• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

ایده های شما

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی
پاسخ : ایده های شما

نظر سنجی بزارین برای قفسه موزیک

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

ببینید وقتی میریم تو ارسالای خودمون،جدیدترین ارسال شماره 1 و قدیمی ترین ارسال شماره مثلا" 1000 هست.نمیشه اینو برعکس کنید؟ینی قدیمی ترین ارسال بشه شماره یک و جدید ترین ارسالمون بشه شماره مثلن 1000.میدونید خوبیش چیه؟ اینکه مثلن یه نفر یکی از پستاشو میخواد داشته باشه بعد یادش میمونه که پست شماره مثلن 100 هست.هروقت هم بره میتونه راحت پیداش کنه.ولی با این شیوه ای که الان هست نمیشه.چون هربار اون عدد پست فرق میکنه!

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

مخالف‌م عاقا. یعنی چی؟ شاید بعضی‌ها علاقه نداشته‌باشن هر کی می‌زنه رو ارسال‌هاشون، پست‌های اول‌شون رو ببینه.
حالا همه پا نشید برین ارسا‌های اول من ُ ببینید X‌_‌X

× پایینی: خب اون‌طوری اگه باشه مشکلی نیست. :‌د‌ی

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

ببین اونجوری نیست که پست های قدیمی صفحه اول باشن.همون صفحات قبلی هستند،فقط عددی که به پست داده میشه تغییر میکنه.مثلن تو بزنی ارسالهات،میاره ارسال 649 مثلن: "مخالف‌م عاقا. یعنی چی؟ شاید بعضی‌ها علاقه نداشته‌باشن هر کی می‌زنه رو ارسال‌هاشون، پست‌های اول‌شون رو ببینه"
پست های قدیمی نیان صفحه اول.فقط عددهای که به پست ها نسبت داده میشه،پست قدیمی تر عدد کمتری بگیره.ارسال اولتون عدد شماره 1 باشه.صفحات ارسالهاتون فرقی نمیکنه همون قبلیه.اینجوری راحت تر بعضی از پست هاتونو پیدا میکنید.

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

یه انجمن Anonymous چرا نداریم این جا؟ کلاً یه قسمتی باشه همه بتونن ناشناس بحث کنن -اختیاری باشه البته. یعنی هر کی خواست ناشناس پست بده هر کی نخواست با یوزر خودش-. بعد می تونه هم روی کل سایت پیاده شه و توی همه ی تاپیک ها این قابلیت باشه، یا این که یه انجمن خاص باشه فقط. چندتا فروم دیدم که این طوری بودن و چیز خوبی در اومده بوده ن. بد نیست این جا هم باشه این قابلیت.
چه درهم گفتم. توجه نکنید شما به جمله بندی ها، نیت مهم ه. :-"

farshidGCD

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
-
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
MMU
رشته دانشگاه
IBM - ID

به نقل از مری ـم :
یه انجمن Anonymous چرا نداریم این جا؟ کلاً یه قسمتی باشه همه بتونن ناشناس بحث کنن -اختیاری باشه البته. یعنی هر کی خواست ناشناس پست بده هر کی نخواست با یوزر خودش-. بعد می تونه هم روی کل سایت پیاده شه و توی همه ی تاپیک ها این قابلیت باشه، یا این که یه انجمن خاص باشه فقط. چندتا فروم دیدم که این طوری بودن و چیز خوبی در اومده بوده ن. بد نیست این جا هم باشه این قابلیت.
چه درهم گفتم. توجه نکنید شما به جمله بندی ها، نیت مهم ه. :-"
قبلنا، خیـــــلی وقت پیشا (4-5 سال پیش) یه انجمن مهمان بود
اما ملت جنبه شو نداشتن، همین الانم مشکلات زیادی داریم با کسایی که مثلا میرن یه اکانت فیک میسازن و به 30 تا یوزر رندوم پ.خ میدن فحش میدن! یعنی فقط واسه اذیت و اینا، نه این که با یک شخص خاص مشکل داشته باشن
حالا حساب کن همچین انجمنی باشه

@قفسه موزیک: نه
@ارسالا: فایده اش رو متوجه نشدم دقیقا، ولی قاعدتا ممکنه، میگردم ببینم چی میشه

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

ببین مثلن من یه دونه از پستای حرف بزنمو میخوام همیشه داشته باشم.ینی مثلن هر چند وقتی بخونمش.بعد مثلن اگه اونجوری که من میگم باشه اون پست همیشه یک عذ ثابت داره و من راحت پیداش میکنم.اما اینجوری که الان هست نمیشه.هر بار عذش تغیر میکنه چون ارسال های جدیدمون عذ های قبلیو میگیرن.من در حال حاضر برای پدا کردن یه پستم خیلی مشکل دارم ولی اگه اونجوری باشه مثلن یادم میمونه اون پست بین فلان بازه از اعداد هست!
نمتونم بهتر توضیح بدم به خودا :-<

جنا

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
تهران

حس می کنم فایده هاش بیشتر از ضرر هاش ه! ضرر هاش رو می شه با کنترل و نظارت کم‌تر کرد. -کلاً جا برای مزاحمت نباشه. ینی نذاریم از بحث و ساپورت گروپ تبدیل بشه به یه چیز چیپ و مزاحمت و اینا-.
خیلی خوب ه جایی باشه ملت بتونن سر ایدئولوژی‌هاشون بحث کنن و اینا. خیلی‌ها یه اعتقادات یا ویژگی هایی دارن -که دوست دارن بدون این که هویت شون جلوی عالم و آدم معلوم بشه- راجع به شون بحث کنن و آدم های مثل خودشون رو پیدا کنن. اگه این طرح اجرا بشه خیلی از اون اقلیت‌ها که اکثراً به‌خاطر همین مسائل از سایت رفته ن، بر می گردن -نفر اول، خودم!- و جو سایت می‌تونه خیلی بهتر بشه. جاجمنت های الکی هم که الان باعث این همه کدورت و فاصله شده می تونه کم کم از بین بره.
کلاً به نظر من فایده‌های خیلی زیادی داره واسه‌ی اون اقلیت‌ها. : )

هم‌چنان نیت مهم ه جمله بندی داغون رو صرف نظر کنید. :-"

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

چرا روز تولد سمپادیا رو جشن نمی گیریم ؟
×چرا واکنش نشون نمیدین منو ضایع میکنین ؟

shatoonak

Tulip
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
ن.ج.ب.ا.د
سال فارغ التحصیلی
94

یه شمارنده مثه لایکایی که میدیم بالای فروم بذارن.هر کی دلش خواست با کلیک کردن روش یه صلوات بفرسه برای ظهور امام زمان.البته شاید بعضیا با هدفای شومی ده بیستا پشت سرهم بزنن و صلوات نفرسن :D

ایده ی جالبیه ولی

sima_r

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
تهران

يه چیزی بگم؟ :-"
این نشانایی که کلا به یوزرا چسبیدن خیلی بده.
مثلا یه امکان باشه که اعضای گروه گرافیک یا... بتونن نشان رو جابجا کنن ینی مثلا برش دارن یا بزارنش ، چون تویه همه ی تاپیکا که این نشان لازم و ضروری نیس که باهاشون باشه [nb]حالا خودم نشان ندارم :-" ولی شاید در اینده نشان دار شدم :-"[/nb]

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

تغییر در شکل درجه کاربری هم بد نیست. این ایده من:

01bazneshaste.png

.
02modirkol.png

.
03modirarshad.png

.
04modirdakheli.png

.
05modiranjoman.png

.
06tahririe.png

.
07farghotahsil.png

.
08graphic.png

به صورت واضح :
Picture1-1024x364.png

اگر موافقید رای بدین تا مدیرا ببینن. ( منم مثل بقیه کاربرا امتیاز مثبت را دوست میدارم :D )
اگر ایرادی داره توی پ.خ بهم بگین. ممنون​

ویرایش :

عکس های فعلی رو از اینجا ببینید :
http://sampadia.com/forum/Themes/AVS5/images/caption/

mh.darya

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان زینب
شهر
تهران
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
مهندسی معدن

میشه واسه این بنر‌ها از قبل یه ابعاد مشخص بذارین و طراح‌ها ملزم به رعایت اون اندازه‌ها باشن ؟ واقن اذیت‌کننده‌س این نا‌هماهنگی !

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از ـمهـ ـسا :
میشه واسه این بنر‌ها از قبل یه ابعاد مشخص بذارین و طراح‌ها ملزم به رعایت اون اندازه‌ها باشن ؟ واقن اذیت‌کننده‌س این نا‌هماهنگی !

بنرها ابعادشون مشخصه، متاسفانه بعضی از طراحا دقت نمیکنن.
ممنون ک گفتید، بیشتر دقت خواهیم داشت رو ابعادشون.

نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از Farz :
بنرها ابعادشون مشخصه، متاسفانه بعضی از طراحا دقت نمیکنن.
ممنون ک گفتید، بیشتر دقت خواهیم داشت رو ابعادشون.
دقیقا کجا مشخصه ابعاد؟ :)

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از آقافریبرز :
دقیقا کجا مشخصه ابعاد؟ :)

جز یه سری قوانینه ک اینجا لزومی ب توضیح دادنش نیست . عدد سایزشون هم تعیین شده .

• لایک
امتیازات: farz
نام مرکز سمپاد
هاشمی نژاد1
شهر
مشهد
سال فارغ التحصیلی
93
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
مدیریت کسب و کار

به نقل از sadlove :
جز یه سری قوانینه ک اینجا لزومی ب توضیح دادنش نیست . عدد سایزشون هم تعیین شده .
دقیقا مساله همینه که توی قوانین سایز های مشخصی داریم که اینجا اونا استفاده نمیشن به نظرم. من دو تا بنر درست کردم واسه نمایشنامه هردوتاش خراب شد وقتی گذاشتن توی سایت (;

sadlove

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
شـیراز
سال فارغ التحصیلی
93

به نقل از آقافریبرز :
دقیقا مساله همینه که توی قوانین سایز های مشخصی داریم که اینجا اونا استفاده نمیشن به نظرم. من دو تا بنر درست کردم واسه نمایشنامه هردوتاش خراب شد وقتی گذاشتن توی سایت (;

خب فرزانه هم گفت . اونایی ک درست میکنن بنرا رو رعایت نمیکنن این سایزا رو :-<

سعی میشه سخت گیری بیشتری شه .

ممنون ک گفتین .
(:

آریـــا

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تــ هران

سلام من یه ایده دارم!

خیلیا که سمپادی نیستن میان اینجا عضو میشن و خودشونو سمپادی جا میزنن :-w من میگم بیاین سیستم سایتو ارتقا بدیم و یه سامانه ای باشه که هر کس

با اسم و فامیل و مشخصات اصلی خودش عضو بشه ..مثه سامانه دانش آموزی هستا.. مثه همون..

این سیستم عضو شدن سایت خیلی راحته ..بقال سرکوچه ی ما هم میتونه خودشو سمپادی جا بزنه بیاد عضو شه :))

باید سیستم عضویت ارتقا پیدا کنه و نیاز به مشخصات دقیق و شماره دانش آموزی و اینا داشته باشه که فقط فقط سمپادیا بتونن عضو شن (;

و به نظرم مدیریت سایتم یکم ضعیف عمل میکنه و خیلی جاها دیدم بحثایی هس که خیلی دور از اخلاق و ادب و شعور یه دانش آموز سمپادی هس!

ولی هیچ نظارتی روش نیس! تازه گاها دیدم برخی از مدیرا هم خودشون پایه اینجور بحثا هستن :O

شاید بهتر بود مدیریت سایت دست دانش آموزا نبود و یه شخص تحصیل کرده و بزرگتر مدیریت سایت رو به عهده داشته باشه!

و یکم جو سایت رسمی تر بشه و با اسمای کاربری الکی عضو نشن تا بشه همه ی سمپادیا رو با اسم حقیقی شناخت

امیدوارم به نظرم توجه کنین

و من الله توفیق...

Bahar_R

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
تهران
دانشگاه
دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی مواد و متالورژی

به نقل از آریـــا :
سلام من یه ایده دارم!
خیلیا که سمپادی نیستن میان اینجا عضو میشن و خودشونو سمپادی جا میزنن :-w من میگم بیاین سیستم سایتو ارتقا بدیم و یه سامانه ای باشه که هر کس
با اسم و فامیل و مشخصات اصلی خودش عضو بشه ..مثه سامانه دانش آموزی هستا.. مثه همون..
این سیستم عضو شدن سایت خیلی راحته ..بقال سرکوچه ی ما هم میتونه خودشو سمپادی جا بزنه بیاد عضو شه :))
باید سیستم عضویت ارتقا پیدا کنه و نیاز به مشخصات دقیق و شماره دانش آموزی و اینا داشته باشه که فقط فقط سمپادیا بتونن عضو شن (;
خب این سیستمی که شما مد نظرتونه به این راحتی هم نیست، باید اطلاعات تمام دانش آموزان فعلی و فارغ التحصیلان سراسر کشور رو ما داشته باشیم که شدنی نیست.

به نقل از آریـــا :
و به نظرم مدیریت سایتم یکم ضعیف عمل میکنه و خیلی جاها دیدم بحثایی هس که خیلی دور از اخلاق و ادب و شعور یه دانش آموز سمپادی هس!
ولی هیچ نظارتی روش نیس! تازه گاها دیدم برخی از مدیرا هم خودشون پایه اینجور بحثا هستن :O
شاید بهتر بود مدیریت سایت دست دانش آموزا نبود و یه شخص تحصیل کرده و بزرگتر مدیریت سایت رو به عهده داشته باشه!
و یکم جو سایت رسمی تر بشه و با اسمای کاربری الکی عضو نشن تا بشه همه ی سمپادیا رو با اسم حقیقی شناخت
امیدوارم به نظرم توجه کنین
هر تاپیکی از نظرتون اینطوره در وهله اول به مدیران انجمن گزارش بدید و در صورت لزوم به مدیران داخلی.

بالا