• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

گردهمایی سالانه فارغ‌التحصیلان سمپادیا - 93

نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان امین
شهر
اصفهان
مدال المپیاد
یه زمانی واسه شیمی/ نجوم میخوندم
پاسخ : گردهمایی سالانه فارغ‌التحصیلان سمپادیا - 93

مرسی از همگی و به خصوص مسئولین :D
خیلی خوش گذشت مافیا ها هم خیلی خوب بود :D

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

آقا من به شدت دوست دارم بدونم نظر دوستان در مورد من چی بود و چی شد الان !پ.خ بدین :-" :))
یا اینکه بذاریم مثن بعد عکسا هر کسی بیاد بگه ، یا اینکه خب هر کس خواست بیاد بگه تا بهش پ.خ بدن ! :-"
چون مثن حمید گل (شوجاعی ;;) ) گفت خودت خیلی باحال تر از اکانتتی ! ;;) :)) میخوام ببینم کس دیگه ای هم هست همچین نظراتی داشته باشه ، یا خیر ، صرفا جالبه برام ! :))

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

سالام.
خوب بود دستون درد نکنه.
خدافظ.
:D

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

متشکر از دوستانی که اومدند. خوش گذشت. از ۱۰:۳۰ صبح تا ۴:۳۰ عصر. دیگه گردوخاک تهران بلندمون کرد :D

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

منم بیام بگم خیلی خوب بود خیلی گذشت،بیاید لایک بدید :-"
بعدشم بگم که اصلا بخاطر محسن نبود که خوش گذشت،به خودش نگیره :-""""
کلا بچه ها خیلی خوب بودن،چندین نفر که خیلی بهتر از تصورات قبلیم.(آرش هاشمی رو من تازه فهمیدم تو سایت کیه و چقدر فرق میکرد :-" )
خواهرمون رو هم بالاخره دیدیم از نزدیک !
بازی ها هم خیلی خوب بود ، تو گوجه فقط نمیشد محکم زد یکم ضربه هام رو خراب کرده بود ، ولی وسطی عالی بود .بعد چند دست که تونستن مارو ببرن قیافه هاشون دیدنی شده بود.انگار قهرمان جام جهانی شده بودن :-" البته خب حق داشتن .مثل این میموند که استقلال بیاد رئال رو ببره !
مافیا هم خوب بود .آرمان رو مجبور به خودکشی کردم :)) دوتا دیگه رو هم اعدام کردم .اگه حذف نمیشدم فقط پوریا مونده بود که یکم روش شک داشتم.سیاوش هم تابلو بود.
بستنی بعد میتینگ هم جالب بود .کلی رفتیم بالا بعد میگن اینجا رو با ملت اشتباه گرفتیم ! (سیریسلی ؟! )ملت که اصلا اونور خیابون ولیعصره :-"
دوباره برگشتنه به همید میگم آماده ای سریع پیاده شی اینجا توقف ممنوعه ،میگه آره .بعد خیلی ریلکس پیاده میشه و درو میبینده .بعد میخواد در عقب رو باز کنه و کیفش رو برداره که من پیش دستی میکنم و کیف و از شیشه پرت میکنم بیرون تا جریممون نکنن و بریم !بعد میاد پشت سر رانندگی من خالی میبنده که سوتی هاش رو لاپوشونی گنه !
در آخر هم ببخشید که هم اینجا هم اونجا خیلی حرف زدم .

tezar

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان6 سابق
شهر
تهران
دانشگاه
امـیـرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی بـرق

من تا همین الان فک میکردم این سهیل یکی دیگس. :| بعد مثلا سهیل میتینگ باید یکی دیگه بو اشه :| :دی :سوت :))

shadi1201

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
آباده
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

خیلی ضایس که الان منم میخوام که کاری که پوریا گفتو بکنید؟!!! :D

F@hime

فهـــیمه
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان
شهر
کاشان
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی‌‌شیمی

سلام :D
با تشکر از همه‌ی دست اندر کاران :D
خوش گذشت :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

سلام.
خیلی خوش گذشت :) دست همه درد نکنه. این میتینگ هم مثل میتینگ سال قبل عالی بود. واسه من دیگه پارک ساعی به عنوان پارک سمپاد شناخته می‌شه :D

با تشکر فراوان از محسن و محمد. :)

جای همه‌ی کسانی که سال قبل بودند و امسال نبودند و همه‌ی کسانی که کلا نبودند هم خالی بود. برای من هم دعا کنید که سال بعد هم تهران باشم که بتونم بیام میتینگ (اشاره به کنکور) :))

برای من دیدن بچه‌هایی که نسبت بهشون حس مادربزرگ بودن دارم به جهت سنم(:D )خیلی حس خوب و خاصی داشت! بودن آرمان و محمد و برای من خیلی خوب بود چون باعث می‌شد حس پیر بودن نکنم :))
به پویا هم هی گفتم بیا ها!‌می‌گفت من کسی رو نمی‌شناسم و اینا! حیف شد نیومد به نظرم! (persian boy)

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از سـهیل :
مافیا هم خوب بود .آرمان رو مجبور به خودکشی کردم :)) دوتا دیگه رو هم اعدام کردم .اگه حذف نمیشدم فقط پوریا مونده بود که یکم روش شک داشتم.سیاوش هم تابلو بود.
آقا خیلی خوب بود دم همگی گرم.

در رابطه با مافیا خیلی خوب بود.مخصوصا دست اول
فقط یه مساله :صرفا مخالفت کردن سر یه مساله چیز جالبی نیست!
تو اکیپ بچه های دانشگاه ما اگر بودی به خاطر بازی غیر منطقی و دلیل های بیخودی یا همون اول می کشتنت یا کلا ایگنور میشدی!
حالا اینم که شانس آوردی حدسی که زدی درست بود صرفا شانس بود! الان مثلا من نبودم می خواستی چی بگی اونوقت؟:D یعنی می خوای بگی همیشه حدسات درسته؟ :)) منطقی که بازی کنی این داستانا پیش نمیاد.و کل ایده زدن و ... زمانی هست که همه چی منطقی باشه !
در ضمن اگر اینکه احساس کنی یکی مافیاست اصل بازیه که دیگه دفاع هم نزاریم دیگه ! احساسی طرف میاد دلیل منطقی بیاره که فرقی نمی کنه. دیگه اینم حذف کنید پس . چون منطق که جای خاصی نداره!
ولی آقا جدی اینو یاد بگیرید که این مدلی بازی نکنید .این مدل بازی خیلی سطحش پایینه جدی. دلیل منطقی بیارید. همینجوری رو هوا که نمیشه که !
حالا خوبم هست من خودکشی کردم هم تو مردی هم اون یکی که فول بود. که اگر اون فول نبود بعشدم احتمالا بازی عقلانی و منطقی میشد و وضعیت عوض میشد با احتمال خیلی بالایی!تازه اون آقای دکتر هم که فکر کرد اشتباه کرده بعد اینکه من مردم ! این چطور حسیه پس ؟ :))

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از آرمان حقیقی :
آقا خیلی خوب بود دم همگی گرم.

در رابطه با مافیا خیلی خوب بود.مخصوصا دست اول
فقط یه مساله :صرفا مخالفت کردن سر یه مساله چیز جالبی نیست!
تو اکیپ بچه های دانشگاه ما اگر بودی به خاطر بازی غیر منطقی و دلیل های بیخودی یا همون اول می کشتنت یا کلا ایگنور میشدی!
حالا اینم که شانس آوردی حدسی که زدی درست بود صرفا شانس بود! الان مثلا من نبودم می خواستی چی بگی اونوقت؟:D یعنی می خوای بگی همیشه حدسات درسته؟ :)) منطقی که بازی کنی این داستانا پیش نمیاد.و کل ایده زدن و ... زمانی هست که همه چی منطقی باشه !
در ضمن اگر اینکه احساس کنی یکی مافیاست اصل بازیه که دیگه دفاع هم نزاریم دیگه ! احساسی طرف میاد دلیل منطقی بیاره که فرقی نمی کنه. دیگه اینم حذف کنید پس . چون منطق که جای خاصی نداره!
ولی آقا جدی اینو یاد بگیرید که این مدلی بازی نکنید .این مدل بازی خیلی سطحش پایینه جدی. دلیل منطقی بیارید. همینجوری رو هوا که نمیشه که !
حالا خوبم هست من خودکشی کردم هم تو مردی هم اون یکی که فول بود. که اگر اون فول نبود بعشدم احتمالا بازی عقلانی و منطقی میشد و وضعیت عوض میشد با احتمال خیلی بالایی!تازه اون آقای دکتر هم که فکر کرد اشتباه کرده بعد اینکه من مردم ! این چطور حسیه پس ؟ :))
حرص نخورید شما :))
خدایی سر بازی دوم خیلی حرص خوردیم ما که از بیرون داشتیم بازی رو می‌دیدیم بعد از مردن! :))

