• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خاطرات سوتی‌ها

Anita H

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
حلّی ۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396
مدال المپیاد
کامپیوتری بودم
دانشگاه
شریف
رشته دانشگاه
کامپیوتر
پاسخ : سوتی‌ها

این سوتی رو از طرف دوستم مینویسم:
«چند سال پیش، مامانم به PES بازی کردن من حساس بود، بعد وقتی از اتاقم بیرون میرفت، در رو میبستم و PES بازی میکردم
یه روز لباسام نامرتب بود(اصطلاحا میگن لباسام شنبه یکشنبه بود) و داشتم PES بازی میکردم و در رو هم قفل کرده بودم، مامانم دستگیره ی در رو فشار داد که بیاد تو، دید قفله، من پریدم کامپیوتر و خاموش کردم و رفتم در رو باز کردم.
مامانم که اومد تو اتاق، گفت فکر کردی نمیدونم داشتی چه غلطی میکردی بیشعور؟؟؟ L-: :-"»
:))
البته مادر دوستم فکر نکرده که دوستم داره PES بازی میکنه؛ درک این که کجاش سوتی بوده خیلی سخته و شاید شما تا وقتی هنوز پدر/مادر نشدید یا وارد مسائل دینی و... نشدید، هیچ وقت نفهمید...

notebook

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

مهمون اومده بود خونمون بعد داشتم تعارف میکردم میوه تونو میل کنین تو این حین حواسم نبود گفتم انگور براتون پوست بگیرم :D
یعنی پاک آبروم رفت
یه بنده خدایی هم بود دیگه بدتر شد حسابی

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

.× یادتونه یه سال عید و ماه محرم یکی شده بود...؟؟!!
خلاصه رفتیم خونه اقوام....اقوام دور....من گفتم سال نوتون مبارک.....اون بنده خدا گفت " لعنت بر یزید " منم برگشتم گفتم

" برشما هم همین طور " :)) =)) =))

× دیروز مامانم داشت با تلفن صحبت میکرد هی به یارو میگفت اره خاکش سقفیده ب چسب... بعد تازه عصبی هم میشد از اینکه یارو چرا نمیفهمه؟؟؟ =))

× یه روز دختر عمه ام نشسته بود داشت نطق میکرد بعد یهو وسطش برگشت ب من گفت توام ک خودتو کشتی با این تیش هوزان :)) بنده خدا منظورش تیزهوشان بوده :))

ShiNinG

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبیرستان فرزانگان 1
شهر
مشهد

مامانم به برادرم: بچه که بودی ما نمیتونستیم بفهمیم که تو چپ راستی ، یا راست چپ! :-?
منظور همون راست دست یا چپ دست بوده گویا :))

angry girl

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
کرمان

دیدین تو آزمونای قلم چی یه سری سوال نظرسنجی میدن بعدمجبورت میکنن حتما جواب بدی!؟ بعدخواین سوالا شماره دارن که میشن سوالای اخر پاسخنامه؛ امروز من با اعتمادبه نفس کامل شرو کردم اونارو ازاول پاسخنامه جواب دادن بعدهی باخودمم میگفتم خو چرا اینا شماره هاشون اینجوریه :| همچین بشری هستم بنده :-"

آیدا :)

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امام رضا(ع)
شهر
لاهیجان

همین الان یه مورچه داشت رو نمایشگر ( :-" ) لپ تاپم راه می رفت :-" بعد موس رو کشیدم روش به جای این که با دست پرتش کنم :-" :)) انتظار هم داشتم مورچه بره کنار :-" :)) :D

MehrnaZz

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1
شهر
زاهدان
سال فارغ التحصیلی
95
مدال المپیاد
مرحله 1 ریاضی
دانشگاه
فردوسی
رشته دانشگاه
برق

داشتیم با یه عده از دوستان بازی میکردیم یکی از اون دانشمندای عزیز اسم از ن برگشت گفت نهنگ!! :|

+روز عید فطر رفته بودیم خونه ی عمه ی گرام. بعد خاله ی شوهر عمه هم حضور داشتن. ایشون یهو اومد جلو باهام روبوسی کنه منم هول شدم گفتم سال نو تون مبارک! :|
:)) :D

nasim-tofan

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
N.A میگن گویا

پشتیبانم زنگ زده من از خواب پریدم ج دادم
کلا نمیفهمیم چی میگه فقط هی میگفدم اوهوم
فقط ی جاش و فهمیدم که گفت از درس های نگاه به آینده چی و انتخاب میکنی
من تو فاز خواب :منطقه و فلسفه که اصلا
اون:ها؟
من :منطقه و فلسفه!(منطق و فلسفه)
یک ثانیه سکوت
پشتیبانم: =)) =)) =)) =))
من: :)) :)) :))
کلن تا آخر بار هی این و میگفت میخندیدیم :D

