• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مشکلات موبایلی

Gambl3r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی 1
شهر
تهران
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
نرم‌افزار
پاسخ : مشکلات موبایلی

بازم ممنونم ازتون.
فقط یک سوال دیگه ، همون‌طور که می‌دونید موقعی که از کانتکتا تو گوشی روی کارت SD بک‌آپ گرفته میشه به آدرس زیر میره،
کد:
mnt/sdcard/System/PIM/PIM00001
البته اون آخر شماره بک‌آپ هستش.
بعد وقتی میرید سر وقت فایله ، روش کلیک که بکنید، contact import می‌کنه[nb]اول میپرسه که رو چی اینکارو بکنه(جیمیل یا خود فون کانتکت)[/nb] و بعد بک‌آپ رو لود می‌کنه تو کانتکت لیست فعلی
ولی من اینکارو با این‌که رو فون کانتکت انجام دادم ولی بازم جواب نداد

saba7501

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی ، کامپیوتر و شیمی و ادبیات
رشته دانشگاه
مهندسی برق

سلام من تبلتp7300 سامسونگ دارم ، بعد از یه بار خاموش روشن کردن توی گالری و پلی لیست ام هیچ اهنگ نمیاد هیچکدوم از عکسام نیست حتی عکس که با کمرا میگیرم جدید هم نمیاد ولی همش توی مای فایل ام وجود دارن و فایل هاشون هست و باز میشن ، میدونید مشکل چیه؟ باید چیکار کنم؟
وقتی میرم تو پلی لیست هام هم پیام فورس کلوز میده

• لایک
امتیازات: Diyar

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

گوشی Sony z 2 رو سایلنت میذاری بعد از چند ساعت مبپره مشکل از کجاست؟
همیشه فکر میکردم شاید دست به یه جا میخوره ولی شب تا صبح یه جا بود صبح دیگه سایلنت نبود :|

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

راه ساده ای برای باز کردن قفل صفحه ی فراموش شده هست؟ :/

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از صــــــــبــــــــا :
سلام من تبلتp7300 سامسونگ دارم ، بعد از یه بار خاموش روشن کردن توی گالری و پلی لیست ام هیچ اهنگ نمیاد هیچکدوم از عکسام نیست حتی عکس که با کمرا میگیرم جدید هم نمیاد ولی همش توی مای فایل ام وجود دارن و فایل هاشون هست و باز میشن ، میدونید مشکل چیه؟ باید چیکار کنم؟
باید دستتونو رو برنامه ی مورد نظر(gallery یا music) نگه دارین و بالا صفحه چند تا گزینه میاد برنامه رو میندازن تو قسمت app info و بعد clear data رو میزنین درست میشه! :)
به نقل از Mahsa M :
همیشه فکر میکردم شاید دست به یه جا میخوره ولی شب تا صبح یه جا بود صبح دیگه سایلنت نبود :|
احتمالا مشکل از بد افزارهای گوشیه اگه آپدیت میشه آپدیتش کنین شاید رفع شه!
اگه هم نه آنتی ویروس خوب نصب کنین شاید درست شد!
و در غیر اینصورت ریست فکتوری :-"
به نقل از مـَهیا :
بستگی داره قفل چی باشه؟؟ :D

saba7501

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
مهندسی برق

خب پاک نمیشن اطلاعاتم؟؟؟

Diyar

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
shahid beheshti
شهر
بجنورد

به نقل از صــــــــبــــــــا :
خب پاک نمیشن اطلاعاتم؟؟؟
lمنظور اینه رمزتون پترنه یا پین کد؟ :|

saba7501

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
شیراز
مدال المپیاد
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از امیررضا رحمتی :
lمنظور اینه رمزتون پترنه یا پین کد؟ :|
من سوالم یه چیز دیگه بود :-? ولی این کاری که گفتید کردم و موزیک پلیر رو کلیر داتا کردم ولی الان دیگه میزنه نو سانگ نو ویدیو نو پیکچر ولی همچنان توی مای فایل ام همشون هستند

من الان حتی یه گالری موزیک پلیر و ام اکس پلیر نصب کردم ولی تو هیچ کدومش چیزی خونده نشد :(

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

گلکسی نوت تری سری SM-900 دارم همون مربوط به اروپا و ناسازگار با خاورمیانه؛آتن کاملا می پره تا چن روز،دقیقا مشکلش سخت افزاریه یا نرم افزاری؟!
باید چیکارش کنم؟
درست میشه؟
:-<

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

تنظیمات رو چک کن قسمت تنظیمات شبکه و mobile network و mobile data اون قسمتی که نوشته WCDMA رو بگذار رو auto connect. اصولا باید کار کنه. فک کنم مسیرش چنین چیزی بود :
setting, more networks, mobile networks, network mode

اگر کار نکرد یک رام هند (inu) دانلود کن فلش روش راحت.

Minority

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید دستغیب
شهر
گلُزوادر

به نقل از میم ح میم دال :
تنظیمات رو چک کن قسمت تنظیمات شبکه و mobile network و mobile data اون قسمتی که نوشته WCDMA رو بگذار رو auto connect. اصولا باید کار کنه. فک کنم مسیرش چنین چیزی بود :
setting, more networks, mobile networks, network mode

روی auto connect هست ولی آنتن نداره.

گر کار نکرد یک رام هند (inu) دانلود کن فلش روش راحت.

میشه یکم بیشتر توضیح بدین.نفهمیدم چی شد. :rolleyes:
:(

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

یک سیستم عامل رسمی دانلود کن برای گوشی. سرچ کن رام رسمی برای نوت ۳.
من قبلا برای n900 آندروید ۵ دانلود کردم. لینکش اینجاست و ۷ روز مهلت داره. ۱.۲۲ گیگ حجمشه. ورژن ۴.۴ هم تو اینترنت هست. هرچی دوست داشتی دانلود کن. بعضیا به دلایلی ترجیح میدن ۴.۴ بمونه گوشیشون. میتونی در مورد مشکلات ۵ سرچ کنی.
بکاپ بگیر از اطلاعات گوشیت و از طریق آموزش اینجا گوشیتو آپدیت کن.

Odette

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
Teheran _Minsk
دانشگاه
Belarusian State Medical University
رشته دانشگاه
Med student

به نقل از مـَهیا :
اگه نمیخوای اطلاعات پاک بشه. اگر با گوشیت تاحالا به گوگل وصل شدی و اون رو تو گوشیت ذخیره داری وقتی 5بار رمز رو اشتباه بزنی یه تماس اضطرای میاد یه فراموش کردن رمز)(forget passed) این رو بزنی اگر کانکشنت وصل باشه وارد اکانته گوگل میشه و دوباره رمز جدید میذاری که جایگزین قبیله میشه در غیر این صورت تمام اطلاعات پاک میشه از طریق نگه داشتن دکمه پاور و ولوم کم که وارد سیستم میشه با انتخاب کردن بوت گوشی رییکاوری میشه از نو شروع به کار میکنه

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

گوشیم پیغام میده:
گوشی پس از فیلان ثانیه خاموش میشود، فقطم گزینه اوکی داره. و بعد اون فیلان ثانیه خاموش میشه :د

مدل هوآوی وای 511

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ایلیا :
گوشیم پیغام میده:
گوشی پس از فیلان ثانیه خاموش میشود، فقطم گزینه اوکی داره. و بعد اون فیلان ثانیه خاموش میشه :د

مدل هوآوی وای 511

هنگ میکنه و برای رفع هنگ خاموش میشه یا چی؟

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

نه، هنگ نمیکنه، خود به خود، تا دیشب چیزی نبود، صبح پاشدم دیدم خاموش شده، بعد ظهر دوباره دیدم خاموش شده، دفه بعدیش گوشی دستم بود دیدم یهو داد این پیغام رو.

نيـــــاىْ

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین 1
شهر
اصفهان
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ایلیا :
نه، هنگ نمیکنه، خود به خود، تا دیشب چیزی نبود، صبح پاشدم دیدم خاموش شده، بعد ظهر دوباره دیدم خاموش شده، دفه بعدیش گوشی دستم بود دیدم یهو داد این پیغام رو.

خب من یه هوآوی داشتم قبلا که بعد از دو سه ماه که دستم بود ، هنگ میکرد و همین پیامُ میداد.

