل شناسایی نباشن و اینا دیگه کلاً پشت پرده ها زیاد میشن ملّت فکر می‌کنن که اوووه چه خبره! :د عوض این که به آرامش جو کمک بشه به تشنّج جو کمک می‌کنه :-?? درسته از یه سری جوانب خوبه ولی حالا :-?? بعد ضمن این که در این صورت دیگه خبری از انتخابات و اینا هم نیست یعنی در اون زیرانجمنو باید تخته کرد.

++ بهار استعفا بده باید چشای اونو دربیاری نه منو :)) :)) منم میام کمکت کنم چشاشو دربیاریم >:p چه معنی میده استعفا؟! :-w

ببین مشکل دقیقن همینه که سمپادیا داره تلاش می کنه انتخابات برگزار کنه!

مثلن رادیکال کلی دیس گرفته بود. در صورتی که رادیکال یه ادم به شدت اروم و خون سرد و منطقیه. چرا ؟
چون یه سری ادم با شخص رادیکال مشکل دارن. همونجوری که تو ایران رییس جمهور باید مسلمون باشه و قدرت اداره ی حکومتش در درجه دوم قرار داره.

شایستگی برای پست مطرح نمیشه. چیزی که مطرح میشه راضی بودن کاربر هاست. و این یعنی مسخره بازی و گند خوردن.

ولی وقتی مخفی باشن. خود به خود شایستگی میشه تنها موضوع مهم.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از Tinα :
برای اولین بار در عمرم باهات موافقم
مدیر هایی که برای انجمن ها گذاشتین بعضیاشون به درد نمیخورن، تاپیک یه سری انجمنا نیاز به خاک تکونی اساسی داره مدیر حداقل باید خودش توی انجمن خودش یه تکونی بخوره یه پستی بذاره یه تاپیکی بزنه. از بس یه سری انجمنا به هم ریخته اس کسی طرفشون نمیره.
قفسه کتاب که مدیرش ارغوانه عالیه همه چیش مرتب و طبقه بندیه. کاش بقیه انجمنا هم اون جوری بشه.
خب من راجب این مورد بگم جدیدا یسری مدیرا رو خارج از مدیزگزینی کردیم مدیران زیادی هم از قبل بودن موقع امتحاناته و ما زیاد نميتونیم کاری انجام بدیم ولی بعد از امتحانات مدیر گزینی متفاوتی رو خواهیم داشت و بسیاری از مدیران هم عوض میشن :-"

به نقل از Tinα :
توی سایت هیچ اتفاق خاصی نمی افته. مسابقه ی علمی نداریم کتابخوانی برگزار نمیشه. چون اکثریت استقبال نمیکنن دلیل نمیشه یه فعالیتی انجام نشه.
الان چون موقع امتحانات هست خب عملا نمیشه کار خاصی کرد ولی برای تابستون برنامه کوتاه مدت در این زمینه داریم

به نقل از Tinα :
این چت باکس هایی که میذارین هم فاجعه اس من نمیدونم به چه دلیلی میذارین ولی فقط میدونم فاجعه اس
چت باکس یه مدت آزمایشی بود ولی خب همه جا بلاخره هستن کسایی که جنبه استفاده از یه چیزی رو نداشته باشن...
وگرنه اگه درست استفاده بشه وجود چت باکس بد نیست که خب درست استفاده نمیشه،فعلا که برداشته شد این مورد

Aramesh_Z

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا (ع)
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
دامپزشکی

به نقل از Mahsa M :
خب من راجب این مورد بگم جدیدا یسری مدیرا رو خارج از مدیزگزینی کردیم مدیران زیادی هم از قبل بودن موقع امتحاناته و ما زیاد نميتونیم کاری انجام بدیم ولی بعد از امتحانات مدیر گزینی متفاوتی رو خواهیم داشت و بسیاری از مدیران هم عوض میشن :-"
من نمیدونم مدیرگزینی جدید قراره چطوری باشه ، اما یادمه یک بار یکی از داخلیا گفته بود قراره از همه افراد ، مخصوصا افرادی که سابقه زیادی ندارن تو سایت استفاده بشه . خب این یکم خنده داره بنظرم . من یادمه اون اوایل که عضو شده بودم ، کسایی تو مدیرگزینی انتخاب میشدن که واقعا وقت گذاشته بودن برای اون انجمن مدنظرشون و علاوه بر این کاربرایی هم بودن که آشنایی داشتن با روند سایت . لازم نیست حتما همه انجمنا مدیر داشته باشن ! شما دو نفر انتخاب بکنيد ولی دو نفری که لیاقت دارن. البته ، الآنم هستن کسایی که واقعا دارن خوب عمل میکنن براي انجمنشون.

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

به نقل از مازیمون :

اینکه مدیر ها معلوم نباشن ، و صرفا یه سری اکانت باشه ، یه حالت ربات وار بوجود میاره ، اصلا خوب نیست.

اینکه مدیر ها شناخته بشن باعث بوجود اومدن حس رغابت ( شایدم رقابت ) میشه.

اینکه شناخته نشه ، خوب نیست ، مثلا همین الان برید از چند تا از کاربر ها حسشونو راجب اکانت "مدیریت" که مدیر کله ، بپرسید!

حالا اینکه کل سایت بشه اون شکلی؟ اصلا خوب نیست.

حالا چون یکی دیسلایک زیاد خورده ، دلیل نمیشه این قضیه کلابره زیر سوال ، باید مقبولیت هم کنار شایستگی باشه.

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از Mahsa M :
قضیه موقع امتحان بودن نیست من فقط توی این یه ماه نمیگم.
کلا معلومه انجمن از ابتدای خلقتش بهش رسیدگی نشده...
شما کلا ربطش دادین به این ماه ولی من خیلی کلی مد نظرم بود
مثلا ما فقط یه ماهه کتابخوانی نداریم ؟ :)

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از Tinα :
قضیه موقع امتحان بودن نیست من فقط توی این یه ماه نمیگم.
کلا معلومه انجمن از ابتدای خلقتش بهش رسیدگی نشده...
شما کلا ربطش دادین به این ماه ولی من خیلی کلی مد نظرم بود
مثلا ما فقط یه ماهه کتابخوانی نداریم ؟ :)
ما یه ماه نیس کتابخوانی نداریم ولی من با نیما مدیر سابقش صحبت کرده بودم سرش وقتی بچه ها هیچ رغبتی ندارن کتابخوانی گروهی واسه یه نفر زده بشه؟
فکر نکنید ما به فکرش نیستیم ولی فقط تاپیک زدن کتابخوانی نیس که وقتی کاربرا خودشون تمایلی ندارن.. .
ولی خب از تابستون یه تصمیمی واسه تموم برنامه های سایت داریم

بالا