Roy@ 188

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
بابل
سال فارغ التحصیلی
1395

عاغا من یه دختر عمو دارم خیلی شوته.سرش کلا تو کتابه.تو همین تیزهوشانم بوده.الآن سال دوم دانشگاهه.دخترعمم هم میره دانشگاه.منم میرم سوم و با اجازتون 2سال دیگه میرم دانشگاه.حالا اصل ماجرا............................
این دختر عموی من ماشالله هیچی حالیش نیس.عاغا من راحت بگم. :-[ مسایل چیزی و نقطه چینی و بی حیایی.(دیگه حد رو رعایت کردم.خودتون بفهمین.)کلا ما 3تا تو یه رده سنی هستیم.وقتی فامیل دور همیم یا با پسرا بازی میکنیم یا با هم میحرفیم.حالا ما میخواستیم بحرفیم،یه ذره دخترعموم تقویت بشه.تو هر اتاقی میرفتیم یکی بود.یه اتاق پیدا کردیم کسی نبود.دخترعموم کلا پسر میبینه سگ میشه.حالا عشوه به کنار.داشت میگفت اگه من ل*ت هم تو خیابون راه برم هیچ پسری نگام نمیکنه......در همین لحظه پسرعموم که 30سالشه اومد تو اتاق. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :Dمنو دخترعمم داشتیم میخندیدیم ولی دختر عموی بیچارم داشت از خجالت میمرد.خیلی حال کردیم.ولی حقشه چون خنگه دیگه.به ما چه. :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

miniiii

کاربر نیمه‌فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سیرجان

صبی مامانم گیییییر داده بود که برو اون تی شرت زرده داداشتو بیار،مام هی قسم و آیه می خوردیم که مااادر من اون تیشرت زرد نداره اصلن،ولی گوشش که بدهکار ما نبود که...بعد چن دقیقه خودش رفته،با یه تی شرت آبی کاربنی برگشته
بش میگم آخه مادر من این کجاش زرده؟؟؟ :-/ :-/
میگه من میگم زرد تو بااااید بفهمی منظورم آبیه :-w ~X(

علیمپو

بچّه سنّی
نام مرکز سمپاد
حلی۲
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
1396

امروز ، بعد از کلی جنگولک بازی و مسخره بازی و شوخی دستی تو مترو ( :D ) چشم تو چشم شدم با یکی از فامیلای نزدیکمون :))
آبرومون رفت دیگه خلاصه :D

ارنواز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2 / فرهنگ
شهر
مشهد
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
باستان شناسی

صبح داشتم میرفتم کلاس، مامانم گفتن: چرا مانتو قهوه ایه ت رو نپوشیدی؟!
من: آخه شارژ نداره! ;;) [میخواستم بگم اتو نداره گفتم شارژ نداره :)) ] :D

yesampadi

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1
شهر
مشهد
دانشگاه
سراسری یزد
رشته دانشگاه
برق..

یه روز مامانم گفت به بابام بگم بره نون بخره
نمیدونم چی شد ک تحت تاثیر ویلای من به بابام گفتم بابا برو دوتانان آور بیار!
یهو دیدم خواهرم یواشکی داره میخنده بابامم ی پوزخند زدو رفت.رفتم پیشش دیدم داره با خنده به مامانم میگه دخترات نان آور میخوان براشون بیارم! تااازه فهمیدم چی گفتم... اون لحظه من: :-[ ^#^ افراد خانواده: :))

ی روز شوهر عمم میخواسته صب بره ماشینشو بنزین بزنه از خواب پا میشه تو عالم خوابو بیداری گوشیشو نگا میکنه میبینه شارژش پره با خودش میگه باک که پره...بعد میگیره میخوابه :D

ی روز تو همایش فیزیک یه عده از دوستای خیلی صمیمی راهنماییمو دیدم کلی از دیدن هم ذوق کرده بودیمو اینا...بعد یکی از بچه ها رو ک دیدم(ک خیییلی باش صمیمی نبودم ) پریدم تو بغلشو گفتم فاطمه جووووون... اونم با خنده گفت حانیه هستم :D
من: :-" :-??
اون B-)
بقیه دوستان X_X :-? :))

