• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

رئال مادرید

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395
پاسخ : رئال مادرید

اينم از اولين جام اين فصل ،
خط حمله خيلي زهر داره،دفاع هم اول بازي بهم ريخته بود ولي هرچي جلو رفت مستحكم تر شد.
يعني ديماريا ،خديرا،الونسو،ايسكو و... مي خوان نيمكت نشين باشن؟فك كنم يكي دو نفر بايد فروخته شن ولي من همشون رو دوست دارم و دلم نمياد كسيو بفروشم.

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

و قهرمانی سوپرکاپ! >:D<
67083719133379257022.jpg

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

به نقل از Fateme.RMA :
و قهرمانی سوپرکاپ! >:D<
67083719133379257022.jpg
به چهره ي خامس دقت كنيد ،گوش رونالدو و په په :D (;

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

باخت تدارکاتی سوم!
پیش فصل امسال از لحاظ نتیجه خیلی پربار بود واقعن! :))
ولی یکی از نتایجی که دیشب بهش رسیدم این بود که چرا دی ماریا باید بره...؟! :rolleyes: رودریگز وقت میبره تا هماهنگ بشه. دی ماریا حداقل تا زمستون باید بمونه! :-<
57627567280306034830.jpg

یه تماشاگر دیشب خیلی کار جالبی کرد! موقعی که کرنر میخواس زده بشه با لباس کریس اومده بود تو زمین! من داشتم فک میکردم که کریس کی اومد تو زمین که من نفهمیدم :)) البته از رو استیلش میشد فهمید کریس نیس! :))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1 تهران
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
ولی یکی از نتایجی که دیشب بهش رسیدم این بود که چرا دی ماریا باید بره...؟! :rolleyes: رودریگز وقت میبره تا هماهنگ بشه.
واقعا عجیبه بازیکنی در سطح دی ماریا رو رئال داره از دست میده پارسال دی ماریا نیم فصل اول یه مقدار افت کرده بود ولی نیم فصل دوم که دوباره به اوج برگشت رئال خیلی بهتر بازی میکرد و خیلی شرایطش متفاوت شد یکی از عوامل بردن چمپیونز توسط رئال هم دی ماریا بود بعد حالا در طرف مقابل بازیکنی که "صرفا" تو جام جهانی درخشیده و ممکنه فقط یکی از این جرقه های زودگذر جام جهانی باشه(ممکن هم هست نباشه)،ولی یه جور ریسک ه در حالیکه دی ماریا امتحان پس داده ست.

Neverchanged

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی

به نقل از آیدا-ق :
واقعا عجیبه بازیکنی در سطح دی ماریا رو رئال داره از دست میده پارسال دی ماریا نیم فصل اول یه مقدار افت کرده بود ولی نیم فصل دوم که دوباره به اوج برگشت رئال خیلی بهتر بازی میکرد و خیلی شرایطش متفاوت شد یکی از عوامل بردن چمپیونز توسط رئال هم دی ماریا بود بعد حالا در طرف مقابل بازیکنی که "صرفا" تو جام جهانی درخشیده و ممکنه فقط یکی از این جرقه های زودگذر جام جهانی باشه(ممکن هم هست نباشه)،ولی یه جور ریسک ه در حالیکه دی ماریا امتحان پس داده ست.
به نظر من ( که طرفدار رئالم) رودریگز شانسی پیشرفت کرد. اگه فالکائو تو تیم ملی کلمبیا میبود رودریگز حرفی برا گفتن نداشت ( چنانچه الانم تو چند بازی تدارکاتی اخیرش وقتی رونالدو و ... هستن کاری نکرد)

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

1-1!
دوباره شرو شد... اون پنالتی واقعا تعیین کننده بود! :-<
من که هیچ چیز خاصی از جیمز (یا شایدم به قول خودشون خامس :-" ) ندیدم! فرسنگ ها با دی ماریا فاصله داره. به نظر من حداقل یه نیم فصل فرصت لازم داره. من فقط خدا خدا میکنم این 10-12 روز نقل و انتقالات تموم شه و آنخل بمونه! [-o<

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از Fateme.RMA :
1-1!
دوباره شرو شد... اون پنالتی واقعا تعیین کننده بود! :-<
بازی رو کامل ندیدم ولیضربه غیرورزشی که راموس به سر مانزوکیچ زد چی پس؟ اون اخراج نداشت؟ و اونطوری راموس از بازی برگشت هم محروم میشد.
داوری یه جور بود واسه هر دو تیم.ضرر و نفعش یکی بود.

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

فک کنم دلیل کنار گذاشته شدن دیماریا این باشه که رفتنش تقریبا قطعی شده :-?

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

بازی بسیار افتضاح :rolleyes:
من نمیدونم سرخیو و واران دیشب داشتن چیکار میکردن واقعا! هردوشون بارها و بارها جا موندن سرخیو که تو صحنه گل آتلتیکو دسته گل قشنگی به آب داد :| ولی کارواخال هم دفاعش عالی بود و هم خیلی خوب به حمله اضافه میشد. وارانِ تیمِ مورینیو کجا و وارانِ دیشب کجا! :rolleyes:
فقط نمیدونم چرا جیمز تعویض شد ~X( اولین بازی ای بود که داشت خوب کار میکرد واقعا نمیفهمم چرا تعویض شد! کروس هم همینطور! داشت خوب کار میکرد :| کلن تعویض ها دیشب خیلی طلایی بودن واقعا مچکرم از کارلتو :| کریم فقط داشت قدم میزد! واقعا به معنای واقعی کلمه داشت قدم میزد تو زمین بعد چرا باید تا آخر تو زمین میموند؟! ~X( کریم افتضاح بود! افتـــــــــــضــــــــاح! مهاجم دیگه ای هم که نداریم :| خیلی خرید و فروش های حکیمانه ای داریم ما واقعا :|
دی ماریام با بازی نکردن دیشبش دیگه میشه گفت امیدی به موندنش تو رئال نیست، ولی با این وضعیت تیم بی دی ماریا و با این وضعیت مهاجم عالیمون نمیشه چیز بهتری از تیم انتظار داشت :|

+به باشگاه آتلتیکو توصیه میکنم یه تهمیدی برا مهار سیمئونه بیندیشه...! :D

behzad93

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی گنبد کاووس
شهر
گنبدکاووس
مدال المپیاد
المپیاد ریاضی سال 88، المپیاد شیمی و فیزیک سال 89
دانشگاه
علم و صنعت - شریف
رشته دانشگاه
مهندسی مکانیک

الان کیا تو لیست 23 نفره رئالن؟ :-?

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

رئال این فصل هنوز تا تیمی که دسیما رو برد فاصله زیادی داره. بازی دیشب اصلا قابل قبول نبود یک بازی خیلی خیلی معمولی با عملکرد معمولی بازیکنا. فقط کروس خوب بود و خامس هم کم کم داره بهتر میشه. کریم بالاخره گل زد :rolleyes: بعد 5ماه شاخ غول شکست بالاخره :| دفاع هنوز جا واسه بهتر شدن داره سرخیو دیشبم مث بازی با اتلتیکو اشتباه داشت ولی په په خیلی خوب بود. به هرحال امیدوارم در ادامه فصل بازیای بهتری تحویل ما بدن ;;)
44005832225740361793.jpg

به نقل از بهزاد 93 :
الان کیا تو لیست 23 نفره رئالن؟ :-?
ایکر، سرخیو، مارسلو، په په، واران، کارواخال، کونترائو، آربلوآ، ناچو، ژابی، خدیرا، مودریچ، خسه، کروس، رودریگز، ایارامندی، بیل، کریس، بنزما، کیلور ناواس، ایسکو، یه دروازه سومم داشتیم فک کنم پاچکو بود اسمش :-"

Neverchanged

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی

به نقل از Fateme.RMA :
ایکر، سرخیو، مارسلو، په په، واران، کارواخال، کونترائو، آربلوآ، ناچو، ژابی، خدیرا، مودریچ، خسه، کروس، رودریگز، ایارامندی، بیل، کریس، بنزما، کیلور ناواس، ایسکو، یه دروازه سومم داشتیم فک کنم پاچکو بود اسمش :-"
نمیدونم این لیست شما از کجا اومده ولیکن اگه به سایت رئال رجوع کنید مشاهده میفرمایید که عمو دیماریا هنوز هستش
این هم از لینک :
http://www.realmadrid.com/en/football/squad

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

به نقل از خ شین الف ی الف ر :
نمیدونم این لیست شما از کجا اومده ولیکن اگه به سایت رئال رجوع کنید مشاهده میفرمایید که عمو دیماریا هنوز هستش
این هم از لینک :
http://www.realmadrid.com/en/football/squad
بله شاید اسمش اونجا باشه ولی دی ماریا دیروز رفت منچستر! مطمئن باش...!

+رونمایی از پیراهن سوم، ساعاتی پیش >:D< با نقش اژدها و بسیار زیبا >:D<
Bv9xtvWCAAIyYq_.jpg

http://www.realmadrid.com/en/fans/photos/presentation-of-real-madrid-champions-league-stripرو ببینین x:

Neverchanged

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی

به نقل از Fateme.RMA :
بله شاید اسمش اونجا باشه ولی دی ماریا دیروز رفت منچستر! مطمئن باش...!

+رونمایی از پیراهن سوم، ساعاتی پیش >:D< با نقش اژدها و بسیار زیبا >:D<
Bv9xtvWCAAIyYq_.jpg

http://www.realmadrid.com/en/fans/photos/presentation-of-real-madrid-champions-league-strip رو ببینین x:
لینک رو برعکس زدین الان میره تو
http:/اینجا :)) :))

یلدا-ق

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
نجوم

به نقل از آیدا-ق :
فک کنم دلیل کنار گذاشته شدن دیماریا این باشه که رفتنش تقریبا قطعی شده :-?

خب دلیلش همین بوده انگار و دی ماریا رفتنش به منچستر قطعی شد.میگن 81 میلیون پوند
+دیروز از کمپ تمرینی منچستر(کارینگتون) بازدید کرده و امروزم قراره تستای پزشکی رو پشت سر بذاره

fateme.RMA

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان یک
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
1393
رشته دانشگاه
پزشکی

نامه دی ماریا به رئالیا...

97766636845711023244.jpg

مادریدیسموهای عزیز
دوره ام در رئال مادرید بسر رسیده است. غیرممکن است که همه اتفاقاتی که رخ داده است را در چند خط خلاصه کرد اما دوست داشتم این نامه را بنویسم و حسم را توصیف کنم. در این چهار سالی که افتخار داشتم پیراهن رئال را بپوشم، هیچ چیز به جز غرور حس نکردم بع خاطر تلاشی که انجام دادم و پیشروی هایی که با هم تیمی هایم داشتم…
متاسفانه امروز باید جدا شوم اما می خواهم بگویم که این هرگز خواسته من نبود. مثل هر کسی که مشغول به کاری است، همیشه می خواستم پیشرفت کنم. پس از بردن دسیما با امید موجج انگیزه از سوی کادر مدیریت به جام جهانی رفتم و هرگز این موج از سوی آنها ساطع نشد.
حرفها و دروغهای زیادی در این مدت گفته شد. همیشه می خواستند که من و اراده ام را عامل جدایی از باشگاه بدانند اما این گونه نبود. متاسفانه برخی افراد درون باشگاه ذائقه فوتبایشان به سبک فوتبال من نمی خورد. من فقط می خواستم که در موردم غدالت برقرار شود برای من برخی مسائل خیلی ارزشمند هستند که بسیاری از این مسائل هیچ ربطی به دستمزدم ندارند. امیدوارم که بتوانم در منچستر یونایتد، یکی از باشگاه های جهان به چیزهایی که در رئال کم داشتم دست یابم و تاریخ سازی کنم.
خوشبخت بودم که با بازیکنان بزرگی هم تیمی بودم که هم تیمی های خارق العاده ای بودند. به نظرم کلید دسیما همین بود.به خاطر برخی اشتباهاتی که بیرون و درون زمین انجام دادم عذر می خواهم . هرگز هدفم ضربه زدن به کسی نبود. در هر بازی بری این پیراهن عرق ریختم، طوری که انگار آخرین بازی من است. گاهی اوقات اوضاع برایم خوب پیش رفت و گاهی دیگر این طور نبود اما فقط می توانم بگویم که همه چیزم را درون زمین گذشتم.
باید از اسپانیا به خاطر همه چیز یکه به من داد، تشکر کنم، به خصوص به این خاطر که دخترم در این کشور پا به دنیا گذاشت. افراد بسیار خاصی بودند .از هتل پرنس مونته متشکرم که تا ابد در قل من می مانند. همسرم ، دخترم و من همیشه از آنها متشکر خواهیم بود. از هم تیمی هایم به خاطر حمایت همیشگی شان در لحظات خوب و بدم متشکرم از مربی بدنسازها متشکرم ، همین طور از همه افرادی که هر روز برای باشگاه زحمت می کشیدند و رابطه خوبی با آنها دارند.امیدوارم رئال فصل خوبی داشته باشد و به دنبال رسیدن به اهدافش باشد. زمانی که در سوپرجام اسپانیا وارد چمن شدم و برنابئو برخوردی گرم با من داشت را فراموش نمی کنم.
ممنون، به نظرم این بهترین وداع برای اخرین بازیم بود.
زنده باد رئال تا ابد.”
ممنونیم به خاطر همه چیز فرشته... :( نباید میرفتی! نبایــــــــــد! :(
98644777111919676602.jpg

+معلوم هس اینجا چه خبره؟! :| نه واقعا معلومه رئال داره چیکار میکنه؟! :| ژابی داره میره...! :| تا زمستون ما میمونیم و ایارا ینی؟! X_X رویس شاید بیاد البته. گویا با فالکائو هم داره مذاکره میشه ولی خوب دیگه کی! :-s

ÄBČDE FGHÏ

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
علامه ی حلی 1
شهر
همدان
سال فارغ التحصیلی
1395

الونسو هم كه رفت (تو ورزش سه گفته) فكر مي كنم رءال اشتباه بزرگي رو انجام داد ، ديماريا و الونسو اسكلت تيم بودن و جا افتاده شده بودن و در واقع بازيكن بعد از اونا كه بياد حتي اگه بهترم باشه نمي تونه به اندازه ي اونا خوب عمل كنه.
باز جاي شكرش باقيه مدريچو نفروختن.

Neverchanged

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی

به نقل از حسين. :
الونسو هم كه رفت (تو ورزش سه گفته) فكر مي كنم رءال اشتباه بزرگي رو انجام داد ، ديماريا و الونسو اسكلت تيم بودن و جا افتاده شده بودن و در واقع بازيكن بعد از اونا كه بياد حتي اگه بهترم باشه نمي تونه به اندازه ي اونا خوب عمل كنه.
باز جاي شكرش باقيه مدريچو نفروختن.
ژابی الونسو خوب؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من که امسال جالب بازی نکرد. به هر حال دیگه پیر شده. باید میرفت

MePeR

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی
شهر
قم
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از خ شین الف ی الف ر :
ژابی الونسو خوب؟؟؟؟؟؟؟ به نظر من که امسال جالب بازی نکرد. به هر حال دیگه پیر شده. باید میرفت
همونطور که رائول پیر شد باید میرفت ؟! یعنی چی آخه.
در هر صورت بین ژابی و خدیرا و ایارامندی باید یکیشون میرفت که بهترینشون رفت.

بالا