• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

والیبال

• شروع کننده موضوع AmorE
  • تاریخ شروع

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد
پاسخ : والیبال

به نقل از Fitz William . Darcy :
مشکل ما همینه ک زود قانع میشیم! میگیم خب ما ایتالیا با اون افتخارات رو زدیم اونطوری!! خب که چی؟! ما دو ساله خیلی از بازیا ایتالیا رو بردیم .. صربستان رو بردیم و غیره!

جای اینکه قبل از حذف، شروع به زمینه چینی کنیم برای حذف احتمالی مون و مدام بگیم تا همینجا ک اومدیم خوبه .. باید به فکر صعود به هرچه بالاتر باشیم خب! :-?? :|

بله پنجم و اینام خوبه نسبت به عملکرد سابق مون، اما وقتی تیم پتانسیل روی سکو رفتن رو داشته کاملا، نباید صرفا با 19 شدن دور قبل مقایسه کنیم و بگیم بهتر شدیم !!
_______

بهرحال دگ تموم شد و خسته نـباشن. اکثر بازی هاشون خوب بود و البت برای من خاطره انگیز ترین بازی ک میمونه از این جام، اون بازی عجیب جلوی لهستان هست .. خاطره ای ک ترکیبی هس از تلخ و شیرین! :)

پ.ن: ظاهرا قرار بود از اونجا برن کره؟! خب چ کاریه! نـمی شد تیم ب رو بفرستن برا اینچئون ؟! :-?

.
من فکر می‌کنم برای این که ببینیم تیم پتانسیل داره یا نه، نباید با بازی‌هایِ اول‌شون مقایسه‌شون کنیم؛
اونا در بازی‌هایِ اول عالی بودن و عالی بازی کردن، حالا نمی‌دونم به چه دلیلی شاید کم آوردن از نظرِ بدنی یا هرچیزِ دیگه‌یِ این چنینی این افت رو داشتن، وقتی که افت اتفاق می‌افته یعنی دیگه تیم این پتانسیل رو نداشت که بالاتر بره و دیشب که رادیو ورزش رو گوش می‌کردم(نمی‌خواستم بازی رو ببینیم، شاید واسه نگرانی!) کارشناس‌ها هم به این مسئله اذعان داشتن.
نمی‌دونم حسِ قناعت بود یا نه، اما ما نکشیدیم بیش‌تر از این بریم بالا.
حق‌مون تا همین جا بود.

الان باید خودمون رو با 4 سالِ پیش مقایسه کنیم و آنالیزِ کاملی از این دوره‌یِ مسابقات داشته باشیم و برایِ 4 سالِ آینده برنامه‌ریزی کنیم، با توجه به این که عده‌ای از کسانی که در حالِ حاضر در تیم هستن، 4 سالِ آینده نخواهند بود که خوشبختانه فدراسیون والیبال نشون داده که بسیار با برنامه عمل می‌کنه.

این هم باید توجه داشت که تیمِ والیبال بهترین نتیجه‌یِ تاریخِ ورزش‌هایِ تیمی ایران رو گرفته تا الان و هیچ ورزشِ تیمیِ ما نتونسته تا مقام 5اُم، 6اُمیِ جهان بالا بیاد.( منبع: رادیو روزش، دیشب)
+
در موردِ اینچئون هم من دیشب شنیدم که احتمالن از همین بازیکنانِ ذخیره استفاده خواهد شد.

چند هفته قبل هم شنیدم که سعید معروف به نمایندگی از تیم، از فدراسیون خواسته که در بازی‌هایِ آسیایی خانواده‌هاشون هم کنارشون باشن تا این دوریِ چندماهه(فکر کنم گفت از فروردین تو اردو بودن) جبران شه و اینا، تا جایی که من شنیدم خوش‌خبر-سرپرستِ تیم- گفت موافقت شده با این امر، اما الان دقیقن نمی‌دونم.(منبع: رادیو جوان)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fitz William . Darcy :
مشکل ما همینه ک زود قانع میشیم! میگیم خب ما ایتالیا با اون افتخارات رو زدیم اونطوری!! خب که چی؟! ما دو ساله خیلی از بازیا ایتالیا رو بردیم .. صربستان رو بردیم و غیره!

جای اینکه قبل از حذف، شروع به زمینه چینی کنیم برای حذف احتمالی مون و مدام بگیم تا همینجا ک اومدیم خوبه .. باید به فکر صعود به هرچه بالاتر باشیم خب! :-?? :|

بله پنجم و اینام خوبه نسبت به عملکرد سابق مون، اما وقتی تیم پتانسیل روی سکو رفتن رو داشته کاملا، نباید صرفا با 19 شدن دور قبل مقایسه کنیم و بگیم بهتر شدیم !!

پ.ن: ظاهرا قرار بود از اونجا برن کره؟! خب چ کاریه! نـمی شد تیم ب رو بفرستن برا اینچئون ؟! :-?

.
نه به نظر من هنوز به جایی نرسیدیم که بگیم پتانسیل سکو رفتن رو داریم! تو پستای قبلیمم گفتم، فاکتور بسیار مهم و تاثیر گذاری هست به نام تجربه جهانی که ما خیلی کم داریمش! یکی از مهم ترین فاکتورای این تجربه هم عادت داشتن به بازی های فشردس! الان بچه های ما به نظرم به خاطر همین غیر معمول بودن برنامه بازیا براشون خیلی از نظر بدنی کم آوردن. بازیکنایی که چندین و چند ساله که دارن برای مثال تو لیگ جهانی بازی میکنن عادت دارن به فشار بازی های پشت سرهم. ولی تیم ما خستگی به شدت روش تاثیر میذاره! روحیه و تجربه بازی با تیمای مطرح و غیره هم که به جای خود!

+ ما ایرانیا اگه تیممون موقعیت تیم ملی روسیه رو داشت چیکار میکردیم :)) قهرمان المپیکی که نتونست جزو 4تا باشه :)) تیممونو ترور میکردیم احتمالا :|

+اول قرار بود اینچئون تیم ب رو بفرستن، ولی بعد از اینکه تو AVC کاپ بد بازی کردن قرار شد چون ما تو والیبال تا حالا طلای بازیای آسیایی رو نگرفتیم و با طلای والیبال وضعیت تیمی ایرانم بهتر بشه همین تیم اصلی بره! ولی احتمالا با ذخیره ها بازی میکنن دیگه!

N.KH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
مهندسی برق - الکترونیک

میگم دیگه این تو والیبالمون نهادینه شده ، خیلی با اقتدار و با غرور به جمع 6 تیم برتر راه پیدا کنه و خیلی مقتدر تر تو جمع اون 6 تیم گند بزنه ! ~X(

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

حضور کاپیتان و پاسور اول تیم ملی والیبال ایران به دلیل بیماری در مسابقه با روسیه در ابهام قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کاپیتان تیم ملی بعداز بازی با فرانسه دچار سرماخوردگی شد و در حال حاضر زیر نظر سیامک افروزی پزشک تیم ملی تحت درمان است.
دکتر افروزی معروف را از تمرین دیروز قبل از مسابقه با روسیه برای مقام پنجمی منع کرد تا زودتر بهبود پیدا کندو بدین ترتیب کاپیتان تیم ملی کشورمان روز گذشته استراحت کرد.
پاسور نخست تیم ملی والیبال به احتمال زیاد به بازی با روسیه هم نمی رسد، به همین دلیل اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی در تمرین عصر دیروز از مهدوی در ترکیب اصلی استفاده کرد.
دکتر سیامک افروزی گفت: سعید به خاطر سرماخوردگی باکتریایی همراه با تب فعلا تحت درمان است و باید استراحت کند. به خاطر همین دیروز هم تمرین نکرد و شاید در بازی امروز هم نباشد.

91961708232241971547.jpg

maryammovahedzadeh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
97
دانشگاه
یزد
رشته دانشگاه
مهندسی معماری
اینستاگرام

ملی پوشان دوشنبه راهی کره جنوبی می شوند

تیم ملی والیبال ایران روز دوشنبه با پایان مسابقات قهرمانی مردان جهان برای حضور در بازیهای آسیایی راهی کره جنوبی می شود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران که بعد از رقابت های قهرمانی جهان، بازیهای آسیایی را پیش رو دارد ساعت 12:40 دقیقه ظهر دوشنبه از فرودگاه ورشو به مسکو پرواز می کنند تا از آنجا به سئول و سپس اینچئون بروند.
اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال از ترکیب معمول 12 نفره ایران در رقابت های قهرمانی جهان برای اینچئون استفاده می کند که شامل سعید معروف، مهدی مهدوی، سید محمد موسوی، شهرام محمودی، فرهاد قائمی، پوریافیاضی، امیر غفور، میلاد عبادی پور، فرهاد ظریف، آرمین تشکری، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور است.
بدین ترتیب عبدالرضا علیزاده و سامان فائزی از تیم جدا و فردا به تهران برمی گردند.
مسابقات والیبال هفدهمین دوره بازی های آسیایی از امروز در اینچئون آغاز می شود و تیم ملی والیبال ایران روز سوم مهرماه در نخستین مسابقه خود به میدان می رود.
تیم ملی والیبال ایران امروز شنبه برای کسب مقام پنجم جهان در آخرین مسابقه خود در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی جهان در شهر غوچ به مصاف روسیه می رود.

همه جا هم فعال هستن ماشالا.... x: :)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

تیم بی انگیزه تر و بی روحیه تر از ایرانِ امروز ندیده بودم!
به هرحال ششمی جهان هم مقام خوبیه و امیدواریم که در آینده بیشتر از موفقیت های این نسل طلایی والیبال ایران در رقابت های جهانی بشویم /m\
میریم برا طلای آسیا P:>

ریهانولیت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
RUDN university
رشته دانشگاه
پزشکی

من خسته میشم میبینم میخان دو روز دیگه برن اینچعون :/
یک عدد روانشناس میتونس مارو تا فینال ببره حتا به نظر من (:|

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

الان 6 ام شدیم؟
من نتونستم بازی رو ببینم
اینا خسته نیستن بعد اینهمه بازی که برن اینچئون؟
خو خدایی نکره زبون کره ای ها لال گوش شیطون کر اونجا طلا نگیریم چی میشه؟
ار آسیا فقط ایران تو مسابقات جهانی بود؟

1375shahrzad

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
sabzevar

به نقل از notebook :
الان 6 ام شدیم؟
من نتونستم بازی رو ببینم
اینا خسته نیستن بعد اینهمه بازی که برن اینچئون؟
خو خدایی نکره زبون کره ای ها لال گوش شیطون کر اونجا طلا نگیریم چی میشه؟
ار آسیا فقط ایران تو مسابقات جهانی بود؟
بله 6ام شديم. ما نتيجه رو 3 بر 0 ب روسيه واگذار كرديم.
واقعا تبريك ميگم ب خاطر 13 پله صعود و خسته نباشيد ب بچه ها ب خاطر بازي هاي قشنگشون وتلاشي ك كردن :)
مرسي بچه ها...!واقعا عالي بوديد :)
ب اميد قهرماني در بازي هاي اينچئون /m\ /m\

Shery

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بجـنورد
سال فارغ التحصیلی
95

کواچ: بازیکنان ما انگیزه کافی برای انجام بازی خوب خودشان را نداشتند.

من نمی دانم چرا وقتی قهرمان المپیک برای کسب مقام پنجم جهان می جنگد، بازیکنان ما نباید به اندازه حریف شان انگیزه برای انجام بازی

خودشان داشته باشند! از این بابت عصبانی ام.

