• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از Mtz_M0k :
آره خداییش این خیلی خوبه...[nb]نمیدونید غذای مفتی چ میچسبه امروز تو پرواز خوردیم :))[/nb]

ولی پرواز خوش نگذشت زیاد :-< این مسئولین حراستتونم خیلی بد برخورد بودن...واقعا پل ماکارونی برخوردا با ما خیلی بهتر بود...ی چیز دیگه هم بگم به بچه های حلی2, چقد لوسین و چقد بی مزه...مراسم اختتامیه رو هم خراب کردین :rolleyes: :-< [-(
ایشالا کمیکار یا نجات تخم مرغ جبران شه...از بچه های ما هیچکی نجات تخم مرغ ثبت نام نکرده خداییش کمیکار بهتره بیاین مدرسه ما[nb] میخوام ی دعوای حلی1و2 اینجا بزنیم نظرتون چیه؟[/nb]
ایا میدونستین 2 تا مسابقه توی یک روز برگزار میشه؟ :-"

MTZ

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
96

به نقل از Bad Duffy Duck :
ایا میدونستین 2 تا مسابقه توی یک روز برگزار میشه؟ :-"
برا همین گفتم بیاین مدرسه ما... :D

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از Mtz_M0k :
آره خداییش این خیلی خوبه...[nb]نمیدونید غذای مفتی چ میچسبه امروز تو پرواز خوردیم :))[/nb]

ولی پرواز خوش نگذشت زیاد :-< این مسئولین حراستتونم خیلی بد برخورد بودن...واقعا پل ماکارونی برخوردا با ما خیلی بهتر بود...ی چیز دیگه هم بگم به بچه های حلی2, چقد لوسین و چقد بی مزه...مراسم اختتامیه رو هم خراب کردین :rolleyes: :-< [-(
ایشالا کمیکار یا نجات تخم مرغ جبران شه...از بچه های ما هیچکی نجات تخم مرغ ثبت نام نکرده خداییش کمیکار بهتره بیاین مدرسه ما[nb] میخوام ی دعوای حلی1و2 اینجا بزنیم نظرتون چیه؟[/nb]
موافقم برخوردشون صحیح نبود
اما دومسابقه متفاوت با جو و شرایط متفاوت بود و مسابقه اونا فقط توی سالن بود و کم جمعیت تر مقایسه صحیح نیست

امیدواریم سال آینده تجدید نظر کنن در رفتارشون
و همچنین بخاطر برگزار کردن موفقیت آمیز سومین دوره مسابقات پرواز از تمام کادر اجرایی متشکریم

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

من خودم که نرسیدم که شرکت کنم ولی داداشم که رفته راضی بود...
در مورد برخورد هم من نمیدونم چجوری بوده ولی از اونجایی احساس همدردی میکنم فک میکنم باید حق داد که مسئولین مسابقه ای که چن ماه زحمت کشیدن بخوان نظم حداکثری حاکم باشه خصوصا که اونجا چندی از دوستان بودن که خب خیلی تمایلی به خوب برگزار شدن برنامه های دیگران ندارن از همین دوستانی که مرتضی گفت که اذیت کردن...
از اونجایی که داداشم گفت تیماتون قوی بودن و تعریف کرد از سطح برگزاری واقعا خوشحال شدم خصوصا که ظاهرا یه تیم هم از خارج از استان داشتین
قابل تقدیر و تحسینه
هم برگزاری هم سطحی که با تلاش سه ساله بهش رسیدن ایشالا که خانوم شفیعی هم همیشه از بچه هاتون حمایت کنن شمام توصیه های لازم رو به سال پایینیاتون بکنین که کارتون سال به سال ادامه پیدا کنه

و ای کاش بچه های ما هم اندکی تعصب روی تلاش های دوستان سال بالایی خودشون داشتن اندکی تعصب روی برنامه هایی به اسم مدرسشونه داشتن و همایش و هشترودی رو با اون ریشه هایی که توی این سال ها دوونده بود و جا افتاده بود زمین نمیزاشتن...

