• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های قم

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک
پاسخ : سمپادی های قم

جا داره بگم از کادر یه دلخوری دارم و اون ناهماهنگی میان مدارس بود که ما با برنامه ی تا 4 کلاس داشتن اومده بودیم مدرسه فرز2 و تدارک ناهار و اینا رو هم داده بودیم و با خانواده اونجور هماهنگ بودیم اما ناگهان ساعت 12 خیلی محترمانه بیرونمون کردن :|
آخه کدوم فردی از دو جلسه که از صفر شروع شده و استاد هنوز کار خاصی نکرده میتونه بفهمه استاد در چه سطحیه؟! اصلا بیخیال اون جریانات بشیم نمیشد مثلا این موضوعو قبلا به ما اطلاع میدادن؟! یا حداقل با ادبیات بهتری بامون صحبت میکردن؟:|
ما که تا 4 توی یکی از کلاسای خالی نشستیم خودمون المپ خوندیم وسطش دلشون سوخت برامون گفتن حداقلبرید سر کلاس وقتتون هدر نره :|
این چه وضعشه خو

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از kh@zan :
جا داره بگم از کادر یه دلخوری دارم و اون ناهماهنگی میان مدارس بود که ما با برنامه ی تا 4 کلاس داشتن اومده بودیم مدرسه فرز2 و تدارک ناهار و اینا رو هم داده بودیم و با خانواده اونجور هماهنگ بودیم اما ناگهان ساعت 12 خیلی محترمانه بیرونمون کردن :|
آخه کدوم فردی از دو جلسه که از صفر شروع شده و استاد هنوز کار خاصی نکرده میتونه بفهمه استاد در چه سطحیه؟! اصلا بیخیال اون جریانات بشیم نمیشد مثلا این موضوعو قبلا به ما اطلاع میدادن؟! یا حداقل با ادبیات بهتری بامون صحبت میکردن؟:|
ما که تا 4 توی یکی از کلاسای خالی نشستیم خودمون المپ خوندیم وسطش دلشون سوخت برامون گفتن حداقلبرید سر کلاس وقتتون هدر نره :|
این چه وضعشه خو
خب حالا کم تر غصه می خورم به حال خودم :))
شاید این توطئه ی مدرسه ی خودمون بوده که بیخیال المپیاد شیم اصن. هان؟
همه شون وقتا وقتن. من عذر می خوام.

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

اگ ازکادر ناراحت بوبید ک مام ناراضیم ما کلاس حساب داشتیم واسه همین خودم مدرسه بودم این ناشی ازنا هما هنگی مدارس بود بعدشم جلسه اول بوده ی کم بی نظمی طبیعی اگ دوباره اومدید قدمتون رو دوتا چشم ما هما هنگ کنید همو ببینیم بازم ازبرخورد بچه ها عذر خواهی میکنم

fatima.hadadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فلسفه

سلام :)
بچه ها کسی میدونه کتابخونه امام صادق کجاست؟ دخترونه هم داره؟

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از فاطمـه :
سلام :)
بچه ها کسی میدونه کتابخونه امام صادق کجاست؟ دخترونه هم داره؟
سلام اوهوم توی بلوار امین باید باشه دخترونه هم داره مثل مدرسه میمونه قوانین داره
118 زنگ بزنی میتونی شمارشو بگیری از خودشون آدرس دقیقشونو بگیری

fatima.hadadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فلسفه

به نقل از kh@zan :
سلام اوهوم توی بلوار امین باید باشه دخترونه هم داره مثل مدرسه میمونه قوانین داره
118 زنگ بزنی میتونی شمارشو بگیری از خودشون آدرس دقیقشونو بگیری

فضاش خوبه؟ من کانون میرفتم انگار که تو خیابون داری درس میخونی!

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از فاطمـه :
فضاش خوبه؟ من کانون میرفتم انگار که تو خیابون داری درس میخونی!
من یه بار یه ساعت رفتم خیلی خوب و آرومه اصلا گاهی آدم از ورق زدن کاغذ میترسه از بس آرومه بعد توی یه دفتری ساعت حضور غیاب میزنن شماره کتابخونه رو هم میدن که والدین اگر خواستن زنگ بزنه بپرسه دخترش کی از کتابخونه خارج شده. فکر کنم هم موبایلا رو باید خاموش کرد حالا اینو دقیق یادم نیست

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

به نقل از kh@zan :
من یه بار یه ساعت رفتم خیلی خوب و آرومه اصلا گاهی آدم از ورق زدن کاغذ میترسه از بس آرومه بعد توی یه دفتری ساعت حضور غیاب میزنن شماره کتابخونه رو هم میدن که والدین اگر خواستن زنگ بزنه بپرسه دخترش کی از کتابخونه خارج شده. فکر کنم هم موبایلا رو باید خاموش کرد حالا اینو دقیق یادم نیست

اقا چ جای باحالیه اینجا :D ادرسشو ب منم بدین :-"

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Suspicious Girl :
اقا چ جای باحالیه اینجا :D ادرسشو ب منم بدین :-"
فکر کنم مدیرش خانم متش بوده :))

fatima.hadadi

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فلسفه

به نقل از kh@zan :

عالیه! خداروشکر انگار یه کتابخونه درست و حسابی داریم!

:-|

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

شمارو نمیدونم ولی با ما خیلی بد برخورد کردن . و ضمنا باید بگم اولین بار تو عمرم بود که انقد اروم و ساکت اینهمه مدت یه جا نشستم #کاملا جدی
يکجوري از اخلاق کادر حرف ميزنيد انگار مثلا کادر ما از دماغ بهشت افتادن پايين،حتي بنظرم هر کادري با هر برخوردي به اندازه کادر ما نميتونن توي نا متعادلي رواني باشن،خيلي از شماها که الان اينجايي اول هستين(نهايتا دوم)اين خيلي طبيعيه رسما کادر داره جلوي شما نمايش بازي ميکنه،خيلي مونده که بخواين اون روشون هم ببينين.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

من می دونم که بی اخلاقی بعضی هاشون واقعن رو اعصابه. به ما هم همچین روی خوش نشون ندادن اما این یه چیز متقابله. اگه بهشون احترام بذاری سنگ هم که باشن حداقل بهت بی احترامی نمی کنن!

lovesky

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
رشته دانشگاه
فیزیک

اشتباه بزرگیه اگه بخوای
اینطوری فکر کنی و با این مبنا باهاشون برخورد کنی!
هرچی بیشتر احترام بذاری کمتر احترام میبینی!
به عنوان کسی که در مقابل بی احترامی هاشون سکوت کرده بهت میگم.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
من می دونم که بی اخلاقی بعضی هاشون واقعن رو اعصابه. به ما هم همچین روی خوش نشون ندادن اما این یه چیز متقابله. اگه بهشون احترام بذاری سنگ هم که باشن حداقل بهت بی احترامی نمی کنن!
ببين،من بدون هيچ موضع خاصي بهت ميگم اين حرفي که زدي کاملا درسته اما مربوط به روابط بين انسانهاي سالمه.کسايي که از نظر فکري جزو ادمهايي باشن که تعادل روحي ذهني دارن،
نه کسايي که تيمارستانها ها با اغوش باز ازشون استقبال ميکنن
شما هنوز برخورد چنداني باهاشون نداشتين،حتي طبيعيه اگه بخوايد بي تفاوت باشيد نسبت به حرفاي ما،فقط به اين فکر کنيد که نميشه يک دسته ادم همه بي راه بگن.

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

اوووفففف چ دل پری دارید شماها!
بچه ها.. میدونم اذیت شدید،درک میکنم.. خب؟ ولی لطف کنید اینجوری ب ما نگید.. اینجوری مام ذهنیت بدی پیدا میکنیم. مثلا راجع ب یکی از معلما سال بالاییا یه سری چیز بهمون گفته بودن ما فکر میکردیم ایشون شمر ذی الجوشنه ولی خب الان باشون مشکلی نداریم . درسته اول ساله هنوز.. ولی باز ب هر حال...
خب هر کس یه برداشتی داره.. ممکنه ما اصن برخوردی باشون پیدا نکنیم ک بی احترامی ببینیم اما بعضی حرفا ذهنیتمونو داغون میکنه و یه جورایی اذیت میشیم.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

اوووفففف چ دل پری دارید شماها!
بچه ها.. میدونم اذیت شدید،درک میکنم.. خب؟ ولی لطف کنید اینجوری ب ما نگید.. اینجوری مام ذهنیت بدی پیدا میکنیم. مثلا راجع ب یکی از معلما سال بالاییا یه سری چیز بهمون گفته بودن ما فکر میکردیم ایشون شمر ذی الجوشنه ولی خب الان باشون مشکلی نداریم . درسته اول ساله هنوز.. ولی باز ب هر حال...
خب هر کس یه برداشتی داره.. ممکنه ما اصن برخوردی باشون پیدا نکنیم ک بی احترامی ببینیم اما بعضی حرفا ذهنیتمونو داغون میکنه و یه جورایی اذیت میشیم.
تا حدودی خوبه که تجربه هاشونو میگن.این طوری درصد خطای ما کم میشه.
ولی ما نمی تونیم کاری کنیم پس با شادی و بیخیالی می تونیم به خودمون کمک کنیم

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
frz1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

دوستان کسايي که کتابخانه امام صادق رفتن ميشه بگن چطوري هست اونجا؟ميذارن خوراکي بخوريم توش؟مبايل ميشه روشن باشه؟روزاي تعطيل بازهستن؟روزاي معمولي تا چه ساعتي هستن؟

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

وای کتاب خونه امام صادق عالیه،همه چی داره،جا برای نماز و نهار و همه چی
گوشیم همه دستشونه مورد خاصی نداره در کل فضای عالیی داره
تا پنجشنبه ها شیش پنجشنبه ها ولی تا پنجه

نام مرکز سمپاد
فرزانگان