• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
عزیزم خوبه یه سر به این معاونا و مدیر بزنین بپرسین که چ جوری پیگیری کردیم!!
نه خانومی اصلا بحث پایه و اینا مطرح نبود!!!!ما هم اگر پا پیش گذاشتیم از طرف شورای مدرسه بود نه سال دومیا که پیشنهاد خود سومیا بود که پیگیری کنیم بعد که همه ی شورا هم بیخیال شدن فقط من موندم اون وسط که اصرار به برگزاری داشت....
شما هم اگر دنبالش بودین یه چوری پیگیری کرده بودین که وقتی ما بهشون گفتیم گفتن همون یه دونش هم برگزار نمیکنیم میتونین برین توی بقیه شهرا مهمان بشین!!!!داشتن اعلامیه مسابقه ی بقیه شهرا رو جمع میکردن که بدن به ما دهنمونو ببندن!!
میتونین یه سری به اداره بزنین ببین دیگه ما چ بدبختی با اونا داشتیم!!!!که حتی خانوم عرب نژاد اونا رو هم دخالت داده بودن تو این مسئله و چ دردسری درست شده بود
شما پیگیری نکردین و این پیشنهاد اونا بود؟!واسه همین وقتی خانوم عرب نژاد عد از این که اولین پیشنهاد و خیلی مودبانه بهشون دادیم وقتی ما رو میدید در حالیکه ما هیچی نمیگفتیم یهو میگفتن"نمیخوام مسابقه برگزار کنم شما چیکاره این که به من میگین چیکار کنم؟"

همون دوست عزیزی که ازسومای ریاضی پیگیرش بود در جریان تکاپوی ما هست....اصلا خانوم عرب نژاد اسمی از اینکه میدیم به دوما هم نزده بود
تا همین چهارشنبه فک میکرد ما سومیم!

نه عزیزم ایشون گفته سال دومیاتونم ریاضیاتون علاقه ای ندارن!!!!و کاملا حقیقته!!ما وقتی تاییدیه رو گرفتیم اول به اونا گفتیم که اگر میخواین بیاین عهده دار بشین ک گفتن ما حوصله نداریم....سوما هم که قبلش به ما گفتن ما نمیخوایم!!
عرض کنم خودمم پیگیر بودم ولی اصلا درجريان نیستم.... :-" :-"
دقیقا پیشنهاد اونا بود باورت نمیشه برو از خانم ولادتی بپرس قشنگ درجريان همه کارا هستن حتی قرار شد وقتی این مسابقه برگزار میشه نگن مربوط به سه گانه هست و وقتی هم ما گفتیم نمیخوایم گفتن ميدن به اول دوما :|

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

عرض کنم خودمم پیگیر بودم ولی اصلا درجريان نیستم.... :-" :-"
دقیقا پیشنهاد اونا بود باورت نمیشه برو از خانم ولادتی بپرس قشنگ درجريان همه کارا هستن حتی قرار شد وقتی این مسابقه برگزار میشه نگن مربوط به سه گانه هست و وقتی هم ما گفتیم نمیخوایم گفتن ميدن به اول دوما
یکی دیگه بود که با بچه ها شورا هماهنگ کرد که بریم به مدیر بگیم.....
!!منم دلیلی نمیبینم دروغ بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!یه مسابقه همچین ارزشی نداره

اتفاقا خانوم ولادتی و حاجعلی زاده بودن که از پیگیری ماها حمایت میکردن و شاهد همه اتفاقاتی که واسه ما افتاد بودن و میدونن حرف خانوم مدیر از همون اولش تا دو هفته پیش برای برگزاری مسابقه نه بود حتی برگزاری یه دونش!بگذریم ار اینکه یه روز میومدن میگفتن برگزار میکنیم ولی یه چیز دیگه مثلا نجات تخم مرغ دوباره روز بعدش میگفتن نه اصلا حرفش هم نزنین!!!وقتی مدیر میگفت نه هیچی برگزار نمیکنیم معاونا ما میرفتن تو کلاسا اسم مینوشتن برای مسابقه لیستش هم میدادن دست من!!!!!!!!!!!!!!!! :-\

مگه آشه که شما نخواستین بدن به اونا؟؟اون دوما جونشون در اومد تو دفتر و اداره معروف شدن از بس این درو اون در زدن که فقط یه دونشو برگزار کنن!!بعدش میان به شما خیلی راحت میگن ما یکیشو برگزار میکنیم میخواین؟ و از اون طرف مدیر مدرسه به خاطر پیگیریمون جد و آباد ما رو میاره جلو چشممون؟؟؟
تو همچین جای بی برنامه ای این مشکلات هم بوجود میاد
نمیدونم شایدم بعد از اینکه ما تاییدی رو گرفتیم به شما پیشنهاد دادن که حالا بیاین سکان دار مسابقه شما باشین همه چی حل شد و ..... و سرماهم منت گذاشتن!!!!

اتفاقا قراره این مسابقه به عنوان شاخه ای از مسابقه سه گانه برگزار بشه!!مگه چ ایرادی داره؟!تا سال دیگه ششمین دوره ش به صورت کامل برگزار شه!!البته اگر مشکلات امسال اتفاق نیوفته

هرچی اتفاق افتاده اینجوری بود! اینکه اونا چی به شما گفتن و چ جوری با ما برخورد کردن زمین تا آسمون فرق داره و علتش هم خودشون میدونن!

اداره بر اساس شایعات با مسابقه ها مخالفت میکنه
مثلا من وقتی اول سال برای یه کاری رفتم پیش نماینده سمپاد بحث کشید به همینجا و اونم گفت اگه شما و دوستاتون پارسال دنبال این کار نبودین حتما مدال میگرفتین و اینکه خرج همایش 50_60 میلیونه :-\
تازه خوبه برا ما یه ریال هم پارسال خرج نکردن فقط پوسترا رو فرستادن اونم از لجبازی بود...یعنی ما گفتیم خودمون میفرستیم گفتن نه بدین ما میفرستیم... :|
اگه این شایعات در مورد خرج برگزاری و چیزای سایر الکی نپیچیده بود الان شاید اینقد مشکل نداشتین :-s

کاش فقط راجع به خرجش میگفتن!!!!!!!!!!!!!!یه چیزایی میگفتن کل سمپاد الان زیر سواله....

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
یکی دیگه بود که با بچه ها شورا هماهنگ کرد که بریم به مدیر بگیم.....
!!منم دلیلی نمیبینم دروغ بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!یه مسابقه همچین ارزشی نداره

اتفاقا خانوم ولادتی و حاجعلی زاده بودن که از پیگیری ماها حمایت میکردن و شاهد همه اتفاقاتی که واسه ما افتاد بودن و میدونن حرف خانوم مدیر از همون اولش تا دو هفته پیش برای برگزاری مسابقه نه بود حتی برگزاری یه دونش!بگذریم ار اینکه یه روز میومدن میگفتن برگزار میکنیم ولی یه چیز دیگه مثلا نجات تخم مرغ دوباره روز بعدش میگفتن نه اصلا حرفش هم نزنین!!!وقتی مدیر میگفت نه هیچی برگزار نمیکنیم معاونا ما میرفتن تو کلاسا اسم مینوشتن برای مسابقه لیستش هم میدادن دست من!!!!!!!!!!!!!!!! :-\

مگه آشه که شما نخواستین بدن به اونا؟؟اون دوما جونشون در اومد تو دفتر و اداره معروف شدن از بس این درو اون در زدن که فقط یه دونشو برگزار کنن!!بعدش میان به شما خیلی راحت میگن ما یکیشو برگزار میکنیم میخواین؟ و از اون طرف مدیر مدرسه به خاطر پیگیریمون جد و آباد ما رو میاره جلو چشممون؟؟؟
تو همچین جای بی برنامه ای این مشکلات هم بوجود میاد
نمیدونم شایدم بعد از اینکه ما تاییدی رو گرفتیم به شما پیشنهاد دادن که حالا بیاین سکان دار مسابقه شما باشین همه چی حل شد و ..... و سرماهم منت گذاشتن!!!!

اتفاقا قراره این مسابقه به عنوان شاخه ای از مسابقه سه گانه برگزار بشه!!مگه چ ایرادی داره؟!تا سال دیگه ششمین دوره ش به صورت کامل برگزار شه!!البته اگر مشکلات امسال اتفاق نیوفته

هرچی اتفاق افتاده اینجوری بود! اینکه اونا چی به شما گفتن و چ جوری با ما برخورد کردن زمین تا آسمون فرق داره و علتش هم خودشون میدونن!

کاش فقط راجع به خرجش میگفتن!!!!!!!!!!!!!!یه چیزایی میگفتن کل سمپاد الان زیر سواله....
از مرداد تا آذر باهاشون بحث کردیم و همون آذر این پیشنهاد رو دادن... اتفاقاً مسابقه رو آش فرض کردن تمام این حرفا زده شد واین مسابقه هیچ ربطی به سه گانه نداره!خانم ولادتی و حاجعلی هم در جریانن
شما هم فردا بیا مد واست درست توضیح میدم اینجا جای اینجور بحث ها نیست

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

به نقل از N@JMEH :
از مرداد تا آذر باهاشون بحث کردیم و همون آذر این پیشنهاد رو دادن... اتفاقاً مسابقه رو آش فرض کردن تمام این حرفا زده شد واین مسابقه هیچ ربطی به سه گانه نداره!خانم ولادتی و حاجعلی هم در جریانن
شما هم فردا بیا مد واست درست توضیح میدم اینجا جای اینجور بحث ها نیست
بعد از اینکه به شما گفتن نه و ما رو واد کردین ینی از آبان تا دو هفته پیش باهاشون بحث داشتیم
حالا که دیگه برگزار میشه
اوکی
see u

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

کم کاری؟؟ما؟؟؟کی گفته ما کم کاری کردیم؟ما از تابستون دنبال کارای سه گانه بودیم همه برنامه ریزیارو کردیم همه نقشارو نوشتیم تا روز مسابقه ما همه برنامه ریزیارو کردیم اون مشکلایی که باعث میشدن بچه ها برنده نشن و بررسی کردیم و برطرفشون میخواستیم بکنیم...بعد میایین میگین کم کاری؟(همین الانم همه برنامه ریزیا نوشته شده و هست واسه اثبات حرفمون میتونیم عکسشو بزاریم)
مدیر خیلی مستقیم گفتن به چه دردی میخوره این مسابقات؟دو روز طول کشید تا قانعشون کنیم این مسابقات به درد میخوره....
بهونه بعدی بودجه بود مدیر گفتن من دارم سیصد وهفتاد وپنج تومن از هزینه هر دانش اموز بابت تحصیلش میدم که همونجا سریع محسابه کردیم گفتیم از شهریه هر کس بیست تومن به ما بدید حله....
ببین ما که برنامه ریزی داشتیم که سه تا مسابقه رو به بهترین نحو توی قطب برگزار کنیم (با بودجه کم) (واقعا یه کادر فوق العاده داشتیم همه بچها خیلی قشنگ داشتن مسوولیت قبول میکردن)برگزار کردن یه مسابقه با یه رشته اونم تو چهار تا مدرسه واسمون مث اب خوردنه
اگه ما قبول نکردیم بخاطر این بود که نمیخواستیم ماهیت سه گانه رو خراب کنیم...سه گانه از همون اول سه گانه بوده....توی قطبم بوده....ما گفتیم اگه تو قطب با هر سه رشته برگزار میشه ما هستیم وگرنه نه...بخاطر ماهیت سه گانه
شما هم اگه میخواین مسابقه برگزار کنین...برگزار کنین خیلیم خوب..مدرسمونم حد اقل یه مسابقه داره...ولی خواهشا اسم مسابقه رو عوض کنین....سه گانه نه یه چیز دیگه....بزارید سه گانه همون سه گانه بمونه...
بخاطر تلاشای قبلیامون..نزارید سه گانه تموم بشه..نزارید یه عده چرند گو بگن فرزانگانیا عرزه نداشتن سه گانه رو کردن یه گانه..یه مسابقه دیگه برگزار کنین اینطوری بهتره کنار سه گانه یه مسابقه دیگه هم هست....اینطوری فرزانگانیا...زیر سوال نمیرن

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

آره
خوشال راست میگه
منم باهاش موافقم
اینکه برگزار نکنید خیلی بهتر از اینه که ماهیتشو خراب کنید
سه گانه به شما امانت داده شده
باید همونطوری که تحویلش گرفتید پسش بدید
نه ناقص

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

به نقل از خوشال...! :
کم کاری؟؟ما؟؟؟کی گفته ما کم کاری کردیم؟ما از تابستون دنبال کارای سه گانه بودیم همه برنامه ریزیارو کردیم همه نقشارو نوشتیم تا روز مسابقه ما همه برنامه ریزیارو کردیم اون مشکلایی که باعث میشدن بچه ها برنده نشن و بررسی کردیم و برطرفشون میخواستیم بکنیم...بعد میایین میگین کم کاری؟(همین الانم همه برنامه ریزیا نوشته شده و هست واسه اثبات حرفمون میتونیم عکسشو بزاریم)
مدیر خیلی مستقیم گفتن به چه دردی میخوره این مسابقات؟دو روز طول کشید تا قانعشون کنیم این مسابقات به درد میخوره....
بهونه بعدی بودجه بود مدیر گفتن من دارم سیصد وهفتاد وپنج تومن از هزینه هر دانش اموز بابت تحصیلش میدم که همونجا سریع محسابه کردیم گفتیم از شهریه هر کس بیست تومن به ما بدید حله....
ببین ما که برنامه ریزی داشتیم که سه تا مسابقه رو به بهترین نحو توی قطب برگزار کنیم (با بودجه کم) (واقعا یه کادر فوق العاده داشتیم همه بچها خیلی قشنگ داشتن مسوولیت قبول میکردن)برگزار کردن یه مسابقه با یه رشته اونم تو چهار تا مدرسه واسمون مث اب خوردنه
اگه ما قبول نکردیم بخاطر این بود که نمیخواستیم ماهیت سه گانه رو خراب کنیم...سه گانه از همون اول سه گانه بوده....توی قطبم بوده....ما گفتیم اگه تو قطب با هر سه رشته برگزار میشه ما هستیم وگرنه نه...بخاطر ماهیت سه گانه
شما هم اگه میخواین مسابقه برگزار کنین...برگزار کنین خیلیم خوب..مدرسمونم حد اقل یه مسابقه داره...ولی خواهشا اسم مسابقه رو عوض کنین....سه گانه نه یه چیز دیگه....بزارید سه گانه همون سه گانه بمونه...
بخاطر تلاشای قبلیامون..نزارید سه گانه تموم بشه..نزارید یه عده چرند گو بگن فرزانگانیا عرزه نداشتن سه گانه رو کردن یه گانه..یه مسابقه دیگه برگزار کنین اینطوری بهتره کنار سه گانه یه مسابقه دیگه هم هست....اینطوری فرزانگانیا...زیر سوال نمیرن
کسی منکر تلاش های شما نشد ولی پا پس کشیدنتون وقتی همه چی داشت حل میشد بد چیزی بود!داشتین خوب پیش میرفتین خیلیم زحمت کشیدن دستتون هم دردنکنه ولی یه اتفاقی افتاد حالا از طرف هرکی بود که همه رو ضد برگزاری این مسابقه کرد که راضی کردنشون برای یه مسابقه هم سه ماه طول کشید!!

راجع به ماهیت مسابقه هم خانوم ولادتی حرفایی داشتن که شماهم شنبه در جریانشون قرار میگیرین
لطفا بحثو دیگه اینجا ادامه ندین
این مسائل مربوط به فرزانگان 2 فقط!

commander

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
kerman

به نقل از Ромина :
آره
خوشال راست میگه
منم باهاش موافقم
اینکه برگزار نکنید خیلی بهتر از اینه که ماهیتشو خراب کنید
سه گانه به شما امانت داده شده
باید همونطوری که تحویلش گرفتید پسش بدید
نه ناقص

حالا گفتن فضولی نکنیم یه چیزی میگم دیگه تموم راست میگه این موضوع رو بین خودتون حل کنید
ولی چ ربطی داره!!واقعا چ فرقی میکنه؟؟برگزار نشه اسم سه گانه نباشه به فراموشی میره!!!

ماهیتش همونه اینکه دوتاش برگزار نمیشه دلیل نمیشه سه گانه ناقص شده باشه اینم جزیی از سه گانه س!سالای بعد کامل برگزارش کنین!!تعصبات الکی به جایی نمیرسونتون....

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از A.L.K.A :
حالا گفتن فضولی نکنیم یه چیزی میگم دیگه تموم راست میگه این موضوع رو بین خودتون حل کنید
ولی چ ربطی داره!!واقعا چ فرقی میکنه؟؟برگزار نشه اسم سه گانه نباشه به فراموشی میره!!!

ماهیتش همونه اینکه دوتاش برگزار نمیشه دلیل نمیشه سه گانه ناقص شده باشه اینم جزیی از سه گانه س!سالای بعد کامل برگزارش کنین!!تعصبات الکی به جایی نمیرسونتون....
ببینید این یه حقیقته
تعصب هم نیست
سه گانه یه امانته
حالا اگر کسی خواست این امانت رو ازش استفاده میکنه
نخواست هم دست نخورده میده به نسل بعد
همونطور که همایش اگر فقط در رشته ی زیست برگزار بشه ماهیتشو از دست میده و دیگه همایش نیست
اگر میخواید برگزار کنید که خوب خیلی خوبه
اگر نمیخواید برگزار کنید،نکنید
حرف من اینه که حالا که دارید فقط پلشو برگزار میکنید دیگه اسمشو نذارید سه گانه
بگین مسابقه ی پل ماکارونی
سه گانه چیز دیگه ایه
اینم چیز دیگه ایه واسه خودش
پس بحث تعصب نیست
من دیگه دخالت نمیکنم
شما هم به نظرم بهتره چیزی نگید که باز دعوا بشه
این بحثها بهتره توی پ.خ صورت بگیره
موفق باشید

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

ما که اسمشو نذاشتیم سه گانه!!!!
اسمش پل ماکارونیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط گفتیم امسال داره به جا اون برگزار میشه که اون فراموش نشه!هیچی برگزار نشه که خیلی بدتر از اینه که فقط یه شاخش برگزار بشه!!! :-\

اصلا میخواین برگزار نکنیم خیالتون راحت بشه!؟ماهیت اونم خراب نشه یه وقت!

آخرشم هرکار بکنیم ما میشیم مقصر که میخوایم زمینه رقابت و به اصطلاحی که خودتون بکار بردین یه دلخوشی رو درست کنیم

بازم تاکید میکنم!!!این موضوع رو خودمون حلش میکنیم!!!

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

دوستان، عزیزان من، شکوفه های باغ سمپاد، ما از انسجام تیم حرف می زنیم، شما بزنید تو سر و کلّه ی هم. واقعا لزومی داره دعواهای داخلی رو اینجا انجام بدین؟ واقعا لزومی داره بحثایی که مربوط به تیم برگزاری مسابقه و مدرسه اس، اینجا مطرح بشه؟ واقعا ضروریه؟

حالا هی وادار کنید آدمُ باز بیاد نصیحت طور حرف بزنه. :د

commander

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1
شهر
kerman

اصلا میخواین برگزار نکنیم خیالتون راحت بشه!؟ماهیت اونم خراب نشه یه وقت!
نه بابا برگزار کنین همایش که نمیذارن برگزار شه اینم به خاطر دلیلای مسخره قدغن کنین؟

ما که اسمشو نذاشتیم سه گانه!!!!
اسمش پل ماکارونیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! قط گفتیم امسال داره به جا اون برگزار میشه که اون فراموش نشه!هیچی برگزار نشه که خیلی بدتر از اینه که فقط یه شاخش برگزار بشه!!!
اصلا اسمش هم بذارین سه گانه!!دیگه همه اینو میدونن سه گانه چیه و چی شده امسال یه دونش برگزار شده چیزی از اصل سه گانه کم نمیکنه

بازم تاکید میکنم!!!این موضوع رو خودمون حلش میکنیم!!!

بله پس دیگه دخالت ماها موقوف!!!!
منم دیگه چیزی نمیگم مگر اینکه یکی دیگه بگه :-"

موفق باشید

(یکی بیاد بحثوعوض کنه)

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

با این حرفا ادم [فکر ]میکنه فقط مسابقه برگزار میکنین که اسم مدرستون بره بالا بگین ما برگزار کردیم ما خیلی شاخیم ما فلانیم و ،، اقا مسابقس دارین یه حس رقابت بین سمپادیا بوجود میارین یه حس همکاری خلاقیت و..
معظمه جان مرسی که زحمت میکشی و مثه خیلیای دیگه راحت طلب نیستی و فقط به فکر خودت نیستی.

ملت میگم اینجوری برخورد نکنین ادم از اون فکرا بکنه : lll
کی قضاوت کرد اخه!!

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

بالایی، لازمه دفاع کنم از بچه ها؟ گرچه من ایراد میگیرم که این دعواها و صحبتا "اینجا" انجام بشه، ولی مخالفشون به طور کلی نیستم. همه این کارا قطعا برای اینه که مسابقه در حد شأن خودش برگزار بشه. تلاش بچه ها، چه سوّم، چه دوّم، در هر حدی که باشه، قابل احترامه. اینکه بچه ها اصرار دارن سه گانه یا کامل برگزار بشه، یا کلا نشه، اتفاقا منم باهاش موافقم. تا وقتی نمی تونیم پیشرفت کنیم، لزومی هم نداره پس رفت کنیم. حداقلش اینه وضعیت قبلی رو حفظ کنیم. بعد هم اینکه شما دوّمی الان؟ بعد تاحالا توی چندتا از مسابقه ها و همایش های سمپاد شرکت کردی؟ تاحالا چندبار زحمت هر تیمی رو برای برگزای یه مسابقه یا همایش دیدی؟
اینقدر زود قضاوت نکن.

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
رشته دانشگاه

دوستان بخاطر بحثی که باید پ.خ صورت ميگرفت و من اینجا بحث کردم ازهمه عذر میخوام! (جمله بندی رو :)) زبان فارسی صفر :D)
ازهمه خواهش میکنم دیگه بحثی دراین مورد نکنن ما خودمون مشکلات بوجود اومده رو حل میکنیم مرسی :-" :-"

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

کاش بچه های مدرسه ما هم یکم پی گیر بودن لا اقل هشترودی رو در شهر برگذار میکردند :| :rolleyes: :-<
اصلا ما بهشون نمیگفتیم دارید شعن مسابقه و این همه چیز هارو پایین میارید و به واقع بنده به اینکه یاد ممسابقه پاک میشه معتقدم واین اعتقاد رو دارم که مدرسه ما احتمالا تا 4-5 سال آینده حداقل مسابقه و یا همایشی نخواهد داشت ... چون اینکه بچه ها بخوان سال دیگه یکی از این مسابقه ها و یا همایش ها برگذار کنند مثل این میمونه که بخوان یه مسابقه رو از 0 پایه گذاری کنند و به واقع این کار خیلی سخت تر از اینه که یه مسابقه ای که برگذار میشه رو گسترش بدید یا افزایش بدید و یا ....
به نظر من اینککه حتی یگانه مسابقه برگذار میشه خیلی خوبه خودش
..................................................
بچه های فرزانگان یه سوالی که من داشتم اینه که جریان آقای کربلایی چی شده ؟ :-? من صحبتای زیادی راحب این موضوع شنیدم :-? نمیان کلا دیگه برا دخترا یا ؟/ :-?

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

حالا همایش و سه گانه هیچی...
ولی بچه های هشترودی که همیشه ثابت بودن تقریبا و خرج خاصی هم ندارن و خرج خودشو در میاره هشترودی چرا نمیان برگزار کنن
اصن فرقی نداره به نظرم وقتی دانش آموزای مدرسه برگزار نمیکنن و نگران درساشوننن(اینم گلایه بود ~X( .. )
اشکالی نداره شما دوباره برگزار کنین...

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :
کاش بچه های مدرسه ما هم یکم پی گیر بودن لا اقل هشترودی رو در شهر برگذار میکردند :| :rolleyes: :-<
اصلا ما بهشون نمیگفتیم دارید شعن مسابقه و این همه چیز هارو پایین میارید و به واقع بنده به اینکه یاد ممسابقه پاک میشه معتقدم واین اعتقاد رو دارم که مدرسه ما احتمالا تا 4-5 سال آینده حداقل مسابقه و یا همایشی نخواهد داشت ... چون اینکه بچه ها بخوان سال دیگه یکی از این مسابقه ها و یا همایش ها برگذار کنند مثل این میمونه که بخوان یه مسابقه رو از 0 پایه گذاری کنند و به واقع این کار خیلی سخت تر از اینه که یه مسابقه ای که برگذار میشه رو گسترش بدید یا افزایش بدید و یا ....
بچه های فرزانگان یه سوالی که من داشتم اینه که جریان آقای کربلایی چی شده ؟ :-? من صحبتای زیادی راحب این موضوع شنیدم :-? نمیان کلا دیگه برا دخترا یا ؟/ :-?

خوبه حداقل اگر شما بیاین هشترودی رو در سطح شهر برگزار کنین کسی بهتون نمیگه ماهیت مسابقه رو بردین زیر سوال!!!!

واقعا اگر این برگزار بشه سالای بعد گسترشش بدن خیلی بهتره تا اینکه بذارن سال بعد بیان بعد از دوسال بگن سه گانه!!!!!

--------------------------------------------------
خیلی حرف پشتشونه!!!بیچاره آقای کربلایی!!اگر بدونه معلما ما چی ازش که نمیگن!!فقط یه جروبحثی بوده بین مدیر و ایشون که هیچکس هم آخرش نفهمید چی شد!فقط یه سری شایعه پیچید!!

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

البته در حد اینکه فقط نظر داده باشم..
منم کلا با طرز تفکر یا همه یا هیچ موافقم...
چون این دقیقا عکسه...یعنی سال بعد نمیشه سه گانه...سال بعد یا همین پل میمونه یا میشه هیچ...البته نظرات هسته هر مسابقه ای قابل احترامه <D=
ولی پارسال برای همایش هم خیلی سعی کردن اینجوری کنن که مثلا توی یه روز برگزار بشه یا همه رشته ها همزمان توی چن تا سالن کوچیک برگزار شه یا حتی تاریخش عوض شه
ولی ما تاریخ یه روز نزاشتیم عوض کنن(واسه این کار تا خونه ی یکی از مسیولا رفتیم پیش زن و بچش) :D اون نظراتشونم نزاشتیم اجرا کنن تازه سال قبل دو روز بود ما کردیمش سه روز =))
باز هم چون به شخصه این برام مهم بود دیگران به نظر هسته احترام بزارن بازم تاکید میکنم قطعا تصمیمی که گروه برگزاری یه مسابقه برای اون مسابقه میگیره بهترینه...و بقیه تنها حق دارن پیشنهاداتشونو بدن...
پ.ن: این مشکلا همیشه هست... هر تلاشی برا موندن اسم سمپاد قابل تقدیره...امیدوارم به فکر سال بعدیاتونم باشین و قدماتون اونقد محکم باشه که کار اونا به سختی شما نباشه...

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از PlusME :
حالا همایش و سه گانه هیچی...
ولی بچه های هشترودی که همیشه ثابت بودن تقریبا و خرج خاصی هم ندارن و خرج خودشو در میاره هشترودی چرا نمیان برگزار کنن
اصن فرقی نداره به نظرم وقتی دانش آموزای مدرسه برگزار نمیکنن و نگران درساشوننن(اینم گلایه بود ~X( .. )
اشکالی نداره شما دوباره برگزار کنین...

ببینید یک سوم خرج هشترودی هم در نمیاد خودش ، بعدم تنها همایش بود که هزینه ای دریافت نمیکرد فکر کنم ، حالا اینا مهم نیست ، این موضوع الان خیلی حرف بدی بود ، که تیم هشترودی ثابت بود و میبایست امسالم برگزار شه ، که دوست عزیز من باید بگم ، بعد از دوره ما کسی توانایی برگزاریش رو در حد ما نداشت که سه سال زحت کشیدیم براش ، تو اوج المپیاد و کنکورمون ، واقعاً دیگه چه پسر چه دختر دارین ضعف دوره خودتون نشون میدین که میاین میگین همون تیم قبلی که الان اکثرن شهر های دیگه هستن برگزار کنن ، یا کلن یک مسابقه ای رو نابود میکنین و بهانه میارین که ما فولان میخوایم کنیم .

مدیر و رییس سمپاد و هر کوفت و زهر مارِ لعنتی دیگم فقط بهونس ، ما سال عجله مسابقه برگزار کردیم ، که تهش جایزه مسابقه ها رو سکه بدلی بمون داد :| تیم سه گانه خانم ایرانمنش ، قشنگ بارکشی میکردن تا مسابقشون برگزار شد ، بعدش هرکی اومده بود شهرمون تا یه سال ازمون تعریف میکردن و بامون رفیق بودن :| ، قبول کنین عرضه نداشتین ، حالا هر قدر میخواین بزنین تو سر همو بیاین جلو ما بهونه بیارین :|

به نقل از الف میم یا را حا میم زا ها :

نه امیر جان ، کاری رو که ما ب خاطرش خون دل خوردیم تا کشوری شه ، بهتره اصن برگزار نشه ، تا اینکه با یک سری بهونه و کم کاری جلوه ی خوبشو از دست بده ، توهین به مدرسه و سمپاد کرمان هم نباشه ظ، توهین به ماست این کار :|

بالا