آرامش : ترکیب شد

ml1379

کاربر جدید
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 2
شهر
تهران

من که سوتی زیاد دادم کلا
یه دفه معلم ریاضی کلاس بغلیمون یکی از بچه هایی که من ازش بدم میومدو ضایع کرد بعد دوستم اینو واسمون تعریف کرد :D
بعد منم خواستم بگم خیلی از حرف معلم ریاضیه ( اسمش خانوم جعفری بود) حال کردم گفتم یادم باشه یه دفه با جعفری بزنم لایکو !!
بعد که برگشتم دیدم معلم ریاضی کلاس خودمون پشتم وایساده !! :)) :-[
هیچی دیگه درجا فرار کردم !

nazanin.f

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
اردبیل
سال فارغ التحصیلی
92
دانشگاه
تبریز
رشته دانشگاه
پزشکی

این سوتی یکی از دوستامه : ;;)

شب با دوستم حسابی دعوامون شده بود دیگه وسطاش خابم برد و نتونستم جواب اس شو بدم
ساعتای 3 اینا بود ک دوستم اس داد چرا جواب نمیدی؟ ^-^
منم نوشتم الان دارم ب جورابام نگاه میکنم ;;) :)) :))

کلا این دوستم اینجوری اگه بخابه بش زنگ بزنی کلی چرت و پرت میگه :)) :))

N.KH

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
دانشگاه
دانشگاه کردستان
رشته دانشگاه
مهندسی برق - الکترونیک

مگه پول بابات علس خرفه؟! :-w :-[
(خیلی بلند،خیلی با اعتماد به نفس و خیلی جدی :-[ :-[ )

kimia moghadam

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان١
شهر
مشهد
رشته دانشگاه
داروسازی

من رو تخت بودم لپ‌تاپ هم رو پام. مامان هم جلو در وایستاده بود و طبق معمول می‌گف تو خسته نمی‌شی اینقد آهنگ گوش می‌دی؟ چرا نمی‌شینی درس بخونی؟ بعد همین‌طور که داشتیم بحث می‌کردیم با عصبانیت گف: برو تو اتاقت درَم ببند.
-تو اتاقم که هستم؛ فقط اگه شما خودت زحمت درَم بکشی حلّه :))

dissib

کاربر نیمه‌حرفه‌ای

عمم در حالیکه بچه 7 ماهش بغلش بود و بش میگفت بریم د د!!!! زنگ زد آژانس:
+سلام خسته نباشید آقا یه ماشین میخواستم
_سلام ممنون کجا میرین؟
+میریم د د (da da) :-" :)) :))

رفتم سمت ماشینمون پلاکو دقت نکردم و دو سه بار سعی کردم درو باز کنم و گفتم اه مگه درو نزد بابام و برگشتم پیش بابام و دوباره بش گفتم و دوباره برگشتم پیش ماشین هی تلاش کردم یهو شیشه هاش نه که دودی بود دفعه اول دقت نکردم، این دفعه تو ماشینو دیدم،دیدم دو تاپسر دارن غش میکنن از خنده :| نامردا :| خب آخه انقد دو تا ماشین شبیه :-" هیچی دیگه پیاده شدن و برگشتن بم گفتن ببخشید ما انقد داشتیم میخندیدیم وقت نشد بتون بگیم :-" :)) :))

Suspected Girl

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان2
شهر
قم
سال فارغ التحصیلی
1397
دانشگاه
تهران
رشته دانشگاه
علوم‌تربیتی
تلگرام

ترم قبل بچه ها سر کلاس بودن داشتم ادای استادمون و در میاوردم....نگو استاده اومده رفته جای من نشسته....یه جا صدامو کلفت کردم....خود استاده گفت ولی صدام اینطوری نیسا....منم گفتم تو حرف نزن....وای یهو برگشتم....دیدم برام دس تکون داد!!!

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری

اونشب تو سایت پوریا یه جک گفت این بود جکش:
لقمان را گفتند ادب از که آموختی؟گفت مدرسان شریف.گفتند چی؟ مدرسان شریف. کجا؟ مدرسان شریف :))
بعد رفتم اینو به بابام بگم.
- بابا بیا یه جک باحال.
- بگو دخترم ;;)
- لقمان را گفتند ادب از که آموختی؟ گفت بی شرفان چی؟بی شرفان کجا؟ بی شرفان :))
یه ساعت وایسادم میبینم نع بابام نمیخنده. اه بابا مگه شما تبلیغات نگاه نمیکنین؟ :))

بالا