• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

اعلام نتایج کنکور 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389
پاسخ : اعلام نتایج کنکور 93

به نقل از Fateme.RMA :
بچه ها شما جای من بودین بین پزشکی آزاد مشهد و رادیولوژی علوم پزشکی مشهد کدومشون میرفتین؟! :((
کمکم کنین من دارم دیوونه میشم از دودلی :((
معلومه پزشکی.

به نقل از سـوگـنـد :
آزاد تبريز يا همون پزشكي سراسري ارديبل كه قبول شدم؟! :|
سراسری اردبیل به نظر من.

به نقل از Gh@zaleh :
اون وقت اگه من که ذخیره ام نتونم قبول بشم واسه دندون ، میتونم انتخاب دومم که پزشکی هست رو ثبت نام کنم بعدا ؟ چون دوستم با 1500 انتخاب اولش پزشکی آزاد تهران بوده و قبول شده و رتبه ی منم 1100 هست
تو با 1100 سراسری قبول شدی دیگه. کجا قبول شدی؟ قبول نشدی؟
فکر کنم بشه. اصولا باید بشه. آزاد مسخره بازیهای اینجوری داره. حضوری برو صحبت کن همه چی مشخص میشه.

Ghazaleh96

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Tehran
شهر
tehran

.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از سـوگـنـد :
پزشكي آزاد.
اگه با من بود من تمام پرديس هاي شهرهاي درست ُ حسابي رُ هم قبلتر ميزدم حتّي.
+
آزاد تبريز يا همون پزشكي سراسري ارديبل كه قبول شدم؟! :|
معلومه که سراسری اردبیل! آزاد کجا و سراسری کجا! :-<

king.nader

آراس.نامه (Mr. Darcy)
نام مرکز سمپاد
علامه حلی (1) / هاشمی نژاد (1)
شهر
تهران / مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
مدال المپیاد
المپ فیزیک بودم که نیمهِ راه، کفشامو آویختم نمیدونم چرا!
دانشگاه
فردوسی مشهد
رشته دانشگاه
« مهندسی صنایع و سیستم ها »

به نقل از SalehM :
بمولا من رفتم یارو گفت این ریزنمرات رو باید بفرستی!

خب عالیه!! هرکی یه چیزی فرستاده پس! :))

باز کارمندان پستی که من رفتم رُک میگفتن نـمیدونن! امیدوارم اینا به تو الکی برا رد کردنت یه چیزی نـگفته باشن صرفا!! :-"

.

Admin2

لنگر انداخته
عضو کادر مدیریت
مدیر کل
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1389

برای کسی که تهرانه پزشکی آزاد تهران یا پزشکی ارومیه؟ چرا؟

saranaz

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
یزد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

خب من آزاد یزد اولیش رو زده بودم همون هم شد ولی میرم بندر اول که آدم نباید انقد نازنازی باشه کور شم سختی بکشم دوم که اون مدرکش سراسری ه سوم که نمیخوام با پول بابام به آرزوهام برسم ترجیح میدم کامل از زحمت خودم باشه : ).

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

من آزاد مشهد فقط نرم افزار زده بودم الان نگا کردم دیدم قبول شدم
نمیدونم چرا مامانم تبریک گف بهم =)) گف آفرین =))

sogand1374

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تبریز

اروميه دانشگاهش خوبه. بعدش سراسري هست شايد بعدن بتونه انتقالي بگيره حالا اگه با بدبختي هم باشه انتقالي گرفتن.

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

یه جوری بین آزاد و سراسری سوال می‌پرسین حس می‌کنم همه‌تون یه مشت بچه پولدارین :-" والا من اگر ۱۰بار هم مجبور بودم کنکور می‌دادم تا سراسری قبول شم ;;) پول آزادو از کجا می‌آوردم بدم؟ ;;) ماهی ۲۰۰ تومن خرجم می‌شه تو خوابگاه خجالت می‌کشم از بابام بگیرم بعد پول دانشگاه بگیرم؟! ;;)
ولی اینجا ماشاللا همه مثل اینکه پولدارن خیلی :-"

Pouria.K

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 1
شهر
Tehran-Mashhad
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

به نقل از مهســـــــــــــا :
یه جوری بین آزاد و سراسری سوال می‌پرسین حس می‌کنم همه‌تون یه مشت بچه خرپولین :-" والا من اگر ۱۰بار هم مجبور بودم کنکور می‌دادم تا سراسری قبول شم ;;) پول آزادو از کجا می‌آوردم بدم؟ ;;) ماهی ۲۰۰ تومن خرجم می‌شه تو خوابگاه خجالت می‌کشم از بابام بگیرم بعد پول دانشگاه بگیرم؟! ;;)
ولی اینجا ماشاللا همه مثل اینکه پولدارن خیلی :-"
من خعلی شرمندم اینجا میپرسم و اینا ، ولی برا اینکه همون 200 تومن هم نگیریم و اینا ، چه کارایی میشه کرد تو تهران ؟:-" کانون ؟ تدریس ؟ چی ؟ ;;)

* آقا منم فقط کپی گواهی موقت پیش دانشگاهی و متوسطه رو دادم به خانومه ! :| ریز نمرات نداشت دیگه :D

نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از پـــوریـــــا . ک :
من خعلی شرمندم اینجا میپرسم و اینا ، ولی برا اینکه همون 200 تومن هم نگیریم و اینا ، چه کارایی میشه کرد تو تهران ؟:-" کانون ؟ تدریس ؟ چی ؟ ;;)

* آقا منم فقط کپی گواهی موقت پیش دانشگاهی و متوسطه رو دادم به خانومه ! :| ریز نمرات نداشت دیگه :D
تدریس آقا :D تدریس :D فقط باید شاگرد پیدا کنین. فکر نکنم کار سختی باشه. من امتحانش نکردم. عوضش پروژه‌های برنامه‌نویسی می‌گرفتم انجام می‌دادم که ماهی ۵۰-۶۰ تومن کمتر بگیرم اقلا از بابام ;;)

Ghazaleh96

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
Tehran
شهر
tehran

بچه ها قضيه ي اين كارنامه سبز چيه ؟! من حدود ٤٠ تا شهرستان پزشكي و دندون بعد از فيزيو زدم :D امكان تغيير رشته هست ؟

RezA19

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حقانی بندر
شهر
kermanshah
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
Razi university
رشته دانشگاه
Computer Engineering

به نقل از غـــزالـــه :
بچه ها قضيه ي اين كارنامه سبز چيه ؟! من حدود ٤٠ تا شهرستان پزشكي و دندون بعد از فيزيو زدم :D امكان تغيير رشته هست ؟
راست میگه یکی قشنگ توضیح بده راهو چاه رو بگه منم میخوام مکانیک برم نه سخت افزار =((

single

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
مهندسی صنایع

کسی میدونه نتیجه بررسی مجدد نتیجه نهایی کی میاد؟
اگه روز ثبتنام دانشگاه فعلی باشه و هنوز نیومده باشه چیکار کنیم باید ؟! :(

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از پـــوریـــــا . ک :

فرانسه بلدی؟ :-" یه کار خیلی خوب سراغ دارم. :-" البته 100% ok نیست، ولی خب احتمالش هست. :-" حقوقش‌م از دویست تومن خیــــــلی بیشتره. :-" کارشم اینه که متن قرارداد های حقوقی رو به فرانسه ترجمه کنی. :-" فقط متن قرار داد جداً خیلی پیچیده ست، من شخصا فرانسه یکم بلدم، از پسش بر نمیام.

RezA19

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
حقانی بندر
شهر
kermanshah
سال فارغ التحصیلی
98
دانشگاه
Razi university
رشته دانشگاه
Computer Engineering

به نقل از کوزت :
واقعــــــا
من عین خر پشیمونم چرا اومدم مشهد
واقعا واقعا زندگی خیلی عالیه توش
اتفاقا جای پیشرفت داره
هیچی از شهرای دیگه کم نداره
اتفاقا چیزاعی داره که من تو مشهد دیگه ندیدم
کلا توپه
بچه های پزشکیشم خوبن استاداشون اکثرن پزشکای خود بندرن ... پزشکای معروف
از دوران تحصیلت مطمئن باش لذت می بری سارای عزیز
تفریح ش حال میده ولی زندگی توش اصلن هیچکس تو بندر از زندگی توش راضی نیس مگه اینکه شغل مناسب با حقوق بالایی داشته باشه در حد4به بالا :-s
مثلن چی داره که مشهد نداره؟ تازه بندر یه چیزی هم کم داره اونم شهربازیه :)) اصلن نداره یکی دوتا کوچولو سر پوشیده داره
چرا اتفاقا خیلی چیزا از شهرای دیگه کم داره سطح آموزشش خیلی پایین تر از شهرای دیگه اس اصن یه دانش آموزایی میبینه واقعا دلش میسوزه من یه بار رفته بودم با چنتا از دوستام تو مدرسه شاهدش کلاس اول دبیرستانش نمی تونستن جمع و ضرب ساده ی ریاضی رو انجام بدن آخ خندیدیم :جدی

کوزت

کوزت
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3 مشهد
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از RezA19 :
تفریح ش حال میده ولی زندگی توش اصلن هیچکس تو بندر از زندگی توش راضی نیس مگه اینکه شغل مناسب با حقوق بالایی داشته باشه در حد4به بالا :-s
مثلن چی داره که مشهد نداره؟ تازه بندر یه چیزی هم کم داره اونم شهربازیه :)) اصلن نداره یکی دوتا کوچولو سر پوشیده داره
چرا اتفاقا خیلی چیزا از شهرای دیگه کم داره سطح آموزشش خیلی پایین تر از شهرای دیگه اس اصن یه دانش آموزایی میبینه واقعا دلش میسوزه من یه بار رفته بودم با چنتا از دوستام تو مدرسه شاهدش کلاس اول دبیرستانش نمی تونستن جمع و ضرب ساده ی ریاضی رو انجام بدن آخ خندیدیم :جدی

سعی کن جواب درست حسابی بدی
اگه بندر بد بود انقد خاکش دامن گیر نمیشد
شما اگه درجه بندیت روی شهربازی میچرخه من جوابتو ندم بهتره ... بزرگ فکر کن از فاز شهربازی و کوچه خیابون بیا بیرون
سطح آموزشی رو من به شما قول میدم برابره
من توی مشهد بینهایت مدرسه سطح پایین متوسط و بالا دیدم
همین مدرسه فرزانگان بندر با فرزانگانی که من منتقل شدم بهش هم بچه هاش مساوی بود هم معلماش (معلم فیزیک بندرمون از مشهد بهتر بود)
پس آموزش و زیاد صحبت نکن راجه بش توی همه شهرا خوب و بد هس توی این قسمت بجز تهران که اکثرا قوین مدرسه هاشون اما بچه هاشون کم کاری میکنن
از همه چی مهم تر به نظر من مردم و اخلاقشون هست من 6 ساعت توی کوچه خیابون ... بندر راه می رفتم نه کسی مزاحمم میشد نه اذیتم میکرد نه نارحتم میکرد انقد که خون گرمن اما مشهد انقد اخلاقشون مزخرفه که نمیشه حرف زد باهاشون من خداعی کم بیرون میرم چون همشون بداخلاق و خودخواه و از خود راضیو یه دندن
دوستام که قابل مقایسه نیستن ... دوستای بنردمو هنوز باهاشون در ارتباطم اما مشهدیا اصن شیفت دلیت میکنن هم دیگه رو

و دانشگاهش که اره پزشکی شیراز و مشهد و این جاها خوب تره اما دلیل نمیشه بد باشه بندر همه استادای تحصیل کرده از دانشگاهای شیراز و اینا داره ...
و ما در مشهدم بیمارستانی داریم که زنده بری جنازت میاد بیرون

اون جرم جنایت هایی هم که گفتی همه جا هست ... اتفاقا بندر خیلــــی کمتره این مشکلات ...
راستی شما کجایی بودی ؟ :D

من خواهش میکنم سعی کنی ازین بعد با شعور بالا تری جواب بچه ها رو بدی :D

hhhhhhhhhhh

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه طباطبایی
شهر
bnb
مدال المپیاد
شیمی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
برق
کارنامه سبز کنکور

بمنظور فراهم آوردن تسهيلات بيشتر براي داوطلبانيكه نسبت به انتخاب كد رشته محلهاي تحصيلي آزمون سراسري سال 1393 اقدام نموده‌اند با تلاش مستمر، پيگير و ارزشمند و شبانه‌روزي همكاران در سازمان سنجش آموزش كشور، كارنامه نتيجه نهايي آزمون سراسري سال 1393 داوطلبان مذكور با توجه به كد رشته محلهاي انتخابي متقاضيان رأس ساعت 22 امشب شنبه 22/6/1393 برروي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد لذا هريك از داوطلبان انتخاب رشته‌كننده اعم از داوطلباني كه فهرست اسامي آنان در رديف قبولشدگان نهايي رشته‌هاي متمركز آزمون سراسري سال 1393 اعلام شده و يا پذيرفته نشده‌اند، مي‌توانند با مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور ضمن مشاهده و پرينت كارنامه خود، از رتبة خود و آخرين رتبة قبولي در گروه آزمايشي و سهميه مربوط در هريك از كد رشته محلهاي انتخابي مطلع شوند.

لازم به ذكر است كه براساس برنامه زماني قبلي، مقرر شده بود كه اين كارنامه در روز چهارشنبه 26/6/93 برروي سايت سازمان قرار گيرد.
http://sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=1&id=1722

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی