• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران - سري جديد٣

وضعیت
موضوع بسته شده است.

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
پاسخ : تصور ما از کاربران - سري جديد٣

فاط 8->
فاط عبارت است از یه دختر احساساتی که به شدت تحت تاثیر محیط قرار می‌گیره ، اکثرا زود دوست معمولی میشه ولی برای پیدا کردن دوستای واقعیش رنج کثیری رو متحمل میشه ، گاهی یهو دپ میزنه و حس پوچی بش دس میده. دوستاشو خیلی دوس داره . خیلی علاف و موتاده :))
با داداششم هی تو سر کله هم میزنن ، همش با مهرانه رمزی حرف میزنن منو حرص میدن :))
بعد دیگه اینکه سبک نوشتاری خاصی داره. میشه اسمشو گذاشت سبک فاطی. ینی از 3 فرسخی میشه تشخیص داد این نوشته از بین تمام بچه های سایت مال فاطه . از ویژگی های این سبک میشه به منسجم و پیوسته بودن جملات اشاره کرد به طوری که شاید توی 23 خط هیچ نقطه ای مشاهده نکنین :-"
آها جا داره به مخاطب خاصش که من هنوزم سعادت نداشتم بشناسمش اشاره کنم و از همینجا سلام برسونم بش به رسم ادب :-"
نمیزاره نامه بنویسم واسش :-<
فعلن همین :D
خیلیم دوس داره منو :-" البته چیزی که عیان است چه حاجت ب بیان است ولی خب :-"

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

خب خب خب، من بیام از دوست‌م که امروزم شد 14 ساله بگم. :د :د
اولندش که تولدت مبارک باشه، بهت تو پ.خ هم صدبار گفتم دیگه بسّه‌ت ِ . :))
نامرد می‌خواد مهر بره شریف.بعد گفت می‌خواد ایلیا رو ببینه گویا :-? ما ازینجا دعا می‌کنیم که قبول شه و اینا.

×صواع؟ پس منه بیچاره که اینقد دارم لَه لَه می‌زنم واسه شیمی و دارم میمیرم براش قراره مدال نگیرم؟ دستت درد نکنه[با گریه صحنه را ترک می‌کند] :))
ما که صورت مبارکشو دیدیم، بعدم ایشون خیلی خوشگل هستن، صورتش اونقدر سفیده آدم حسودی‌ش میشه، بعد لطیف هم هست صورتش، عینکی هستن، بعد خیلی هم خوشگل هستن، بعد هی می‌گن خوشگل نیستن ولی خود خدا می‌دونه که هزار بار ازون دختره که خودمو خودش می‌شناسیمش خوشگل تره.
اعتماد به نفس هم نداره ولی خب بهتر از منه.
از حقّش نمی‌توانه دفاع کنه.
بلد نیست مزدور بشه بره به یسریا اس ام اس بده یا پ.خ بفرسته، بعد از یکی خوشش میاد که ما نمی‌گیم کی هستن.
بعد این خانم عشق‌دزد نیز هستن، یار قدیمی ما [پیکان] را دزدید و گفت که از اون بابا خوشش میاد. دلش آب دیروز یه عالمه صداش رو شنیدم :> بره بمیره از حرص.

نمیتونه تو مسائل اعتقادی شرکت کنه [یکبار شاهد رفتنش تو این موضوعات و بسرعت کناره گیری‌ش بودم].
بعد خیلی صاف و ساده‌س ، اصن گُله این دختره.
بعد خیلی هم خوب بلده به حرفای آدم گوش بده. خیلی هم خوش خنده‌س. یکبار با هم پای تلفن صحبت کردیم ، از اولش فقط داشتیم می‌خندیدیم، من سلام گفتم این فقط قاه قاه خندید.
بعد مامانشو اذیت می‌کنه. بعد منو خیلی دوست داره.

بعد بلد نیست مغرور باشه. بعد خیلی زودباورم هست. علاقه خاصّی به "ع" هم داره.
بعد وقتی یچیزی مُد بشه حس می‌کنم اینم میره سمتش، بعد داداشاشو اذیت می‌کنه، متقابلا اذیتش هم می‌کنن.
بعد ما دوستان خوبی هستیم، بعد این که تو شهریور به دنیا اومده ، من رو به این باور رسوند که تو شهریور آدمای خوب هم بدنیا میان :د

بعد خیلی پُز میده راجع به داداشاش، من هی میگم داداش نمیخوام ، این هی اذیت می‌کنه.

اصن پول نیز براش مهم نیست فکر کنم. چقدر خوب میشه اگر حدسم درست باشه که مثل من اصلا اقتصادی نباشه. :د

بعد هی راجع به گلایدرش صحبت می‌کنه. حسّ رقابت تو درس درِش صددرصد وجود داره.[یکبار برنامه گذاشتیم برا درس خوندن، بعد صبحش من خواب موندم ، دو ساعت دیر شروع کردم، بعد فهمیدم خانم هی می‌خواسته بخوابه ولی میگفت مهرانه الان بسیداره داره درس می‌خونه، در حالی که منه خوش خواب داشتم دریمینگ میکردم :)) ]

×مخاطبم میگه نداره ولی ما خیلی خوب میدونیم که داره و کی هست. الببه من خودم یکی رو براش پیدا کردم لعنتی قبول نمی‌کنه.خب خیلی بهم میاین دیگه :-".

بازم خواهیم آمد.

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از ـفاتــــ :
فاط >:D<
چرا تصوراتت با تولدت یکی شده؟ :)) واقعن که :)) به نیلوفرم رشوه میدی؟ :)) آع من خودم خبر نداشتم تصورات نوبت ِمنه :))
این بشر دختر خوبیست :)) شبا بیدار عست :)) موس خوبی هم دارد :)) ولی به شاخی موس ما نیست :)) نسبت به آواتار حساسیت خاصی دارد :)) همیشه هم میخندد :)) الکی در سایت آن عست :)) تاکید هم دارم به شبا و ظهرا که سایت خلوته و این آنه که نشانه اینست که الکی آن عست :)) از چند روز ِآینده حتی سایمم توی ِسایت مشاهده نمی‌شه از ما گفتن :))
موست هم بندازش دور بله :)) قضیه موس همه جا حتی اینجا؟ :)) تو موستو بندازه دور آقا :-"
بعد من تصور ظاهری ندارم از کسی.ولی اگه میخوای بوگو چرت و پرت بگم :)) می‌تونی چرت و پرت بگی و الکی تاییدشون کنم :))محض اینکه قبلت نشکنه :-"
بیشتر از عقلش میفهمد :)) بیشتر از سنش هم میفهمد :)) ولی بیشتر از عقلش میفهمد :)) نظرِ لطفته البته :-"
افراد رو هم معتاد میکنه :)) در افراد حساسیت های خاصی به وجود میاره :)) مثلن حساسیت اینکه آواتار به ستاره بیاد :)) یا اسمشونو افراد عوض کنند :)) اون تعویض ِآواتار شاید ولی تعویض ِنام نه من نمی‌دونم چی شد تو یهویی کلا از این رو به اون رو شدی :))

