• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از exactly 90thing :
داداش چرا وقتی جوابی نداری دست و پا میزنی به موضوع های دیگه ما داریم اینجا عقایدمون رو بیان میکنیم و به بحث و گفت وگو میپردازیم بچه که نیستیم اخه و گرنه بحث خصومت باشه شما رای گیری شورات بود سر همون جریان رسول و اینا ما یخورده رایات کم کردیم امدی یقه مارو گرفتی میدونم شما بچه نیستی و مثه من این ماجرا های خاطره انگیز رو یادت میره پس بزار بحث سازنده رو ادامه بدیم!.راستی خوب شد راجب اون ماجرا گفتی یادم رفته بود گفتی اص غرق شدم تو پارسال و یاد سایتم افتادم.شاید یه روز دوباره شروعش کردم.

بحث کمیکار هم از حراست امروز امدن مدرسه و هر اتفایی قرار باشه بیفته خواهد افتاد.لامصبا خیلی جدی بودنو.....
آره من پنج شنبه عصر رفتم دوستامم جمعه عصر رفتن حالا اگر شد یه مقوایی چیزی بگیریم روش یه چیزی براشون بنویسم امضا کنیم خوبه.تو راهنمایی یه بار یه چیزی شبیه همین اتفاق افتاد بازخورد خوبی داشت

ببین مطمینی منو با کس دیگه اشتباه نگرفتی؟؟
رسول؟؟ رای؟؟ اصن رسول کیه...رای کی کم کرده؟؟ من اعتراض کردم؟؟

یادمه شورا شرکت کردم ولی بقیشو قطعا اشتباه گرفتی...

خوب شد یادم انداختی که بیشترین رای رو توی تاریخ دبیرستان علامه حلی آوردم :-"
هی...چه دورانی بود :))

در ضمن من فک میکنم یکم شما یادت رفته با بزرگتر باید با احترام حرف زد :-"

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از PlusME :
ببین مطمینی منو با کس دیگه اشتباه نگرفتی؟؟
رسول؟؟ رای؟؟ اصن رسول کیه...رای کی کم کرده؟؟ من اعتراض کردم؟؟

یادمه شورا شرکت کردم ولی بقیشو قطعا اشتباه گرفتی...

خوب شد یادم انداختی که بیشترین رای رو توی تاریخ دبیرستان علامه حلی آوردم :-"
هی...چه دورانی بود :))

در ضمن من فک میکنم یکم شما یادت رفته با بزرگتر باید با احترام حرف زد :-"
خو من الان میخوام بدونم این پست شما چه جنبه عمومی داشت که تو تاپیک عمومی مفرستادی شما که خوب بلدی پ.خ بفرستی اینم میفرستادی.اره دیگه همون جریان رسول و حاج ملک و نمایشگاه و حسن زاده و حافظت ضعیف شده برادر.فشار کنکوره.

خوب عزیز من بچه ها من میشناسن من که همینطوری با کسی اینجوری نمیحرفم شما ادب خودت یه بار به من نشون دادی و منم برخوروم نسبت به شخصیت افراد چنج مبخوره.
اگرم سوالی موردی چیزی هست ما در خدمتیم پ.خ بده من در جا نخونده قبول دارمشون.و خواهش دارم تا تاپیک دوباره قفل نشده تمومش کن چون به نهایی و کنکور نزدیکیم و بحثا مهمی پیش رو داریم

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

خو من الان میخوام بدونم این پست شما چه جنبه عمومی داشت که تو تاپیک عمومی مفرستادی شما که خوب بلدی پ.خ بفرستی اینم میفرستادی.اره دیگه همون جریان رسول و حاج ملک و نمایشگاه و حسن زاده و حافظت ضعیف شده برادر.فشار کنکوره.

خوب عزیز من بچه ها من میشناسن من که همینطوری با کسی اینجوری نمیحرفم شما ادب خودت یه بار به من نشون دادی و منم برخوروم نسبت به شخصیت افراد چنج مبخوره.
اگرم سوالی موردی چیزی هست ما در خدمتیم پ.خ بده من در جا نخونده قبول دارمشون.و خواهش دارم تا تاپیک دوباره قفل نشده تمومش کن چون به نهایی و کنکور نزدیکیم و بحثا مهمی پیش رو داریم
دیگه هاشا نکن برادر من اصن رسول نمیشناسم :|

در ضمن تلاشت برا خراب کردن من بی فایدس...
خدا رو شکر هر کی اینجا هست و نیست منو میشناسه و میدونه چجور آدمی هستم...
در ضمن خیلی چیزا شاید در ظاهر جنبه عمومی نداره ولی وقتی شما در عموم یه تهمت میزنی منم در عموم جواب میدم...
این درمان شد...

بحث بعدی :D

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از PlusME :
دیگه هاشا نکن برادر من اصن رسول نمیشناسم :|

در ضمن تلاشت برا خراب کردن من بی فایدس...
خدا رو شکر هر کی اینجا هست و نیست منو میشناسه و میدونه چجور آدمی هستم...
در ضمن خیلی چیزا شاید در ظاهر جنبه عمومی نداره ولی وقتی شما در عموم یه تهمت میزنی منم در عموم جواب میدم...
این درمان شد...

بحث بعدی :D
تهمت چیه عزیز ؟ تهمت تعریفش میدونی بهواون کاری میگن پشت سر شکوه کردی.شما که گلی.من بی ادبم راس میگی!
رسول هم سن حاج ملکه دوستانی میخوان ببینن راس میگممیتونن تو دیتابیس مد نگا کنن!
اوکی من درمان شدم! :))

روز سمپاد مبارک :-" >:D<

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

جوووووون امروز روز سمپاده؟؟؟!!!!!!!!!^_^

بسه دیگه!!!!اینقدر بحث نکنین بابا!!!! :-$

بیاین درمورد سمپاد بحرفیم.....

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

میگم من به چه زبونی حرف باید بزنم که قوانین رو رعایت کنید؟ :))
جای بحث های دو نفره و شخصی تو تاپیک نیستش :-"

• لایک
امتیازات: MTZ

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

روز قبل از مرحله2 که با روز سمپادم یکی شده پارک مادر میچسبه...ما که 4نفری داریم میریم کسی میاد بیاد
دیگه اینکه آها فهمیدین چی شده؟ :)) :)) :)) :)) ینی چی بگم به پزشکی که هنوز فرق انگشت و ناخن رو نمیفهمه؟!؟ آقا سینا دلشاد طوریش نشده پزشکم مث اینکه بجا ناخن توی پرونده نوشته انگشت! بعد کلی بابا مامان سینا و ما و...را جوش داد...بیچاره باباش اینقد ناراحت بود اصن وقتی شنید منظور ناخن بوده خیلی خوشحال شد...خدارو هزار مرتبه شکر که این دو نفر صحیح و سالم به زندگی عادیشون بر میگردن بزودی...

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

نمیدونم بچه های المپیادی اینجا میان یا نه ولی چن تا توصیه میکنم حاصل تجربیات خودم و دوستان و راهنمایی های اساتیدی که داشتیم:
اول اینکه روز قبلش آب زیاد بخورین یه طراوتی بدین به بدنتون ولی دیگه از سر شب آب نخورین زیاد که سر جلسه وقتتون تلف نشه...
اگه کلیه پر کاری دارین و زود بازده هست که هیچ...ولی اگه ندارین یه بطری آب ببرید با خودتون سر جلسه خیلی خوبه...
قبل از جلسه هر گونه شیرینی جات مصنوعی مثه شکلات و آدامس های شیرین و کیک و اینا رو نخورین...به هیچ عنوان چون اگه بخورین هورمون ترشح میشه قند خونتون رو جمع میکنه از تو بدن میبره برا ذخیره بعد سر جلسه حیرون میشین
ولی سر جلسه خوردن خرما اشکالی نداره...اواخر جلسه هم شکلات و اینا دیگه مشکلی ندارن...
حتما صبح زود پاشید تا یکم بدنتون به حالت استیبل خودش برا فعالیت برسه و حتما حتما صبحانه بخورین...
سر جلسه سر یه سوال گیر نکنین (میدونم روحیه المپیادیا روحیه سختی جویانه ای هست) ولی ضرر میکنین اگه گیر بدین به یه سوال
از ظاهر هیچ سوالی نترسین معمولا سوالای بلند و توضیح دار ساده ترند و هوش براحتی کمکتون میکنه اینجور سوالا رو حل کنین
سر جلسه هر چی شد
زلزله بلایای طبیعی غیر طبیعی سخنرانی هررچی...
محل نزارین...و هم چنین اهمیت ندین که اعصابتون بهم بریزه...
مطمینا سر جلسه وقت کم نمیارین پس اینم نگران نباشین
به اینم که کف پارسال چن بوده اصلا فکر نکنین که مثلا بگین خب کف پارسال چهل بوده من حداقل باید چهل بزنم بعد سی زدین میاین شانسی میزنین (اگه تستی بود) بعد از همون سی هم میفتین...حتی اینکه کف پارسال چن بوده و شما چن زدین سر جلسه نباید باعث ناراحتیتون بشه چون این کف خیلی راحت جابجا میشه هر سال...
اگه سوال تستی ندارین و نمره منفی هم ندارین چیزی رو سفید نزارین و یه چرتی بنویسین خدا بزرگه شاید همون چرت درست باشه یا مصحح دلش بسوزه به خاطر تلاشتون در قلم فرسایی یه نمره ای بده...البته اگه منفی نداره
دیگه اینکه امیدتون به خدا باشه
خدا پاداش دو عده رو میده...اونایی تلاش کردن خوب خوندن و اونایی که تلاش کردن ذهنشون رو پرورش دادن و قطعا شما جز یکی از این دو دسته هستین پس بقول معروف "جوشش مزنین" (;

نکته جدیدی به ذهنم رسید پ.ن میکنم...
ایشالا بیایم استقبال مدالاتون تو فرودگاه P:>

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

روز سمپاد مبارک .....
واقعا این بحث ها خجالت اوره تو مدتی که من ابنجا بودم میتونم به جرعت بگم اولین باریه که دوتا از بچه های ما اینجور باهم بحث میکنن :| متاسفم واقعا

alireza.kjy

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی کرمان
شهر
کرمان
مدال المپیاد
مدال نقره(3)ریاضی دوره 30 {لعنت بهشون :D}
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از رقیب سرسخت پرسیل در چربی زدایی؛؛) :
میگم من به چه زبونی حرف باید بزنم که قوانین رو رعایت کنید؟ :))
جای بحث های دو نفره و شخصی تو تاپیک نیستش :-"
به به چه مدیر باحالی
یعنی تو هر زمانی این تاپیک مدیر داشته یکیشون از یکی مزخرف تر ایول که مدیرش عوض شده :D

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از Mtz_M0k :
روز قبل از مرحله2 که با روز سمپادم یکی شده پارک مادر میچسبه...ما که 4نفری داریم میریم کسی میاد بیاد
پارک مادر یه خورده تکراری نشده؟ :-"
به نقل از ♥乇しiShA♥ :
جوووووون امروز روز سمپاده؟؟؟!!!!!!!!!^_^

بسه دیگه!!!!اینقدر بحث نکنین بابا!!!! :-$

بیاین درمورد سمپاد بحرفیم.....
مثلا اینکه من اینقدز از سمپادی بودنم راضیم که درمورد تغییر مدرسه فکر میکنم :-" در این حد مثلا

• لایک

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از yasaman.k :
پارک مادر یه خورده تکراری نشده؟ :-"مثلا اینکه من اینقدز از سمپادی بودنم راضیم که درمورد تغییر مدرسه فکر میکنم :-" در این حد مثلا
یادش بخیر قدیما هم همیشه پارک مادر بود! که هیچ کسم نمیرف! از بس ناپایه ایم!
یه عده ای هم هستن قدیما از مده ما رفتن بوعلی.
اما نتیجه نگرفتن! توصیه نمیشود مگر در شرایط خیلی خاص که جریان تحصیلی دلیلتون نیس و اینا

• لایک

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

یادش بخیر قدیما هم همیشه پارک مادر بود! که هیچ کسم نمیرف! از بس ناپایه ایم!
یه عده ای هم هستن قدیما از مده ما رفتن بوعلی.
اما نتیجه نگرفتن! توصیه نمیشود مگر در شرایط خیلی خاص که جریان تحصیلی دلیلتون نیس و اینا
ما که پایه ایم :-"
چه شرایط خاصی مثلا خود من بیشتر بخاطره معلما میخوام تغییر بدم اگه معلم های یه مدرسه ای هم خوب باشن فکر نکنم بچه های اون مدرسه زیاد تاثیر داشته باشه

نظرتون چیه؟

به نقل از خوشال...! :
حالا چرا فقط زیستا و کامپیوترا؟؟
عایا فیزیکا ادم نیستن؟؟!!

خوب حتما چون تعدادتون کمه اینجوری میشه فکر کرد ولی تعداد کما بعضی وقتا بیشتر به چشم میان ایشالا شما هم مدال بیارینو دیگه.. :D

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

ارزوی موفقیت برای همه المپیادیای عزیز
امیدوارم مدالای خوشرنگشونو ببینیم :)
دوستان کنکوری کسی اینجا جزوه زمین شناسی استا. چلاجور رو داره؟

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از خوشال...! :
حالا چرا فقط زیستا و کامپیوترا؟؟
عایا فیزیکا ادم نیستن؟؟!!
نه نه ببخشید فک کردم فقط زیست و کامپیوتر امروزه... X_X حالا امتحان خوب بود؟
همین الانم گفته باشم کسی نمیتونه مرحله2 قبول شه و از دادن شام فرار کنه :-w :))

به نقل از yasaman.k :
ما که پایه ایم :-"
چه شرایط خاصی مثلا خود من بیشتر بخاطره معلما میخوام تغییر بدم اگه معلم های یه مدرسه ای هم خوب باشن فکر نکنم بچه های اون مدرسه زیاد تاثیر داشته باشه

نظرتون چیه؟

خوب حتما چون تعدادتون کمه اینجوری میشه فکر کرد ولی تعداد کما بعضی وقتا بیشتر به چشم میان ایشالا شما هم مدال بیارینو دیگه.. :D
این کار اشتباه بزرگیه...جو بچه های مدرسه خیلی مهمه مخصوصا وقتی سمپادی باشی...چون اکثرا یا میشه گفت همه باهوش تر از دانش آموزان بقیه مدارسین و حرف زدن با آدمای باهوش مث خودتون خیلی بهتر و لذت بخش تره قطعا[nb]در نظر بگیرین همکلاسیاتون نفهمن یا دیر بفهمن منظورتون چی بوده[/nb]
بعدشم مگه معلمای فرزانگان1 چطورشونه؟به بدی معلمای ما که نیستن دیگه...ما معلمای ریاضی هندسه آمار و ادبیاتمون سال اول حضورشون تو مدرسمونه X_X معلم فیزیکمونم سال اولشه که داره سال دوم درس میده ولی هیچجا بچه های فهمیده و باهوش و باحالی مث مدرسه ما نداره[nb]تعریف نمیکنم اینا حقیقته[/nb] و هیچکدوممون حاضر به از دست دادن همچین جوی نیستم اصلا
در ضمن نه خانم خوشحال من منظورم برداشت ایشون نبود واقعا نمیدونستم شما فیزیکیا هم امروزه امتحانتون

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

به نقل از Mtz_M0k :
نه نه ببخشید فک کردم فقط زیست و کامپیوتر امروزه... X_X حالا امتحان خوب بود؟
همین الانم گفته باشم کسی نمیتونه مرحله2 قبول شه و از دادن شام فرار کنه :-w :))

این کار اشتباه بزرگیه...جو بچه های مدرسه خیلی مهمه مخصوصا وقتی سمپادی باشی...چون اکثرا یا میشه گفت همه باهوش تر از دانش آموزان بقیه مدارسین و حرف زدن با آدمای باهوش مث خودتون خیلی بهتر و لذت بخش تره قطعا[nb]در نظر بگیرین همکلاسیاتون نفهمن یا دیر بفهمن منظورتون چی بوده[/nb]
بعدشم مگه معلمای فرزانگان1 چطورشونه؟به بدی معلمای ما که نیستن دیگه...ما معلمای ریاضی هندسه آمار و ادبیاتمون سال اول حضورشون تو مدرسمونه X_X معلم فیزیکمونم سال اولشه که داره سال دوم درس میده ولی هیچجا بچه های فهمیده و باهوش و باحالی مث مدرسه ما نداره[nb]تعریف نمیکنم اینا حقیقته[/nb] و هیچکدوممون حاضر به از دست دادن همچین جوی نیستم اصلا
در ضمن نه خانم خوشحال من منظورم برداشت ایشون نبود واقعا نمیدونستم شما فیزیکیا هم امروزه امتحانتون

خوب بود....ولی نتیجه اصلا مهم نیست....موقع المپیاد خوندن یچیزایی بدست میاد که ارزشش صد برابر مداله و مدال مهم نیست....اینو بچه های سال بالاتر حتما موافقن شما هم سال بعد بهش میرسید....
ولی اگر قبول بشم ( x: P:> شام حتمیه....)
خوشحال نه.....خوشال.....خوشحالی که تیریپ خسته داشته باشه میشه خوشال....D: اصن مهم نیست اصن ناراحتم نشدم بیکار بودم خواستم یه چیزی گفته باشمD

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
خانم خوشال خیلی حرف بجا و دقیقی زدن :D
مرتضی جان ماهمون 1 بار شام گرفتیم برای 7 پشتمون بسه والا سبزی هاش هنوز لای دندونام گیر کردن اصلا بیرون هم نمیان :))[nb]الکی مصلا ما موفق به شام گرفتن شدیم[/nb]
راس میگین...والا اینقد که ما تلاش کردیم برا اون نون پنیره اگه رو مخ یکی دیگه انجام میدادیم تا حالا حداقل پیتزایی چیزی مهمون میکرد :-" :)) آخرشم باید وایسیم ببینیم کی از مدرسه خودمون مدال میاره...دخترا که مهمون نمیکنن :-<[nb]حالا میخواین دیس بدین خدایی؟ شوخیست این حرفا[/nb] :))
خخخخخخخخخ پایینی ذوق کردیا =)) نکشی خودتو

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
خانم خوشال خیلی حرف بجا و دقیقی زدن :D
مرتضی جان ماهمون 1 بار شام گرفتیم برای 7 پشتمون بسه والا سبزی هاش هنوز لای دندونام گیر کردن اصلا بیرون هم نمیان :))[nb]الکی مصلا ما موفق به شام گرفتن شدیم[/nb]

متشکر که اسم رو درست گفتید.....بالاخره ما دوستیم با هم بعید هم نیست همونطوری بپیچونم :)) :D

ولی گذشته از شوخی قبولی مرحله دو یکی از ارزوهایه خییلییی ایده ال یه المپیادیه اگر بشه شیرینی رو مطمعن باشید میدم
دم نجممه گرررم که اینجوری پیچوند شمارو
نججممههه ایوللل حیف حضوری نمیبینمت تشکر درست به جا بیامر

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

با عرض معذرت از همگی اسپم هاتون بسیار زیاده