• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

بررسی منابع و کتاب‌ های مناسب کنکور 94

AMiR.R

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
میرزاکوچک خان
شهر
rasht
دانشگاه
علوم پزشکی گیلان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : بررسی منابع و کتاب‌ های مناسب کنکور 94

به نقل از فقط تیلور سویفت!!! :
درود
برای کسی که ریاضی تجربیش در حد صفره(بدون اغراق :-s) چه کتابی خوبه؟
اقا من نهایی 18.75 شدم اما تست زنیم واقعا صفره!
مهر و ماه خیلی گنگ بود واسم و پر از تستای رشته ریاضی بود...
چه کنم؟

برای تست زدن؟
به گاج میکرو (طوسی) هم یه نگاهی بندازین، تست آسون و متوسط توش هست و واسه راه افتادن فکر کنم خوب باشه

moshiri

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بندر
مدال المپیاد
زکی!

به نقل از .:$_$:. :
به نظر من در وهله اول یه کتاب بگیری که درس نامه های خوبی داشته باشه میتونه مفید باشه واسه تست هم واسه شروع کار تست های کنکور سراسری و سنجش و گزینه دو خوبه یه عیاری میاد دستت و بعدا خواستی تالیفی میزنی مثلا خیلی سبز سوم و گاج هم خوبه سوالاتش
مشکل من هم یافتن اون درسنامه ی خوب هست...

.:$_$:.

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان

به نقل از فقط تیلور سویفت!!! :
مشکل من هم یافتن اون درسنامه ی خوب هست...
به نظر من گاج درسنامه های خوبی داره...مثلا واسه پیش من کلا از این کتاب خوندم

payaaaaam

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
از تحصیل فارغ شدم!
شهر
خرم آباد

دوستان اگه کسی زبان کنکور گاج رو داره بگه آموزش نقل قولش کجاست؟!
درس 4 سوم رو با درس 2 پیش توضیح داده ولی بخشی به اسم نقل قول مستقیم نمیبینم!
الان دقیقا این جوریم X-(
:D

Fireball.II

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد II
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی زاهدان
رشته دانشگاه
پزشکی

فيزيك پايه گاج رو سال دوم که بودم خریدم.الان میبینم ویرایش جدید اومده.(سال پيش اومده در واقع)تغييراتش چطوريه؟دقیقا چ بلايي سر کتاب آوردن؟

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بناب
سال فارغ التحصیلی
94

به نقل از Fireball.II :
فيزيك پايه گاج رو سال دوم که بودم خریدم.الان میبینم ویرایش جدید اومده.(سال پيش اومده در واقع)تغييراتش چطوريه؟دقیقا چ بلايي سر کتاب آوردن؟
اصولا سوالای آخرین کنکوری که قبل اون ویرایش برگزار شده رو اضافه می‌کنن با اندکی سوال‌های تالیفی برگرفته از همین کنکور ها.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از Fireball.II :
هیچ فرقی نکرده فقط سوالای کنکور جدید اضافه شده و اومده یه سری از سوالا رو به عنوان سوالای مهم تر برای مرور آخر مشخص کرده. دیگه هیچ تغییر خاصی نداشته.

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

کلن تو ویرایش های جدید همه کتابایی که واسه کنکور 93 به بعد چاپ شدن سوالای کنکورای آزادو حذف کردن ، این بیشترین تغییره و هر سال هم سوال جدیدترین کنکور رو اضافه میکنن ، بعضی ها هم که مثل الگو کلن زحمت نمیدن به خودشون ، ضمیمه میکنن !!

milad341

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
دانشگاه
علوم پزشکی کردستان
رشته دانشگاه
دندان پزشکی

دوستان برا درس زیست تابستون خیلی سبز و نقره ای رو کار کردم... از مهر هم الگو رو شروع میکنم... لازمه کتابی مثل جامع تخته سیاه یا گربه رو هم بزنم؟؟
برای ریاضی گاج پایه و پیش ۱ رو تقریبا تموم کردم... از مهر فقط خیلی سبز رو کارکنم کافیه؟؟ ریاضیم در حد ۸۰-۹۰ قلمچیه... تنها ایرادی ک میتونم بهش بگیرم اینه ک تستای کنکور ریاضی رو نداره...
دینی ی سالی هس دارم خیلی سبزو میخونم... نتیجه نمیگیرم... فوقش ۷۰ میزنم.... بیخیالش شم برم نقره ای رو بخونم؟؟ با هم فرقی دارن یا من استعداد دینی ندارم؟؟ :-/

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از milad341 :
دوستان برا درس زیست تابستون خیلی سبز و نقره ای رو کار کردم... از مهر هم الگو رو شروع میکنم... لازمه کتابی مثل جامع تخته سیاه یا گربه رو هم بزنم؟؟به نظرم اگه الگو و گاج بخونید کافیه کتابای تست دیگه سبک سوالاشون قدیمیه به جای اونا کتاب درسی بخونید که هرچقدرم بخونید باز کمه
برای ریاضی گاج پایه و پیش ۱ رو تقریبا تموم کردم... از مهر فقط خیلی سبز رو کارکنم کافیه؟؟ ریاضیم در حد ۸۰-۹۰ قلمچیه... تنها ایرادی ک میتونم بهش بگیرم اینه ک تستای کنکور ریاضی رو نداره...خیلی سبز ریتم سوالاش اصلا شبیه کنکور نیس همون گاج خوبه با مهروماه که همه تستای کنکور ریاضی و تجربی هم داره
دینی ی سالی هس دارم خیلی سبزو میخونم... نتیجه نمیگیرم... فوقش ۷۰ میزنم.... بیخیالش شم برم نقره ای رو بخونم؟؟ با هم فرقی دارن یا من استعداد دینی ندارم؟؟ :-/ گاج نقره ای تستای کنکور داره با نکته و پیام ایات که خوبه در کل حتما خط ویژه هم بخونید یعنی عالیه 8->

!Muse!

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب-3
شهر
تهران
دانشگاه
پلیـــــــــ تکنیــــــکـ

به نقل از Lily Delicated :
من از تاریخ ادبیات مصور تخته سیاه خیلی راضی بودم. وقتی تست میزدم قشنگ صفحات و نقاشی های کتاب میومد جلو چشمام.
کتاب خوبیه اما کامل و جامع نیست
به نقل از milad341 :
دوستان برا درس زیست تابستون خیلی سبز و نقره ای رو کار کردم... از مهر هم الگو رو شروع میکنم... لازمه کتابی مثل جامع تخته سیاه یا گربه رو هم بزنم؟؟
برای ریاضی گاج پایه و پیش ۱ رو تقریبا تموم کردم... از مهر فقط خیلی سبز رو کارکنم کافیه؟؟ ریاضیم در حد ۸۰-۹۰ قلمچیه... تنها ایرادی ک میتونم بهش بگیرم اینه ک تستای کنکور ریاضی رو نداره...
دینی ی سالی هس دارم خیلی سبزو میخونم... نتیجه نمیگیرم... فوقش ۷۰ میزنم.... بیخیالش شم برم نقره ای رو بخونم؟؟ با هم فرقی دارن یا من استعداد دینی ندارم؟؟ :-/ کتاب در مرحله اول برای دینی نقره ای بعد خیلی سبز اما یک کتاب خیلی خوب همگامانه توصیه میکنم حتما یکبار ببینیش ...برای اشنایی با طرز بیان سوالات عالیه اما در مجموع از الان متن کتاباروبه ترتیب وپیام ایات کتابودقیق از راهنمای معلم حفظ کنی قطعا نتیجه بهتری میگیری
کتاب ایاتو نکات گاج برا شب اخر بدنیست اما نخرید قرض بگیرید

morva

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شهرکرد
مدال المپیاد
تمام شد...

من ی مشکلی دارم... فیزیک 3سر کلاس نبودم و الان خصوصی گرفتم ولی استاده جزوه نميگه و من با متن کتاب فیزیک اصلا کنار نمیام... واسم زجر اوره سرش بشينم... چون چیزی نداره... آیا کتاب فیزیک 3تجربي چیزی پیدا میشه درس نامه داشته باشه ???

faydim

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بندرعباس

به نقل از مَـــــــرمَـــــــر :
من ی مشکلی دارم... فیزیک 3سر کلاس نبودم و الان خصوصی گرفتم ولی استاده جزوه نميگه و من با متن کتاب فیزیک اصلا کنار نمیام... واسم زجر اوره سرش بشينم... چون چیزی نداره... آیا کتاب فیزیک 3تجربي چیزی پیدا میشه درس نامه داشته باشه ???
سلام

من کتاب خیلی سبز رو معرفی میکنم، درسنامه هاش خیلی قابل فهم و کامله به نظر من تست های خوب و جواب های خوبی هم داره اگه وقت و حوصله داشته باشین خیلی خوب یاد میگیرین :)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

درس نامه های گاج نقره ای کافیه به نظرم.
فیزیک3 به جز الکتریسیته جاری چیز زیاد سختی نداره فقط باید جاری برات خوب جا بیفته و ساکن اون قسمت های پتانسیل الکتریکی رو خوب بفهمی. وگرنه مغناطیس و القا و ساکن بیشتر حفظ فرمولن و اونقدرا نمیخواد نگرانشون باشی.

اورنجی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

از نظر من هم گاج نقره ای کافیه
ولی خب اگه میخوای تشریحی کار کنی کامل بعد تست بزنی آموزش رمزینه عالیه عالی

• لایک
امتیازات: morva

FaRZANEH15

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگــآن
شهر
tab
دانشگاه
SBMU

شیمی مبتکران ۲ سال ۹۱دارم ولی کتاب شیمی ۹۱ نسبت ۹۰ خ تغییر داشته درحالی که مبتکران این تغییرات نداره .
چاپ جدیدش چطوره ؟ این تغییرات داره ؟

اورنجی

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
ارومیه
دانشگاه
امیرکبیر
رشته دانشگاه
مهندسی کامپیوتر

به نقل از Lady-kindness :
شیمی مبتکران ۲ سال ۹۱دارم ولی کتاب شیمی ۹۱ نسبت ۹۰ خ تغییر داشته درحالی که مبتکران این تغییرات نداره .
چاپ جدیدش چطوره ؟ این تغییرات داره ؟
تغییر زیاد فکر نکنم داشته باشه
جدیدش که اصلا کتاب خوبی نیست همون قدیمیش بهتره

smart.g

کاربر فعال
رشته دانشگاه
پزشکی

شما فکر نمی کنید مبتکران (شیمی)بخصوص توی سوم این مساءل به قول خودش خیلی سختش خیلی هم اسونه یعنی واقعی گفته اینا خیلی سخته !!!باورم نمیشه ...واقعا اسووونه اخه! من که باسه المپیاد می خوندم این مساءلشو کامل حل نکردم فقط اون اولا برای اینکه راه بیافتم ولی الان که می خوام مرور کنم می بینم دیگه زیادی اسونه سه ماهیه که شیمی نخوندم

robomash

Lily Delicated
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی نرم افزار

به نقل از smart-s :
شما فکر نمی کنید مبتکران (شیمی)بخصوص توی سوم این مساءل به قول خودش خیلی سختش خیلی هم اسونه یعنی واقعی گفته اینا خیلی سخته !!!باورم نمیشه ...واقعا اسووونه اخه! من که باسه المپیاد می خوندم این مساءلشو کامل حل نکردم فقط اون اولا برای اینکه راه بیافتم ولی الان که می خوام مرور کنم می بینم دیگه زیادی اسونه سه ماهیه که شیمی نخوندم
همه رو تست زماندار میزنی و به جواب آخر میرسی؟

smart.g

کاربر فعال
رشته دانشگاه
پزشکی

با ماشین حساب که سه سوت :D ولی اره تقربا اون سوالایی که گفته خیلی سخته خودش گفته سه چهار دقیقه ایه که من بدون ماشین حسابم زودتر می زنم البته یه مشکلی هست که من سرعت فکر کردنم وبه نتیجه رسیدنم خیلی سریع تر از محاسبه کردن بدون ماشین حسابه و یه خورده گیجم می کنه!!!!

....مثلا سوال 384 استو کیومتری مبتکران سوم البته سال91 که کلی واسش قصه گفته رو تو30 ثانیه ...

بالا