• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بررسی منابع و کتاب‌ های مناسب کنکور 94

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : بررسی منابع و کتاب‌ های مناسب کنکور 94

این زیست سوم خ سبز رو خریدم.بعد پيشنهادم بهتون اینه که ترجيحا نخريدش.از هفتاد تا سوالی از ک از فصل یک عش زدم 3تا غلط داشت.
مثن تو پاسخنامه اش توضیح داده که فلان گزينه میشه ولی به اشتباه اون اول زده ی گزينه ديه.که باعث میشه آدم تگ تك پاسخ تشريحيا رو بخونه تا مطمئن شه ازون موردا پيش نیومده.
یا مثلا طرز نوشتار بعضی گزينه هاش واقعا مضخرفه"پروتئین هاي مکمل همانند سلول هاي کبدی در سلول هاي بپوششي روده ساخته میشوند."بعد چيزي که منظورشون بوده این بوده ک پروتئین هاي مکمل تو سلول هاي پوششي روده و کبد ساخته میشن.(چون ص گرفته شده بود این گزينه در صورتی که چيزي ک گزينه داره ميگه...)

×اون ص 23 کتاب آنزیم لیزوزیم رو برای بی مهرگان میگه ولی تو درسنامه اشون برای اسفنج و بندپایان گرفته شده

muhammed

کاربر فعال

من بهتون گفتم ولی شما گوش نکردین. گفتم که خیلی سبز زمانش گذشته!

Antares

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
رشته دانشگاه
برق

من ی کتاب میخواستم برا زبان ک هم تست واژگان داشته باشه هم گرامر+ واژگانشو ب صورت انگلیسی توضیح داده باشه
نه اینکه معنی واژه هارو ب انگلیسی نوشته باشه، توی یک جمله ب کار برده باشه
ی کتاب غیراز کنکور زبان شبقره

اگ میشناسید لطفا معرفی کنید

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

کتاب شهاب اناری معنی واژگان هم داره اما فک کنم معنی کلمات رو به فارسی گفته

• لایک
امتیازات: N!ma
نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از Hiccup :
من ی کتاب میخواستم برا زبان ک هم تست واژگان داشته باشه هم گرامر+ واژگانشو ب صورت انگلیسی توضیح داده باشه
نه اینکه معنی واژه هارو ب انگلیسی نوشته باشه، توی یک جمله ب کار برده باشه
ی کتاب غیراز کنکور زبان شبقره

اگ میشناسید لطفا معرفی کنید
همون شهاب اناري دقيقا همين ويژگيهارو داره. معني فارسيشو گفته و بعدش جمله به كار برده

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fireball.II :
این زیست سوم خ سبز رو خریدم.بعد پيشنهادم بهتون اینه که ترجيحا نخريدش.از هفتاد تا سوالی از ک از فصل یک عش زدم 3تا غلط داشت.
مثن تو پاسخنامه اش توضیح داده که فلان گزينه میشه ولی به اشتباه اون اول زده ی گزينه ديه.که باعث میشه آدم تگ تك پاسخ تشريحيا رو بخونه تا مطمئن شه ازون موردا پيش نیومده.
یا مثلا طرز نوشتار بعضی گزينه هاش واقعا مضخرفه"پروتئین هاي مکمل همانند سلول هاي کبدی در سلول هاي بپوششي روده ساخته میشوند."بعد چيزي که منظورشون بوده این بوده ک پروتئین هاي مکمل تو سلول هاي پوششي روده و کبد ساخته میشن.(چون ص گرفته شده بود این گزينه در صورتی که چيزي ک گزينه داره ميگه...)

×اون ص 23 کتاب آنزیم لیزوزیم رو برای بی مهرگان میگه ولی تو درسنامه اشون برای اسفنج و بندپایان گرفته شده
کتاب های چاپ اول همیشه این مشکل رو دارن. گاج نقره ای هم پارسال غلط زیاد داشت! ولی با توجه به کمبود کتاب تست زیست خوب تو بازار باید سر کرد...! :-"

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fateme.RMA :
کتاب های چاپ اول همیشه این مشکل رو دارن. گاج نقره ای هم پارسال غلط زیاد داشت! ولی با توجه به کمبود کتاب تست زیست خوب تو بازار باید سر کرد...! :-"

[/quote
چاپ اولش؟همین سال شما یعنی؟بعد یعنی امسال چاپ جدید داده باز؟كي دقیقا؟:-"برم پس بدم ب صاحبش پس یه جدید بخرم:))

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fireball.II :
به نقل از Fateme.RMA :

[/quote
چاپ اولش؟همین سال شما یعنی؟بعد یعنی امسال چاپ جدید داده باز؟كي دقیقا؟:-"برم پس بدم ب صاحبش پس یه جدید بخرم:))
نمیدونم امسال ویرایش کرده یا نه یا تو جلد پاسخنامش اصلاح کرده یا نه ولی کتابی که من زدم (چاپ 93 هم بود!) غلط زیاد داشت!

smart.g

کاربر فعال
رشته دانشگاه
پزشکی

ژنتیک خیلی سبز سوم همش همون ژنتیک مندلی خیلی سبزه. زیست دوم و سوم الگو خوبه اخه برای کنکوریا حجمش خیلی زیاد میشه خیلی سبز!

muhammed

کاربر فعال

به نقل از DEATH#SHADOW :
سلام.

کتابای خوب و سخت و به قول دوستان خفن (درسنامه هم ترجیحا داشته باشه اگه نداره پاسخنامه تشریحی اصولا باید داشته باشه دیگه)
شیمی و فیزیک عربی
-دوم سوم پیش - معرفی بنموئید بی زحمت . :) بنده فارغ التحصیل هستم از کتابای جدید خبری ندارم
عربی : یا عربی کامل گاج بگیر // یا عربی جدید خیلی سبز ؛ البته عربی کامل گاج خیلی بهتره!
فیزیک : هم پیش هم پایه فیزیک طوسی گاج رو بگیر که بهترین کتابه // اگه وقت آوردی کتابای فیزیک نشر الگو رو هم کار کن!
شیمی : چون شما فارغ التحصیل هستین و وقت کامل رو دارین شیمی مبتکران رو بگیر که تو کل کشور حریف نداره // شیمی خیلی سبز کپی شده ی اینه منتها با حجم کمتر! چون من هردوتاشو دیدم که اینو میگم.

• لایک
امتیازات: F2014

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

یه کتاب خیلی خوب برای آموزش هندسه معرفی کنید بم لطفن.مخصوصن هندسه دو
+گسسته ی سال چهارمون چه مبحثایی از ترکیبیاتو آموزش میده؟من ترکیبیاتو از سال دوم خوب یاد نگرفتم میخوام ببینم کتاب میخواد یا نه :rolleyes:

پ.ن:مرسی از اونایی که راهنمایی کردن :D من میرم بررسی میکنم میبینم با کدوم راحترم

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از ثمـیـن :
گاج از همشون بهتره.
به نقل از ثمـیـن :
+گسسته ی سال چهارمون چه مبحثایی از ترکیبیاتو آموزش میده؟من ترکیبیاتو از سال دوم خوب یاد نگرفتم میخوام ببینم کتاب میخواد یا نه :rolleyes:
مباحث سال دوم دوره میشه.

نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
تهران

به نقل از ثمـیـن :
آموزش نشر دریافت ! رو حرف من حرف نزنید :-"

نام مرکز سمپاد
شيخ انصاری
شهر
دزفول
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
صنعتی‌شریف
رشته دانشگاه
نرم‌افزار

به نقل از ثمـیـن :
واسه هندسه آموزش اگه ميخواي فار خوبه. خيلي سبز جديد هم خوبه ولي خيلي زياده فكر نميكنم برسي بخونيش

muhammed

کاربر فعال

فیزیک : فیزیک گاج کتاب خوبیه و تموم تست های سراسری رو هم پوشش میده اما الگو یبیشتر تالیفی هست. من در مورد الگو اطلاع چندانی ندارم فقط اینو میدونم که تست های تالیفی خوبی داره که برای پرکاری تستی توصیه میکنم بهت. این از جواب سوال اولیت!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شیمی : نه آموزشش رو نگیر، همون کتابای تست (پرسش های چهار گزینه ای) رو گفتم، اونا رو بگیر که آموزش هم دارن + نکته های کنکوری! اگه CD هاشم گیرت بیاد که دیگه نورِ علی نورِ. ولی توصیه م اینه که تا جایی که میتونی شیمی خیلی سبز رو نگیر. اینم از جواب سوال دومت!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
عربی : یا گاج طوسی یا عربی جامع خیلی سبز. مزیت عربی گاج اینه که همه مطالب رو طبقه بندی کرده و توضیحات لازم و کافی رو داده ینی کسی که اینو بخونه قشنگ مطالب رو تو ذهنش میتونه طبقه بندی کنه. البته همونطور که میدونید یادگیری عربی یک روند تدریجی و استمراریه ینی هرروز باید تکرار بشه ولو اگر یه ربع هم باشه. بعدش در ابتدای هر تست یا مجموعه تستی یک توضیحات رو در مورد روش حلش آورده! اینا از مزیت گاج بر خیلی سبز. نگرون نباش پشیمون نمیشی!! این یکی هم جواب سوال سومت!!
زبان : کتاب جامع زبان عمومی دکتر شهاب اناری رو بگیر + ریدینگ و کلوز تست همون دکتر شهاب اناری. خداییش خیلی عالیه. زبان هم مثل عربی باید هرروز تو برنامه ت باشه. هر روز یه دو ردینگ و یه کلوز حل کن. // توی زبان خیلی سبزم خوب کار کرده. ولی بازم بنظرم مبتکرانو بخری ضرر نمی کنی. این هم از جواب سوال چهارمیت!!
زمین : یا خیلی سبز بگیر یا همایش نشر دریافت ؛ فرقی نمیکنه کدومو بگیری ولی خب همایش نشر دریافت خلاصه تر و جم‌ و‌ جورتره. اینم آخریش!!
باشه؟؟ حالا ازم راضی شدی؟!! :D ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
موفــق باشـــی دوست خـــوب من. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ROZHIN kocholoo

کاربر حرفه‌ای
شهر
کرج
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از DEATH.SHADOW :
بچه ها من سوالامو جدا پرسیدم هرکدوم در مورد هر درسی تونستین کمکم کنین ممنون میشم.بعد اگر کتابیو پیشنهاد میدین یا میگین بهتره بدتره و... دلیلشم بگین بی زحمت . ممنون :)

فیزیک : فیزیک طوسی گاج که خفن نیست :-"اتفاقا کتاب خیی خوبیه اما یه وقت دیونه بازی درنیارین بشینین همه تستاشو بزنین فقط چند قدم تا صدتاشو کارکنین
نشر الگو منظورتون کدومشونه ؟من خودم نشر الگو کار نکردم اما معلما اصرار داشتن بعد گاج جامع فیزیک پایشو کار کنیم خیلی سبز هم اونی که عکس زندانی داره خوبه تنوع سوالاش زیاده
کلا در مورد هرکدوم اگه اطلاعی دارین بگین.

*جامع فیزیک پایه جلد1 و2
*فیزیک2 (آموزش و تست)
*فیزیک3(آموزش و تست)
*فیزیک پیش آموزش جلد 1 و 2
*فیزیک پیش تست جلد 1و2

نظرتون در مورد این دوتا ؟
Phisics_Jame_Tajrobi+konkoor931-107109_135x188.png

Phisics_3th_Tajrobi+Konkoor93-78451_135x188.png

شیمی:
منظورتون کدوم کتابشه ؟؟
کلا درموردهرکدوم اگه اطلاعی دارین بگین .
کتاب آموزش شیمی (3)به همراه ‍CD
c8f889fd-774-120x120.jpg