در سه بازی اخیر ایران نتوانست بازی همیشگی خودش را انجام بدهد ولی در دو مرحله اول، بازی های خیلی خوبی به نمایش گذاشت و نتیجه

خیلی خوبی هم گرفت.

اینکه می گویم عصبانی ام یا ناراضی ام به خاطر این است که تیم ما توانایی این را داشت که بهتر و بیشتر نتیجه بگیرد وگرنه تا همینجا هم

عالی کار کرده است. سیزده پله صعود برای یک دوره، نتیجه شگفت آوری است.

ما نوزدهم بودیم و حالا بین شش تیم برتر جهانیم. این عالی است. (منبع: فدراسیون والیبال ایران)

======================================================================

اینکه کواچ از دستشون ناراحت بود کاملا واضح بود...
چونکه تو تایم اوتای که میگرفت هم باهاشون حرف نمیزد خیلی و ترجیح میداد سکوت کنه !
بازیکنا هم خیلی به کواچ توجه نمیکردن!
نظر شخصی من اینه که باخت سه تا بازی به هیچ وجه اشکال نداره ؛ ولی سه تا بازی رو خیلــــــی بی انگیزه بازی کردن.
امروز برای پنجمی جهان اصلا تلاش نکردن!
حتی یه باخت با انگیزه و با تلاش ارزشش از برد بیشتر میبود ! :|

مثل بازی ای که با لهستان داشتن و 3-2 باختن مثلا |:

++MaRyAm++

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نجف آباد
سال فارغ التحصیلی
94

بهمون لقب خسته ترین تیم مسابقاتو دادن :|

طبق منابع غیر موثق بچه ها از قصد بازی جلو آلمانو واگذار کردن چون فدراسیون قبول نکرده ک خانواده های بازیکنا رو بیاره اینچئون!!!
بعدشم ک بچه ها نتونستن از پس فرانسه بر بیانو حذف شدن :(
راسته عایا؟

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از ++MaRyAm++ :
طبق منابع غیر موثق بچه ها از قصد بازی جلو آلمانو واگذار کردن چون فدراسیون قبول نکرده ک خانواده های بازیکنا رو بیاره اینچئون!!!
درسته که دقیقا قبل بازی با آلمان صحبت پاداش و این حرفا بود و بازیکنا یه دلخوری هایی داشتن ولی به نظرم بازیکنای تیم ملی اونم تو این سطح حرفه ای تر از اونین که بخوان به خاطر این حرفا موقعیت به این مهمی رو خراب کنن!
واسه اینچئون هم هنوز خبر قطعیش نیس که میرن خونواده هاشون یا نه!

ریهانولیت

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان دو
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
RUDN university
رشته دانشگاه
پزشکی

کسی که قبول میکنه بیاد تیم ملی و جام جهانی قاعدتن میدونه اوضاع چطوریاس و این لوس بازیا آخه:د
میتونستن نیان اگه دلشون تنگ میشده و اینا مث اون خدافظی کوتاه مدت ظریف:-" #خشن

DaMoN SaLvAtOrE

مهدی صفری
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم - تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه علوم پزشکی تهران
رشته دانشگاه
Health IT

بچه ها فک کنم والیبال بازی های ملیش بیشتر از باشگاهیشه :-?

mysterious queen

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان٣
شهر
مش‍‌هد

خانواده‌یِ ملی‌پوشانِ والیبال به همتِ فدراسیون، 6اُمِ مهرماه راهیِ اینچئون می‌شن.

منبع: اخبار ورزشی امروز

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

رده بندی جدید فدراسیون جهانی هم منتشر شد و ما تیم دهم جهان شدیم! انصافن کیفیتمون از بلغارستان که دیگه بهتره! باید نهم میشدیم :-"

و تولد کاپیتانِ درجه یکمونم مبارک P:>

15787104842962906081.jpg

A.R.P

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی نیشابور
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
98
رشته دانشگاه
دندانپزشکی