بازم تبریک میگم به کادر پرواز و آرزوی موفقیت دارم برا همه عزیزانی که در این جهت (برپایی مراسمات سمپادی) تلاش میکنن... :)

پ.ن:
بچه ها من یه توضیحاتی در مورد مسابقه کمیکار بدم
مسابقه کمیکار الان این چهارمین دوره برگزاریشه و من خودم به شخصه توی دو دوره اول در کار اجراییش فعالیتایی داشتم و خیلی از روابط خودم با دوستام استفاده کردم تا این مسابقه رونق بگیره
ولی اینجا یه چیزی جای تامل داره
اونم اینه که آیا هزینه ای که الان داره میشه به دست کی میرسه
یعنی هزینه فعالیت های زیر نظر بچه های خودمون تمام و کمال میره خرج خود شرکت کننده ها میشه
ولی کمیکار اینجوری نیست
خاصه که کمیکار اصلا به هیچ عنوان فعالیت سمپادی نیست و هیچ بویی از این قضیه نبرده و اینکه امسال با اسم دبیرستان ما داره برگزار میشه فقط یه سو استفاده هست چون هیچ سودی برای مدرسه با نمیاره
و اگر مدیر قبلی بود هرگز چنین ساده لوحی نمیکرد که این اتفاق بیفته
قراره از فضای مدرسه استفاده بشه ولی این اصلا صحیح نیست وقتی هیچکدوم از حساب های مالی این کار زیر نظر مدرسه نباشه
در ضمن این فعالیت اصلا فایده ای دارد؟
مسابقاتی که ما برگزار میکنیم از قبیل همایش و هشترودی و سه گانه و پرواز هر کدوم یه پروسه دارن که طی میشه و به مرحله نهایی میرسه
ولی ایا واقعا این ماشین ها هیچکدومش فایده ای برای دانش آموز دبیرستانی داره؟؟ در حالی که برای ساختش هم هیچ خلاقیتی نباید به خرج داد... و اکثریت قریب به اتفاق بچه ها برا گرفتن نمره شیمی شرکت میکنن
اون سالی که دوره دوم بود مسیول مسابقه به من گفت که ما سه تا تیم دختر داریم بعد من گفتم نکنه میخاین با این سه تا تیم مسابقه راه بندازین؟؟
و به کمک دوستان بچه ها رو کشوندیم تو کار و در اولین قدم یکی از دوستامو که مدال شیمی هم دارن خواستم تا استاد راهنمای تمامی تیم های دبیرستانی که استاد راهنما ندارن بشه تا یکم فعالیت علمی تر باشه
و البته لازم به ذکره که اون موقع استفاده بی جایی از اسم دبیرستان علامه حلی نمیشد و کمیکار زیر نظر پژوهشسرا برگزار میشد
ولی خواهش میکنم با این وضعی که هیچ اداره و کنترل و نظارتی از سوی دبیرستان به این مسابقه نیست و همچنین دانش آموزان تمامی مدارس توش فعالیت های به جا و بی جا دارن!! این مسابقه رو از قبیل مسابقات سمپادی ندونین و همچنین به هیچ عنوان از نظر من دبیرستان علامه حلی برگزار کننده و یا حتی کمک برگزار کننده این مسابقه نیست...

پ.ن2:
دبیرستان علامه حلی تا حالا فقط یک بار کمیکار برگزار کرده که اونم تمام و کمال به اسم خودش بوده و اتفاقا مورد شکایت های رسمی و غیر رسمی مسیولین مسابقه کمیکار (تحت نظر پژوهشسرا) واقع شد...
اینم همون زمان نشون داد که کمیکاری که الان ازش اسم میبرن اصلا کاری به کار دبیرستان ما نداره و صرفا بچه ها توش کمک هایی کردن و شرکت داشتن...

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از HoJaT_Rzh :
من خودم که نرسیدم که شرکت کنم ولی داداشم که رفته راضی بود...
در مورد برخورد هم من نمیدونم چجوری بوده ولی از اونجایی احساس همدردی میکنم فک میکنم باید حق داد که مسئولین مسابقه ای که چن ماه زحمت کشیدن بخوان نظم حداکثری حاکم باشه خصوصا که اونجا چندی از دوستان بودن که خب خیلی تمایلی به خوب برگزار شدن برنامه های دیگران ندارن از همین دوستانی که مرتضی گفت که اذیت کردن...
از اونجایی که داداشم گفت تیماتون قوی بودن و تعریف کرد از سطح برگزاری واقعا خوشحال شدم خصوصا که ظاهرا یه تیم هم از خارج از استان داشتین
قابل تقدیر و تحسینه
هم برگزاری هم سطحی که با تلاش سه ساله بهش رسیدن ایشالا که خانوم شفیعی هم همیشه از بچه هاتون حمایت کنن شمام توصیه های لازم رو به سال پایینیاتون بکنین که کارتون سال به سال ادامه پیدا کنه

و ای کاش بچه های ما هم اندکی تعصب روی تلاش های دوستان سال بالایی خودشون داشتن اندکی تعصب روی برنامه هایی به اسم مدرسشونه داشتن و همایش و هشترودی رو با اون ریشه هایی که توی این سال ها دوونده بود و جا افتاده بود زمین نمیزاشتن...

