• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های قم

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT
پاسخ : سمپادی های قم

به نقل از ♥hastikhanoom♥ :
درود بر ریاضی های گرامی :)
یکی حالا به من کمک کنه.

چه کمکی؟!

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از ExDa :
امیدوار بودم از بچه های مدرسه ی خودمون باشن چون که من شما رو نمی بینم.
ولی در کل برای درس خوندن و انتخاب رشته می خوام تجربه هاتونو بدونم.
این که تستایی که از مون می گیرن چه قدر تاثیر داره برای انتخاب رشته،چه جوری درس بخونیم و این که در کل عایا سخته یا فقط متمایز از راهنماییه.

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

امیدوار بودم از بچه های مدرسه ی خودمون باشن چون که من شما رو نمی بینم.
ولی در کل برای درس خوندن و انتخاب رشته می خوام تجربه هاتونو بدونم.
این که تستایی که از مون می گیرن چه قدر تاثیر داره برای انتخاب رشته،چه جوری درس بخونیم و این که در کل عایا سخته یا فقط متمایز از راهنماییه.
خب دوست خوبم سلام :D
یه برنامه ای هس که همه هم اول سال میگن خیلی هم خوبه اما نمیدونیم چی میشه هیچ وقت اجرایی نمیشه و اون اینه که هر روز درسی که داده میشه رو مرور کنید و همه رو نگه ندارید شب قبل از اون روزی که داریدش بخونید منم خواستم اجراییش کنم نمیدونم چی میشه فقط اولاش اجرایی میشه ولی در کل خیلی شیوه ی خوبیه از همین الان که درساتون کمه اینجوری پیش برید عادت کنید
واسه انتخاب رشته هم بگم که چه شما تست های شخصیتی رو بدی چه ندی چه درست خوب باشه چه نباشه قطعا جوری هستی که هر رشته ای خواسی بری بتونی بری و محدودیت نداری اما خب بحثی که هست اینه هر چی با خودت رو راست تر باشی و تستارو الکی نزنی اولویت بندی هایی که برای انتخاب رشته براتون میکنند دقیق تر از آب در میاد البته اگه منظورت از تست تست های شخصیتیه
واسه انتخاب رشته هم تو اول ببین علاقت توو چیه بعد بیا آیندشو ببین کنکورشو رشته هاشو آینده شغلیش توی ایرانو ... احتمالا مشاورتون در این مورد بیشتر صوبت میکنه اما تو خودت هم با چندین نفر صحبت کن ببین اونایی که مثلا ریاضی رفتن موفق بودن چقد روحیاتشون شبیه تو بوده و اینا با پدر و مادرت چن بار جلسه سه نفره بزارید نظرات اونا هم بپرس بعضی خونواده ها برای تحصیل دخترا یه سری محدودیت هایی رو ایجاد میکنند که فلان و فلان رشته نه به درد نمیخوره شغل واسه خانوم نداره و اینکه مدرکتو بزاری رو طاقچه نگاش کنی که فایده نداره و عمدتا تمایلشون اینه که دخترشونو بفرستن تجربی
کلا فعلا وقت داری تا آخر سال تازه بعدشم میتونی تغییر رشته بدی البته یکم ضربه میزنه اما چیزی نیست استرس نداشته باش

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از kh@zan :
خب دوست خوبم سلام :D
یه برنامه ای هس که همه هم اول سال میگن خیلی هم خوبه اما نمیدونیم چی میشه هیچ وقت اجرایی نمیشه و اون اینه که هر روز درسی که داده میشه رو مرور کنید و همه رو نگه ندارید شب قبل از اون روزی که داریدش بخونید منم خواستم اجراییش کنم نمیدونم چی میشه فقط اولاش اجرایی میشه ولی در کل خیلی شیوه ی خوبیه از همین الان که درساتون کمه اینجوری پیش برید عادت کنید
واسه انتخاب رشته هم بگم که چه شما تست های شخصیتی رو بدی چه ندی چه درست خوب باشه چه نباشه قطعا جوری هستی که هر رشته ای خواسی بری بتونی بری و محدودیت نداری اما خب بحثی که هست اینه هر چی با خودت رو راست تر باشی و تستارو الکی نزنی اولویت بندی هایی که برای انتخاب رشته براتون میکنند دقیق تر از آب در میاد البته اگه منظورت از تست تست های شخصیتیه
واسه انتخاب رشته هم تو اول ببین علاقت توو چیه بعد بیا آیندشو ببین کنکورشو رشته هاشو آینده شغلیش توی ایرانو ... احتمالا مشاورتون در این مورد بیشتر صوبت میکنه اما تو خودت هم با چندین نفر صحبت کن ببین اونایی که مثلا ریاضی رفتن موفق بودن چقد روحیاتشون شبیه تو بوده و اینا با پدر و مادرت چن بار جلسه سه نفره بزارید نظرات اونا هم بپرس بعضی خونواده ها برای تحصیل دخترا یه سری محدودیت هایی رو ایجاد میکنند که فلان و فلان رشته نه به درد نمیخوره شغل واسه خانوم نداره و اینکه مدرکتو بزاری رو طاقچه نگاش کنی که فایده نداره و عمدتا تمایلشون اینه که دخترشونو بفرستن تجربی
کلا فعلا وقت داری تا آخر سال تازه بعدشم میتونی تغییر رشته بدی البته یکم ضربه میزنه اما چیزی نیست استرس نداشته باش
آخه می دونی فکر کردم حتما باید بر اساس این تستا پیش بریم. این تستا توی مدرسه نمی دونم چه جوریه که جواب نمی ده.
می ترسم یه چیزی بگیرین که من به رشته ی ریاضی و بعدشم فیزیک نرسم.
اما حتی یک درصدم شک ندارم که من هم استعدادشو دارم هم روحیشو. واقعا برای تجربی و انسانی ساخته نشدم.
دوست خیلی دارما اصن همین که توی مدرسه راه می رم همه آشنان اما روم نمی شه که خودم برم سمتشون :-< امروزم دیگه کلی پا روی نفس گذاشتم که برم پیش محبوبه نبودش L-:
راجع به این برنامه هم باید بگم من دوساله که اینو اجرا می کنم فقط توی صرفه جویی زمان تاثیر داره. اما باحاله.

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

آخه می دونی فکر کردم حتما باید بر اساس این تستا پیش بریم. این تستا توی مدرسه نمی دونم چه جوریه که جواب نمی ده.
می ترسم یه چیزی بگیرین که من به رشته ی ریاضی و بعدشم فیزیک نرسم.
اما حتی یک درصدم شک ندارم که من هم استعدادشو دارم هم روحیشو. واقعا برای تجربی و انسانی ساخته نشدم.
دوست خیلی دارما اصن همین که توی مدرسه راه می رم همه آشنان اما روم نمی شه که خودم برم سمتشون :-< امروزم دیگه کلی پا روی نفس گذاشتم که برم پیش محبوبه نبودش L-:
راجع به این برنامه هم باید بگم من دوساله که اینو اجرا می کنم فقط توی صرفه جویی زمان تاثیر داره. اما باحاله.
تو اصلا نگران این که نتونی قبول شی رو نداشته باش چون تنها عامل منع انتخاب یک رشته ای نمره و معدله که خدا رو شکر بچه های ما هیجکدوم این مشکلو ندارم چون حد قبولی پایینه و همه قبولن
این تستا فقط برای اولویت بندی رشته هان و تو به راحتی میتونی بدون توجه به اولویت ها رشتتو انتخاب کنی کلا که مطمعن هیچ مانعی وجود نداره که نزاره تو رشته ی دلخواهتو بری
چه خوب این برنامه فوق العادس مخصوصا کسایی که فعالیت فوق برنامه هم دارن

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

دوازده بود فکر کنم!اوج خنگ بازیمم به دوازده نمی رسه.
عاقا یه سوال دبیر فیزیکمون خیلی خوبه ها فقط یکم بیکار نیست؟اخه کی از زندگی نامه ی دانشمندا و اینا امتحان می گیره اه.بعدشم من وحشت کردم که بیس فیزیک نداشتین یه جوریه. این همه المپ فیزیکی زورشون به این معلم نرسیده ینی؟
اما من می رسه :>
اصن حرف المپیاد و اینا رو نمی زنم. حتی در واقعیت به هیشکی نگفتم چی خوندم و اینا. می ترسم یه وقت توقع داشته باشن.فقط به این مشاورا زیاد اعتماد ندارم. یه دفعه به این مشاورمون گفتم برای امتحان ریاضی استرس دارم تا خانم متش اومد جلو گفت دخترم هیچ استرسی نباید داشته باشی L-: اونوقت می گن محرم اسرار و از این حرفا. ترجیه می دم به سال بالایی خودم بگم تا به مشاور. تازه معلومم نیست با این برنامه ی فشرده وقت مشاوره بدن و اینا.
یه سوال دیگه :D عاقا این خلاقیت ریاضی چه صیغه ایه؟زدن تو کاسه کوزه ی ما پنجشنبه ها من کلاس زبان دارم نمی تونم که

Mim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

دوازده بود فکر کنم!اوج خنگ بازیمم به دوازده نمی رسه.
عاقا یه سوال دبیر فیزیکمون خیلی خوبه ها فقط یکم بیکار نیست؟اخه کی از زندگی نامه ی دانشمندا و اینا امتحان می گیره اه.بعدشم من وحشت کردم که بیس فیزیک نداشتین یه جوریه. این همه المپ فیزیکی زورشون به این معلم نرسیده ینی؟
اما من می رسه :>
اصن حرف المپیاد و اینا رو نمی زنم. حتی در واقعیت به هیشکی نگفتم چی خوندم و اینا. می ترسم یه وقت توقع داشته باشن.فقط به این مشاورا زیاد اعتماد ندارم. یه دفعه به این مشاورمون گفتم برای امتحان ریاضی استرس دارم تا خانم متش اومد جلو گفت دخترم هیچ استرسی نباید داشته باشی L-: اونوقت می گن محرم اسرار و از این حرفا. ترجیه می دم به سال بالایی خودم بگم تا به مشاور. تازه معلومم نیست با این برنامه ی فشرده وقت مشاوره بدن و اینا.
یه سوال دیگه :D عاقا این خلاقیت ریاضی چه صیغه ایه؟زدن تو کاسه کوزه ی ما پنجشنبه ها من کلاس زبان دارم نمی تونم که
دانشه دبیر فیزیکتون ؟ :|
خلاقیت ریاضی بی کاریه تقریبن ! :D اگه داشته باشید ، معمولا یه سوال میندازه وسط، انقد وقت نمیده که خودتون حلش کنید ، خودش حل میکنه و تموم !
نمره ای نداره هیچ جام حساب نمیشه
یه بار فقط یه آزمون 4 سوالی گرف، یه کتابی معرفی میکنه خودش (یادم نیس اسمشو :-") عینا از سوالا همون بود .
پنج شنبه به خاطر این میکشوننتون مدرسه ؟ :|
اگه این جوریه احتمالا جدی تر گرفته بشه امسال !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از -sky- :
دانشه دبیر فیزیکتون ؟ :|
خلاقیت ریاضی بی کاریه تقریبن ! :D اگه داشته باشید ، معمولا یه سوال میندازه وسط، انقد وقت نمیده که خودتون حلش کنید ، خودش حل میکنه و تموم !
نمره ای نداره هیچ جام حساب نمیشه
یه بار فقط یه آزمون 4 سوالی گرف، یه کتابی معرفی میکنه خودش (یادم نیس اسمشو :-") عینا از سوالا همون بود .
پنج شنبه به خاطر این میکشوننتون مدرسه ؟ :|
اگه این جوریه احتمالا جدی تر گرفته بشه امسال !
L-: یعس. بد نیستش حالا من که با فیزیک مشکلی ندارم. حالا دبیرش هر جوری می خواد باشه باشه.
بابا خب اگه این جوریه وقت مردمو نگیرن حالا من چی کار کنم؟
:|
حالا ما هیچ جا فرزانگانی نبودیم همین جا یهویی شدیم :-w

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

عاغا من فک میکردم همینجوری عشقی مثن میگیم تجربی و میریم سر کلاس میشینیم تجربی میخونیم :)) بعد امروز تازه خانوم حسینی اومد روشنمون کرد :-"
الان میشه شما بگین چجوری انتخاب رشته کردین؟ فرم بهتون دادن اولویت بندی کردین و اینا؟ + تستا؟ و نمره ی زیست و شیمی.. دیگه چی ؟

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

ما که همینجوری یهویی اومدیم گفتیم ریاضی و رفتیم ریاضی :)) این تست و نظر دبیر و نظر خانواده و تست و اینا همش فرمالیته است بازم میگم اگه تجربی اولویت 5 شمام باشه اما مانعی نداشته باشی هیشکی نمیتونه جلوتو بگیره نزاره بری تجربی خیالت تخت اما کلا که با دید باز برید یهو جوگیر نشید مثلا یا اینکه جوری نباشه چند روز بعد چنتا دبیر بیان بگن که تجربی فلانه و الان سیاست های کشور اینه که ریاضی بیشتر کار کنه و شغل و کنکور و اینا ته دلتون خالی نشه ای باوا کاش ریاضی بودم یا برعکس با دیدباز و قطعیت کامل برید توی یه رشته ای که نخواید بعدا تغییر رشته بدین
L-: یعس. بد نیستش حالا من که با فیزیک مشکلی ندارم. حالا دبیرش هر جوری می خواد باشه باشه.
توی فیزیک 20 شدن مهم نیس عمدتا اشتباها بی دقتیه ینی معمولا مطلب نا فهمیدنی ای وجود نداره توش مخصوصا سال اول که همش دوره ی سالای گذشتس من خودمم پایین ترین نمرم واسه فیزیکم بوده :D همیشه امتحان ترم فیزیک سر ما میخورم :|
خیلی جدیش نگیر فکر نمیکنم پنچ شنبه ها غیبت کنی کاری بتونند بکنند چون روز تعطیل محسوب میشه دیگه فوقش اینه میری صوبت میکنی میگی کلاس دارم نمیتونم بیام حالا خودم مطالبو میخونم امتحانشو میدم چون به شدت درس مضخرفیه و به جای اینکه بچه ها رو علاقه مند ریاضی کنه گند میزنه به هر چی حسه که به ریاضی داری

Mim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

والا از ما که زندگینامه دانشمند و اینارو نمیخواس :-??
هیچکی نمیخواد خب !

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

لازمه بگم من چه قدر خوشبختم که شما دوستامین؟ x:
فکر نمی کردم به این زودی کسی پیدا بشه توی المپ خوندن کمکم کنه.
حالا ناامیدتون نخواهم کرد.
فقط برام دعا کنین بیماریم اذیتم نکنه بذاره مث بچه ی آدم درس بخونم و کشش المپ رو داشته باشم. هنوز به کسی نگفتم که متقاضی المپیادم گفتم اگه خوب نبودم نگن توی درسای خودشم مونده

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

انقد بدم میاد ی تاپیک خاک بخوره :|

جلوگیری از اسپمینگ: تکمیلیا رو نمیدن چرا ؟ :-"

سارگل

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2قم
شهر
قم
دانشگاه
دانشگاه کاشان
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

كسي امرو نيمده بود مدرسه ما واسه كلاس المپ؟

Mim

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از سارگل :
من بودم

Kabiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
96
مدال المپیاد
نقره فیزیک دوره 29
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
فیزیک

به نقل از سارگل :
من نیز هم

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

من بودم .. بچه های فرز 2 جدا هم خودتون هم کادرتون خ بد برخوردین :|

نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
97

لابد شیطونی کردی چون ما یه دفعه رفتیم خیلی خوب بودن. واقعن عالی بودن ... ولی به پای مدرسه ی خودمون که نمی رسن {-8
بچه ها خوش به حالتون :-<
این سمپادای ما رو نخواهند داد؟؟
@حال کردم به پسرونه اجازه ندادن تو طول هفته بیان :D

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

لابد شیطونی کردی چون ما یه دفعه رفتیم خیلی خوب بودن. واقعن عالی بودن ... ولی به پای مدرسه ی خودمون که نمی رسن {-8

شمارو نمیدونم ولی با ما خیلی بد برخورد کردن . و ضمنا باید بگم اولین بار تو عمرم بود که انقد اروم و ساکت اینهمه مدت یه جا نشستم #کاملا جدی

بالا