• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

برترین های 2014

کدام بازیکن برنده توپ طلا خواهد شد؟

• کریستیانو رونالدو

رای‌ها: 27 62.8%
  • مانوئل نویر

رای‌ها: 3 7.0%
  • لیونل مسی

رای‌ها: 13 30.2%

• رای‌دهندگان
    43
وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : برترین های 2014

مبارکش باشه! ینی در اصل مبارکمون باشه! :-" پرچم رئال و رئالی بالاسسس /m\

cristiano

thisisajjad
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94

و این هم حق کریستیانوووو
چن سال دیگم خودم حتی *-:
rs0s7kgr609s7d3d5z6k.png

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

همین الان فهمیدم تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییک دوستاااااااااااااااااااان! P:> P:> P:> >:D< >:D< x:

لاو یو کریستیانو! x:

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از NEO :
خوشحالم که حق به حق‌دار رسید.
مراسم امسالم خیلی قشنگ بود.
فقط یه سوال قضیه این نعره‌ای که رونالدو آخر صحبت‌هاش زد چی بود؟ :))
دیگه پارسال گریه کرده بود امسال یکم خشن تر هیجان درونیشو بروز داد :))

sampad+i

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سمنان

به نقل از Fateme.RMA :
خوب! داریم نزدیک میشیم به مراسم انتخاب بهترین های جهان در سال 2014. مراسمی که طی اون بهترین بازیکن، بهترین مربی، بهترین گل سال و ... انتخاب میشن.

و مسی که به جز رسیدن به فینال جام جهانی هیچ عملکرد قابل توجه دیگه ای در سال 2014 نداشت!

FIFA-ballon-dor.jpg
:)) خو عزیزم یه ریالی که عملکرده مسی و نمیبینه!شما هروخ بازیهای مسی رو کامل دیدی بعد اینگونه نظرت رو بگو... :)
ولی خوب...وقتی اکثر نظرسنجی ها به برتری رونالدو رای دادن باید قبولید که در مجموع رونالدو بهتر بوده...
ولی هنووووووووووووز مونده به شاه لئو برسه! =)) =))
به نقل از امــیـــررضـــا :
اونا عب ندارن

بعد اخه درخشش مسی تو جام جهانی خیلی چشمگیر بود مثلا؟

بعد تو بارسا جنتا جام گرفت مسی این فصل؟
:| آخه چنتا بازیه آرزانتین و دیدی که این و میگی؟!کلا مسی تیم و برد فینال.(البته عملکردش خیره کننده نبوده ولی قطعا مسی نبود آرزانتین از گروهشم صعود نمیکرد!)
:)) مگه ملاک بردن جامه؟اگه اینطور باشه که نویر مهمترین جام فوتبالیه دنیار و گرفته.بس باید بهترین شه دیگه!

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از sampad+i :
:)) خو عزیزم یه ریالی که عملکرده مسی و نمیبینه!شما هروخ بازیهای مسی رو کامل دیدی بعد اینگونه نظرت رو بگو... :)
ولی خوب...وقتی اکثر نظرسنجی ها به برتری رونالدو رای دادن باید قبولید که در مجموع رونالدو بهتر بوده...
ولی هنووووووووووووز مونده به شاه لئو برسه! =)) =)) :| آخه چنتا بازیه آرزانتین و دیدی که این و میگی؟!کلا مسی تیم و برد فینال.(البته عملکردش خیره کننده نبوده ولی قطعا مسی نبود آرزانتین از گروهشم صعود نمیکرد!)
:)) مگه ملاک بردن جامه؟اگه اینطور باشه که نویر مهمترین جام فوتبالیه دنیار و گرفته.بس باید بهترین شه دیگه!
چرا اتفاقن یه رئالی خیلیم خوب عملکرد مسیو میبینه. ضمن اینکه هر مخاطب فوتبال قبل از اینکه هوادار یک تیم باشه هوادار فوتباله و میتونه بدون توجه به جهت گیری خودش درباره یک بازیکن نظر بده!
بازیکنی که خوب کار کنه رو تیمش تاثیر میذاره و جام میبره! این قضیه غیر قابل انکاره! رونالدویی که امسال با باشگاهش قهرمان اروپا شد و کفش طلا رو گرفت و تو این فصل هم تا الان آمار گلزنیش فوق العاده بوده (توجهتون رو جلب میکنم به ارتباط بین مجموع گل های مسی و نیمار و گلهای کریس به تنهایی :)) ) شایسته تره برا بردن توپ طلا یا مسی که عملن هیچ افتخاری به دست نیاورده؟!
جام جهانی هم به نظر من اصلا ملاک خوبی نیس! جام جهانی خودش بهترین بازیکن جام داره. قرار نیس بازیکنی که صرفن یک ماه برا تیمش خوب بوده اون یک ماه بیاد عملکرد 11ماه دیگه رو تحت الشعاع قرار بده!

