• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

جای زخم...

parimah

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ن2
شهر
کرمان
رشته دانشگاه
معماری
پاسخ : جای زخم ...

از بچگی دوچرخه سواری میکردم از اونجایی هم ک هیچ وقت ترمز نداشتم همیشه زانو هام زخمی بود
------------------------
ی بار هم نشسته بودم جلو تی وی ی کارد خیلی تیز ک باهاش گوشت خرد میکردیم هم دستم بود در عالم بچگی داشتم رو زانوم خط میکشیدم جاده درست میکردم اتوبان میکشیدم ک دیدم داره خون میاد خیلی عجیب بود قاعدتا نباید اینجوری میشد عملیات عمرانی ک خونریزی نداره بعد یهو فک کردم شاید یکی از کارگرا زخمی شده.خب مساله حل شد عملیاتو ادامه دادم.
----------------------
ی بارم داشتیم تو مدرسه ی نیمکت و جابجا میکردیم خورد ب پام زخم شد جاش هنوز هست

m.f.a

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
کرمان
دانشگاه
ایشالا شریف یا تهران

ما حدود6ماه پیش تصادف کردیم من هیچ اسیبی ندیدم فقط شیشه دستمو برید که خون اومد ازش هنوزم جاش مونده =(( =((

milad.a

milad.a
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی پلیمر

سال قبل رمضان بود با دوچرخه رفتم بیرون خوردم زمین دوچرخه های ویوا هم جوری هستن هر قدر زمین بخوری اسیب زیادی بهت نمی رسه فقط بدنه دوچرخه اسیب می بینه :D

دست منم گیر کرد جلو فرمان 5 متر همین طوری رو زمین کشیده شد کاملا خون بود پوستمم سوراخ شده بود کاملا می تونستم انگشتمو بکنم تو گوشتم :D

رفتیم بخیه زدیم هنوزهم جاش کاملا رو دستم مونده :((

fardin.k

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
خرم آباد

چند سال پيش با دوچرخه رفتم بالاي يه سرا زيري خطر ناك موقعي كه اومدم پايين از ترس اين كه يه پشتك بوخورم خودم رو پرد كردم پايين :D
پام زخم شد و هنوز جاي زخمش نرفته

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر

یه بار تو کلاس اولمون یه قضیه ای پیش اومد دوستم دنبالم کرد(تو حیاط مدرسه) منم شروع کردم چهارنعل دویدن. همین جوری داشتم میدویدم که نمیدونم پام پیچ خورد، یا یکی بهم زیر پا زد که افتادم زمین و بالای چشم راستم کوبیده شد به لبه ی یک سکو که معاون و مدیر روی اون می ایستادند.
سرم اول فقط یه کمی درد گرفت. بعد که پا شدم وایسادم دیدم بچه ها دورم حلقه زدند. یهو یکیشون گفت عههههه داره خون میاد. بعد دیدم زکی! از سرم داره خون میچکه رو زمین. هیچی دیگه رفتیم بیمارستان بالای چشمم، درست چند میلی متر بالاتر از ابروی راستم، سه تا بخیه زدند.

-zarA-

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هـنرستانمـوטּ
شهر
اصفهــاטּ
دانشگاه
هنر اصفهــاטּ
رشته دانشگاه
طراحی صنعتـی

مـ جـای زخـم کـ نـه

امـا جـای سـوختگـی دارم

در دوران طفـولیـت بـ دلیـل کمـبود محـبت رفتـم سمـاور رو بغـل کـردم دستـم کـامل سـوزیده

الـانم جـاش هسـت

پرنیان.ک

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
خرم آباد
سال فارغ التحصیلی
94

من يه جاي زخم كوچولو رو دستم دارم كه مال زمانيه كه داشتيم با بچه ها فوتبال بازي ميكرديم :-"(خدايي همه پسر بودن نميدونم من اونجا چيكار داشتم يكي نبود به من بگه دختر برو عروسك بازيتو كن،حالا كه دارم بهش فك ميكنم ميبينم كه من يه زماني خيلي فوتبال بازي ميكردم آ :-? )

دوتا خط سوختگيم رو دوتا مچ دستام هست كه يكيش ماله اتو و اون يكي ماله روغن داغه(هي به مامانم ميگم كار دست من نده...واسه همينه ديگه :-" )

البته از اينا كه بگذريم من تو زخمي كردن صورت اين و اون مهارت بالايي در دوران طفوليت داشتم از جمله پيشونيه پسر عمم كه هم بازيم بود تو بچگي الان جاش مونده و زير چشم داييم كه هر دوتاي اين جنايات به وسيله ي ناخن صورت گرفتن :-" X_X

aidan.fakury

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan nahie2
شهر
کرمون

یه بار داشتم با خواهرم دعوا می کردم. اون همش چیز پرت می کنه. همه چی رو که پرت کرد دیگه دید چیزخوبی دم دستش نیست مدادتراش پرت کرد اونم دقیقاخوردتو ابروی چپم :|
الان جای یه خط روی ابروم خالیه.
البته به لطف رژودرم الان دیگه جای زخم معنی نداره :D

• لایک
امتیازات: fteh

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

من يبار تو دوران كودكي با يكي از دوستان مسابقه دوچرخه سواري گذاشتيم به تهش كه رسيديم من اونقد پدال زدم سرعتم عين جت شده بود بعد مسابقه نمي تونستم وايسم پام رفت لاي چرخ دوچرخه پرت شدم اون سر دنيا دوچرخه هم افتاد روم! :> پامون بطرز شديدي زخم شد جاشم مونده :))
__________________________________________________________________________________

با دوتا از دوستان در دوران اول يا دوم دبستان داشتيم بازي مي كرديم تنها بوديم زنگ خونه هم خورده بود ما تو كلاس يكي افتاده بود دنبال ما دوتا ما دوتا هم كيفامونو برداشتيم رفتيم از در بيرون بعد يكيمون رفت اينور يكيون رفت اونور كيفامون لاي هم گير كردن ...قشنگ پرتاب شديم تو هوا..پريدم هوا افتاديم دوستم با كمر افتاد تموم كمرش زخم شد كبودم شد منم با كله افتادم پيشونيم قشنگ وسطش پوستش كنده شد تا يه ماه زخم بود الانم يكم جاش مونده! #-o
__________________________________________________________________________________

با خواهرم داشتيم دعوا ميكرديم مامان بابا هم بيرون.خواهرم رفت روي مبل من رفتم پشت سرش رو مبل بعد پريدم خواهرم جاخالي داد منم با كله رفتم تو ميز شيشه ايه نوك تيزمون!قشنگ كبود شد... ;))

ما وقتي ميرفتيم خونه مادربزرگم اينا هميشه يه ميله بود شبيه تاب ولي يكي بايد پشتت رو مي گرفت كه نيافتي.من سه بار رفتم تنهايي روش پاهامم هوا قشنگ با پشت كله افتادم سر آسفالت هر سه بار يبارم با بابام رفتيم يجا باز ازون ميله هاي شبيه تاب داشت منم نشستم رفتيم عقب پاهامو از رو زمين برداشتم رفتم جلو بعد از پشت كله افتادم سرزمين ولي اصن كله من فولادينه هيچيش نشد..ضربه مغزيم نشدم! ;))

• لایک
امتیازات: Liese

iran1372

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
...........
شهر
ساری
رشته دانشگاه
حقوق

بنا به قولی من وقتی یک سالم بوده از رو تختم پریدم رو شیشه ها :Dالانم ابروم هنوز زخمیه.پارسال اومدم میز مونو جابجا کنم که به خواهر کوچولو نخره چون خیلی بی عرضه بودم پاموزخمی کردم.هر چیم دکتر رفتمو و پمتد زدم خوب نشد.تقریبا تمتم روی پام زخمیه.

!Khodam Hastam!

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تـهران

رفته بودیم مشد ! 8ـ9 سالم بود...

دلم دوچرخه سواری خواست ...! یه ذره بازی کردم بد اومدم برم بالا (خونه خالم!) یه در شیشه ای داشتن این دره گیر کرده بود :|

من عقل کل هم فک میکردم هی باید بیشتر فشارش بدم :| :| :|

انقد فشارش دادم دره یه دفه به تیکه های کوچک تبدیل شد و روی من فرود آمد L-:

منم جیغ کشیدم بعد همه همسایه ها اومدن پایین 8->

یه تیکه از این شیشه ههـــ هم رفت تو دستم (یکم بالا تر از مچ دستم) :|

هیچی دیگه الانم هنوز جاش مونده هیچ وقتم خوب نمیشههههههه :(( :(( :((

kimiafb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
12

منم یه جای بخیه سمت چپ چشم چپم دارم!!
6 سالم که بود رفتم پارک داشتم از پشت یه تاب رد میشدم :-"که تابه خورد کنار چشمم و منو پارک و تاب غرق خون شدیم :Dبعد از برخورد به تاب پرت شدم روی زمین که پره سنگ بود =))
آری همچین بچه ی نفهم و شجاعی بودم من!! تازه گریه هم نمیکردم نمیدونم چرا؟؟؟؟؟؟؟ :-/اصولا انسانی هستم که زود گریه میشم و اونروز گریه نشدم :O
تازه اون آقایی که داشت بچه اش رو تاب میداد بچه رو برداشت و فرار کرد!!!!! :-w
واینگونه شد که بیمارستانی شدم واین جای زخم باقی ماند آری

نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی 2
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
علوم پزشکی زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی

من توی پام یه جای زخم دارم که وقتی توی کوچه دوچرخه سواری می کردم افتادم زمین و پام زخمی شد و حالا هم جاش مونده اصلا از اون روز خوشم نمیاد :-<

ولی یه چیز به یادموندنی شده

ALA73

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
مشهد عزیز
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
پزشکی

یکی رو صورتم هست که تو مهد با یه دختره دعوا کردم که اونم نامردی نکرده و ناخن کشیده X-( X-(
روی انگشت حلقم هم رد بریدگی ناجوره در حد بخیه ولی من خیلی دوسش دارم ;)) ;)) ;))

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

۶-۷سالم بود پام موند تو چرخ دوچرخه،جاش مونده!
بردندک تو بیمارستان پامو ببندند انقد گریه کردم،هرروز هم میبردند بیمارستان ک بسته بندی پامو عوض کنند!!

arez0u

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شاهرود

خب من جای زخم دارم فت و فراوون زیر لب پایینیم رو چونم رو دستام رو زانو هام رو گردنم رو ساق پام رو بازوم رو کمرم شمردمشون 58 تا بودن آهان رو سرمم دارم ولی لای موهامه دیده نمیشه کلا رد زخمام دیده نمیشه (; هیچ کدومشونم از حادثه ای مث تصادف نبودن همشون شیطنت خودم بوده :D :D :D :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

من وقتی چهارسالم اینا بود کف دست چپم یه زخم شد مثل این: (
از اون وقت دیگه گفتم اوندستی که زشته زخم داره چپه و اون خوشگله راست.
رمزگذاری های خودم توی ... ام/

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی

وقتی 4 سالم بود رفته بودیم عروسی دخترعمموی بابام. ( :D ) بعد منم یه لیوان خریده بودم ؛ با شور و ذوق از پله ها پایین رفتم ُ اون پایین هم از قابلمه بزرگا بود . پام لیز خورد و ابروی راستِ منم خورد لبه ی قابلمه. :| حالا هم گوشه ابروم یه خطه که مو نداره اصلا. گویا مده. :-"

Orchid

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94

من بچه بسیار بیش فعالی بودم مثه یه حیوان دراز گوشیم تو خواب غلط میزدم اغا شش سالم بود سرماخورده بودم مامانم یرام بخور گذاشته بود پایین تخت با فاصله یه متر بنده ازرو تخت ولو شدم زمین که بخاطر خواب سنگینم هیچوقت بیدار نمیشدم به این وسیله البته فاصله ای هم تا زمین نداشت بعد خرغلت! میزنم و دقیقا پشت دست راستمو میذارم رو بخور دستم میسوزه ناجور یه جیغ میزنم کل ساختمون بیدار میشن مارم میبرن اورژانس دیگه پانسمان این حرفا الان هنوز به همون اندازه ردش پشت دستم هست.تاپیک سوختگی نداشتین اینجا گفتم ببخشید.

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

5 یا 6 سالم بود که داشتیم با بچه های همسایمون تو کوچه بازی میکردیم منم خوشحال در حال دویدن یهو ترمزم برید و بصورت سینه خیز دو سه متری رو زمین آشفالت کش خوردم کل زانوم خونی شد!!!!!با آرنجم!!! :(( دو سه تا سنگ ریزم از تو زانوم خودم با دستا خودم در اوردم

هنوز جاش موند :-s

بالا