ادیبَک

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
سنندج
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
Lund University
رشته دانشگاه
Law
اینستاگرام

متینگ خوب بود.خیلی خوش گذشت و از محسن وبقیه تشکر میکنم که جو مناسبی رو ایجاد کردن تا دور هم باشیم.
دیدن بچه هایی که یه دوره طولانی از پشت مانیتور باهاشون آشنا شده بودم حس خوبی بهم داد.
با مطهری که مثه متینگ قبلی مکالمات کوتاه و دوستانه ای داشتیم.
پوریا ک هم یه مقدار سنگین وزن تر از تصوری بود که ازش داشتم :D
یاسین رو دوباره دیدم و خیلی خوشحال شدم که اونجا بود.
سهیل هم که حرف مارو گوش کرد و اومد و خوشحالم که لذت برده.
از خانوم ها هم فقط تزار و پگاه نودت رو توو متینگ قبل دیده بودم و میشناختم.
خیلی مفتخرم که اعلام کنم که تنها برنده ی بازی مافیا بودم و مدال طلای وسط وسط رو کسب کردم.
حمید هم بعد چندی منو شناخت اونم از زاویه نیم رخ :))
در کل خوب بود و خوش گذشت.

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

اين جا هم عكسارو بذاريد لطفن من فيسبوكم دي اكتيوِ

سیاوش

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
شهرکرد
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
اینستاگرام

منم تشکر میکنم از همه :D
خوش گذشت :-" :D

s.pegasus

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی ۲
شهر
تـهـران
دانشگاه
تهران غرب
رشته دانشگاه
معماری

به نقل از آرمان حقیقی :
چرا جوش میاری عزیزم :-"
حالا بالاخره یکی کنکور خوب میده یکیم خوب بازی میکنه !ربطی نداره که .

+یکی از بهترین راه ها برای اول بازی هم تهمت زدنه !که شما خیلی بد دفاع کردی .اگه من یکم تو بیانم قویتر بودم بقیه هم میفهمیدن که چرا مطمئن بودم که شما مافیایی !

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از مهســـــــــــــا :
حرص نخورید شما :))
خدایی سر بازی دوم خیلی حرص خوردیم ما که از بیرون داشتیم بازی رو می‌دیدیم بعد از مردن! :))
نه حرص خود بازی نیست :D اون که اصلا مهم نیست ! صرفا بحث اینه که طوری بازی کنیم که جذابیت بازی بیشتر بشه و بازی قشنگ تر بشه مثل دست اولی که زدیم .
دقیقا درک می کنم شما چه احساسی داشتین :)) اون روز که پاشدیم من دقیقا دنبال کارآگاه بودم ولی خب مطمئن اینا نبودم . خلاصه خوش شانسی هم آوردیم که شما کارآگاه بودین واقعا:D

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

سهیل انقد در پیدا کردن مافیا مصمم بود دیگه کم کم مطمئن شده بودم که فول ـه!

tiberium

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی سمنان
شهر
سمنان
سال فارغ التحصیلی
1389
مدال المپیاد
المپیاد کامپیوتر
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی فن آوری اطلاعات

به نقل از سـهیل :
چرا جوش میاری عزیزم :-"
حالا بالاخره یکی کنکور خوب میده یکیم خوب بازی میکنه !ربطی نداره که .
+یکی از بهترین راه ها برای اول بازی هم تهمت زدنه !که شما خیلی بد دفاع کردی .اگه من یکم تو بیانم قویتر بودم بقیه هم میفهمیدن که چرا مطمئن بودم که شما مافیایی !
جوش نیاوردم :D
آره ربطی نداره ولی منظورم از اون حرف این بود که اکیپ بچه های ما حسی بازی نمیکنن کلا!

+ آره یکی از بهترین راه ها تهمت زدن هست دقیقا . ولی خب به غیر از تو و فول(که خوب داشت بازی میکرد) و دکتر من ندیدم کسی متقاعد بشه.خانم شهشهانی هم کارآکاه بود منو پرسیده بود میدونستن چه خبر هست خلاصه چون منو پرسیده بودن:D
البته یه نفر هم رایش برگشت آخر نسبت به من!
ولی خب آره شاید اگر حرف زدنت بهتر بود میتونستی به بقیه ثابت کنی مافیام!

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

میشه یکی اسما رو بگه تو عکسه ؟

من فقط سه نفر رو میشناسم/شناختم :-"

سیاوش