• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون‌های قلم‌چی ِ کنکور‌های 94

آیا از آزمون‌های قلم‌چی راضی بودید؟

• رای‌دهندگان
    69
وضعیت
موضوع بسته شده است.

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی
پاسخ : آزمون‌های قلم‌چی ِ کنکور‌های 94

به نقل از مُحَمَّد :
اختصاصيم 8200 بود توي كارنامه اي كه حضوري گرفتم، ديشب رفتم ميبينم شده 8086 :/ نكن اين كارو كاظم

من كه الان تو كانون نيستم ولي نسترن هست

من سال سوم ترازم شده ٧٠٠٩بود بعدكه تو سايت كانون ديدم زده 6906،از اين اشتباه ها هست .تراز بالا وپايين ميره بعضي اوقات ;))

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از مُحَمَّد :
اختصاصيم 8200 بود توي كارنامه اي كه حضوري گرفتم، ديشب رفتم ميبينم شده 8086 :/ نكن اين كارو كاظم
تراز پرست بدبخت
همه باهم هوووووووو کنیمش
:D

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine

به نقل از مُحَمَّد :
چون همه شهرا باهم نمیفرستن تا بفرستن زمان میبره بعد از کارنامه ای که میدن یسری هی اضافه میشه تراز یکم بالا پایین میشه

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

آقا این کتاب جمع‌بندی نیم‌سال اول کانون چیه؟ چیز خوبیه؟ به درد می‌خوره کلا یا نه؟ :-? چون سر آزمون پشتیبان گفت می‌خوای؟ مائم گفتیم آره. گفت ازش 2 یا 3 تا فک کنم آزمون هم خواهند گرفت. وقت این آزموناش کِیِ؟ تداخل نداره با برنامه اصلیش؟ :-?

+ چرا این‌قدر فیزیک پیش داره می‌دوئه؟ :-ss

++ پشتیبان ما معرکه. :| هر بار که زنگ می‌زنه می‌گه حمیده خیلی خوب دادی آزمونتو ( در حالیه که یه چیزی فراتر از ر*دن بود. ;;) ). این بار که تراز یه 500 تایی بیشتر از دفعه قبل بود، فک کنم دعوتم کنه برام جشن بگیره. :-w

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از سمپادك :
بماند که من رفتم تو تجربی دنبال ایشون میگردم بعد میگم چرا همچین فردی نیس :-"
برای زبانتون من پیشنهاد میکنم و نترسیم از متن کیاسالار رو بزنین هرشب دوتا متن یه کلوز. معجزس! با اینکه پارسال خوندمش دفعه قبل 7900 شد این دفعه یه ریدینگ نرسیدم 7600..(سر جناب عربی :| )برا دینی هم ایات و نکات گاج خیلی خوبه...قشنگ ایه ها و ارتباطاشون تو ذهن ثبت میشن...

بچه ها ایناییتون که شیمی رو هشتاد به بالا میزنین، چه جوری این محاسبات زیاد و طولانیشو حل میکنین؟ چه طوری میتونین بزنین اینارو؟! روش خاصی دارین یا کلاس رفتین یا چی؟ ممنون!
دارم كياسالار رو ولي كلا نميخونم :-"
واسه شيمي بايد بقيه ي سوالاي حفظي رو اينقد سريع بزنيم كه وقت سوالاي محاسباتي زياد بشه. مثلا سوالاي تاثير دما روي تعادل و يا انرژي فعالسازي نهايتا 30 ثانيه اي بايد زده بشن.

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مُحَمَّد :
دارم كياسالار رو ولي كلا نميخونم :-"
واسه شيمي بايد بقيه ي سوالاي حفظي رو اينقد سريع بزنيم كه وقت سوالاي محاسباتي زياد بشه. مثلا سوالاي تاثير دما روي تعادل و يا انرژي فعالسازي نهايتا 30 ثانيه اي بايد زده بشن.
اها اینم روشیه...حالا این دفعه روش خوندنمو تغییر دادم ببینم چه تاثیری داره...
و نترسیم از متن خیلی کم طول میکشه، اصن ببر مدرسه تو زنگ تفریح ها بزن..فقط تایم بگیر حتما همون تایمی که خودش گفته.

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از سمپادك :
اها اینم روشیه...حالا این دفعه روش خوندنمو تغییر دادم ببینم چه تاثیری داره...
و نترسیم از متن خیلی کم طول میکشه، اصن ببر مدرسه تو زنگ تفریح ها بزن..فقط تایم بگیر حتما همون تایمی که خودش گفته.
برای مسائل یه نکته دیگه اینکه تقریب بزنید همه چیز رو. مثلا وقتی نوشته 19.87 خب 20 در نظر بگیریم چه کاریه؟ :-"
البته باید حواسمون باشه کم کردیم یا زیاد که آخرش اگه جواب بین دو گزینه دراومد، بتونیم تشخیص بدیم کدوم درسته.
برای کیاسالار فکر خوبیه. تو مد میزنم :D

salamak

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امين 1
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
المپياد زيست
دانشگاه
علوم پزشکی اصفهان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از مُحَمَّد :
برای مسائل یه نکته دیگه اینکه تقریب بزنید همه چیز رو. مثلا وقتی نوشته 19.87 خب 20 در نظر بگیریم چه کاریه؟ :-"
البته باید حواسمون باشه کم کردیم یا زیاد که آخرش اگه جواب بین دو گزینه دراومد، بتونیم تشخیص بدیم کدوم درسته.
حتما اینو امتحان میکنم! کار خوبیه!
علاوه بر زبان ایات و نکات دینی گاج (نه نشر الگو) رو هم بگیرین تو مدرسه یا تو وقتای مرده هی بخونینش...حفظ میشی قشنگ!

first amir

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
فردوســـی
رشته دانشگاه
مـهـنــدســی شــیـمــی / حسابداری / روانــشناســی

پشتیباناشو جدی نگیرین

جلسه هاش رو هم قطعا بپیچونین

فقط صرفا کتاب جمع بندی نیم سال اولش بدک نیست به اضافه اون جدولی که باید رنگی رنگی کنین سبز و ابی و ...

اون خیلی کمک کننده س

Darya-F

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانـــــــگان
شهر
تــــــــهران
سال فارغ التحصیلی
1394
رشته دانشگاه
زبان و ادبیات چینی

زبان مبتکران بده؟...من گاج نقره ای و مبتکران زبان اش رو دارم..ولی اصلا" راضی نیستم..من که پارسال زیر 80 نمیزدم الان نمیتونم بالا بزنم..لطفا کتاب خوب معرفی می کنید؟؟

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

اگه میخوای تستای سخت تر بزنی شبقره رو بگیر.

• لایک
امتیازات: ZDM

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از مُحَمَّد :
تشخیصش اینطوری سخت میشه.تو چه شکلی میفهمی جواب کدوم گزینس؟
+من ندیدم اما شنیدم کنکور 93 اگه 1001 رو میگرفتی 1000 جوابت تغییر میکرد طوری که بین گزینه ها شک کنی
دیگه خود دانید

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از شـروین :
تشخیصش اینطوری سخت میشه.تو چه شکلی میفهمی جواب کدوم گزینس؟
+من ندیدم اما شنیدم کنکور 93 اگه 1001 رو میگرفتی 1000 جوابت تغییر میکرد طوری که بین گزینه ها شک کنی
دیگه خود دانید
نه اتفاقا توی خود سوالات 93 میگفتن اکثر سوالات توی خود صورت سوال نوشته بوده به تقریب حساب کنید.
مثلا سوال آب تبلور کنکور ریاضی رو با وجود اینکه گزینه ها همه نزدیک هم بودن کلی تقریب زدم ولی آخرش جوابم درست شد. مثن 144 رو 142 گرفتم و 18.9 رو 20 :D

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از مُحَمَّد :
نه اتفاقا توی خود سوالات 93 میگفتن اکثر سوالات توی خود صورت سوال نوشته بوده به تقریب حساب کنید.
مثلا سوال آب تبلور کنکور ریاضی رو با وجود اینکه گزینه ها همه نزدیک هم بودن کلی تقریب زدم ولی آخرش جوابم درست شد. مثن 144 رو 142 گرفتم و 18.9 رو 20 :D
اینجور که کنکور داره پیش میره فکر کنم واسه ما همین تقریبارم نمیذارن
بهر حال کنکور تاحدی قابل پیش بینیه

