• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

انتقاد از مديران داخلی

آقا فریبرز

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار
پاسخ : انتقاد از مديران داخلی

به نقل از ᵯịʂʂ-ȤᵰɍȤᵰɍ ツ :
من لازم دونستم یه دفاعی از خودم بکنم با اینکه اصن تو این بحثا نیستم و اینجا رو‌هم جای این حرفا نمیدونم و اگه کسی با من مشکلی داره پ.خ بده تا توجیحش کنم ولی در کل اینو بگم که برگزتری مسابقه الکی نیس وقتی الان داره مسابقه برگزار میشه باید نوبت بگیری واسه برگزاری مسابقه و برای اموزشم نیاز داریم استقبال بشه الان کسایی ک توی انجمن عکاسی شرکت میکنن تا حد یه عکاس اماتور عکاسی رو بلدن و بیشترین قعالیتم توی عکس های ماعه و از نظر کیفیت هم عکسا عکسای خوبی هستن و نیاز ب اموزش کمه
یه سری اموزش تکنیکه که باید اول استقبال بشه تا اجرایی بشه
بازم میگم اینجا انتقاد از مدیر انجمن نیست و جای این حرفاهم اینجا نیست و دلیلی نیست یه مدیر همه برنامه هاشو توضیح بده
خب دقیقا مشکل همینه دوست خوبم.
اگر کسی از مدیران بالاتر یکبار شمارو بازخواست میکرد، و شما برنامه هاتون ک مفید بودن رو میگفتین، حداقلش این بود که یه پ.خ یا یه پست در این رابطه و با مضمون دفاع از شما و برنامه هاتون و مخالفت با حرف های من منتشر می شد.

بعد تنها فعالیت مفیدتون توی این مدت من دیدم این زوده:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,92469.msg1318073.html#msg1318073
این هم توش خیلی ایراد داره. مثل همین قسمت بدنه که توضیح دادین. نمیخوام بحث رو ادامه بدم. نمیخوام تخریب کنم کسی رو. اما واقعا مفید واقع نشدید. من نمیگم من میخوام اونجا باشم. میگم بود و نبود شما تفاوتی ایجاد نکرده.

بدنه : بدنه ی دوربین تا حدودی نشون دهنده ی عکس های هست که با اون گرفته میشه . مثل همه ی وسایل دیگه بعضی از انها از مواد اولیه ی خوب و مرغوب ساخته شدن و بعضی ها ساده تر و ارزان تره . دوربین ها به هر شکلی که باشد و از هر ماده ای که ساخته شده باشن یه ویژگی خاص دارن .=> یک محفظه ی سیاه رمگ که از نفوذ نور جلوگیری میکنه. در انتهای همین محفظس که معمولا فیلم عکاسی و یا در دوربین های دیجیتال حسگر الکترونیکی قرار میگیره.

خب این متن رو هر کسی اگر کوچیکترین آشنایی داشته باشه به عکاسی و بخوندش خندش میگیره. چه چیز مفیدی فرد ممکنه از این دریافت کنه. حتی اگر میخواستید این متن رو بنویسید میتونستین درست و کامل توضیحش بدین! در مورد آموزش که میف مایید استقبال لازمه. تا الان هم استقبال نمیشده. از الان هم چون نمیشه نذاریم؟ شما میتونی روش رو تغییر بدی. آموزش تصویری یا ویدئویی بذاری توی اون قسمت ها. (مثلا اگر من بودم میکردم این کار رو)

و مطلوب بودن عکس ها :)) بله. منم جای شما بودم عکس ها به نظرم مطلوب بود و نیازی به آموزش نبود. به خصوص این ها:
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,89859.msg1327818.html#msg1327818
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,89859.msg1327494.html#msg1327494
اگر فقط یک ذره مسوولیت پذیری داشتین، توی یکی از تاپیک های اصلی انجمنتون (نقد عکس) (مثل کاری که amparisay) میکرد، میومدین و کاربرا رو راهنمایی میکردین و عکس هاشونو نقد.

من خیلی دلم میخواد بیخیال بحث بشم ولی جواباتون منطقی نیست. و هرچی هم که من بگم میشم آدم بده و انگاری از فضا اومدم و همه اشتباها گردن منه! بعلاوه بعد از پست اقای مطهری و gcd ، گفتم ک حاضرم کمک کنم. اما این خصوصیت شما که حس میکنید برتری خاصی دارین (همونطور که توی پست مدیرگزینیتون هم گفتین "لازمه بگم رشتمه") چون رشتتون مرتبطه متخصص این امر هستین و حق به جانب حرف میزنین. برچسب مدیریت هم مزید برعلت شده و از این اصطلاحا هم که شنیدین (لازم نیست توضیح بدم و اینا) استفاده میکنین عملا میره روی نرو آدم. همین جلوی علاقه ادم نسبت به همکاری رو میگیره. و خب طبیعیه که توی این بحثی ک خیلیا علیه من جبهه گرفتن من آدم بده باشم و محکوم به بیخیال شدن و کنار کشیدن.

یه چیزی هم الآن یادم اومد. در رابطه با ارزیابی عملکرد مدیران. شما به جز من 4 رای دیگه هم داشتین گویا. خدا شاهده من به هیچکس نگفتم به شما رای بده. از این که 5 نفر مخالفتون هستن و خب میشه بر اساس تعداد لایک ها گفت اون انجمن حداکثر 25 نفر طرفدار داره، این نشون میده بیست درصد اون آدما با عملکرد شما مشکل دارن! و از نظر عددی این من "یک" نفر نیستم که اعتراض دارم. 5 نفر اعتراض دارن. من فقط جرات "بیان" اعتراضمو داشتم. ک خب حالا میفهمم چرا اون 4 نفر ساکت بودن :)

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

ای بابا من که دوباره اومدم :|
(خدافظیم خدافظیای قدیم)

لازم به ذکره که ممکنه یه نفر آدم علافی باشه و 31روز و 23 ساعت تو انجمن حصور داشته باشه و گاها aouto reload و ... هم استفاده کرده باشه... 2327 تا ارسال داشته باشه و 1794تا از ارسالاش چیزشِر باشه و خب این فرد ستاره ی سرخ و زرد و چرخ دنده و ازین حرفا هم میگیره احتمالا

و فرد دیگه ای کلا 7 روز و 4 ساعت فعالیت داشته باشه و 77 ارسال و نشان تولید محتوا و شروع خوب و خلاقیت و ادبی و هنری و علمی و کوفت و زهرِمار و ... هم بگیره و 3 ستاره ی سبز داشته باشه

و خب فردِ دوم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی لایق تر بنظر میرسه!!!
(سوال اینه که مدیرا هم اینجوری فکر میکنن؟)
یه موردِ خیلی خوب میشناسم واسه مثال زدن:
شخصِ شخیصِ خودِ من ستاره هام آبیه نزدیک به 600 تا ارسال هم دارم 18 روزم تقریبا فعالت داشتم و اما....
اما: 3بار بن موقت شدم و بیشتر از پ.خ هام از اعضای سایت، پ.خ هشدار گرفتم از سمپادیا

خب حالا من لایق مدیریت هستم یا نه؟

(این هیچ ارتباطی با انتخاب مدیر عکاسی نداره... فقط چون بحثِ ستاره و ارسال و حضور تو انجمن پیش اومد گفتم)

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

خب بحث آقا فریبرز که تموم شده‌ست و دیگه حرف جدیدی نیست که نیاز به پاسخ باشه، مفصل توسط همه‌ی رده های تیم مدیریت پاسخ داده شد. بحث‌هایی که خطاب به مدیر یه انجمن خاص هستن هم جاش انتقادات و پیشنهادات همون انجمنه.

پست آرشام:
درست می‌گی تقریبا، مدیرای داخلی هم وقتی بررسی می‌کنن آمار فعالیت توی بخش‌ها و پست‌های رندوم اون آدم رو نگاه می‌کنن و اینکه فعالیت متمرکزی توی یک/چند بخش داشته باشه و نشان شروع خوب و تولید محتوا اثر قابل توجهی داره.

سوءسابقه هم یکی از چیزایی عه که تاثیرگذاره منتها بستگی داره. اگر کسی مدتی باشه اصطلاحا متنبه شده باشه و کاربر خطاکاری نبوده باشه مانع مدیریتش نمیشه.
حالا اینکه لایق هستی یا نیستی بستگی به این داره که برای چه انجمنی و تصمیم جمعی.

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از Bahar_R :
پست آرشام:
درست می‌گی تقریبا، مدیرای داخلی هم وقتی بررسی می‌کنن آمار فعالیت توی بخش‌ها و پست‌های رندوم اون آدم رو نگاه می‌کنن و اینکه فعالیت متمرکزی توی یک/چند بخش داشته باشه و نشان شروع خوب و تولید محتوا اثر قابل توجهی داره.

سوءسابقه هم یکی از چیزایی عه که تاثیرگذاره منتها بستگی داره. اگر کسی مدتی باشه اصطلاحا متنبه شده باشه و کاربر خطاکاری نبوده باشه مانع مدیریتش نمیشه.
حالا اینکه لایق هستی یا نیستی بستگی به این داره که برای چه انجمنی و تصمیم جمعی.
اگه اینجوری هست که خب خیلی هم خوبه
اما در هر صورت ستاره زیاد معیار خوبی نیست...
با تچکر

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D9%88_%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D8%9F.png

تصویر گویاست، با 15 درصد هشداری که گرفته‌ایم! : )

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
هیچی ...
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
مهندسی

:) به منم 2 بار هشدار دادن واسه حرف بزن طی دو روز ... خوب ی بار باید بدین ن دوو بار... :) بعضیا فکر میککنن کی هستن (; :| :| :|

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از ღ♥3Ta1e6♥ღ :
:) به منم 2 بار هشدار دادن واسه حرف بزن طی دو روز ... خوب ی بار باید بدین ن دوو بار... :) بعضیا فکر میککنن کی هستن (; :| :| :|
چون حرف بزن یسری قوانین داره وقتی رعایت نمیکنی مجبور به هشدار میشن

7. هر کاربر در هر شبانه روز از ساعت «۰۰: ۰۰ الی ۲۳: ۵۹» مجاز به ارسال دو پست می‌باشد و برای اضافه کردن حرف جدید ویرایش الزامیست. در صورتی که توانایی ویرایش را ندارید در پایان پست حتما ذکر کنید. عمل مدیریتی: حذف/ویرایش پست قدیمی تر بدون اخطار
من خودم زیاد دیدم پستات تو حرف بزن بیشتر از 2تا بودن :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
هیچی ...
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
مهندسی

به نقل از Mahsa M :
چون حرف بزن یسری قوانین داره وقتی رعایت نمیکنی مجبور به هشدار میشن
من خودم زیاد دیدم پستات تو حرف بزن بیشتر از 2تا بودن :-"

اا خوبه اینجا حداقل حرف میزنی شما.... (;
خوب ی بار اخطار ن دوبار :|

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

به نقل از نورا. :
%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D9%88_%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86_%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C_%D8%9F.png

تصویر گویاست، با 15 درصد هشداری که گرفته‌ایم! : )
عذر میخوام متوجه منظورتون نشدم.
گویا یک پست خلاف قوانین دادید و پاک شده. عکسی هم از پستی گذاشتید که باز هم این پست خلاف قوانین ه و در تاپیک هم نامربوط ارسال شده. گزارشی هم داده بودین که مدیرانجمن رسیدگی کنه.
بصورت موردی دقیقا چه انتقادی باید رسیدگی بشه؟

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ღ♥3Ta1e6♥ღ :

البته خدایی نکرده من به هیچ کدوم از مدیران داخلی نسبت ناروا نمیدم‌ها و حتی از دست مدیر داخلی محترمی که بهم هشدار دادند ناراحت نیستم، ایشون به وظیفه‌ی قانونی و شرعی‌شون تو سایت عمل کردند.

و حتی بعد مطرح شدن این موضوع؛ اگه پستی بنویسم که مخاطبش جمع باشند، بدون استثنا کردن همه رو "دوستان عزیزم" خطاب خواهم کرد، ولی کمی بی‌قانونی هست، من واقعا متعجبم که اگر موضوع دیگه‌ای بود و اشخاص دیگه‌ای چنین پستی در جواب ارسال میکردند باز حذف میشد یا نه ؟ نمونه‌ی همچین موضوعاتی هست، و من متعجبم از سایتی که همه سعی داریم اعتقاداتمون و باور‌هامون (دینی/جتماعی/سیاسی/فرهنگی/علمی/.. ) رو بیان کنیم و مدینه‌ی‌فضله‌مون رو با حرفامون نشون بدیم، اما چرا در عمل کوتاهی میکنیم ؟

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

یکی از کاربران پستی ارسال کرده بودند که 2کاربر دیگه بدون قید اسم، اما دقیقا راجع به اون موضوع نظرشون رو گفته بودند،.[nb]پست اول.
پست دوم.
پست سوم.[/nb] بنده گزارش کردم اما حذف نشد، و جهت حرکتی اعتراضی این پست رو که دقیقا خلاف قوانین بود (و مغایرت‌هاش رو خودم هم قید کردم تو پستم!) ارسال کردم که آیا در اجرای قانون تبعیضی هست ؟

قبلا هم یک پست دیگه بود که خطاب به یک فرد توهین شده بود و مسخره شده بود اما بازهم حذف نشد، [nb]بنده اون فرد رو کلا نمیشناسم، و حتی بعد گزارش کردن پست و دیسلایک کردنش در ویکی پدیا خوندم کی بوده، اما اینکه به یکی به دلیل ویژگی‌های ظاهری توهین کنیم و به تمسخر بگیریمش رو نمیپسندم و در قوانین هم بود توهین و تمسخربا قوانین جور نیست، که البته پستشون نقد هم نبود، تمسخر بود، من با نقد (هر شخص شخیصی که میخواد باشه!) مشکلی ندارم، نقد هم اگه منطقی باشه جواب داره،[/nb]. به من حق بدین اعتراض کنم که قوانین درست اجرا نمیشه. مخصوصا که امروز پستم پاک شده بود به خاطر "کپی پیست بودن" و بعدا به دلیل "اعتراضی بودن"! خب، پس باید قانون همیشه اجرا بشه ..

*نمیخوام برداشت بد بشه، من با هیچ کسی خصومت شخصی ندارم و عقده‌گشایی نمیکنم!

galexy-A.R

کهکشـــــــان
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
Bushehr
سال فارغ التحصیلی
1392
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
اینستاگرام

تا اینجا میتونم بگم مشکل شما در محدوده ی درون انجمن و قوانین انجمن و مدیریت انجمن بوده. دراین موارد اگر مشکلی داشتید بهتر بود چنین پستی ک اینجا گفتید رو به یک داخلی پیغام می فرستادید تا بررسی بشه . یا حتی در انتقادات و پیشنهادات انجمن مربوطه ذکر میکردید سوالتون رو در نحوه ی قضاوت بر اساس قوانین و تعریف عملی اونها.
با این حال به موردی که گفتید رسیدگی میشه.

لازمه ذکرکنم، در انتقادتون از مدیر داخلی برای هشدار،پافشاری برتخلف ، لجبازی و بی توجهی به تذکرات مدیر انجمن و قوانین بهرصورت به هشدار منجر میشه که بحث جدایی ه.

موفق باشید.

×از لحن و بیان مناسب شما دربیان انتقادتون متشکرم.

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

نه ، من به "هشدار گرفتن" منتقد نیستم، انتقادم به همون حذف شدن/نشدن پست‌ها بود که خب، مسئول اینکار یک مدیر داخلی ـه هستند!

* با تشکر.

×کهکشان: ایشون درانجمن مذکور مدیریت انجمن رو اعمال میکنند پس برهمون روالی که گفته شد،پیگیری میکنیم.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

چند نکته رو لازم دونستم توضیح بدم ، هم به عنوان مدیر گفت و شنود (هر چند که اینجا جاش نیست و من خیلی سعی کردم پست های مربوط به انتقادات و پیشنهادات گفت و شنود و حرف بزن رو به تاپیک مخصوصش هدایت کنم که خب نتیجه ای ندیدم : ) )

1 . بعضی دوستان درم ورد برخی پست ها نظر خاص خودشون رو دارن ، پست رو گزارش میدن و مدیر انجمن بررسی میکنه و تصمیم میگیره حالا اگر تصمیم اون مدیر از نظر کاربر اشتباه بود ، راه منطقی اینه که قبل از هر چیز کاربر اولاً اون مدیر رو انسان فرض کنه و خطای انسانیش رو در نظر داشته باشه و در ثانی ، خودش رو دارای خطای انسانی در نظر بگیره و توقع عمل بی چون چرای مدیر انجمن به گزارشش ندونه و بعد از اون گزارش به مدیران بالاتره که در مورد مدیران انجمن به مدیران داخلی ...

به طور مثال در تاپیک حرف بزن ، دوسانی آیا قرآن به همراه معانی رو پست میکردن و دوستانی معترض بودن که آیات قرآن هم کپی محسوب میشن ، اما ما عمل مدیریتی انجام ندادیم و منتظر فرصت مناسب برای بررسیش هستیم و دوستان معترض هم ، ادامه این روند رو به ما سپردن :) که میشه روند معمول و به دور از خشم و عصبانیت : )

2 . تو موردی که مثلن من مدیر انجمن گفت و شنود هستم و مدیر داخلی هم هستم و از شما در طول چندین پ خ ای که از من توضیح میخواید و من سعی میکنم دونه دونه جواب بدم و در نهایت ازتون میخوام بررسی توضیحات شما در مورد نظراتی که دادید رو به ما واگذار کنید ، حداقل کاری که میتونید بکنید ، دادن فرصت و صبره و اگر جواب قانع کننده ای نداده بودیم و یا اگر حداقل مدتی رو صبر کردید و نتیجه ای خواستید و جواب نگرفتید ، میتونین به مدیران بالاتر (ارشد) مراجعه کنید یا اینجا بگید (امیدوارم برداشت نشه که از انتقادات مطرح شده فعلی ناراضی هستیم و کربران رو سرزنش میکنیم ، صرف یک روند پیشنهادیه به کاربران)

3 . هیچ منطقی قبول نمیکنه که عمل خطای فردی میتونه عمل خطای شما رو توجیه کنه ، از بین این انتقادات تنها حرکتی من رو اذیت کرد ، تخلف دوستی بود که میخواستن اعتراضشون رو نشون بدن و به بیان تخلفشون پرداختن و چون میدونستن برخورد میشه عکس گرفتن و به جای توضیح انتقادشون اون عکس رو سند کردن

و نهایتن همونطور که همکار گرام گفتن ، تمام این موارد ما بررسی میکنیم ، شما هم اگر تمایل داشتید میتونید پیگیری کنید .

+ در جواب دوست معترض دیگرمون : در صورت تذکر مدیران انجمن بابت تخلف شما و تکرار اون تخلف به شما هشدار داده میشه ، در صورت تکرار تخلفات باز هم هشدار داده میشه و این روند با هر فاصله ای بین تخلفات شما ، یک روز یا یک ساعت حتی ، ادامه پیدا میکنه
به عقیده شخصی من ، هشداری که میگیرید به معنی سرزنش یا مجازات مشا نیست ، به این عنوانه که ما حدس میزنیم شما قوانین رو مطالعه نکردید یا حداقل ذهنیت مبهمی در موردش دارید و خب امیدوار به یک برداشت مناسب از طرف شما و نتیجه مطلوبیم ...

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از میم ح میم دال :
هشدار نه ، تذکر.

ایشون به خاطر 2 تا پستی که از من حذف کرده بودند،تذکر داده بودند، یعنی پست اول رو حذف کردند، من همون پست رو مجددا ارسال کردم و اولش نوشتم که چرا قوانین رعایت نمیشه برای همه و بعدش هم نوشتم این حرفهای من ـه از زبان دکتر شریعتی، و ال و بل و باز همون پست رو نوشتم. [محتوا معرفی کتاب بود اما حقیقتا حرف‌(بزن)های قلمبه شده‌ي توی گلوم بود که ایشون بیان کرده بودند تو سخنرانیشون اونم نه همین مثل محتوای بقیه‌ی پستهام که من چند خط(کمی بیشتر!) از اون کتاب رو تو پستم کپی کرده بودم.]. هردوتاش حذف شد و یک تذکرکلامی داده شد در صورت تکرار برخورد جدی‌تر میشه، من میدونستم هشدار خواهم گرفت، میدونستم دارم خلاف قوانین رعایت میکنم، میگم کار من کاملا جنبه‌ی اعتراضی داشت، نه از روی "مرض" بود :D :D

من بحث رو با آقای علی[میم] ادامه میدم تو پ.خ.، نمیخوام بیشتر ازین اینجا پست بدم، اما نتیجه‌ی بحث شاید یکی از این 2 حالت باشه،

1: جواب دادن مانعی نداره: خب، در این صورت من واقعا واقعا معذرت میخوام از تمام کادر مدیریتی سمپادیا، که هم وقتشون رو گرفتم و هم انتقاد اساسا بیجا کردم. احتمالا قانون رو اشتباه فهمیدم.

2: جواب دادن خلاف قوانین ـه: در این صورت باز 2 حالت داریم:
1: استثنا داریم و صرف قانون مطرح نیست، و همون تبصره ماده و .. که اگه پست، فلان جور باشه جزو این قانون نمیشه، که من ندیدم و اگه "نفهمیدم" معذرت میخوام!
2: استثنایی نبست: که باید اون پست‌ها حذف بشن.

ضمن تشکر،:)

الهه ن

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مياندوآب
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

میبخشید بابت پست متوالی، نتیجه‌ی بحث این ـه که "ما جای نویسنده‌ی پست نیستیم که بدونیم پستشون در جواب به اون پست بوده یا نه!" و چون من هم "مدرک، سند علمی و منطقی" ندارم که اثبات کنم (!) اون پست‌ها در جواب هم بودند، (!) انتقاد من اشتباه ـه. : )

و من الله توفیق. : )

ویرایش: بنده در این پست فقط "اعلام اشتباه (!) کردم که هیچ کدام از احتمالاتی که مطرح کردم نبودند. : ) و همانطور که گفتم، گه جوابتون نه باشه، بحث رو ادامه نمیدم. : ) ولی احتمالا شما منطقی میخواین که ثابت کنم جواب شما "نه بوده یا بله". : )
حرف‌های تحریف شده. (!)
والبته هر تمسخری تمسخر نیست و توضیح داره و حل میشه. : )

* البته قبول دارم جای مناسبی مطرح نکردم، چون فکر میکردم باید تو انجمن حرف بزن مطرح کنم، تاپیک انتقادات ندیدم و به فکرم خطور نکرد که از انتقادات گفت و شنود استفاده کنم.

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

کاش دوستان بحث ها انتقاداتشون رو وقتی دارن جایی مثل اینجا مطرح میکنن ، همین جا هم ادامه بدن نه که پ خ بدن من میخوام به صورت خصوصی در پ خ با شما بحث کنم

و کاش در پایان نهایت بحثشون همونطور که خواستن ادامه بدن و در یک آن از تصمیمشون برای خصوصی برنگردن و نهایتن ای کاش کمترین کاری که میتونن بکنن اینه که به رف فرد چیزی اضاف یا ازش کم نکنن و بعد از اون فرد نقل قول کنن :)

و الان هم باز به عنوان مدیر انجمن نه داخلی (اینا هیشکودوم به اینجا ربطی نداره واقعاً مال تاپیک انتقادات گفت و شنوده :rolleyes: ) ، این بحث رو تموم شده میدونم چون همونطور که گفتم به دوستمون هم ، من بدون ذلیل و با حدس و گمان دست به پست کسی نمیزنم و تنها جواب من برای اینکه پرسیدم با چه دلیل منطقی ای میگید این دو پس جواب هم بودن ، این بود که "در جواب هم نبودن ؟" :|

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

خیلی جاهای سایت پست های افرادی رو آدم میبینه که توسط اکانت های دیگه ویرایش شده و اسم کسی جز نویسنده پست زیرش نوشته شده.(ارشد ، داخلی ، مدیر انجمن و ... )
قبلا یه فرهنگ خوبی بود و جایی اگر پستی ویرایش میشد فرد ویرایش کننده انتهای پست علت ویرایش رو مینوشت. اگر دوستان بتونن حدالامکان این کار رو بکنن خیلی خیلی خوبه به نظرم . کمی زحمت داره اما فکر میکنم ارزشش رو داشته باشه .

+ یه جاهایی هم میبینه آدم مدیر انجمن برداشته با یه کاربر توی پستش چت کرده رسما ! هی این پست اونو ویرایش کرده و باز اون یکی جواب اینو داده و باز ... ! قدیما والا اینقدر پست ملت الکی الکی ویرایش نمیشد هرجا میرسید ! خوبیت نداره به خدا ! از ما گفتن بود در هر صورت ! :D

hamed.yas

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشد
سال فارغ التحصیلی
1345
مدال المپیاد
مدال تو مشتم بود.از چنگم درآور
رشته دانشگاه
پزشک. دکتر. طبیب

شما به‌دلیل استفاده‌ی ناصحیح از سیستم لایک و دیس‌لایک یک تذکر دریافت کرده‌اید. لطفاً این امتیازات داده‌شده‌ را حذف، و قوانین سمپادیا را رعایت کنید.
با تشکر
سمپادیا

خب.وقتی فردی مدیر بشه که .... به هر حال.
تحمل نداشتند.
مثلا اگر تو مباحث اعتقادی یا جامعه شناسی یا هر جای دیگه ای با حرف کسی مخالف بودم از این به بعد بهش لایک میدم.
اتفاقا یه سری هم پ.خ زده بود وقتی که کاربر عادی بود و میگفت چرا دیس میدی؟؟
باشه از این به بعد وقتی با نظری مخالف بودم لایک میدم تا شاد شن.

طاقت ندارین با حرفتون مخالفت بشه خب مجبورتون نکردن حرف بزنین.

مرسی سمپادیا.
مرسی سیستم انتخاب مدیریت که قطعا بر اساس لیاقت بنا شده بود.
مرسی.

مثل اینکه باید اینجا میگفتم. اونجا اشتباه شد.

بالا