• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

Champions League

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90
پاسخ : Champions League

داورا اصولاً اگه قبل از پایان وقت ضربه شروع مجدد گرفته باشن اجازه میدن ضربه زده بشه و کرنر هم دقیقه دوم گرفته شد
همونطور که گفتید خیلی مسخرست که درباره وقت اضافه صحبت کنیم ولی خب یه عده بهونه دیگه ای پیدا نکردن و این توضیحاتم مشخص میکنه که خدشه ای به قهرمانی رئال وارد نمیشه چون بازی حداقل 2 دقیقه وقت اضافه رو داشته

بعدم این که مطمئن باشید اگه این تصمیم علیه رئال هم بود جو سازی انجام نمیشد چون وقت اضافه واقعاً جوسازی نداره!
اون جوی که شما اشاره میکنید برای پنالتی ها و اخراج های تکرار شده در 6 سال بود!!! (به درست و غلطش اصلاً کاری ندارم) و این با گرفتن وقت اضافه اصلاً قابل مقایسه نیست

setaa

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

P:> P:> P:> P:> P:>
اقاااااا تبببرییییییییییییییییککککککککککک
رئال عــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــی بود x: x: x: x:
/m\ /m\ واقعا حقمون بود

+ما دیشب نشد بیایم :D ;;)

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

قرار نیست هیچ اشتباه داوری خدشه به قهرمانی یه تیم وارد کنه(دور از انصافه) من فقط مشکلم با همون واکنشا بود که گفتم.شاید به نظر برسه وقت اضافه گرفتن جوسازی نداره ولی مطمئن باشید اگه علیه رئال بود این اتفاق می افتاد.
فک میکنین امسال در همین مسیر قهرمانی رئال تو مراحل قبل کم اشتباهات داوری داشتیم؟ کم به نفع رئال بود؟ در مقابل هم به ضرر رئال.تو همه چمپیونز لیگایی که تا حالا برگزار شده اشتباهات داوری زیادی بودن که اتفاقا برای تیم قهرمان هم کم نبودن.ولی دلیل اینکه تو اون 6سال(که بازهم هیچ خدشه ای به هیچ کودوم از موفقیتای بارسا در اون 6 سال و 6 حضور متوالیش تو نیمه نهایی وارد نمیکنه) انقد برجسته میشد و بزرگ نمایی میکردن رسانه ها واقعا به خاطر تکرار شدن یا زیاد بودن یا چنین چیزایی نبود.(چون در مقابل اونایی که به نفعش بودن همون تعداد به ضررش بودن) رسانه ها و تبلیغات هیچ وقت به نفع بارسا نبودن و در عوض با تمام قدرت سعی میکردن جوسازی کنن(و هم چنان هم سعی میکنن)دلیل اصلیشم واقعا نامعلومه.تواین دو سال اخیر شما با یه حساب ساده سرانگشتی میتونید متوجه بشید چقدر داوری ها(خصوصا تو چمپیونز)به ضرر بارسا بوده ولی بازتابشون خیلی کم بوده و سعی میشده نشون بدن که خیلی مسئله بی اهمیتیه.در عوض برعکسش وقتی اتفاق میفتاد...
کلا بحث به خصوصی نیست و اصلا هم هدفم این نبود که بحثو به بارسا ربط بدم. این یه واقعیته که اصحاب رسانه(!) رئالو دوس دارن.بد هم نیست
مشکلی هم نداره واقعا.

amir h

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
سلطانی
شهر
کرج
سال فارغ التحصیلی
90

اتفاقاً یه سری اشتباهات داوری به قهرمانی خدشه وارد می کنه
من تمام قد طرفدار یونتوسم ولی اشتباهات داوری به قهرمانی های یونتوس خدشه وارد کرد
شاید بگید اونا اشتباه داوری نبوده و تبانی بوده ولی اگه اتهامشون ثابت نمیشد ما الان داشتیم میگفتیم که اشتباهات اوری جزیی از فوتباله!!!
و چه بسا تو طول تاریخ فوتبال اشتباهات تعمدی! دیگه ای هم بوده که ثابت نشده باشه!
اینجا فقط بحث خریدن داور توسط تیم مطرح نیست
اسپانسرای باشگاها میتونن نقش داشته باشن چون به هر حال اگه تیمی که حامیشونن قهرمان بشه خیلی براشون منفعت داره
دراروپا شرط بندی های کلان روی بازی ها و تورنومنت ها انجام میشه و عاملان شرط بندی میتونن نقش داشته باشن و هزار تا عامل دیگه...
و در نهایت خود باشگاه، مثل اتفاقی که برای یونتوس افتاد

در مورد اصحاب رسانه هم اصلاً قبول ندارم
اتفاقاً تو یه برهه دقیقاً عکس این بود
قهرمان ساختن از بارسا یه ارزش شده بود مخصوصاً مانور روی مسی که حرکات تبلیغاتیش از همه رسانه ها پخش میشد و حرکات ناهنجارش اصلاً بازتاب داده نمیشد و اتفاقاً همین تبلیغات هم باعث شد حتی امسال که مسی نصف سال رو بازی نکرد و بقیه رو هم خیلی آماده نبود این همه رای برای توپ طلا بیاره و چیزی نمونده بود که امسالم اول بشه

بعدم این که من منظور یه سری از حرفای شما رو نمیفهمم
میگی میدونم که نباید اون رفتار رو تعمیم داد ولی انتظار نداشتم!!!
هزاران نفر اون شب تو مادرید جشن گرفتن و چند نفرشون به بارسا اهانت کردن؟
اصن این چیزی نیست که قابل صحبت باشه
و درضمن باشگاه در قبال رفتار یه عده هوادار هیچ مسئولیتی نداره اگه بحث حفظ شدن شان و منزلت باشگاه باشه رفتار کادر باشگاه بیشتر میتونه ملاک باشه
فکر نکنم دیگه باز کردن شیر آب نیوکمپ روی اینتر نیاز به یاد آوری نداشته باشه

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

بله قطعا بوده ولی تا وقتی مثل یووه ثابت نشه نمیشه باهاشون با دیدی غیر از اشتباه برخورد کرد.
خریدن داور که واقعا در حد اصطلاح ه ،همون عواملی که گفتین نقش اصلی رو دارن،خصوصا شرط بندی های بزرگ.

دقیقا تو "یه" برهه خیلی کوتاه مدت و خیلی خاص. اونم صرفا برای مسی نه بارسا.که الان هم اصلا اونطوری نیست.(البته تو توپ طلای رونالدو هم دقیقا حاصل همین هیاهوی رسانه ای بود.تاثیرش واقعا زیاد بود.اینکه ریبری این تبلیغات و حمایت عظیم رسانه ای رو نداشت.که قبلا درموردش کاملا بحث کردیم)الان که لاقل جو به شدت برعلیه بارسا و به نفع رئاله.

منظورم واضحه.به نظر من در شان هوادارای یه باشگاه نیست این جورکارا.بله اونا رو به رئال تعمیم نمیدم چون واقعا ربطی نداره.قطعا رئال هم مسئولیتی در قبال اونا نداره ولی فکر میکردم شاید میشد یه واکنشی نشون داده بشه.(که البته خیلیم مهم نیس چون واقعا چیز به خصوصی نبوده و البته قرار هم نیس عده زیادی اینطوری باشن،همیشه تعداد خیلی کمی اینطورین.) البته که جاش نیس ولی رفتارای مورینیو رو هم فراموش نکردیم هنوز(وقتی همیشه اون باز کردن شیر آب مطرح میشه)درسته مورینیو یه فرد مستقله که رفتاراش به خودش مربوط میشه ولی وقتی سرمربی رئال بود میشد تعمیمیش داد به باشگاه.

Spammer

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید هاشمی نژاد 1
شهر
مشهد
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

به نقل از آیدا-ق :
البته که جاش نیس ولی رفتارای مورینیو رو هم فراموش نکردیم هنوز(وقتی همیشه اون باز کردن شیر آب مطرح میشه)درسته مورینیو یه فرد مستقله که رفتاراش به خودش مربوط میشه ولی وقتی سرمربی رئال بود میشد تعمیمیش داد به باشگاه.

مگه مورینیو چی کار کرد؟حالا یک بار انگشتشو کرده تو چشم تیتو :D تو دعوا که حلوا پخش نمی کنن :-"

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نظر من در شان سرمربی رئال نیست انگشت تو چشم کمک مربی حریف کردن:| همچین کار کمی هم نبود و فقط همین یک بار نبود.
درضمن چه لزومی داشت مورینیو خودشو وارد اون دعوا کنه؟اون دعوا بین بازیکنا بود و یهو مورینیو بی مقدمه بلند شد اومد انگشت کرد تو چشم تیتو،هیچکس هم نه تیتو. دیگه گذشته و همه اینا خاطرات خوشی محسوب میشن الان.

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

[size=10pt]دقایقی پیش قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا فصل 2015-2014 انجام شد ...

گروه A: اتلتیکومادرید، یوونتوس، المپیاکوس، مالمو
گروه B: رئال‌مادرید، بازل، لیورپول، لودوگورتس
گروه C: بنفیکا، زنیت، بایرلورکوزن، موناکو
گروه D: آرسنال، دورتموند، گالاتاسارای، آندرلخت
گروه E: بایرن‌مونیخ، من‌سیتی، زسکامسکو، آ.اس رم
گروه F: بارسلونا، پی‌اس‌جی، آژاکس، آپوئل‌نیکوزیا
گروه G: چلسی، شالکه، اسپورتینگ، ماریبور
گروه H: پورتو، شاختاردونتسک، اتلتیک‌بیلبائو، باته‌بوریسف

یوفای مسخره :-w
همه ی بازیها تکراری شدن که L-:
کلاً امسال به نظر من گروه مرگ نداریم ولی اگر هم بخوایم داشته باشیم فقط گروه بایرن پتانسیل گروه مرگ شدنُ داره.
آرسنال - دورتموند / بایرن - من سیتی - زسکا / چلسی - شالکه / بارسا - آژاکس / بارسا - پی اس جی/ گروه های آبکی واسه پورتو و بنفیکا ... بله دیگه منم هر سال با این تیمای درپیت هم گروه بشم سید 1 میفتم دیگه
همش هم شد تقابل انگلیسی - آلمانی!
آرسنال با همه تیمای ترکیه یه دور میخواد بازی کنه
ولی با تیمای آلمان رفته رو دور دوم
احتمالاً باز دوم میشن 1/8 میخورن به بایرن
گروه لورکوزن از همه تیمای آلمانی بهتره چون امکان صدرنشین شدنش هم هست.
تیمای اسپانیایی چقدر خرشانسن
از الان همشون صعود کردن از دور گروهی.
ولی واقعاً این تکراری بودن بازیها خیلی رو اعصابه ... شالکه - چلسی چه شود!

فینالم تو برلینه

*طبق معمول اون‌ تیم‌هایی که فکر می‌کنم از گروهشون صعود می‌کننُ با قرمز مشخص کردم :D
[/size][/size]

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

گروه چلسی بیش از حد آسون نیست؟ :-?

@ L υ и α я: گروه بارسا سخته.گروه بیلبائو هم با توجه به وضعیت فعلیش سخته.ولی اگه بخوایم با توجه به مدعی صعود بگیم،تیمای آلمانی هم از الان صعود کردن همشون!

طرز سید بندی خب باعث میشه گروه ها مسخره شن بعضا.مثلا همین گروه پورتو.

بازیا خیلی تکراری شدن ولی.خصوصا این شالکه-چلسی.میلان یه مدت پای ثابت بازیای بارسا بود تو اروپا، الان فک کنم پاریسن ژرمن جایگزینش شده.منچستر سیتی هم با بایرن و آرسنال هم با دورتموند چنین وضعی دارن پیدا میکنن.

Luna H.

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبدکاووس
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
علوم پزشکی مازندران
رشته دانشگاه
داروسازی

گروه چلسی که اصن ... ولش کن نگم :D تو همه ی گروها دو تا تیم تو یه سطح هستن که رقابت داشته باشن واسه سرگروهی
ولی اینا ... !!!
آیدا تو گروه بارسلونا آپوئل که خب هیچی :-" آژاکس بدبختم که هرسال می‌خوره به رئال یا بارسا و تو گروهی اوت می‌شه! دیگه پی‌اس‌جی
هم می‌خواستی نباشه؟ :D
آره دقیقاً. الان تو 4 سال اخیر سومین باریه که بایرن-من‌سیتی و دورتموند-آرسنال دارن هم‌گروه می‌شن ... اگه میلانم
بود 100% به بارسا می‌خورد!
واسه من‌سیتی هم که سی.ال سه حالت بیش‎‌تر نداره:
1- یا می‌افتن تو گروه مرگ
2- یا با بایرن هم‌گروه می‌شن
3- یا هردوش با هم! :D
ولی این چند ساله همش واسه بنفیکا و پورتو قرعه‌های راحتی می‌افته، درمقابل آرسنال و سیتی هم تهِ بدشانسین! تو گروه مرگم که یه تیم آلمانی نباشه نمی‌شه اصن :D واسه چلسی هم همش گروه‌های راحت!
تو این یوفا یه کاسه‌ای زیرنیم کاسه‌ست :-"
========================
مثل این‌که قراره نحوه سیدبندی ها رو هم از سال بعد عوض کنن و قهرمان 7 تا لیگ برتر + قهرمان دوره قبل سی.ال تو سید 1 باشن! این‌جوری که خیلی بدتر می‌شه! اون وقت ممکنه چند تا گروه مرگ داشته باشیم و بازیای حذفی خیلی مسخره بشه :rolleyes:

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از L υ и α я :
گروه چلسی که اصن ... ولش کن نگم :D تو همه ی گروها دو تا تیم تو یه سطح هستن که رقابت داشته باشن واسه سرگروهی
ولی اینا ... !!!
آیدا تو گروه بارسلونا آپوئل که خب هیچی :-" آژاکس بدبختم که هرسال می‌خوره به رئال یا بارسا و تو گروهی اوت می‌شه! دیگه پی‌اس‌جی
هم می‌خواستی نباشه؟ :D
آره دقیقاً. الان تو 4 سال اخیر سومین باریه که بایرن-من‌سیتی و دورتموند-آرسنال دارن هم‌گروه می‌شن ... اگه میلانم
بود 100% به بارسا می‌خورد!
واسه من‌سیتی هم که سی.ال سه حالت بیش‎‌تر نداره:
1- یا می‌افتن تو گروه مرگ
2- یا با بایرن هم‌گروه می‌شن
3- یا هردوش با هم! :D
ولی این چند ساله همش واسه بنفیکا و پورتو قرعه‌های راحتی می‌افته، درمقابل آرسنال و سیتی هم تهِ بدشانسین! تو گروه مرگم که یه تیم آلمانی نباشه نمی‌شه اصن :D واسه چلسی هم همش گروه‌های راحت!
تو این یوفا یه کاسه‌ای زیرنیم کاسه‌ست :-"
========================
مثل این‌که قراره نحوه سیدبندی ها رو هم از سال بعد عوض کنن و قهرمان 7 تا لیگ برتر + قهرمان دوره قبل سی.ال تو سید 1 باشن! این‌جوری که خیلی بدتر می‌شه! اون وقت ممکنه چند تا گروه مرگ داشته باشیم و بازیای حذفی خیلی مسخره بشه :rolleyes:
اون دو تا تیم دیگه که هیچی، ولی حتی شالکه هم اصلا در حد سرگروهی نیست.از گروه پارسالشون هم مُفت تره.
همین آپوئل 2 سال پیش تو حذفی خورد به رئال :)) آژاکس بدبخت نیست،قهرمان هلند ن و تو خونه هم میتونن مشکل ساز بشن.پی اس جی الان دیگه صرفا هدفش رو چمپیونزه که دیگه امسال حتما به نیمه نهایی برسن(پارسال که بازی برگشتشون با چلسی دراماتیک شد و...)و رقابت خیلی سنگینی خواهد داشت با بارسا سر سرگروهی.
خب سید بندی مسخره باعث این چیزا هم میشه،ولی یه سری دیدار ها دیگه زیادی داره تکراری میشن.
البته بد هم نیست خیلی :-?

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از آیدا-ق :
البته بد هم نیست خیلی :-?
از چه لحاظ بد نیس؟! چلسی - شالکه و بایرن - سیتی تقریبا هرسال تکرار میشن ~X( باز خوبه که حداقل دیگه اثری از رئال - لیون نیس! :)) به نظرم تنها بازی ای که یکم تنوع داره همین رئال - لیورپوله که 6 سال پیش (شایدم 5سال! دقیق یادم نیس ولی یادمه که باختیم :-" ) بود بازیشون!

به نقل از L υ и α я :
اینجوری بشه فقط ممکنه بازیای حذفی مسخره بشن وگرنه به نظر من با چندتا گروه مرگ رقابت شدید تر میشه و بازیا جذاب تر! :D

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
از چه لحاظ بد نیس؟! چلسی - شالکه و بایرن - سیتی تقریبا هرسال تکرار میشن ~X( باز خوبه که حداقل دیگه اثری از رئال - لیون نیس! :)) به نظرم تنها بازی ای که یکم تنوع داره همین رئال - لیورپوله که 6 سال پیش (شایدم 5سال! دقیق یادم نیس ولی یادمه که باختیم :-" ) بود بازیشون!
اینجوری بشه فقط ممکنه بازیای حذفی مسخره بشن وگرنه به نظر من با چندتا گروه مرگ رقابت شدید تر میشه و بازیا جذاب تر! :D
منظورم سید بندی جدیدی بود که قراره یوفا انجام بده.اینکه قهرمانای هفت لیگ برتر+ قهرمان قبلی چمپیونز سید 1 باشن.به نظرم اونقدرام بد نیست.از الان ش بهتره.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

قرعه کشی مرحله یک هشتم هم انجام شد.

15759866761136812866.jpg

تکراری بودنش یکم آزار دهندس فقط! رئال - شالکه دقیقا تکرار بازی پارسال تو همین مرحلس. بازی ای که شروع له کردن آلمانیا در راه دسیما بود 8-> قرعه آسونیه به هرحال! :-" البته نه به آسونی قرعه بایرن! :)) چلسی - پاریس بازی خوبی خواهد شد احتمالن! و همینطور بارسا - سیتی که با توجه به وضعیت این فصل فک کنم بارسا باید غزل خداحافظیشو بخونه :))

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

بارسا سیتی رو میزنه.بازی چندشب پیشی ک من از بارسا دیدم جلو اتلتیک هیچ شکی در مدعی بودن بارسا باقی نمیذاره..سیتی هم ک الحمدلله همیشه صرفا اسما مدعی بوده
فقط میمونه یووه و دورتموند..اصلا قابل پیش بینی نیست.ولی حدس من در کمال تاسف یووه هست.امیدوارم اما دورتموند بیاد >:D<
بقیه ی بازی ها تقریبا بی دردسره

❤shadi❤

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرج

ایشالا امشب بارسا بایرنو میزنه
یعنی مطمئنم
به سه گانه هم مطمئنم <D=

tara.7

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
farz1
شهر
esfahan

من که امیدوارم بایرن ببره.....به سه دلیل: 1- بایرن قوی تره 2- بایرن رو دوست دارم 3-از بارسا خوشم نمیاد.......

دوستان بارسایی دیس لایک ندین لطفاً به هر حال هر کی یه سلیقه ای داره دیگه :D :D :D

× البته دلم میخواد رئال ببره، بیاد فینال و بارسا هم ببره.......اینو خیلی دوست دارم......

پوریا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
helli 1
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
زنجان
رشته دانشگاه
پزشکی
تلگرام

جام مال بارساس.یووه چیزی بیشتر از شانس ک با رئال آورد میخواد تا قهرمان شه!

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

مستحضر هستید که قرعه کشی هم انجام شد دیگه :D

گروه A: پاری‌سن‌ژرمن، رئال‌مادرید، شاختاردونتسک، مالمو
گروه B: آیندهوون، منچستریونایتد، زسکامسکو، ولفسبورگ
گروه C: بنفیکا، اتلتیکو‌مادرید، گالاتاسرای، آستانا
گروه D: یوونتوس، منچسترسیتی، سویا، مونشن‌گلادباخ
گروه E: بارسلونا، بایرلورکوزن، رم، باته بوریسوف
گروه F: بایرن‌مونیخ، آرسنال، المپیاکوس، دیناموزاگرب
گروهG: چلسی، پورتو، دیناموکیف، مکابی
گروه H: زنیت، والنسیا، لیون، خنت

بازیا واقعا تکراری شدن -__- بایرن و آرسنال :| ولی همینکه مثلا بارسا با پی اس جی نیست خودش تنوع محسوب میشه :))

Ali.N

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهيد بهشتي
شهر
بيرجند
سال فارغ التحصیلی
94
مدال المپیاد
سه سال ناکامی در مرحله دو ریاضی و دو سال ناکامی در مرحله دو کامپیوتر
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
علوم کامپیوتر

به نقل از Fateme.RMA :
مستحضر هستید که قرعه کشی هم انجام شد دیگه :D

گروه A: پاری‌سن‌ژرمن، رئال‌مادرید، شاختاردونتسک، مالمو
گروه B: آیندهوون، منچستریونایتد، زسکامسکو، ولفسبورگ
گروه C: بنفیکا، اتلتیکو‌مادرید، گالاتاسرای، آستانا
گروه D: یوونتوس، منچسترسیتی، سویا، مونشن‌گلادباخ
گروه E: بارسلونا، بایرلورکوزن، رم، باته بوریسوف
گروه F: بایرن‌مونیخ، آرسنال، المپیاکوس، دیناموزاگرب
گروهG: چلسی، پورتو، دیناموکیف، مکابی
گروه H: زنیت، والنسیا، لیون، خنت

بازیا واقعا تکراری شدن -__- بایرن و آرسنال :| ولی همینکه مثلا بارسا با پی اس جی نیست خودش تنوع محسوب میشه :))
چرا همیشه باید گروه آرسنال سخت و گروه منچستر ماست باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ~X( ~X( ~X( ~X( ~X( ~X(

بالا