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

جلسه بی نظم٬سوالای مسخره٬پشتیبانای بی مصرف٬واقعا داره میره رو مخ این ازمونا:|

کسی برای زبان٬ریدینگ٬نوبلو دیده؟از کیاسالار بهتره؟

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

بابا این مسئله های شیمی رو تقریب نزنین!! همه شون ساده میشن. همون نسبتای استوکیومتری رو بنویسین، تناسب و تقریب بالا و پایین و راه های اجق وجقِ این "استادان تست زنی"رم بریزین دور؛ به درد خودشون میخوره. همه ی عددایی که تو سوالای کنکور میدن ساده میشن. درواقع با گرد کردنِ عددایی که طراح بهتون داده فقط دارین کار خودتونو سخت تر میکنین. صفرا و اعشارارو اصلا در نظر نگیرین، انگار که نیستن!(مگر اینکه گزینه ها مثلا اینجوری باشه: 5/6، 0/56،56...) بقیه رم تا جایی که میتونین صورتو با مخرج ساده کنین. آخرش فقط یه ضرب یا تقسیمِ یه مرحله ای میمونه و تمام.

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از پری ناز :
بابا این مسئله های شیمی رو تقریب نزنین!! همه شون ساده میشن. همون نسبتای استوکیومتری رو بنویسین، تناسب و تقریب بالا و پایین و راه های اجق وجقِ این "استادان تست زنی"رم بریزین دور؛ به درد خودشون میخوره. همه ی عددایی که تو سوالای کنکور میدن ساده میشن. درواقع با گرد کردنِ عددایی که طراح بهتون داده فقط دارین کار خودتونو سخت تر میکنین. صفرا و اعشارارو اصلا در نظر نگیرین، انگار که نیستن!(مگر اینکه گزینه ها مثلا اینجوری باشه: 5/6، 0/56،56...) بقیه رم تا جایی که میتونین صورتو با مخرج ساده کنین. آخرش فقط یه ضرب یا تقسیمِ یه مرحله ای میمونه و تمام.
مام فکر می‌کردیم ساده می‌شن. :)) ولی سر کنکور دهن‌مون رو سرویس کردن. :)) بهترین کار اینه که توان محاسبات سریع‌تون رو بالا ببرید.

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از پری ناز :
عددای مبتکران گولت زده؟ :D
گول نخور عزیزم :D :|

Parinaz.

پری‌ناز
نام مرکز سمپاد
فرزانگان قزوین
شهر
قزوین
سال فارغ التحصیلی
1394
دانشگاه
آزاد تهران جنوب
رشته دانشگاه
طراحی لباس

عددای مبتکران گولت زده؟ :D
گول نخور عزیزم :D :|
نه عزیزم مبتکرانم نزده م!
ولی همه ی سوالای کنکورو همینجوری که گفتم سرکلاس حل میکنیم و خیلی راحت تر از تقریب و تناسب بدست میاد.

شیمی پارسال که داستان دیگه ای بود اصن؛ اگه طراحا میخوان از این به بعد اونجوری ادامه بدن بنده اصن صحبت نمیکنم. :-"""

حالا ما را که دیگر با شیمی چه کار است؟ :-" :-پُز.

بعداً نوشت: اگرم در مقایسه با قلمچی میگین، اضافه کنم که پارسال با همین ساده کردن و بدون پشتک و معلق! همه ی استوکیومتریارو سر آزمون صد میزدم.

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

به نقل از Lovesky :
جلسه بی نظم٬سوالای مسخره٬پشتیبانای بی مصرف٬واقعا داره میره رو مخ این ازمونا:|

کسی برای زبان٬ریدینگ٬نوبلو دیده؟از کیاسالار بهتره؟

به. نظر من كيا سالار بهتره ،ريدينگش عاليه ،خيلي كمك مي كنه به ادم

اين پشتيابانا فقط اسمشو ن پشتيبانِ : :)) ;))

• لایک
امتیازات: h@di
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا