• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

تصور ما از کاربران - سري جديد٣

وضعیت
موضوع بسته شده است.
  • شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی
خو كساني ميخوام پ،خ بدن

كسايي ميتونن شركت كنن بالآي ٢٠روز فعاليت داشته باشن

با تشكر

أينجا در خواست ندين :)

ناهيد
ايليا
F.t.m
Sadlove
صواع
باریم
میترا
Gcd
Sara.n
Sogand
فندق
فاط
Fatem rahmati
Lily delicated
Radikal
اميرضا
لیست پر شد

• شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی
پاسخ : تصور ما از کاربران، سري جديدツ

خو اولین نفر http://www.sampadia.com/forum/index.php?action=profile;u=7959
تاهید

سه روز وقت هستش باتشکر

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری
پاسخ : پاسخ : تصور ما از کاربران، سري جديدツ

خب :D
ناهید که از بچه های خودمونه.نمتونم درباره قیافش و اینا تصوری داشته باشم :)) تو سایت کم میبینمش :)) کلن از نیشابوریا چند نفر بیشتر فعالیت ندارن :)) نسل نیشابوریا در سمپادیا رو به انقراض عست :))
درس خونه ولی رو نمیکنه :))بعد الان که دقت کردم میبینم دلیل اینکه تو سایت زیاد نمیبینمش اینه که تاپیکایی که میره با تاپیکایی که من میرم متفاوته ;)) شخصیتش تو مدرسه با شخصیت مجازیش خیلی فرق داره ;))

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

فاطمه (F.T.M)

خب :D
ناهید که از بچه های خودمونه.نمتونم درباره قیافش و اینا تصوری داشته باشم :)) تو سایت کم میبینمش :)) کلن از نیشابوریا چند نفر بیشتر فعالیت ندارن :)) نسل نیشابوریا در سمپادیا رو به انقراض عست :))
درس خونه ولی رو نمیکنه :))بعد الان که دقت کردم میبینم دلیل اینکه تو سایت زیاد نمیبینمش اینه که تاپیکایی که میره با تاپیکایی که من میرم متفاوته ;)) شخصیتش تو مدرسه با شخصیت مجازیش خیلی فرق داره ;))

اینم که فاط خودمونه :D کلا دو-سه سال پیش؛نیشابوریا تو اوج خودشون بودن؛بعد یه سیل اومد نابود کرد همرو؛من و تو هم از بازمانده هاییم؛قاچاقی موندیم :))
درس خون به اون صورت که نیستم ولی خب میخونم مثه همه.مگه باید رو کرد؟ :-" آره شما فعالیت مفید دارین :-"
همیشه سعی کردم فرق نداشته باشه مجازیم و حقیقیم؛ولی فک کنم شخصیت مجازی و حقیقی همه تا یه حدی فرق میکنه چون دنیاها فرق میکنه.ولی آره یکم فرق میکنه شخصیتام :D

خوشال شدم فاط ;;)

-arash-

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
Shahid Beheshti
شهر
Neishenburg City
رشته دانشگاه
Civil_Eng

تصویر از چی خب؟:-" قیافه ک نظری ندارم!:)) اصن خودت بوگو قیافت چطوره؟؟:)) ولی خب اینطوری ک پیداست میگه همیشه دوس داشته خرخون باشه!:-" البته من فک میکنم خرخونه و اینو برای منحرف کردنه اذهان عمومی میگه!:)) ب فلسفه و منطق هم مثه اینکه علاقه داره ولی تاکید کنم علاقه داره وگرنه اصن آدم منطقی ای نیست!:)) زیاد فک میکنم اهل فکر کردنه!:-" اهل شعر هم هست!:-" بعد اینکه حوصلش هم جدیدا زود سر میره و ب بچه ها درخواست برای حرکت جدید میده!:)) فک میکنم از سوت زدن خاطره ی خیلی خوبی داره و جدیدا ب جز خندیدن ب سوت زدن هم روی آورده!:)) بعد در آخر اینکه نداشتن برادر براش عقده شده و در علایقش نوشته خواهر و برادر عزیزم در صورتی ک اصن برادر نداره!:)) طبق گفته ی خودش البته!:-" الان هم ک با دکتر بانگ منو صاحب شدن!:)) ازین میشه فهمید مثه اینکه زورش هم زیاده!:-" ضمنا اینکه اسمش رو هم از روی اسم من اینطوری کشیده کرده!متقلب! :پی

• شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

خو من بگم ناهيد فكركنم عينكي باشه قد بلند ،بعدش درس خون ،نت زياد مياي

همينا ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه >:D<

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

آرش

تصویر از چی خب؟:-" قیافه ک نظری ندارم!:)) اصن خودت بوگو قیافت چطوره؟؟:)) ولی خب اینطوری ک پیداست میگه همیشه دوس داشته خرخون باشه!:-" البته من فک میکنم خرخونه و اینو برای منحرف کردنه اذهان عمومی میگه!:)) ب فلسفه و منطق هم مثه اینکه علاقه داره ولی تاکید کنم علاقه داره وگرنه اصن آدم منطقی ای نیست!:)) زیاد فک میکنم اهل فکر کردنه!:-" اهل شعر هم هست!:-" بعد اینکه حوصلش هم جدیدا زود سر میره و ب بچه ها درخواست برای حرکت جدید میده!:)) فک میکنم از سوت زدن خاطره ی خیلی خوبی داره و جدیدا ب جز خندیدن ب سوت زدن هم روی آورده!:)) بعد در آخر اینکه نداشتن برادر براش عقده شده و در علایقش نوشته خواهر و برادر عزیزم در صورتی ک اصن برادر نداره!:)) طبق گفته ی خودش البته!:-" الان هم ک با دکتر بانگ منو صاحب شدن!:)) ازین میشه فهمید مثه اینکه زورش هم زیاده!:-" ضمنا اینکه اسمش رو هم از روی اسم من اینطوری کشیده کرده!متقلب! :پی

نبایدم داشته باشی :-" آره همیشه دوس داشتنم و دارم؛معتقدم آدم فقط با درس به جایی میرسه ;;) مریضم مگه :-" آره علاقه دارم؛در کل به علوم انسانی خیلی علاقه دارم؛در آینده هم یه کاری در راستای علاقه آم میکنم حتما :-"درجریان هستی خودت دیگه :-"منطق آدما فرق میکنه با هم :-"آره خیلی فک میکنم به همه چیز بعضی وقتا اعصابم خورد میشه انقد که به یه چیز ک میکنم ;;) از اطلاعاتت سوءاستفاده نکن دیگه :-" :)) آره یکی از آرزو های محالم حساب میشه :-< البته ممکنه دادشمو گذاشته باشن سرراه یا گمشده باشه یا دزدیده شده باشه و بعدا پیدا شه 8-> دکتر سهمشو بهم بخشید :-" با مدرک بهت ثابت کردم اول اسم من اینطوری بود؛بعد تو؛هنوزم ادعایی داری؟ :| :-"

مرسی آرش ;;)

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور

نیلوفر

خو من بگم ناهيد فكركنم عينكي باشه قد بلند ،بعدش درس خون ،نت زياد مياي
همينا ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه >:D<

بوگو ;;) نه عینکی نیستم همیشه دوس داشتم یه عینک داشته باشم؛بعد ابتدایی که بودم به مامانم گفتم چشام ضعیف شده نمیتونم تخته رو ببینم :-" بعد برد دکتر منو؛دکتره گفت سالمه سالمه چشماش :-" بعد کلیم خواهش التماس کردم برام عینک بخره؛از آخرم نخرید :| :-"
آره بلنده قدم ;;)
حرفه ایی درس خوندنو از 10 روز پیش شروع کردم؛قبلش به طور متوسط میخوندم ;;) :-"
نه زیاد نمیام؛روزی 2-3 ساعت :>

کلی لطف کردی نیلوفر >:D<

فات

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
نیشابور
سال فارغ التحصیلی
1395
دانشگاه
علامه طباطبایی
رشته دانشگاه
اقتصاد نظری
پاسخ : پاسخ : تصور ما از کاربران، سري جديدツ

نوبت ایلیا نشده هنوز؟ :-"

#حمایت از حقوق کودکان :))

كياناز

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگـان ۱
شهر
اصفهـان
سال فارغ التحصیلی
96

ناهید: قد 165. نیمه توپولی. سفید. همیشه لب‌خند به لب. فَهیم. مؤدب.

ناهید

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان 1 نیشابور
شهر
نیشابور
پاسخ : تصور ما از کاربران - سري جديدツ

κ i α и α z(کیا)

ناهید: قد 165. نیمه توپولی. سفید. همیشه لب‌خند به لب. فَهیم. مؤدب.

نه 171 :D
نه توپول نیستم اصن :-" کسایی که منو میشناسن موافقن با تو ولی بقیه تهمت غد بودن رو میزنن بهم :-" اره بیشتر از سنم حالیمه :-" نه زیاد :-"

کیا >:D<

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
تلاشی بیهوده در المپیاد زیست شناسی!
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

آقا نوبت منه دیگه :-" #شوخی

• شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

نوبت ایلیا س

• شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

خو ايليا يكم ترسناك ،جدي، دقيق توكأ رشو،مؤدب ، درس خون

Miraneh

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان ۱
شهر
اهواز
سال فارغ التحصیلی
97

اولا فکر کردم دختر هستن، بعد از یکی پرسیدم ایلیا اسم دختره یا پسر، اونم گفت پسر،[خب چیکار کنم تا حالا یبارم به خودم زحمت نداده بودم برم پروفایلشو ببینم] بعد فکر میکردم موهاش بورن :> خیلی فسقله،بعد صداشم نازکه عین نی نی دوساله آ.ولی همانا ما چهره واقعی ایلیا را دیدیم. یکهو تمام قلعه تصورات قیافه ای «ایلیا» فروپاشید :د خلاصه اصلا جور در نیومد،ما هم در روز تو شوک بودیم،
اصلا درس خون نیست،بنظرم کلا پلاسه وسط خیابون یکی باید جمش کنه ببرتش خونه،خواهر داره دیگه؟ :-"خب «خواهردوست» [Loving Sister] هم هست. جدی هم نیست نه چندان ،بنظرم زود ناراحت میشه یکم.
بعد فکرم میکنم وقتی میخواد پلاس باشه تو خیابون هی بچرخه اینور اونور ،دست «عِرفان» رو هم میگیره میکشه میبره باخودش،نمیدونم چرا نمیتونم این دوتا رو دور از هم تصور کنم :-"
خرخون میتونه باشه ولی،آینده روشن و ازین حرفا مثلا :د

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

آقا قبول نیستا دیروز سایت تریده بود :-" به من یه روز بیشتر باس وخ بدین :-"

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

مهری :D

اولا فکر کردم دختر هستن، بعد از یکی پرسیدم ایلیا اسم دختره یا پسر، اونم گفت پسر،[خب چیکار کنم تا حالا یبارم به خودم زحمت نداده بودم برم پروفایلشو ببینم] بعد فکر میکردم موهاش بورن :> خیلی فسقله،بعد صداشم نازکه عین نی نی دوساله آ.ولی همانا ما چهره واقعی ایلیا را دیدیم. یکهو تمام قلعه تصورات قیافه ای «ایلیا» فروپاشید :د خلاصه اصلا جور در نیومد،ما هم در روز تو شوک بودیم،
اصلا درس خون نیست،بنظرم کلا پلاسه وسط خیابون یکی باید جمش کنه ببرتش خونه،خواهر داره دیگه؟ :-"خب «خواهردوست» [Loving Sister] هم هست. جدی هم نیست نه چندان ،بنظرم زود ناراحت میشه یکم.
بعد فکرم میکنم وقتی میخواد پلاس باشه تو خیابون هی بچرخه اینور اونور ،دست «عِرفان» رو هم میگیره میکشه میبره باخودش،نمیدونم چرا نمیتونم این دوتا رو دور از هم تصور کنم :-"
خرخون میتونه باشه ولی،آینده روشن و ازین حرفا مثلا :د

این مشکلو با خیلیا دارم من :)) همه فک میکنن دخترم :-" اصن موهام بور نیس نه :-< صدامم حالا جدا از نازکی کلفتی خیلی بدردنخوره :D
اره درست میگی اصن درسخون نیسم :-" نه اتفاقا برعکس :)) جز برای مدرسه خیلی خیلی کم میرم بیرون!خواهر دارم اره :-" خیلیم دسوش دارم :D هی میخام جدی باشم ولی نمیشه :)) خصوصا تو دنیای مجازی!نه اتفاقا زود ناراحت نمیشم،البته برای چیزای الکی منظورمه!وگرنه بعضی چیزا واقعا ناراحت شدن داره!
اصلا من تاحالا با عرفان چت هم نکردم :)) چبرسه به بیرون رفتن :-" بعد من از بچه های سمپادیا فقط با جواد رفتم بیرونو اینا :-"
خرخون که نیمتونم باشم من،اصن به استایلم نمیخوره :)) آینده هم که روشنه ایشالاو :-"

• شروع کننده موضوع

nilofar banihashem

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
دبيرستان فرزانگان/فرهنگ
شهر
بجنورد
رشته دانشگاه
روان شناسی

به نقل از ایلیا :
آقا قبول نیستا دیروز سایت تریده بود :-" به من یه روز بیشتر باس وخ بدین :-"

بله .یه روز بیشتر وقت میدم

shaylin

کاربر فوق‌فعال
نام مرکز سمپاد
farzanegan
شهر
khorasan

من عکس ایلیا رو ندیدم
میخوام ببینم
من فک میکنم بزرگ تر از سنش رفتار میکنه
با بزرگتر از سنش میگرده
کلنشاده
غم توکارش نیس :D

ایلیا

لنگر انداخته
نام مرکز سمپاد
حلی
شهر
تهران
سال فارغ التحصیلی
97
مدال المپیاد
دانشگاه
هنر تهران
رشته دانشگاه
عکاسی

شایلین :D

من عکس ایلیا رو ندیدم
میخوام ببینم
من فک میکنم بزرگ تر از سنش رفتار میکنه
با بزرگتر از سنش میگرده
کلنشاده
غم توکارش نیس :D

بزا تصو تموم شد میزارم آواتار ببین :-"
اره کاملا درست فک میکنی :D
خب تو دنیای مجازیث اره با بزرگتر از خودم بیشتر!ولی تیو دنیای واقعی هم با بزرگتر از خودم دوستم هم همسن!
به نظر شاد میام فقد :-<
هس هس :-<

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا