• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : رئال مادرید

به نقل از مَـهـدی :
همونطور که رائول پیر شد باید میرفت ؟! یعنی چی آخه.
در هر صورت بین ژابی و خدیرا و ایارامندی باید یکیشون میرفت که بهترینشون رفت.
بله منم موافقم! ایارا افتضاح بود و باید میرفت. ژابی واقعن عالی بود. :rolleyes:

بهترین بازیکن اروپا که واقعن هم شایسته این مقام بود! >:D< >:D<
69997273574005088191.jpg

گروهمونم گروه خوبیه. فکر نکنم دردسر زیادی ایجاد بشه برامون. این تیم لودوگورتس که من هیچ اطلاعی ندارم ازشون تصوریم ندارم که بازیشون چه جوریه. بازل تا حالا زیاد باهاشون بازی کردیم از اون تیمای مشکل ساز نیستن. میمونه لیورپول که امیدوارم وضع تیم از اینی که الان هس بهتر بشه و اونام مشکل چندانی واسمون ایجاد نکنن

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
بله منم موافقم! ایارا افتضاح بود و باید میرفت. ژابی واقعن عالی بود. :rolleyes:

بهترین بازیکن اروپا که واقعن هم شایسته این مقام بود! >:D< >:D<

گروهمونم گروه خوبیه. فکر نکنم دردسر زیادی ایجاد بشه برامون. این تیم لودوگورتس که من هیچ اطلاعی ندارم ازشون تصوریم ندارم که بازیشون چه جوریه. بازل تا حالا زیاد باهاشون بازی کردیم از اون تیمای مشکل ساز نیستن. میمونه لیورپول که امیدوارم وضع تیم از اینی که الان هس بهتر بشه و اونام مشکل چندانی واسمون ایجاد نکنن
به نظر میومد بایرن،خدیرا رو بخواد و عجیب بود رفتن ژابی.عجیب به خاطر اینکه بایرن بازیکن 32 ساله خریده،وگرنه رفتن ژابی از رئال خیلی دور از انتظار نبودا.

با توجه به روند این جایزه که توجهش بیشتر به چمپیونز لیگ ه و در وهله دوم رقابت های ملی در سطح اروپا(مثل یورو)،انتظار میرفت به رونالدو داده بشه.و انگار جام جهانی هیچ تاثیری رو این انتخاب نداشته کلا.(که البته بازم نویر هم میتونست برنده این جایزه باشه ولی به دلایل عدیده ای که یکیش دروازه بان بودنه خب نشد)

از لیگ بلغارستان ه که لیگ درجه 2 ای محسوب میشه.بازل "میتونه" مشکل ساز باشه مثل سالی که باعث حذف منچسترِ فرگوسن تو دورگروهی شدن.ولی "مدعی" صعود که نیستن اصلا.لیورپول چند فصل هم تو چمپیونز نبوده،هم سوارز رو ندارن، تیم مشکل سازی نخواهد بود ولی مدعی صعوده.
به نظر من گروه "خیلی" آسونیه واقعا :D.هیچ کودوم از تیماش در حد رئال نیستن.

əlireza

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
..
شهر
..
سال فارغ التحصیلی
1392
دانشگاه
---

به نظرم به این خاطر ژابی رو گرفتن که ارزونتره به هر حال!چون خودشونم چندتا بازیکن در این پست دارن که مصدومند

تیاگو و خاوی مارتینز

لیورپول در حد رئال نیست ولی لیورپول امسال قویتر از لیورپول پارساله به نظرم!با ایتکه سوارز ندارن!و رئال رو به شدت اذیت خوهند کرد...

یادآوری: آخرین بازی رئال و لیورپول چهار-هیچ به نفع لیورپول شد...

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از علیرضا! :
به نظرم به این خاطر ژابی رو گرفتن که ارزونتره به هر حال!چون خودشونم چندتا بازیکن در این پست دارن که مصدومند

تیاگو و خاوی مارتینز

لیورپول در حد رئال نیست ولی لیورپول امسال قویتر از لیورپول پارساله به نظرم!با ایتکه سوارز ندارن!و رئال رو به شدت اذیت خوهند کرد...

یادآوری: آخرین بازی رئال و لیورپول چهار-هیچ به نفع لیورپول شد...
5 میلیون واقعا کمه خب.

مارتینز مصدومیتش تقریبا 1 سال طول میکشه و حتما به بازیکن نیاز داشتن تو این پست حتی شده قرضی.

البته الان زوده برای قضاوت ولی لیورپول-سیتی نشون داد سوارز چقد نقش مهمی تو لیورپول داشته.

اون بازی مال "6 سال" پیش ه خب...مال اون دورانی که رئال تو یک هشتم و یک چهارم حذف میشد.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
به نظر میومد بایرن،خدیرا رو بخواد و عجیب بود رفتن ژابی.عجیب به خاطر اینکه بایرن بازیکن 32 ساله خریده،وگرنه رفتن ژابی از رئال خیلی دور از انتظار نبودا.
چرا به نظر من که دور از انتظار بود! ژابی پارسال تمدید کرد و با توجه به حرفای خیلی زیادی که برای رفتن خدیرا بود و وضعیت نا امید کننده ایارامندی رفتن ژابی واقعا غیر قابل پیش بینی بود! ژابی حتا با وجود بالا رفتن سنش به نظرم افت چندانی نداشته و هنوز یکی از بهترین ها تو پست خودشه. اسپانیایی که واقعا افتضاحج بود تو جام جهانی یکی از معدود بازیکنایی که نسبت به بقیه عملکرد قابل قبول تری داشت ژابی بود به نظرم! :-<

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از Fateme.RMA :
چرا به نظر من که دور از انتظار بود! ژابی پارسال تمدید کرد و با توجه به حرفای خیلی زیادی که برای رفتن خدیرا بود و وضعیت نا امید کننده ایارامندی رفتن ژابی واقعا غیر قابل پیش بینی بود! ژابی حتا با وجود بالا رفتن سنش به نظرم افت چندانی نداشته و هنوز یکی از بهترین ها تو پست خودشه. اسپانیایی که واقعا افتضاحج بود تو جام جهانی یکی از معدود بازیکنایی که نسبت به بقیه عملکرد قابل قبول تری داشت ژابی بود به نظرم! :-<
البته نظر من اينه كه الونسو بدترين عملكردشو تو جام جهاني داشت، و تو ريال خيلي بهتر بود،
خيلي از رفتن ديماريا ناراحت بودم كه يه دفعه يادم افتاد كه وقتي اوزيلم رفت همين حسو داشتم، :D

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

بازي دو هيچ برده روببازي؟ اونم رءال؟ :(( :(( :((
چرا انقدر موقعيت خراب ميكنن
دو ضربه ي كرنر دو گل ~X(
سه سانتر سه گل ~X(
حيف از اون گل گرت بيل 8->
رءال از بعد از گل چهارم اگه موقعيتاش گل مي شد نمي باخت ،تيرك بنزما و توپي كه از جلوي راموس گذشت. L-:
اين فصل ظاهرا فقط كريس رو داريم ، زود تر برگرد لعنتي :D
ضمن اينكه بايد اعتراف كنم روي دو گل سوسيداد تاثير مستقيم داشتم ، يهب ار تلويزيون رو روشن كردم گل مساوي رو خورد و يه بار ديگه ام تا روشن كردم گل چهارم رو خورد :-"

آقا پسر

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران

ولی در کل رعال قهرمان چمپیونزلیگ میشه بازم
آره فقط کریسو داریم
همیشه داشتیمش
سرور همه اس
ولی حیف رعال اول فصلی ریده شد به موقعیتش تو جدول

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

اينو برا رفتار جالب برخي هواداران بارسا پس از اين باخت رءال ساختم

51198305244927519752.jpg

مي فرمايد اگه مي دونستم انقدر خوشحال ميشيد ... . :) ي

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

من واقعا نمیدونم چی بگم درباره بازی افتضاح دیشب :| فواید نبودن ژابی و دی ماریا...! اصلا نیمه دوم به نظر میومد بازیکنا کلا نمیدونن دارن برا چی میدون! نه دفاع انسجام داشت و نه حمله! دفاعمون که کلا تعطیل بود...! احساس میکنم کریم اصن تو تیم نباشه 10نفره بازی کنیم بهتره حداقلش اینه که توپ از جلوی خط دروازه نمیره به طبقه دوم ورزشگاه یا مثلا وقتی توپ داره مسیر خودش رو طی میکنه نمیخوره به کریم و تغییر مسیر نمیده...! :| حالا کی میخواد بیاد واسه نیمکت...! چیچاریتو! یکی بدتر از کریم! من واقعا اصرار پرز به بنزما رو نمیفهمم. از روز اولی که این بشر خریده شد پرز هر کاری کرد تا تو ترکیب باشه! هرچی مهاجم داشتیم فروخت...! حالام کی رو میخواد بیاره...! یکی از کل نقشش تو تیم احتمالا اینه که کریم بدتر از قبل به کارش ادامه بده ~X( دی ماریا چرا باید میرفت که وضعیت حمله رئال این بشه...! ~X( منکر تاثیر نبودن کریس تو بازی نمیشم ولی نبود دی ماریا خیلی قشنگ تو نا منظم بودن حمله ها دیده میشد. بعدشم تیمی که بخواد اینقدر متکی به یه بازیکن باشه به درد عمه ی من میخوره! خرید های رئال این فصل به معنای واقعی بی هدف بود. به جز کروس البته. چیزی که نیاز داشتیم نخریدیم و دو تا ستون اصلی تیمم به فنا دادیم...! نظر انجلوتی هم گویا این وسط هم ارز با برگ چغندره در برابر نظر پرز واسه خرید و فروش بازیکن...! :|

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آقا پسر :
کاکای نازنینو بجای این کچله فرانسوی فروختن
کاکا :)) اصن از وقتی کاکا رفته این تیم فلج شده :)) تک ستاره تیم بود اصن :)) واسه همین مجانی رف میلان و الانم تشریف محترمشو برده ام ال اس :|

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

تركيب اين فصل رءال:
۱- ایکر کاسیاس
۲- رافائل واران
۳- په په
۴- سرجیو راموس
۵- فابیو کوئنت رائو
۶- سامی خدیرا
۷- کریستیانو رونالدو
۸- تونی کروس
۹- کریم بنزما
۱۰- خامس رودریگز
۱۱- گرت بیل
۱۲- مارسلو ویرا
۱۳- کیلور ناواس
۱۴- خاویر هرناندز
۱۵- دنی کارواخال
۱۷- آلوارو آربلوا
۱۸- ناچو فرناندز
۱۹- لوکا مودریچ
۲۰- خسه رودریگز
۲۳- ایسکو آلارکون
۲۴- آسیر ایارامند

خوب برتري هاي اين تركيب نسبت به فصل قبل از نظر خودم :
برتري خاصي نداره بخوام بگم ، فقط شايد در خط حمله چيچاريتو تنوع رو بيشتر از قبل كنه.
چرا البته تو فيفا موراتا يه مقدار سرعت و كنترلش رو توپ كم بود كه با اين نقل و انتقالات اين مشكلم رفع شد.كلا ژاوي الونسو هم همين مشكل رو داشت كه اونم رفع شد.جا داره همين جا از تلاش مسءولان باشگاه تشكر كنم
نكته ي جالب اين تركيب اينه كه نكته ي جالب خاصي نداره :|
به جز يك مورد،اونم شباهت عجيب اسمي خامس رودريگز با خسه رودريگزه ،جفتشون جوونن و مي تونن بهترينا باشن،من مطمءنم اگه بازي اين دوتا بگيره نسل بعدي جام ها مال رءاله، امسال اگه تيم خوب باشه با توجهبه جوون بودنش سال هاي بعدش تضمينه

roshan74

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد 2
شهر
مشهد

به نقل از Fateme.RMA :
کاکا :)) اصن از وقتی کاکا رفته این تیم فلج شده :)) تک ستاره تیم بود اصن :)) واسه همین مجانی رف میلان و الانم تشریف محترمشو برده ام ال اس :|
یعنی شما تو فوق ستاره بودن کاکا(البته نه الان!)شک داری؟

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از roshan74 :
یعنی شما تو فوق ستاره بودن کاکا(البته نه الان!)شک داری؟
بله! :) کاکا یه بازیکن خیلی خوب بود. نه یک فوق ستاره. کاکا از اولی که اومد رئال یه مصدومیت کهنه داشت که همیشه همراهش بود. بعدشم باز تو رئال مصدومیتاش تشدید شد و به هرحال حتا یک عملکرد قابل قبول هم نداشت. حتا خودش به خاطر اینکه تو کل فصل 4-5تا بازی میکرد فقط حاضر نشد دستمزدشو بیاره پایین ~X( و آخرشم مجانی رفت میلان و دستمزدشم آورد پایین براشون!

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از حسين. :
اينو برا رفتار جالب برخي هواداران بارسا پس از اين باخت رءال ساختم
51198305244927519752.jpg
واقعا رئالیا بعد از بردن چمپیونز اینطوری بودن؟ :))) ما که چیز دیگه ای دیدیم...البته اگه کسی تیم مورد علاقه ش چمپیونز ببره و اونطوری باشه لابد یه مشکلی داره :))
واکنش رئالیا بعد هر بار باخت بارسا رو میساختین جالب تر میشدا.

به نقل از Fateme.RMA :
منکر تاثیر نبودن کریس تو بازی نمیشم ولی نبود دی ماریا خیلی قشنگ تو نا منظم بودن حمله ها دیده میشد. بعدشم تیمی که بخواد اینقدر متکی به یه بازیکن باشه به درد عمه ی من میخوره! خرید های رئال این فصل به معنای واقعی بی هدف بود. به جز کروس البته. چیزی که نیاز داشتیم نخریدیم و دو تا ستون اصلی تیمم به فنا دادیم...! نظر انجلوتی هم گویا این وسط هم ارز با برگ چغندره در برابر نظر پرز واسه خرید و فروش بازیکن...! :|
رئال خیلی وقته تو بازیایی که رونالدو نیست به مشکل میخوره، ولی از اون مهم تر به نظرم نبود دیماریا بود.من نیم ساعت آخر بازی رئال رو دیدم.واقعا نبود دی ماریا به چشم میومد. پرز همیشه نظرشو به مربیای رئال تحمیل میکرده و میکنه.البته زمان مورینیو کمتر اینطوری بود.

+واقعا ایده ی صورتی بودن پیرن رئال رو کی داده؟ :rolleyes:

goooogooooli

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان تهران!
شهر
تهران
مدال المپیاد
زیست.........................دوستان می گن برو شیمی ولی من از شیمی بدم میاد!
رشته دانشگاه
دندان پزشكي

سلام به همه
از طرف مدير انجمن اسبق ورزش:))

متاسفانه يكي ازبزرگترين اشتباه هاي رئال فروش دي ماريو بود نبودش به راحتي حس مي شد و عدم حضور ديماريا باعث شده بود رئال كمتر بتونه از جناحين نفوذ هاي قدرتي بكنه و با خريد توني كروس بازهم تيم ضعف داره درست كه پست يكساني ندارند اما با همون ايده مي خواستن توني كروس جاي دي ماريو بگذارند
و علت اصلي فروش دي ماريو اين بود كه دست مزد بيشتري طلب مي كرد كه خب تا حدي درست نبود هزينه تقريبا معادل دستمزد رونالدو و بيل به ماريو پرداخت كرد چون اونجوري به قول مورينيو حاشيه تيم بهم مي خورد و باقي هم دستمزد بيشتر مي خواستن و ...
كلا در اينكه رونالدو بازيكن كليدي تيم شكي نيست ولي بهتر بود جاي خريد رودريگرز مهاجم شش دنگ ديگه يا حداقل هافبك نفوذي مي خريدن كه تيم اينطوري در نبود رونالدو نابود نشه
كلا اگر من بودم جا فروش دي ماريو بنزما رو مي فروختم شده ارش برهاني رئال مادريد :|
بيل هم بگير نگير داره يه بازي خوبه و يه بازي ادم ديوانه مي كند
مثل بازي برگشت مقابل بارسلونا در فصل قبل و يا بازي فينال ليگ قهرمانان انقدر موقعيت خراب كرد تا يكگل زد
و ديگه اينكه به قول كاناوارو كاسياس بهتر خداحافظي كنه...با اينكه دوسش دارم اما افت شديدي كرده
اين افت تو بازي هاي ملي هم كاملا مشهود بود بهتر بهدروازبان جديد تيم هم فرصتي بدن...

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
واقعا رئالیا بعد از بردن چمپیونز اینطوری بودن؟ :)) ) ما که چیز دیگه ای دیدیم...البته اگه کسی تیم مورد علاقه ش چمپیونز ببره و اونطوری باشه لابد یه مشکلی داره :))

+واقعا ایده ی صورتی بودن پیرن رئال رو کی داده؟ :rolleyes:
معلومه که اینجوری نبودیم :D بنده به شخصه تا سه روز به خاطر جیغایی که زده بودم صدام از ته چاه درمیومد :))

+بله واقع افتضاحه :rolleyes: حتا افتضاح تر از نارنجی و قرمز و سبز سالای قبل! :rolleyes:

بدبختی جدید هم که به سرمون اومد! مصدومیت خدیرا! اونم یک ماهو نیم! ~X( چند تا بازی مهم تو لیگ با ایارا سر میکنیم و بیشتر به خاطر ژابی تو سر خودمون میزنیم! ~X(

آقا پسر

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
علامه حلی
شهر
طهران

به نقل از Fateme.RMA :
معلومه که اینجوری نبودیم :D بنده به شخصه تا سه روز به خاطر جیغایی که زده بودم صدام از ته چاه درمیومد :))

+بله واقع افتضاحه :rolleyes: حتا افتضاح تر از نارنجی و قرمز و سبز سالای قبل! :rolleyes:

بدبختی جدید هم که به سرمون اومد! مصدومیت خدیرا! اونم یک ماهو نیم! ~X( چند تا بازی مهم تو لیگ با ایارا سر میکنیم و بیشتر به خاطر ژابی تو سر خودمون میزنیم! ~X(

1-پسرا که تو مدرسه فقط گفتن و هیچ واکنش خاصی نداشتن....
طبیعیه برامون ده تا قهرمانی :-"
2-اتفاقا لباس سبز و قرمز سالای قبلش قشنگترین لباسش تو سایتای اینترنتی بود و من که میرفتم بخرم حداقل تو دو سه روز تموم میشد
3-خدیرا بازیکن خفه کنیه!یارا کلا ریده!ترکیبو باید یه جوری چید که نبودنش تاصیری نداشته باشه!الان مهم تر از همه حضوره کریسه که خبری نیس ازش
البته داره با ماشیناش تو پیست مبا جونیور ماسبقه میده و توپ شوت میزنه با ماشین!!!!

رونالدو اینو گفته:
I want to take real madrir to La Liga ,the champions ligue and break all my records :)
بعله
این است کریستیانو
30سالش شدآ
انگار همین دیروز بود که تو منچستر....

+2پست متوالی شما ترکیب شد لطفا پست متوالی ندهید.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

یه خبر بسیار خوشحال کننده اینه که خسه خیلی خیلی زودتر از اون چیزی که پیش بینی میشد داره ریکاوری میکنه >:D< و احتمالا فقط یک ماهو نیم دیگه وقت میخواد برای برگشتن کامل به تیم! من مطمئنم که هی ایز دِ بست و یه سری از مشکلات تیم با خسه ی آماده حل میشه! 8->

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

گرت بیل یه تنه باعث شد ولز آندورا ببره! هردوتا گل واقعا قشنگ بودن به خصوص دومی! /m\ حتما ببینین گلارو! 8->

بالا