• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوش‌تیپ باشیم

چقدر به خوش تیپ بودن اهمیت میدید؟

• اهمیتی نمیدم

رای‌ها: 12 3.4%
  • صرفا در حد اینکه بد نباشم

رای‌ها: 63 17.8%
  • معمولی

رای‌ها: 71 20.1%
  • نسبتا سعی میکنم خوش تیپ باشم

رای‌ها: 135 38.1%
  • خیلی اهمیت میدم و سعی میکنم خوش تیپ باشم

رای‌ها: 73 20.6%

• رای‌دهندگان
    354

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
پاسخ : خوش‌تیپ باشیم

خوش تیپ _ خاص و متفاوت بودن در عین "سادگی" و "جلف نبودن "

برام خیلی مهمه ک مث بقیه نباشم و رنگ یا هرچیز مورد علاقم وقتی مد بشه از دور لباسام خارج میشه کلن...زشته واقعن مقلد صرف بودن.

خاص بودن تو محیط یکدست و یکرنگ دبیرستان مث پوشیدن پیرهن مردونه رو مانتوهای همیشه جلو بسته >:D< یاد باد >:D<

alden

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
T
شهر
AV
سال فارغ التحصیلی
1393

مهمتر از همه چیز به نظر من تر و تمیز بودن لباس ها ، اتوووووووووووو! شده حتما ، رسیدگی به سر و وضع در الویت اول ، بعد هم اگر وضعیت مالی ساپورت میکرد میشه از عینک و لباس های درست و حسابی تر و ساعت و ... استفاده کرد .
مهم ترین چیز اینه که با همون لباسایی که داریم خوب به نظر بیایم ! یعنی هم لباس ها تر تمیز باشند و هم خودمون رو فرم و تر تمیز باشیم . (;

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از math.messi :
شلوار هم نه باید خیلی تنگ(ساپورت :-& ) و نه خیلی گشاد باشه!‏ باید با مانتو جور باشه
واسه ست شال و مانتو هم اگه مانتوتون تیره باشه مثلا قهوه ای شال باید روشن تر مثلا کرم باشه.
خب مگه شال و شلوار نباید مث هم باشه؟
من خودم ترجیج میدم شلوار لی تیره بپوشم یا کتون تیره برای همینم مجبورم مانتومو روشن تر بخرم پس شالم تیره تر میشه از مانتوم.بهتر نیس اینجوری؟

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

صرفا ادم باید مرتب و قابل قبول باشه عین المانیا :))

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

واقعا ساپورت افتضاست شيك كه نيست خيلي هم بيكلاسه
ساعت خيلي مهمه و بعله اهميت ميديم :-""""

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

اولین فاکتور مناسب و شیک بودن لباس اندازه است. اگر می‌خواید از الان شیک‌پوش‌تر بشید، اولین و بی‌هزینه‌ترین و واجب‌ترین قدم اینه که لباسا اندازه باشن (مثل استاد ما نباشید که سرشونه پیراهنش رو بازوش بود). قدم‌های بعدی میشه این که با توجه به مناسبت و جایی که میخاید برید یه قسمت بین طیف خیلی اسپورت تا خیلی رسمی رو انتخاب کنید و لباسا رو تو همون طیف با هم ست کنید (راه سرراستشم اینه که اون وسطا یه سری لباس بخرید و همه جا بپوشیدش :P). همونطور که بچه‌‌ها گفتن پوشیدن کتونی با شلوار پارچه‌ای مناسب نیست. قدم‌های بعدی میشن فرم و رنگ و لوازم جانبی (عینک، ساعت، جواهرات، کیف و...)
برای راهنمایی‌های مفصل‌تر پسرا اینجا رو ببینن: http://www.artofmanliness.com

ATE

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 5
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94

به نظر من اصن درست نیست که بخوایم یه چیزی رو کلا افتضاح یه چیزی رو کلا خوب اعلام کنیم...

نوع لباس پوشیدنه که میتونه خوب یا بد باشه، به تعبیری جلف یا ساده و شیک باشه!

