• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بهترین یا بدترین خوابی که دیدید

روزی چند ساعت میخوابی؟؟

• +10

رای‌ها: 11 10.1%
  • 8-10

رای‌ها: 32 29.4%
  • 6-8

رای‌ها: 51 46.8%
  • -6

رای‌ها: 15 13.8%

• رای‌دهندگان
    109

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90
پاسخ : خواب

آخرین ویرایش:

کاواک

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95

خیلی خواب نمی بینم ولی وحشتناک ترین خوابی که دیدم این بود که یه نفر با چاقو دنبالمه ومیخواد بکشتم :(
وقتی بیدارشدم کل صورتم خیس بود. :|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

خواب ديدم يکي از پشت سر داره با چاقو منو مي زنه #-o و يکي مدام دنبالمه که منو بکشه.
صداي تپش قلبمو مي شنيدم.
صحنه هاي واقعا اکشني داشت

hanie468

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرعسل

من خواب ديدم زن عموم مامانمو باچاقو كشت... :-s
آخه مامانمو زن عموم هميشه باهم دعوا دارن..بابا سر ترشي هم اين زن عموم با مامانم دعوا داره =)) =)) ~X( ~X(

Quf

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران

خب بنده بعنوان خدای دیدن خواب های پمزخرف باید بگم که
خواب دیدم تو خواب رفتم که بخوابم و تو خواب رفتم خوابیدم و تو خواب خوابم خواب دیدم دارم میرم بخوابم... بعد دیگه حوصلم سررفت از خواب پا شدم
من این خوابو 4بار دیدم هر چهار بارشم یشکل بود!!! تو خیابونای خلوت و اینا چن نفر دنبالمم و من هم موبایلم شارژ نداره و هیچی ندارم بعد میرم تلفن سکه ای زنگ بزنم جایی... بعد مثلا میخوام 12345 رو بگیرم 5 رو نداره... یا 23456 رو بگیرم 6 رو نداره....
یبارم خواب دیدم شدم معلم یه سری بچه(همون شیشم و هفتمی!) بعد هیچی انقدر فحش دادم سرکلاس بهشون که مشاورشون گف بابا بس کن انقد فحس نده که به مشاورشونم گفتم غلط زیادی نکن :D ....

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

خواب دیدم برا پیش دباره امتحان تیزهوشان گرفتن بعد نتایج اومد توش یه علی محمدی قناتغستانیه بعد تو کلاسمون دو تا علی محمدی قناتغستانی بود (تو کلاس خوابیم)

بعد من قبول نشدم #S-:

یه دورم خواب دیدم همون شب که یه عمه جدید دارم که زد خودشو کشت بعد زنده شد یه عالمه دنبالم کرد ^-^

kimiafb

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
12

بهترین خوابمو دیشب دیدم...!!
خواب دیدم رتبه 20 کنکور شدم 8-> x:
تازه ناراحت هم بودم که چرا بهتر نشدم :-w :D ;)) {-8
وای خدا یعنی میشه؟؟؟؟؟؟ مگه این که تو خواب ببینم!
دوستان خواهشمندم دعا کنین واسم!!!

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

من یه بار خواب دیدم دبیر دفاعیمون داره بمون ریاضی درس میده! بعد تو کتاب ریاضی عکس بناهای تاریخی اصفهان هست و داره درباره ی اونا توضیح میده!!! بعد بچه ها هم اونور دارن تست فیزیک میزنن!! بعد تخت خواب و در واقعا اتاق خواب منم تو کلاس هفتمیا بود!! :-"
بعد تازه مدرسمونم با قدوسی یکی شده بود!

خلاصه اصن یه وضی بود!!! خر تو خر!!! :-"

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

یه بار خواب دیدم فرمانده عملیات نجات سوسنگرد بودم و این شهرو از دست عراق نجات دادم

شب بعدش خواب دیدم کل سیستمای سامسونگو هک کردم

دیشبم خواب دیدم رفتم از ورزشی جوراب خریدم روش دوچرخه و توپ اشانتیون دادن.....همشونم جدی ان بخدا
.:بامزه هم خودتی

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق
پاسخ : بهترین یا بدترین خوابی که دیدید

خاب دیدم ک سوالای امتحان نهایی رو خریدم.اصلا داشتم بال در میاوردم.بیدار شدم دیدم نخیر.حس مرگ داشتم

fteh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
خوزستان
سال فارغ التحصیلی
90

بدترینش این بود که خواب دیدم دزد اومده خونمون... صحنه خواب خیلی خیلی ترسناک بود....اولین و آخرین بار بود که بخاطر خواب بد از خواب پریدم. :-ss

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

خواب علمی تخیلی ندیده بودیم که به برکت فصل چهار شیمی یک در شب امتحان به این تجربه خارق العاده هم دست پیدا کردیم :/ ؛)
خوابم این بود که منابع نفت خیلی کم شده بود ، بعد یه سری دانشمندای امریکا اعلام کردن که میخوان یه منبع سوخت جدید تجدید پذیر با انرژی بالا تولید کنن ، ولی برای این کار نیاز به یه منبع نفتی زیاد دارن. همون 65/7 درصد نفت خاورمیانه !ینی هر چقدر مقدار نفت بیش تر باشه احتمال خطاش کم تره. بعد چون کمبود سوخت خیلی فشار آورده بود ما هم در صلح اون نفت ها رو در اختیار امریکا گذاشتیم.متاسفانه اون دانشمندای آمریکایی به مشکل برخوردن و این منابع نفتی که از سرتاسر کره ی زمین گرفته بودن به فنا رفت.اوزون هم تا حد زیادی از بین رفته بود سر این قضیه. بعد ما رفته بودیم آمریکا برای اعتراض :))) عجیب هیجان انگیز بود این خواب 8)) انگار از این به بعد باید قبل از خواب شیمی بخونم. 8)

parsa.dlr

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
دبیرستان شهید بهشتی کاشان (احسان)
شهر
کاشان

من یه بار خواب دیدم که اون طرف خیابون خونمون سه نفر دارن با آرپیجی منو میزنن منم داشتم فرار می کردم پشت دیوار که نرسیده به دیوار پاهام به زمین می چسبید و نمیتونستم راه برم ، آخرش یکیش بهم خورد و از خواب پریدم !!
کلا خوابایی که توش یه ناتوانی دارم زیاد میبینم !!! مثلا نمیتونم راه برم یا حرف بزنم ! :|

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

من یه بار خواب دیدم از ارتفاع افتادم و تموم کرذم. البته خودم بالا سر مامان بابام بودم و جیغ میزدم بابا من اینجام حالم خوبه و....ولی فایده نداست...میخواستن زنگ بزنن به امبولانس گفتن فایده نداره تموم کرده :-s که اتفاقا شب بعدش خواهرم خواب میبینه تصادف کردم و به دستگاه وصلم.. :-s :-s :-s

Vahid.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
عمران-سازه

من بد ترین خوابی ک دیدم این بود که ی موشم تو فاضلاب گیر افتادم نمیتونم برم بیرون ... :))

ولی بهترین خوابم همین چند هفته پیش بود ، برا هیچ کس تعریف نکردم ، نمیشه هم تعریف کرد.. ولی خوابای خوب خیلی دیدم تا حالا اصلا چیزایی ک تو خواب فهمیدم و برام اتفاق افتاده تاثیر مستقیم تو زندگیم داشته..

میگن پیامر صبح ک یارانشونو میدیدن میگفتن هل من مبشرات .. منظورشون این بوده که دیشب کی خواب خوب دیده ک تعریف کنه :D

Orelia

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
0000

تا قبل از خوابی که دیشب دیدم، بدترین خوای ـام اینجوری بود که:
خواب می دیدم که روی تختم خوابیدم، بعد یه مه غلیظی میاد دورم رو میگیره و تا پنجره (که همیشه ـم نمیدونم چرا بازه) بلندم میکنه، بعد افقی من رو می بره بیرون از پنجره؛ و بعد ولم می کنه و من روی سنگفرش کوچه سقوط می کنم... X_X 8-> :|( :-" :)))
اما دیشب کلا کابوس متفاوتی بود:
(آقای) پیش نماز کلی داشت دعوا می کرد که چرا PTC رو نخوندم...بعد قرمز و قرمز تر شد و یهو سکته کرد، افتاد کف کلاس...خیـــــلی بـــــد بــــــود... :-ss :-ss
بهترین ـم این بود که خودم رو در نقش "ماتیلدا" می دیدم...البته ماتیلدایی که 15 سالشه... :D

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

بدترین : یه بار خواب دیدم یه ایمیل برام اومده؛ بازش کردم یه فایلی اتچ شده بود . وقتی دانلودش کردم کم کم یه چیزی جلوم شروع کرد به کامل شدن 100% که شد فهمیدم یه بچه است روی بچه به صفحه لپتاپ بود پشتش به من بود وقتی برش گردوندم دیدم چشماش قرمزه و اندازه ی توپ پینگ پنگ و زده بیرون . کلاهشو از سرش برداشتم دیدم جمجمه نداره مغزش معلومه. یادمه از خواب پریدم به خاطر همه ی کارای بدی که کرده بودم هزار بار توبه کردم بعد تا یه مدت هم آدم خوبی شده بودم :D
بهترین : خواب دیدم بغل دریا نشستم بعد یهو یه آهنگ خیلی خیلی قشنگ زده بود بعد از خواب پریدم ولی کل روز شارژ بودم چون هم آهنگش خیلی قشنگ بود هم انگار واقعا لب ساحل بودم

M.H.R

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
urm

یکی از بهترین خوابام رو 3 سال پیش دیدم خواب دیدم چشم پزشکی میخونم و استادمون بهترین چشم پزشک دنیاست و فقط اون تو دنیا میتونه یه عمل جراحی خاص روانجام بده ! استادمون هم این عمل را فقط به من یاد داد و بعد از اون من شدم بزرگترین چشم پزشک کشور ! البته الان دیگه دوست ندارم چشم پزشک بشم ولی اون موقع دوست داشتم (;

ayda tak

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی دریا-کشتی سازی

بدترین خواب : یبار خواب دیدم توخیابون بودم شب هم بود خوردم زمین بعد من کولم خیلی سنگین بود نمیتونستم پاشم احساس میکردم دارم خفه میشم . یه ماشین اومد از رو دستم رد شد . پاشدم دستم درد میکرد :-"

بالا