• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اسید پاشی

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام
پاسخ : اسید پاشی

ایجاد محدودیت برای فروش اسید برای دولت کار سختی نیست بنظرم. دولت رو متهم نمی‌کنم ها، دارم می‌گم بنظرم سخت نیست. چون فرآیند تولیدش انقدر آسون نیست که همه جا بشه انجام داد. منتها کسی که برای همچین کاری برنامه ریزی می‌کنه، حتما به اندازه کافی هم ذخیره می‌کنه. :‌) یعنی انقدر فکرش کار می‌کنه که نره مغازه بگه آقا اسید سولفوریک بدین.

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

بچه ها خیلی حرفتون عجیبه!!!
بابا اینا مواد شیمیاییه!! محدودیت چی اخه،، انرژی هسته ای نیست که کلا 10 تا ازمایشگاه داشته باشن و بشه کنترل کرد،، کل ازمایشگاهای دانشگاها پر اسیده.،،یه عالمه کارگاه و صنایع دارن استفاده.. باید طریق دیگه ای باشه برای جلوگیری از اسید پاشی
اسید نپاشن ، باز میپاشن!!!
باز تو ساخت صابون هست،، کلی کارگاه صابون سازی هست از اینا که مثلا صابون مراغه میسازن..

ASSSAL

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan2
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
صنایع

هیچ محدودیتی واس غیرقابل دسرس کردنش وجود نداره چون خیلی پر استفادس.
ولی واقعا قبول دارین که خیلی پرو بالش دادیم این قضیه رو؟کار به مقصر اصلی ندارم اما ما خودمون داریم ضربه به خودی میزنیم.از کاه کوه میسازیم رعب و وحشت ایجاد میکنیم.الان تقریبا همه جا بحث اصلی اسید مخصوصا تو وایبر.اگ اشتبا میکنم لطفا بگین
ما داریم این کارو خیلی شاخش میکنیم گروهشونو برجسته کردیم این همون چیزی نیس ک میخوان؟حالا مقصر هر کی میخواد باشه.مهم ترین وسیله داعش ایجاد رعب و وحشت تو دنیای مجازیه این رمز بزرگ شدنشونه.اینم مث همونه
با ایجاد وحشت برای هم بزرگش نکنیم این جنبشو

leila.f6

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فزانگان 6
شهر
تهران

سلام.من شنیدم سر بی حجابی ها توی اصفهان. و زود قضاوت نکنید کار چه نهادیه >:p

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

حال ندارم نظرای قبل رو بخونم
اینکه اسید میپاشن و کارِ کیه و اینا مهمه ولی فقط یه چیزی اذیتم میکنه اونم اینه که چرا با اینکه توی هر خیابون و چهارراه و مناطق شلوغ شهر دوربین های مداربسته به تعداد موهای سرِ من وجود داره چطور نمیتونن اینارو بگیرن؟! ولی واسه یه قتل سیاسی یا ترور هایی که میشه روزی 100 بار دوربین ها رو چک میکنن تا مجرم رو پیدا کنن؟ چرا؟
جون ما دخترا اینقدر بی ارزشه؟ :|

• شروع کننده موضوع

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

همونطوری که بره ناقلا گفت اگر هم بشه محدودیتی برای خرید و فروش اسید اعمال کرد این کار فایده چندانی نداره و در واقع نوعی پاک کردن صورت مسئله است.... چونکه میتونن چیزه دیگه ای را جایگزین اسید کنند...
از طرف دیگه مثلا مگه مواد مخدر ممنوع نیست؟؟اما بازم به راحتی در دسترسه

باید انگیزه های این کار شناسایی بشه و با عاملینش[nb]که نمیخام دوباره بگم کی هستند :D[/nb] به شدت برخورد بشه

• شروع کننده موضوع

ابوالفضل

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سبزوار
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از SalehM :
ایجاد محدودیت برای فروش اسید برای دولت کار سختی نیست بنظرم. دولت رو متهم نمی‌کنم ها، دارم می‌گم بنظرم سخت نیست. چون فرآیند تولیدش انقدر آسون نیست که همه جا بشه انجام داد. منتها کسی که برای همچین کاری برنامه ریزی می‌کنه، حتما به اندازه کافی هم ذخیره می‌کنه. :‌) یعنی انقدر فکرش کار می‌کنه که نره مغازه بگه آقا اسید سولفوریک بدین.
پیشنهاد بدید که چجوری محدودیت اعمال کنن؟؟ مثلا بگن به مردان زیر پنجاه سال نمیفروشیم؟؟
بلفرض محدودیت اعمال کردن اونوقت بازار سیاه به وجود نمیاد؟؟
هموطنان غیور :-" مت آمفتامین تو خونشون درست میکردند ... بعدش به نظرت نمیتونن اسیدهم بسازن؟

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

یکی از دوستان گذری زد ب توهم توطئه و آمریکا و اینکه شما ک هی میگی ما دچار توهم توطئه هستیم الان خودت گیر توهم توطئه ای و..
دوست من اولا ک بیا دوست باشیم :)) بنده و شما قبل از مسلمون بودن یا نبودن داریم از یکسری منابع و توی یک کشور استفاده میکنیم
ثانیا..این اتفاق رو بیا بررسی کنیم.تا وقتی ک عواملش گیر نیان ک حرفی نمیشه زد.وقتی هم گیر اومدن شک نکن..میگم شک نکن ک اگه با خود نظام باشن ک اصلا مجال حرف زدن پیدا نمیکنن اگر هم با کفار بی همه چیزی باشن ک متاسفانه گویا ما فکر میکنیم تمام زندگیشون در مردم و کشور ایران است بازم مطمئن باش هیچ اعترافی نخواهند کرد
این قضیه از سه حال خارج نیست.کسانی از درون نظام..کسانی مخالف نظام..و حالت سوم اینکه طرف همینجوری برداشتش از دین مبین اسلامی ک شما تبلیغ کردی(بنده شاید ب معنای کلمه خودمو مسلمون ندونم اما از اسلام واقعی چندان هم دور نیستم)همچین برداشت غلطی کرده و با خودش گفته وای موی نامحرم بریم اسیدبازی..

من میخوام تو فکر کنی یکم و بفهمی ک چقدر دور از ذهنه حالت سوم!..همین

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

به نقل از سوشــیانت :
پیشنهاد بدید که چجوری محدودیت اعمال کنن؟؟ مثلا بگن به مردان زیر پنجاه سال نمیفروشیم؟؟
بلفرض محدودیت اعمال کردن اونوقت بازار سیاه به وجود نمیاد؟؟
هموطنان غیور :-" مت آمفتامین تو خونشون درست میکردند ... بعدش به نظرت نمیتونن اسیدهم بسازن؟
ساختن اکس کار سختی نیست در وضعیت فعلی (< الان خیلی قلقلکم شد یه چیزای بیشتری بگم ولی میترسم جدا برن استفاده کنن :D

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

و صدا و سيمایي که بالاخره بعد سه هفته تصمیم ميگيره یه خبری هم از قضیه اسيدپاشي بده و نصف خبر در حال دیس کردن بي بي سي عه.

N.KH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
مهندسی برق - الکترونیک

به نقل از Fireball.II :
و صدا و سيمایي که بالاخره بعد سه هفته تصمیم ميگيره یه خبری هم از قضیه اسيدپاشي بده و نصف خبر در حال دیس کردن بي بي سي عه.
همیشه این طوری بوده ،
باز دیر خبر دادن بهتر از هرگز خبر ندادن ِ :-[

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از پوریا عابدی :
یکی از دوستان گذری زد ب توهم توطئه و آمریکا و اینکه شما ک هی میگی ما دچار توهم توطئه هستیم الان خودت گیر توهم توطئه ای و..
دوست من اولا ک بیا دوست باشیم :)) بنده و شما قبل از مسلمون بودن یا نبودن داریم از یکسری منابع و توی یک کشور استفاده میکنیم
ثانیا..این اتفاق رو بیا بررسی کنیم.تا وقتی ک عواملش گیر نیان ک حرفی نمیشه زد.وقتی هم گیر اومدن شک نکن..میگم شک نکن ک اگه با خود نظام باشن ک اصلا مجال حرف زدن پیدا نمیکنن اگر هم با کفار بی همه چیزی باشن ک متاسفانه گویا ما فکر میکنیم تمام زندگیشون در مردم و کشور ایران است بازم مطمئن باش هیچ اعترافی نخواهند کرد
این قضیه از سه حال خارج نیست.کسانی از درون نظام..کسانی مخالف نظام..و حالت سوم اینکه طرف همینجوری برداشتش از دین مبین اسلامی ک شما تبلیغ کردی(بنده شاید ب معنای کلمه خودمو مسلمون ندونم اما از اسلام واقعی چندان هم دور نیستم)همچین برداشت غلطی کرده و با خودش گفته وای موی نامحرم بریم اسیدبازی..

من میخوام تو فکر کنی یکم و بفهمی ک چقدر دور از ذهنه حالت سوم!..همین

باشه بیا دوست باشیم!
بعد حالا همه اینایی که گفتی به کنار دین اسلامی که من دارم تبلیغ میکنم؟یا مثلا ما منظورت کیا بود الان دقیقا؟
جالبه همین دو هفته پیش سرکلاس اندیشه اسلامی تو دانشکده مون میخواستن منو مرتد معرفی کنن الان باز اینجا شدیم کسی که دین تبلیغ میکنه.خداییش خییلی جالبه :))
خب البته عجیبم نیست وقتی هر کس فقط فک کنه خودش حقه بقیه بوقم نیسن همین میشه دیگه.یکی فک میکنه خیلی حالیشه و خیلی مسلمونه تا حد اینکه به من بگه تو باید اعدام شی پیش میره یکی دیگه ام خیلی روشن فکره و ...

حالا اینا به کنار،اون سه حالتی که شمردی پس با این حساب اصن چه کاریه دنبال مقصر بگردیم ها؟در هر صورت فایده ای که نداره!!!

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

حالا مرتد یا کافر بالاخره داریم از ی منبع استفاده میکنیم پس میتونیم همو نزنیم :))
اینکه من میگم"شما"علتش واضح نیست؟شما مرتد باشی یا هرچی شک نکن بی دلیل پشت کلمه ای ب نام نظام واینستادی..نظرته و حق هم داری نظرت این باشه.پس ما مقصود قدرت حاکم هست و من دلایل کافی برای ب کار بردن این ضمیر دارم.منتها میتونیم ما و شما در عین این جدایی دوست هم باشیم (;

ب قول خودت 3حالت کردم و دیگه جای بحث نمیمونه.منتها خوشحال میشم بفهمی چقدر سومی مسخرست..اگه واقعا نظرت اینه ک افرادی خودجوش با برداشت خود از دینی ک شما تبلیغ کردین همچین کاری کردن بگو تا حرف بزنیم در موردش :)
شک دارم ب این راحتی بشه از جوی ک علیه بدحجابی نهاده شد گذشت..

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از پوریا عابدی :
حالا مرتد یا کافر بالاخره داریم از ی منبع استفاده میکنیم پس میتونیم همو نزنیم :))
اینکه من میگم"شما"علتش واضح نیست؟شما مرتد باشی یا هرچی شک نکن بی دلیل پشت کلمه ای ب نام نظام واینستادی..نظرته و حق هم داری نظرت این باشه.پس ما مقصود قدرت حاکم هست و من دلایل کافی برای ب کار بردن این ضمیر دارم.منتها میتونیم ما و شما در عین این جدایی دوست هم باشیم (;

ب قول خودت 3حالت کردم و دیگه جای بحث نمیمونه.منتها خوشحال میشم بفهمی چقدر سومی مسخرست..اگه واقعا نظرت اینه ک افرادی خودجوش با برداشت خود از دینی ک شما تبلیغ کردین همچین کاری کردن بگو تا حرف بزنیم در موردش :)
شک دارم ب این راحتی بشه از جوی ک علیه بدحجابی نهاده شد گذشت..

من که یادم نمیاد کسیو زده باشم بقیه شماها هم به خودشون مربوطه میتونی ازشون سوال کنی درین مورد.
اینکه من پشت نظام ایستادم یا نه رو از این پستای تو این تاپیکم برداشت کردی؟ببین بحث پشت نظام یا هر چیز دیگه ایستادن یا نه نیس،برای من این چیزی که دارم ازش دفاع میکنم درسته.پس من بنا به نظر خودم و تو هم بنا به نظر خودت داری از درست حمایت میکنی.من اگه شک داشتم که این حرفی که میزنم درست نیس نمیزدم.البته که برعکس تمام کسایی که از اول شروع بحث تو این تاپیک شرو کردن فقط به تهمت زدن که کار فلانه و کار بهمانه من نه این کارو به کسی نسبت دادم نه به جایی،نه کار یه فرد دونستم نه کار افرادی،نه اون رو سازمان یافته معرفی کردم نه یهویی و بدون برنامه قبلی،دلیلشم واضحه چون من متاسفانه مثله دوستان اطلاعات خاصی ندارم که الان بتونم تصمیم بگیرم و راجبه ریز جزییات این ماجرا اظهار نظر کنم (;

happiestchemist

ملکه ی شیشه ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
4d
سال فارغ التحصیلی
1390
مدال المپیاد
دارم.
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
داروسازی

این که بگیم ما مطمءن نیستیم پس کلا هیچ حدس و گمانی هم نداشته باشیم خوب نیست.

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

تمام حرف من اینه ک هیچ آدمی اولا اونقد عقیده محور نیست ک بیاد ب خاطر عقیدش ک مبارزه با بی حجابیه اسید بپاشه رو صورت کسی و عواقبش براش شیرین باشه مثل شهد شهادت :)) آدم ها برای عقیدشون کارای گنده میکنن..حاضرن برن شهید شن و جونشونو بدن حتی..منتها وقتی ک لازم باشه..مطمئن باشه اون زنگ خطر و اضطرار هم حتی ب صدا در نیومده بود
هرگز..هرگز با عقل جور در نمیاد ی کار خودجوش بوده باشه
حالا دشمن یا مرتد یا دوست هربرداشتی میتونی بکن از حرفام :D

میعاد

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
نیشابور-اهواز
دانشگاه
صنعت نفت
رشته دانشگاه
مهندسی نفت

به نقل از پوریا عابدی :
تمام حرف من اینه ک هیچ آدمی اولا اونقد عقیده محور نیست ک بیاد ب خاطر عقیدش ک مبارزه با بی حجابیه اسید بپاشه رو صورت کسی و عواقبش براش شیرین باشه مثل شهد شهادت :)) آدم ها برای عقیدشون کارای گنده میکنن..حاضرن برن شهید شن و جونشونو بدن حتی..منتها وقتی ک لازم باشه..مطمئن باشه اون زنگ خطر و اضطرار هم حتی ب صدا در نیومده بود
هرگز..هرگز با عقل جور در نمیاد ی کار خودجوش بوده باشه
حالا دشمن یا مرتد یا دوست هربرداشتی میتونی بکن از حرفام :D

خب اینم یه نظره،نظرتم محترم منم نه ردش میکنم نه تاییدش میکنم،فعلا برداشتیم نکردم نه تنها از حرفا تو از حرفای بقیه هم همینطور

mahdad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید ستاری(یا بقولی &quot;شهید هوابرد&quot;)

خیلی وقتا خود مردم بعد از مدتی به نتیجه میرسن حالا میگم مردم نه که همه وای یه گروه قابل توجه ای.این حرف من نه حمایت از تاخیر2هفته ای گزارش تلویزیونی در این مورده ونه چیز دیگه.
1.اینکه کسی از نظام وبا دستور رسمی اینکارا رو کرده که بنظر من احتمالش به صفر میل میکنه.
2.کسی که همینجوری ریخته که اونم احتمالش بنظر من درسته که از قبلی بیشتره ولی بازم اصن درحد احتمال سوم نیس. چون وقتی که یه موضوعی جنبه خارج از مملکت وحتی خارج از استان پیدا میکنهوخواه ناخواه نیروهایی وارد کار میشن و پی اون موضوعُ میگیرن که نیروهای عادی نیستن.مث وزارت اطلاعات ویا افسرای پلیس و اگاهی سطح بالا.که دیگه اون موضوع خیلی جدی میشه ودر اکثرقریب به کل مواردی که پشتت به یه ادم کلفت گرم نباشه،بوی الرحمان ـــت بلند میشه.
3.کسی میخواسته یه بلوایی به پا کنه و وجه دولتُ خراب کنه که خودش چن حالت داره. که به نظر من همین مورد سومه.و دلیل اینکه دولت گاهی اوقات خیلی مانور خبری نمیده اینه که یه قشر قابل توجهی از مردم خیلی روی موضوعات فکر نمیکنن وسریع روشون اثرمیزاره ورسانه ها خصوصا سیما برای همین دیلی میدن به کار یا گاهی اوقات کلا حذفش میکنن.

N.KH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
مهندسی برق - الکترونیک

به نقل از mahdad :
3.کسی میخواسته یه بلوایی به پا کنه و وجه دولتُ خراب کنه که خودش چن حالت داره. که به نظر من همین مورد سومه.
خراب کردن وجه دولت به چ قیمتی ؟
خیلی راه های دیگه هم هست !
روی انتخاب گزینه یه تجدید نظری بفرمایید

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

به نقل از _NAzILA_ :
خراب کردن وجه دولت به چ قیمتی ؟
خیلی راه های دیگه هم هست !
روی انتخاب گزینه یه تجدید نظری بفرمایید
به هر قیمت. حتی جون آدما ... فک کردی مثن واسشون مهمه؟
دولتی که ما داریم اونقد کثیف هست که زندگی آدما پشیزی نمی‌ارزه واسشون... :| :-<

بالا