• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایا حاضر هستید از سمپاد برید؟

ایا حاضرید از سمپاد برید؟

• رای‌دهندگان
    243

TheBest444

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
حلی3_علامه طباطبایی ادونس
شهر
طهران
رشته دانشگاه
فیزیک نوین _ علوم کامپیوتر
پاسخ : ایا حاضر هستید از سمپاد برید؟

بله. من از حلی 3 اومدم بیرون رفتم طباطبایی ادونس و اصلا هم از تصمیمم پشیمون نیستم.
چون: سال اول کلاس المپیاد نداشتیم_مشاور المپیاد نداشتیم_جمعیت پایمون 200 نفر بود_مدرسه نظم و سیستم نداشت مثلا اگه شما از مدرسه میزدی بیرون هیچ کس نمیفهمید_ ولی مهم ترین دلیلش جوش بود. بچه های اونجا یه شوخایی با هم میکردن که آدم شاخ در میوورد :-&

مدارس غیر انتفاعی امکانات(معلم و مشاور و کلاس المپ و ...) و جو خیلی بهتری دارن و دلیل مدال های زیاد و رتبه های خوب حلی1 قوی بودن تعدادی از بچه هاشه و گرنه خود مدرسه کار شاخی انجام نمیده.

maziar

مازیمون
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران، استانبول، کوالالامپور، اُسلو!
دانشگاه
Universitetet i Oslo
رشته دانشگاه
ریاضی، CS، نانو الکترونیک

به نقل از TheBest444 :
بله. من از حلی 3 اومدم بیرون رفتم طباطبایی ادونس و اصلا هم از تصمیمم پشیمون نیستم.
چون: سال اول کلاس المپیاد نداشتیم_مشاور المپیاد نداشتیم_جمعیت پایمون 200 نفر بود_مدرسه نظم و سیستم نداشت مثلا اگه شما از مدرسه میزدی بیرون هیچ کس نمیفهمید_ ولی مهم ترین دلیلش جوش بود. بچه های اونجا یه شوخایی با هم میکردن که آدم شاخ در میوورد :-&

مدارس غیر انتفاعی امکانات(معلم و مشاور و کلاس المپ و ...) و جو خیلی بهتری دارن و دلیل مدال های زیاد و رتبه های خوب حلی1 قوی بودن تعدادی از بچه هاشه و گرنه خود مدرسه کار شاخی انجام نمیده.

نظرت چیه گزارشت بدم به عنوان غیر سمپادی ؟ :))

والله اون زمانم که ما دبیرستانی بودیم و یه حلی یک بیشتر نبود ما هم همین حدود ۲۰۰ نفر بودیم!

اتفاقه بدی هم نمی افتاد برا المپیاد هم جو دوستی بود که پشتوانمون بود!

MobinT

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
دبيرستان علامه حلی تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
شهید بهشتی
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام
اینستاگرام

نه ، اصلاً ، فكرش هم نكنيد ؛)
مدارس سمپاد بهترين مدارس توي كشورن من خودم ٤ سال سمپاد بودم خيلي راضيم ، البته تعصب هم دارم چون سمپادي بودن خيلي خاصه ؛)

mjz

Mohammad+Javad
نام مرکز سمپاد
نسل طلایی علامه حلی 2
شهر
تهران / شهر ری
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
QUT
رشته دانشگاه
برق

کل شی یرجع الی اصله

انا سمپادیون و انا الیه راجعون. نقطه سر خط :)

iarsham

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
طلایه داران
شهر
شیراز
مدال المپیاد
ادبی
دانشگاه
تهران (هنرهای زیبا)
رشته دانشگاه
طراحی صنعتی

من به عنوان کسی که سمپاد بوده و از سمپاد رفته، با اطمینان کامل میگم که این کار بزرگترین اشتباه زندگیم بود و اگه دوباره این فرصتو داشتم که انتخاب کنم، همون سمپاد میموندم...

قدر مدارستونو بدونید :-<

دل آرام.

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
رشت

اتفاقن الان بین سومای مدرسمون حرفش هست که از سال بعد جمیعن بریم! چون مثینکه میخوان دبیرای مرد رو بردارن و اینجوری دبیر فیزیک و دیفرانسیل و ادبیات و هندسه تحلیلی و گسسته مون میرن از مدرسه:)) البته احتمالن نمیفته این اتفاق ولی خب اگه واقعن بکنن این کارو به نظرم عاقلانس رفتن از مدرسه :-?

yazahra646

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
میناب

من بابام میخواس از سمپاد ببرتم بیرون چون میگه پدر خودتو در اوردی
ولی من نذاشتم چون واقعا سمپادی بودنو دوس دارم x:

eng.um.mahdie

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Farzanegan3
شهر
Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93

من که اگه برمیگشتم به گذشته هرگز سمپادی نمیشدم...

استاد نقاش

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
مدال المپیاد
ریاضی

نچ :O

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهر خشن
سال فارغ التحصیلی
98
مدال المپیاد
زیستی ناکام
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ـفاتــــ :
من میتونم بگم برعکس خیلیا که میگن نه نمیریم و براش تلاش کردیمو و دوسش داریمُ اینا دوست داشتم از سمپاد برم.خیلی.و تنها و تنها برای اینکه خانواده نزاشتن نرفتم.همیشه از روز اول که اومدم مدرسه و هرکس میگفت که چقد تلاش کرده واسه اینکه تیزهوشان قبول شه،همون روزای اول راهنمایی،همون روزا که هیشکیو نمیشناختم احساسِ یه جوری بودن میکردم.همیشه تا همین الانم حس میکنم حقم نبوده سمپادی بشم.میتونم بگم اول راهنمایی،وقتی دانش آموزا اسم مدارس ابتداییشونو میگفتن من و یه نفر دیگه فقط از مدارس دولتی بودیم و همه غیرانتفاعی.و از همون اول فرقی که معلما بین دانش آموزانی که از مدارس غیرانتفاعی و شاهد اومده بودن با من میزاشتن،یه جوریم کرده بود.قبل از ترم اولِ اول راهنمایی هم اون دختر که مثه من از مدرسه معمولی بود از مدرسمون رفت.و خب من موندم تا اول دبیرستانم با بچه هایی که برای قبول شدن کُلی زحمت کشیدن و کُلی کلاس رفتن و هزینه کردن.و من حقَم نبود.اول دبیرستان هم از سطح شهر حدود 12 نفرُ مدرسمون گرفت که خب اوناهم دانش آموزانی بودند که سخت تلاش کرده بودن.سخت.و خیلیای دیگه از دوستام که تو مدارس معمولی هستن و همیشه میگن خیلی خوندن ولی نمیدونن چرا قبول نشدن.یا خیلیا ک فکر میکنن تو مدرسه ما چه خبره.اون اوایل میگفتن از مدرست برامون میگی فاطی؟!
برای من سمپادی بودن هیچ ذوق و شوقی نداره.چون دقیقن از روزِ اول این گناهکار بودنم مونده تو دلم.اینکه حقم نبوده.
میتونستم واقعا" میرفتم.
خب منم شرایط شما رُ داشتم. و خیلی ام افتخار می کردم و می کنم که تونستم از یه مدرسه دولتی قبول بشم. توهین نباشه ولی اونایی که تو غیرانتفاعی خوندن اکثرشون به زور پول و فشار خوندن قبول شدن.
ولی منُ تو باید افتخار کنیم که خودمون خواستیم درس بخونیم و این راهُ انتخاب کردیم.

ZDM

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
فرزانگان
سال فارغ التحصیلی
94

من راهنمایی رو غیر انتفاعی خوندم اصلا هم این طور نبود

آدم باید خودش بخواد که درس بخونه حالا میخواد تو هر مدرسه ای باشه

حرفتون رو اصلا قبول ندارم L-:

من اون موقع ترازم بیشتر از بچه های مدارس خاص میشد مدرسمون هرچی هم پول گرفت حلالش چون خیلی بهتر از مدارس خاص بود

sara-s

panda^^
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
1403
حاضرم برم از سمپاد
امسال اگر آزمون ورودی بگیرن واقعا میرم:)
چون این استرسی که اینجا دارم تحمل میکنم و توقعاتی که ازم دارن اذیتم میکنه و اگر قرار باشه اینا ادامه داشته باشه روانمو نابود میکنه، یک سمپادی بی اعصاب بودن بدرد چی میخوره؟ هیچی، بنابراین حاضرم برم:)

بابونه.

ماهی پیشی‌خوار
نام مرکز سمپاد
تنگ ماهی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1401
واقعا بعضیا طوری پیش میرید انگار حرف از کمبریج و اکسفورده
سمپاده دیگه مدرسه ای که نسبت به مدارس عادی حالا با یه آزمون سنجش دانش آموزای پر تلاش یا خلاق و هوشمند رو پرورش میده
تافته جدا بافته نیستیم -__-

رفع اسپم:اگه به من باشه شاید دوست داشتم برم...

Iman Rage

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
نه اینور نه اونور
شهر
.
سال فارغ التحصیلی
1394
من به شخصه حاضر نیستم از سمپاد برم. مدرسمون خیلی خوبه

MRΣZA

کاربر حرفه‌ای
کنکوری 1403
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
سال فارغ التحصیلی
1403
جَوی که سمپاد داره رو در هیچ مدرسه ای نمیشه پیدا کرد اما متاسفانه بخاطر کادر سمپاد بعضی از شهر ها برخی دوستان از سمپاد دلزده می شوند ولی سمپاد ما که خیلی خوبه :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
1401
مدال المپیاد
Physics
دانشگاه
SUT
رشته دانشگاه
Physics
اگه یه مدرسه ای باشه که معلماش اوکی باشن
قطعا میرم

!..Saman

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Helli 1
شهر
Arak
سال فارغ التحصیلی
1401
دانشگاه
علوم پزشکی آزاد تهران
رشته دانشگاه
داروسازی
ببینید تو شهر ما بیشتر باید بگم دوست داشتم انتقالی بگیرم به یه مرکز دیگه... :D
ولی فکر نکنم بعد از دوتا مدرسه علامه حلی بتونم جایی بمونم (یعنی فکر نکنم از نظر شخصیت با بچه ها مچ بشم بخصوص اگر بخوام برم دولتی عادی توی منطقه خودمون..! و همچنین شاید با تدریس معلما هم حال نکنم...)
بنابر این سمپاد فور اور . :D :))<D=

Melishanka

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان۱
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
1402
الان حاضرنیستم
ولی اگه متوسطه اول بودم میرفتم.(بافرض اینکه حتما قبول میشدم:|:)))
میرفتم نمونه و اونجا آدم تر بار میومدم.(البته تو درس ومدرسه منظورمه)چون سخت گیری ما درمقابل اونا هیچ بود والان ورودی جدیدا کلا خیلی درسخون تر هستن و اطلاعاتشونم بالاست.
اما الان دیگه حاضر نیستم برم البته نمیشه کلی گفت شاید توی یه شهری بجز سمپادش مدارس خوبی باشه

بالا