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس

به نظرتون بهترین گل سال عادلانه انتخاب شد؟ :-?

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل

راي کي‌روش و نکونام به نامزدهاي توپ طلا

سايت فيفا آراي سرمربيان و کاپيتان‌هاي تيم‌هاي ملي به سه نامزد نهايي کسب توپ طلاي فيفا در سال 2014 را اعلام کرد.

براساس جدولی که سایت فیفا از آرای رأی‌دهندگان منتشر کرده است، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به ترتیب به هموطن خود کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و مانوئل نویر رأی داده است. جواد نکونام هم دقیقاً همین انتخاب را داشته است و ستاره پرتغالی رئال مادرید را به عنوان گزینه اول، مهاجم آرژانتینی بارسلونا را به عنوان گزینه دوم و دروازه‌بان آلمان بایرن مونیخ را به عنوان سومین گزینه خود انتخاب کرده است.

در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال دنیا در سال 2014، کریستیانو رونالدو در شرایطی با کسب 37.66 درصد آراء به عنوان بنده توپ طلای سال 2014 معرفی شد که لیونل مسی با کسب 15.76 درصد آراء دوم شد و مانوئل نویر با کسب 15.72 درصد آراء به عنوان سومین بازیکن برتر دنیا در سال 2014 معرفی شد.

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

به نقل از بغض :
راي کي‌روش و نکونام به نامزدهاي توپ طلا

سايت فيفا آراي سرمربيان و کاپيتان‌هاي تيم‌هاي ملي به سه نامزد نهايي کسب توپ طلاي فيفا در سال 2014 را اعلام کرد.

براساس جدولی که سایت فیفا از آرای رأی‌دهندگان منتشر کرده است، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران به ترتیب به هموطن خود کریستیانو رونالدو، لیونل مسی و مانوئل نویر رأی داده است. جواد نکونام هم دقیقاً همین انتخاب را داشته است و ستاره پرتغالی رئال مادرید را به عنوان گزینه اول، مهاجم آرژانتینی بارسلونا را به عنوان گزینه دوم و دروازه‌بان آلمان بایرن مونیخ را به عنوان سومین گزینه خود انتخاب کرده است.

در مراسم معرفی برترین‌های فوتبال دنیا در سال 2014، کریستیانو رونالدو در شرایطی با کسب 37.66 درصد آراء به عنوان بنده توپ طلای سال 2014 معرفی شد که لیونل مسی با کسب 15.76 درصد آراء دوم شد و مانوئل نویر با کسب 15.72 درصد آراء به عنوان سومین بازیکن برتر دنیا در سال 2014 معرفی شد.
37.66+15.72+15.76=69.14 :-/
نباید مجموعشون بشه 100% ؟
یا من دارم اشتباه میکنم؟
:-/ :|

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از twinkle :
به نظرتون بهترین گل سال عادلانه انتخاب شد؟ :-?
خوب این گل سال یه چیز کاملن سلیقه ایه! حتا کارشناسا هم انتخابش نمیکنن و بر اساس رای مردمه! به نظر من گل اون خانومه هم خیلی قشنگ بود! ولی خوب دیگه گل خامس تو جام جهانی بود و خوب خودشم بازیکن شناخته شده تریه! اینا همه تاثیر میذاره رو انتخاب مردم!

