• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

سمپادی های کرمان

زﮩرا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
کِرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
کرمان
رشته دانشگاه
پزشکی
پاسخ : سمپادی های کرمان

به نقل از ✓ سجــッـاد ✓ :
مدرسه ما امسال از محل فعلیش داره جا به جا میشه و میره چهار راه فرهنگیان!

طبق وعده های داده شده هم قراره این مدرسه نوساز مبدل به مجهزترین مدرسه استان بعد از آیت الله صالحی (فرزانگان 1 سابق!) بشه...

+ ما(سال چهارمی ها) از این موهبت متاسفانه بی نسیب هستیم :| ما پشت مدرسه جدید هستیم! مثلا از بچه های دیگه جدا بشیم جو رومون اثر نذاره :D

========================================================================
حالا من داشتم امروز فکر میکردم پیش خودم :-?
.
.
.
ما 3 سال توی مدرسه تو موقعیت فعلیش بودیم نزدیک کتابخونه ملی که استفاده خاصی ازش نمیشد!
امسال که کنکور داریم مدرسه باید از کنار کتابخونه ملی جا به جا بشه بره یک وجبی پارک مادر :))

دیگه حالا خودتون حساب کنید کلاس عصر هم باشه نزدیک شب غروب آفتاب، کجا!؟ پارک مادر :-"

یعنی این شانس از پهنا تو حلقم /m\

مجهز ترین؟؟؟؟مدرسه ما منظورته؟؟؟؟

والا تو حیاط همین مدرسه من به شخصه سه بار با دوچرخه رفتم رو هوا :)

به خاطر آسفالت تر و تمیزش...نورگیراشم که برعکسن....به نظرم اشتباه شنیدی شما :|

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

ازاین ب بعدتصمیم گرفتم ازهیچ معلمی تعریف نکنم به ی هفته نکشیده میذاره میره :|
معلم ادبیاتمونم رفت..... :| :|

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

به نقل از ....800000 :
ازاین ب بعدتصمیم گرفتم ازهیچ معلمی تعریف نکنم به ی هفته نکشیده میذاره میره :|
معلم ادبیاتمونم رفت..... :| :|
طفلک
خیلی زن خوبی بود
یعنی نه اینکه دوسش داشته باشم
نه
ولی شعرایی که میخوند رو خیلی خیلی خیلی خیلی دوست داشتم :-<
من از عرب نژاد و ضرابی متنفففرم!
لعنتیا
از پاک سرشت(یا شایدم نژاد) هم متنفرم
از صدای زریسفی متنفرم
از سمپاد آبکی که فقط شده منبع درامد متنفرم
از دولت متنفرم
از طهمورسی متنفرم
لعنتی من از ضرابی خیلی خیلی خیلی متنفرم
هیچکس اینجا هست که اینایی که من اسم بردم رو دوس داشته باشه؟؟؟؟؟
و هیچکس میدونه فاز مدیر موجی ما چیه که دوتا تجربی و انسانی و ریاضی رو ادغام کرده واسه اسدی؟؟
اونم یک جلسه در هفته؟؟؟

پ.ن:الان خیلی دوست دارم اون عقده ای های بدبختی که سال پیش کامنت منو پرینت گرفتن به سردار بزرگ!نشون دادن،و یکم اشک تمساح ریختن از ترس لو رفتنشون،دوباره اینکارو بکنن :) من دیگه دست از دل شستم بدبختا!یادش که میافتم هم خندم میگیره هم حرصم میگیره
خنده از اینکه چقدر مردم احمق شدن و حرص از اینکه این احمقا واسه من آدم شدن :)) یعنی حرفی که پشت سرم شنیدم،آخرین چیزی بود که فکر میکنم اتفاق بیافته :))من آدمی نیستم که تهدید کنم،ولی خیلی حواستون جمع باشه :)بیشتر از تهدید،عمل میکنم :)قربون شما :)

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از Why so serious? :
طفلک
خیلی زن خوبی بود
نه
لعنتیا
از صدای زریسفی متنفرم
از دولت متنفرم
از طهمورسی متنفرم
و هیچکس میدونه فاز مدیر موجی ما چیه که دوتا تجربی و انسانی و ریاضی رو ادغام کرده واسه اسدی؟؟
اونم یک جلسه در هفته؟؟؟

