• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی
پاسخ : سمپادی های کرمان

دلگیر تر از همیشه باید به سری چیزا بگم
ای کاش که یکی نبود
یکی نبود که ریشه سمپاد رو بزنه
یکی که به هدفش رسید که الان دانش آموزان سمپاد... سمپادی نیستن
از اسم سمپاد یاد گرفتن فقط بزارن توی بیو اینستا و فیس اونم واسه کلاس...
حرفم از همیناییس که ادعاشون گوش فلک رو کر کرده ولی هیچی نیستن
کیفیت پایین و کمیت بالا
اونی که زد و سمپاد رو با خاک یکسان کرد حالا نیست ولی اثراتش توی مدارس به اصطلاح سمپاده
دیگه گذشت... اون دورانی که نفس کشیدن بچه ها خاص تر از دیگران بود
غمگین تر از همیشه وقتی هستم که یه چرخ توی حیاط مدرسه میزنم و کسایی رو میبینم که فقط واژه "افسوس" رو توی سر من داد میزنن
افسوس که یکی تو رو خدا بگه اینی که من میبینم چی داشته که آوردنش اینجا
دیگه کار من از ترس گذشته
مدیر کلی که فرق همایش علوم پایه و المپیاد های علمی رو نمیفهمه و این دوتا رو توی یه جلسه بزرگ قاطی میکنه
همچین مدیر کلی هست که یه نفرو میکنه مسیول سمپاد که از خودش بی لیاقت تره
دلم میخاد یه بار برگردم بهش بگم اخه ادم حسابی تو تا پارسال التماس اینو اون میکردی دو دقیقه ازت مشاوره بگیرن
حالا تز میدی که علوم پایه باعث شده ایکس به مدالش نرسه؟؟
اصن تو اگه عددی بودی که مشاور نمیشدی...
مدیری که از اونم بدتر...
مدیری که...
اشکم میگیره به خدا با دیدنش...
میگم ببین عاقبتمون چی شد
شاید نباید بگم
اما این وقتی من سال اول نماینده کلاس بودم مسیول انضباط اول ها بود
باهاش در ارتباط بودم
این آقا همون کسیه که وقتی معلم سر کلاس بود یهو بدون در زدن اومد وسط کلاس رفت پشت میز معلم غایبی ها رو پرسید و وقتی بچه ها خندیدن هر چی از دهنش در اومد گفت
بقیه ی تصورش با شما...
بد تر از این سیستم نابود
کسانی هستن که در منم منم و سمپاد سمپاد کردن دیگه کم نمیزارن
ولی نه واسه مدرسشون
نه واسه سمپاد
بلکه واسه ادعایی که از اون توی فیس و اینستا استفاده کنن
یکی نیس بگه ادم حسابی
پسر گل...
تو که اینقد به سمپادی که قاطی 150 نفر اومدی توش مینازی و زمین و زمان رو ترکوندی واسش یه قدم برداشتی؟؟
یه بار بغض کردی؟؟
یه بار دلت سوخته؟؟
یه بار تحقیر شدی؟؟
یه بار منت کشیدی؟؟
یه بار از نمرت گذشتی؟؟
یه بار شجاعت نشون دادی؟؟ اتهامای مختلف رو تحمل کردی؟؟
یه بار پیله زمین و زمان شدی واسه این اسم؟؟
یه بار ...
هر چند...
گفتم...
این سیستم نابود...دیگه امیدی بهش نیست...
ولی یه چیزی رو خیلی خوب میدونم
به خدا قسم...
در طول چند دوره همایش و هشترودی و سایر...
حتی یه سال
یه سال هم نبوده مدرسه بگه قدمتان بر چشم...
بیایید این شما و این بودجه
بیایید همایش و مسابقه برگزار کنید حالش رو ببرین
حتی یه دوره هم راحت برگزار نشده
همه دوره ها با زدن به این در اون در برگزار شده
خدا رو شکر همه بچه های هشترودی اینجا هستن گواهی میدن حرفای منو...
بابا هیشکی اینا رو دو دستی تقدیم دانش آموزان نمیکرد
دیگه از اون کاری که بچه ها نکردن واسه رسیدن به هدفشون
از خونواده هایی که همش فشار میاوردن که نکنین و مدرسه ای که تا روز برگزاری حتی... یه بارم یه به به چه چه نکردن به خدا...
حالا بهونه میارن که نشد و نشد...
عمرا هیچکدوم از شماها سختی که عرفان حاجملک واسه برگزاری پنجمین همایش کشیده بدونین
ولی من همین که یه گوشه شو میدونم بگم...
تو رو خدا نگید "نزاشتن" بگین "ما نتونستیم"

