• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

آزمون ورودی سوم راهنمایی سال93_94

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

TheBest444

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی3_علامه طباطبایی ادونس
شهر
طهران
رشته دانشگاه
فیزیک نوین _ علوم کامپیوتر
خوب بیاین در مورد آزمونی که در 93/2/19 برای ورودی دبیرستان گرفته شد بحث کنیم.......
دوستان شما دفترچه آزمونو دارید؟سطح آزمون چطور بود به نظرتون؟(به نظر من اینکه سوال ها رو بر مبنای هوش و استعداد و نه خرخونی گذاشتن خیلی بهتره)
راستی یه سوال: یکی از رفیقام گفت که بعد از آزمون میتونستی به یه سری افراد پول و شماره گوشی بدی اونا هم جواب آزمونو برات sms میکنن. میخواستم بدونم آیا این جواب ها معتبره و این افراد قابل اعتماد هستن؟

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین
پاسخ : آزمون ورودی سوم راهنمایی سال93_94

به نقل از TheBest444 :
خوب بیاین در مورد آزمونی که در 93/2/19 برای ورودی دبیرستان گرفته شد بحث کنیم.......
دوستان شما دفترچه آزمونو دارید؟سطح آزمون چطور بود به نظرتون؟(به نظر من اینکه سوال ها رو بر مبنای هوش و استعداد و نه خرخونی گذاشتن خیلی بهتره)
راستی یه سوال: یکی از رفیقام گفت که بعد از آزمون میتونستی به یه سری افراد پول و شماره گوشی بدی اونا هم جواب آزمونو برات sms میکنن. میخواستم بدونم آیا این جواب ها معتبره و این افراد قابل اعتماد هستن؟
سطح آزمون خوب بود ولی ما نمی دونستیم که سوال ها این تیپی میخواد بیاد و به ما از اول تابستون گفته بودن مباحث وزارتی رو بخونین و من هم فقط تست وزارتی زدم.( :|)یهو سر آزمون شوکه شدیم ولی اگه زودتر خبر میدادن خوب ما هم برای اون جو آماده می شدیم.(مثلا برای ریاضی به جای قلم چی و مرآت و .... مینشستیم کانگرو و ربوکاپ x: و هوش خلاقیت میخوندیم)ولی در کل خیلی نامردن... هم سطح سوالا رو به ما نگفتن ما هم فک کردیم مثل پارسال گلابیه و هم نتایج رو از کنکورم دیرتر میدن. :(
دوست من میگفت داداشش پارسال پول و شماره داده بود ولی خبری نشد ازشون...!!! :))

Farzin2x

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی3کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از 1023+1 :
سطح آزمون خوب بود ولی ما نمی دونستیم که سوال ها این تیپی میخواد بیاد و به ما از اول تابستون گفته بودن مباحث وزارتی رو بخونین و من هم فقط تست وزارتی زدم.( :|)یهو سر آزمون شوکه شدیم ولی اگه زودتر خبر میدادن خوب ما هم برای اون جو آماده می شدیم.(مثلا برای ریاضی به جای قلم چی و مرآت و .... مینشستیم کانگرو و ربوکاپ x: و هوش خلاقیت میخوندیم)ولی در کل خیلی نامردن... هم سطح سوالا رو به ما نگفتن ما هم فک کردیم مثل پارسال گلابیه و هم نتایج رو از کنکورم دیرتر میدن. :(
دوست من میگفت داداشش پارسال پول و شماره داده بود ولی خبری نشد ازشون...!!! :))
راست میگی،من سر ریاضیش پدرم دراومد،ولی بقیش اوکی بود مخصوصا ادبیات که خیلی سوالاش باحال بودن،تو حرفه هم یه سوال مقاومتی باحال بود حیف که نزدمش و هنوزم تو کفشموندم،ریاضیش کلا با سوالای سال های قبل فرق داشت و بیشتر خلاقیتی بود و نیازبه کانگرو داشت.

Potter Harry

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان قـزوین

ادبیاتش آسون بود عایا؟ :|
ریاضیش بهتر بود والا... :| من ادبیات 7-8 تا زدم 3 تاش غلط بود... :D :))

Farzin2x

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی3کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از 2×9^2 :
ادبیاتش آسون بود عایا؟ :|
ریاضیش بهتر بود والا... :| من ادبیات 7-8 تا زدم 3 تاش غلط بود... :D :))
بله ادبیاتش آسون بود،با اینکه من از ادبیات بدم میاد ولی ادبیاتش آسون بود،اصلا سر اون قبول شدم،فک کنم 95 درصدی زده باش ادبیاتو :D :D

hosseinhbh

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
mashhad
سال فارغ التحصیلی
97
رشته دانشگاه
پزشکی

امسال علوم اسون گرفته بودن ولی بقیه درسا از سطح خوبی برخوردار بود :-?

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

خوشم میاد نصف کاربرای این سایت سمپادی نیستن :| :-w
بنظر من خیلی خوبه که بیشتر سوالاش هوش بوده چون الان نصف بچه های سمپاد تیزهوش نیستن فقط خرخونن!
من سوالا رو ندیدم ولی شنیدم ک چجوری بوده!
ولی خب ما مورد داشتیم انقد ترازا پایین بوده اونی ک قبول شده ترازش منفی بوده! :-\ :|

Farzin2x

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی3کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Suspected Girl :
خوشم میاد نصف کاربرای این سایت سمپادی نیستن :| :-w
بنظر من خیلی خوبه که بیشتر سوالاش هوش بوده چون الان نصف بچه های سمپاد تیزهوش نیستن فقط خرخونن!
من سوالا رو ندیدم ولی شنیدم ک چجوری بوده!
ولی خب ما مورد داشتیم انقد ترازا پایین بوده اونی ک قبول شده ترازش منفی بوده! :-\ :|
تیزهوش به معنای واقعی کلمه کم پیدا میشه ولی هرچقدر هم باهوش باشی باید یکم تمرین کنی قبل سوالا
حالا اینا اومدن کلا یه سوالایی دادان که 2 دهه مثل اون تو انرژی هم نیومده.سوالاشون خیلی باحال بود و خداییش سوالای علوم و ریاضیش درجه1 بودن ولی اگه میگفتن که تیپ سوالارو می خوان عوض کنن بشینید کانگرو بخونید نه مبتکران خیلی بهتر بود

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از Farzin2x :
تیزهوش به معنای واقعی کلمه کم پیدا میشه ولی هرچقدر هم باهوش باشی باید یکم تمرین کنی قبل سوالا
حالا اینا اومدن کلا یه سوالایی دادان که 2 دهه مثل اون تو انرژی هم نیومده.سوالاشون خیلی باحال بود و خداییش سوالای علوم و ریاضیش درجه1 بودن ولی اگه میگفتن که تیپ سوالارو می خوان عوض کنن بشینید کانگرو بخونید نه مبتکران خیلی بهتر بود

حالا الان میگیم اوکی فقط ب هوش نیست!
ولی مثلا شماها الان دارین اینجوری راجع ب تستا میگین یا مثلا اون دوستمون ک گفته بود ب ما گفته وبدن فقط وزارتی! اخه هر چقدرم ک ب شما بگن فقط وزارتی و اینا شما خودتون نمیدونین که الان واسه امتحانای وزارتی سراری هم فقط از کتاب وزارتی سوال نمیاد که بعد توقع دارین تو ازمون ورودی تیزهوشان فقط از وزارتی سوال بیاد؟ :|

Farzin2x

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی3کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

حالا الان میگیم اوکی فقط ب هوش نیست!
ولی مثلا شماها الان دارین اینجوری راجع ب تستا میگین یا مثلا اون دوستمون ک گفته بود ب ما گفته وبدن فقط وزارتی! اخه هر چقدرم ک ب شما بگن فقط وزارتی و اینا شما خودتون نمیدونین که الان واسه امتحانای وزارتی سراری هم فقط از کتاب وزارتی سوال نمیاد که بعد توقع دارین تو ازمون ورودی تیزهوشان فقط از وزارتی سوال بیاد؟ :|
ما توقع داشتیم هوش بدن،مخصوصا امسال که اوضاع به خاطر تغییر روش و جدا شدن حتما تعداد هوشا زیاد بود ولی نه اینکه همشو هوش کنن
مثلا اونجوری که من کلاس رفتم و کارکردم آزمون آزمایشی دادم انتظار 70 درصد ریاضی داشتم ولی شد شاید 40 یا 35 زده باشم که باعث شد روحیمو ببازم.
یه فایده ای داشت که فهمیدم خدارو شکر تو ادبیات و فیزیک مشکلی ندارم.
کلا سوالا خوب بودن ولی توی اون آزمون نیومدن محتوای کتاب درسی 10برابر پیشرفته کنن سوال بدن ازش کلا یه چیز دیگه دادن و ماهم از این ناراحتیم
اگه سوالا رو ندیدی میشه گفت سوالا دقیقا مثل سوالای(پایا)یا همون المپیاد بسیج بودن.

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از Farzin2x :
ما توقع داشتیم هوش بدن،مخصوصا امسال که اوضاع به خاطر تغییر روش و جدا شدن حتما تعداد هوشا زیاد بود ولی نه اینکه همشو هوش کنن
مثلا اونجوری که من کلاس رفتم و کارکردم آزمون آزمایشی دادم انتظار 70 درصد ریاضی داشتم ولی شد شاید 40 یا 35 زده باشم که باعث شد روحیمو ببازم.
یه فایده ای داشت که فهمیدم خدارو شکر تو ادبیات و فیزیک مشکلی ندارم.
کلا سوالا خوب بودن ولی توی اون آزمون نیومدن محتوای کتاب درسی 10برابر پیشرفته کنن سوال بدن ازش کلا یه چیز دیگه دادن و ماهم از این ناراحتیم
اگه سوالا رو ندیدی میشه گفت سوالا دقیقا مثل سوالای(پایا)یا همون المپیاد بسیج بودن.

ما پایا نداشتیم تا حالا :-" مثال دیگه ای نداری؟ :-"

Farzin2x

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید سلطانی3کرج
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

ما پایا نداشتیم تا حالا :-" مثال دیگه ای نداری؟ :-"
لیگ علمی پایستگی ایران اسلامی یا یه چیزی تو همین مایه ها

اسمشو میاری ترسم میگیره،5تا صفحه آموزش با 4 سال جلوتر بعدش یه صفحه پشت رو سوال در حد المپیاد جهانی
اومده بود سهمی در حد 5 خط با یه شکل و چندتا حل سوال یاد داده بود بعد سوالای کنکور سراسری سهمی گذاشته بود جون شما ترسناک بود

با تیممون تو استان11 شدیم و تو کشور فکر کنم نزدیک200
تو ی انجم المپبادا بگردی هست یه تاپیک در این مورد
منظور من تیپ سوالا بوده نه سختیشون

سوالا بیشتر شبیه کانگرو بودن ولی نه به مسخرگی کانگرو چون کانگرو سوالارو مسخره میده و خنده دار ولی سوالای آزمون جدی بودن ولی از لحاظ حالت هوشی خیلی به کانگرو شبیه بودن

H.E

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فـرزانگان ۱|فـرزانگان 3
شهر
ـتهران
دانشگاه
دانشـگاه تهــران
رشته دانشگاه
ادبیات نمایــشی

دوستان سلام
منابع ازمون ورودی دبیرستان دوره دوم برای سمپاد چیه ؟
میشه برای هر درس کامل بگید که چی و بخونن بچه ها و از چه کتابی و چجوری؟
برای دوستم میخوام
مرسی :P

sanaz15

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
راهنمایی فرزانگان
شهر
تهران

با این که هشتمم آزمون نود و سه هم در سطح ابتدایی و هم دبیرستان ، یکی از L-: L-: L-: L-: ترین امتحانایی بود که دیدم...
برگه هاشونو که دیدم، بدبختا نمونه سوال آزمون های پارسال که بیش تر فرمولی و روی یک اساس و بنیان بوده حل کردن، الان رفته ن کپ کردن با این سوال دادنشون....البته خوبه ها بیش تر هوشی باشه ، اما نه انقدر تخیلی که بعد از آزمون نصف سوالارو به دلیل غیر استاندارد بودن حذف کردن :-&

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا