• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سوالات و مشکلات داوطلبان کنکور 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Programmer

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجنورد
دانشگاه
صنعتی امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر
پاسخ : سوالات و مشکلات داوطلبان کنکور 94

الان اگه ما از این کتابای جمع بندی استفاده کنیم که اکثرا سوالای کنکور های اخیر رو دارن بعد این سوالای کنکور رو ما میبینیم بعد برای وقتی که می خوایم کنکور های سالای پیش رو از خودمون امتحان بگیریم، سوالاش تکراری میشه و به نوعی میسوزه که! :D
راه حل چیست؟

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

دوستان امتحانات مدرسه رو کجای دلمون بزاریم؟...از 21 ام شرو میشه...من واسه اون روزا برنامه ریخته بودم.... ~X( ~X( ~X(
راهکار؟؟؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

به نقل از Ali.N :
دوستان امتحانات مدرسه رو کجای دلمون بزاریم؟...از 21 ام شرو میشه...من واسه اون روزا برنامه ریخته بودم.... ~X( ~X( ~X(
راهکار؟؟؟
یعنی وسط کنکور؟

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از امــیـــررضـــا :
یعنی وسط کنکور؟

21 اردیبهشت :-"

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشـــــــــــــــــــــــــــــــه ؟

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از پری ناز :
چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشه چرا تموم نمیشـــــــــــــــــــــــــــــــه ؟
چِت کردن بچه هامون

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از پری ناز :

به جای اینکه دعا کنیم تموم شه، بیاین از این روزا لذت ببریم. من خودم برام عجیبه که دعا کنم روزای زندگیم بگذره!

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

"زندگی" ،

آیا کنکور زندگی است ؟

آیا اینکه کلی کتاب شیرین داری برا خوندن اما نمیتونی، "چون کنکور داری" زندگی است ؟
آیا اینکه راحت قدم نمیزنی هنگام مهمونی ، خرید و ..، "زندگی" است ؟
آیا اینکه راحت اینترنت هم نیستی حتی (!) "زندگی" است ؟

* منم مخالفم با آرزوی سپری شدن زودهنگام زندگی، اما این "زندگی" نیست!

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

به نقل از نورا. :
"زندگی" ،

آیا کنکور زندگی است ؟

آیا اینکه کلی کتاب شیرین داری برا خوندن اما نمیتونی، "چون کنکور داری" زندگی است ؟
آیا اینکه راحت قدم نمیزنی هنگام مهمونی ، خرید و ..، "زندگی" است ؟
آیا اینکه راحت اینترنت هم نیستی حتی (!) "زندگی" است ؟

* منم مخالفم با آرزوی سپری شدن زودهنگام زندگی، اما این "زندگی" نیست!

خوب اینم تعریف شما از زندگیه! هرکی یه جوری از زندگی لذت میبره.

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

قرار هم نیست همیشه خوش بگذره

شما وقتی میخوای بری مسافرت و هدفت اینه که برسی یه جنگل سرسبز و مسیرت از یه بیابون بی اب و علف رد میشه ، واسه رسیدن به اون

جنگل باید اون بیابون رو هم تحمل کنی

چیزیه که هست متاسفانه

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

منه بدبختو بگین ک کلا گذاشتم واس سال بعد...
آخه یکی نیس بگه مگ مشکل روانی داشتی درس نخوندی?!!!!!????
خوو لامصب امسال مثه آدم میخوندی سال بعد راحت بودی دیگ...
رواااااااانییییییه بیشعور...ابله....نفهم.... :(( :(( :((

• شروع کننده موضوع
  • توقیف شده

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه

به نقل از rozaa :
منه بدبختو بگین ک کلا گذاشتم واس سال بعد...
آخه یکی نیس بگه مگ مشکل روانی داشتی درس نخوندی?!!!!!????
خوو لامصب امسال مثه آدم میخوندی سال بعد راحت بودی دیگ...
رواااااااانییییییه بیشعور...ابله....نفهم.... :(( :(( :((
:|
سال بعد چرا ؟

.......!

کاربر فوق‌فعال
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

آقا 2 تا از امتحانای ترم ما رو انداختن بعد کنکور!!! تحلیلی و گسسته.بعد کنکورم ولمون نمیکنن! :| :|

Sanctum

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشكي شيراز - پردیس
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

قرار هم نیست همیشه خوش بگذره

شما وقتی میخوای بری مسافرت و هدفت اینه که برسی یه جنگل سرسبز و مسیرت از یه بیابون بی اب و علف رد میشه ، واسه رسیدن به اون

جنگل باید اون بیابون رو هم تحمل کنی

چیزیه که هست متاسفانه

ميدونم اينجا جاش نيست ولي واقعا نميتونم خودمو نگه دارم! اون بيابون بي آب و علف ميتونه لذت بخش باشه. بستگي به اين داره كه ما چجوري نگاه كنيم بهش.
از مسير بايد لذت برد، هدف جور ميشه!

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از Developer :
الان اگه ما از این کتابای جمع بندی استفاده کنیم که اکثرا سوالای کنکور های اخیر رو دارن بعد این سوالای کنکور رو ما میبینیم بعد برای وقتی که می خوایم کنکور های سالای پیش رو از خودمون امتحان بگیریم، سوالاش تکراری میشه و به نوعی میسوزه که! :D
راه حل چیست؟
یکی به این سوال جواب بده ،منم مشکل دارم :D

rozaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر

:|
سال بعد چرا ؟
واس اینک احمقم!!!
تو یه سال نخوندم دیگ تو این یه ماه هم نمیتونم کاری کنم پ میشه سال بعد!!!!

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

بچه ها هرچی زار بزنین خیلییییی سخت تر میشه کارتون ! بعد درحدی تاثیر منفی داره که الان که شاید بتونین رتبتون رو نصف کنین رتبتون دوبرابر میشه!!
من خودم فارغ التحصیلم، امسال نه مدرسه داشتم نه هیچی. مهر فقط میدونستم همه دانشگاهن من تو خونه...خب فکر کردن به کنکوری که 8 ماه مونده بود بهش نابودم میکرد رسما! از همون اول گفتم، به درک که کنکور کیه من برا کانون میخونم که دوهفته دیگس! تا الان با همین روش اومدم جلو خیلی هم مفید بوده! الانم ازمونم سه روز دیگس نه دوماه دیگه! پادکستی که بچه ها ضبط کرده بودن رو گوش میکردم برا اولین بار فکرم رفت برا کنکور رسما نابود شدم ساعتام به شدت اومد پایین نا امید، داغون چرا تموم نمیشه...
بعد فهمیدم خب به جهنم میشه برا کانون خوند! به درساش میرسم یا نه؟ میرسم! تموم میکنه یا نه یک ماه قبل کنکور؟ میکنه! خب پس برا چی برا کنکور بخونم؟! به درک رسما! در این حد که کنکور رو ترجیح میدم کانون بدونمش!! برا ازموناتون بخونین که میدین همونه، همون برا کنکور میخونین، فقط یه بار و استرسی این وسط میره از دوشتون!

علی کوچولو!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب 2
شهر
شيراز
سال فارغ التحصیلی
94

دوستان لطفا یکی منو راهنمایی کنه >:D<

من کلن زیاد اشتباه میکنم، همیشه هم حواسم هست اشتباه نکنم ولی اخرش یه گیری داره کارم..
اولاش فهمیدم نباید ذهنی کار کنم، الان دارم میبینیم ازمونک که تو خونه میزنم می بینم درصد واقعی میشه حدود 90 ولی 2 3 تا غلط هم در میاد میشه 50 60، اعصابم رو میریزه بهم، چون واقعا من اون درصده نیستم، نمیدونمم چیکارش کنم، مثلا cosxp رو جای x صفر میزارم بعد تو ذهنم حس میکنم جای X گذاشتم 1 بعدی جواب رو -1 بدست میارم خوش حال میرم جلو، یا میخوام مشتق 4x^2 -1 رو بگیرم مینویسم 8x-1 اصلن هم حواسم نیست که این یکه مشتقش صفر میشه، بعد که جواب و نگاه میکنم میبینم چه حماقتی کردم...

ممنون >:D<

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

من یه مدت بی دقتی که میکردم تو ریاضی کنار,سوال می نوشتم دقت یا خودمو دعوا میکردم سر بی دقتیم..
بعد باعث شده بود بی دقتیام خیلییی بیشتر شه! دیگه نکردم اینکار رو فقط هروقت از این بی دقتیا میشه برا سوالا بعدیم سعی میکنم حواسمو جمع کنم، بهتره بنویسین بی دقتیای معمولتون رو تحت عنوان نکته، و حواستون رو موقع حل سوالا به اون نکات جمع کنین..موقع تست زدنتون بی دقتیتون رو کنترل کنین سر ازمونم خود بخود کنترل میشه..

baseri

F@|-|!mEh
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 6
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1394
مدال المپیاد
نانو
دانشگاه
علوم پزشکی البرز

به نقل از Sadaf.EM :
آقا 2 تا از امتحانای ترم ما رو انداختن بعد کنکور!!! تحلیلی و گسسته.بعد کنکورم ولمون نمیکنن! :| :|

میشه مگه؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا