• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سؤالات و مشکلات در استفاده از سایت

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار
پاسخ : سؤالات و مشکلات

نمیدونم این که شما ستاره داری چرا این فکرو بهت تلقین میکنه ک منی که ندارم یه وحشی ام ک از پشت کوه اومدم افتادم وسط سمپادیا و هر عیبی ک گوشزد میکنم من رو انسان پست تری میکنه تو نگاه شما یا امثالت و تو هر تاپیکی ک مشکلا رو میگم هر کسی ک خطابم هست یا نیست میاد و به راحتی خودشو دخالت میده؟ فکر میکنم این درست نیست.
ضمنا من نگفتم بردارید تاپیک صندلی داغو. هرکی خواست بره اونجا پست بده. اما دلیل نمیشه ک تمام ارسال های دیگه انجمن زیر بار سنگین ارسال های این تاپیک گم بشه. داری زور میگی اما ازت طرفداری میشه چون ستاره داری و این پست منم دیسلایک میخوره چون ندارم و شاید چون دوستی ندارم. همون دوستانی ک اسمشون توی چند تا پست اخیر من لیست ثابت دیسلایک ها بودن و تو جواب های پست من لایک برای اونا.
این روشی ک پیش گرفتید درست نیست! تا یکی حرف میزنه، من فولانم تو خفه شو. اه

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

دعوا نکنید آقا.
شما به جای آخرین ارسال ها از نخوانده ها استفاده کنید، توی اونجا تاپیک های به روز شده لیست می‌شن و ارسال های یه تاپیک خاص صفحه رو پر نمی‌کنه.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از Bahar_R :
دعوا نکنید آقا.
شما به جای آخرین ارسال ها از نخوانده ها استفاده کنید، توی اونجا تاپیک های به روز شده لیست می‌شن و ارسال های یه تاپیک خاص صفحه رو پر نمی‌کنه.
من مشکلم این نیست که نمیتونم ارسال های دیگرانو ببینم. مشکلم یه انجمنیه مثل عکاسی ک من توش پست میدم و میره زیر پست های صندلی داغ و دیده نمیشه تاااااااااااا .............. زمانی که نفر بعدی تو عکاسی پست بده و بقیه بیان پست منم ببینن.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

دوست عزیز! خودتون شاهد هستین که اینجا حتی «کاربر کاملا جدید و ستاره ندار!» هم میاد و انتقاد می‌کنه یا سوال می‌پرسه. ما چطور جواب می‌دیم؟ می‌گیم برو بابا من خودم فلانم تو خفه شو؟! کی تصور کرده شما اونجوری هستی؟! :|

انتقادِ شما، انتقادِ «به جا»یی نبوده. این که «ارسالِ شما» تو بار سنگینِ ارسال‌های صندلی داغ گم بشه، تقصیرِ صاحب صندلی نیست! تقصیر ما و دیگران هم نیست! به شانس شما بستگی داره! الان شما مثلا تو انجمن عکاسی، عکس بذاری. دوس داری بقیه بیان ببینن، ولی یهو می‌بینی 20 نفر اومدن تو حرف بزن پست گذاشتن. شما میای می‌گی: «اه، چه وضعیتیه؟ پست من کاملا به فنا رفت!» ؟ کسی که باید عکس شما رو ببینه، خودش میاد و میبینه. به انجمن های مختلف سر میزنن کاربرا. نگران نباشین! چیزی رو از دست نمیدین با این وضعیت! به همین دلیله که پست شما دیس میخوره و پست کسایی که جوابتونو میدن هم لایک. حرفی که زدم، اگه بازم ایرادی داره مطرح کن و بگو تا جواب بدیم. مورد هم داریم که کاربری که ستاره هاش از شما کمتره هم اومده یه نقدی کرده، دوتا مدیر کل هم بهش لایک دادن!! پس دیدتون رو عوض کنین لطفا.

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

خب فعالیت انجمنا یکسان نیست. نمیشه که بیایم به زور یه سری تاپیک رو بلد کنیم.
انجمن عکاسی مخاطب های خودش رو داره که می‌رن میبینن. علاوه بر اون دیده ها نشون نمیده وقتی صندلی داغ هست پست های بقیه تاپیکا خاک می‌خوره. همه از طریق آخرین ارسال ها که انجمن رو چک نمی‌کنن. فکر کنم نخوانده ها یا پاسخ ها حتی بیشتر هم چک بشه.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از The Merovingian :
دوست عزیز! خودتون شاهد هستین که اینجا حتی «کاربر کاملا جدید و ستاره ندار!» هم میاد و انتقاد می‌کنه یا سوال می‌پرسه. ما چطور جواب می‌دیم؟ می‌گیم برو بابا من خودم فلانم تو خفه شو؟! کی تصور کرده شما اونجوری هستی؟! :|

انتقادِ شما، انتقادِ «به جا»یی نبوده
عکس العمل شخص خود شما به تک تک پست های انتقاد من طبیعیه؟ هرجا من حرفی زدم خودتو دخالت دادی و اینطوری هم شروع کردی:
به من مربوط نیست ولی ...
من نمیدونم ولی ...
مسوولیت من جواب دادن اینجا نیست ولی ...

بعد این که من میام و خواهش میکنم "اگه میشه بردارینش" + دخالت شخص شما و لایک های پستت و دیسلایک های پست من به صورت هماهنگ واقعا آزار دهنده ست. اونم از طرف یه سری افراد ثابت. شما سعی کن نگرشتو تغییر بدی و برای دیگران هم ارزش قائل شی. من یه اعتراضی کردم به مدیر گزینی و نتیجه هم همونی شد که گفتم. رفتم چک کردم دیدم بارها و بارها هم تکرار شده این اتفاق و اهمیت داده نشدن به اعتراض ها. پس من دیگه هیچی نمیگم هرچی میخواید بگین شما. فایده ای نداره ...

جالب قضیه اونجاست که میای و میگی "هیچ حق اعتراض دیگه ای نداری" و بولدش هم میکنی :) من از امروز فعالیتمو ده برابر می کنم تا ستاره هام اندازه شما بشه. توی تاپیک مدیر گزینی بعدی ببینم جوابتون چیه :)
آیا اون موقع هم من "تدبیر و حکمت" !!! کافی برای "مدیریت انجمن عکاسی، زیر مجموعه انجمن هنر، زیر مجموعه انجمن های گفت گوی سمپادیا، زیر مجموعه سایت شخصی سمپادیا! که تازه به قول بهار که مخاطبای خاص خودشو داره و تعدادشون بالا نیست" رو دارم یا نه.

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از آقافریبرز :
من از امروز فعالیتمو ده برابر می کنم تا ستاره هام اندازه شما بشه. توی تاپیک مدیر گزینی بعدی ببینم جوابتون چیه :)
آیا اون موقع هم من "تدبیر و حکمت" !!! کافی برای "مدیریت انجمن عکاسی، زیر مجموعه انجمن هنر، زیر مجموعه انجمن های گفت گوی سمپادیا، زیر مجموعه سایت شخصی سمپادیا! که تازه به قول بهار که مخاطبای خاص خودشو داره و تعدادشون بالا نیست" رو دارم یا نه.

حتماً این کارو بکن :)

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

امیر ، ببین ، بار ها و بار ها شده ، که مثن ما ها خواستیم مسابقه ای چیزی بذاریم ، خب ؟
بعد میدونی چه چیزایی رو مد نظر قرار میدیم ؟
اینکه مثن توی اون بازه ی زمانی ، آیا تاپیکی مثل صندلی داغ ، یا مثن شب نشینی ، یا مشورت برای انتخاب رشته یا چیزایی شبیه به این که به صورت غیر معمولی توش پشت سر هم و زیاد پست داده میشه ، داره برگزار میشه یا نه ! چرا ؟
چون به قول تو ، اینقدر توی اینجور تاپیکا پست زیاد داده میشه ، که تاپیک و مسابقه ی ما میره زیر ، دیده نمیشه اصن ! پس میذاریم بعد اون بازه ی زمانی و بعدش مثن مسابقه رو میذاریم ! (مطمئنا قبول داری که مسابقه خیلی مهم تر از یه پست هست دیگه ؟ و اینم قبول داری که نیاز به دیده شدن خیلی بیشتری داره دیگه نسبت به یه پست ؟)
هیچ وقت نشده بیایم اینجا بگیم آقا صندلی داغ رو ببندین ، یا مثن شب نشینی و فلان چیز رو کلا ببندین ، چون ما یه مسابقه میخوایم بذاریم ، باید همه ببینن و هی تاپیک بیاد بالا ! چون اصلا منطقی نیست ! اصلا منطقی نیست ! بعد مثن کسی که صندلی داغ داره ، بیاد اینجا اعتراض کنه که اصن پستای من دیده نمیشه و اینا ، چی ؟:د
اینکه امین میاد جوابت رو میده ، اولا مثل هر فرد دیگه ای حق این رو داره که نظر بده ، همونطور که هر کسی حق انتقاد و اینا داره ! دوما اینکه برای احترام و اینکه لحن خوب و آرومی داشته باشه میاد میگه " به نظر من " ! نباید اینجوری برداشت کنی که بهش ربطی نداره ! خب بنده خدا داره جواب میده ، درست هم جواب میده ، منطقی هم جواب میده ، لحنشم خوبه ، چرا اینجوری میکنی خب ؟
راه حلی که هست ، اینه که یا کلا آخرین ارسال هارو برداریم (که اینجوری فقط اگه یه جایی پر بازدید هست ، کم میشه ازش ، ولی جایی که کم بازدید هست ، زیاد نمیشه تعداد بازدیدکننده هاش !) یا اینکه اگه خیلی پستمون حیاتی هست ، صبر کنیم یه موقعی بدیم که سایت آرومه و ملت رو یه قسمت فوکوس نکردن یا اینکه مثن تاپیکایی مثل صندلی داغ و حرف بزن و اینا رو طبق پیشنهادت از آخرین ارسال ها برداریم ، که خب اصن جالب نیست بنظرم.

cid

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ،ری
شهر
تهران
رشته دانشگاه
معماری
تلگرام
اینستاگرام

یه فکری به حال انجمن المپیاد ها بکنید
مخصوصا فیزیک.
هفته ای یکی دوتا پست! یه مدیر درست حسابی بزارید یکم رسیدگی کنند
مرسی!

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از four :
یه فکری به حال انجمن المپیاد ها بکنید
مخصوصا فیزیک.
هفته ای یکی دوتا پست! یه مدیر درست حسابی بزارید یکم رسیدگی کنند
مرسی!

انجمنهای المپیاد همیشه همینجور سوت و کور بوده :-<
ینی مودیر هم باشه خیلی بالا نمیاد چون مخاطبهاش کمن .

بعد برای المپیاد هم جدا این تابستون مودیرگزینی گذاشتیم اما نیروی مناسبی پیدا نکردیم !

در کل بازم سعی میکنیم یکیو پیدا کنیم اما بعید میدونم حل شه .

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

ساعت سایت ی حدود 5دقیقه عقب نیستش؟ من هرچی میبینم جور در نمیاد :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

ملاک ستاره ها چیه؟
فک کنم یکی حواستون نبوده زیاد دادینا.... چن من تازه ستاره دومم رو گرفتم.

+انجمن فیزیک غصه نخور،خودم فعالیتامو زیاد میکنم،دختر خوبیم میشم،مدیر میشم

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

فکر میکنم ملاک ستاره زمان و تعداد پست هست. که هر کدوم مرز داره و از هر مرزش ک رد شی یه ستاره میده
ستاره قبلیتو به خاطر پست هات گرفتی و جدید رو به خاطر مدت زمان حضورت در انجمن، احتمالا

ساعت سایت برای من که درسته! :-?

++++
امکانش هست تاپیک هایی که بسته شدن، مثل : "اسم اسم ... :د" و دلیل بسته شدنشون اسپم بودن اون تاپیک ها و یا بی ربط بودنشون بوده کلا پاک کنین؟ چون خیلیا خیلی از ستاره هاشون رو از طریق همین انجمن ها گرفتن.

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
ملاک ستاره ها چیه؟

یکم پیچدس ی الگوریتم از مدت زمان و تعداد پست ها باهم :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

در جواب اقا فریبرز:
تاثیر تعداد پست توی ستاره ها ب نسبت مدت حضور خیلی کمتره, فکر نکنم کسی با ارسال تو اون تاپیکا ستاره گرفته باشه, بشهصه وقتی ح.ب ها شمارش نشد حدود ۲۰۰ تا پست ازم کم شد ولی ستاره هام تغییری نکرد.

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
ملاک ستاره ها چیه؟

ستاره قرمز یکیش همینجوره فک کنم :د زود میاد :د

مال من قبلنا همینجور شد قرمزم :د

× خیلی قبلنا پست خیلی تاثیر داشت اما ایلیا راست میگه الان بیشتر مدت زمان تاثیر داره تا پست . مثلن نگاه این خاک خورده ولی 129 تا پست داره :

http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=16153

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از زﮩرا :
جریان چیه ؟؟ الان کاربر حرفه ای بودم بعد دوباره شدم نیمه حرفه ای؟؟؟ :))

قابلیت برگشت هم داره ؟؟؟
تاپیک اسم اسم اینا حذف شدن طبیعتا اونجا پست داشتین ستاره هاتون بر میگرده نسبت به تعداد پست های حذف شده :-"

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از The Sustainables :
تاپیک اسم اسم اینا حذف شدن طبیعتا اونجا پست داشتین ستاره هاتون بر میگرده نسبت به تعداد پست های حذف شده :-"

یا خدا :)) چند تا پست داشته اونجا ؟ :))

هم اسم اسم حذف کردم هم عدد بازی..

دو تا تاپیک :D

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

چی میگین بابا ؟؟؟ کلا ارسالام بوده 508تا الان شده 498تا کلا 20تابوده دیگه چرا توطعه چینی میکنین تو ایام الله دهه فجر ؟؟؟ :-"

نام مرکز سمپاد
ضروری
شهر
ضروری
سال فارغ التحصیلی
0

به نقل از sadlove :
یا خدا :)) چند تا پست داشته اونجا ؟ :))

هم اسم اسم حذف کردم هم عدد بازی..

دو تا تاپیک :D

عدد بازیِ بیچاره :-< اونو دیگه چرا حذف کردی؟ بازی ریاضی بود دیگه :/ به معما و هوش هم ربط داشت. تاپیک من پاسوزِ اون اسم اسمِ لعنتی شد و اسمش بد دررفت.

بالا