پ.ن:الان خیلی دوست دارم اون عقده ای های بدبختی که سال پیش کامنت منو پرینت گرفتن به سردار بزرگ!نشون دادن،و یکم اشک تمساح ریختن از ترس لو رفتنشون،دوباره اینکارو بکنن :) من دیگه دست از دل شستم بدبختا!یادش که میافتم هم خندم میگیره هم حرصم میگیره
خنده از اینکه چقدر مردم احمق شدن و حرص از اینکه این احمقا واسه من آدم شدن :)) یعنی حرفی که پشت سرم شنیدم،آخرین چیزی بود که فکر میکنم اتفاق بیافته :))من آدمی نیستم که تهدید کنم،ولی خیلی حواستون جمع باشه :)بیشتر از تهدید،عمل میکنم :)قربون شما :)
سمپا شده منیع درآمد زایی؟؟؟
سردار بزرگ؟
میگم علایقت مینوشتی به صرفه تر و کوتاه تر بودها!!

آیا زریسفی واقعا خوب نیس؟؟

Alyssa

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
FRZ orginal
شهر
kerman
مدال المپیاد
ایش!!

طفلک
خیلی زن خوبی بود
نه
لعنتیا
از صدای زریسفی متنفرم
از دولت متنفرم
از طهمورسی متنفرم
اونم یک جلسه در هفته؟؟؟

نه کسی اینایی که گفتی رو دوس نداره مخصوصا ضرابیییییی ~X(اه

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

آدم رو می‌ترسونید از خودتون و معلّماتون :-اس‌س :-"

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از شقایق س. :
آدم رو می‌ترسونید از خودتون و معلّماتون :-اس‌س :-"

ببین اینجا ته صفا و صممیته ، آفتابش آدمو نمیسوزونه ، بچه هاش دنبال خراب کردن هم نیستن ، نمیان تو سایت جلو یه مشت غریبه و شهرای دیگه همو خراب کنن ، از اینا گذشته، احترام به استاد تو خونشونه آغا ، یه چی میگمو یه چی میشنوی ...

زیراب همو پیش هم و معلم و مودیر و معاون نمیزنن ، هوا هم که دیگه نگو ، معرکس ، دو 3 درجه ای از جهنم کمتره که خودش یک حسنه ، شباشم آفتابیه ، همه چراغا روشن ، بچه ها بیرون ، پسر دخترا دست تو دست هم ، یه گروه والیبال میزنن ، یه گروه بسکت ، خلاف سنگین ، مردومون این شهر آب بازیه ، فوران آب تو شهر موج میزنه ، تو خیابون یهو دیدی یکی از اون بالا خیست کرد که اینم نشونه رحمت پروردگار به دست مردمونه این شهره

خلاصه بزار برات بگم اگر این کشور که همه خاکش سرای من است ، دوزخی باشد ، اندر این دوزخ نا پیدا و بی کران ، کرمان ما بچه کرمونیا ، بهشته و والسلام ...

شقایق س.

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان - فرزانگان ناحیه یک
شهر
زابل - کرمان
سال فارغ التحصیلی
96
دانشگاه
فردوسي مشهد
رشته دانشگاه
مترجمي زبان فرانسه

شما کسی رو تصوّر کنید، که قراره بیاد توی شهرتون چندسالی زندگی کنه، و اونجا «کاملاً» غریب ـه.انرژی مثبت بدید بهش.
ترسونید من رو. :-<

هوا رو می‌شه تحمل کرد، من خودم بچه‌ی یه منطقه‌ی گرمسیرترم.ولی از عدم امنیت بشدت بشدت می‌ترسم.
زیراب هم رو هم نزنید که آدم خاطره‌ی خوبی ازتون توی ذهنش بمونه :-" زشته، بده :-"

gogory-8

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه۱
شهر
کرمان
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از شقایق س. :
شما کسی رو تصوّر کنید، که قراره بیاد توی شهرتون چندسالی زندگی کنه، و اونجا «کاملاً» غریب ـه.انرژی مثبت بدید بهش.

هوا رو می‌شه تحمل کرد، من خودم بچه‌ی یه منطقه‌ی گرمسیرترم.ولی از عدم امنیت بشدت بشدت می‌ترسم.

: |
عدم امنیت : |
زیر اب : |

+

جلوی یه غریبه اینجوری حرف نزنین که فکر کنه اینجا چه خبره!! : |

zahra-E

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه2
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
94
دانشگاه
علوم پزشکی کرمان
رشته دانشگاه
داروسازی
تلگرام

به نقل از علــی[میم] :
ببین اینجا ته صفا و صممیته ، آفتابش آدمو نمیسوزونه ، بچه هاش دنبال خراب کردن هم نیستن ، نمیان تو سایت جلو یه مشت غریبه و شهرای دیگه همو خراب کنن ، از اینا گذشته، احترام به استاد تو خونشونه آغا ، یه چی میگمو یه چی میشنوی ...

زیراب همو پیش هم و معلم و مودیر و معاون نمیزنن ، هوا هم که دیگه نگو ، معرکس ، دو 3 درجه ای از جهنم کمتره که خودش یک حسنه ، شباشم آفتابیه ، همه چراغا روشن ، بچه ها بیرون ، پسر دخترا دست تو دست هم ، یه گروه والیبال میزنن ، یه گروه بسکت ، خلاف سنگین ، مردومون این شهر آب بازیه ، فوران آب تو شهر موج میزنه ، تو خیابون یهو دیدی یکی از اون بالا خیست کرد که اینم نشونه رحمت پروردگار به دست مردمونه این شهره

خلاصه بزار برات بگم اگر این کشور که همه خاکش سرای من است ، دوزخی باشد ، اندر این دوزخ نا پیدا و بی کران ، کرمان ما بچه کرمونیا ، بهشته و والسلام ...
به نقل از شقایق س. :

نترس عزیزمن اونجوریهام ک علی آقاگفتن نیس :-" :-"
اینکه وسط خیابون آب بریزن روسرت خیلی چیزخوبیه خنک میشی
گروهای بسکتبالووالیبالم نشونه ی سرزندگی بچه هاست تازه میتونی بری باهاشون بازی هم کنی :-sچ عالی فقط حواست ب گشت باشه :-" اونم خودش ی جوررحمته
همه چیوواسه خودت راحت بگیر :)همه چی آرومه..... :)
زندگی چقدخوبه X-(

نام مرکز سمپاد
علامه حلی 1
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشگاه شیراز
رشته دانشگاه
سخت افزار

به نقل از شقایق س. :

نه حالا جدی بزار بت بگم ، امنیتش متوسط رو به بالاست به نسبت بقیه کشور ، مردم عصبانی هستن ولی بهم آسیب نمیزنن

اون زیراب هم تیکه بود ، بچه ها اینجا اینققده بدبختن پل میشن واسه هم (; خدایی اینو جدی میگما

بعد ببین ، یه پارک هست اسمش پارک مادره ، اون قسمت شهر ماست ، بقیش حواشیه :))

مدرستون جاش خوبه ، کنار یه پارک بزرگه وسطش یه کتابخونس ، که کم کم داره از علمی فرهنگی به فرهنگی عشقی تغییر کاربری میده ، بعد ببین رو به رو در کتابخونهه واستی ، همون خطو بگیری صاف بری جلو میرسی به قبرستون :| اونجا با صفا ترین قسمت این شهره ، جنگله کلن ، معرکس ، کوه و آبشار و اینام هست ، دیگه مسجدو که نگو ، عجقه ما بچه کرمونیا همون مسجدشه ، :(( :((

در مورد مردمش بگم ، اینجا همه تهرونین هیشکسم لهجه نداره ، اینکه نظر بقیه چیه ، به خودشون مربوطه :))

بعد یه با قدرت هست ، میری لباس میخری ، عادی بری تو دست فروشا لباس بخری میشه خرجت 100 اما تو این با قدرت با 15 20 میشه سرو تهشو هم آورد :))

یه میدون ارگم هست ، من حرفی ندارم در موردش

بعد نزدیک ما یه شهر مقدس هست x: قناتغستان ، حالا شهر که نه ، یه قنات بوده :-":-" یکم بزرگ شده واس خوش ، اعتبار این استان به همونه ، حتمن برو ، کسیم اعتراض داره شخصاً 11 تا 12 شب بیاد میدون سراسیاب شیتش بدیم L-:

از سری لغاتی که نیازت میشه بدونی ، کُت : سوراخ ، رشغال ، چغوک ، انتر ، ... که قابل توضیح با کلمات نیس ، باید درک معنایی کنی

"ور" استفاده زیادی داره ، ورخیز --> وخی : پاشو ، ای وربجکی شخمه سگ : عزیزم چقده تو شیطونی ;;)

آسمونشم که دیگه نیاز به توضیح من نیست >:D< 8-> جون میدی بری زل بزنی بهش ، تا صب ، با انواع رنگ بندی ، از تو ستینگش میتونی تغییر بدی ...

دوستانی داریم ما بافتی ، جیرفتی ، بمی ، کنوجی ، سرسبیلی ، میمندی ، گلبافتی ، کوبنونی ، زرنتی و ... :| اینا ر اذیتشون نکن :| خدا عذابت میده بس که بر حقن >:D<
http://www.sampadia.com/forum/Smileys/Mohammad/a_6.gif
خدا که هیچی حتی جنتیم شاهده ، خشت به خشت این شهر روی خون بنا شده (واقعاً اینو نمیدونم از کوجام آوردم ، ولی جمله با حالی بود :-")

فقط یه نکته هست ، میای فرز انتظار نداشته باش تو شهر کسی تحویلت بگیره :-< سه چهار سالیه آبشون قطه متاسفانه ، پرچم حلی سایش افتابو از این مد گرفته ، دیگه گفتم در جریان باشی

و من اله توفیق

آها آها یه نمونه از ادبیات غنی این بوم ...

اُلالنگو شدم ور شاخ پسته / بدیدم دختری ور خر نشسته
بگفتم دخترو ماچی نمیدی / بگفتا میدمت ، خر وا نمسته

قرابت معنایی داره با این بیت شعر که البته مسلماً هر مخاطبی تشخیص میده از نظر قوت ادبیاتی ، بیت اول در فلک و دومین از نظر در خاک است ...

الا یا ایها الساقی ادر کاسا و ناولها / که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل‌ها

همینطور که میبینید راه عشق ورزی آسان بود ، ولی مشکل ایستادن خر ، مانع شد :|

Ромина

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانــــ یکـــــ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
1394

آیا زریسفی واقعا خوب نیس؟؟
من نگفتم زریسفی خوب نیست
گفتم از صداش متنفرم
وگرنه خیلی هم با معلوماته
ولی یه مبحث رو هزار بار توضیح میده :|
صداش همش یکسانه،بالا پایین نمیشه
یک ذره احساس و هیجان تو صداش نیست
درست مثل صدای موتور گازی وقتی که داره با سرعت یکنواخت حرکت میکنه
من گاهی سر کلاسش اجازه میگیرم میرم بیرون یکم با این و اون حرف میزنم که یه صدای جدید بشنوم سردرد نگیرم
حتی یه بار زنگ زدم با چند نفر صحبت کردم!
اگر میگفتیم دست خودش نیست،یه چیزی،ولی متاسفانه دست خودشه،میتونه یکم به صداش حس بده!آدم سر کلاس شکنجه میشه!انگاری داری با یه مرده ی متحرک صحبت میکنی ~X( ~X( ~X(

میگم علایقت مینوشتی به صرفه تر و کوتاه تر بودها!!
دلیلی نداشتم برای نوشتن علایقم :-wپست خودمه،دلم میخواد طولانی باشه :|

سمپا شده منیع درآمد زایی؟؟؟
نکنه مخالفی؟؟
بله شده !وقتی یه مدرسه ی دولتی شهریه ی میلیونی میگیره
وقتی توی مدارس سمپاد به جای جشن توی سالروز تاسیس سمپاد ،جشن ولادت فلان و فلان میگیرن
وقتی یه دانش آموز سمپادیو از مدرسه میکشونن میبرن حسینیه تازه اگر نری نمره هم کم میکنن
وقتی که دیگه همه جا سمپاد داریم حتی شایدم توی کوهپایه
وقتی دیگه خبری از کتابای تکمیلی سمپاد نیست و اگر خیلی لطف کنن یه سی دی میفرستن به مدارس و میگن هر کس خواست بره جزوه پرینت بگیره(که دیگه حتی همونم انجام نمیدن)
وقتی که مدارس چینی جدید رو میزنن
و همچنان کلی شهریه میگیرن به اسم سمپاد
آیا به نظرت این نظر لطفشونه؟؟؟

]
سردار بزرگ؟
هه!

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

من نگفتم زریسفی خوب نیست
گفتم از صداش متنفرم
وگرنه خیلی هم با معلوماته
ولی یه مبحث رو هزار بار توضیح میده :|
صداش همش یکسانه،بالا پایین نمیشه
یک ذره احساس و هیجان تو صداش نیست
درست مثل صدای موتور گازی وقتی که داره با سرعت یکنواخت حرکت میکنه
من گاهی سر کلاسش اجازه میگیرم میرم بیرون یکم با این و اون حرف میزنم که یه صدای جدید بشنوم سردرد نگیرم
حتی یه بار زنگ زدم با چند نفر صحبت کردم!
اگر میگفتیم دست خودش نیست،یه چیزی،ولی متاسفانه دست خودشه،میتونه یکم به صداش حس بده!آدم سر کلاس شکنجه میشه!انگاری داری با یه مرده ی متحرک صحبت میکنی ~X( ~X( ~X(
دلیلی نداشتم برای نوشتن علایقم :-wپست خودمه،دلم میخواد طولانی باشه :|
نکنه مخالفی؟؟
بله شده !وقتی یه مدرسه ی دولتی شهریه ی میلیونی میگیره
وقتی توی مدارس سمپاد به جای جشن توی سالروز تاسیس سمپاد ،جشن ولادت فلان و فلان میگیرن
وقتی یه دانش آموز سمپادیو از مدرسه میکشونن میبرن حسینیه تازه اگر نری نمره هم کم میکنن
وقتی که دیگه همه جا سمپاد داریم حتی شایدم توی کوهپایه
وقتی دیگه خبری از کتابای تکمیلی سمپاد نیست و اگر خیلی لطف کنن یه سی دی میفرستن به مدارس و میگن هر کس خواست بره جزوه پرینت بگیره(که دیگه حتی همونم انجام نمیدن)
وقتی که مدارس چینی جدید رو میزنن
و همچنان کلی شهریه میگیرن به اسم سمپاد
آیا به نظرت این نظر لطفشونه؟؟؟
هه!

پس زریسفی مثه معلم زبان فارس سال اولمونه
یعنی کلن خواب میرفتیم یه بار با من دعواش شد دقیقا با همون ویس آروم درس دادن به من آروم و بدون تغیر سیبل صدا فحس میداد

قانون: نصف هزینه مدارس غیر انتفاعی رو سمپادب میتونه بگیره

Abbas27

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
شهدا
شهر
شهربابک
سلام به همه ی هم استانیای گل h-: h-:
شما ها تا حالا هیچ شهربابکی رو (البته به غیر از خودم) در این سایت نیدین؟
اگه دیدین (خواهشا و لطفا) یه خبری هم به ما هم بدین
مر27+3 =)) =))

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS &amp; Math

به نقل از exactly 90thing :
قانون: نصف هزینه مدارس غیر انتفاعی رو سمپادب میتونه بگیره
این قانون رو از کجا آوزدی؟
مگه مدارس غیر انتفاعی شهریه شون مشخصه هر کی هر چی زورش رسید شهریه میگیره بر اساس کدوم غیر انتفاعی سمپاد باید نصف اون شهریه رو بگیره؟؟؟
توی تهران مدرسه غیر انتفاعی هست که تا 20 میلیون هم شهریه می گیره شاید حتی بیشتر اگه سمپاد بخواد نصف این شهریه بگیره که...

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از Abbas27 :
سلام به همه ی هم استانیای گل h-: h-:
شما ها که اینقدر فعالید( :))) و بساط چرت گوییتون ب راهه تا حالا هیچ شهربابکی رو (البته به غیر از خودم) در این سایت نیدین؟
اگه دیدین (خواهشا و لطفا) یه خبری هم به ما هم بدین
مر27+3 =)) =))
احترام خودت نگه دار دوست عزیز

به نقل از به یاد نصیر :
این قانون رو از کجا آوزدی؟
مگه مدارس غیر انتفاعی شهریه شون مشخصه هر کی هر چی زورش رسید شهریه میگیره بر اساس کدوم غیر انتفاعی سمپاد باید نصف اون شهریه رو بگیره؟؟؟
توی تهران مدرسه غیر انتفاعی هست که تا 20 میلیون هم شهریه می گیره شاید حتی بیشتر اگه سمپاد بخواد نصف این شهریه بگیره که...

طبق قانون میتونه تا نصف هزینه مدرسه غیر انتقاعی ناحیه خودش یعنی مثلا ما نیمتونیم مده خودمون بر اساس مده غیر انتفاعی ناحیه دو بسنجیم.باید با ناحیه 1 سنجیده بشه
من فقط قانون رو بیان کردم میتونین مورد دوم رو در عکس زیر ببینید برای قانع شدن در رابطه با قانون
http://8pic.ir/images/th355m73y2ffgo9832de.png

najmeh_abl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگانـ
شهر
کرمان
سال فارغ التحصیلی
95
دانشگاه
AUT (Tehran Polytechninc) + University of Naples Federico II
رشته دانشگاه
Industrial Bioengineering
(بدون موضوع)

من نمیدونم ما سوم ریاضیاچه گناهی کردیم.....
حسابان خانم فرید نیست..... عربی ضرابی(خداپرست روهم برداشتن :(( )...
یعنی جبرکی میتونه باشه!!!!( خداامسال رو بخیر بگذرونه...)
به قول یکی ازدوستان تغییررشته بدیم بریم تجربی پایه عربی و ریاضیمون قوی بشه!!!!:|

kerpoocoder

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
علامه حلی غیر چینی
شهر
کرمون
مدال المپیاد
یه کم
دانشگاه
شهید باهنر کرمان
رشته دانشگاه
CS &amp; Math

به نقل از exactly 90thing :
طبق قانون میتونه تا نصف هزینه مدرسه غیر انتقاعی ناحیه خودش یعنی مثلا ما نیمتونیم مده خودمون بر اساس مده غیر انتفاعی ناحیه دو بسنجیم.باید با ناحیه 1 سنجیده بشه
من فقط قانون رو بیان کردم میتونین مورد دوم رو در عکس زیر ببینید برای قانع شدن در رابطه با قانون
http://8pic.ir/images/th355m73y2ffgo9832de.png
این قانون اگه وجود داشته باشه یکی از مخرب ترین قوانینه...
قانون مربوط به شهریه مدارس سمپاد باید خیلی پیچیده تر از این حرفا باشه چرا که خیلی حساسه باید روش بیشتر از اینا دقیق بشن.
من خودم به عینه خیلی ها رو دیدم که مستعد بودن ولی به خاطر اوضاع مالی شون و شهریه بالای مدارس سمپاد اصلا توی آزمون ورودی شرکت نکردن یا حتی قبول شدن و به خاطر شهریه ثبت نام نکردن.
توی سالای اخیر کسانی تو مدرسه ما و مخصوصا ورودی به راهنمایی بودن که واقعا از عهده ی شهریه برنمیومدن به همین دلیل مدرسه ازشون شهریه نگرفت حدود 10 نفری تو کل مدرسه بودن.

این شهریه واقعا مشکل بزرگیه اگه اسمش سمپاده چرا این همه شهریه بالاس آیا همه استعدادهای درخشان پول ثبت نام توی مدارس غیر دولتی رو دارن؟ می تونن با تبصره هایی شهریه رو اختیاری کنن هر کسی با توجه به توان مالیش به مدرسه کمک می کنه همین کاری که انجمن توی مدرسه داره انجام میده چه بسا که در آمد مدرسه بیشتر هم بشه. بقیه نیازشون رو هم دولت به صورت بودجه باید تامین کنه.
آره دولت نمی تونه به خاطر این که مثه پشکل مرکز سمپاد توی کشور ریخته و دانش آموزای مرکز قدیمی هم که دیگه از 3 4 برابر هم بیشتر شدن این قد که ارزش سمپاد هم شده الان اندازه همون...
این یکی از مضرات زیاد شدن مراکزه که هدفشون هم تخریب از همین نوع بوده. الان یه عده واقعا مستعد به خاطر همین شهریه نمی تونن ثبت نام کنن و یه عده با پارتی بازی و زیر میزی خیلی راحت میان تو سمپاد و خیلی راحت هم خودشونو سمپادی می دونن.

ما که رفتیم! بهره ی خودمون رو هم از این مراکز به طور نسبی بردیم (از آخرین دوره های ورودی اژه ای بودیم) ولی این جوری که داره پیش می ره آینده که هیچی همین الان هم دیگه مرکز سمپادی با اون فلسفه ای که باید داشته باشه وجود نداره و داره با این نظام آموزشی مزخرف هم جهت می شه یعنی دانش آموزاشو هم جهت می کنه! این یعنی دیگه هیچ تفاوتی بین سمپاد و مراکز دیگه وجود نداره.

نمی گم قبلا این جوری نبود ولی باز هم سعی می کرد یه سیستم داخلی متفاوت به وجود بیاره که با سیستم آموزشی عمومی متفاوت باشه.

خوشال...!

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ناحیه دو
شهر
کرمان
مدال المپیاد
فیزیک......نشد که بشه....

کسی زیر اب ک نزد بابا......ی توهین خیلی خیلی بزرگ کردن که خاستیم دلیل توهینو بدونیم....جاهاییم که به کادر توهین کردی رو کسی نشون نداد فقط تیکه اخر که نوشته بودی.....نشون داده شد.

اشک تمساحم ک گفتی حقه....خیلی راحت اومدی ابروی چند نفرو بردی به تو هم اگه گفته بودن بخاظر....داری مسابقه برگزار میکنی اشک میریختی.....از نوع تمساحیش.....

اینجاهم کسی زیر ابتو نمیزنه (در صورت عدم توهین وتهمت)ما سوم ریاضیای امسال خودمون زخم خورده ایم

m.h.amini

مهندس
نام مرکز سمپاد
علامه حلی1!
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
92
مدال المپیاد
.
دانشگاه
.
رشته دانشگاه
.

به نقل از به یاد نصیر :
این قانون اگه وجود داشته باشه یکی از مخرب ترین قوانینه...
قانون مربوط به شهریه مدارس سمپاد باید خیلی پیچیده تر از این حرفا باشه چرا که خیلی حساسه باید روش بیشتر از اینا دقیق بشن.
من خودم به عینه خیلی ها رو دیدم که مستعد بودن ولی به خاطر اوضاع مالی شون و شهریه بالای مدارس سمپاد اصلا توی آزمون ورودی شرکت نکردن یا حتی قبول شدن و به خاطر شهریه ثبت نام نکردن.
توی سالای اخیر کسانی تو مدرسه ما و مخصوصا ورودی به راهنمایی بودن که واقعا از عهده ی شهریه برنمیومدن به همین دلیل مدرسه ازشون شهریه نگرفت حدود 10 نفری تو کل مدرسه بودن.

این شهریه واقعا مشکل بزرگیه اگه اسمش سمپاده چرا این همه شهریه بالاس آیا همه استعدادهای درخشان پول ثبت نام توی مدارس غیر دولتی رو دارن؟ می تونن با تبصره هایی شهریه رو اختیاری کنن هر کسی با توجه به توان مالیش به مدرسه کمک می کنه همین کاری که انجمن توی مدرسه داره انجام میده چه بسا که در آمد مدرسه بیشتر هم بشه. بقیه نیازشون رو هم دولت به صورت بودجه باید تامین کنه.
آره دولت نمی تونه به خاطر این که مثه پشکل مرکز سمپاد توی کشور ریخته و دانش آموزای مرکز قدیمی هم که دیگه از 3 4 برابر هم بیشتر شدن این قد که ارزش سمپاد هم شده الان اندازه همون...
این یکی از مضرات زیاد شدن مراکزه که هدفشون هم تخریب از همین نوع بوده. الان یه عده واقعا مستعد به خاطر همین شهریه نمی تونن ثبت نام کنن و یه عده با پارتی بازی و زیر میزی خیلی راحت میان تو سمپاد و خیلی راحت هم خودشونو سمپادی می دونن.

ما که رفتیم! بهره ی خودمون رو هم از این مراکز به طور نسبی بردیم (از آخرین دوره های ورودی اژه ای بودیم) ولی این جوری که داره پیش می ره آینده که هیچی همین الان هم دیگه مرکز سمپادی با اون فلسفه ای که باید داشته باشه وجود نداره و داره با این نظام آموزشی مزخرف هم جهت می شه یعنی دانش آموزاشو هم جهت می کنه! این یعنی دیگه هیچ تفاوتی بین سمپاد و مراکز دیگه وجود نداره.

نمی گم قبلا این جوری نبود ولی باز هم سعی می کرد یه سیستم داخلی متفاوت به وجود بیاره که با سیستم آموزشی عمومی متفاوت باشه.

تو این لینکی که من بهت پیشنهاد دادم هم گفته شده که دانش آمدزانی که از لحاظ مالی ضعیفن میتوننن تا 100 درصد تخفیف بگیرن
و قانون اینارو هم در نظر گرفته.

بالا