واقعا رای این دوتا دشمن خونی رونالدو خیلی جالب بود برا من! حتا یه درصد فک نمیکردم دوتاشون رای 5امتیازی رو به کریس بدن! :-?

+مسی واقعا چرا حاضر میشه هر سال عنقد خودشو مضحکه خاص و عام کنه؟! :)) واقعا اون اسپانسر ارزشِ اینهمه خواری و خفت این لباسو داره؟! :))

Frmesk

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
مدال المپیاد
زیست
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
زیست‌شناسی/ نوروساینس

به نقل از Fateme.RMA :
خوب این گل سال یه چیز کاملن سلیقه ایه! حتا کارشناسا هم انتخابش نمیکنن و بر اساس رای مردمه! به نظر من گل اون خانومه هم خیلی قشنگ بود! ولی خوب دیگه گل خامس تو جام جهانی بود و خوب خودشم بازیکن شناخته شده تریه! اینا همه تاثیر میذاره رو انتخاب مردم!

واقعا رای این دوتا دشمن خونی رونالدو خیلی جالب بود برا من! حتا یه درصد فک نمیکردم دوتاشون رای 5امتیازی رو به کریس بدن! :-?

+مسی واقعا چرا حاضر میشه هر سال عنقد خودشو مضحکه خاص و عام کنه؟! :)) واقعا اون اسپانسر ارزشِ اینهمه خواری و خفت این لباسو داره؟! :))

به نظرم اون دوتا گل سر بودن واقعا...درست به هر حال رای مردم بوده .#بدسلیقه ها :-"

+لباسای مسی خاصه . :-"

+قیافه هانری هم در نوع خودش جالب بود.احساس کردم میخواد رونالدو رو خفه کنه. :D

mobina7

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بهشهر
دانشگاه
دانشگاه مازندران
رشته دانشگاه
حسابداری

اوه نعره کریس عالی بود واقعا! :)) :-"
مثه همیشه بی نظیر از همه نظر! x:
جونیور! >:D<
لاو یو کریستیانو! x:

sampad+i

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سمنان

به نقل از Fateme.RMA :
چرا اتفاقن یه رئالی خیلیم خوب عملکرد مسیو میبینه. ضمن اینکه هر مخاطب فوتبال قبل از اینکه هوادار یک تیم باشه هوادار فوتباله و میتونه بدون توجه به جهت گیری خودش درباره یک بازیکن نظر بده!
بازیکنی که خوب کار کنه رو تیمش تاثیر میذاره و جام میبره! این قضیه غیر قابل انکاره! رونالدویی که امسال با باشگاهش قهرمان اروپا شد و کفش طلا رو گرفت و تو این فصل هم تا الان آمار گلزنیش فوق العاده بوده (توجهتون رو جلب میکنم به ارتباط بین مجموع گل های مسی و نیمار و گلهای کریس به تنهایی :)) ) شایسته تره برا بردن توپ طلا یا مسی که عملن هیچ افتخاری به دست نیاورده؟!
جام جهانی هم به نظر من اصلا ملاک خوبی نیس! جام جهانی خودش بهترین بازیکن جام داره. قرار نیس بازیکنی که صرفن یک ماه برا تیمش خوب بوده اون یک ماه بیاد عملکرد 11ماه دیگه رو تحت الشعاع قرار بده!
قابل انکاره!اگه گریس!خوب کار کرده چرا جام جهانی و نگرفت؟!! :D :P (; هرکی خوب کار کنه حتما جام نمیگیره...
خو منم میگم که رونالدو خوب کار کرده.ولی قطعا مسی هم عملکرده خوبی داشته اما نه به اندازه ای که بتونه از رقباش جلو بزنه...
هههههههههههههههه!! =)) =)) دیگه به کسی این و نگو!یه وختی کل گلای خط حمله ی ریال نصف مسی هم نمیشد! :|
به نقل از Fateme.RMA :
واقعا مهمه که شناخته باشی...مثلا یکیش گل تیموریان بود که...حیف واقعا گلش در سطح جهانی زد( :-? یادم نمیاد مال بارسال بود یا امسال!)
به نقل از Fateme.RMA :
L-: X-( X-( L-: :-w

به نقل از (ArOo(ArShaM :
یا من دارم اشتباه میکنم؟
نع!!
این درصدا مال الان نیس که!
مال موقعیه که مثلا کاندیدای بهترین بازیکن جهان 10 نفر بودن(مثلا روبن و اینیستاو...هم بودن)
این رای گیری ماله اون موقس و الان سه نفر برترش رو اعلام کردن...

x ترکیب شد.

• شروع کننده موضوع

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از sampad+i :
قابل انکاره!اگه گریس!خوب کار کرده چرا جام جهانی و نگرفت؟!! :D :P (; هرکی خوب کار کنه حتما جام نمیگیره...
خو منم میگم که رونالدو خوب کار کرده.ولی قطعا مسی هم عملکرده خوبی داشته اما نه به اندازه ای که بتونه از رقباش جلو بزنه...
هههههههههههههههه!! =)) =)) دیگه به کسی این و نگو!یه وختی کل گلای خط حمله ی ریال نصف مسی هم نمیشد! :|
گفتم عملکرد بازیکن رو تیمش تاثیر میذاره! یه تنه قهرمان جهان که نمیتونه بشه! هم تیمیای رونالدو تو پرتغالو با تیمایی مث آلمان یا آرژانتین مقایسه میکنی؟! واقعا تیمی مث پرتغال بضاعت قهرمانی جهانو داره؟! درباره باشگاه که به نظر من باید ملاک اصلی توپ طلا باشه، رونالدو و مسی تو تیمای سطح پایینی بازی نمیکنن که خودشون تک ستاره تیم باشن. کلی ستاره دارن کنارشون بازی میکنن. وقتی عملکرد خوب اون ستاره ها با عملکرد خوب یک فوق ستاره همراه بشه خوب بله مسلمن باید قهرمانی هم بدست بیاد!
داریم درباره سال 2014 بحث میکنیم نه اون یه وختی!

sampad+i

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سمنان

به نقل از Fateme.RMA :
گفتم عملکرد بازیکن رو تیمش تاثیر میذاره! یه تنه قهرمان جهان که نمیتونه بشه! هم تیمیای رونالدو تو پرتغالو با تیمایی مث آلمان یا آرژانتین مقایسه میکنی؟! واقعا تیمی مث پرتغال بضاعت قهرمانی جهانو داره؟! درباره باشگاه که به نظر من باید ملاک اصلی توپ طلا باشه، رونالدو و مسی تو تیمای سطح پایینی بازی نمیکنن که خودشون تک ستاره تیم باشن. کلی ستاره دارن کنارشون بازی میکنن. وقتی عملکرد خوب اون ستاره ها با عملکرد خوب یک فوق ستاره همراه بشه خوب بله مسلمن باید قهرمانی هم بدست بیاد!
داریم درباره سال 2014 بحث میکنیم نه اون یه وختی!
باز هم قابل انکاره! :D :D تیم مارادونا هم اصلا در حد قهمان جهان نبود!ولی یه تنه قهرمان کرد تیمش و.
والا منم گفتم که.آرزانتین تیمش اصلا در حد بازیکناش بازی نمیکرد.شاید بشه گفت مسی تا فینال رفت.همش با تک گلای مسی بالا میرفتن.(یکیشم که زد به خودمون! :-< همشش تقصیر این چکش بود!!! ~X( )
همون دیگه.عیار بازیکنا وختی تو تیمه کم ستاره تر بازی کنن مشخص میشه! :D :))

vahead649

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
اردبیل

به نقل از (ArOo(ArShaM :
یا من دارم اشتباه میکنم؟

در این لیست نام چندین بازیکن هست که 3 نفر اول آنها درصداشون اعلام شده........توی فایل زیر میتونید نام بازیکن ها و چه کسانی به چه کسی رای دادنو ببینید

http://resources.fifa.com/mm/document/ballon-dor/playeroftheyear-men/02/50/58/45/fboaward_menplayer2014_neutral.pdf

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا