• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اکتشافات شما در سمپادیا

• شروع کننده موضوع NEO
  • تاریخ شروع
  • شروع کننده موضوع

NEO

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
رشته دانشگاه
مهندسی نفت
سمپادیا به لطف کاربرانش دارای بیش از ۸۰۰ هزار ارسال در قریب به ۱۳۵۰۰ تاپیک مختلف در سطح انجمن‌های گوناگونشه.
این وسعت و تنوع بسیار زیاد تاپیک‌ها که حاصل ساعت‌ها سعی و تلاش اعضای سمپادیا طی سالیان مختلفه، مطمئنا برای خیلی‌ها جذابیت خاص خودش رو داره.
بعضی از این تاپیک‌ها جنبه‌ی علمی یا سرگرمی دارن، بعضی‌ها مسابقه یا فراخوان یا اصطلاحا مناسبتی‌ان و بعضی‌های دیگه خوب صرفا یه تاپیک قدیمی با یه سری از اعضای قدیمی، با کلی خاطره از اون دوران هستند.
اگر جزو کسانی هستید که علاقه دارند صفحات قدیمی انجمن‌های مختلف رو وارسی کنن و بحث‌های قدیمی رو بخونن و موضوعات جدید کشف یا صرفا با موضوعات قدیمی‌شون تجدید خاطره کنن، اینجا جاییِ که ما از شما میخوایم اکتشافاتتون رو با دیگر اعضای سایت به اشتراک بذارید.

پ.ن: اشتباه نکنید. هدف این تاپیک شبیه یک موضوع در انجمن خاطرات نیست که صرفا بیایم و خاطره‌نویسی کنیم.
اینجا میخوایم تاپیک‌های قدیمی مفید و پرمحتوا(حالا در هر انجمنی) که در گذشته بسیار فعال و پربازدید بودند رو به سایرین معرفی کنیم تا اگر هنوز هم پتانسیل فعالیت دارند فعالشون کنیم و اگر هم نه که صرفا باهاشون آشنا بشیم و ارسال‌هاشون رو بخونیم و نذاریم همچنان خاک بخورن.[nb]کل هدف تاپیک همینه در واقع.[/nb]

پ.ن۲: قدیمی‌های سایت که الان دارن این موضوع رو میخونن مطمئنا اینجا حرف‌های زیادی برای گفتن دارن پس هرچه زودتر دست‌به‌کار بشید و بگردید و لینک تاپیک‌های قدیمی که فکر میکند جالبه رو پیدا و به بقیه معرفی کنید تا ما هم از تجربیات شما استفاده کنیم. :د

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0
پاسخ : اکتشافات شما در سمپادیا

بعداً هم میام و اضافه می‌کنم تاپیک هایی رو که از نظرِ خودم جالب بودن.
ولی در حالِ حاضر فراماسونری رو پیشنهاد می‌کنم.

+ فرشید می‌تونه تو این تاپیک حرف‌های خوبی برای گفتن داشته باشه و تاپیک‌های خوبی رو معرفی کنه. چون همین چن وقت پیش بود که دیدم دوباره تاپیک‌های قدیمیِ خودش رو با نظردادن احیا کرد و اورد بالا. که خیلی موضوعاتِ جالبی داشتن. به علاوه این که از قدیمی‌ترین‌هاست.

Sarina_ahm

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين یکـــ
شهر
جَهــان / ٢
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
علوم پزشكى اصفهان
رشته دانشگاه
پزشكى
تلگرام
اینستاگرام

از گفت و شنود، تاپيكـ كار زن در خارج از خانه كه از جمله بحثهايى بود كه روى نظر شخصى خود من تاثير قابل توجهى گذاشت.
از نظرات و پيشنهادها تاپيكـ 5 سال ديگه تو سمپاديا چه خبره ؟ كه اتفاقا مال حدود ٥ سال پيش هم هست، نگاه كردن بهش خالى از لطف نيست.
و اين ٢ تا تاپيكـ كه شايد خيلى داغ نبودن، ولى در زمان و انجمن خودشون براى من چالش برانگيز بودن.
چرا ارزش اجتماعى رفتگر و مهندس يكسان نيست؟
با ١٠٠ هزار تومن چيكار ميكنى؟ و مشتقاتش.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

من اوايل از بخش فراسرشت مي ترسيدم .ولي كلا چيزاي جالبي توش كشف كردم و تقريبا تو اين انجمن خيلي چيزا كشف كردم ،
كلش زير خاكيه و همشم جالبه حالا نمي دونم چقد بقيه به اينجور چيزا باور دارن،،،، بعدا تاپيكاييش كه از بقيه باحال تر بودن رو ميزارم .
فرافكني

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

من با این تاپیک خیلی خندیدم
یادش گرامی باد :))

آقا داماد چیکاره ان؟
-تو بخش پیغام خصوصی سمپادیا بیشتر خود سمپادیا فعالیت دارند!!!

آقا داماد چیکاره ان؟

==========
بعدا اگه شد اضافه می کنم

بالا