• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه‌های مشهد

quicktime_2

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
نرم افزار
پاسخ : سمپادی های دانشگاه فردوسی

خب بالاخره گروه کامپیوتر هم دست به کار شد و برنامه ما رو گذاشت! دستشون درد نکنه. ۱۷ واحد دادند. (۲ تا عمومی. زبان و ادبیات)
پس این کلاس‌هایی که ساعتشون ۶ تا ۸ هست (و شماره کلاس هم ندارن)، هنوز تعیین تکلیف نشدن؟ یعنی غیرحضوری نیست؟

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

شمبه 8تا12 و1تا5 هندسه کاربردی با جناب خیاط زاده!!!! :O :-\ :O باورکنم؟! :-\
له میشم ک... ناهارو کی نوش جان کنیم؟!!

###من الان ثبت نام نکردم،کارتم ندارم،بهم غذا میدن دیگه!؟ :|

*مقررات پوششو خوندم،نوشته "نگین دندون" ممنوعه،خو من الان 4_5ساله نگین رو دندونمه،باید ورش دارم؟!؟؟ :|
لطفا یه شرح حال از جو دانشگاه بدین،من خوشم نمیاد کسی بهم تذکر بده....

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

دوستان! کسی خبر موثق نـداره با سند!! ک ساعت ناهار از چند تا چند هست ؟! :-?

من شنیدم میگن 12 تا 14 هستش .. خواستم مطمئن شم!! خلاصه یکی لطف کنه خیالمو راحت کنه!

پ.ن: برا یکشنبه غذا رزرو کردم خب .. گفتم ببینم چجوریاس! :-" دوستانی هم ک میخوان و برنامه شون ناهار میطلبه! برای شنبه و یکشنبه، تا 13:30 امروز وقت رزرو هستش صرفا !

منکه بارها گفتم اینا غیرحضوریه و بصورت مجازی ارائه میشه!! اونم به نقل معتبر از خود سایت .. اگ صرفا برای روشن نبودن تکلیف نوشته بود 6 ؛ نیازی نبود تو توضیحات درس ارائه شده بنویسه مجازی هستش برای دانشکده مهندسی نوع ارائه اش! :|

برنامه امتحانی ت رو ببین برای مثال، جلوی زبان و فارسی ت توی «شرح» نوشته بصورت مجازی ارائه شده و گفته برید همون سایتی ک تو پست قبلی م گفتم!! :-??

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

ناهار 11:30 تا 2:30 هستش. اون کلاسیم که زده 12 تا یازده و نیمه. از یازده و نیم تا دو کلاسی نیست معمولا (جز حل تمرین و بعضی استثنائات) برای ناهار و نماز و استراحت.
اون 6 تا 8 ام یا هنوز مشخص نیست زمان کلاس یا اینکه مجازیه و صرفا برای بودن تو برنامه کلاسیتون اونجا گذاشتن. نگرانش نباشین انقد :D

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

ببخشین بچه ها که به همه سوالاتتون نمیتونم درست و کامل جواب بدم . شخصا سرم این روز ها خیلی شلوغ هست . دوستانی که دانشکده مهندسی هستند اگر هر روزی اومدن دانشگاه توی دفتر انجمن علمی مهندسی مکانیک در خدمتشون هستم اگر کاری از دستم برمیومد . :)

به نقل از _نسیم_ :
شمبه 8تا12 و1تا5 هندسه کاربردی با جناب خیاط زاده!!!! :O :-\ :O باورکنم؟! :-\
له میشم ک... ناهارو کی نوش جان کنیم؟!!

###من الان ثبت نام نکردم،کارتم ندارم،بهم غذا میدن دیگه!؟ :|

*مقررات پوششو خوندم،نوشته "نگین دندون" ممنوعه،خو من الان 4_5ساله نگین رو دندونمه،باید ورش دارم؟!؟؟ :|
لطفا یه شرح حال از جو دانشگاه بدین،من خوشم نمیاد کسی بهم تذکر بده....

آره ! کلاستون یکسره است ! بینش یه سری تایم های استراحت بهتون میدن ! میشه گفت که پرکارترین درس گروه معماری ترم اول همین کار های خیاط زاده هست ! :D

غذا فقط با کارت دانشجویی میتونین بگیرین . اما خب بوفه دانشگاه هست . ساندویچ و اینا هم هست برای اون روز اول ...
کارت دانشجویی تون هم بلافاصله بعد از ثبت نام بهتون میدن و فعال میکنن .

به طور مختصر و مفید بخوام بگم ، اون مقررات اصولا به اون شدت توی دانشکده معماری حداقل اجرا نمیشه ! در واقع نمیتونن که اجراش کنن ! به اضافه اینکه کافی فقط موقع گذشتن از جلوی نگهبانی دانشکده به صورت :D رد نشین !

این تذکر هم راستش هرچند خوشایند نیست ، اما اگر یک ترم بگذره خودتون هم به این نتیجه میرسید که ضروری هست . چون به یه عده اگر رو داد با یه وضعی میان دانشگاه که ... :|

××× آقا جان ! اون کلاس هایی تون که زده ساعت 6 احتمال خیلی زیاد هنوز ساعت و استاد درس قطعی نشده که نوشتن ساعت 6 ! هر ترم آموزش تا وقتی که کلاس هاش قطعی نیست اول ساعت 6 تا 8 اون کلاس رو میزاره ! بعد میاد برنامه ها رو مرتب میکنه و ...
من شخصا یادمه فیزیک 1 ام اول ساعت 6 صبح بود که رفتم آموزش دعوا ! گفتم 6 صبح یعنی باید بیام دانشگاه ؟!؟!!!!
که بعد گفت اون 6 صبح ها موقت هست و به زودی درست میشه ... :D

quicktime_2

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد یک
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
نرم افزار

خب من که شنبه ۶ تا ۸ برام کلاس گذاشتن، و کلاس بعدیم هم ساعت ۲ هست، چکار کنم؟ ساعت ۶ برم سایت؟ یا ساعت ۸ برم دانشگاه؟

nmejris@zan

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهيد هاشمي نژاد 1 مشهد
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1391
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از _quicktime_ :
خب من که شنبه ۶ تا ۸ برام کلاس گذاشتن، و کلاس بعدیم هم ساعت ۲ هست، چکار کنم؟ ساعت ۶ برم سایت؟ یا ساعت ۸ برم دانشگاه؟

هیچ ! بگیر تا ظهر با خیال راحت بخواب و از آخرین روز تابستون کنکورت استفاده کن ! و بعد ظهر برای کلاس ساعت 2 بیا دانشگاه ! :D

nassim#m

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

این تذکر هم راستش هرچند خوشایند نیست ، اما اگر یک ترم بگذره خودتون هم به این نتیجه میرسید که ضروری هست . چون به یه عده اگر رو داد با یه وضعی میان دانشگاه که ... :|

[/quote]

بله بله قبول دارم،بعضیا متاسفانه.... :|

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
سمپادی های دانشگاه فردوسی _ سوال ؟!

آقا حالا ک جواب داده شده یسری چیزا ، کسی درباره اون همزمانیِ کلاس ها حرف نـزد چرا ؟! :-?

آخه الان دیدم برا منم یه 2 واحد اندیشه1 گذاشتن ؛

منتها مسئله اینه من اینطوری تو برنامه، یکشنبه از 16 تا 19 نقشه کشی دارم و همزمان از 16 تا 18 اندیشه1 !!! و خب خودم برا مورد م.شیمی ها یه حدسی زدم اما مطمئن نـیستم .. یکی لطفا بگه این مدل تو برنامه چجوری میشه و معنیش چیه ؟!

پ.ن: ازونجا ک ظاهرا 2 واحدی ها نمیشه یک هفته در میون باشن عملا => بازم حدس میزنم و میگن! باید بریم با استاد هماهنگ کنیم یکی ازین دروس همزمان رو در روز و ساعت دگ مثلا برداریم؟!
آیا رفتن به آموزش هم لازم و کارگشا هست ؟! :-??

اینو درباره همین کلاسای مجازی، تو سایت دانشکده نوشته الان !

« 2- دروس فارسی عمومی و زبان عمومی بصورت مجازی ارائه شده است. جلسه توجیهی و زمان برگزاری بزودی اعلام می شود »

پ فعلا نمیخواد کاری کنیم تا جلسه توجیهی بذارن برامون درین باره ! (;

.

Hamid.s

‌Bug
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

عزیزان دل دروس مجازی صرفا برای بودن تو برنامه درسی اون ساعت نوشته شدن. شما هیچکاری نمیخواد بکنین. معمولا جزوه ها و اعلامیه ها تو vu نوشته میشه. یک سری جلسات در طول ترم داره با استاد برای رفع اشکال و تحویل تمرین (مثلا همین فارسی دو کلاس در طول ترم داشت اگه اشتباه نکنم). شما لازم نیست تایم مشخصی کار خاصی بکنین. اگه خرخونین برین بخونین درسارو هر وقت دوس داشتین از vu. اگرم که نیستین شب امتحان میخونین.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد
پاسخ : سمپادی های دانشگاه فردوسی _ سوال ؟!

به نقل از Fitz William . Darcy :
آقا حالا ک جواب داده شده یسری چیزا ، کسی درباره اون همزمانیِ کلاس ها حرف نـزد چرا ؟! :-?
می‌شه به این گزینه فکر کرد که اشتباهی رخ داده یا بعدن قراره اصلاح بشه؟!

vahidd

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد
شهر
مشهد

به نقل از _نسیم_ :

بله بله قبول دارم،بعضیا متاسفانه.... :|
دانشکده معماری از این خبرا نیست. اونجا همه دوستن کسیم کاری به کار بقیه ندارن. لباس و این داستنام خیلی راحت تر از بقیه دانشکده هاست. کلا محیط بازتریه.

برنامه کارگاهام اینجوریه که شما 4 ساعت وخ داری کاری رو انجام بدین. دیگه بچه ها بینش هروخ خواستن میرون بیرون به بقیه زندگیشونم میرسن.یعنی اینجوری نیس 4 ساعت پشت بند بشینی پشت صندلی

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از Mysterious Quéèn :
می‌شه به این گزینه فکر کرد که اشتباهی رخ داده یا بعدن قراره اصلاح بشه؟!
در همین راستا، امروز به آموزش مراجعه‌کردیم و برنامه‌مون اصلاح‌شد. :)

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

در همین راستا، امروز به آموزش مراجعه‌کردیم و برنامه‌مون اصلاح‌شد. :)

جدی؟! هی من گفتم برم آموزشا ؛ آخرم حواسم نـبود و نـشد :|

پ حتما فردا قبل از هر کاری اول میرم آموزش برای همون مورد کلاس فردا عصرمون !! :-"

.

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

صرفا جهت بالا اومدن تاپیکمون!! :-"
______

فیزیک1 که تشکیل نـشد ساعت 10 .. بعدم علاف بودیم و چرخیدیم و .. با بروبچ تا 12 شه و بریم آمفی تئاتر برا این کلاسای مجازی.

جالبی کار این بود ک روی برد راهرو، زده بودن جلسه توجیهی، هم زبان و هم فارسی عمومی .. اما طرف آموزش، زده بودن فارسی فقط! و خب آخرم فارسی بود صرفا => الان من فردا 12 صرفا برا نیم ساعت توضیحات احتمالی استاد زبان، پاشم برم دانشگاه درحالیکه کلاسم نـدارم ؟! :-? :|
...
رفتم آموزش میگم کلاسامون تداخل داره، گفت تا فردا درست میشه .. گفتم کدومو بریم امروز پس؟! گفت اندیشه1 .. گفتم مکان/زمان کلاس نوشته توسط دانشکده باید اعلام شه! گفت پ هیچی دگ ؛ برید خونه!! :-"

خلاصه امروز کلا کلاسا همگی پَر !!!

پ.ن: غذای سلف هم خوب بودا. لااقل ماهی ش اینطور بود .. تا بعدیا چی باشن! (;

.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

ما از شنبه واسه اصلاح برنامه گفتيم نصف بچه ها اصلاح شدن،مال من اصلاح نشده :|

يه سرى کلاس هم داريم که مکانش مشخص نيست.

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

ما از شنبه واسه اصلاح برنامه گفتيم نصف بچه ها اصلاح شدن،مال من اصلاح نشده :|

يه سرى کلاس هم داريم که مکانش مشخص نيست.

میگم دگ؛ الان اندیشه1 ما هم مکانش مشخص نیس .. فیزیک1 استاد نـداره و اینا هس دگ فعلا!!
....
سرشون شلوغ بوده :D اصلاح میکنن حالا!

پ.ن: کلاست تموم شد و .. ؟! آخه الان باید کلاس باشی ک تو !!! :-"

میگم ترم1 بودنم سخته ها! جوّ کمی سنگینه اصن هرجای جدیدی ک قدم میذاری .. بخصوص اگ تنها بری!
.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

به نقل از Fitz William . Darcy :
میگم دگ؛ الان اندیشه1 ما هم مکانش مشخص نیس .. فیزیک1 استاد نـداره و اینا هس دگ فعلا!!
....
سرشون شلوغ بوده :D اصلاح میکنن حالا!

پ.ن: کلاست تموم شد و .. ؟! آخه الان باید کلاس باشی ک تو !!! :-"

میگم ترم1 بودنم سخته ها! جوّ کمی سنگینه اصن هرجای جدیدی ک قدم میذاری .. بخصوص اگ تنها بری!
.
استاد فيزيکى نصييبمون شده که گويا اولين باره داره درس مى ده؛اين قدر امروز بچه ها پيچوندنش که 3 تعطيل کرد کلاسو و الان علافم تو دانشکده.:-"

منم با يکى از دوستان برقيم (عکبر) اين ور اون ور مى رم تا بشه. :))

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه

5 دقیقه به شروع کلاس ساعت 4 ک خونه هم بودم ؛ متوجه شدم اندیشه1 تشکیل میشه!!! کار نـدارم خوابیدم و اینا؛ با از دست دادن جلسه اولم اصن مشکلی ندارم .. ولی این چه وعضه واقعا؟! :-?? :-"

صبح و ظهر دوبار رفتم آموزش تاکید کردم چه کنیم، گفتن هیشکدوم نـیست و برید خونه!! تا 2 هم دانشکده بودم، اطلاعیه ای درباره مکان/زمان تشکیل اندیشه1 نزده بودن ؛
بعد دمِ ساعت 4 رفتن اطلاعیه زدن تو دانشکده ک اندیشه1 در فلان کلاس تشکیل میشه ..

پ.ن: ولی دو هم رشته ای پیدا کردم خوابگاهی، اونجا نزدیکن و میرن - میان خبرارو میدن بهم. همینش خوبه! (;

بچه های مکانیکمون گفتن استاد فیزیک1 گفته اگ خواستین، هالیدی بگیرین و تمریناشو حل کنین .. یعنی اصراری هم نـداشته!! حالا منتظرم ببینم استاد ما چهارشنبه چی میگه؟!
الان هالیدی های المپ فیزیکمو دیدم، ویرایش پنج اند .. چقدر با این ویرایش 8 ک جدیدترینه ظاهرا، تفاوت داره ؟! :-?

.

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

دخترای مهندسی صنایع با آقای شریفی کلاس دارن به‌شون گفته هالیدی بگیرن و خیلی هم رویِ حلِ کردنِ تمرین‌ـاش تاکید داشته.

استادِ فیزیکِ ما هم تغییر کرد، آقایِ کمپانی نیستن؛ خانومِ قاآنی‌ تدریس می‌کنن.( :rolleyes: )

بالا