پ.ن: منظور از نفس خاص... خاص بودن در تمامی زمینه هاست و نه فقط مسابقات

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
قبولی در مرحله دوم المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه
ریاضی :x

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
اوکی یاسی جون خودتو کنترل کن!! :D

بچه ها توجه:
ما از اول سال خیلی رو مخ مدیرمون رفتیم که اجازه بده سه گانه برگزار بشه که ایشون معتقد بودن به دلیل کمبود بودجه نمیشه برگزار کرد اگر میخواین برگزار بشه باید مسابقه فقط بین دوتا مدرسه فرزانگان باشه!!!تا خرج کمتری بر داره
بچه های ریاضی ماهم زدن به اون در و گفتن به درک نمیخوایم اصلا برگزارش کنین!!!و پا پس کشیدن!

ول خب باز به رایزنی( :D)ادامه دادیم تا خانوم مدیر!!!!!راضی شدن که یه دونش برگزار کنیم!!(سه ماه تمام جامون تو دفترش بود!!در این حد :-")

بالاخره امسال پل ماکارونی برگزار میشه در سطح شهر کرمان الانم سایت رو داریم راه اندازی میکنیم پوستر هم به زودی آماده میشه و به دست مدرسه ها میرسه!!!

Finish
کاش ریاضیش برگذار میشد

برادر بالایی.... عزیزم یکم آرومتر باش ...
خوب نیست اینقدر تند بودن (;
تازه برا فشار خونتم خوب نیست ... کنکوری هم که هستی دیگه وا ویلا

• لایک
امتیازات: MAHia

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
باختم بهش... :دی
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

سه گانه، علوم پایه، هشترودی. 8>

پ.ن: یاد بگیریم این رو، با داد زدن، با "من من"، "سمپاد سمپاد"، "قدیما فلان"، "بچه های قبلی فلان" کردن، به جایی نمی رسه هیچی. باید "خودتون" بخواید. خودتون.

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مـَهیا :
سه گانه، علوم پایه، هشترودی. 8>

پ.ن: یاد بگیریم این رو، با داد زدن، با "من من"، "سمپاد سمپاد"، "قدیما فلان"، "بچه های قبلی فلان" کردن، به جایی نمی رسه هیچی. باید "خودتون" بخواید. خودتون.
اتفاقا اگه بعضیا یکم از قبلیاشون یاد میگرفتن خیلی بهتر میشد...
اگه هر سال سکوت نمیشد و انتقال حقایق کامل انجام میشد این چرخه ناقص و معیوب این سه مسابقه که هر سال انگار داره برای بار اول اتفاق میفته نبود...
..
پ.ن: راستی جملتون یکم ابهام داشت همزمان قدیما و جدیدا رو مخاطف قرار دادین که به لحاظ زبان فارسی غلطه.. :-"

Yasaman.k

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان شعبه2
شهر
کـرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

پرواز حتی :|

----------
یه ذره دقت کنین الان سال چهارمیا که درگیر کنکورن، سال سومیا هم بیشتریا برای کنکور میخونن به جز یه عده محدودی که:

[/quote]
به نقل از ♥乇しiShA♥ :
بچه های ریاضی ماهم زدن به اون در و گفتن به درک نمیخوایم اصلا برگزارش کنین!!!و پا پس کشیدن!
سال دومیاتونم تا اونجایی که من خبر دارم ریاضیا که کلا هیچ علاقه ای به این مسابقه ها ندارن، تجربیا هم یه عده باز محدودی !

