• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

ببین حامد جان دیس دادن موردی نداری همین که گفتی وقتی مخالفی دیس میدی ولی اگه روند دیس هات رو نگاه کنی عملا فقط به اشخاص مشخصی دیس داده شده خب فرد مورد نظر شاکی میشه چرا تموم پستاش دیس خورده و این ینی استفاده نادرست از سیستم لایک و دیسلایک...
درسته دیس دادن موردی نداره ولی وقتی نمیخوایم لایک بدیم لازم نیست حتما دیس بدیم یا برعکسش

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
مدال تو مشتم بود.از چنگم درآور
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب

به نقل از Mahsa M :
ببین حامد جان دیس دادن موردی نداری همین که گفتی وقتی مخالفی دیس میدی ولی اگه روند دیس هات رو نگاه کنی عملا فقط به اشخاص مشخصی دیس داده شده خب فرد مورد نظر شاکی میشه چرا تموم پستاش دیس خورده و این ینی استفاده نادرست از سیستم لایک و دیسلایک...
درسته دیس دادن موردی نداره ولی وقتی نمیخوایم لایک بدیم لازم نیست حتما دیس بدیم یا برعکسش
این دقیقا واسه همینه که اغلب اون عده افراد توی اون تاپیک ها بیشتر فعالیت دارن.
انتظار دارین مثن برم به یکی دیگه یه جای دیگه دیس بدم؟؟

.shadi.

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
dk
سال فارغ التحصیلی
95
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

این که تو اعتقادی جرئتشو داشتن که دیس کنن نکته ی مثبتیه واقعا.
من پستاییُ میدیدم که مطمئن بودم کمِ کم، 10 نفر با این پست مخالفن ولی دیس نمی دن. البته اونا هم دست خودشونه، یکی مخالفه ولی دوس نداره دیس بده، یکی موافقه دوس نداره لایک کنه.اشکالیم نداره.
درک کنید که لایک و دیسلایک کاملا سلیقه ایه .قانونی وجود نداره که بگه شما سلیقت رو باید تغییر بدی و همه ی دیس هاتو ورداری چون سلیقه ی ما اینجوریه.من نمیدونم ایشون افراط کردن یا نه، ولی حتی اگر اینطوری هم باشه، سلیقشون بوده و مام باید قبول کنیم. چطور وقتی بعضی ها لایک های بی مورد میدن اونم فقط واسه اینکه کسی که پستُ نوشته سَری تو سمپادیا داره، هیچ اشکالی نداره (که واقعا هم نداره.سلیقشه و دوس داشت لایک کنه) ولی دیس دادن بده؟
من ایشونُ نمیشناسمُ ربطیم به من نداره هشدارشون. به خاطر خودم پست دادم.فک کردم اینُ ننویسم از خودم بدم میاد.هشداری که واسه ایشون اومده از مسخره ترین جملاتیه که تو عمرم خوندم.

Ham!D ShojaE

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان جابرابن‌حیان
شهر
تهران
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی آی‌تی

یه سوءبرداشتی از این قالب تذکّر شده، این تذکّر برای مواردی مثل دیس‌لایک‌کردن تمام پست‌های یک تاپیک، یا دیس‌لایک کردن تمام پست‌های یک فرد و این‌هاست، کاربردش هم بیشتر برای موارد بچگانه‌ایه که بعضی وقت‌ها پیش میاد. مدیرداخلی‌‌ها هم تقصیری به اون صورت ندارند، یه مقدار کارها زیاده و نمی‌شه خیلی با دقت و وسواس بررسی کرد، یه مواردی رو می‌بینند و بعضی کاربرها گلایه می‌کنند و اون‌ها هم تذکر می‌دن.
این‌جور موارد رو با یه پ.خ می‌شه برطرف کرد خلاصه. سخت نگیرید.

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب

به نقل از Ham!D ShojaE :
یه سوءبرداشتی از این قالب تذکّر شده، این تذکّر برای مواردی مثل دیس‌لایک‌کردن تمام پست‌های یک تاپیک، یا دیس‌لایک کردن تمام پست‌های یک فرد و این‌هاست، کاربردش هم بیشتر برای موارد بچگانه‌ایه که بعضی وقت‌ها پیش میاد. مدیرداخلی‌‌ها هم تقصیری به اون صورت ندارند، یه مقدار کارها زیاده و نمی‌شه خیلی با دقت و وسواس بررسی کرد، یه مواردی رو می‌بینند و بعضی کاربرها گلایه می‌کنند و اون‌ها هم تذکر می‌دن.
این‌جور موارد رو با یه پ.خ می‌شه برطرف کرد خلاصه. سخت نگیرید.

قطعا اون طور هم نیست که برم به یکی همینجوری دیس بدم .
این اتفاق یه بار دیگه هم برای من افتاده بود.

یعنی یه مدیر انجمنی گفته بود که به من هشدار بدن و مدیر داخلی سابق بدون بررسی هشدار داده بودن. و آخرش هم با استفاده از قدرتشون ماست مالی کردن رفت.

کسی که داخلی میشه باید یا وقت بذاره یا داخلی نشه که این جور مشکلات پیش نیاد.

پ.ن: از اونجایی که این بحث ها معمولا اونطوری که داره پیش میره نتیجه ای نداره.
ممنون.
و فقط تنها خواسته ام اینه که داخلی اگهای جدید دقت بیشتری داشته باشن و صرف به حرف یه کاربر هشدار ندن.

بدرود.

پ.ن: پایینی من هم متوجه که کی هشدار رو دادن. ولی در کل.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

به نقل از :p :
خب.وقتی فردی مدیر بشه که .... به هر حال.
تحمل نداشتند.
مثلا اگر تو مباحث اعتقادی یا جامعه شناسی یا هر جای دیگه ای با حرف کسی مخالف بودم از این به بعد بهش لایک میدم.
اتفاقا یه سری هم پ.خ زده بود وقتی که کاربر عادی بود و میگفت چرا دیس میدی؟؟
باشه از این به بعد وقتی با نظری مخالف بودم لایک میدم تا شاد شن.

طاقت ندارین با حرفتون مخالفت بشه خب مجبورتون نکردن حرف بزنین.

مرسی سمپادیا.
مرسی سیستم انتخاب مدیریت که قطعا بر اساس لیاقت بنا شده بود.
مرسی.

مثل اینکه باید اینجا میگفتم. اونجا اشتباه شد.

من این پست رو توی اعتقادی دادم که شامل یک حدیث و لینک یک سایت اسلامی بود و ایشون به من دیسلایک دادند

و من پیغام خصوصی با این محتوی به این ایشون دادم :

به نقل از Radikal :
یک توصیه ای بهت میکنم قبل از این که به چیزی دیس بدی حداقل یک بار بخون پست رو
من فقط دو تا حدیث نقل کردم و لینک یک سایت اسلامی دادم و تو بهم دیس دادی؟! :-??

جالب بود واسم

حالا ایشون با طعنه دارند میگن که من موجب این اخطار شدم

من واقعاً دخالتی توی هشدار دادن به ایشون نداشتم که حالا با لحن کنایه آمیزی میاید میگید

شما با مدیر شدن من مخالف بودی من هم قطعاً با مدیریت شما مخلافم اما دلیلی برای این حرکات وجود نداره اعتراضتون رو برای عدم صلاحیت من بگید به مدیران ارشد

× هنوز یک روز از مدیریت نگذشته و من شروع نکردم کارم رو اما جدی اعصابم خیلی بهم ریخت...

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب

شاید حدیثی و منبعی که استفاده کردید مورد تایید نبوده یا هر چیز دیگه ای.
چون اسلامی بوده یا غیر اسلامی که مبنای لایک و دیس لایک نیست.

2.تو پ.خ گفتید شما نبودید من هم گفتم :
من هم به شما تهمتی نزدم.فقط گفتم معلومه.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از Radikal :
من این پست رو توی اعتقادی دادم که شامل یک حدیث و لینک یک سایت اسلامی بود و ایشون به من دیسلایک دادند

و من پیغام خصوصی با این محتوی به این ایشون دادم :

حالا ایشون با طعنه دارند میگن که من موجب این اخطار شدم

من واقعاً دخالتی توی هشدار دادن به ایشون نداشتم که حالا با لحن کنایه آمیزی میاید میگید

شما با مدیر شدن من مخالف بودی من هم قطعاً با مدیریت شما مخلافم اما دلیلی برای این حرکات وجود نداره اعتراضتون رو برای عدم صلاحیت من بگید به مدیران ارشد

× هنوز یک روز از مدیریت نگذشته و من شروع نکردم کارم رو اما جدی اعصابم خیلی بهم ریخت...
منبع حدیثتون رو شاید قبول نداشتن، دلیل نمیشه من برم از هر منیعی هر حدیثی بیارم، بقیه مجبور بشن دیس ندن.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

من هم به شما تهمتی نزدم.فقط گفتم معلومه.

منبع حدیثتون رو شاید قبول نداشتن، دلیل نمیشه من برم از هر منیعی هر حدیثی بیارم، بقیه مجبور بشن دیس ندن.

من برای اون بحث به پ.خ اکتفا کردم

اما

من واقعاً در هشدار اخیر شما هیچ نقشی نداشتم

اگر داشتم که به این صراحت نمیومدم بگم...

[b]خب.وقتی فردی مدیر بشه که .... به...یکنم هشدار اخیر شما به من ربطی نداشته[/color]

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

آقا بیخیال من فک میکنم داریم یکم سخت میگیریم
اگه کسی مدیر شده انتخاب مدیرای بالاتر بوده و بالاتریا تقریبا صاحب های سایت هستن
البته منظورم از صاحب ها انتقاد نبود جدی گفتم...
با اینکه من خودم با سیستم های یکطرفه و شبه دیکتاتوری که توش افراد بالاتر افراد پایین تر رو منصوب میکنن موافقم ولی با این حال بعضی وقتام ناراحت میشم...

مثلا تبعیض زیادی بین کسایی خاک خوردن و بقیه قایل شده میشه از خیلی نظرا :))
ولی این دلیل نمیشه به جون هم بیفتیم انصافا...
خب به قول علی خطا های انسانی هست همه جا و هر کسی دیدگاه خودشو داره
ما هم باید سعی کنیم به دیدگاه کسایی مدیر هستن احترام بزاریم یا حداقل تحمل کنیم و کنار بیایم...
من خودم قبول دارم بعضی اتفاقای سایت عادلانه نیست...
ولی خب میدونین چیه...یکم زشته از همدیگه انتقاد صریح کنیم...
بعد خوب نیست که هر اتفاقی میفته رو من از چشم کسی که باهاش اختلاف نظر دارم ببینم...

دیسلایک همینجوری بالقوه باعث ناراحتی شدید اون فرد میشه در ضمن... باید یکم مراعتشو کرد از این نظر هم... :)

بعد من دومین باره دارم امروز میبینم که از یه مدیری تازه انتخاب شده دارن انتقادای تند میکنن...
از این نظرم خصوصا در مورد انتقادی که از مهسا شده بود ناراحت شدم...
چون بعضیا یجوری انتقاد میکنن که اگه فردا دو نفری همدیگه رو تو خیابون دیدن عمرا روشون نمیشه تو روی هم نیگا کنن...
خیلی بده... هم از نظر اینکه تازه انتخاب شدن مدیرا هم کلی...

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

من نمی خواستم دخالت کنم ولی واقعا یه سری رفتارای عجیب میبینه آدم
ببین این جملت کاملا نشون میده داری توجیه می کنی! منطقا اگر مشکل منطقی ای با حدیث یا منبع داشته باشی میای مثلا پایین ذکر می کنی که آقا به نظرم این صحت نداره به این دلایل ! و وقتی اینو بنویسی طرف مقابل هم این براش سوال نمیشه که چرا دیس دادی!

دوما ! اصلا این استدلالت که چون دیس وجود داره آدم حتما باید دیس کنه با هرچی مخالفه خیلی جالب نیست!! نظر شخصی خودم اینه که مثلا وقتی من با یکی دارم بحث می کنم و اون نظر مخالفی داره دلیل نمیشه دیس بدم ! و سعی هم کردم این کار رو نکنم . مطمعنم زیر 10 تا دیس دادم کلا!

سوما : این شایدت یعنی چی ؟ بگو دلیلش فلان بوده !لااقل روشن کن. میگی شاید فلان ؟!

چهارما : حالا به سوال طرف مقابلت پاسخ ندادی درست ... آیا اون موقع واقعا خوندی و دیس دادی ؟ ( سعی کنیم اشتباهات رو بپذیریم .. اگر واقعا این کار رو نکردی منطقیه که معذرت بخوای و توجیه نکنی )

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب

به نقل از آرمان حقیقی :
من نمی خواستم دخالت کنم ولی واقعا یه سری رفتارای عجیب میبینه آدم
ببین این جملت کاملا نشون میده داری توجیه می کنی! منطقا اگر مشکل منطقی ای با حدیث یا منبع داشته باشی میای مثلا پایین ذکر می کنی که آقا به نظرم این صحت نداره به این دلایل ! و وقتی اینو بنویسی طرف مقابل هم این براش سوال نمیشه که چرا دیس دادی!

دوما ! اصلا این استدلالت که چون دیس وجود داره آدم حتما باید دیس کنه با هرچی مخالفه خیلی جالب نیست!! نظر شخصی خودم اینه که مثلا وقتی من با یکی دارم بحث می کنم و اون نظر مخالفی داره دلیل نمیشه دیس بدم ! و سعی هم کردم این کار رو نکنم . مطمعنم زیر 10 تا دیس دادم کلا!

سوما : این شایدت یعنی چی ؟ بگو دلیلش فلان بوده !لااقل روشن کن. میگی شاید فلان ؟!

چهارما : حالا به سوال طرف مقابلت پاسخ ندادی درست ... آیا اون موقع واقعا خوندی و دیس دادی ؟ ( سعی کنیم اشتباهات رو بپذیریم .. اگر واقعا این کار رو نکردی منطقیه که معذرت بخوای و توجیه نکنی )

خب.امیدوارم دیگه آخرین پست باشه.
اگر دقت میکردین و اون پستی رو که آدرس دادن ؛ دیگران علتش رو تو 4 یا 5 پست بعدیش گفتن که چرا محالفن و گفتن که قرآن از هر حدیثی و ...معتبر تره.و خب قطعا من هم بودم همینو مینوشتم و چرا پست تکراری خب؟؟ و به جاش به اون نظراتی که موافق بودم لایک دادم.

قسمت دوم :سیستم لایک و دیسلایک رو فکر میکنم.فکر میکنم که واسه همین.گذاشتن که موافقت و مخالفت خودمونو اعلام کنیم.این که شما استفاده نمیکنین به هر دلیلی(جرئت؛ عدم علاقه به استفاده و.. ) قطعا واسه خودتون محترمه و هیچ ربطی به من نداره.

سوما: الان چون بحث چیز دیگه ایه. و خب اینکه بیام علل مخالفت خودمو راجع به اون پست کاملا اعلام کنم منطقی و عاقلانه نیست. اصلا انگار مشکل ما اون پست بوده. :/
ایشون به عنوان یک مثال اونو آوردن.

چهارم: من حداقل مثه خیلیای دیگه نیستم که چیزی رو نخونده؛از سر لجبازی؛ از سر تعصب بی مورد و ... دیس لایک کنم. و همون موقع که ایشون تو پ.خ پرسیدن که میخونی و دیس میدی من عین همین جوابو بهشون دادم.

پ.ن: سعی کنیم زود هم قضاوت نکنیم.

پ.ن:
پایینی:من نمیدونم کجای صحبت هام به شما اشاره داشتم.من فقط تو پ.خ و پیام های بالاییم چندین بار گفتم که تا حدودی فهمیدم کی بوده باز حالا هی اصرار!!!شما میخواین به خودتون بگیرین باشه.
مدرکی دارین خوشحال میشم. اشتباهمو بهم بگین و من هم بفهمم.از کجا میدونین که شما فقط راجع به دیس به من پیام دادین؟
نمیشد که برم و انتقادمو تو کل تاپیکای انتقاد از تمام رده های مدیریتی بذارم.واسه همین اینجا گذاشتم.

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

خب.امیدوارم دیگه آخرین پست باشه.
اگر دقت میکردین و اون پستی رو که آدرس دادن ؛ دیگران علتش رو تو 4 یا 5 پست بعدیش گفتن که چرا محالفن و گفتن که قرآن از هر حدیثی و ...معتبر تره.و خب قطعا من هم بودم همینو مینوشتم و چرا پست تکراری خب؟؟ و به جاش به اون نظراتی که موافق بودم لایک دادم.

قسمت دوم :سیستم لایک و دیسلایک رو فکر میکنم.فکر میکنم که واسه همین.گذاشتن که موافقت و مخالفت خودمونو اعلام کنیم.این که شما استفاده نمیکنین به هر دلیلی(جرئت؛ عدم علاقه به استفاده و.. ) قطعا واسه خودتون محترمه و هیچ ربطی به من نداره.

سوما: الان چون بحث چیز دیگه ایه. و خب اینکه بیام علل مخالفت خودمو راجع به اون پست کاملا اعلام کنم منطقی و عاقلانه نیست. اصلا انگار مشکل ما اون پست بوده. :/
ایشون به عنوان یک مثال اونو آوردن.

چهارم: من حداقل مثه خیلیای دیگه نیستم که چیزی رو نخونده؛از سر لجبازی؛ از سر تعصب بی مورد و ... دیس لایک کنم. و همون موقع که ایشون تو پ.خ پرسیدن که میخونی و دیس میدی من عین همین جوابو بهشون دادم.

پ.ن: سعی کنیم زود هم قضاوت نکنیم.

ببخشید شما یک بار دیگه پستی که دادید رو مرور کنید

خب.وقتی فردی مدیر بشه که .... به هر حال.
تحمل نداشتند.
مثلا اگر تو مباحث اعتقادی یا جامعه شناسی یا هر جای دیگه ای با حرف کسی مخالف بودم از این به بعد بهش لایک میدم.
اتفاقا یه سری هم پ.خ زده بود وقتی که کاربر عادی بود و میگفت چرا دیس میدی؟؟
باشه از این به بعد وقتی با نظری مخالف بودم لایک میدم تا شاد شن.

طاقت ندارین با حرفتون مخالفت بشه خب مجبورتون نکردن حرف بزنین.

مرسی سمپادیا.
مرسی سیستم انتخاب مدیریت که قطعا بر اساس لیاقت بنا شده بود.
مرسی.

مثل اینکه باید اینجا میگفتم. اونجا اشتباه شد.

همه ی مدیر های سایت از مدیر انجمن تا مدیر های رده بالاتر میتونن ببینن که چه کسی به شما اخطار داده و من نبودم و هیچ دخالتی هم نداشتم که برای این هشدار شما من رو بی لیاقت دونستید و شدم مدیری که ...

در حال حاضر کسی که زود قضاوت کرده ، شما هستید نه من

اون پست هم گرچه پاسخ بهش داده شد ، اما صحت حدیث رو کسی رد نکرد و همه تایید کردند اتفاقاً و فقط گفتند که برای بعد از بعثت بوده...

سیستم لایک و دیس لایک به خودی خود بد نیست ، اما هر چیزی باید در جای خودش استفاده بشه

من به شخصه به فرد دیس یا لایک نمیدم به هیچ عنوان... چیزی که اهمیت داره نوع استدلاله ، بعضی ها طوری استدلال میکنن که آدم واقعاً لذت میبره حالا هر اعتقادی میخواد داشته باشه ، برای مثال میعاد و دارسی واقعاً توی استدلال کردن قوی اند یا بهار_ر و نیلوفر :D
حالا دلیلی نداره چون طرف عقیدش با من یکی نیست همه ی پست هاشو دیس بدم اگر استدلالش خوبه و باگ داره میشه توضیح داد اما چیزی که از شما دیده میشه اینه که به یک سری افراد خاص دیس میدید خوب شاید استدلالتون اینه که من با همه چیزه این افراد مخالفم!

بحثی باقی نمیمونه چون دیس های شما فقط به بخش های اعتقادی و جامعه شناسانه مربوطه از نظر من مشکلی درش وجود نداره
#کاملاً جدی

و در کل موافق هشدار نیستم ، به نظرم مدیر ها تا میتونن نباید هشدار بدن و با همون پ.خ سوء تفاهم ها رو رد کنن

اما چیزی که من رو خیلی ناراحت و عصبانی کرد قضاوت بی دلیل شما نسبت به من بود

پایینی:من نمیدونم کجای صحبت هام به شما اشاره داشتم.من فقط تو پ.خ و پیام های بالاییم چندین بار گفتم که تا حدودی فهمیدم کی بوده باز حالا هی اصرار!!!شما میخواین به خودتون بگیرین باشه.
مدرکی دارین خوشحال میشم. اشتباهمو بهم بگین و من هم بفهمم.از کجا میدونین که شما فقط راجع به دیس به من پیام دادین؟
نمیشد که برم و انتقادمو تو کل تاپیکای انتقاد از تمام رده های مدیریتی بذارم.واسه همین اینجا گذاشتم.

خوب من از زمانی که مدیر شدم انتقاد های شما شروع شد

این اولین پستتون دومین پست هم که حذف شد و همون توهین ها بود که در ابتدا توی تاپیک سوالات و مشکلات بیان کردید که اگر منظورتون فرد دیگه ای توی سایت بود باید میذاشتید همون قسمت بمونه نه این که بیاید توی تاپیک انتقاد از مدیران داخلی مطرحش کنید

فقط خودتون رو بیشتر از این اذیت نکنید شما با من مشکل دارید این ایرادی نداره ، توهین کردن در هیچ شکلی کاره خوبی نیست اما باز هم ایرادی نداره
اگر همین الان مدیرها من رو بردارند لطف بزرگی به من کردن ، چون هنوز یک روز نمیگذره و اعصابم بهم ریخته...
و آرامش برای من مهمترین چیز توی زندگیمه که اگر به هر شکلی یک سایت بخواد اون رو از من بگیره کنارش میذارم

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

میگم خدا رو شکر باز یه عده به عنوان مدیر داخلی انتخاب شدن که بیایم اینجا ازشون انتقاد کنیم ! :))))))
بابا بزارین بنده های خدا از راه برسن حالا بعد ! :D
اینا رو هم زیادی ازشون انتقاد کنیم و اذیتشون کنیم میزارن دست جمعی همه باز میرن ها !! :-""" :D

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

دقیقا مشکل همینه بنده خدا تازه داخلی شده (منظورم رادیکال نیس اونی ک هشدار داده) شروع کرده ب هشدار دادن. :)

• لایک
امتیازات: y.m

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از Farz :
دقیقا مشکل همینه بنده خدا تازه داخلی شده (منظورم رادیکال نیس اونی ک هشدار داده) شروع کرده ب هشدار دادن. :)
میشه بپرسم از کجا میدونی یه داخلی تذکر داده؟
تذکر رو ارشد کل ها هم میدن :-"

به نقل از نــيما :
میگم خدا رو شکر باز یه عده به عنوان مدیر داخلی انتخاب شدن که بیایم اینجا ازشون انتقاد کنیم ! :))))))
بابا بزارین بنده های خدا از راه برسن حالا بعد ! :D
اینا رو هم زیادی ازشون انتقاد کنیم و اذیتشون کنیم میزارن دست جمعی همه باز میرن ها !! :-""" :D

یه سری از پست هارو در دراز مدت و فقط با اَعمال و رفتار کادر مدیریتی جدید باس پاسخ داد ، به هرحال کاربرا بعد از این همه اتفاقاتی که توو این مدت واسه سایت افتاده ، حق دارن تیکه بندازن و ناراحتی خودشونو ابراز کنن :D و ما هم ازونجایی که خیلی خوبیم و مثلا باجنبهه ;;) به فال نیک میگیریم و با جون و دل نظراتشون رو میپذیریم ، به هرحال قطعا هرکسی که حرفی زده سایت براش مهم بوده که اومده وقت گذاشته و پستی ارسال کرده ، و ما هم بسیار مچکریم از کلیه ی کسایی که شرکت کردن و شرکت خواهند کرد ..

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

تا جایی ک میدونم ارشد ها میتونن هشدار بدن ولی هشدار رو همیشه داخلی ها میدن در واقع نظم فروم دست داخلی هاس و تذکر های اینطوری رو داخلی میده. :)
اگه ی ارشد هشدار داده بود تا الان اومده بود تموم کرده بود قضیه رو…

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

بحث پیرامون اینکه کار کی بوده رو لطفاً تموم کنید؛ فکر کنم مشخصه که کار Radikal نبوده، کما این که اگر بود هم [روی صحبتم با حامده] این طرز رفتار دوستانه نیست که به سرعت تصّور کنید قضیه شخصیه و به خاطر اختلاف نظر توی بحث‌های عقیدتیه. ممکنه خیلی‌ها دلشون بخواد تصّور کنن مدیران اعتقادات شخصی و تاریخچه‌ی برخوردهاشون با کاربران رو در مدیریت دخالت می‌دن، اینم یه نظره به هر حال، امّا تا زمانی که نتونید با شواهد و مدارک محکم اثباتش کنید، حق مدیران برای اینکه بهشون بربخوره محفوظه؛ حالا هر کی می‌خواد باشه.

× ضمن اینکه استقبال می‌کنیم از هر گونه نقد و پیشنهادی، لطفاً انقدر در نقد یک طرفه به قاضی نرید و معرکه نگیرید. روی صحبتم با همه‌ست.

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

شما کاربر جدیدی، پس دسترسی نداری به انجمن انتخابات، هوم؟ نظرت چیه؟ ؛؛)

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

حرف شما کاملا درست ه. فرآیند هر انتخابی در زندگی برای هر فردی، در کنار تمام تمایلات حسی ای که داره، باید و بهتره فرآیند منطقی ای باشه.
ولی حرف شما برای این مسئله ی به خصوص، در مورد مخالفت با یک فرد برای مدیر شدن ش به دلیل اختلاف عقیده بدون پشتوانه ست. در واقع شما دارید نظر شخصی خودتون رو می گید و بدون آمارگرفتن و پرسیدن از تمام افرادی که نظر دادن صحبت می کنید و در واقع رای و نظر اونا رو زیر سوال می برید.

در مواردی این چنینی همه حق دارند حرف بزنند و با رعایت حقوق و احترام بقیه نظرشون رو بگن و انتخابشون رو انجام بدن و الزامی هم وجود نداره که دلایل شون رو برای ما توضیح بدن.

و این که بهتره کلا توی زندگیمون زود قضاوت نکنیم و تا مطمئن نشدیم، در مورد افراد وارد عمل نشیم.

×به هرحال ممنون از انتقاداتتون و این کاملا طبیعی ست که برای همه ی افراد موافقان و مخالفانی وجود داشته باشه.
:]

بالا