• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مطهری! این چیزی جز دیکتاتوریست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
آقای مطهری!
من نمیدونم شما چرا امروز اینجوری شدی! یا یهویی خیلی علاقه مند به خلاقیت شدی (!) یا اینکه با کسی مشکل پیدا کردی، یا شایدم امروز از دنده چپ بلند شدی، ولی من نمیدونم چرا اینقدر هی تاپیک قفل میکنی و مردم رو دعوت به خلاقیت میکنی! بابا جان آخه این انجمن اسمش گفت و گوی آزاده یعنی میشه توش همه چیز و راجع به هر موضوعی به شرطی که مغایر با قوانین نباشه نوشت! حالا از همه میخوام یه نگاهی به این موضوعات بندازن:

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,15226.0.html
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1122.0.html
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,14999.0.html
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,6452.0.html
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,14432.0.html
http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,15354.0.html

آیا این موضوعات مغایر با قوانینه؟ آیا با دلایل کافی قفل شده؟ آیا این کارهای بیهوده و بچه گانه سوءاستفاده از قدرت و به رخ کشیدن نیست؟
من مطمئنم این تاپیک قفل یا حذف میشه، ولی آقای مطهری، این کار تو دیکتاتوری نیست؟
میدونم الان قدرت داری، خیلی هم بهش مینازی، ولی علی ابن ابوطالب واقعا درست گفته: مطمئن باش اگه قدرت ماندنی بود به تو نمیرسید!
بس کنید این کارا رو، بخدا قسم این کار شما نتیجه ای جز زده شدن بچه ها از انجمن خلاقیت نداره!

koorosh.m

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
گنبد کاووس
سال فارغ التحصیلی
90
دانشگاه
امیر کبیر (پلی تکنیک)
پاسخ : مطهری! این چیزی جز دیکتاتوریست؟ (دقیقا توی گ&

فکر کنم یه تاپیکی چند روز پیش زده شد در ادامه 3000 تایی شدن اعضای سایت و اونجا آقای فراز گفتند که بحث های بیخود در سایت خیلی زیاده و خیلی بد شده و این 3000 تا توشون به ندرت سمپادی درست و حسابی پیدا میشه و چند نفر هم تایید کردند و فکر کنم اونجا این نظریه داده شد که بعضی از تاپیک های بحث های آزاد و غیر علمی و امثالهم بسته بشه تا بحث ها به بخش های علمی سوق پیدا کنه
یکی از دوستان هم گفته بود چند بار که افراد ببینند تاپیکشون قفل میشه خودشون دیگه تاپیک نمیزنند تو این بخش ها .

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

این دیکتاتوری نیست ! دموکراسیه. یعنی خواست اکثریت. اکثر بچه ها تاحالا از این شکایت دارند که چرا سایت این قدر به چرت و پرت گویی کشیده شده. تاحالا بیش از 10 تا تاپیک در مورد این موضوع زده شده. نمونه آخرش رو هم می تونین توی سمپادیا 3000 ببینید. من نمی تونم این قدر ساده اجازه بدم اینجا در این حد به پوچی محتوایی برسه !

دوست دارید روی سنگ قبرتان چه چیزی بنویسند؟
دست چپید یا دست راست؟
اگه خودت می خواستی اسمتو انتخاب کنی.اسمتو چی میزاشتی
در روز چند تا sms میفرستی ؟
تو چه ماهي متولد شدين؟
حیوون خونگی دارین؟؟+عکس

من مطمئنم این تاپیک قفل یا حذف میشه، ولی آقای مطهری، این کار تو دیکتاتوری نیست؟
تاحالا فکر نکنم سابقه داشته باشه ما تاپیک اعتراض کسی رو توی انجمن قفل کنیم یا حذف کنیم. شما چطور مطئمنی؟

میدونم الان قدرت داری، خیلی هم بهش مینازی، ولی علی ابن ابوطالب واقعا درست گفته: مطمئن باش اگه قدرت ماندنی بود به تو نمیرسید!
ترجیح میدم جواب ندم !

