• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
حالا این گفته همه فرزانگانیا رفتن نجات تخم مرغ واقعا الان همه رفتن نجات تخم مرغ؟؟؟خب استعاره س دیگه ینی اکثر جمعیت!!!!!

حالا اینقد از علامه ها دفاع نکنین منم میگم بیاین بحثو عوض کنیم بهتره!!!نصف عمرتون تو این تاپیک میپرین بهم دیگه
دوست باشین باهم /m\

کسی راجع به آقای مفیدی اطلاعاتی داره؟؟؟؟!!!!! :D
من هدفم طرفداری ازکسی نیست فقط میخوام یاد بگیریم الکی قضاوت نکنیم
موافقم

• لایک
امتیازات: MTZ

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

به نقل از Mtz_M0k :
خطاب به N@JMEH خب حالا ک سرتون شلوغه و اینا میتونین حتی شام رو زودتر بدین ما هم سعی میکنیم برنامه های دیگرمونو کنسل کنیم(ب درک ضرر :-") دیگه خب زشته ک دعوت یک سمپادی رو نپذیرفت...حتی اگه نون پنیر باشه
نظر لطف شماس..... نه شما برنامه هاتونو کنسل نکنید من نون و پنیررومیدم نگران نباشید :D :-"

• لایک

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
حالا این گفته همه فرزانگانیا رفتن نجات تخم مرغ واقعا الان همه رفتن نجات تخم مرغ؟؟؟خب استعاره س دیگه ینی اکثر جمعیت!!!!!
منم در جواب خانم آنشرلی با صحبت ایشون موافقم

• لایک

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

اول ذکر کنم که مرتضی جان بنده از شما راضی ام حقا میتونی کمی جای مارو در همه عروص پر کنی :))) بخصوص فعالیت قابل ذکرت تو شناخت جای قدر دانی داشت :))
بعدشم خانم نجمه راست میگه دیگه من الان 4 روزه هرکی بهم میگه کی بیکاری میگم معلوم نی قراره یکی مارو شام (حالا همون نون پنیر) دعوت کنه بیرون خوب باو تکلیف مارو مشخص کن دیگه :))

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

جهت عوض کردن بحث مثلا :-"
این پلی که علامه حلی 1 درست کرده بودن هیچ شباهتی به پل کارون نداشت ها :-"
بیشتر شبیه این بود :-"

http://8pic.ir/images/c2sd3ktsw1dbh7iymu3r.png
سطح دقدقه من :-" به من چه اصن

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اقا من میگم به جا اینکه هی بهم بگین/بگیم بحث رو بیخیال شین/شیم بیاین همکاری کنین/کنیم هر چی دعوا هست دعوا کنیم/کنین تا بالاخره یکی قانع شه... :-"
اینجوری الان یه دعوا میشه میایم/میاید بقیه رو به صلح دعوت میکنین/میکنیم
فردا دوباره داغمون/داغتون با یه جمله تازه میشه دوباره دعوا میشه دوباره یکی میاد میخابوندش دوباره از نو... #S-:
میتونیم/میتونین بزنین/بزنیم همدیگه رو تا جونتون/جونمون از حلقوممون/حلقومتون بزنه بیرون یکی قانع شه بالاخره... :))

پ.ن/ب.ن: به عشق پایینی/زیری اصلاح کردم :))

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

کاش همه فعلات رو دوتایی مینوشتی خیلی شیک میشد

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

به نقل از Mtz_M0k :
2تا؟ نه مث اینکه چشمام خیلی ضعیف شده چون من حداقل 20 نفر میدیدمشون... :-<
بعد اینکه من دیگه تسلیمم شما ببخش اشتباه از من بود اصن دیگه هم خواهشا کشش ندین...اگرم حرفی دارین لطفا تو پ.خ بگین که اعصاب بقیه بچه ها خورد نشه...
ولی قبول دارم ک نتیجه گیریم جالب نبود در ضمن قبولم دارم ک توشون آدم خوبم کم پیدا نمیشه ولی این هایی ک اونجا من دیدم واقعا جزوشون نبودن...(تعدادشونم کم نبود واقعا)

پایینی ی بنده خدایی تو دبستان دوستم بود الان حلی2 عه تا توی پرواز منو دید بعد از گفتن سلام شروع کرد ب بدگویی از حلی1 ک چقد شما بدبختینو اینا...گفتم حالا بعد از عمری همو دیدیم چی میگی؟...با تمسخر گفت بدبختا 64 تا تیم 3نفره فقط از فرزانگان2 توی نجات تخم مرغ ما شرکت کردن بعد بازم ب تمسخر پرسید توی کمیکار شما چطور؟...منمانتظار همچین رفتاری ازش نداشتم گفتم بهش ک خوشحال نیستم از اینکه اکثرشون اومدن نجات تخم مرغ ولی اگه آدم قرار باشه با این چیزا بدبخت بشه پس بذار ما بدبخت باشیم و شما خوشبخت بعدشم فقط سرمو انداختم پایین و رفتم

در نظر داشته باشین ک هدفم از این داستان این آماره بود 64*3

خوب این که اون مسابقه تعداد شرکت کننده بیشتر داشته که افتخار نمیشه عاخه...سر چی ملت افتخار میکنن....تعداد زیاد تر بودن تخم مرغ به نشر من بخاطر اینه که خوب کلا مسابقش مهیج تره و خیلیم جالبه رقابتش....ولی کمیکار باید ماشینه سر پنج متر وایسه....حالا باز سلیقه ایه ولی فک کنم تعداد زیادی بگن مسابقه تخم مرغ جالب تر از کمیکاره(صرفنظر از برگزار کننده اون مسابقه).من که خودم خیلی دلم میخواست شرکت کنم.

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
اول ذکر کنم که مرتضی جان بنده از شما راضی ام حقا میتونی کمی جای مارو در همه عروص پر کنی :))) بخصوص فعالیت قابل ذکرت تو شناخت جای قدر دانی داشت :))
بعدشم خانم نجمه راست میگه دیگه من الان 4 روزه هرکی بهم میگه کی بیکاری میگم معلوم نی قراره یکی مارو شام (حالا همون نون پنیر) دعوت کنه بیرون خوب باو تکلیف مارو مشخص کن دیگه :))
شوما به کاراتون برسید بنده باید ببینم کی وقتم خاليه هرروز امتحان دارم حتی روزهای تعطیل (شنبه 5شنبه :()
اصن چندنفر حیرون شدن بجز شوما و مستر مرتضی؟ :-?

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

همین که منو مرتضی منتظریم کافیه دیگه

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

آهان اوکی حالا شوما به کاراتون برسید من نون پنیر میدم ايشالا...

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از Bad Duffy Duck :
جهت عوض کردن بحث مثلا :-"
این پلی که علامه حلی 1 درست کرده بودن هیچ شباهتی به پل کارون نداشت ها :-"
بیشتر شبیه این بود :-"

http://8pic.ir/images/c2sd3ktsw1dbh7iymu3r.png
سطح دقدقه من :-" به من چه اصن

عاغا ببینین خودتون شروع کردینا...من میخواستم بیخیال شم ولی مث اینکه شما از دعوای فرز-حلی خوشتون میاد...[nb]الکی مثلا من منتظر بهانه نبودم[/nb] :))
خانم بالایی کی نون پنیر میدین بالاخره زمان و مکانشو مشخص کنین...بعد شما منتظر بودی من از دهنم در بره بگم نون پنیر وگر نه اول نون پنیر سبزی بود :-" :)) [nb]بعضیا حتی زودتر از ساعت 6 صبح بیدارن و نگران شامی ک باید بدن باو ما کم میخوریم و قانعیم اگه نبودیم به نون پنیر سبزی ک راضی نمیشدیم[/nb]

به نقل از N@JMEH :
شوما به کاراتون برسید بنده باید ببینم کی وقتم خاليه هرروز امتحان دارم حتی روزهای تعطیل (شنبه 5شنبه :()
اصن چندنفر حیرون شدن بجز شوما و مستر مرتضی؟ :-?
ببخشید چیزی به اسم اعتصاب اینا تو مدرستون تعریف نمیشه ک امتحان ندین؟(البته نه شما همتون میخوونین این تنبلی فقط گریبان گیر مدرسه ما شده از جمله خود بنده...)

باو حالا ک دیگه فقط 2 نفریم ظلمه واقعا گردو نباشه درست نمیگم؟ :-" :))

از خانم خوشحال هم تشکر میکنم بخاطر پستشون منم موافقم باهاشون

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از Mtz_M0k :
خانم بالایی کی نون پنیر میدین بالاخره زمان و مکانشو مشخص کنین...بعد شما منتظر بودی من از دهنم در بره بگم نون پنیر وگر نه اول نون پنیر سبزی بود :-" :)) [nb]بعضیا حتی زودتر از ساعت 6 صبح بیدارن و نگران شامی ک باید بدن باو ما کم میخوریم و قانعیم اگه نبودیم به نون پنیر سبزی ک راضی نمیشدیم[/nb]
ببخشید چیزی به اسم اعتصاب اینا تو مدرستون تعریف نمیشه ک امتحان ندین؟(البته نه شما همتون میخوونین این تنبلی فقط گریبان گیر مدرسه ما شده از جمله خود بنده...)

1بنده ساعت 5:30 باید بیدار بشم و آماده بشم 6:25سرویس مياد دنبالم
2حوصله نداشتم برم صبحونه گفتم نت (اینستا و اینجا) یکم بچرخم بعد برم مد
3حالا اگه سبزی نباشه نمیخورین :-"
4امتحانات رو که خیلی پیچوندیم ولی امسال دیگه نهایی و باید بخونیم شوخی بردار نیست 25%
5الان دقیقا چند نفر نون و پنیر وسبزی میخوان عایا؟
6خدا بگم اینایی که الکی مثلا رو مد کردن چکارکنه میترسم جعبه خالی بهم کادو بدن بگن الکی مثلا کادو :)) :))

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از N@JMEH :
6خدا بگم اینایی که الکی مثلا رو مد کردن چکارکنه میترسم جعبه خالی بهم کادو بدن بگن الکی مثلا کادو :)) :))

دقیقا ما هم همینطور... میترسیم ی بنده خدایی بخواد شام تولد بده بعد حتی نون پنیر سبزیم نده بگه: الکی مثلا من شام دادم و اینا :-" :))

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از Mtz_M0k :
دقیقا ما هم همینطور... میترسیم ی بنده خدایی بخواد شام تولد بده بعد حتی نون پنیر سبزیم نده بگه: الکی مثلا من شام دادم و اینا :-" :))
نترسین نون و پنیر وسبزی میدم حتی شده پول نون سبزی پنیر رو واستون کارت به کارت میکنم و یا حتی با پیکی چیزی نون و پنیر وسبزی رو میفرستم مدرستون شوما از این نون و پنیر بی بهره نمونید :)) :))

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

آقا نظرتون چیه نظرات و پستای همدیگرو لایک کنیم کلا مگر اینکه مشاجره(مثلا حلی-فرز یا حلی1-حلی2) باشه ؟هوم؟ چند تا کلیکه فقط... :)
ببینین از این صفحه خودم شرو کردم و همه رو لایکیدم و چیز بدیم هنوز ک اتفاق نیفتاده حتی صفحات قبلی با وجود اینکه خودم در صدر مشاجره بودم :))

تعهد رو میتونین از N@JMEH یاد بگیرین...ولی ی نکته ایست اینجا اینکه ما فقط میخواستیم شامی با آقای خوشنام و بقیه دور هم بخوریم و هدف اصلی باهم بودن بود نه اینکه بخواهیم شام بخوریم ینی شام بهونست و فرعه در واقع...خطاب به اون قسمت کارت ب کارت کردن پولش میگم :-"
ولی خب ما حتی ب پولشم قانعیم :))(میبینین قناعت و فروتنی تا چ حد زیاده؟)...(راستی الان تناقض بوجود اومد با حرف قبلیم نه؟!؟) فوقش برنامه بیرون رفتنشو خرید نون پنیر سبزیو خودمون میچینیم دیگه چاره ای نیست...

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

اخ اخ اخ اون گردو هرو خیلی خوب اومدی :)) بعدشم من یه بار دیگه هم گفتم مهم تولده اینا بهونس :))) ولی دیگه اگه نمیخواید تولد بگیرید مجبوریم پولو بگیریم خودمون بریم دیگه :-"

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از N@JMEH :
:)) :)) آی نو
بازم چشم
قناعت رو از شما یاد گرفتم :)) :)) :)) :)) :-" :-" :D

شکست نفسی میفرمایید...! :)) :)) :))

راستی بحث سر تناقض بود دقت کنین که:(احتمالا دیدین ولی خب...)

dont study=fail , study=dont fail​

از (جمع) این روابط نتیجه میگیریم که:​

dont fail +fail=dont study +study​

حال اگر از study و fail از دو طرف فاکتور بگیریم داریم:​

study(dont+1)=fail(dont+1)​

که اگر دو طرف را به dont+1 ساده کنیم,آنگاه​

study=fail​

که با استقرا میتوان نشان داد ک این اثبات ب ازای هر دو چیز متضادی(و مترادفی) صحیح میباشد...

نتیجه:

هر دو چیز متضادی در واقع مترادف اند و چون اثبات برگشت پذیر است پس عکس قضیه هم درست است ینی هر دو چیز مترادف هم در واقع مترادف اند

نتیجه ی درس نخووندن یک المپیادی :)) :)) :)) :))

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از Mtz_M0k :
شکست نفسی میفرمایید...! :)) :)) :))

راستی بحث سر تناقض بود دقت کنین که:

dont study=fail , study=dont fail​

از (جمع) این روابط نتیجه میگیریم که:​

dont fail +fail=dont study +study​

حال اگر از study و fail از دو طرف فاکتور بگیریم داریم:​

study(dont+1)=fail(dont+1)​

که اگر دو طرف را به dont+1 ساده کنیم,آنگاه​

study=fail​

که با استقرا میتوان نشان داد ک این اثبات ب ازای هر دو چیز متضادی(و مترادفی) صحیح میباشد...

نتیجه:

هر دو چیز متضادی در واقع مترادف اند و چون اثبات برگشت پذیر است پس عکس قضیه هم درست است ینی هر دو چیز مترادف هم در واقع مترادف اند

نتیجه ی درس نخووندن یک المپیادی :)) :)) :)) :))
مثه اینکه همه به یه نتیجه رسیدن این جمله رو خیلی جاها دیدم :-" :-" :-" :-" :)) :D

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از N@JMEH :
مثه اینکه همه به یه نتیجه رسیدن این جمله رو خیلی جاها دیدم :-" :-" :-" :-" :)) :D
ا جدا؟خیت شدیم ک... X_X آقا ما ک تو این شبکه های اجتماعی بغیر از اینجا نمیچرخیم بی خبریم بخدا...یبار با بچه های ریاضی تو کتابخونه بدین رسیدیم... تازه اونم این نبود مثالاش عوضشون کردم...در واقع فقط حروف اولش مث ایناست...حالا بماند چیزی از ارزشای ما کم نمیکنه :-" :-" :-" (کم نمیکنه کلا نابودشون میکنه)شما هم مغلطه نکن شام چی شد الان؟ :)) (الان خودم دارم مغلطه میکنم کسیم ک نفهمیده... :-")
یاد سخنرانی این معاون آموزش پرورش تو پرواز افتادم ک دقیقا حرفاش حرفای 10 روز پیشِ خودش تو مراسم تقدیر از قبولیای مرحله1 بود...ادیسون و پشتکار و ... :))

خو حالا یکمم درباره موضوعاتی ک سمپادیای کرمان بخاطرش بوجود اومده حرف بزنیم... :))

بالا