• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

مسابقه ی پژوهشگران جوان سمپاد

esfrwms

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
NSU
رشته دانشگاه
General medicine
پاسخ : مسابقه ی پژوهشگران جوان سمپاد

موفقيت آريا طاباز در مسابقه پژوهشگران جوان سمپاد
--------------------------------------------------------------------------------

در اجراي هشتمين مسابقه پژوهشگران جوان سمپاد كشور ، طرح هاي برتر و شايسته تقدير اعلام شد . از مجموع طرح هاي ارسالي اين مركز ، آقاي آريا طاهباز دانش آموزان سال سوم دبيرستان استعدادهاي درخشان ميرزاكوچك خان رشت با عنوان طرح « دستگاه تشخيص غلظت مولاريته بر اساس ميزان عبور نور » به عنوان طرح برتر گروه علمي شيمي در پايان داوري شناخته شد . به اين دانش آموز عزيز و خانواده محترم و همه پژوهشگران گيلاني تبريك عرض مي كنيم . با آرزوي موفقيت بيشتر براي اين دانش پژوه گرامي .

كسب رتبه ي برتر كشوري و درخشش غرور آفرين دانش آموزان مركز راهنمايي استعدادهاي درخشان ميرزا كوچك خان رشت را در هشتمين دوره ي مسابقات پژوهشگران جوان سمپاد مقطع راهنمايي در رشته ي زيست شناسي با عنوان تاثير پرو بيوتيك در رشد ماهي هاي طلايي مايه مباهات و افتخار اين مركز گرديد. و اين پيروزي بر همه خجسته باد .

sadra_s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96

من سال 93 شرکت کردم ولی جوابش نیمده هنو؟؟؟ :( =(( =(( =(( =(( =((

negin y

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 -اصفهون
شهر
esf

دوستان من یه طرح دارم و شدیدا به یکی که توی خوارزمی یا پژوهشگر جوان شرکت کرده و تجربه هم داره نیازمندم لطفا اگه کسی هست پ.خ بده
ممنون >:D<

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

بچه ها طرح ها باید توی موضوع خاصی باشه؟ دبیر پژوهش ما درباره ی این مسابقه به ما گفت ولی در مورد موضوعاتش چیز خاصی نگفت.

skyfullofstars

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان کرمان

به نقل از Suspicious Girl :
بچه ها طرح ها باید توی موضوع خاصی باشه؟ دبیر پژوهش ما درباره ی این مسابقه به ما گفت ولی در مورد موضوعاتش چیز خاصی نگفت.
توی بخش نامه محور های مسابقه،نحوه ارسال آثار و داوری آن ها به تقضیل شرح داده شده است .
ولی تا اون موقع که ما شرکت میکردیم برای همه ی موضوعات علمی و فرهنگی مسابقه برگزار میشد حتی بخش متفرقه هم داشت. :D

fafa moradi

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دزفول
شهر
دزفول

سلام میشه زمان برگزاریش ومهلت ثبت نامش رو هم بگید؟؟؟ خیلی ممنون.

sadra_s

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
بهشتی
شهر
لاهیجان
سال فارغ التحصیلی
96

سلام ببخشید من سال 92 تو این مسابقه شرکت کردم ولی هیچ جوابی نگرفتم؟؟؟!!! چیکار کنم لطفا کمکم کنید حالا اگر هم برنده نشده طرح ها چی شده؟؟؟!!!

بالا