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

به نقل از PlusME :
اگه هر سال سکوت نمیشد و انتقال حقایق کامل انجام میشد این چرخه ناقص و معیوب این سه مسابقه که هر سال انگار داره برای بار اول اتفاق میفته نبود.....
پ.ن: راستی جملتون یکم ابهام داشت همزمان قدیما و جدیدا رو مخاطف قرار دادین که به لحاظ زبان فارسی غلطه.. :-"

البته باید یه چندتا چیز رو مشخص کنی که 3 مسابقه گزینه مناسبی نیست چون یکیشون همایشه و در قالب مسابقات نیست پس بهتر بود بگی مسابقات و همایش ها ...
در ثانی من نمیفهمم تو هشترودی وقتی در 5 دورش 2 تا کادر بودن که تو دوره سوم کادر قبل و جدید مشترک بودن و در دوره آخر یه تعدادی که میتونستند سال بعد برگذار کنندگان باشند در هسته جا داده شدن به زور حتی :-" پس این انتقال داده ها چجوری می بایست صورت بگیره ....
یه استاد خیلی محترمی ما در دانشگاه داریم که نام نمی برم یه حرف خیلی حساب جلسه اول کلاسش زد و اون این بود که مردم ما دارن به سمت یه بی تفاوتی میرن و این موضوع ینی فاجعه ای برای مملکت ما ینی مملکت ما داره به قهقرا میره ....
دیگه وقتی اوضاع مملکتیمون اینجوریه توقعی نمیره سمپادشو یه عده بچه (شاید سوسول) بتونن درست کنند و یا به نتیجه ای برسونند.....

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از PlusME :
اگه هر سال سکوت نمیشد و انتقال حقایق کامل انجام میشد این چرخه ناقص و معیوب این سه مسابقه که هر سال انگار داره برای بار اول اتفاق میفته نبود...
اره. از قبلیاشون یاد بگیرن. حالا از قبلیاشون چی رو یاد بگیرن؟ اینکه خودکفا باشن. اینکه اگه مدیر گفت نه، شروع نکنن داد و هوار راه انداختن. اینکه اگه مثل ما سه بار پوستر چاپ کردن فرستادن اداره، باز اداره هیچ کدوم از پوستراشون رو نفرستاد مراکز دیگه، نا امید نشن. اینکه اگه مثل هشترودی بهشون بودجه ندادن، نگن بودجه ندادن، ما برگزار نمی کنیم. دنبال راه چاره باشن. اینکه شما دارید برای سمپاد یه کاری رو انجام میدین، این سمپاد نیست که اون کار رو برای شما انجام بده. پس خودتون باید تمام سختی ها ومسئولیت هاشُ قبول کنید.اینکه یه تیم منسجم باشید. بگید می تونیم،وبتونید. مگه بچه های دوره های قبل هشترودی، سه گانه و علوم پایه کاری به جز این کردن؟ اگه بچه های دوره های قبل هم "نشسته بودن سر جاشون" و فقط "داد و هوار کرده بودن که مسئولین جدید فلان و هیهات سمپاد گذشته از دست رفت" هیچ کدوم از مسابقه ها برگزار میشد؟ چی میبینید شما از بیرون؟ لبخند مدیرای مدارس روز اختتامیه مسابقه ها و همایش؟ نمی بینید سختی هایی که بچه های برگزاری "تنها" و "بدون هیچ پاداشی" برای برگزاری کشیدن. اینکه مدیر عوض میشه، کادر برگزاری عوض میشه رو شما نمی تونید کاری باهاش بکنید. اینجا هم پارلمان مرکزی اروپا نیست که من برم تو دفتر مدیر بیانیه بخونم در مورد تاریخچه سمپاد و همه اشک تو چشماشون جمع بشه و بیان با من تفاهم نامه امضا کنن من برم مسابقه برگزار کنم.باید قبول کنید اینُ که شما یه کاری رو برای سمپاد "افتخاری" می خواید انجام بدین. حتی اگه بد و بیراه هم بهتون بگن،باید قدرت ادامه دادن رو داشته باشین. باید باور به هدفتون داشته باشید.
مشکل از کادر جدید نیست.مشکل از سمپاد هم نیست. باشه هم کاری از دست ما ساخته نیست. ما جزءییم، تغییر دادن کل، به تنهایی، کار ما نیست.
مشکل از خوده بچه هاست. بدون تعارف می گم. نسل جدید، روز به روز داره "لوس تر"، "بی جنبه تر"، "ناتوان تر" میشه. از لحاظ هوشی و اینا کاری ندارم. از لحاظ توانایی مدیریت، خودباوری، ایمان به اهدافتون، خواکتفایی. همش یه مشت اعتماد به نفس کاذبه همه فکر میکنن از همه بهترن، و بقیه باید مطیعشون باشن. نفس کشیدن ما خاص بوده؟ کی گفته؟ کجای سمپاد همچین چیزی نوشته؟ اشتباه همینه که فکر می کنید" نفس کشیدن"تون خاصه. اعتماد به نفس کاذب. نفس کشیدن ما خاص نیست. ریه ی همه ادما عین همه، و اکسیژن همه جا یکسان. اون چیزی که فرق میکنه، استفاده ی درست از این اکسیژنه. کار درسته. تلاشه. تلاش شما باید خاص باشه. هدفتون، باورتون. تا وقتی به این فکر کنید که نفس کشیدنتون خاصه، بدونید به هیچ جایی نمی رسید.
باید خودتون بخواید. خودتون.

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بسمه تعالی
با استعانت از مدد حق تعالی چند نکته رو خدمتتان عارضم
نکته اول:
خدایی منم همینو گفتم که شما میگی باور کن... :-"
نکته دوم: منظور از نفس خاص در اینجا اغراق میباشد و به منظور آنکه نه تنها در مسابقات بلکه در تمامی زمینه ها خاص بودند
نکته سوم: ما که برگزار کردیم بابا اینو واسه سال بعدیا گفتم...
هم خواستیم هم شد خدا رو شکر همایش شیشم
نکته رابع: سلام
نکته پنجم: منم همینا رو گفتمااااا...
نکته شیشم: به احترام همایشی که با این نکته هم اسم شد و من مسیولش بودم در این نکته سکوت میکنیم
و در آخر اینکه من خودم برای بچه های هفتم جلسه دبیرا رو ترتیب دادم(در مورد همایش میگم که حیطه کار ما بود) و یکی رو هم آوردم گذاشتم تو جلسه کنار دبیرای قبلی گفتم برو برگزار کن...مدارکش هم موجود
دیگه حالا برگزار نمیکنن به آدم حق بدین بهشون بگیم "کم توان" و یه انتقادی بکنیم... =((
.

یه نکته از قلم افتاد: اونجا میخاستم بگم "مسابقه و همایش" دیگه دیدم بحث بی ریاست همه رو با هم بگم که ناراحت نشن که ما همایش رو جدا میبینیم :-"
پ.ن: راستی اگه بحث درد دل در مورد برگزاری ها باشه...من خودم از این پوستر یه چیزایی کشیدم...که گفتن نداره آدم سختیا رو داد بزنه :-"

عمو ژپتو

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
شهید باهنر کرمان / شریف
رشته دانشگاه

البته صحبت های خانم دکتر کاملا متین و به جاست طبق معمول :-" اما خوب خانم دکتر یخده آروم تر ...
اما این حرف رو واقعا واقعا باید بفهمید که چیزی که تویه دوره های قبل تر و خیلی قبل تر بوده تیم بودن بچه ها اتحاد بچه ها و همه چیز هایی از این دسته بوده ...
جالبه من شنیدم که مدیر به یه دلیل کاملا مضحک یه دانش اموز رو به سخت ترین وضع ممکن تنبیه کرده و بقیه هیچ کاری نکردن و حتی خود دانش آموز اما بد نیست یه نگاهی به دوره ما بکنیم که ما کاملا در یک حرکت بد :-" نظم کلاس و مدرسه رو به هم زدیم :-"ریختیم از کلاسا بیرون :-" :-" و بعد که میخواستن مارو تنببیه کنند و مثلا اخراج موقتمون کنند :-" همه بچه ها حتی تجربی ها هم ریختن بیرون و به مدت 1 روز کل کلاسای چایه سوم تعطیل بودن تا مدیر اومد از ما عذر خواهی کرد و برگشیتم سر زندگیمون :-" B-) :))
ینی میخوام بگم اینا از بین رفته نه تو مدرسه بلکه در دید بزرگترش در جامعه ....
نیایم بحص سیاسی کنیم اما اگه سال 57 کمی اینترنت رایج تر بود کمی مردم منفرد تر بودن و کمی اجتماع و باهم بودنشون کم بود شاید هیچ وقت اون انقلاب بزرگ و با اون وحدت اتفاق نمی افتاد و شاید دلیلش اینه که مردم هرآنچه اینروز ها میکشند و این اختلاص های باور نکردنی رو می بینند و صدداشون در نمیاد ذره کمی از تاثیر همین موضوعات باشه .....
دیگه حالا دانش آموزا که بازی های مثل کلش و خروس جنگی و ... میکنند تکلیفشون مشخصه :D

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

.

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

به نقل از مـَهیا :
وات د فاز، جناب؟ :/
یک کم دقت کن،برگرد،پست هاتُ بخون، بعد ببین انتقاد از چه کسی رو، با چه دلیلی، پیش چه کسی بردی؟ :/
اون نکته ششم رو هم بگو. :/
من از همون بالا (اون بالا بالا که سیاسیه) انتقاد کردم...بعد اومدم رسیدم تا این پایین که دانش آموزای بعد از ما باشن... خیلی واضح...
پ.ن: فک کنم شما اشتباه گرفتین منظور منو...
من گفتم همه چی داغونه...ولی جدای این داغونی...دانش آموزا داغونن که نمیتونن برگزار کنن...

MAHia

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فَرزانـگانـ‌ـ ـیک
شهر
کرمان‌
سال فارغ التحصیلی
93
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از PlusME :
من از همون بالا (اون بالا بالا که سیاسیه) انتقاد کردم...بعد اومدم رسیدم تا این پایین که دانش آموزای بعد از ما باشن... خیلی واضح...
:/

fa fa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
ما از اول سال خیلی رو مخ مدیرمون رفتیم که اجازه بده سه گانه برگزار بشه که ایشون معتقد بودن به دلیل کمبود بودجه نمیشه برگزار کرد اگر میخواین برگزار بشه باید مسابقه فقط بین دوتا مدرسه فرزانگان باشه!!!تا خرج کمتری بر داره

چیز؟ما فقط گفتیم اگه قراره مسابقه ای ب اسم سه گانه برگزار ش بهتره سه گانه باقی بمونه و تو هر3 بخش فعالیت کنه!
و گرنه میتونن اسمشو بزارن یگانه :|یا حتی دوگانه :|
بچه ها حتی از تابستون پیگیر قضیه بودن و مدیر محترم هر دفه ب یه نحوی پیچوند
بحث بودجه شد بچه حساب کردن ک اگه از شهریه هر کس ب ما بیست تومن هم بده حله :|
اما قضیه نه بودجه بود نه چیز دیگه!همون دستای پشت صحنه :-"
حتی ب ما پیشنهاد شد مسابقه ی سه گانه بین مدارس فاطمیه و ما و رضوانی برگزار شه :|و حضور بچه های علامه ممنوع شه :|
بچه هام ب این نتیجه رسیدن بهتره ماهیت سه گانه حفظ شه!و امسال برگزار نشه تا شاید سالای بعد .... :)

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

سال دومیاتونم تا اونجایی که من خبر دارم ریاضیا که کلا هیچ علاقه ای به این مسابقه ها ندارن، تجربیا هم یه عده باز محدودی !
دقیقا!!!

چیز؟ما فقط گفتیم اگه قراره مسابقه ای ب اسم سه گانه برگزار ش بهتره سه گانه باقی بمونه و تو هر3 بخش فعالیت کنه!
و گرنه میتونن اسمشو بزارن یگانه :|یا حتی دوگانه :|
بچه ها حتی از تابستون پیگیر قضیه بودن و مدیر محترم هر دفه ب یه نحوی پیچوند
بحث بودجه شد بچه حساب کردن ک اگه از شهریه هر کس ب ما بیست تومن هم بده حله :|
اما قضیه نه بودجه بود نه چیز دیگه!همون دستای پشت صحنه :-"
حتی ب ما پیشنهاد شد مسابقه ی سه گانه بین مدارس فاطمیه و ما و رضوانی برگزار شه :|و حضور بچه های علامه ممنوع شه :|
بچه هام ب این نتیجه رسیدن بهتره ماهیت سه گانه حفظ شه!و امسال برگزار نشه تا شاید سالای بعد .... :)

آره عزیزم میدونم!!من درجریان همه چیز بودم!! حتی از اداره یه نفرو اوردن و توی دفتر در این مورد با ما حرف زد که از خیرش بگذرین همش دغدغه س و از این حرفا.......!!ماهیت مسابقه همون سه گانه س! ولی امسال یکیش برگزار میشه ما که خیلی کشتیم خودمونو که حداقل بکننش دو تا!ولی نشد!!ولی واقعا همین یه دونه هم غنیمته با این وضعی که من دیدم!! قرار نیس حالا اگر ما امسال این یه دونه رو برگزار کردیم کلا بشه 1 گانه!!!
ایشالا سال دیگه همه چی درست میشه و هر سه تاش مثله قبل برگزار میشه....واسه فراموش نشدنش هم امسال یکیش برگزار میشه!!!!

واقعا خیلی خرج میبره!!فقط ناهار هر نفرشون میشه 15 تومن!!!البته اگر به یه سیخ جوجه بسنده کنن!!!!!

مارم راه میدین ؟؟؟ :D :D :D

بین 4تا مدرسه سمپاده دیگه!!آره :D

متاسفانه اگر کم استقبال بشه مجبوریم رو بندازیم به مدارس عادی! :rolleyes:

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

ین 4تا مدرسه سمپاده دیگه!!آره :D

متاسفانه اگر کم استقبال بشه مجبوریم رو بندازیم به مدارس عادی!
نه
منظورم این بود که ما توی مسابقه که نمیتونیم شرکت کنیم!
مردم چی میگن آخه!کنکوری جماعت و پل ماکارونی؟
توی مراسم گفتم رامون بدین بیایم ببینیم و یادی از گذشته کنیم :-<
(بر لب جوی نشین و گذر عمر ببین :D :D )

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

به نقل از Ромина :
نه
منظورم این بود که ما توی مسابقه که نمیتونیم شرکت کنیم!
مردم چی میگن آخه!کنکوری جماعت و پل ماکارونی؟
توی مراسم گفتم رامون بدین بیایم ببینیم و یادی از گذشته کنیم :-<
(بر لب جوی نشین و گذر عمر ببین :D :D )
آخی!!
برای اختتامیه ش که عصره میتونین بیاین!ولی واسه بارگذاری پل ها اگر میخواین باشین باید حتما ثبت نام کنین!!

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
آخی!!
برای اختتامیه ش که عصره میتونین بیاین!ولی واسه بارگذاری پل ها اگر میخواین باشین باید حتما ثبت نام کنین!!
بابو
اینکارا زشته
احترام موی سفید منو نگه دار دخترم :D
من قدمم رو چشم همه است :)) :)) :)) :)) :))
ولی جدای از شوخی
هنوز تاریخ قطعی نشده؟دقیقا کی برگزار میشه؟

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering

به نقل از ♥乇しiShA♥ :
اوکی یاسی جون خودتو کنترل کن!! :D

بچه ها توجه:

ول خب باز به رایزنی( :D)ادامه دادیم تا خانوم مدیر!!!!!راضی شدن که یه دونش برگزار کنیم!!(سه ماه تمام جامون تو دفترش بود!!در این حد :-")

بالاخره امسال پل ماکارونی برگزار میشه در سطح شهر کرمان الانم سایت رو داریم راه اندازی میکنیم پوستر هم به زودی آماده میشه و به دست مدرسه ها میرسه!!!

Finish
دوست عزیز مثه اینکه کامل ازموضوع آگاهی نداری تا اونجایی ما یادمون کسی از بچهای دوم اصلا پیگیر نبود و ما اصلا واسه برگزاری مسابقه پل جون نکندیم اونا خودشون به ما پیشنهاد برگزاری همچنین مسابقه ای بجای سه گانه رو دادن ما هم بدلیل زیر سوال رفتن سه گانه وتبدیل شدنش به یگانه قبول نکردیم اونا هم گفتن ميدن به دوما ما هم گفتیم بدرک دلایلت خیلی جالب بود :)) :)) :))
به نقل از yasaman.k :
پرواز حتی :|

شوما چشم بسته غیب میگی؟؟؟ :-?اتفاقا متقاضیان ریاضی بیشتر از تجرییاس

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

دوست عزیز مثه اینکه کامل ازموضوع آگاهی نداری تا اونجایی ما یادمون کسی از بچهای دوم اصلا پیگیر نبود و ما اصلا واسه برگزاری مسابقه پل جون نکندیم اونا خودشون به ما پیشنهاد برگزاری همچنین مسابقه ای بجای سه گانه رو دادن ما هم بدلیل زیر سوال رفتن سه گانه وتبدیل شدنش به یگانه قبول نکردیم اونا هم گفتن ميدن به دوما ما هم گفتیم بدرک دلایلت خیلی جالب بود
عزیزم خوبه یه سر به این معاونا و مدیر بزنین بپرسین که چ جوری پیگیری کردیم!!
نه خانومی اصلا بحث پایه و اینا مطرح نبود!!!!ما هم اگر پا پیش گذاشتیم از طرف شورای مدرسه بود نه سال دومیا که پیشنهاد خود سومیا بود که پیگیری کنیم بعد که همه ی شورا هم بیخیال شدن فقط من موندم اون وسط که اصرار به برگزاری داشت....
شما هم اگر دنبالش بودین یه چوری پیگیری کرده بودین که وقتی ما بهشون گفتیم گفتن همون یه دونش هم برگزار نمیکنیم میتونین برین توی بقیه شهرا مهمان بشین!!!!داشتن اعلامیه مسابقه ی بقیه شهرا رو جمع میکردن که بدن به ما دهنمونو ببندن!!
میتونین یه سری به اداره بزنین ببین دیگه ما چ بدبختی با اونا داشتیم!!!!که حتی خانوم عرب نژاد اونا رو هم دخالت داده بودن تو این مسئله و چ دردسری درست شده بود
شما پیگیری نکردین و این پیشنهاد اونا بود؟!واسه همین وقتی خانوم عرب نژاد عد از این که اولین پیشنهاد و خیلی مودبانه بهشون دادیم وقتی ما رو میدید در حالیکه ما هیچی نمیگفتیم یهو میگفتن"نمیخوام مسابقه برگزار کنم شما چیکاره این که به من میگین چیکار کنم؟"

همون دوست عزیزی که ازسومای ریاضی پیگیرش بود در جریان تکاپوی ما هست....اصلا خانوم عرب نژاد اسمی از اینکه میدیم به دوما هم نزده بود
تا همین چهارشنبه فک میکرد ما سومیم!

شوما چشم بسته غیب میگی؟؟؟ :-?اتفاقا متقاضیان ریاضی بیشتر از تجرییاس

نه عزیزم ایشون گفته سال دومیاتونم ریاضیاتون علاقه ای ندارن!!!!و کاملا حقیقته!!ما وقتی تاییدیه رو گرفتیم اول به اونا گفتیم که اگر میخواین بیاین عهده دار بشین ک گفتن ما حوصله نداریم....سوما هم که قبلش به ما گفتن ما نمیخوایم!!

بابو
اینکارا زشته
احترام موی سفید منو نگه دار دخترم :D
من قدمم رو چشم همه است :)) :)) :)) :)) :))
ولی جدای از شوخی
هنوز تاریخ قطعی نشده؟دقیقا کی برگزار میشه؟

چشم حتما!! :D
چرا!تقریبا همه کاراش شده !توی فرودین بعد از سیزذه یه پنجشنبه ای برگزار میشه
حالا تاریخشو میزنیم تو سایت

PlusME

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
HeLLi 1
شهر
KerMan
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
علوم پزشکی شیراز
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

اداره بر اساس شایعات با مسابقه ها مخالفت میکنه
مثلا من وقتی اول سال برای یه کاری رفتم پیش نماینده سمپاد بحث کشید به همینجا و اونم گفت اگه شما و دوستاتون پارسال دنبال این کار نبودین حتما مدال میگرفتین و اینکه خرج همایش 50_60 میلیونه :-\
تازه خوبه برا ما یه ریال هم پارسال خرج نکردن فقط پوسترا رو فرستادن اونم از لجبازی بود...یعنی ما گفتیم خودمون میفرستیم گفتن نه بدین ما میفرستیم... :|
اگه این شایعات در مورد خرج برگزاری و چیزای سایر الکی نپیچیده بود الان شاید اینقد مشکل نداشتین :-s

بالا