این حرف که بخوایم بگیم "ساپورت" کلا بده و اینا درست نیست، درواقع مهم اینه که شما چجوری ازش استفاده میکنین

مثلا این دوتا مدل از مدلای پارسال برند پوشِ ما ئه! خیلی برند خوب و گاهی سنتی و ایرانیه که تو کارشون موفقن واقعا!
بنظر من خیلی خانومانه و مرتبه! (اینش که زیبا هست یا نه سلیقه ایه)

3432.jpg

21125.jpg

توجه کنید که کلا ساپورت پاشونه! حالا تو عکس اول بیشتر معلومه!

بعد خب خیلی از مدلای پوش ما یا هر برند دیگه، کلا خیلی از لباس ها هست که شما فقط با ساپورت میتونید بپوشید! مثلا اگه شما بخواید تو خیابون یا مهمونی (عید دیدنی مثلا) دامن نسبتا بلند (زیر زانو) بپوشید قطعا نمیتونید از شلوار استفاده کنید (!)
در واقع همونطور که میبینید اینا اصن جلف نیستن! (البته بازم جای بحث داره تعریفمون از جلف چی باشه)

بعد خب حالا بیاید این مدلو ببینیم:

Donya_RouzeGar_Com_3.jpg

شلوار لی ئه.

ولی خب خودتون به این فکر کنید(فارغ از زیبایی و سلیقه شخصیتون)، شما هر دو لباس رو پوشیدید، ریکشن مردم تو خیابون نسبت به شما تو هر لباس چطوره؟

به نقل از Am!nM . A :
در مورد این که یه پسر چطور میتونه خوش‌تیپ باشه (طوری که مقبولِ جنس مخالف هم باشه :-" ) ، اینطور می‌تونم توضیح بدم که پسرا نسبت به دخترا يه خوش‌شانسي بزرگ دارن! پارامتر جذابيت تو دخترا، زيبايي يا اصطلاحاً خوشگل بودنه و بيشترش شانسي و خداداديه. اما تو پسرا اينطور نيست! پارامتر جذابيت ظاهري در پسرا، خوش‌تيپ بودنه که 90% اکتسابيه! تقريباً هيچ نقصي در ظاهر پسرا نيست که خيلي راحت نشه از راه هاي ديگه جبرانش کرد. بذارين چند تا مثال رو که به ذهنم ميرسه براتون بگم:

تام کروز که اين همه کشته‌مرده داره، قدش حتي با استانداردهاي ايران هم کوتاهه! وين ديزل هنرپيشه‌ی نوظهور آمريکايي که تو فيلم سينمايي "سريع و آتشين" بازي کرده، هم کچله و هم دماغش خيلي گندست، اما ايشون هم کلي دختر از سر و کلشون در حال بالا رفتنه. :-" برايان آدامز هم که نصف دختراي روشنفکر و غير روشنفکر ايران براش ميميرن، تمام صورتش پر از چاله چوله هاي جوشهاي غرور جوانيه! :D

البته خيليا ممکنه بگن که ما وقت يا پول يا سليقه‌ی کافي براي تيپ‌زدن رو نداريم. در مورد پولش، مي‌تونين فرض کنين که دارین يه سرمايه‌گذاري مي‌کنين؛ پولي رو که بابت چیزای متفرقه در ماه خرج مي‌کنين رو اگه صرف يکي دوتا مورد کوچيک بکنين، 10 برابر برگشت سرمايه داره، البته به صورت غير نقدي! در مورد وقتش هم اولش سخته، اما بعدش عادت ميکنين. راجع به سليقه هم کافيه با يکي دو نفر متخصص مشورت کنين. يک آرايشگاه درست حسابي، يک عطر فروشي درست حسابي و يک لباس فروشي درست حسابي! البته خيليا ممکنه باز هم بگن که ما هنوز هم امکانات مالي اينکارا رو نداريم. باز هم مشکلي نيست! «آب دریا را اگر نتوان کشید، هم به قدر تشنگی باید چشید»! شما عوض اين که بياين و سر تا پاتون رو Upgrade کنين، اين چند تا مورد رو رعايت کنين:

اول اينکه عوض اينکه همه لباسهاتون رو از مارکهاي متوسط بخرين، يه کفش درست حسابي بخرين (مثلاً آديداس يا نايک يا تيمبرلند اصل) اونوقت ديگه اصلاً اهميتي نداره شلوارتون يا پيرهنتون چه مارکيه! يا اصلاً نو يا کهنه‌ست. کلاً اگه کفش خوب باشه، بقيه‌ی مسائل اهميتي نداره. اصولاً زاويه‌ی نگاه دخترا وقتي با يه پسر روبرو ميشن، از پائين به بالا هستش(چیزیه که خودشون میگن! از خودم درنمیارم!) يعني اول کفش رو مي‌بينن بعد چيزاي ديگه! يه نکته کلي هم بگم: «نو و کهنه بودن لباس» خيلي مهم نيست، تميز بودنشه که خيلي مهمه!

بعدش اينکه يه ادکلن واقعاً معروف بخرين. دخترا (تقريباً) همه چيزشون برعکس پسرهاست؛ (اینم باز چیزیه که خودشون اذعان دارن! آقا به جان شما من دختر نیستم بدونم اینارو :)) ) با چشماشون حرف ميزنن و با دماغشون نگاه ميکنن. شما اگه لئوناردو ديکاپريو هم باشين و از کنار يکيشون رد شين، ممکنه برنگرده شما رو نگاه کنه. اما اگه شبيه سيب زميني هم باشين اما "ديويدوف کول واتر" زده باشين، 100% برمي‌گرده! ريشتون رو هم بزنين، البته نه اينکه کلاً ريش چيز بديه اما معمولاً حالت صورت رو جدي‌تر نشون ميده و این زیاد خوشایند نیست.

در مورد خوشتیپ بودنِ دخترا هم یکی بیاد نظر بده :-"

× حالا خودم عمراً اینارو رعایت نمی‌کنم :))

اول اینکه این چیزایی که ایشون گفتن خیلی درسته! بعد حالا ی سوال دیگه مطرح میشه که این همه دانش کاربردی، اکتسابی بوده یا تجربی؟؟ ؛D :-"

فقط این دوجاشو باید اصلاح کنم که درسته که دخترا از پایین به بالا نگاه میکنن ولی مثلا وقتی شما از دور دارین میاین همه چیز باهم معلوم میشه و اون ظاهر کلی و ترکیب رنگ و اینا خیلی مهمه! نمیتونی بگی چون کفشت مارکه اونای دیگه مهم نیست
نکته دیگه ای که به صحبتات اضافه میکنم اینه که مدل مو بیش از آنچه شما بیندیشید مهمه و خیلی تو چشه! ساده باید باشه و به هرکس یه مدل خاصی میاد

و این نکته درمورد ریش که باید بگم کلا از نظر دخترا خوب نیست ولی اکثر دخترا تفاوت عظیمی بین "ته ریش" و "ریش" قائل ان! و به همون اندازه که ریش بده ته ریش خوبه و به خیلیا میاد...
درمورد سبیل خالی خیلیا موافق نیستن ولی به نظر شخصی من خوبه و اینکه بعضی چیزا دیگه سلیقه ایه واقعا!
و به این نکته هم توجه کنیم که هرچیزی که حالت شما رو جدی نشون بده خیلی هم بد نیست :)

+چقدر نکته گفتم ؛دی

صواع: پست متوالى نديد لطفا.

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من پست بالا شديدا لايك ميكنم مخصوصا اونجا كه ميگه تفاوت داره ريش با ته ريش :-"""""""""

در مررد ساپورت علاوه بر مانتو اى كه روش ميپوشي هيكل هم مهمه اينايى كه خيلي چاقن يا خيلي لاغر واقعا مسخره ميشه تو پاشون و همه اين نكته ها رو بايد به مكانى كه لباس پوشيده ميشه تعميم داد مثلا ساپورت واقعا مناسبه دانشكاه يا محيط كار نيست يا مانتو خفاشي ! يا اين جلو بازاها اينا مناسب محيط رسمي نيست

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم

به نقل از ترنج :
مهم ترین چیز تو لباس پوشیدن رنگ و ترکیب رنگه.

کاملا موافقم. شما هر تیکه لباستون n تومن هم که قیمتش بوده باشه اگه تو نگاه اول که یکی میبینه رنگاشون با هم هماهنگ نباشن هیچ فایده ای نداره :D

به نقل از ترنج :
چیز دیگه در مورد ست کردن رنگا اینه که خیلی کار بدیه که سرتا پا مثلا بنفش بپوشی ولی یکیش درواقع بادمجونی باشه یکیش بنفش-آبی. این یکی از فجایای ست کردنه. یه رنگ بودن به معنای ست کردن نیست :د.

اینم موافقم. البته به نظرم خیلی نمیشه کلی گفت. بعضی وقتا توی لباس اگه یه رنگ باشن سیر و روشن بودنشون میتونه خوب هم باشه ولی در حالت کلی موافقم :D

در مورد مهم بودن کفش هم خیلی موافقم به شخصه یکی از اولین چیزایی که توی یه فرد چه دختر چه پسر میبینم کفششه
اگه فکر میکنید به چشم نمیاد یا کسی دقت نمیکنه خیلی در اشتباهید :-"

در مورد قیمت هم، به نظر من خود قیمت مهم نیست و همه مون هم چیزای خیلی گرون خیلی زشت کم ندیدیم. ولی تجربه نشون داده همیشه نه، ولی خیلی وقت ها قیمت با کیفیت رابطه داره در مورد کفش مثلا! هیچ چیزی بدتر از کفشی که راحت نباشه نیست و تجربه شخصی من تا الان اینطوری بوده که کفش هایی که برند معروف تری ـن و طبیعتا گرون ترن همیشه راحت تر بودن

خیلی در مورد مدل نظر نمیدم چون واقعا سلیقه ایه در مورد خود من مثلا، من باز با این خیلی موافقم:

به نقل از ترنج :
ولی خب گاهی (یا بیشتر از گاهی:| )آدم چیز مورد قبولش رو تو قیمتای متوسط پیدا نمیکنه و یا کوتاه میاد یا بیشتر خرج میکنه.

اینا کلیات بودن، در مورد چیز های جزئی تر و سایل جانبی طور - accessories - ، چیزای مثل زیورآلات یا چیزای مال مو واسه دخترا یا چیزایی مثل پاپیون و شال / روسری های دور گردن ( واسه پسرا رو نمیدونم :-" کمربند مثلا شاید، دکمه سر دست :-" ) اینا هم میتونن تیپ رو خیلی خوب کنن و هم خیلی بد!

زیورآلات به خصوص یه چیزیه که خیلی راحت میشه توش زیاده روی کرد :D به نظر من اینجور چیزا اگه قراره استفاده بشه باید یا در حد ظریف و ساده باشن و یا اگه قراره مدل های خاص باشن حداکثر یکیشون بولد باشه. مثلا یه گوشواره خاص، یا یه گردنبند خاص یا یه انگشتر خاص و بعد هر کدوم رو که انتخاب کرد بقیه مورد ها یا نباشن یا چیزای ظریفی باشن تا خاص بودن اونی که قرار بوده خاص باشه معلوم باشه

اینکه همه اینا رو آدم همزمان به خودش آویزون کنه هم اصلا جالب نیست و هم باعث میشه آخرش هیچکدوم به چشم نیان

پ.ن: در مورد پسرا مدل مو خیلی خیلی زیاد مهمه :-" آرایشگاه (؟) ـتونو خوب انتخاب کنین :-"

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

درمورد پوشش دوتا چیزی ک من کلن نمیتونم باهاشون کنار بیام یکی لباس های تنگ هسن ک واقعن زشته بنظرم چاق و لاغر و دختر و پسر هم نداره،شامل همه است...و دوم این که شلوارو میزنن تو بوت و پوتین و...هرقدر هم میبینم این مدلی،و هرقدرهم به یه نفر بیاد نمیدونم چرا توجیه نمیشم درین مورد :|
لباس پوشیدن ما شخصیتمون رو نشون میده قطعن،صرفن پیرو یه عده نباشین...خاص بودن خیلی خوبه اما نه ب هر قیمتی...و اینکه دختران محترم ظرافت خودشون رو حفظ کنن و کل صورتشونم با عینک نپوشونن لطفن...

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

دوستان نظرتون راستی راجع به ریش پروفسوری چیه اصولا ؟! :-"

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

قطعن بستگی ب صاحابش داره :D

ب فرم صورت و مدل مو و... والبته شخصیت اون آدم
اما بطور کلی خیلی جالب نیس :-"

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

من از ادم هایی که تیپ اسپرت دارن خوشم میاد چون حداقل تو دانشکده ما قشنگ از روی کفش افراد میشه بفهمی چی تو کلشونه، 8->کسایی که کتونی پاشونه افرادی هستن که خیلی سرپاهستن و یا جنب و جوششون زیاده
تبپ خانومانه و مدل های جنتلمنانه افرادی هستن که همون واحداشونو پاس میکنن از سرشون زیادیه

SaeeD HG

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد3
شهر
MasHaD

از نظر من خوش تیپی یه چیزه ارثیه
خوش تیپی به جنس و حالت مو و ...
اگه میخوایین خوش تیپ باشین باید ائل از همه از بالا شروع کنین بیاین پایین
چون چشم دیگران در بالای سر قرار داره و طرف پیراهن و میوی شما رو بیشتر نگاه میکنه تا کفش و شلوارتونو x:

koorosh99

کاربر فوق‌فعال

دوست دارم که مورد توجه زیاد نباشم

شاید اعتماد به نفسشو ندارم

ولی از لباسای تنگ خوشم میاد :-" :-" :-"

Radikal

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
داغ دیده ام بعله!
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
سیاستگذاری علم و فناوری
اینستاگرام

در سال 2014 یک بازیگر مشهور با یک پیرهن 23 دلاری در یک فشن شو بین المللی حاضر میشه و وقتی قیمت لباس رو میگه ،همه ازش سوال میکنن چرا این لباس ارزون و غیر مارک رو تنت کردی و با کمال خونسردی جواب میده "چون توی این لباس به اندازه کافی برازنده بودم"
جالبه بدونید این بازیگر یک جایزه هم برد

حالا راجع به تیپ ، همونطور که بالا گفتم لزومی نداره شما گرون ترین لباس رو بپوشید ، بلکه باید در لباسی که میخرید به اندازه کافی برازنده به نظر برسید!

برای شروع برید اندام خودتون رو توی آینه نگاه کنید و بدون این که وسواس به خرج بدید قضاوت کنید : چاق ، متوسط یا لاغر هستید علاوه بر اون آیا اجزای بدن با هم تناسب دارن ، شکم بزرگ یا باستن یا ... ندارید! و رنگ پوست خودتون رو هم مشخص کنید و بعد ادامه رو بخونید

اول از همه برای افراد چاق و متوسط :

بهترین رنگ ها برای شما رنگ های تیره مثل ارغوانی ، مشکی ، سرمه ای و... هست ، این رنگ ها موجب میشه اندام کشیده تر به نظر برسن و شما لاغر تر دیده بشید و جذابیت بیشتری به شما میده
دومین چیزی که برای این گروه میتونم بگم استفاده از کفش های پاشنه دار هست ، سعی کنید کفش های تخت نخرید
سومین چیز لباس های گشاد تر از سایز خودتون نخرید ، بعضی ها فکر میکنند هر چقدر لباسی رو گشاد تر از سایز خودشون بخرن ، لاغر تر دیده میشن ، اما دقیقاً بر عکس این اتفاق میوفته و موجب میشه شما چاق تر از حدی که هستید به نظر بیایید ، گرچه لباس های تنگ و چسبون به خاطر این که چاقی شما رو بیشتر نشون میده توصیه نمیشه اما حتی المکان لباسی رو بخرید که تنخور شما باشه یعنی نه گشاد و نه تنگ!

برای افراد لاغر و خیلی لاغر!

برای شما مناسب ترین رنگ ها رنگ های روشن هست ، این رنگ ها موجب میشن بدن شما پر تر و زیباتر به نظر برسه
اگر خیلی لاغر هستید و دوست دارید این رو پنهان کنید کفش های پاشنه دار و لباس های تیره نپوشید
و در آخر این که سعی کنید شونه های شما افتاده و کوچیک به نظر نرسه ، برای این منظور میتونید برای لباس هاتون اُپل بخرید.

یک توصیه کلی برای افرادی که یک قسمت از بدنشون چاق یا لاغر تر از باقی اندام هاشونه
سعی کنید لباس های راسته و یک رنگ استفاده کنید چون استفاده کردن از رنگ های متفاوت به خودی خود موجب متفاوت دیده شدن اندام های شما میشه (که اگر متناسب باشند موجب زیبایی دوچندان میشه) اما وقتی یک قسمت کمی نا میزون باشه با تغییر رنگ این نا هماهنگی به مراتب بزرگتر دیده میشه، اما لباس های راسته و یک رنگ موجب میشه بدن یک دست تر دیده بشه

برای پوست های روشن و تیره

چیزی که خیلی بحث بر انگیزه رنگ لباس برای پوست هست
ساده ترین تقسیم بندی میتونه پوست روشن و تیره باشه

افرادی که پوست روشن دارند بهتره رنگ های روشن تر و براق تر رو انتخاب کنن و افرادی که پوست تیره تر دارند بهتره لباس های مات رو انتخاب کنند!

منظور از رنگ مات لزوماً مشکی یا قهوه ای نیست ، مثلاً بهتره به جای رنگ زرد یا لیمویی خردلی استفاده کنید و رنگ هایی که چشم رو نمیزنند! چون اون رنگ ها موجب میشه پوست شما به شدت تیره به نظر برسه!

توی این پست من بشتر راجع به رنگ لباس حرف زدم ، یک سری نکات دیگه راجع به نوع پارچه ، دوخت ، کفش ، کیف ، ساعت ، تناسب لباس و ... که اگر خواستید براتون میگم!

#اثرات کار کردن در مزون! :D

#من خودم آدمیم که زیاد برای لباس هام وقت نمیذارم :-"

سین سا

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
دیار کریمان

قطعا کفش واکس زده خیلی نقش مهمی داره

بـئـاتـریـس

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تربت حیدریه
شهر
تربت حیدریه
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فعلاً یزد :)))
رشته دانشگاه
بیوتکنولوژی

اولین قدم اینه ک ادم ب استایل خودش تو اینه یه نیگا بندازه
یه دخترایی هستن ک بندگان خدا فک میکنن خعلی خوشتیپن...و اسپرت 8->...والکی مثلن الان با این تیپ اسپرتن...ولی ولله نیستین... L-:باو نکنید این کاراتونو...
اگه یاد ندارید خط چش بکشید نکشید بدید مامانتون واستون بکشه...آدم فک میکنه خط خطی کردن پشت چشاشونو...ناموسن اول یه دکتر برید جوشاتونو درست کنید...تا این که ادم عقش نگیره :-&...
شاید باور این دخترامونم نشه ولی پنکک واسه سفید شدن نیس...این ک کسی عینهو آفریقاییا باشه بعد پنکک بزنه در حد برف سفید یکم زشتش میکنه جا این ک خوب شه...پنکک باید رنگ پوست باشه ک لکا رو بپوشونه...واین ک اگه نمیتونه ادم مرتب و اتوکشیده باشه باید مث خودم ی چادری بندازه رو سرش :))...ینی خداوکیلی حال اتوکشیدن لباسا نیس...درضمن من این کارایی رو ک بالا گفتم نیکنما ^#^ سوگل شاهده :))
ولله خوشتیپ بودن به این ک تو خیابون چراغ بدی نیییست ~X(
خوب دیه...اووووف سردلم مونده بود این حرفا...باید میگفتم... :))...
کسی ک این کاراو انجام نده از نظر من خوشتییپه x:

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

به نظر من ساده و مرتب بودن خودش خوش تیپ بودنه، و خب به نظرم لازمه، ینی باشیم دیگه!! هم خودمون حس خوبی داریم و هم چهارتا آدم دور و برمون لذت میبرن و کلا خوبه دیگه...

arvin.a

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 7
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
عمران

تیپ واسم مهمه ولی مد نه یعنی هر لباسی بهم بیاد میپوشم کاری ندارم مد هس یا نه

هر کی هم هرجور لباس بپوشه مشکلی ندارم فقط یه تیپ هست حالمو بهم میزنه اونم پسرایی که دمپایی با جوراب سفید میپوشن :-&

• لایک
امتیازات: froq
بالا