• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی‌های دانشگاه‌های تبریز

• شروع کننده موضوع ayda
  • تاریخ شروع

آیا با گذاشتن میتینگ موافقید؟

• بله

رای‌ها: 47 88.7%
  • خیر

رای‌ها: 6 11.3%

• رای‌دهندگان
    53

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز
پاسخ : سمپادی های دانشگاه های تبریز

اقا اینا شیش تا فرم گذاشتن در مورد بانک و اینا،بعد گفتن با خودتون بیارین؛معلوم هست ک میخوان چیکار کنن،یه حساب تو بانک تجارت باز کنن و کارت بدن و اینا احتمالا؛خب من این شیش تا فرم رو شنبه ی همین هفته تو شعبه مرکزی شهرمون پر کردم و کارتمم گرفتم؛ینی این تجارت کارته رو من دارم؛خب طبیعیه که حساب هم دارم دیگه(جواد خیابانی(ع) :-") خواستم بینم این فرما نباشه مارو ثبت نام نمیکنن؟خب حالا جدا از اون جوهر خودکاری که قراره باهاش این فرما رو پر کنم و پولشو دادم (; حیفم میاد شیش تا کاغذ بیشتر رو با خودم دوره بگردونم. :-/
ینی زنگ بزنم یونی؟به کجاش مثن؟

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
المپیادهای ریاضی و کامپیوتر سال اول + زیست سال سوم (همه مرحله اول)
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از AlirezaRajabi :
اقا اینا شیش تا فرم گذاشتن در مورد بانک و اینا،بعد گفتن با خودتون بیارین؛معلوم هست ک میخوان چیکار کنن،یه حساب تو بانک تجارت باز کنن و کارت بدن و اینا احتمالا؛خب من این شیش تا فرم رو شنبه ی همین هفته تو شعبه مرکزی شهرمون پر کردم و کارتمم گرفتم؛ینی این تجارت کارته رو من دارم؛خب طبیعیه که حساب هم دارم دیگه(جواد خیابانی(ع) :-" ) خواستم بینم این فرما نباشه مارو ثبت نام نمیکنن؟خب حالا جدا از اون جوهر خودکاری که قراره باهاش این فرما رو پر کنم و پولشو دادم (; حیفم میاد شیش تا کاغذ بیشتر رو با خودم دوره بگردونم. :-/
ینی زنگ بزنم یونی؟به کجاش مثن؟

آره باید پر کنید چون اون کارت ار طرف دانشگاهه و اگه پولی ریخته میشه به اون کارت ریخته خواهد شد. اگه نداشته باشید طبیعیه که نمیریزن.
ند نفر از بچه های ما پر نکرده بودن کارت نیومد براشون بعد دو ترم که دیدن واسه ما پول میریزن واسه اونا نه افتادن دنبالش که بپیرن از دانشگاه. پس به نفعته. پول خودکارش بعدا در میاد :D (;

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

به نقل از X R@y :
آره باید پر کنید چون اون کارت ار طرف دانشگاهه و اگه پولی ریخته میشه به اون کارت ریخته خواهد شد. اگه نداشته باشید طبیعیه که نمیریزن.
ند نفر از بچه های ما پر نکرده بودن کارت نیومد براشون بعد دو ترم که دیدن واسه ما پول میریزن واسه اونا نه افتادن دنبالش که بپیرن از دانشگاه. پس به نفعته. پول خودکارش بعدا در میاد :D (;
اقا یه سوال،شماره ی کارت بر اساس شعبه صادر میشه؟ینی همون مدلی که مثلا شماره ی پلاک ماشین بر اساس منطقه ی سکونته؟ینی خب اونا از کجا میفهمن من حسابم فرق داره؟من کارت دارم،دقیقا همینو؛ینی اگه از شعبه یونی صادر نشده باشه «ان العلیرضا لفی خسر»؟

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

اقا یه سوال،شماره ی کارت بر اساس شعبه صادر میشه؟ینی همون مدلی که مثلا شماره ی پلاک ماشین بر اساس منطقه ی سکونته؟ینی خب اونا از کجا میفهمن من حسابم فرق داره؟من کارت دارم،دقیقا همینو؛ینی اگه از شعبه یونی صادر نشده باشه «ان العلیرضا لفی خسر»؟

از اینا دیگه سر در نمیارم. ولی اگه دنبال مشکل و دنگ و فنگ بعدی نمیگردی یه فرم پر کن تموم. در هر صورت از ما گفتن بود حالا خوددانی

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

ثبت نام تموم شد خیلی خوشم اومد از دانشکده ;;)
بعدش تا ساعت۱۲ سه شنبه همه مهر بودن بعدش جدا کردن :D
خابگاه نیمه دومم سه مهر میدن؟؟یکی میگفت سه مهر یکی میگفت همون بهمن :-? هر کی ی چیزی میگفت :-/

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

به نقل از N@zan!n :
ثبت نام تموم شد خیلی خوشم اومد از دانشکده ;;)
بعدش تا ساعت۱۲ سه شنبه همه مهر بودن بعدش جدا کردن :D
خابگاه نیمه دومم سه مهر میدن؟؟یکی میگفت سه مهر یکی میگفت همون بهمن :-? هر کی ی چیزی میگفت :-/
شما علوم پ تبریزین؟
چرا هیچوقت کار مارو زود را نمیندازن؟ :( :-"
ما تازه شنبه رفتنی ایم. 8->

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

شما علوم پ تبریزین؟
چرا هیچوقت کار مارو زود را نمیندازن؟ :( :-"
ما تازه شنبه رفتنی ایم. 8->
بله بله
اون عکسی ک با روپوش پزشکی و گوشی گرفتن ازمون خیلی خاطره انگیز بود

خابگاه شما کوجاس؟؟؟

خابگاه ما روگفتن نصف راهه یا ی همچی چیزی :-"

speed

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
میاندوآب
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از N@zan!n :
بله بله
اون عکسی ک با روپوش پزشکی و گوشی گرفتن ازمون خیلی خاطره انگیز بود

خابگاه شما کوجاس؟؟؟
دقیق مشخص نیست ولی به احتمال زیاد شهرک امام ( خانه سازی)

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از N@zan!n :

تصف راه یا همون نزدیکه راه آهن خوابکاه فجر هست که واسه علوم پزشکی های غیر از رشته های دندان دارو و پزشکی هست! مال پزشکی دخترا خوابگاه کوثر هست تو شهناز!
البته به احتمال زیاد سال اول بهتون خودگردان میدن که یا ولی عصر هست با طرفای آبرسان (;

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

به نقل از N@zan!n :
به نقل از X R@y :
تصف راه یا همون نزدیکه راه آهن خوابکاه فجر هست که واسه علوم پزشکی های غیر از رشته های دندان دارو و پزشکی هست! مال پزشکی دخترا خوابگاه کوثر هست تو شهناز!
البته به احتمال زیاد سال اول بهتون خودگردان میدن که یا ولی عصر هست با طرفای آبرسان (;
اقا خداییش نوبل داره این اسم گذاریاشون،گویا این دختر خاله ی ما نمیدونسته که"نصفه راه" اسم خاص مکانه؛ادرسو میده به تاکسی،بعد اونیارو ادرسو متوجه نمیشه،میده به دوستش،دوستش میگه اینو ببر نصفه راه پیاده کن.بماند که چه قشقرقی میشه اونجا :-"
به نقل از Adam vizly :
دقیق مشخص نیست ولی به احتمال زیاد شهرک امام ( خانه سازی)
علی هم راست میگوید؛از اتوبان که میری،ته تبریز،دست راست,#جدن :D
+البته دقیق مشخص نیست که شهرک امام ـی باشیم یا نه.

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از X R@y :
البته به احتمال زیاد سال اول بهتون خودگردان میدن که یا ولی عصر هست با طرفای
آبرسان (;

پس چرا بهمون گفتن نصفه راهه؟ ^-^ اون پسره که مجری بود گفت نصفه راهه :-? حالا ی عده نصفه راهو سه راه شنیده بودن :))

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

خب اقا ما کارت دانشجویی گرفتیم؛کلید خوابگاه گرفتیم.اون مدرکای سلامت و اینا رو بردیم،کارت تجارتمونو هم قبول کردن و الان اونو هم داریم،این برگه فرهنگیا رو باید به کی میدادیم که ندادیم؟فرقی هم میکنه؟
بعد اینکه یه نفر بیاد توضیح بده که الان مثلن سلف و اینا چجوریاست،رزرو غذا چیه مثلا؟

shayanama

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
امام
شهر
تبریز تهران
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
صنایع

خب اقا ما کارت دانشجویی گرفتیم؛کلید خوابگاه گرفتیم.اون مدرکای سلامت و اینا رو بردیم،کارت تجارتمونو هم قبول کردن و الان اونو هم داریم،این برگه فرهنگیا رو باید به کی میدادیم که ندادیم؟فرقی هم میکنه؟
بعد اینکه یه نفر بیاد توضیح بده که الان مثلن سلف و اینا چجوریاست،رزرو غذا چیه مثلا؟
اقا دانشگاه خوبیه انصافا.خیلی خوش برخورد بودنکیف کردیم بخدا.ما دوسال پیش رفتیم ثبت نام علم و صنعت عین...میپریدن بهمون.هم با صفاست جوش هم بچه ها عالین.ستاد استقبال هم واقعا دمشون گرم.میگفتن بسیج دانشجویین اینا.ما که بسیجی به این خوش برخوردی ندیده بودیم والا =)) =)) =)) <D= <D= <D=خوابگاهم شهرک امام گرفتیم خوبه حیف که اینترنت نداره باید وایرلسی چیزی بگیرم بدون اینترنت که نمیشه :-& :-&میریم شنبه برگردیم .هیچ اطلاعاتی از دانشگاه تبریز به این عظمت توو سایتا نیس.ایشالا خودم ازین به بعد همه اطلاعات و عکس از دانشگاهو میذارم ببینید واقعا در چه حدیه!!بنظرم از هر لحاظ از علم و صنعت هم سرتره فقط مونده ببینم سطح علمی استاداش چطوره

AlirezaRajabi

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ابهر
دانشگاه
تبریز

به نقل از shayanama :
اقا دانشگاه خوبیه انصافا.خیلی خوش برخورد بودنکیف کردیم بخدا.ما دوسال پیش رفتیم ثبت نام علم و صنعت عین...میپریدن بهمون.هم با صفاست جوش هم بچه ها عالین.ستاد استقبال هم واقعا دمشون گرم.میگفتن بسیج دانشجویین اینا.ما که بسیجی به این خوش برخوردی ندیده بودیم والا =)) =)) =)) <D= <D= <D=خوابگاهم شهرک امام گرفتیم خوبه حیف که اینترنت نداره باید وایرلسی چیزی بگیرم بدون اینترنت که نمیشه :-& :-&میریم شنبه برگردیم .هیچ اطلاعاتی از دانشگاه تبریز به این عظمت توو سایتا نیس.ایشالا خودم ازین به بعد همه اطلاعات و عکس از دانشگاهو میذارم ببینید واقعا در چه حدیه!!بنظرم از هر لحاظ از علم و صنعت هم سرتره فقط مونده ببینم سطح علمی استاداش چطوره
اینجا من سعی کردم یخورده در مورد یونی بنویسم: :D
با اینا کاری ندارم؛یه روز بیایم جلو تر؛رو اون پل هواییه روبرویِ سر در دانشگاه؛برای دومین بار این حس بهم دست داده بود که چرا دوربینا اینهمه ضعیفن؟چرا اینهمه عظمتو نمیتونن بیان کنن؟اخرین بار یادمه جلو سر در شریف این حسو داشتم؛اون خیابون اصلیه که از درب ورودی مستقیم تا ته دانشگاه میرفت و درختای دو طرفش کمتر اجازه داده بودن که جایی افتاب باشه،اون پله های با عظمت،حداقل شریف از اینچیزا نداشت،پله های سنگیه بزرگِ بزرگِ بزرگ که به نظرم خیلی متفاوت نبودن از پله های تخت جمشید،حالا شاید کمتر،ولی اون عظمتو داشتن،
+تو بلوک چندی؟چی میخونی؟

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از N@zan!n :
پس چرا بهمون گفتن نصفه راهه؟ ^-^ اون پسره که مجری بود گفت نصفه راهه :-? حالا ی عده نصفه راهو سه راه شنیده بودن :))

راستی با انجمن اسلامی اینا هم حرف زدین دیگه فک کنم؟ سه تا سه تا که شماره داده بودن میرفتین واستون سخنرانی میکرد یادتونه؟ :D ایشون هم عضو اینجاست و همکلاسی منه. no one

نصفه راه رو هم احتمالا اشتباه کفتن چون من تا جایی که میدونم و مطمئنم تقریبا، نصفه راه واسه غیر پزشکی و دارو دندان هست.

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از X R@y :
راستی با انجمن اسلامی اینا هم حرف زدین دیگه فک کنم؟ سه تا سه تا که شماره داده بودن میرفتین واستون سخنرانی میکرد یادتونه؟ :D ایشون هم عضو اینجاست و همکلاسی منه. no one

نصفه راه رو هم احتمالا اشتباه کفتن چون من تا جایی که میدونم و مطمئنم تقریبا، نصفه راه واسه غیر پزشکی و دارو دندان هست.
بله برامون سخنرانی کردن :D ایشون کدومشونن؟؟زیاد بودن خب :-?
یکی بود صدامون میزد بعد یکم درمورد دانشگاه اینا حرف زدن بعدش ی میزی هم بود دو نفر درمورد انجمن اسلامی اینا توضیح دادن

nasimfa

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

برا اولین باز فک کنم خوابگای داخل دانشگاه به سال اولیا دادن :O از هیچی شانس نیاوردیم این یکیو شانس آوردیم ;;)

X R@y

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
مجتمع علامه طباطبایی
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
91
مدال المپیاد
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از N@zan!n :
بله برامون سخنرانی کردن :D ایشون کدومشونن؟؟زیاد بودن خب :-?
یکی بود صدامون میزد بعد یکم درمورد دانشگاه اینا حرف زدن بعدش ی میزی هم بود دو نفر درمورد انجمن اسلامی اینا توضیح دادن

یکی بود که قدش زیادی بلند بود! نازک! معرفی نکردن خودشونو؟

به نقل از masim :
برا اولین باز فک کنم خوابگای داخل دانشگاه به سال اولیا دادن :O از هیچی شانس نیاوردیم این یکیو شانس آوردیم ;;)

منظورتون خوابگاه شهداس؟

nasimfa

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
مهندسی معماری

منظورتون خوابگاه شهداس؟

آره.هرچند خیلی کوچیکه ولی از بی خوابگاهی بهتره

biogirl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز
مدال المپیاد
:|
دانشگاه
علوم پزشکی تبریز
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

بچه ها یه سوال الان ما کتابخونه و سلف و اینارو چیکار میکنیم دقیقن؟ :-" :-?

واسه همشون کارت میخوان :-" بعد ما هم که ورودی فلک زده آس و پاسیم :D :-"

برناممونم خیلی ناجوره به هر دوشون از همون روز اول نیازه :rolleyes: :|

بالا