• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون های آزمایشی گاج، قلمچی و ...

کانون میرین یا گزینه ی دو یا گاج یا ...؟

• رای‌دهندگان
    508

زهرا27

بریزءیس
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زاهدان
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
الزهرا_خواجه نصیر
رشته دانشگاه
کامپیوتر
پاسخ : گزينه2 دو - کانون - سنجش - گاج و ...

یه موردکه باعث شد من سال کنکورتابستونوازدست بدم وجدی نخونم این بودکه توآزمونی ثبت نام کردم ککه ازبچه هایی که رقیب واقعی کنکورم توشهرمحسوب میشدن کس دیگه ای نبودومن خیلی راحت اول میشدم جورقابتیش پایین اومده بود.ازون طرف مشاوره های این آزمونم توشهرخودم منظورمه درسطح همون بچه های اکثریت بود.اوناییکه توشهرای بزرگن این مشکلونخواهندداشت احتمالاولی بچه های شهرای دیگه حتمااینومدنظرقراربدن که آزمون دادنشون جنبه رقابات داشته باشه حتما زیادم گول شعارایی مثه اینکه فقط خودمومیسنجم نخورید چون از یه جایی به بعد ممکنه روحیه نداشته باشید وهمین رقابت توآزمون بهتون انگیزه بده.اینان فقط برای کنکوریانگفتم کلا آزمونی بدیدکه بعدنتیجشوجدی بگیرید

Veteran

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
عروس زاگرس ؛ آلامتو
پاسخ : گزينه2 دو - کانون - سنجش - گاج و ...

به نقل از p@RaNdeh :
کسی راجبه آزمونای سنجش اطلاعات داره(ثبت نام -سطح سوالا و ...) ؟میشه فقط آزمونای جامعشو شرکت کرد عایا ؟!

تا یک هفته قبل از هر آزمون میشه ثبت نام کرد .

سطح سوالای قبل از عیدش به شدت مسخره و مزخرفه .حتی تعداد سوالاتش هم غیر استاندارده.مثلا" برای زیستی که باید سر جمع از

3 سال 50 سوال بده ، فقط 25 سوال میده . فاصله آزموناش خیلی زیاده و پیشرویِ زیادی هم داره . کلا" خیلی سخته برای یک دانش آموز

پیش که با سنجش پیش بره.برایِ پشتِ کنکوری ها تا حدی قابل قبول تره .

اما با این وجود توصیه می کنم جامعاش رو شرکت کنید.اگه با یک آزمون دیگه پیشرفتید لازم نیست در صورت تداخل سنجش رو

به آزمونایِ جامع موسسه اصلیتون ترجیح بدید اونایی که تداخل نداره رو شرکت کنید .

سوالایِ جامعش هم غلط دا شته گاهی.ولی خب سوالاش رو گیر بیارید.

من که پشت کنوریم ، شهادت میدم که شیمی امسال به سبک شیمی آزمونای جامع سنجش بود !

jan123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد حلی2
شهر
اهر
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی آزمایشی بود چون اول دبیرستانم
پاسخ : آزمون‌های آزمایشی قلم‌چی

تو هر تایپکی میریم 120 روز از آخرین ارسالش میگذره :-w
من سوم راهنمایی 13 داشتم و ولی الان 43 همین ازمون قبل بود ( اختصاصی رو 8 شدم ولی عمومی....) :(

کچل موفرفری

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
چالوس
شهر
چالوس

شما چرا انقد ترازتون بالاس مگه چجوری درس میخونین بگین مام بدونیم :-\ من بهترینم 300 بوده :(

نگار

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان جامع(سه)
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
96
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژِی

خب ب نظرم رو تراز حرف بزنيم بهتر نيس؟؟
من وخ كم ميارم تو قلمچي.
ب نظر من با اين كه كتاب ابي ندارم و نداشتم ولي شنيدم از كتابا ي خودش تت بزني خوب ميزني
هر چند كه اصن موافق نيستم تست تسته فرقي نداره از چه كتابي باشه
هر وخ درس خوندم و الكي جو گير نشدم كه بايد همه رو بزنم ازمون خوبي بوده
بهترين رتبم سيصد و خرده اي بود

jan123

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد حلی2
شهر
اهر
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی آزمایشی بود چون اول دبیرستانم

با این که جوگیر نشیم کاملا موافقم تست هم فرق نداره ولی چون قلم چی سوالات آماده داره و طراحی زیاد نمی کنه همون سوالا رو هم تو کتاب آبیش گذاشته

hamidhanek

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Heli
شهر
Tehran

قلم چی جدیدا شورشو در آورده با این سوالاش
اصلا ب هندسه میرسم دیگه نگاه عم نمیکنم
خیلی بد وضعی شده
هر دو هفته یه تضعیف روحیه اساسی :D

• لایک
امتیازات: Sambo

alibasirat

کاربر حرفه‌ای

قلم چی خیلی لوس شده.سوالاشر راحت میشه قبل آزمون گیرآورد مسخرست....
البته من توکف شعوراونایی هستم که میرن سوالارومیخرن.هدفشون چیه دقیقا ازینکار...

sadafak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
تهران
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از چوکک :
قلم چی خیلی لوس شده.سوالاشر راحت میشه قبل آزمون گیرآورد مسخرست....
البته من توکف شعوراونایی هستم که میرن سوالارومیخرن.هدفشون چیه دقیقا ازینکار...
خب شما نباید کاری به اونا داشته باشید...صرفاً آزمون بدید که تست زدن دستتون بیاد و نکات جدید یاد بگیرین و خودتون رو محک بزنین...

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

به نقل از ✿Sadaf :
خب شما نباید کاری به اونا داشته باشید...صرفاً آزمون بدید که تست زدن دستتون بیاد و نکات جدید یاد بگیرین و خودتون رو محک بزنین...
ولی خب بالاخره تو رتبه ی آدم تاثیر میذاره می تونه رتبه رو تغییر بده و یا حتی اگه تقلبا زیاد باشن ترازهای اصلی ما رو پایین بیارن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از آیدا ;) :
ولی خب بالاخره تو رتبه ی آدم تاثیر میذاره می تونه رتبه رو تغییر بده و یا حتی اگه تقلبا زیاد باشن ترازهای اصلی ما رو پایین بیارن
خب رتبه و تراز آزمون‌های آزمایشی نباید براتون هیچ اهمیتی داشته باشه! (هرچند کار سختیه!)

Shaghayegh11

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
سیرجان-کرمان
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از آیدا ;) :
همون طور که مهسا میگه،تراز و رتبه آزمون ها هیچ،دقت کنید،هیچ اهمیتس نیاید براتون داشته باشه.هممون یه روزی می فهمیم که اصلا مهم نبودن این تراز ها، ولی خب اگه دیر بفهمیم و بخوایم به خاطرش خودمونو عذاب بدیم که اکثرا می دیم، در واقع فقط خودمون ضرر کردیم.همیشه از تراز ها برای پیشرفت خودتون استفاده کنین. کاری به بقیه نداشته باشین.به خصوص الان که می گین کلی تقلبم میشه.پس اگه منطقی فک کنیم میبینیم واقعا مهم نیستند که بخواد عملکرد ما رو در جهت منفی تحت تاثیر قرار بدن.

hanie468

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرعسل
پاسخ : آزمون های آزمایشی گاج

با سلام
میخواستم در مورد آزمون های گاج بدونم...
خودم به شخصه تا الان که سومم قلم چی رفتم ولی اصلا راضی نیستم ازش
اولا سوالای شیمی خیلی آسونن با ی دور خوندن کتاب میشه تا 80 زد ..
یه نفر که اینجوری پیش بره یه دفه سر امتحانای کنکور با شیمیای 93 روبرو بشه جا میخوره
بعد قلم چی ی سبک خاص داره عادت بهش بکنی راحت جواب سوالاشو میدی و هم چنین سوالای تکراری که هر آزمون میاد راحت تراز رو بالا میبره ...
تا جاییی ک من تحقیق کردم گاج اینطور نیست
....
لطفا هرکی اطلاعاتی در این زمینه داره بگه
مشکلی نیست ک من از قلم چی برای سال پیش برم گاج؟؟؟
واقعا پیشرفتی نکردم اصلنم بهش عادت نکردم..
ینی هیچ ذوقی برای خوندن باش ندارم
:)

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

مگه کنکور ۹۳ چی داشت؟ یه سری از سوالاش سخت بود مثلا اسید و باز ولی انقدر سوال داشت که یه درصد مناسب بزنی. درضمن امتحان 28 فروردین چهارم ریاضی 7 تا از 10 تا سوال شیمی 3 مسئله بود.
از سوال مهم تر برنامه هست. گاج برنامه قلمچی رو کپی کرده و فقط یه سری خراب کاری انجام داده. نمیگم برنامه قلمچی بی اشکاله ولی خیلی کمتر از بقیه هست مخصوصا اگه منطق هر آزمون رو بدونی. برنامه گزینه دو هم که فیلمیه واسه خودش. جالبه بدونید اصول جعبه لایتنر که به حفظ کردن کمک میکنه در برنامه قلمچی استفاده شده

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
بازم هیچی :'(
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز_پردیس
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام
اینستاگرام

به نظر من یکی از عوامله مهم در آزمونا جامعه آماریه! که خب اصن گاج و قلم چی قابل قیاس نیستن! دوم هم افرادی که تو اون آزمون شرکت می کنن که تموم خرخونای مدرسه ی ما رفتن قلم چی!
در کل به نظره من قلم چی از بقیه ی آزمونا بهتره که یه سری ظعف هم داره مثله برنامه ی تابستونش که افتظاهه!
اما اگه فکر می کنی سوالای گاج یا هر آزمونه دیگه ای بهتره می تونی بری سوالاشون بگیری که تو نت هست!
موفق باشی (; :D

hanie468

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرعسل

به نقل از sorena100 :
مگه کنکور ۹۳ چی داشت؟ یه سری از سوالاش سخت بود مثلا اسید و باز ولی انقدر سوال داشت که یه درصد مناسب بزنی. درضمن امتحان 28 فروردین چهارم ریاضی 7 تا از 10 تا سوال شیمی 3 مسئله بود.
از سوال مهم تر برنامه هست. گاج برنامه قلمچی رو کپی کرده و فقط یه سری خراب کاری انجام داده. نمیگم برنامه قلمچی بی اشکاله ولی خیلی کمتر از بقیه هست مخصوصا اگه منطق هر آزمون رو بدونی. برنامه گزینه دو هم که فیلمیه واسه خودش. جالبه بدونید اصول جعبه لایتنر که به حفظ کردن کمک میکنه در برنامه قلمچی استفاده شده
.
شیمیای 93 زیاد سخت نبود...با قلم چی مقایسش کردم ..ن به سوالات کنکور نه به قلم چی که کتابو بخونی 70 میزنی
..
ممنون از راهنماییتون

E.ss

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
Farz 2
شهر
isf

ب نظر من اگه جایی غیر از کانون میخوای بری برو گزینه دو.گاج هم جامعه آماریش پایینه.سوالاشم به نظر من آسونه.
+ ولی همون کانون بهتره. ;;)
ببین توی کنکور همیشه یه درس سخت میشه مثن پارسال شیمی و یه درسم آسون مث ریاضی تجربی پارسال. اگه مشکلت اینه ک سوالا آسونه اصلن مهم نیس چون همه‎ی آزمونا یه درس سخت دارن و آسون. مثن تو زیست کانونو ببین .. اصن با شیمی و فیزیکش قابل قیاس نیس و خ سخت تره. توی گزنه دو هم فیزیک این طوریه.
ولی اگه با چیز دیگه ای مث فاصله کم برگزاری آزمونا یا تعداد زیادشون مشکل داری خب برو گزینه دو یا همون گاج که سه‎هفته‎ای هست.

sorena100

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
آباده
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از یسنا. :
ولی اگه با چیز دیگه ای مث فاصله کم برگزاری آزمونا یا تعداد زیادشون مشکل داری خب برو گزینه دو یا همون گاج که سه‎هفته‎ای هست.
طبق مطالعات جدید روانشناسان بزرگ حوزه آموزش (!) برای همچین آزمون هایی بهترین حالت دو هفته هست. البته توی آمریکا کنکور آزمایشی ندارن و این موضوع فقط یه معادل هست (دیگه اطلاعات بیشتر نخواید که وقت ندارم بخدا). درضمن تحقیق ماله اوایل 2015 هست.
شیمیای 93 زیاد سخت نبود...با قلم چی مقایسش کردم ..ن به سوالات کنکور نه به قلم چی که کتابو بخونی 70 میزنی
منم نگفتم قلمچی و کنکور در یه حدن ولی... چه میشه کرد. اوایل سال کنکور همه تو همین فکران و آخرش میفهمن چیزای دیگه ای مهمتر بودن... شما که فعلا امتحان نهایی داری و وقت برای تصمیم گیری داری. بعد کنکورم با توضیحات جامع میام (;

pouya1997

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید احمدی روشن
شهر
قروه-کردستان
دانشگاه
صنعتی اصفهان
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ببینید دوستان قلم چی و گاج اومدن که به دانش آموزان کمک کنن.ولی کاملا برعکس عمل کردن.آرامش روحی وروانی از خانواده ها و بچه ها گرفتن.بعدش شده یه موتور که دانش آموزان بی انگیزه رو هل میده.سوالات کنکور خیلی دقیق طرح میشه یعنی طراحان کلی وقت میزارن رو تک تک سوالات حتی گزینه هاشم مورد بررسی طراحان قرار میگیره وتوش همه چیز رو از هوش و قدرت ریسک کردن و.....در نظر گرفته میشه.و همچنین از هر مبحث بهترین سوال طرح میشه,مثلا از بخش الکتریسیته جاری بهترین سوالات طرح میشه در حالی که توقلم چی و گاج میان از اون مبحث 20 سوال طرح میکنن که قفط دو سه تاش به درد بخوره.مابقیش اصلا استاندارد نیست.بعدشم هدف ازآزمون آزمایشی اینه که دانش آموز با جو کنکور آشنا بشه ولا غیر.طرف از سوم راهنمایی میاد خودش رو میزاره تو جو کنکور!!!!!!!!!!! یعدشم کل نظام آموزشی رو زدن به هم دانش آموز از مدرسه فرار میکنه میره برا آزمون میخونه.به نظرم دانش آموزان باید همه آزمون ها رو یه سال تحریم کنن.ولذت درس خوندن رو بچشن.

fatima76

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
ershad
شهر
qeshm
پاسخ : سوالاتی در خصوص آزمون قلم چی

واسه سال دوم دبیرستان اونم فقط تابستونش چقده هزینه اش؟

بالا