در راستای پست صبا :)) میدونید فاط من روهم خیلی خیلی دوست داره :)) بعله صبا خانوم بعله :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از صَواع. :
خب اول تصور مى كنم امروز تولدش ه :-" :-غيب گواز کجا فهمیدی صبا؟ :))
بعد چترى داره، يا شايدم داشت. :-?دارم گویا :-"
عينكيه. :-"بعله :-"
خيلى مى خنده. :-" يا شايدم تظاهر مى كنه خيلى مى خنده. :-?[color=purpleنه جدا در هر ساعت از شبانه روز به من نگا کنی دارم می‌خندم :))][/color]
مهربون و دست و دلبازه.نظر ِلطفته البته ;;)
خرخون ه. خودتی :))
شيمى خيلى دوست داره. :-" مگه مى تونه دوست نداشته باشه خب؟مگه می‌شه شیمی‌و دوس نداش 8->
قراره مدال شيمى بگيره. اگر خداوند بخواهد،قراره توعم مدال ِکامپ بگیری :-"
تو مسابقات گلايدر شريف قراره اول شن.بعله بعله :))
مغرور نيست. يعنى پتانسيل مغرور بودن ش نزديك به صفره.دقیقا،اصا بلد نیستم مغرور بودنو :-"
زياد عصبانى نميشه.اتفاقا من خیلی زود عصبی می‌شم :-<
من رو هم خيلى دوست داره.دقیقا :))
همين فعلا. ;;)مــرسی >:D<

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از N39!N :
فاط 8-> نِگین >:D<
فاط عبارت است از یه دختر احساساتی که به شدت تحت تاثیر محیط قرار می‌گیرهاحساساتی اووم تا حدی،بعله صحیح :-"
، اکثرا زود دوست معمولی میشه ولی برای پیدا کردن دوستای واقعیش رنج کثیری رو متحمل میشه اوهوم من روابط عمومیم خیلی خوبه بعد سریع دوست پیدا می‌کنم و اون مورد ِدومم صحیح ;;)
، گاهی یهو دپ میزنه و حس پوچی بش دس میده. دوستاشو خیلی دوس داره . خیلی علاف و موتاده :)) خوب این حس ِپوچیه کلی ه انگار من تنها نیستم :))بعله عاشق ِدوستامم و علاف و موتادم خودشه :))
با داداششم هی تو سر کله هم میزنن ، همش با مهرانه رمزی حرف میزنن منو حرص میدن :)) چند روزی ه داریم همو تحمل می‌کنیم و اینا ولی در کل زیادی تو سر و کله هم می زنیم :)) ع ِ؟کی؟ :))
بعد دیگه اینکه سبک نوشتاری خاصی داره. میشه اسمشو گذاشت سبک فاطی. ینی از 3 فرسخی میشه تشخیص داد این نوشته از بین تمام بچه های سایت مال فاطه . عادی می‌نویسم البته :-"
از ویژگی های این سبک میشه به منسجم و پیوسته بودن جملات اشاره کرد به طوری که شاید توی 23 خط هیچ نقطه ای مشاهده نکنین :-" من از همون دبستان توی ِگذاشتن ِعلامات ِنگارشی مشکل داشم :)) :))
آها جا داره به مخاطب خاصش که من هنوزم سعادت نداشتم بشناسمش اشاره کنم و از همینجا سلام برسونم بش به رسم ادب :-" :))
نمیزاره نامه بنویسم واسش :-< گویا قرار شده عکس بگیری ازش بفرستی :-"
فعلن همین :Dمرسی از تصوراتت >:D<
خیلیم دوس داره منو :-" البته چیزی که عیان است چه حاجت ب بیان است ولی خب :-" :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از مِهرانه :
خب خب خب، من بیام از دوست‌م که امروزم شد 14 ساله بگم. :د :دع به به سلام دوستم :-"
اولندش که تولدت مبارک باشه، بهت تو پ.خ هم صدبار گفتم دیگه بسّه‌ت ِ . :)) :))
نامرد می‌خواد مهر بره شریف. ما ازینجا دعا می‌کنیم که قبول شه و اینا.مهر که نه آبان :))مــرسی >:D<

×صواع؟ پس منه بیچاره که اینقد دارم لَه لَه می‌زنم واسه شیمی و دارم میمیرم براش قراره مدال نگیرم؟ دستت درد نکنه[با گریه صحنه را ترک می‌کند] :))نه خوب قراره همه با هم مدال بیاریم حسود جان :))
ما که صورت مبارکشو دیدیم، بعدم ایشون خیلی خوشگل هستننظرِ لطفته :-"
، صورتش اونقدر سفیده آدم حسودی‌ش میشه، بعد لطیف هم هست صورتش، عینکی هستن :))عینکی بودن‌ش مهم ِاصن :-"
، بعد خیلی هم خوشگل هستن، بعد هی می‌گن خوشگل نیستن ولی خود خدا می‌دونه که هزار بار ازون دختره که خودمو خودش می‌شناسیمش خوشگل تره. نظر ِلطفته :-"
اعتماد به نفس هم نداره ولی خب بهتر از منه.تو که اصلا حرف از اعتماد به نفس نزنی بهتره :)) :))
از حقّش نمی‌توانه دفاع کنه. دقیقا :-" :-<
بلد نیست مزدور بشه بره به یسریا اس ام اس بده یا پ.خ بفرسته، بعد از یکی خوشش میاد که ما نمی‌گیم کی هستن چی؟کی؟هاع؟ :))
بعد این خانم عشق‌دزد نیز هستن، یار قدیمی ما [پیکان] را دزدید و گفت که از اون بابا خوشش میاد. دلش آب دیروز یه عالمه صداش رو شنیدم :> بره بمیره از حرص.نه آقا من کاری به عشق ِتو ندارم مال ِخودت :))

نمیتونه تو مسائل اعتقادی شرکت کنه [یکبار شاهد رفتنش تو این موضوعات و بسرعت کناره گیری‌ش بودم].هوم به سرعت ضایع شدم :)) :-<
بعد خیلی صاف و ساده‌س ، اصن گُله این دختره.گلی از خودتونه >:D<
بعد خیلی هم خوب بلده به حرفای آدم گوش بده. خیلی هم خوش خنده‌س. یکبار با هم پای تلفن صحبت کردیم ، از اولش فقط داشتیم می‌خندیدیم، من سلام گفتم این فقط قاه قاه خندید.گفتم که من کلا در حال ِخندیدنم :))
بعد مامانشو اذیت می‌کنه. بعد منو خیلی دوست داره.
من؟نع بابا :)) معلومه خوب >:D<
بعد بلد نیست مغرور باشه. بعد خیلی زودباورم هست. علاقه خاصّی به "ع" هم داره.مغرور بودن اصلا بم نمیاد و اصلا هم بلد نیسم :)) زودباورم به شدت :-" "ع" که ته ِکلمات باشه قشنگ می‌شه :-"
بعد وقتی یچیزی مُد بشه حس می‌کنم اینم میره سمتش، بعد داداشاشو اذیت می‌کنه، متقابلا اذیتش هم می‌کنن.شاید خوب :-" هاع اونا بیشتر :))
بعد ما دوستان خوبی هستیم، بعد این که تو شهریور به دنیا اومده ، من رو به این باور رسوند که تو شهریور آدمای خوب هم بدنیا میان :دهمه شهریوریا خوبن البته :))

بعد خیلی پُز میده راجع به داداشاش، من هی میگم داداش نمیخوام ، این هی اذیت می‌کنه.نع،کی؟ :-"

اصن پول نیز براش مهم نیست فکر کنم. چقدر خوب میشه اگر حدسم درست باشه که مثل من اصلا اقتصادی نباشه. :د بعله مهم نیس و اقتضادی ام نیستم :))
بعد هی راجع به گلایدرش صحبت می‌کنه. حسّ رقابت تو درس درِش صددرصد وجود داره.[یکبار برنامه گذاشتیم برا درس خوندن، بعد صبحش من خواب موندم ، دو ساعت دیر شروع کردم، بعد فهمیدم خانم هی می‌خواسته بخوابه ولی میگفت مهرانه الان بسیداره داره درس می‌خونه، در حالی که منه خوش خواب داشتم دریمینگ میکردم :)) ]آه یاد باد قدیما یادته؟ :))

×مخاطبم میگه نداره ولی ما خیلی خوب میدونیم که داره و کی هست. الببه من خودم یکی رو براش پیدا کردم لعنتی قبول نمی‌کنه.خب خیلی بهم میاین دیگه :-".اوشون واسه خودتون و من آدم ِصاف و اینایی هستم می‌دونی که؟مخاطبم ندارم :> :))

بازم خواهیم آمد.بیا >:D<
انگشتام درد گرف :))

fitmal

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
farzanegan 2
شهر
کرمان (1 ر) - تهران (بقیه)
مدال المپیاد
یه سری مرحله 1 :-&quot; 1 مرحله 2 :-&quot;

سلام سلام :))
تصور ما از دخترمان است؟ به به ک چ پر بار است :)) ^ - ^
همون قضیه موروثی بودن شاعری تو خانوادمون مثن :))
تولدشه مث اینکه P:>
ام من همین حرفای بالای نگینو تایید میکنم :))
البته اخرش باس عوض شه این ک فاط عاشق باباشه ^ - ^
+فاط حالا ک جمع جمعه این مخاطب خاصتو معرفی کن :|
بعد بچه جوبی اولمونه فک کنم ( اولین بچه ای ک با ثمین از تو جوب پیداش کردیم و ب عنوان فرزند قبولش کردیم )
قرار بودوویس هارو بده من ک نداد:))
اها بعد صداش ب شدت نازک و ایناس مثن :))
ب باباش احتراام نمیذاره :-<
معاشرتی خون گرم ، ب شدت درس خون و درس دوست:))
پایه :))
ترسو کمی :-?
همین دیه:))
دوست دارم یه عالمه / اندازه یه قابلمه:))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از FITMAL :
سلام سلام :)) جان جان پدر جان :))
تصور ما از دخترمان است؟ به به ک چ پر بار است :)) ^ - ^ >:D<
همون قضیه موروثی بودن شاعری تو خانوادمون مثن :))بعله :))
تولدشه مث اینکه P:>هوم ;;)
ام من همین حرفای بالای نگینو تایید میکنم :)) پدر جان تصورات ِخودتو بگو چیکار به تصورات ِمردم داری آخه :))
البته اخرش باس عوض شه این ک فاط عاشق باباشه ^ - ^بعلـه شکی نیس که :))
+فاط حالا ک جمع جمعه این مخاطب خاصتو معرفی کن :| ها؟چی؟ :-"
بعد بچه جوبی اولمونه فک کنم ( اولین بچه ای ک با ثمین از تو جوب پیداش کردیم و ب عنوان فرزند قبولش کردیم )فرزندِ ارشد :))
قرار بودوویس هارو بده من ک نداد:))میکس نشد اصا یه وضعی X_X
اها بعد صداش ب شدت نازک و ایناس مثن :))گویا هست :-"
ب باباش احتراام نمیذاره :-<پدر من کِی به‌ت احترام نذاشتم،نشکنه این دست که نمک نداره :-< :))
معاشرتی خون گرم ، ب شدت درس خون و درس دوست:))بعلـه ;;)
پایه :))هوم :))
ترسو کمی :-?خیلی :))
همین دیه:))
دوست دارم یه عالمه / اندازه یه قابلمه:))من نیز >:D<

swz

کاربر فوق‌حرفه‌ای

مهرانه: حال بعد هم ميايم تز مدال گرفتن شما رو هم ميديم. ؛؛)
فات و نگين: تقلب نكنيد خودم اول گفتم من ُ دوست داره. :>

صاف و ساده و اينام كه گفتن.
روابط اجتماعى ت بد نيست. نمى گم خوبه ها، ولى بد نيست.
دادش دارى تو؟ واى من انقدر انقدر انقدر دوست داشتم يه برادر بزرگ تر داشتم. :-<
تاكيد مى كنم روى خرخون بودن، و اين كه از الآن نگران آينده ى تحصيلى ت هستى.
كمى جوگير. :-""""
خجالتى هم هست گويا، هى بش ميگم برو وويس ها رو بفرست، هى ميگه خودت بگو. :/

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از صَواع. :
مهرانه: حال بعد هم ميايم تز مدال گرفتن شما رو هم ميديم. ؛؛)
فات و نگين: تقلب نكنيد خودم اول گفتم من ُ دوست داره. :>
:))
صاف و ساده و اينام كه گفتن.هـوم :-"
روابط اجتماعى ت بد نيست. نمى گم خوبه ها، ولى بد نيست.یه پله از تو بالاتره ولی :))
دادش دارى تو؟ واى من انقدر انقدر انقدر دوست داشتم يه برادر بزرگ تر داشتم. :-< هاع،ببین ملت چه آرزوهایی دارن آخه البته خوبه آ ولی نه خیلی :))
تاكيد مى كنم روى خرخون بودن، و اين كه از الآن نگران آينده ى تحصيلى ت هستى.خرخون که خودتی ولی مورد ِدوم بعله :))
كمى جوگير. :-""""یه کم بیشتر :))
خجالتى هم هست گويا، هى بش ميگم برو وويس ها رو بفرست، هى ميگه خودت بگو. :/شدیدا خجالتی ولی مقدارش باز از تو کم‌تر ِ :))

l.brisc

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

آه من امروز رفتم بیرون واست کارت تبریک تولد بگیرم :-< <
منم حرفای فیتو تایید میکنم :)) و حرفای مهرانه هم چنین :د
من نیز متوجه شدم که خیلی دختر ساده ای هستی ؛ ازونا که خجالت میکشن لپ‌آشون قرمز میشه یا وقتی تعریف میکنن ازشون از شدت ذوق مرگی تو آسمونا پرواز میکنن :))
خیلی ـم شبیهه منه. هم صداش هم قیافش. عین سیبی که از وسط نصف شده باشه :-"
ازونا که کلی خر میزنن بعد میگن هیچی نخوندیم :))
صابا منم دوس داشتم داداش بزرگ تر میداشتم :-< این فاط قدر نشناسه :-"

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

صبا: منو فاط زور بزنیم مرحله یکو درآیم ؛))
نخیر تو مسنجر یادته کشتی منو بس که راجع به داداشات حرف زدی، هی می‌گفتم باشه باشه، هی پُز میداد. برید بکشیدش :))
خب تو هم خواهر نداری :ززززز [زبان درآوردن]

بعد مثل من از کلمات چندش بدش میاد. زودم :| میشه بعد دوباره :)) میشه :د
بعد یاد گرفته جدیدا 8[فارسی البته]-> میذاره که خدا می‌دونه از کجا این اسمایلیه رو آورده، بعد چادر دوست داره ولی خب نمیذاره.
بعد این اولین نفریه که من دیدم خیلی مذهبی نیستو ازین با حجابا نیستو البته ضدّ انقلابم نیست، یعنی مثل من حسّ خاصی نسبت به انقلاب نداره :د
بعد قیافه‌ش به مذهبیا نمی‌خوره اصلا ولی خب دختر با حیاییه.
از کلمه "الاق[دقیقا "غ" رو "ق" می‌نویسه] و "فولان"[بجای کلمه "فلان" ] خوشش میاد و اینا.
باز بنظرم آمد میام :-"
من کلا خیلی حرف دارم راجع به این فاط بزنم ، ولی خب دستام درد می‌گیرن.

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از N39!N :
آه من امروز رفتم بیرون واست کارت تبریک تولد بگیرم :-< <اوه نِگین چرا زحمت کشیدی بیا بقلم اصا >:D< :-"
منم حرفای فیتو تایید میکنم :)) و حرفای مهرانه هم چنین :د :))
من نیز متوجه شدم که خیلی دختر ساده ای هستی ؛ ازونا که خجالت میکشن لپ‌آشون قرمز میشه یا وقتی تعریف میکنن ازشون از شدت ذوق مرگی تو آسمونا پرواز میکنن :)) آره یه هم‌چین چیزی هستیم ولی خجالتی‌م بسیار زیادا مثلا مهمون میاد من کلا از اتاقم بیرون نمیرم همچین آدمیم :))
خیلی ـم شبیهه منه. هم صداش هم قیافش. عین سیبی که از وسط نصف شده باشه :-" قیافه؟ :))
ازونا که کلی خر میزنن بعد میگن هیچی نخوندیم :)) نه من می‌گم اگه خونده باشمم :))
صابا منم دوس داشتم داداش بزرگ تر میداشتم :-< این فاط قدر نشناسه :-"آن‌قدرام بد نیست بعضی وقتا خوبه حالا :-"

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

ببین فاط من بهت توصیه میکنم جواب این مهرانه و نگینُ ندی دیگه :)) تصور میکنم چون سابقشون خرابه الان اینجا اونقد اسپم میدن که قفلش میکنن :))

نگین و مهرانه اگه میخواین بگین من خودم یه پا اسپمرم و اینا،بگم که من عادم شدم :)) من اسپم میدم عاخه؟

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از مِهرانه :
صبا: منو فاط زور بزنیم مرحله یکو درآیم ؛))تـایید می کنم :)).
نخیر تو مسنجر یادته کشتی منو بس که راجع به داداشات حرف زدی، هی می‌گفتم باشه باشه، هی پُز میداد. برید بکشیدش :))کی؟چی؟کی؟ :))
خب تو هم خواهر نداری :ززززز [زبان درآوردن]

بعد مثل من از کلمات چندش بدش میاد. زودم :| میشه بعد دوباره :)) میشه :ددقیقا و اون پوکر فیسم خیلی مواقع لازم ِ :-"
بعد یاد گرفته جدیدا 8[فارسی البته]-> میذاره که خدا می‌دونه از کجا این اسمایلیه رو آورده، بعد چادر دوست داره ولی خب نمیذاره.:)) اینو از تو یاهو آوردم :)) چادر دوس دارم؟نع خیلی ولی خوب همین طوری چیز ِبدی نیس :-"
بعد این اولین نفریه که من دیدم خیلی مذهبی نیستو ازین با حجابا نیستو البته ضدّ انقلابم نیست، یعنی مثل من حسّ خاصی نسبت به انقلاب نداره :دخوب درسته :-"
بعد قیافه‌ش به مذهبیا نمی‌خوره اصلا ولی خب دختر با حیاییه.چادر بپوشم خیلی می‌خوره ولی :))
از کلمه "الاق[دقیقا "غ" رو "ق" می‌نویسه] و "فولان"[بجای کلمه "فلان" ] خوشش میاد و اینا.هاع من اینا رو خیلیم تکرار می‌کنم اگه دقت کرده باشی :-"
باز بنظرم آمد میام :-"بیا >:D<
من کلا خیلی حرف دارم راجع به این فاط بزنم ، ولی خب دستام درد می‌گیرن.استراحت بده بهشون بعد دوباره بگو :))

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از ـفاتــــ :
ببین فاط من بهت توصیه میکنم جواب این مهرانه و نگینُ ندی دیگه :)) تصور میکنم چون سابقشون خرابه الان اینجا اونقد اسپم میدن که قفلش میکنن :)) بچه های ِخوبی شدن دارن تصور می‌گن فقط :))

نگین و مهرانه اگه میخواین بگین من خودم یه پا اسپمرم و اینا،بگم که من عادم شدم :)) من اسپم میدم عاخه؟ایشون اسپم ِدیگه نه؟ :-" :))

tinaradvand

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 3
شهر
تهران
مدال المپیاد
نقره دوره 11 المپیاد نجوم و اخترفیزیک
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
عمران

قد 163
وزن 46
خجالتی از اینا که سریع سرخ میشن
موهات قبلا بلند بوده واسه درس رفتی کوتاه کردی
دیر به دیر حموم میری همیشه چربی ؛ از موهات روغن میچکه و بو گند میدی
با دوستای تو مدرسه ات خیلی جور نمیشی دوسشون داری ولی از یه حدی فراتر نمیری
گرمایی ای دروغم نمیگی
زود جوش میاری گریه میکنی ولی جلو کسی نه
از اسم فامیل متنفری
کتاب فلسفی دوست داری ولی عاشق ادبیات امریکای جنوبی ای
یه وقتایی هیچ درکی از دور و بریات نداری و وقتی کاراشونو میبینی دو نقطه او می مونی
احساساتی ای یه خبر خوب که میدن مهم نیست کجایی جیغ میزنی بالا پایین میپری

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

دیگ به دیگ میگه "یور فیس ایز بلَک". :د
کی بود تو تصور سوگند با رئیسی اسپم بارون کردن اینجا رو گویا و هم‌چنین صندلی محمدرضا ؟ :د

فاطمه بعد تصورم اینه که تو هرروز یه لاک میزنی به ناخنات، علاقه خاصی هم داری به اینکه ناخنات رو بلند نگه داری :د
آخه لاک چه جذابیتی داره ؟ :د
بالاییه چی میگه؟اتفاقا من فکر میکنم اردکی و وسواسی و همش تو حموم داری دوش میگیری و حمام و ازین حرف ها :د

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از Tina Radvand :
قد 163164 حالا فرق ِزیادی نداره :))
وزن 46قبلا 40 بودم الان ممکنه مثلا 44 باشم :-"
خجالتی از اینا که سریع سرخ میشننمی‌دونم والا مث ِاینکه :))
موهات قبلا بلند بوده واسه درس رفتی کوتاه کردی بعله :-"
دیر به دیر حموم میری همیشه چربی ؛ از موهات روغن میچکه و بو گند میدی من هر روز می‌رم حموم خیلی دیگه طول بکشه یه روز در میون :|
با دوستای تو مدرسه ات خیلی جور نمیشی دوسشون داری ولی از یه حدی فراتر نمیریاتفاقا خیلی باشون دوس‌م و خیلیم دوسشون دارم :-"
گرمایی ای دروغم نمیگیاوهوم :-"،دروغم بعضی وقتا لازم ِبه هر حال :))
زود جوش میاری گریه میکنی ولی جلو کسی نهاوهوم :-"
از اسم فامیل متنفرینه خیلی دوسش دارم :-"
کتاب فلسفی دوست داری ولی عاشق ادبیات امریکای جنوبی ایهوم؟شاید :-"
یه وقتایی هیچ درکی از دور و بریات نداری و وقتی کاراشونو میبینی دو نقطه او می مونیآره واقعا بعضی وقتا از بعضی کسا چیزایی که توقع ندارم می بینم
احساساتی ای یه خبر خوب که میدن مهم نیست کجایی جیغ میزنی بالا پایین میپریآره :))البته بستگی داره کجا باشم هر مکانی یه واکنش ِمخصوص ِخودشو داره :-"

Liese

کاربر.
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۲
شهر
بندرعباس
سال فارغ التحصیلی
97

به نقل از مِهرانه :
دیگ به دیگ میگه "یور فیس ایز بلَک". :د :))
کی بود تو تصور سوگند با رئیسی اسپم بارون کردن اینجا رو گویا و هم‌چنین صندلی محمدرضا ؟ :د بذار خودش بیاد پاسخگو باشه :))

فاطمه بعد تصورم اینه که تو هرروز یه لاک میزنی به ناخنات، علاقه خاصی هم داری به اینکه ناخنات رو بلند نگه داری :د
آخه لاک چه جذابیتی داره ؟ :دتو مدرسه ها نمیشه خوب بعد لاکامم که گفتم نابود شدن و فعلا کمبود ِلاک دارم و دوست دارم بلند نگه دارم ولی نمی تونم و اصولا می‌شکنه و داغون میشه :-"
بالاییه چی میگه؟اتفاقا من فکر میکنم اردکی و وسواسی و همش تو حموم داری دوش میگیری و حمام و ازین حرف ها :دمنم نمی دونم چی میگه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا