• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : 5 سال دیگه تو سمپادیا چه خبره؟

به نقل از پگاه :
بعد 5 سال این 2 تا ستاره هم حتما میشن چرخ دنده و بعد... :D

گفته بودم :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

اونایی که 2010 اینجا بودن و تو این تاپیک پست گذاشتن خوش به حالشون! چون الان دیگه می‌تونن درست و غلط بودنِ پیش‌بینی‌هاشون رو ببینن! :D
بعد من الان بخوام پیش‌بینی کنم باید تا 2020 صبور باشم :-" :-<
کاش یه تاپیک بود ما مثن فردا یا هفته‌ی بعدِ خودمون رو پیش‌بینی می‌کردیم! :D
#عجول

به نظرِ من سمپادیا 5 سالِ بعد همین سمپادیای فعلی خواهد بود :))

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

5 سال دیگه ما نیستیم پس قطعا به شما اصلا خوش نخواهد گذشت + خوش نخواهد گذشت کلا :)) غیر از اینه؟؟ نه جان من غیر از اینه؟؟ :)) والا

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

در واقع 5سال بعد سمپادیا همینیه که هست. 5سال گدشت و خبری نشد، 5سالم میگذره و خبری نمیشه.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

چقد پست های تاپیک ناراحت کننده ان.پیشنهاد میکنم شما اشتباه منو نکنین ک از اول شروع کنین ب خوندن X_X

...ELINOR...

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1396
دانشگاه
آزاد مشهد
رشته دانشگاه
پزشکی

5 سال دیگه کل فامیل ما اینجان خهلیم خوش میگذره B-)

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

خب، مایلم بدونم آقای فرشید (GCD) که سال 2010 نوشته پنج سال دیگه (2015) سمپادیایی نخواهد بود الآن چه حسی داره ازینکه سمپادیا هست و خودشم داره توش فعالیت میکنه :))

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

اونایی که نوشته ان مزدوج مشیم؛شدن؟ :D

غم انگیز ترینشم فوت مسعود فک میکنم.

Arghavan S

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
---
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از نرگس به توانِ دو :
5 سال دیگه احتمالاً خوردنِ خاکِ انجمن دیگه عادی شده و اینا ، کلّیم پنج چرخ دنده ای هس تو سایت .
حقیقت.

× آقا بیاید جدّی یه فکری بکنید برای درجه‌کاربری‌ها ""-: همه دارن خاک می‌خورن، لوث شد دیگه """"-:

Lorca

کاربر فوق‌حرفه‌ای
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی سلولی و مولکولی

به نقل از ارغوان :
حقیقت.

× آقا بیاید جدّی یه فکری بکنید برای درجه‌کاربری‌ها ""-: همه دارن خاک می‌خورن، لوث شد دیگه """"-:

ای بابا کاش منم پنج سال پیش می‌اومدم پیش‌بینی می‌کردم....

وایسین من خاک نخوردم هنوز #کولی‌بازی

نمیدانم

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

5سال آینده نمیخوام واقعی حرف بزنم میخوام یکم خیال کنم
خیلی از کاربرهای سایت که الان دانشجوهای ترم اخرهستند اپلای شدن دربهترین دانشگاه ها ودرسشون رو خوندن وبرگشتن ایران واحتمالا یکی همه این بچه ها رو جمع کرده ودارن همگی باهم یه شرکت میزنند اکثراشون هم مزدوج هستند بعد این شرکت با این که شروع کار هست اما خیلی خوب در امد زایی کرده وهمگی معتقد هستند که مدیون سمپادیا هستند این شرکت رو .
یه سری از کاربرا که الان ترم دو هستند ویا اون کسانی که امسال کنکور دارند هم بفکر ارشد هستند یا اپلای هعی میان اینجا در مورد درصد های کنکور پارسه ومدرسان شریف واینهاشون حرف میزنند :)) یا اینکه از بچه های اون شرکت سوال میپرسن واینا درمورد اپلای
یه سری از کاربرها هم که الان راهنمایی هستند یا ترم های اول ودوم دانشگاه هستند واحتمالا عاشق شدن واینا وهمچنان پست های عاشقانه حرف بزن به راه هست :))
یا اینکه پشت کنکوری هست ومهسا و...دارن هعی کمکشون میکنندبا این حالت ~X(
یه سری از کاربرا هم هستند اون موقعه که دعوا میکنند وسایت بهم میریزه و....
انشالله هیج کس در سایت فوت نکرده وهمه صحیح وسالم هستند

اما یه مژده P:>
مطمئن هستم که دیگه سایت نمیپره ومشکل سرور هم دیگه نداره

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

5سال...رفتن مسعود بهرامی شریف :-< [nb]میگفت 5سال دیگه زن نمیگیرم؟ :([/nb] چقد زمان زود میگذره :-<

5سال دیگه خیلیا ازدواج میکنن [nb]باید عروسیتون دعوت کنین :)) [/nb]
خیلیا هم دیگه نیستن :(

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

۵سال پیش من پیش‌دانشگاهی بودم فکر کنم و دیگه نمیومدم سمپادیا. واسه همین پست ندادم تو این تاپیک... کاش داده بودم! کاش! ولی احتمالا اگر پست داده بودم می‌نوشتم:‌«۵سال دیگه من کارشناسی مهندسی نرم‌افزارمو از شریف گرفتم و الان دانشجوی ترم اول ارشد هستم تو دانشگاه EPFL سوئیس! سمپادیا هم به قوت خودش باقیه و من گاهی میام توش و یه پست حرف بزن می‌دم و به بچه‌هایی که کامپیوتر دوست دارن روحیه می‌دم و می‌رم :D ضمنا ۵ سال دیگه هنوز هم با آٰرمیتا و ندا و احمدرضا و مهران دوستم... :) » و خب واقعیت اینه که من تا چند ماه دیگه کارشناسیمو از نرم‌افزار تهران می‌گیرم و هیچ موقع هم احتمالا تا دم در دانشگاه EPFL هم نخواهم رفت :D از احمدرضا هم بیشتر از ۱ ساله بی‌خبرم (به جز smsهای تبریک عید و تولد. از مهران هم مدتیه بی‌خبرم. ندا رو هم صرفا به صورت قلبی دوست دارم ولی خیلییییییییی وقته که ندیدمش. آرمیتا رو هم ازش بی‌خبر بودم تا ۱ ماه پیش که عکسشو تو یه رویداد مربوط به کافه‌بازار دیدم.)
اون پست رو درمورد مسعود که خوندم و پست‌های خودش رو... وای... نمی‌تونم توصیف کنم چقدر حالم بده الان! تا چشمم افتاد به اسم کاربریش، احساس کردم یه پارچ آب یخ ریختن رو سرم...
می‌بینین؟ آدم هیچی نمی‌تونه در مورد آينده‌ش بگه با قطعیت. اصلا معلوم نیست برای آدم چی پیش میاد. شاید همین فردا تو راه خونه‌ی خواهرم بمیرم مثلا! کی می‌دونه؟! خیلی وحشتناکه!

۵سال دیگه اگر سمپادیا باشه من دیگه بهش نخواهم اومد احتمالا. یعنی دیگه اون موقع لابد سرم خیلی شلوغ میشه! ۵سال دیگه تو رویاهام اینه که ارشدمو از دانشگاه تهران گرفته باشم و رفته باشم برای Phd سوئیس یا آمریکا و الان مشغول انجام پژوهش‌های هوش مصنوعیانه(!!) باشم! ولی خب... کی می‌دونه چی پیش میاد؟!‌

به نقل از Ham!D ShojaE :
من و ملی و جواد باهوش و مهسا و ... داریم مهندسی کامپیوتر شریف میخونیم
:D از من که گذشت :D ایشالا حمید و جواد ولی قبول بشن امسال نرم‌افزار یا آي‌تی شریف :)

به نقل از آنــا :
5سال دیگه من 21 سالمه دانشجوی پزشکی تهران
من به آناهیتا افتخار می‌کنم که به رویاهاش جامه‌ی عمل پوشونده و با رتبه‌ی ۲ کشوری، داره پزشکی تهران می‌خونه :)

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی

5 سال دیگه من کنکورمو دادم و حتما اینجا هم میام. اون موقع شاید سمپاد از بین بره ولی مطمئنم ما هنوز اینجا خواهیم بود. :D
5 سال دیگه شاید بتونم دوستای بیشتری از سمپادیا پیدا کنم و سمپادیا از خشکی ( برای من) در بیاد. :|

Mah O_o

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
96

پنج سال دیگ من دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم و مشغول رسیدن به هدفم
کاربرای اینجام ازدواج میکنن و میرن
اگ زنده باشم بازم اینجا هستم
دوستام هرکدوم تو حال وهوای خودشون
و....!
الله اعلم

سعید الوند

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی همدان
شهر
همدان
دانشگاه
امیرکبیر - دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

5 سال دیگه فکر کنم من پیرترین کسی بشم که هنوز میاد سمپادیا (ویرایش: اگه در حال حاضر این عنوان مال من نیست :P) :D
با بیشتر شدن مدرسه های سمپاد و دسترسی بیشتر به اینترنت سایت شلوغ تر میشه.
مهسا سرش شلوغه هر هفته یه پست حرف بزن میده به طول 10000کلمه و تمام اتفاقات هفته پیش رو شرح میده.اون پستاش رکورد لایک پر پست رو میشکنه. البته تحت هر شرایطی اوایل شهریور میاد به مدت دو هفته اتراق میکنه و فرق نرم وسخت و آیتی و علوم کامپیوترو میگه.

X مهسا: =)) =)) =)) =)) =))

س__ارا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان سنندج
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
همدان
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

5 سال دیگه الانا من دوره عمومیم رو تموم کردم به احتمال زیاد، اماده میشم برای ازمون تخصص احتمالا اندو ، پریو یا تشخیص.
5 سال دیگه تو رویام اینه که ای کاش با ژینو یک شهر تخصص قبول شیم.
5سال دیگه کلی کاربرای جدید اینجا هستن که هیچ وقت منو نخواهند شناخت :د و خوب یک دنیای جدیدی برای خودشون تشکیل میدن. و قدیمی ها یا میرن یا هرازگاهی میان یه سری میزنن به سایت.
بعد اونوخت من 9 سال میشه که توی سایت عضوم و خوب مهســـــایی میشم برای خودم. :D
هی میام برای اونایی که کنکور دادن و بین دندون/دارو/پزشکی مردد هستن رو راهنمایی میکنم و اینها.
و فکر کنم بعد این 5 سال دیگه کم کم سمپادیا اومدنم کم بشه.

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

به نقل از فهـــیمه :
در ضمن من اون موقع ليسانس مهندسى شيمى ام رو گرفتم دارم فوق ميخونم :-" ؛؛)

هنوز که پنج سال نگذشته؛ ولی خب پیش‌بینی‌م درسته در اومده. احتمالاً؛ اگه زنده‌ای باشم :د

راستش دو سال پیش پیش‌بینی کردن راحت‌تر بود. الان واقعن نمیدونم پنج سال دیگه چطوریه. احتمالاً بعد از این‌که ارشدمو گرفتم ایران نباشم. احتمالاً هم هنوز ازدواج نکرده خواهم بود! ولی خب همه چی ممکنه با یه چیز کوچیک٬ نمی‌دونم عاشق شدن٬ شغل مناسب پیدا کردن یا هر چی به راحتی عوض بشه!

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

خب من که 5 سال پیش نبودم و با پستایی هم که بچّه‌ها می‌نویسن و خاطره‌بازیاشون و اینا خب نبودم در جریانشون تا هم‌حسیم عمیق و واقعی باشه :D

ولی اینجا میام حرفامو می‌زنم و میرم تا 5 سالِ بعد - که اگه شاید عمری باقی باشه و البته تو این سایت هم بیام و بازم البته اگه اینجارو یادم بمونه!! - وقتی اومدم و اینارو دیدم، ببینم که تا چه اندازه پیش‌بینی‌هام درست بودن.

خب الان یه جورایی در عنفوانِ 19 سالگی‌ام و 5 سالِ بعدِ من میشه 24 سالگی.
مسلّماً درس‌هام تموم میشن تا اون موقع و باید برای گرفتنِ تخصّصم اقدام کنم.شایدم حالا نخوام بگیرم :-"
اینجا دوستای زیادی دارم که خب ممکنه تا اون موقع هم ارتباطمون حفظ شه و حتّی پررنگ‌تر بشه و چندتایی‌شون رو هم از نزدیک ببینم.
شایدم عدّه‌ایشون ازدواج کنن و حالا مارم دعوت کنن مثن :-" :D
در کل 5 سالِ بعدِ الآنِ من، برام خیلی خفن و متفاوت نخواهد بود و تنوّعِ خاصّی تو زندگیم پیش نخواهد اومد. یه روالِ خیلی ساده و عادی که بخشِ زیادیش احتمالاً باید تو درس و دانشگاه خلاصه بشه و ارتباطاتِ مجازی و روزمرگی‌هایی که همه‌مون داریم.

در موردِ سایتِ سمپادیا بخوام بگم، خب این تمِ سبز-آبی همچنان استوار پابرجا می‌مونه :))
تعدادِ اعضای سایت هم دیگه باید به بالای 30 هزار نفر برسه دیگه!
حرف بزن هم همچنان خاص‌ترین و پربازدیدترین تاپیک خواهد موند.
حدسِ صددرصدی: همین موقع 5 سالِ آینده، اوّلین کسی که این تاپیک رو با پست دادن میاره بالا، کاربرِ قدیمی نخواهد بود :-"
محمّدمطهری هم زن می‌گیره صددرصد :)) ملکه‌ی سایت :))
و خب منم همین الان چرخ‌دنده‌هارو ترکوندم دیگه. حالا 5 تا هم فک نکنم به یک سال هم بکشه که پُر بشن. امتیازم هم که 5رقمی میشه :D
دیگه حدسی ندارم که بزنم! همینا دیگه...

امروزم که 11 فروردین 94ئه و من سالِ 99 !! ببینم یادم می‌مونه اینو یا نه ؛؛)

+

31 مارس 2020
براي جشن تولد 13 سالگي سمپاديا ملت در حال دادن وويس ميباشند
هم اكنون خبري به دست ما رسيده كه حاكي از آن است كه احمد جنتي سكته اي خفيف را رد كرده
حال ايشان مساعد گزارش شده است
بعد یه تاپیک کنار "عکس بچگی کاربران" میزنن , به اسم "عکس بچه های کاربران"

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

5 سال دیگه من بازم مشغول درس خوندنم درسام تموم نشدن :))
ازدواج هم که فک نکنم پنج سال دیگه من هنوز بچم :))

اگه من پنج سال پیش اینو مینوشتم قطعا مینوشتم که پنج سال دیگه من دانشجوی برق شریفم :)) ینی در این حد کل مسیر زندگی من عوض شده :D

خب تا پنج سال دیگه هم زندگیم یکنواخته احتمالا :rolleyes:

بالا