کتاب پرسشهای چهارگزینه ای شیمی 3
1e96f48e-755-120x120.jpg

کتاب فیل شیمی 3
413307dc-1954-120x120.jpg

کتاب آموزش شیمی (2) به همراه CD
72401115-779-120x120.jpg

کتاب فیل شیمی 2
5028ab39-1953-120x120.jpg

کتاب پرسشهای چهار گزینه ای شیمی 2
ceb3bae5-887-120x120.jpg

کتاب آموزش شیمی پیش‏ دانشگاهی (1) به همراه لوح فشرده تدريس
22527d55-1060-120x120.jpg

کتاب آموزش شیمی 2 پیش دانشگاهی به همراه CD
d7423285-1175-120x120.jpg

کتاب پرسش ‏های چهارگزینه‏ ای شیمی پیش‏ دانشگاهی (1)
d5dd8eb0-833-120x120.jpg

کتاب پرسش‏ های چهارگزینه ‏ای شیمی پیش‏ دانشگاهی (2)
07f3fdcb-906-120x120.jpg

کتاب فیل شیمی پیش دانشگاهی
ea4a0d75-5028ab39-1953-120x120-120x120.jpg

عربی:عربی جدید خیلی سبز اینه؟عربی فقط گاج خوبه همه ی بچه های ما گاج کار کردن اکثرا بالا 70 زدن
عربی جامع خیلی سبز
Arabi_Jame_konkoor+konkoor931-128188_135x188.png

+چرا عربی کامل بهتره؟ ازچه نظر؟

زبان

الان من زبانم ضعیفه + کلوزم افتضاحه + ریدینگمم داغونه+ کتاب خوب برای وضیت من اگه سراغ دارید بگین

کلا من نمیدونم کتابای خوب زبان چیان .اینم بگین. زبان فقط مبتکران شهاب اناری یه کتاب واقعا جامعیه توضیحاتش خوبه تستاش بهتر

راستی این چطوره؟
Zaban_Jame_Konkoor93-112967_135x188.png

زمین:
تست و آموزش زمین از صفرررر چه کتابی خوبه ؟ این درسو کلا هیچی نمیدونم در مورد کتابا .

• لایک

muhammed

کاربر فعال

اولی ) بله، درمورد زبان دقیقا همین دو کتاب منظوورم بود. هردوتاشو بگیر.
دومی ) نه دیگه همون زمین هفت چیز خیلی سبز. سوم رو چیکار داری. هفت چیز هم سومه و هم پیش.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
***دوستان یه سوال دیگه من دوم و سوم نشر الگو داشتم خیلی سبزم کار کردم کم و بیش هر دو خوبن به نظرم . اما چاپای جدیدشو نمیدونم چطوره؟ کسی اگه اطلاع داره مقایسه کنه ممنون میشم.
این جمله تون دقیقا ینی چه؟ شما چه کتابی از نشر الگو کار کرده اید؟؟؟؟؟؟؟

• لایک

MHO

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
رشته دانشگاه
دندانپزشکی

بچه ها برای ریاضت تجربی،میک تانک گاج،خوبه؟؟اگه نه،چی بگیرم خوبه؟مرسی

smart.g

کاربر فعال
رشته دانشگاه
پزشکی

یک قدم تا صد گاج نقره ای فیزیک خیلی هم سخت نیست بهتره تست های ستاره دار رو بزنید نه فقط یک قدم تا صد ها شاید توی کل یک قدم تاصدها درمورد هر فصل دو سه تا نکته باشه !

muhammed

کاربر فعال

به نقل از MHO :
بچه ها برای ریاضت تجربی،میک تانک گاج،خوبه؟؟اگه نه،چی بگیرم خوبه؟مرسی
خانوم محترم، اگه شما در آموزش ریاضی مشکلی ندارین و مثلا یه جزوه ی خوب دارین و یا یه معلم عالی دارین همون میکروبانک گاج کتاب عالی ای هستش اما اگه هیچ کدوم از شرایطی که گفتم رو نداری، ریاضی جامع خیلی سبز رو بگیر فوق العاده عالی هستش. اینم از جواب سوال شما. موفق باشی

بالا