بازم تبریک میگم به کادر پرواز و آرزوی موفقیت دارم برا همه عزیزانی که در این جهت (برپایی مراسمات سمپادی) تلاش میکنن... :)

پ.ن:
بچه ها من یه توضیحاتی در مورد مسابقه کمیکار بدم
مسابقه کمیکار الان این چهارمین دوره برگزاریشه و من خودم به شخصه توی دو دوره اول در کار اجراییش فعالیتایی داشتم و خیلی از روابط خودم با دوستام استفاده کردم تا این مسابقه رونق بگیره
ولی اینجا یه چیزی جای تامل داره
اونم اینه که آیا هزینه ای که الان داره میشه به دست کی میرسه
یعنی هزینه فعالیت های زیر نظر بچه های خودمون تمام و کمال میره خرج خود شرکت کننده ها میشه
ولی کمیکار اینجوری نیست
خاصه که کمیکار اصلا به هیچ عنوان فعالیت سمپادی نیست و هیچ بویی از این قضیه نبرده و اینکه امسال با اسم دبیرستان ما داره برگزار میشه فقط یه سو استفاده هست چون هیچ سودی برای مدرسه با نمیاره
و اگر مدیر قبلی بود هرگز چنین ساده لوحی نمیکرد که این اتفاق بیفته
قراره از فضای مدرسه استفاده بشه ولی این اصلا صحیح نیست وقتی هیچکدوم از حساب های مالی این کار زیر نظر مدرسه نباشه
در ضمن این فعالیت اصلا فایده ای دارد؟
مسابقاتی که ما برگزار میکنیم از قبیل همایش و هشترودی و سه گانه و پرواز هر کدوم یه پروسه دارن که طی میشه و به مرحله نهایی میرسه
ولی ایا واقعا این ماشین ها هیچکدومش فایده ای برای دانش آموز دبیرستانی داره؟؟ در حالی که برای ساختش هم هیچ خلاقیتی نباید به خرج داد... و اکثریت قریب به اتفاق بچه ها برا گرفتن نمره شیمی شرکت میکنن
اون سالی که دوره دوم بود مسیول مسابقه به من گفت که ما سه تا تیم دختر داریم بعد من گفتم نکنه میخاین با این سه تا تیم مسابقه راه بندازین؟؟
و به کمک دوستان بچه ها رو کشوندیم تو کار و در اولین قدم یکی از دوستامو که مدال شیمی هم دارن خواستم تا استاد راهنمای تمامی تیم های دبیرستانی که استاد راهنما ندارن بشه تا یکم فعالیت علمی تر باشه
و البته لازم به ذکره که اون موقع استفاده بی جایی از اسم دبیرستان علامه حلی نمیشد و کمیکار زیر نظر پژوهشسرا برگزار میشد
ولی خواهش میکنم با این وضعی که هیچ اداره و کنترل و نظارتی از سوی دبیرستان به این مسابقه نیست و همچنین دانش آموزان تمامی مدارس توش فعالیت های به جا و بی جا دارن!! این مسابقه رو از قبیل مسابقات سمپادی ندونین و همچنین به هیچ عنوان از نظر من دبیرستان علامه حلی برگزار کننده و یا حتی کمک برگزار کننده این مسابقه نیست...

پ.ن2:
دبیرستان علامه حلی تا حالا فقط یک بار کمیکار برگزار کرده که اونم تمام و کمال به اسم خودش بوده و اتفاقا مورد شکایت های رسمی و غیر رسمی مسیولین مسابقه کمیکار (تحت نظر پژوهشسرا) واقع شد...
اینم همون زمان نشون داد که کمیکاری که الان ازش اسم میبرن اصلا کاری به کار دبیرستان ما نداره و صرفا بچه ها توش کمک هایی کردن و شرکت داشتن...
من تا الان سکوت میکردم و چیزی نمیگفتم تا اینکه شما شروع کردید به تهمت زدن و یا بفرض رسوا کردن پس منم میخوام یه شفافیتی به وجود بیاد
1 شما گفتی ما رو مسابقاتی که مدرسمون برگزار نمیکنیم حمایتشون نمکنیم و اینا خوب جالبه بدونین دبیرستان علامه روی همایش پارسال 25 میلیون بدهی بالا اورده در دستان با کفایت مدیریت اقای زینلی و به دبیری جناب رضا زاده.بینین عقل شما چی میگه من نتیجه گیری نمیکنم
2پارسال سه میلیون حقوق یکی از دبیرا پرداخت نشد و ایشون از کرمان هم رفتن چون مدرسه پول نداشت.در دستان با کفایت جناب زینلی باز
3پارسال حقوق معلم زمین پرداخت نشد که اوشون هم رفت کانادا و هنوز پولی ندادن بهشون
همایس فقط به روز برگزاری نتیجشو نشون نمیده بعدش نتیجشو نشون مبده که معلوم شد چه اتفاقیی افتاده وگرنه با چک بی محل هرکسی میتونه خونه شیک بخره کسی هنر کرله با همون پولی داره بهترین خونرو بخره
4جالب اینه هنوز پول داورای همایش پارسال پرداخت نشده!

حالای اقای حمزه اقای محمدی که حمایت کردی از همایشا ولی منطقی حمایت کردین از شما میپرسم که منطقی نظر بدین به نظرتون اگر قرار باشه همچین وضعیتی به وجود بیاد و اینهمه نسبت به معلمای زحمت کشمون بی حرمتی بشه و قرض بالا بیاد و جو زیر اب زنی این مسابقه و اون مسابقه بوجود بیاد خوب این کجاش جو سال و محیط سالمی رو برای پیشرفت ما بوجود میاره؟

جناب رضا زاده لازم نمیدونستم مساعل خصوصی مدرسه بیان بشه اما بی ابرویی از متنی که ارسال کردین بالاتر؟

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اولا که شما بابت این مسائل مالی که مطرح کردین هیچ سند و مدرکی ندارین
من حاضرم تمامی مخارج پارسال همایش رو رو کنم اگه نیاز باشه که اصلا چنین چیزی حقیقت نداره که این مقداری شما میگین بدهی بالا اومده باشه
بدهی های همایش عمدتا مربوط به قول هایی هست که اداره داده و بعدا پرداخت نشده از طرف اداره...اونم نه اینقد :|
حتی بدهی های همایش پنج و شیش رو هم نصف اینی شما گفتین هم بدهی نداشته عزیز...
اینکه معلمی رفته کانادا یا اینور اونور به نظرت به خاطر پول بوده؟؟
نه واقعا به نظرت مدرسه پول معلم نداده؟؟
من حاضرم با شما بیام با آقای میرزایی هزینه های مالی رو چک کنیم تو حسابا
تنها پولی که اگه هم از معلمی داده نشده پول معلماییه که توی همایش داور بودن و این خودش دلیل داشته و دلیلش هم بی پولی نیست دلیلش اینه حساب های مدرسه از طرف اداره محدودیت داره برا خرج کردن این همون دلیلیه که امسال به خاطرش از بچه ها المپیادی این هزینه های زیاد رو میگیرن و مدرسه نمیتونه حمایتی بکنه
همایش پارسال قریب به کل هزینه هاش رو از بیرون تامین کرده و مدرسه پولی صرف همایش نکرده
بعدشم مدرسه یکی از فعالیتای هزینه بر خودش رو یعنی نمایشگاه رو تعطیل کرده بود که حتی بازگشتی پولی که از این خرج سالانه باید به دست میومد خرج همایش نشد...
چک کدومه؟؟
شما اگه واقعا مدعی این قضیه هستی من حاضرم با سند و مدرک بهت ثابت کنم توی همین تاپیک چیزایی در مورد همایش میگی فرافکنیه...
به قول عرفان حاجملک یه عده بیرون گود نشستن میگن لنگش کن... تازه حالا که کردیم میگن قرض بالا آوردین...
کمیکار هم اصلا مسابقه مدرسه ما نیست اینو بازم میگم یعنی هیچیش به اسم مدرسه ما نیست هیچ فعالیتیش از طرف مدرسه کنترل نمیشه هیچ شورایی از طرف مدرسه حق اعمال نظر توش نداره
من اصن مسابقه ای رو نخواستم خراب کنم ولی اینکه از اسم مدرسه ما سو استفاده بشه رو نمیتونم سکوت کنم بزارم بقیه فک کنن این مسابقه مال مدرسه ماست...

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

دوستان من شخصا خواهش میکنم ازتون این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه ادم رو یاد سیاست گذارای مملکت میندازین :-" تا به حال نشده بود مساعل مدرسه اینجا ذکر بشه و دعوای درون مدرسه ای اینجا انجام بشه مگر خیلی کوتاه و همه اون دفه ها هم راجب مدیریت بود پس بذارید حرمت مدرسمون سر جاش بمونه بحث مالی و اتفاقدت درون مدرسه واقعا اینجا جاش نیست حالا اگه یه بار دلتون خواست یه کوچولو غر بزنید راجب مدرسه اشکال نداره اما این موضوعات غیر قابل تحمله :|

خانم نجمه نون پنیر که خیلیم عالیه :-"

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
دوستان من شخصا خواهش میکنم ازتون این بحث دیگه ادامه پیدا نکنه ادم رو یاد سیاست گذارای مملکت میندازین :-" تا به حال نشده بود مساعل مدرسه اینجا ذکر بشه و دعوای درون مدرسه ای اینجا انجام بشه مگر خیلی کوتاه و همه اون دفه ها هم راجب مدیریت بود پس بذارید حرمت مدرسمون سر جاش بمونه بحث مالی و اتفاقدت درون مدرسه واقعا اینجا جاش نیست حالا اگه یه بار دلتون خواست یه کوچولو غر بزنید راجب مدرسه اشکال نداره اما این موضوعات غیر قابل تحمله :|
بحث سر اینه که اصلا کمیکار درون مدرسه ای هست یا نه نیس... که نیست :-"

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

لطفا قوانین رو رعایت کنید سری بعد تاپیک قفل میشه از من گفتن بود :-"
از بحث های شخصی خود داری کنید

بحث‌های مربوط به همایش‌ها ، مسابقه‌ها و این‌جور چیزها در انجمن خودش باید بررسی شه. از این به بعد بدون تذکر پست ها پاک میشن

میتونید در مورد اتفاقات و حواشی مراکزتون با هم صحبت کنین ولی به شرط اینکه به کسی توهین نشه و بعلاوه بحث خارج از محدوده انجمن نباشه.

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از رقیب سرسخت پرسیل در چربی زدایی؛؛) :
لطفا قوانین رو رعایت کنید سری بعد تاپیک قفل میشه از من گفتن بود :-"
از بحث های شخصی خود داری کنید

بحث‌های مربوط به همایش‌ها ، مسابقه‌ها و این‌جور چیزها در انجمن خودش باید بررسی شه. از این به بعد بدون تذکر پست ها پاک میشن

میتونید در مورد اتفاقات و حواشی مراکزتون با هم صحبت کنین ولی به شرط اینکه به کسی توهین نشه و بعلاوه بحث خارج از محدوده انجمن نباشه.
ببخشید این قضایا یکم داخلی هستن الان نمیشه رفت در مورد این بحثا تو تاپیکای دیگه حرف زد که...
تولد دوستان هم یکی از مهمترین اتفاقات در شهر ماست که حسابی براش برنامه میریزیم ک اینا...
به رسم و رسومات شهر ها احترام بزارین :-"

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

ضمن عرض تبریک و خسته نباشید به کادر اجرایی سومین دوره مسابقات پرواز
برگزاری موفقیت آمیز این دوره از مسابقات را از طرف کادر اجرایی پنجمین دوره مسابقه پل ماکارونی بهتون تبریک میگم
<D=

امیدوارم این مسابقه در سال های آینده هم به زیبایی و حتی موفق آمیزتر از مسابقه ی با شکوه امسالتون برگزار بشه..... :)

کمی باتاخیر
:)

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
ضمن عرض تبریک و خسته نباشید به کادر اجرایی سومین دوره مسابقات پرواز
برگزاری موفقیت آمیز این دوره از مسابقات را از طرف کادر اجرایی پنجمین دوره مسابقه پل ماکارونی بهتون تبریک میگم
<D=

امیدوارم این مسابقه در سال های آینده هم به زیبایی و حتی موفق آمیزتر از مسابقه ی با شکوه امسالتون برگزار بشه..... :)

کمی باتاخیر
:)

حالا من کاری ندارم ، ولی مگه نمیگفتن دوستان این مسابقه پل ماکارونی از سه گانه مستقله ؟ خب با این فرض چجوری پنجمین دورش بوده ؟ :-" دوره های قبلیو چرا ما خبر دار نشدیم واقعاً ؟

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست

به نقل از HoJaT_Rzh :
ببخشید این قضایا یکم داخلی هستن الان نمیشه رفت در مورد این بحثا تو تاپیکای دیگه حرف زد که...
تولد دوستان هم یکی از مهمترین اتفاقات در شهر ماست که حسابی براش برنامه میریزیم ک اینا...
به رسم و رسومات شهر ها احترام بزارین :-"
به رسم احترام قراره همه چیز باشه که پس کلا دیگه انجمن مدیر نمیخواد هرکی هرکار خواست بکنه دیگه.
بلاخره هرجایی یه سری قوانین داره که باید رعایت بشه
دستِ منه مدیر هم نیست وظیفمه رسیدگی کنم :)
کمی همکاری کنید دیگه :-"

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
حخو خواهرپاسخ : سمپادی های کرمان

خو خواهر من ما راجب تولد یکی از بچه هامون کجا باید بریم برنامه ریزی کنیم ؟؟؟ بعدشم اصلا موضوع شخصی نیست کاملا عمومی هست من حس میکنم داری سخت گیری میکنی :D

scamp42

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
مدال المپیاد
زیست
پاسخ : حخو خواهرپاسخ : سمپادی های کرمان

خو خواهر من ما راجب تولد یکی از بچه هامون کجا باید بریم برنامه ریزی کنیم ؟؟؟ بعدشم اصلا موضوع شخصی نیست کاملا عمومی هست من حس میکنم داری سخت گیری میکنی :D
بحث تولد یکی از بچه ها همه دعوتن؟ :))
من کلی گفتم اگه بحث مربوط به همه میشه مشکلی نیس ولی تبدیل تاپیک به چت روم و....ممنوعه جای بحثای شخصی هم پیغام خصوصی وجود داره خدا رو شکر
مربوط به بحث تولد نمیشه کلی میگم :-"

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از رقیب سرسخت پرسیل در چربی زدایی؛؛) :
بحث تولد یکی از بچه ها همه دعوتن؟ :))
من میگم شما از رسمای ما خبر نداری میگی نه... :-"
اینجا ما تولد یکی که میشه همه با هم (یعنی هر چی سمپادی مطلع هست) میریم تولدش اصن این یکی از رسومات معروفه تو کرمان...عجیبه که شما نشنیدین... :-"
اصن ندیدین ایشون خودش اومد گفت تولده یعنی همین دیگه یعنی همممممون قراره بریم تولد!!

پایینی: رفتی شیراز رسم و رسوماتمون یادت رفته هاا :|
P:> :))

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

:-" بیاین و اذیت نکنیم :-" شب نشینی یا کنفرانس دوستانه نیست ک در مورد تولد یکی صحبت کنیم :-" من معذرت میخوام مدیر جان

شما بیاین در مورد سه گانه و پل ماکارونی دوره پنجم صحبت کنیم :-" :-" :-"

commander

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
kerman

عجب!!!ملت شیش ماه عقب ان آ!!!!راجع به این موضوع قبلا بحث کردیم نمیخواد دیگه بحث تکراری و خسته کننده بکنین (:|

ول کنین بابا اونا تموم شدن بیاین راجع به نجات تخم مرغ و کمیکار بحرفیم

چرا اینا تو یه روز ان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان کدومو بریم؟؟

راستی مسابقه پل عالی بود خسته نباشید!!!
پرواز نیومدم ولی شماهم خسته نباشید

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

علی داری ازین میکنی ها باو بحث سر زمان این موضوع یتی یه چیز تو اردر تعین میتینگ البته میتونیم اینو بذاریم به عهده خود شخص تولد که تعیین کنه ما دیگه کشش نمیدبم :-"

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

اینطور که بوش مياد باید به یک سایت نون و پنیر وسبزی شام بدم :)) :-"
به نقل از عــ ـلــــــ ـیــ :
:-" بیاین و اذیت نکنیم :-" شب نشینی یا کنفرانس دوستانه نیست ک در مورد تولد یکی صحبت کنیم :-" من معذرت میخوام مدیر جان

شما چه علاقه ای دارید بحث هایی که مشکلات بوجودمیاره مطرح بشه :-?

علی داری ازین میکنی ها باو بحث سر زمان این موضوع یتی یه چیز تو اردر تعین میتینگ البته میتونیم اینو بذاریم به عهده خود شخص تولد که تعیین کنه ما دیگه کشش نمیدبم :-"
مرسی میخواین این روهم خودتون تعیین کنید؟ :-"

• لایک
امتیازات: MTZ
بالا