• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سمپادی های کرمان

.

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

دو تا نکته علی
یک اینکه با اینکه کلا مخالف ثابت بودن هشترودی بودم اما اینجا منظورم اصن اون برداشت بدی که کردی نبود
دو اینکه امیر حمزه خودش توی یه چهار تا پست قبل این نکته که ثابت بودین رو ذکر کرد :|
...
منم موافقم که نبودن به از ناقص بودن اما بازم میگم حالا که ما کارامون رو کردیم و رفتیم به تصمیمات دیگران که بعد از ما هستن احترام بزاریم
و اینکه همونجوری که گفتم بنا بر این موضوع که سال پایینتر ها دنبال برگزاری نیستن اشکال نداره قدیمیا خصوصا در مورد هشترودی که امکان پذیر تره دوباره برگزار کنن
عرفان هم اول امسال سعی کرد همایش رو برگزار کنه وقتی دید سال پایینا دنبالش نیستن منم همکاری خودمو باهاش کردم
شمام اینکار رو بکنین به نظرم (جمله اخر خطاب به هشترودیان)

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

البته در حد اینکه فقط نظر داده باشم..
منم کلا با طرز تفکر یا همه یا هیچ موافقم...
چون این دقیقا عکسه...یعنی سال بعد نمیشه سه گانه...سال بعد یا همین پل میمونه یا میشه هیچ...البته نظرات هسته هر مسابقه ای قابل احترامه <D=
ولی پارسال برای همایش هم خیلی سعی کردن اینجوری کنن که مثلا توی یه روز برگزار بشه یا همه رشته ها همزمان توی چن تا سالن کوچیک برگزار شه یا حتی تاریخش عوض شه
ولی ما تاریخ یه روز نزاشتیم عوض کنن(واسه این کار تا خونه ی یکی از مسیولا رفتیم پیش زن و بچش) :D اون نظراتشونم نزاشتیم اجرا کنن تازه سال قبل دو روز بود ما کردیمش سه روز =))
باز هم چون به شخصه این برام مهم بود دیگران به نظر هسته احترام بزارن بازم تاکید میکنم قطعا تصمیمی که گروه برگزاری یه مسابقه برای اون مسابقه میگیره بهترینه...و بقیه تنها حق دارن پیشنهاداتشونو بدن...
پ.ن: این مشکلا همیشه هست... هر تلاشی برا موندن اسم سمپاد قابل تقدیره...امیدوارم به فکر سال بعدیاتونم باشین و قدماتون اونقد محکم باشه که کار اونا به سختی شما نباشه...

سوما امسال سال دیگه میرن پیش که میخوان بخونن هیچی! و دوما ریاضی امسال هم کلا هیچ اعتقادی به مسابقه ندارن!(باهاشون صبحت کردم که میگم)!!اولا مون که دیگه برگزاری مسابقه ها رو یه امر بیهوده میدونن!!!!فقط ما دوما تجربی اینجا یکم اکتیو بازی در اوردیم!که هیشکدوم تصمیم نداریم سال سوممونو صرف اینجور کارا بکنیم

همین قدر بدونین که اگر سه گانه و هیچ مسابقه ی دیگه ای امسال برگزار نمیشد چیزی که شما به عنوان "فراموشی مسابقه ها" توی 4 سال آینده نگرانشین سال بعد برای مدرسه فرزانگان به وقوع می پیوست( :D)

هرچند قرار بود بحث تموم شه!ولی جا داره بگم

اگر این مسابقه به اسم پل ماکارونی خالی برگزار شه سال های بعد که پتانسیل برگزاری هیچ مسابقه ای درشون دیده نمیشه یه درصد هم احتمال بدیم فعال شن بین سه گانه و پل میان پل و انتخاب میکنن چون تحمل سختی ندارن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(میشناسم که میگم) و اینجاس که سه گانه میشه بر باد رفته

ولی اگر بگیم این مسابقه ی پل ماکارونیه که به جای سه گانه برگزار میشه سال های بعد اگر بخوان برگزار کنن میفهمن که این مسابقه ماهیتش چی بوده و درست برگزارش میکنن(ریاضی و نجوم و پل رو با هم)چون در این صورت خون سمپادیشون به جوش میاد!

نه اینکه ما خون سمپادی نداشته باشیم و نخوایم برگزار کنیم خب واقعا نشد....تز الکی هم نمیدم چون بچه های ما هم کمتر از هشترودی های سالای قبل تلاش نکردن!!این یکی واقعا نشد!!!

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

بیاین بحث همایش و مسابقه رو بیخیال بشیم... یه بحث جدید لطفا :-" :-"

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از PlusME :
دو تا نکته علی
یک اینکه با اینکه کلا مخالف ثابت بودن هشترودی بودم اما اینجا منظورم اصن اون برداشت بدی که کردی نبود
دو اینکه امیر حمزه خودش توی یه چهار تا پست قبل این نکته که ثابت بودین رو ذکر کرد :|
...
منم موافقم که نبودن به از ناقص بودن اما بازم میگم حالا که ما کارامون رو کردیم و رفتیم به تصمیمات دیگران که بعد از ما هستن احترام بزاریم
و اینکه همونجوری که گفتم بنا بر این موضوع که سال پایینتر ها دنبال برگزاری نیستن اشکال نداره قدیمیا خصوصا در مورد هشترودی که امکان پذیر تره دوباره برگزار کنن
عرفان هم اول امسال سعی کرد همایش رو برگزار کنه وقتی دید سال پایینا دنبالش نیستن منم همکاری خودمو باهاش کردم
شمام اینکار رو بکنین به نظرم (جمله اخر خطاب به هشترودیان)
راجب نکته اولت چیز خاصی بهت نمیگم :-" ولی راجب جمله آخرت اینکه مسابقه هشترودی یه مسابقه دانش اموزیه و قراره از طرف مدرسه علامه حلی برگذار بشه پس قطعا باید یه سری آدم ها تو مدرسه بخوان مسابقه برگذار بشه و یه سری از کارهاش رو انجام بدن مگرنه منِِ امیرحمزه خوشنام که نمیتونم برم مسابقرو برگذار کنم بعد بگم ها ها بچه ها بیاید مسابقه هشترودی از طرف امیرحمزه خوشنام مثلا :-"
و بسیار بار ها به دوستان سال پایینی گفتم که شما شروع کنید بقیش با خودم (و البته این پیشنهاد همکاریمون قطعا مثل بعضی ها نبود که بگیم هستیم و بعدش حتی سنگ اندازی کنیم :-")
به نقل از علــی[میم] :
نه امیر جان ، کاری رو که ما ب خاطرش خون دل خوردیم تا کشوری شه ، بهتره اصن برگزار نشه ، تا اینکه با یک سری بهونه و کم کاری جلوه ی خوبشو از دست بده ، توهین به مدرسه و سمپاد کرمان هم نباشه ظ، توهین به ماست این کار :|
البته صححبتات خیلی متنه و در نقدش چیزی در اینجا نمیگم ...
منم همین نظر رو داشتم گاهی اما همین که شاید شهر بودن امسالش کورسوی امیدی باشه برای اینکه در 2-3 سال آینده یهویی دوباره کشوری شه خیلی امید وار کننده بود که نرود آنچیز که بسیار بوده به ناگاه به باد :-"(مثلا من خیلی ادبیاتیم :-" )
و اینو هم باید در نظر داشت که به هر حال برگذاری این مسابقات وقت بسیار زیادی میگیره و طرز فکر هر کسی متفاوته و شاید یه نفر مسابقه خیلی کم اهمیت تر از درس و المپیاد و این برنامه هاش باشه ..... پس ارزش بذاریم براشون و عقایدشون دیگه

ولی خوب واقعا خوبه که بحث جمع بشه ......
به نقل از ♥乇しiShA♥ :
خیلی حرف پشتشونه!!!بیچاره آقای کربلایی!!اگر بدونه معلما ما چی ازش که نمیگن!!فقط یه جروبحثی بوده بین مدیر و ایشون که هیچکس هم آخرش نفهمید چی شد!فقط یه سری شایعه پیچید!!
:rolleyes:
چرا همچین آخه ...
نمیدونم چرا من نصبت به خانم عربنژاد احساس خوبی دارم به نظرم میرسه آدم خوب و کاری میتونه باشه X_X X_X فکر کنم بسیار در اشتباهم
اخه من شنیدم کلا نمیاد دیگه کربلایی و بجه ها ول معطل شدن با این اوضاع که :|

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

ولی خوب واقعا خوبه که بحث جمع بشه ...... :rolleyes:
چرا همچین آخه ...
نمیدونم چرا من نصبت به خانم عربنژاد احساس خوبی دارم به نظرم میرسه آدم خوب و کاری میتونه باشه X_X X_X فکر کنم بسیار در اشتباهم
اخه من شنیدم کلا نمیاد دیگه کربلایی و بجه ها ول معطل شدن با این اوضاع که :|

نه فک کنم معلم دارن ول معطل نیستن!!!
ولی به خاطر بچه ها هم که شده نبایدمیرفتن!!!!!!
بچهای فرز1 مشهد بردن اردوگاه خوب بود؟

چ فرقی میکنه مارو که دیگه اردوگاه نمیبرن!!! B-)

fa fa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
بچه های فرزانگان یه سوالی که من داشتم اینه که جریان آقای کربلایی چی شده ؟ :-? من صحبتای زیادی راحب این موضوع شنیدم :-? نمیان کلا دیگه برا دخترا یا ؟/ :-?
ینی هر سال سر نمایشگاه یا این مسابقه ها یه جروبحثی این جا پیش میاد :|

آقای کربلایی ک با پیشا ب مشکل خوردن با سوم ریاضیم ک ما باشیم شدیدن مشکل دارن و از نظرشون ما بچه های لوس و بی ادب و بی سوادی هستیم :-" احتمالن واسه ما هم نیان :D

Ayatay

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
kerman
مدال المپیاد
just biology
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
سلولی مولکولی

ببخشید میپرم وسط بحث ها ولی کاش شفیعی بااقای کارمد دعوا میکرد
کاش ایشونم میرفت

• لایک
امتیازات: fa fa

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

دوستان محترم آقای کربلایی بخاطر یه سری مشکلات دیگه تشریف نمیارن
یه معلم دیگه برای ما آوردن
جریان خاصی نبوده
بیخودی کشش ندید
جدیدا خیلی شایعات عجیب غریب میشنوم!

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

یکی شفیعی رو هم مینداخت بیرون خیلی هنر میکرد خب :-"

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از زﮩرا :
یکی شفیعی رو هم مینداخت بیرون خیلی هنر میکرد خب :-"
متاسفم
اما من تو این چن سال که با مدیرای خودمون و خانم شفیعی و خانم فتحی برخورد داشتم با همشون بحث و دعوا داشتم(حتی فتحی :D )
به جز خانوم شفیعی که برخوردشون همیشه متین و دلسوزانه بود
حتی وقتی سر یه بحثی کار بالا گرفت و به اداره کشید ایشون خیلی خوب برخورد کردن با قضیه تا حل شد
برخوردشون با دانش آموزان مدرسه خودشون و برنامه های دانش آموزی هم همیشه فعال بوده و من یکی به شدت ایشونو قبول دارم <D=
قدر خانوم شفیعی رو بدونین که انصافا خیلی فهمیده هستن و تلاش میکنن برا مدرسشون <D= <D=

پ.ن: همین چن وقت پیش رفتم اداره واسه مهر کردن برگه معافیت تحصیلی (میدونین که ما سربازیم نا سلامتی :D )
بعد ایشون نشسته بود داشت میگفت: یعنی چی یعنی شما حق بچه های مدرسه مارو دادین اونا....یکی هم روبروشون بود که شدت ترسیده بود بنده خدا) =P~

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
نه فک کنم معلم دارن ول معطل نیستن!!!
ولی به خاطر بچه ها هم که شده نبایدمیرفتن!!!!!!
چ فرقی میکنه مارو که دیگه اردوگاه نمیبرن!!! B-)
هتل نمیبرن دوباره تصمیم گرفتن ببرن اردوگاه
به نقل از فاطمه ف :

آقای کربلایی ک با پیشا ب مشکل خوردن با سوم ریاضیم ک ما باشیم شدیدن مشکل دارن و از نظرشون ما بچه های لوس و بی ادب و بی سوادی هستیم :-" احتمالن واسه ما هم نیان :D
احتمالا! صددر صد نمیاد باو :)) :))

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از PlusME :
متاسفم
اما من تو این چن سال که با مدیرای خودمون و خانم شفیعی و خانم فتحی برخورد داشتم با همشون بحث و دعوا داشتم(حتی فتحی :D )
به جز خانوم شفیعی که برخوردشون همیشه متین و دلسوزانه بود
حتی وقتی سر یه بحثی کار بالا گرفت و به اداره کشید ایشون خیلی خوب برخورد کردن با قضیه تا حل شد
برخوردشون با دانش آموزان مدرسه خودشون و برنامه های دانش آموزی هم همیشه فعال بوده و من یکی به شدت ایشونو قبول دارم <D=
قدر خانوم شفیعی رو بدونین که انصافا خیلی فهمیده هستن و تلاش میکنن برا مدرسشون <D= <D=

من نمیدونم واقعا رو چه حسابی اینو می گید ایشون ممکنه در هر فعالیتی بهترین باشند و خب من با این مشکلی ندارم اما ایشون واقعا بدرد مدیریت دبیرستان دخترانه نمیخورن...دوست ندارم اینا رو بگم ولی احتمالا شما اشتباه متوجه شدید همه شاگردای ایشون میدونن و حرف من نیست حرف رزومه کاریشون تو سه سالیه که مدیر ما هستن

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

#S-:
به نقل از زﮩرا :
من نمیدونم واقعا رو چه حسابی اینو می گید ایشون ممکنه در هر فعالیتی بهترین باشند و خب من با این مشکلی ندارم اما ایشون واقعا بدرد مدیریت دبیرستان دخترانه نمیخورن...دوست ندارم اینا رو بگم ولی احتمالا شما اشتباه متوجه شدید همه شاگردای ایشون میدونن و حرف من نیست حرف رزومه کاریشون تو سه سالیه که مدیر ما هستن
من فکر میکنم در حال حاضر بین چهار تا مدرسه مدیر شما از همه لایق تره

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از PlusME :
#S-:من فکر میکنم در حال حاضر بین چهار تا مدرسه مدیر شما از همه لایق تره

در زحمت کشی ایشون شکی نیست ولی خب یک سری ضعف ها هست که می پوشونه تلاش هاشونو :-" خدا قسمت میکرد مدیر شما میشدن ببینم این حرفو میزدید

#تموم کنیم بحث رو ...تا همین الان هم 3نفر به من پی ام دادن

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

به نقل از فاطمه ف :

دو در صد فک کن بیاد :D بهتررر :)) اصن اگه بیاد کی بهش احترام میزاره؟با اون ماجراها؟؟ :)) با اون اعتماد بنفسش....

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بعید میدونم کسی ایشون رو بشناسه...
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دانش آموخته دبیرستان علامه حلی( همین مدرسه ما) به تاپیک بزرگان سمپادی برید P:>

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1809.msg1320786.html#msg1320786

• لایک
امتیازات: MAHia

Robek

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شیراز_کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
شیراز
رشته دانشگاه
پرستاری

سلام دوستان.ببخشید.من زیاد نلیخام حرف بزنم .اخه دوباره دوس ندارم دیس بخورم
ویسپی جان،مامان،شوماها ک بیرون میرید بذار یکی مث من ک نمیتونه بیرون کلاس بره،به یه نون ونوایی برسه...درسته درس دادنش چنگی به دل نمیزنه اما از هیچی بهتره
راجع ب خانم شفیعی،من ایشون رو خ دوست دارم.درسته باهاش دعوام میشه:‏Dاما من مدیری رو ک انقد نگران بچه های قدر نشناس باشه تاحالا ندیدم.هرکی بود تاحالا دیوونه شده بود از دستمون..اگه نیتش واقعا پاک نبود از روی خیر نبود بچه هاش موفق نبودن.خداییش از دخترش ام البنین جان بیشتر بفکرمونه.انقد ک منو تو هفته میبینه.بچه هاش نمیبینه...واقعا ادم محترمیه...

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از PlusME :
بعید میدونم کسی ایشون رو بشناسه...
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دانش آموخته دبیرستان علامه حلی( همین مدرسه ما) به تاپیک بزرگان سمپادی برید P:>

http://www.sampadia.com/forum/index.php/topic,1809.msg1320786.html#msg1320786
آره دیگه فقط شما میشناسی ما ها هم از پشت کوه بلند شدیم اومدیم :|
به نقل از Daring :
ویسپی جان،مامان،شوما ک خلیلی میری بذار یکی مث من ک نمیتونه بیرون کلاس بره،به یه نون ونوایی برسه...درسته درس دادنش چنگی به دل نمیزنه اما از هیچی بهتره
راجع ب خانم شفیعی،من ایشون رو خ دوست دارم.درسته باهاش دعوام میشه:‏Dاما من مدیری رو ک انقد نگران بچه های قدر نشناس باشه تاحالا ندیدم.هرکی بود تاحالا دیوونه شده بود از دستمون..اگه نیتش واقعا پاک نبود از روی خیر نبود بچه هاش موفق نبودن.خداییش از دخترش ام البنین جان بیشتر بفکرمونه.انقد ک منو تو هفته میبینه.بچه هاش نمیبینه...واقعا ادم محترمیه...
منم یه چندین تا تایید بزنم بر این موضوع منم باهار و بارها در جاهای مختلف خانم فتحی رو دیدم که واقعا از جون و دل برای بچه های مدرسشون مایه میذاشتن ... و حتی در زمانی که ما داشتیم برای جشن فارغ التحصیلی همش تو دفتر مدیر کل بودیم اینور اونور از صبح تا شب تو ماه مبارک اینور و اونور میپریدیم و حتی جناب زینلی کوچیک ترین قدمی برای ما بر نمیداشتند و خانم ها عرب نژاد و فتحی هم کوچیکترین کمکی نمیکردن و همشون سنگ جلو کارهای مینداختن .... ایشون دم در اتاق آقای سعیدی بود فکر کنم منو دیدن بعد اگه اشتباه نکنم فامیل یکی از این مسولین رو هم پرسیدن از من خودشون رفتن تمام کارت هارو دادن شخصا دعوت کردن و تا اونجایی که بر میومد خیلی از کارهای این جشن رو خودشون به تنهایی و یا حداقل مقدار زیادی از کار هارو به نظر میرسید که ایشون میکردن ....
اصلا کاری هم نکنند همین که حضور داشته باشند واقعا نعمته :-" :-"
به قول معروف آدم تا وقتی نعمتی دوروبرشه خوبیش رو درک نمیکنه (;

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Daring :
ویسپی جان،مامان،شوما ک خلیلی میری بذار یکی مث من ک نمیتونه بیرون کلاس بره،به یه نون ونوایی برسه...درسته درس دادنش چنگی به دل نمیزنه اما از هیچی بهتره

خب خداروشکر لااقل مثل اینکه فقط من منتقد حرفاشون و نحوه برخوردشون هستم :)) من خیلی خوشحالم از اینکه ایشون هم به فکر ما هستن هم بفکر شما هستن :))

فقط من یه نکته ایو بگم و دیگه این موضوع رو تموم کنم با یک بار دیدن کسی نمیشه دربارش قضاوت کرد [nb] اواز دهل شنیدن از دور خوش است [/nb] اما خب من امیدوارم اشتباه با من باشه و حرف شماها همه راست باشه :))

بالا