شاید اگه یکم حجمشو خلوت تر کنین بهتر بشه، ولی در کل این گوشی به مرحله ی نزولی رسیده:-" و هواوی من به شخصه بعد از این اتفاق خیلی داغ میشد و اذیت میکرد در کل:د

ghezi

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمانشاه
شهر
کرمانشاه
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی کرمانشا
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

سلام
من گوشیم samsung galaxy E5
وقتی هندزفری رو وصل میکنم و دارم یه کار دیگه میکنم یا با یه برنامه دیگه آهنگ گوش میدم موزیک پلیرش خود به خوووود همش آهنگ میذاره هر چیم برنامه رو میبندم حتی با force stop بازم هر دو سه ثانیه میاااااد دیوونم کرده ~X( ~X( ~X( ~X(
تو گوگل هم سرچ کردم دیدم برای خیلیا پیش اومده همممممه راهای پیشنهادیم امتحان کردم هیییچ فایده ای نداشت :-??
So annoying L-:

aliabedini

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد2
شهر
مشهد
مدال المپیاد
ریاضی کامپیوتر
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
اینستاگرامم صفش باز میشه بعد چند ثانیه خودش بسته میش. چند بار حذف و نصبش کردم. نسخه جدیدشم دان کردم درست نشد
چی کارش کنم؟
مموری گوشی جواب نمیده
تو تنظیمات->برنامهای درحال اجرا->برنامه های انلاین رو ببند تارم گوشیت خالی شه اینستارو اجرا کن تا لود شه بعد میتونی ازبقیه برنامه ها هم استفاده کنی

به نقل از cutenin :
خب سلام از سری مشکلات گوشی من X_X
الان گوشیمو زدم ب شارژر میدونما داره شارژ میشه ولی علامت شارژ شدن نیومده :rolleyes: بعد مثلا اگه شارژ نمیشد تا الان خاموش میشد دیگه :-"
گفتن باتریشو دربیارم و دوباره روشن کنم باز درس نشد :-<
بعد اینکه مثلا میبینی ی روز شارژرو وصل کردم و شارژ گوشیم ۴ درصد بوده بلافاصله شارژش میشه۳۵ بعد گوشیم هنگ میکنه خاموش میشه روشن میکنم میبینم شده۱۳ درصد
مدل گوشی هم اس تری
مشکل میتونه هم نرم افزاری باشه هم سخت افزاری اگ گوشیت ضربه نخورده نرم افزاریه اگ ضربه خورده بده یجا چک کنن احتمال اتصال داره و حداکثر30تا50 تومن ازت میگیرن اخه فقط باید باز شه و یه اتصال معمولی برطرف شه مگه اینکه مشکل از قطعه باشه
و اگه مشکل نرم افزاریه بافرش یاریست فکتوری درس میشه

به نقل از a.ahmadzadeh :
یک. جدیدا مشکلی برای گوشی من پیش اومده؛ چند وقتی هست که مخاطب‌های گوشیم اصلا سیو نمیشن.
مثلا شماره کسی رو سیو میکنم سیو میشه اما تو لیست مخاطب‌ها نیستش. فقط وقتی تکستی یا زنگی میزنم به اون فرد یا برعکس شماره‌ش رو به اسمی که ذخیره کردم میاره.
ولی مثلا تو وایبر همه مخاطب ها هستن.(این رو هم اصافه کنم که اگه کسی رو از وایبر سیو کنم تو مخاطب‌ها معمولی سیو میشه!) من چیکار می‌تونم بکنم؟

دو. چند روز پیش دو گیگ از رم گوشیم رو پاک کردم ، اما هنوز availble space گوشی چند مگ هستش. چند بار هم چک کردم که واقعا فیزیکی پاک شده یا نه ولی هنوز که هنوزه با این که پاک شده ولی خالی نشده حافظه‌ش.
ممنون میشم اگه راهکاری دارید بگید.

پی‌نوشت : سونی اکسپریا اس
نه اتفاقا رو جیمیل هم ذخیره شده و باهاش سینک هم شده.
چی رو دقیقا حذف کنم؟
برا مشکل یک
برو توی تنظیمات کانتکت ها و نمایش رو هم برای گوشی و همبرای سیمکارت فعال کن
شما باید حافظه گوشیو خالی کنی نه حافظه مموریو
برو توتنظیمات->برنامه ها وبرنامها رویکی یکی انتخاب کن و انتقال به اس دی بزن

به نقل از Mahsa M :
بدافزار نیست
مربوط به تنظیمات گوشیه جزو ویژگیای خاص گوشیه که بعد مدت زمان مشخصی نمایه رو تغییر میده
محل دقیقشو نمیدونم اما اگه پیدا نکردی نیلز به ریست فکتوری.نیست فقط برو تو همون قسمت ریست فکتوری و فقط تنظیمات رو برگردون اما اطلاعاتو پاک نکن

به نقل از اسم کنکوری :-" :
اطلاعاتت زیاده و رم تبلت کشش نداره
باپاک کردن حافظه داخلی میتونی تاحدی درستش کنی اما اگه درست نشد برو توی تنظیمات برنامه ها برنامه های انلاینو متوقف کن توجه داشته باش که همشو نمیتونی متوقف کنی
بعد برو گالری و غیره رو باز کن تااطلاعاتت روش لود بشه
حالا میتونی از برنامهای دیگه استفاده کنی اما اگ تبلتو ریست یا خاموش کنی وقتی روشن میشه باید دوباره برنامهارو ببندی و گارلیرو بازکنی

به نقل از NEO :
گوشیم مدتیه که وای‌فای ش زیاد خوب کار نمیکنه و با اینکه وصله و نزدیک مودم هم هست ولی سرعت گذشته رو نداره و تو بازی‌ها و اینستاگرام خیلی کند عمل میکنه.
در صورتی که قبلا اصلا اینطوری نبود و یکدفعه اینطوری شد.
گوشی LG G2
کسی ایده‌ای داره؟ :-?
سرعت وای فای حدودا سی برابر سرعت اینترنت یک مگه ایرانه
پس مشکل از وای فای نیست شما برو توتنظیمات برنامه و کلیر دیتارو بزن البته وقتی این کارو میکنی همه چی پاک میشه و انگاز تازه برنامهرو نصب کردی میتونی با ثبت میل دوباره بااکانت قبلیت واردبشی

به نقل از ghazal! :
سلام
من گوشیم samsung galaxy E5
وقتی هندزفری رو وصل میکنم و دارم یه کار دیگه میکنم یا با یه برنامه دیگه آهنگ گوش میدم موزیک پلیرش خود به خوووود همش آهنگ میذاره هر چیم برنامه رو میبندم حتی با force stop بازم هر دو سه ثانیه میاااااد دیوونم کرده ~X( ~X( ~X( ~X(
تو گوگل هم سرچ کردم دیدم برای خیلیا پیش اومده همممممه راهای پیشنهادیم امتحان کردم هیییچ فایده ای نداشت :-??
So annoying L-:
این مشکل با اپدیت اندروید شما درست میشه فقط باید خود گوشیو مستقیم به نت وصل کنی و اپدیتش کنی
این مشکلات گاهی پیش میاد
حتی اگه اخرین نسخه هم داری بازم اپدیت کن

به نقل از مـَهیا :
ساوه ترین راه اینه گوشیو خاموش کنی و دکمه پاور.هوم.ولوم کم رو باهم بگیری البته تمامی حافظه گوشی پاک میشه و یجور فرشکردنه
راهای دیگه هم هست که اینقد اسون نیست

به نقل از ایلیا :
گوشیم پیغام میده:

مدل هوآوی وای 511
برتیب عمل کن
اول حافظه گوشیتو خالی کن برای این کار میتونی بری تومنو تنظیمات ->برنامها بعد برنامهارو انتخاب کن و انتقال ب sd card روبزن
همچنین فایلاروهم ببر روی اس دی
اگه درست نشد همه فایلارو بریز روی رم ریست فکتوری کن
اگر نشد میتونی گوشیو فرَش(فلش)کنی که فقط8تومن خرج داره با پنج دقه زمان
البته غیرازهمه این موارد اگه مموریت کلاس 5به پایین باشه هم افت میکنه وگوشی هواوی چون مموریو جزوی ازحافظه خودش میدونه ریست میشه اگ نمیدونی کلاس مموریت چنده میتونی چن ساعتی با یه مموری دیگه امتحان کنی ولی حتما حافظه گوشیو خالی کن چون روسرعت گوشیم خیلی تاثیر داره

پست متوالی ترکیب شد

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

عاقا من ی مشکلی دارم گوشی سونی C3 رو دیشب اپدیت کردم
بعد قبل اپدیت یه نرم افزار اپدیت سنتر داشت بعد اپدیت این نرم افزار پیداش نیس، الان باید چیکار کنم?؟
نرم افزار خیلی خوبی بود تا هر اپدیتی ماله سونی ميومد اطلاع میداد :-<

بالا