در ضمن این موضوع جاش توی انجمن مسائل مربوط به سایته نه گفت و گوی آزاد.

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

دقیقا مشکل همینه! الانم توی کشور دارن میگن به دانشگاه ها فشار بیاریم تا ملت برن حوزه! مگه اینجوری مسایل حل میشه؟
سمپادی فقط یعنی جبر و حسابان و انتگرال و دیفرانسیل؟؟؟ نه عزیز من!
سمپادی یعنی قدرت بحث، و آزادی عمل، اینه که سمپاد رو میسازه

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

ما کاری به سیاست و کشور و حوزه و دانشگاه و هزار و یک مشکل دیگه نداریم و اینها هیچ کدوم ربطی به اینجا ندارند.

در هر صورت بحث مزخرف و چرت و پرت به درد نمی خورد حال شما هر قدر که اسمش رو آزادی بگذارید. قدرت بحث هم توی بحث های درست حسابی شکوفا میشه نه با گفتن ماه تولد ! تا جایی که من می دونم سمپاد رو sms یا اسم افراد یا دست چپی و دست راستیشون نمی سازه !

من مخالف آزادی هستم به شیوه ای که شما به آن اعتقاد دارید.

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مطهری :
این دیکتاتوری نیست ! دموکراسیه. یعنی خواست اکثریت. اکثر بچه ها تاحالا از این شکایت دارند که چرا سایت این قدر به چرت و پرت گویی کشیده شده. تاحالا بیش از 10 تا تاپیک در مورد این موضوع زده شده. نمونه آخرش رو هم می تونین توی سمپادیا 3000 ببینید. من نمی تونم این قدر ساده اجازه بدم اینجا در این حد به پوچی محتوایی برسه !

تاحالا فکر نکنم سابقه داشته باشه ما تاپیک اعتراض کسی رو توی انجمن قفل کنیم یا حذف کنیم. شما چطور مطئمنی؟
ترجیح میدم جواب ندم !

در ضمن این موضوع جاش توی انجمن مسائل مربوط به سایته نه گفت و گوی آزاد.
فکر میکنی با محدود کردن بچه ها اونا میرن سمت خلاقیت؟ نه عزیز من! اینا چرت و پرت نیست، اینا زندگیه که جریان داره
فرق سمپادی با بقیه اینه که آزاده و فکر میکنه، اگه یکی دوست داره راجع به نوشته روی سنگ قبرش صحبت کنه، خوب مشکلی نیست!
بقیه باید خودشون بفهمن این تاپیک بده، نه اینکه شما قفلش کنی!
ضمنا اینی که شما داری میگی سوسیالیسمه، یعنی قربانی شدن یک نفر بخاطر چند نفر!

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مطهری :
ما کاری به سیاست و کشور و حوزه و دانشگاه و هزار و یک مشکل دیگه نداریم و اینها هیچ کدوم ربطی به اینجا ندارند.

در هر صورت بحث مزخرف و چرت و پرت به درد نمی خورد حال شما هر قدر که اسمش رو آزادی بگذارید. قدرت بحث هم توی بحث های درست حسابی شکوفا میشه نه با گفتن ماه تولد ! تا جایی که من می دونم سمپاد رو sms یا اسم افراد یا دست چپی و دست راستیشون نمی سازه !

من مخالف آزادی هستم به شیوه ای که شما به آن اعتقاد دارید.
من الان فقط واسه مثال اینو گفتم
بعدشم، پس اگه قرار باشه کار سمپادی فقط محاسبه اصطکاک هوا باشه که سمپادی میشه کامپیوتر!

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

عزیز ما تو مدرسه به حد کافی درس می خونیم دیگه اینجا یه ذره به تفنن برسیم!
البته من هم با بحث هایی که کل می افته سرش مخالفم ولی تو هیچکدوم از اینا کل نبود!

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

شما که اولش به من میگی دیکتاتور ! بعد میشم سوسیالیست ! دموکراسی یعنی اینکه از بین 100 نفر 49 نفر مجبورن خواست 51 نفر رو تحمل کنند ! در هر صورت بازهم فرقی نمی کند. من گفتم که مخالف محتوای پوچ هستم.

فکر میکنی با محدود کردن بچه ها اونا میرن سمت خلاقیت؟ نه عزیز من! اینا چرت و پرت نیست، اینا زندگیه که جریان داره
اینجا برای جریان زندگی ساخته نشده. نرن به سمت خلاقیت. حداقلش اینه که خلاقیتی ها به سمت این ور نمیان!

فرق سمپادی با بقیه اینه که آزاده و فکر میکنه، اگه یکی دوست داره راجع به نوشته روی سنگ قبرش صحبت کنه، خوب مشکلی نیست!
با تعریف آزادی به سبک شما مخالفم.

بقیه باید خودشون بفهمن این تاپیک بده، نه اینکه شما قفلش کنی!
از اون جمله ها بود !

بعدشم، پس اگه قرار باشه کار سمپادی فقط محاسبه اصطکاک هوا باشه که سمپادی میشه کامپیوتر!
سمپادی کامپیوتر بهتر از سمپادی پوچه !

امید بخشنده

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
نرم افزار

دوستان مطهری خیلی واستون داره تلاش می کنه ... درست نیست این جوابا :( ...

black fire

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید مدنی
شهر
رشت-تبریز

تو دنیا سمپادی پوچ 1000 برابر سمپادی کامپیوتره!
یعنی تو این سایت 3 تا کامپیوتر دارم! یکیشم تو!
در ضمن من پوچ! یعنی باید از سایت برم؟

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

اول از همه اینکه من اینو گذاشتم توی بحث آزاد تا بلکه حداقل اسم آزادی بیاد روش، ولی این کارای شما من رو یاد صحبتایی که از قیچی به دستای زمان رضاشاه کبیر میندازه! به هر حال...
به نقل از مطهری :
شما که اولش به من میگی دیکتاتور ! بعد میشم سوسیالیست ! دموکراسی یعنی اینکه از بین 100 نفر 49 نفر مجبورن خواست 51 نفر رو تحمل کنند ! در هر صورت بازهم فرقی نمی کند. من گفتم که مخالف محتوای پوچ هستم.
من میگم این حرفی که شما میزنی (تطابق رفتار یه عده با نظر عده ای دیگه) یعنی سوسیالیستی، ولی این کاری که میکنی با توجه به این که میگی من مخالف محتوای پوچ (که حالا اینجا باز گیر میکنیم که محتوای پوچ یعنی چی!) هستم پس من تاپیک رو قفل میکنم و من به اونا میگم برن توی تاپیک خلاقیت، یعنی دیکتاتوری کامل!
دموکراسی یعنی همه به نظر هم احترام بزارن، یعنی شاید یه نفر بخواد چرت و پرت بگه، خوب بگه! مگه جلوی اونی که میخواد اصطکاک هوا رو حساب کنه گرفته میشه؟

اینجا برای جریان زندگی ساخته نشده. نرن به سمت خلاقیت. حداقلش اینه که خلاقیتی ها به سمت این ور نمیان!
بابا جان، همین کارا رو میکنیم که سمپادی الان بعنوان یه بچه خرخون منزوی که همیشه سرش توی کتابه شناخته شده دیگه! آقا حرف من اینه، تو خلاقی؟ برو تاپیک خلاقیت، مگه چون یارو میخواد راجع به سنگ قبرش صحبت کنه پس تو نمیتونی خلاق باشی؟ یعنی شما میگی سمپادی اینقدر حقیر و بدبخته که خلاقیتش وابسته به نوشته های بقیه است؟ خوب این توهین به منه!

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID
پاسخ : مطهری! این چیزی جز دیکتاتوریست؟ (دقیقا

به نقل از Omi:D :
دوستان مطهری خیلی واستون داره تلاش می کنه ... درست نیست این جوابا :( ...
مشکل اینجاست که الان ایشون به فکر قدرت نماییه، نه به فکر ما!

به نقل از Black fire :
تو دنیا سمپادی پوچ 1000 برابر سمپادی کامپیوتره!
یعنی تو این سایت 3 تا کامپیوتر دارم! یکیشم تو!
در ضمن من پوچ! یعنی باید از سایت برم؟
بعله black fire جان، این حاج مطهری تعریف سمپادی رو میخواد توی خودش و یکی دو تای دیگه خلاصه کنه، بقیه هم برن "غاز" بچرونن!

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

ببینید ! شما دو تا چیز رو با هم قاطی کردید ! بحث اینه که تاپیک باید یک چیزی برای گفتن داشته باشه ! اصلا بحث علمی بودن تاپیک نیست ! بحث سر اینه که تاپیک ها بعضی هاشون خاله زنکی هستن ! مثلا همون تاپیک "دست چپید یا دست راست" (صرفا مثاله ها ! ) خوب الان این که چی ؟ من مثلا دست راستم ! خوب بعدش ؟ اصلا یکی با پاش می نویسه ! اون یکی با دو دست می نویسه ! خوب الان چه نکته ای توی این تاپیک هست ؟

اصلا بحث سر این نیست که بحث ها علمی بشه ! نه ! من خودم هم مخالف اینم ! ولی دیگه نباید هم که بحث ها بره سراغ اینکه : "راستی دختر شمسی خانوم رو دیدی ؟ وای وای ! رفته ناخوناشو لاک زده ! " اون یکی هم بگه :" آره ! دختر کوکب خانوم هم رفته ناخوناشو لاک زده !" :)) :))

الان بحث اینه که خیلی از تاپیک ها رسما به درد نخورن ! هیچ نکته ای هم ندارن ! خوب الان اصلا چه دلیلی داره که یه همچین چیزی باقی بمونه ؟ باز هم من می گم ! بحث علمی بودن تاپیک ها نیست ! بحث غیر اسپم بودن اونهاست !

mehdi.me

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
کامپیوتر

توی این سایت کاری که بش پرداخته نمیشه مباحث درسیه.(البته در مقایسه با انجمن های دیگه).در ضمن کسی که انجمن های دیگه رو نبسته،فقط چند تا تاپیک به قول ایشون مزخرف و چرت و پرت بسته شدن.

peyman_mob

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد

من تو رشته ی شیمی تخصص دارم و حداقل می دونم که تواین رشته هیچ کاری که بشه به علم ربط داده انجام نمیشه.

خیلی سایت های علمی تر از این هستند که الان کاملا خوابیدن ،یعنی یا فعالیتشون کم شده و یا کاملا قطع شده پس نباید زیاد از دوستان انتظار داشت. ایران کشوره کنکور هستش و فرصت انجام فعالیت علمی یا نوشتن مقاله برای یک دانش آموز خیلی کم پیش میاد.

دانش آموز که هیچی اساتید هم خوابیدن! حالا اگر این وسط یه دانش آموز بیاد و همه چیز را عوض کنه نباید شما این انتظار را از همه داشته باشید چون استثنا همه جا است.

امید بخشنده

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید اژه ای
شهر
اصفهان
دانشگاه
آزاد
رشته دانشگاه
نرم افزار

ان شاا... شروع کنید شیمی همه میان :)

• شروع کننده موضوع

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از پارسا :
ببینید ! شما دو تا چیز رو با هم قاطی کردید ! بحث اینه که تاپیک باید یک چیزی برای گفتن داشته باشه ! اصلا بحث علمی بودن تاپیک نیست ! بحث سر اینه که تاپیک ها بعضی هاشون خاله زنکی هستن ! مثلا همون تاپیک "دست چپید یا دست راست" (صرفا مثاله ها ! ) خوب الان این که چی ؟ من مثلا دست راستم ! خوب بعدش ؟ اصلا یکی با پاش می نویسه ! اون یکی با دو دست می نویسه ! خوب الان چه نکته ای توی این تاپیک هست ؟

اصلا بحث سر این نیست که بحث ها علمی بشه ! نه ! من خودم هم مخالف اینم ! ولی دیگه نباید هم که بحث ها بره سراغ اینکه : "راستی دختر شمسی خانوم رو دیدی ؟ وای وای ! رفته ناخوناشو لاک زده ! " اون یکی هم بگه :" آره ! دختر کوکب خانوم هم رفته ناخوناشو لاک زده !" :)) :))

الان بحث اینه که خیلی از تاپیک ها رسما به درد نخورن ! هیچ نکته ای هم ندارن ! خوب الان اصلا چه دلیلی داره که یه همچین چیزی باقی بمونه ؟ باز هم من می گم ! بحث علمی بودن تاپیک ها نیست ! بحث غیر اسپم بودن اونهاست !
ببین میگم فکر نکردین یهویی دارین یه چیزی میگین واسه همینه دیگه! مثلا همون تاپیک چپ دست یا راست دست، اولا این کاملا یه تاپیک علمیه چون از نظر علمی چپ دست ها منطقی ترن و قابلیت های ریاضیشون خوبه، راست دستا کارای احساسی، حالا میشه یه جامعه 200 نفره رو بررسی کرد که عزیزان سمپادی بیشتر از چه نوعن، دوما شما دیدی اونجا کسی اسپم بزنه؟ سوما، حاج آقا مطهری دلیلش واسه بستن تاپیک این بوده:
12 صفحه بحث و 227 جواب کافیه. بهتره برون جانبه نگری خودتون رو تقویت کنید.
تاپیک تمام.
خوب آخه عزیز من، این عین دیکتاتوری و توهین به دانش آموز نیست؟ خوب یه نفر دوست داره بفهمه چند نفر مثل خودشن، چند تا غیر اون، باید چون موافق ما نیست تاپیکشو ببندیم؟ این که نمیشه آخه برادر من!

peyman_mob

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
سمپاد

به نقل از Omi:D :
ان شاا... شروع کنید شیمی همه میان :)
خوب این کمبود وقت که گفتم و مشکلات شامل من هم می شه ( درگیر المپیاد هستم).

اما اگه دوستان علاقه نشون بدن می تونیم کار را با پرسش و پاسخ شروع کنیم یعنی هرکس می تونه سوالاتش را مطرح کنه ( المپیادی و درسی) و سایر دوستان هم بحث کنن( خودم هم هستم). یعنی همین کاری که در سایت آقای خلینا انجام میشه.
تا دیگه آقای مطهری هم ناراحت نشن( که حق هم دارند)

parsa_spy

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
مدال طلای المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
نرم افزار

به نقل از FarshidGCD :
ببین میگم فکر نکردین یهویی دارین یه چیزی میگین واسه همینه دیگه! مثلا همون تاپیک چپ دست یا راست دست، اولا این کاملا یه تاپیک علمیه چون از نظر علمی چپ دست ها منطقی ترن و قابلیت های ریاضیشون خوبه، راست دستا کارای احساسی، حالا میشه یه جامعه 200 نفره رو بررسی کرد که عزیزان سمپادی بیشتر از چه نوعن، دوما شما دیدی اونجا کسی اسپم بزنه؟

جون من ، من بمیرم ، شما اون تو داشتید بحث می کردید رو جنبه های منطقی و احساسی چپ دستی و راست دستی ؟ اونم توی 12 صفحه ؟

دیگه خودمون رو که نمی خوایم گول بزنیم ! می خوایم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا