• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : رئال مادرید

15 سال زندگی برای رئال... مچکریم کاپیتان از این همه خاطره... >:D<

98824455064137473500.jpg

+ دربی مادرید! امیدوارم مصدوم ندیم فقط با توجه به اینکه اتلتیکو بسیار ملایم بازی میکنه و خطا تو کارش نیس :|
و خیلی جالبه که بازی به این مهمی رو صدا و سیمای نازنین ما پخش نمیکنه :|

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
و خیلی جالبه که بازی به این مهمی رو صدا و سیمای نازنین ما پخش نمیکنه :|
شبکه ورزش چرا پخشش نمیکنه؟ :-?

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
شبکه ورزش چرا پخشش نمیکنه؟ :-?
معلوم نیست! برنامه جذاب مجله ورزش آسیا اولویت داره حتمن :|
صداوسیما همیشه علاقه بسیار زیادی به رئال داشته :| آخه بازیم بازی رئال - کوردوبا نیس، دربی مادریده :|

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

انچلوتي:از ترکیبی که در اختیار دارم کاملا رضایت دارم. همه در خدمت باشگاه هستند. تکرار می کنم که این ترکیب را با ترکیب هیچ کدام از تیمهای اروپایی عوض نمی کنم.""
به نظر من تركيب جوان و قابل ستايشيه ، به خصوص بعد از رفتن ژاوي الونسو كه ديگه خيلي جوون شد ، اگه خسه هم برگرده و بازيكنا با هم هماهنگ تر بشن تيم قوي اي از آب در مياد و مهم تر از همه تركيب متفاوتي خواهد بود .
رءال بعد از دسيما از ده بازي اخيرش شيش تا رو باخته و اين يكم نگران كنندس، و اين كه طول مي كشه تا رءال نبود الونسو در دفاع رو پر كنه

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

خوب! برد 5-1 بازل! شروع بسیار خوبی در لیگ قهرمانان بود.
درسته بازل اونقدرا تیم مشکل سازی نیست ولی خوب بردِ اینجوری واسه فاصله گرفتن از بحرانی که به نظر من الان رئال توشه خیلی لازمه. شروع ضعیف تو لیگ و 12ام بودن تو هفته سوم نگران کنندس. تیم این تابستون خیلی تغییر و تحول پیدا کرد و امیدوارم هرچه زودتر به شرایط عادی برگردیم :rolleyes:

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
شروع ضعیف تو لیگ و 12ام بودن تو هفته سوم نگران کنندس. تیم این تابستون خیلی تغییر و تحول پیدا کرد و امیدوارم هرچه زودتر به شرایط عادی برگردیم :rolleyes:
13 ام. ولی به نظرم اصلا "نگران" کننده نیست.هفته سوم لالیگاست تازه و 13 ام بودن تو هفته سوم به مراتب بهتر از از دست دادن امتیاز تو نیم فصل دوم ه.ژابی و دیماریا از رئال رفتن و هماهنگی برای کروس و رودریگز هم طول میشکه.کما اینکه استفاده از کروس به عنوان هافبک تخریبگر اشتباه بزرگی ه که عواقب بدی هم داره(ر.ک به فینال جام جهانی که خدیرا مصدوم بود و کرامر هم اوایل بازی مصدوم شد،کروس اومد عقب که به دفاع کمک کنه و با سر توپ رو انداخت جلو پای هیگواین که میتونست پاس گل باشه حتی!بقیه بازی هم همین بود.کروس مثل بازیای قبلیش تو جام جهانی نبود و کروس اصلا نتونست به شواینی هیچ کمکی بکنه) با برگشتن خدیرا این مشکل رئال حل میشه.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
13 ام. ولی به نظرم اصلا "نگران" کننده نیست.هفته سوم لالیگاست تازه و 13 ام بودن تو هفته سوم به مراتب بهتر از از دست دادن امتیاز تو نیم فصل دوم ه.ژابی و دیماریا از رئال رفتن و هماهنگی برای کروس و رودریگز هم طول میشکه.کما اینکه استفاده از کروس به عنوان هافبک تخریبگر اشتباه بزرگی ه که عواقب بدی هم داره(ر.ک به فینال جام جهانی که خدیرا مصدوم بود و کرامر هم اوایل بازی مصدوم شد،کروس اومد عقب که به دفاع کمک کنه و با سر توپ رو انداخت جلو پای هیگواین که میتونست پاس گل باشه حتی!بقیه بازی هم همین بود.کروس مثل بازیای قبلیش تو جام جهانی نبود و کروس اصلا نتونست به شواینی هیچ کمکی بکنه) با برگشتن خدیرا این مشکل رئال حل میشه.
چرا هس! :-" نگرانی فقط واسه سیزدهمی نیس! تا اخر فصل قطعا وضعیت اینجوری نمیمونه! نگرانی واسه اون تیمیه که سیزدهم شده! واسه کیفیت بسیار پایینی که این تیم 13ام تو این 3تا بازی داشت! دفاع نسبتا ضعیف و نداشتن انسجام تو حمله و ضعف تو انتقال توپ از دفاع به حمله چیزاییه که جای نگرانی داره! و ایضا مهاجم های بسیار درجه یکی مثل بنزما و چیچاریتو!
خوب همین که ما چرا نباید یه جایگزین خوب برای خدیرا داشته باشیم؟! چرا ژابی رفت وقتی ذخیره ما بازیکن بسیار سطح پایینی مثل ایارامندیه؟! :|

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
چرا هس! :-" نگرانی فقط واسه سیزدهمی نیس! تا اخر فصل قطعا وضعیت اینجوری نمیمونه! نگرانی واسه اون تیمیه که سیزدهم شده! واسه کیفیت بسیار پایینی که این تیم 13ام تو این 3تا بازی داشت! دفاع نسبتا ضعیف و نداشتن انسجام تو حمله و ضعف تو انتقال توپ از دفاع به حمله چیزاییه که جای نگرانی داره! و ایضا مهاجم های بسیار درجه یکی مثل بنزما و چیچاریتو!
خوب همین که ما چرا نباید یه جایگزین خوب برای خدیرا داشته باشیم؟! چرا ژابی رفت وقتی ذخیره ما بازیکن بسیار سطح پایینی مثل ایارامندیه؟! :|
متوجه هستم.ولی من میگم الان رئال امتیاز بده خیلی خیلی بهتر از اینه که نیم فصل دوم مشکلاتش نمایان شه تازه وقتی عملا هیچ کاری نمیشه کرد دیگه.عملکرد رئال تو نقل و انتقالات ایده آل نبود.همین خریدن چیچاریتو مثلا! در صورتیکه مشخص بود خریدن یه هافبک تخریبگر جای ژابی خیلی کار عاقلانه تری بود.حتی رئال آنچنان نیازی به کروس هم نداشت.ولی من میگم کلا با 3 تا بازی لالیگا نمیشه قضاوتی کرد.

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

image.jpg

برد خوبي بود خدايي از همه نظر ،، آمار تيم كلا بهبود بخشيده شد فقط هنوز دفاع مشكل داره ، تنها دليلي كه باعث ميشه بيشتر گل نخوريم اينه كه خط حمله حريفو به خودش مشغول مي كنه .
گل خامسم اميدوار كننده بود (نسبت به بازياي خوب جام جهانيش)
و البته دروازه بانشون فوقالعاده بود .
بيل x:
رونالدو x:

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

کلی چیزی نوشتم که پاک شد :|

این بردِ سنگین در بهترین موقعیت ممکن به دست اومد! >:D<
کریم --> :-w چیچاریتو خوب بود دیشب! یه مدت ازش استفاده بشه شاید رو کریمم یه تاثیری گذاش :| ولی خوب به هرحال هیچکدومشون مهاجم نوکِ شیش دونگ نیستن! باز هیگواین بهتر بود :-<
گل خامس عالی بود /m\ بسیار زیبا! ببینین حتما!

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

برد جديدم تبريك ، دمشون گرم هجده گل تو سه بازي P:> P:>
رونالدو از سايت گل پنج ستاره گرفت كه من كمتر ديدم كسي امتياز كامل روگرفته باشه (البته تا حالا نديده بودم تا الان)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

اینم از برد 5-1! B-)
اونم با 4تا گل کریس! /m\
ایسکو عالـــــــــــــــی بود! مارسلو هم به نسبتِ بازیای دیگه خیلی خیلی بهتر بود. ایارا هم بهتر از اون چیزی بود که من انتظارشو داشتم. شاید اگه بیشتر بهش فرصت داده بشه یه چیزی ازش دربیاد! :-?

Elia Tanha

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
hili
شهر
tehran

به نظرتون امسال کریس چندتا میزنه کلا؟

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بازیِ خوبی بود دیشب و 3 امتیازی که مهم بود رو گرفتیم. ولی نمیدونم چرا اینقدر تو نیمه دوم تیم افت میکنه :rolleyes:
کریم هم با وجود اینکه رو صحنه گل دوم خیلی موثر بود در کل هیچ تغییری نسبت به بازیای قبل نداش و همچنان در خواب به سر میبره :rolleyes:
کریس هم دوتا موقعیت خیلی خوب رو خراب کرد. کلن دیشب به نظرم کریس زیاد رو فرم نبود!
خامس! /m\ برخلاف انتظارِ من داره خوب عمل میکنه! دیشب گویا 100% پاساش درست بودن! 8->

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

دیدار مسئولین رئال و پرسپولیس :O
مذاکرات داره انجام میشه برای اومدن رئال به تهران و یک بازی با پرسپولیس :O

1412930029072_4.jpg

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

قرعه کشی افتضاح کوپا رو دریابید :| دور دوم با اتلتیکو و دور سوم بارسا :| من نمدونم این چه طرز قرعه کشی این بازیاس :|

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

مصدومیت بد موقع گرت بیل :| به بازی با لیور و ال کلاسیکو نمیرسه :| ایسکو بازیکن بسیار خوب و قابل اعتمادیه، ولی واسه بازیای بزرگ نگرانی وجود داره. امیدوارم نبود بیل زیاد احساس نشه تو بازی :-<
بازی با لیورپول نزدیکه 8-> بسیار هم عالی و نوستالژیک 8->

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بسیار هم عالی /m\
یه بازیِ فوق العاده و یه بردِ فوق العاده /m\
خامس خیلی عالی بود. نبود بیل احساس نشد اصن. همه ی تیم عالی بودن فقط دفاع یکم آشفته بود. فکر میکردم نبودن سرخیو مشکل ساز بشه. نیمه دومم که کلن تیم میخواس استراحت کنه وگرنه شانس واسه گل بیشتر خیلی داشتیم.
مصاحبه انجلوتی عالـــــــــــی بود: تفکرم این بود که در صورت ارائه عملکرد خوب تیم به رونالدو استراحت بدهیم. او بارها استارت زد و می خواستیم که برای بازی شنبه سرحال باشد. گل زده بود و خوشحال بود. همه از او راضی هستیم. بدون آن که سوالی بپرسم او را تعویض کردم :)) اشاره به بعضیا :))

10724597_507736739329680_147847851_n.jpg

پیش به سوی ال کلاسیکو /m\

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

از راموس چه خبر ؟؟؟؟؟