• اگر سمپادی هستی همین الان عضو شو :
    ثبت نام عضویت

خوابگاه و مشکلاتش

**NAVID**

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید قدوسی(Qom Nodet)
شهر
قم
مدال المپیاد
یه سال شیمی خوندم!
دانشگاه
Tehran PolyTechnic
رشته دانشگاه
هوافضا - کامپیوتر
پاسخ : مشکلات خوابگاه

به نقل از nimafo :
خوابمونم نميبره شبا اينجوري!

آخ گفتی ! شبای امتحان ترم نمازخونه خوابگاه خیلی جای جالبیه ! اتفاقا یه عکس خشکل دارم از یونولیت ! گذاشتم واسه روز مبادا =))

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از مهســـــــــــــا :
از نظر لو رفتن ایده‌های پروژه‌ها و اینا، واسه ما هم بود ترم دوم به خصوص. بعد یه وقت ناخواسته با هم حرف می‌زدیم راجع به ایده‌ی کد و ازمون کپ می‌گرفتن بعد فکرش استرس‌زا بود! ما۴تا کامپیوتری بودیم تو اتاق با یه فیزیکی. ولی خب کم‌کم یاد گرفتیم چه جوری به هم کمک کنیم و یاد بدیم. بعد ما خیلی شبها باید تا صبح بیدار می‌موندیم واسه پروژه‌هامون و اگر تنها بودیم محال بود بتونیم از پسش بربیایم.

چرا تو اتاق موندین خب! ما هر وخت نمازخونه پر میشه از آدم و پر از صدا میفهمیم فردا ددلاین ـه تمرین‌های کامپیوتری هاس :))

nimafo

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
888
شهر
888
سال فارغ التحصیلی
888
مدال المپیاد
888
دانشگاه
888
رشته دانشگاه
888

از نظر لو رفتن ایده‌های پروژه‌ها و اینا، واسه ما هم بود ترم دوم به خصوص. بعد یه وقت ناخواسته با هم حرف می‌زدیم راجع به ایده‌ی کد و ازمون کپ می‌گرفتن بعد فکرش استرس‌زا بود! ما۴تا کامپیوتری بودیم تو اتاق با یه فیزیکی. ولی خب کم‌کم یاد گرفتیم چه جوری به هم کمک کنیم و یاد بدیم. بعد ما خیلی شبها باید تا صبح بیدار می‌موندیم واسه پروژه‌هامون و اگر تنها بودیم محال بود بتونیم از پسش بربیایم.
ولی خب بیچاره اون فیزیکیمون خیلییییی اذیت شد از دست ما ۴تا کامپیوتری...یه شب سرمون داد زد از بس سروصدا می‌کردیم :-" شب امتحان گسسته بود و ما رفته بودیم۴تایی نشسته بودیم روی تخت یکیمون و با هم می‌خوندیم! اینقدر سر و صدا کردیم که اون سرمون داد زد و ازدستمون عصبانی شد!
به نظرم خیلی سخته آدم با چند نفر که رشته شون یکیه و همکلاسن هم‌اتاق بشه. اونا هی حرفهای مشترک دارن باهم! شب امتحاناشونم یه شرایط خاصی می‌شه اتاق. سخته کلا. من ترم دیگه احتمالا با ۳عدد زیستی هم‌اتاقیم :|
بازم كامپيوتر ميشه حرف نزد و ايده رو بر ملا نكرد . معماري كه خب اكثرا يا داري ميكشي و يا ميسازي. ديگه ايدت معلومه

ولي بازم تو اتاق ما كپي رايت خيلي خوب رعايت ميشه. هر كي ام ميخاد كپ بزنه قبلش اجازه ميگيره. كه عموما هم ايده ها يكي نيست.

حتي شده من ايده اي داشتم و هم اتاقيمم همون ايده رو. و اون اول ساخته ولي چون مث هم بود فك كردم و يه ايده ي ديگه زدم.
اره. من همچين ادمي ام :-" البته عكسشم شده احتمال زياد . يني كلا خيلي مهمه كه هم اتاقي ادم با اخلاق باشه

و اينكه واقعا خيلي وقتا ازار دهندس كه ادم با هم رشته اياش هم اتاق باشه

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Farz :
چرا تو اتاق موندین خب! ما هر وخت نمازخونه پر میشه از آدم و پر از صدا میفهمیم فردا ددلاین ـه تمرین‌های کامپیوتری هاس :))
ما نمازخونه نداریم. مهدیه هست یعنی ها. ولی بعد از نماز درشو می بندن.
به نقل از nimafo :
و اينكه واقعا خيلي وقتا ازار دهندس كه ادم با هم رشته اياش هم اتاق باشه
تایید می‌کنم. خیلی بده. واسه همین من دیگه از سال دوم با هم‌رشته‌ایام حاضر نشدم هم‌اتاق بشم.

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

سلام یه همه شب زنده دارا
من که تازه از خواب بیدار شدم اونم دادشم بیدار کرد
بگذریم
آغاااااا
من همین جا به عنوان یه زخم خورده از بیدار موندنای هم اتاقیا بگم
هر چیزی یه زمانی داره زمان خواب هم مشخصه وقتی زمان خواب شد نباید حق دیگران ضایع کنی
اگه شم تمرین دارین خب هم اتاقیتونم درس داره شما می زنید نمره اون خراب می کنید واسه نمره خودتون خود خواهی هست
همیشه یه جا واسه خوندن هست اما همیشه یه جا واسه خوابیدن نیست
چطور من می تونم شب امتحان برم روی به میز بدون صندلی بشینم درس بخونم هم اتاقیم نمی تونه؟
من خودم چند نمره به خاطر همین مورد از دست دادم و البته هم اتاقیمم دوستیمون رو

samira16

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
گنبد کاووس
مدال المپیاد
ندارم :-"
دانشگاه
دانشگاه گلستان-گرگان
رشته دانشگاه
مهندسی عمران

به نقل از Farz :
ما ی هم‌اتاقی داشتیم نمیزاشت ورق بازی کنیم، برین از خدا بترسین. :))

شما یکی؟ :| من جرئت مطرح کردنشم نداشتم :-" کافی میبود تا منو یه بی دین و ملحد خدا نشناس بدونن :| همشون!
کلا به اون جذابی که باید میبود نبود :/

تو خوابگاه باید کلا نباشی!! حتی اگه هیشکار نداری باید تا جایی که میشه دیر بیای! کتابخونه،نمازخونه دانشگاه درس بخونی یا گردش! خوابگاه واقعا جای زندگی نیس :-< جای خوابه فقط! :-"

asemaneh76

کاربر فعال
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
bor

اگه یک نفر توی خوابگاه مواد غذایی،میوه و ...بگیره بعد بزاره یخچال بعد اینا رو کسی برنمیداره؟؟ :rolleyes:

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از nimafo :
خيلي اين قضيه ي سيگارودارين بزرگش ميكنين.
والا ما كه هم اتاقيامون سيگارين يكي دوتاشون. تو اتاق نميكشن. بيرون ميكشن كه كاري با من نداره. تو راهرو ام با مشكل مواجه نشدم. بحث لو دادن و اينا ام ديگه واقعا خيلي ضايه س. وقتي چنتا دانشجوي مملكت نتونن با حرف مشكل همو حل كنن كه ديگه واويلاست...
البته شايد سالاي بعد بدتر بشه. ولي فك نكنم همچين جوي كه اينجا ساخته شده بشه ديگه :D
و اينكه پخش كننده ي علف و پاسور و اينام هستن توي دوستام. خيلي مسالمت آميز با هم دوستيم و خيلي وقتا ام در مورد مسائل عميق و اينا(!) با هم حرف ميزنيم و تبادل نظر ميكنيم! يني ادمايي كه اين كاره ان ،لزوماً با بقيه زياد فرقي ندارن.
خب معلومه که اول با گفتگو وارد قضیه می‌شی. منتها مهسا می‌گه اینا بقیه رو تهدید می‌کنن. نمی‌شه که مستقیماً باهاشون درگیر شد. حتی حراست خوابگاه هم اهمیت نده باید به پلیس برسه قضیه. من با سیگار مشکلی ندارم، منتها علف و وید و اینا دیگه نه.
منم سال اول یه هم‌اتاقی داشتم که نه تنها نمی‌ذاشت موزیک بذاریم، شب‌ها برامون به مدت نیم ساعت به صورت اجباری سخنرانی‌های آقای خامنه‌ای رو پخش می‌کرد! !!!!! بعد جرئت نداشتیم بگیم حوصله نداریم و اینا که :-"
=))))))
به نقل از asemaneh76 :
اگه یک نفر توی خوابگاه مواد غذایی،میوه و ...بگیره بعد بزاره یخچال بعد اینا رو کسی برنمیداره؟؟ :rolleyes:
من شنیدم غارت می‌شه. :-"
به نقل از شواليه سبز :
من هم اتاقی داشتم که موزیک نمیذاشت تو اتاق پخش کنم ! :D
به نقل از Farz :
ما ی هم‌اتاقی داشتیم نمیزاشت ورق بازی کنیم، برین از خدا بترسین. :))
آقا یه سوال. چرا بچه‌های سمپادیا همیشه مظلوم واقع می‌شن در همه چی؟ :)) همین‌جا مثلاً طرف حشیش می‌کشیده بقیه‌ رو تهدید می‌کرده، بعد از اون طرف نمی‌ذاشتن ورق بازی کنید و موزیک گوش بدید. :)) یکم‌م شما زور بگید خب. :))

farz

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگان
شهر
سنندج
مدال المپیاد
مرحله اول شیمی
دانشگاه
صنعتی شریف
رشته دانشگاه
مهندسی شیمی

به نقل از Ehem_Ehem :
آقا یه سوال. چرا بچه‌های سمپادیا همیشه مظلوم واقع می‌شن در همه چی؟ :)) همین‌جا مثلاً طرف حشیش می‌کشیده بقیه‌ رو تهدید می‌کرده، بعد از اون طرف نمی‌ذاشتن ورق بازی کنید و موزیک گوش بدید. :)) یکم‌م شما زور بگید خب. :))

اتفاقا این دوستِ ما غیرسمپادی بود :)) راس میگی ها :-"

به نقل از asemaneh76 :
ما که سالم میموند همه‌چی مون، حتی کپک میزد ولی کسی نمیخورد :-" #جدی
ولی تو خوابگاه پسرا حتی کپک زده‌ش هم غارت میشه :-"

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از John Nash :
سلام یه همه شب زنده دارا
من که تازه از خواب بیدار شدم اونم دادشم بیدار کرد
بگذریم
آغاااااا
من همین جا به عنوان یه زخم خورده از بیدار موندنای هم اتاقیا بگم
هر چیزی یه زمانی داره زمان خواب هم مشخصه وقتی زمان خواب شد نباید حق دیگران ضایع کنی
اگه شم تمرین دارین خب هم اتاقیتونم درس داره شما می زنید نمره اون خراب می کنید واسه نمره خودتون خود خواهی هست
همیشه یه جا واسه خوندن هست اما همیشه یه جا واسه خوابیدن نیست
چطور من می تونم شب امتحان برم روی به میز بدون صندلی بشینم درس بخونم هم اتاقیم نمی تونه؟
من خودم چند نمره به خاطر همین مورد از دست دادم و البته هم اتاقیمم دوستیمون رو
من تو اتاق تمرینامو انجام می‌دادم ولی با چراغ خاموش.(چون با لپ‌تاپه) درس هم می‌خواستم بخونم تو اتاق می‌خوندم ولی با چراغ مطالعه و پشت پرده(واسه تختم پرده زده بودم و نورش بقیه رو اذیت نمی‌کرد)
ولی این قضیه‌ی بیدار موندن و سر و صدا کردن تا نصف شب منو دیوونه کرد تو اتاق قبلی که بودم. حدود۲ماه اونجا بودم که نصفشو خوابگاه نمی‌رفتم و می رفتم خونه دوستم :| خیلی بد بود! عزیزان هم‌اتاقیم که بسیار هم آدمای پررو و دریده‌ای بودن تربیت بدنی بود رشته شون.
به نقل از asemaneh76 :
یه کم بستگی داره به اینکه مثلا هر اتاق یخچال داشته باشه یا هر سوئیت. تو خوابگاه ما که تو هر اتاق هست خدایی کسی دست به خوردنی‌های بقیه نمی‌زنه. ولی تو خوابگاه ارشدها که تو هر سوئیته چون معلوم نمی‌شه کی برداشته خوردنی‌ها غارت می‌شن:D ولی تو خوابگاه پسرها مثل اینکه وضع غیر اینه :)) یه بار یکیشون تعریف می‌کرد که گشنه‌ش بوده و یخچالشون خالی بوده. رفته دو طبقه‌ پایین‌تر تو یخچال یه اتاقی خوردنی پیدا کرده خورده مثلا :))تا دو طبقه‌ پایین‌تر یخچال دونه دونه اتاقا رو چک کرده بود و چیزی پیدا نکرده بود :)) بعد تعجب مارو هم درک نمی‌کرد تازه! می‌گفت این عادیه تو خوابگاه پسرها. حالا دیگه نمی‌دونم :D

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

من تو اتاق تمرینامو انجام می‌دادم ولی با چراغ خاموش.(چون با لپ‌تاپه) درس هم می‌خواستم بخونم تو اتاق می‌خوندم ولی با چراغ مطالعه و پشت پرده(واسه تختم پرده زده بودم و نورش بقیه رو اذیت نمی‌کرد)
ولی این قضیه‌ی بیدار موندن و سر و صدا کردن تا نصفه شب منو دیوونه کرد تو اتاق قبلی که بودم. حدود۲ماه اونجا بودم که نصفشو خوابگاه نمی‌رفتم و می رفتم خونه دوستم :| خیلی بد بود! عزیزان هم‌اتاقیم که بسیار هم آدمای پررو و دریده‌ای بودن تربیت بدنی بود رشته شون.یه کم بستگی داره به اینکه مثلا هر اتاق یخچال داشته باشه یا هر سوئیت. تو خوابگاه ما که تو هر اتاق هست خدایی کسی دست به خوردنی‌های بقیه نمی‌زنه. ولی تو خوابگاه ارشدها که تو هر سوئیته چون معلوم نمی‌شه کی برداشته خوردنی‌ها غارت می‌شن:D ولی تو خوابگاه پسرها مثل اینکه وضع غیر اینه :)) یه بار یکیشون تعریف می‌کرد که گشنه‌ش بوده و یخچالشون خالی بوده. رفته دو طبقه‌ پایین‌تر تو یخچال یه اتاقی خوردنی پیدا کرده خورده مثلا :))تا دو طبقه‌ پایین‌تر یخچال دونه دونه اتاقا رو چک کرده بود و چیزی پیدا نکرده بود :)) بعد تعجب مارو هم درک نمی‌کرد تازه! می‌گفت این عادیه تو خوابگاه پسرها. حالا دیگه نمی‌دونم :D

خب منم با چراغ مطالعه می خوندم یا می رفتم نمازخونه یا اتاق بغل اما این هم اتاقی ما می گفت حال نمی ده پشت میز و می خواست رو تحتش بخوابه و بخونه منم مثل خودش تخت طبقه بالا و مهتابی در فاصله ی 1.5 متری
یا یه طفعه دیگه اتاق کاملا ساکت و من کلی چیز دوره سرم پیچیده بودم نور اذیتم نکنه یکی دیگه از هم اتاقی ها داشت فیلم می دید و تخمه میشکوند یعنی رو اعصاب رفته بود صداش ها
و کلی ماجرا دیگه
اما یه چیز که آدم انتظار داره اینه دیگه شبی که فرداش من امتحان 8 صبح دارم و هم اتاقیم امتحان نداره اتاق ساکت باشه من بخوابم نه شب امتحان تا ساعت 4 صبح حرص بخورم :|
به نقل از asemaneh76 :
بستگی به خود آدم و هم اتاقی ها داره
اتاق ما که معمولا یخچال پر بود هیچ کسم کاری به خوراکی های دیگری نداشت تازه کلی باید تعارف می کردی تا بقیه هم بردارند
یه بار شد من 20 تا پیراشکی گوشت داشتم واسه خودم بود و هم اتاقی ها حالا هرچی ما بگیم بفرما غذای خونه هست ها
هم اتاقی می گفت نه مرسی
اگه حالا هم اتاقی پر رو بود باید خودت باید بفهمونی که باید اجازه بگیرند دیگه مثلا من ترم 1 یه هم اتاقی داشتم کل اتاق از اون در آسایش نبودن سر این مسئله و خوزستانی ها که واسه 1 روز می رفتن خونه دیگه قبل رفتن با غذا ها هم خداحافظی می کردند :))
اما با این وجود به غذا های من کاری نداشت :D
مسئله ی خصیص بودن نیست مسئله احترام و مدیریت غذا هستش بارها و بارها و بارها شده اومدن تو اتاق و از من پرسیدن امیر خوراکی چی داری منم دریغ نکردم یا برعکسش خودم رفتم اتاق دوستام اما اینکه می یان سرشون می ندازن پایین میرن سمته یخچال و هرچی می خوان برن بردارن رو اعصابه

امیرحسین

کاربر فوق‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
شهید بهشتی
شهر
بوشهر
سال فارغ التحصیلی
91
دانشگاه
خواجه نصیر
رشته دانشگاه
مهندسی برق

به نقل از Sana 96 :
این علف و وید چیه؟
علف و وید و ماری و ماری جوانا همشون اسم یه چیز هست یه ماده مخدر روان گردان که دروازه ورود به مواد مخدر هست بوی تندی داره و معمولا تو پیپ یه حالا به ضورت ایرانی اگه اشتباه نکنم چندین دور دورش کاغذ می پیچند ظاهرا تو شیرینی و کیک هم می شه ریخت که کسی نفهمه آدم مواد مصرف می کنه

sana Golaby

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1

وای

دختراهم مصرف میکنن تو خوابگاه

انقد از خوبی های خوابگاه گفته شد که من به شخصه وحشت کردم

• شروع کننده موضوع
نام مرکز سمپاد
فرزانگان امین
شهر
اصفهان
سال فارغ التحصیلی
1390

به نقل از Sana 96 :
وای

دختراهم مصرف میکنن تو خوابگاه

انقد از خوبی های خوابگاه گفته شد که من به شخصه وحشت کردم
وحشت نداره. این چیزها زیاد نیستند. بعد هم که شما می‌تونی انتخاب کنی با کی هم‌اتاقی باشی.
کلا خوابگاهو وحشتناکش نکنین! ما داریم توش زندگی میکنیم به خدا :D مشکلی هم نداریم زیاد

sana Golaby

کاربر حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
فرزانگان1

وحشت نداره. این چیزها زیاد نیستند. بعد هم که شما می‌تونی انتخاب کنی با کی هم‌اتاقی باشی.
کلا خوابگاهو وحشتناکش نکنین! ما داریم توش زندگی میکنیم به خدا :D مشکلی هم نداریم زیاد

امیدوارم اینطوری بشه

آخه من که نمیدونم کی چجوریه که انتخاب کنم باش هم اتاقی بشم

بین هم کلاسی هاهم فکر نکنم هیچ کدوممون یه دانشگاه باشیم

• لایک
امتیازات: N!ma

F@temeh

کاربر خاک‌انجمن‌خورده
نام مرکز سمپاد
فرزانگـــان
شهر
کاشـــان
مدال المپیاد
مرحله اول ریاضی
دانشگاه
پلی تکنیک
رشته دانشگاه
سخت افزار

بعد یه چیزی من بگم. از اول سعی کنید یکم زورگو باشید :D
مثلا من از اول خیلی مهربون برخورد کردم با همه، و نتیجه‌ش این شد که مثلا بچه‌های اتاق خودشون سروصدا می‌کردن موقع خواب من، یا درس خوندن من، ( من مشکلی نداشتم خیلی واسه همین نمیگفتم ساکت یا مثلا میگفتم اشکال نداره راحت باشید ) بعد موقع خواب و درس خوندن خودشون که میشد من پچ پچ هم که میکردم میگفتن بم ساکت و ما خوابمون نمیبره یا نمیتونیم درس بخونیم یا برقو خاموش کن میخوایم بخوابیم و اینا. که تقصیر خودم میدونم همه ش رو. چون هیچوقت من اینجوری با هیچکسی تو اتاق برخورد نکردم.
ولی شما سعی کنید اگه اونا اینجورین شمام یکم زور بگید بشون. :D

و اینکه از اول بی تارف بگین که مثلا دوست ندارید کسی بره رو تختتون یا کسی دمپایی تون رو پا کنه یا هرچیزی که بش حساسین.
تو اتاق ما مثلا همه میدونسن فلانی دوست نداره بری رو تختش کسی هم نمیرفت ولی یکی دیگه بود مشکلی با این موضوع نداشت و مواقعی که نبود رو تخت اون میخوابیدن ملت :D

نام مرکز سمپاد
شهید حقانی
شهر
بندرعــباس
سال فارغ التحصیلی
1392

آها خوب شد گفت فاطمه ...راس میگه

ببینید اکثرا و مخصوصا پسرا فک میکنن وارد اونجا که میشن یه سیستم رفاقتی و اگه دشمنی شه زورگوئیه....ولی بعدن میفهمن این نیس.....همه قراره زندگی کنن ..اردو نیس اصلا ...
زندگیه....
هرکی بگه من دوس ندارم کسی دست به خوراکیم تو یخچال بزنه کسی نمیزنه مگر مثلا تو کل خوابگاه یکی پیدا بشه آدم خیلی بی معنی ای باشه ...بعد با اونم اگه دوستی نکنید نمیاد ولی اگه بش رو بدید میاد .. و اینجور آدمای به ظاهر باحال عموما توی خوابگاه طرد میشن چون هیشکی دوس نداره با یه همجنسش اینقد ندار و قاطی بشه ...و اینکه کلا همه آدمن ...فرق ها زیاده ...ولی فک نکنین اونی که مثن سیگاری یا حشیشیه نمیشه باش حرفید ...یا اونی که با شما فرق داره دیگه هیچ رابطه ای نمیشه باش برقرار کرد ..اصل بر زندگی مسالمت آمیز کنار همه ....پس نه به فکر گذشتن از حقتون باشین نه به فکر به زور گرفتن حقتون ....همه چیز مسالمت آمیز

nikooo

کاربر نیمه‌حرفه‌ای
نام مرکز سمپاد
ƒαяℨαᾔℯℊαᾔ кαṧℌαη
شهر
کاشــــــان
دانشگاه
تهرانـــــــ
رشته دانشگاه
معماری

در تایید حرف دوستان بگم...
با معماریا هم اتاق نشین...مخصوصن اگه فنی هستین... همش غر میزنن سر آدم شما درس ندارین...شب امتحان میشینن درس میخونن..ما همش تو طول ترم پروژه داریم...آخرشم غر سرمون میره که در س ندارین... حسودیشون میشه؟انصافه آخه؟ :P
جا هم رو زمین نیست.... اگه آدمای مرتبی هستین و شب میخواین بخوابین یا حوصله ی آهنگ (حالا هر نوعش که من سر پروژه هام با همه اینا آشنا شدم :D ) با ما ها هم اتاق نشین... ینی آزار میدن اینجور آدما .... البته خدارو شکر دو ترم قبل من این مشکلو نداشتم...ولی دوستم از دست یه IT تو اتاقشون عذاب میکشید...نذاشت بنده خدا نفس بکشه :(
با تربیت بدنی و مدیریت و این چیزا اصن هم اتاق نشین... نمیگم چشونه ;;)
اصن هنری ها با فنی ها هم اتاق نشین ... (حالا ترم دیگه خدا نصیبمون میکنه)
بچه های علوم خوبن مخصوصن این زیستیا... خیلی آدمن...
کلن فنی های هم رشته هم هم اتاق نشین.. سایه همدیگرو با تیر میزنین...نمیتونین همو تحمل کنین :)) (شوخی!)
ولی معماری ها... ترم اول لااقل با هم نباشین..تا همدیگرو بشناسین...یکی بود کارا منو هی کپ میزد.. بدون اجازه...رو میز نور :D ینی برمیداشت کا رو با خودش میبرد :-$ من ازش خوشم نمیومد ... ولی یه دوست دیگه داشتم هم رشته ایم بود ...ترم دوم همش تو اتاق اون بودم .آهنگ روشن میکرد با هم کار میکردیم...به هم کمک میکردیم...اونم چون زود خسته میشد هی تشویقش میکردم که نه ادامه بده...اینجوری خوبه...رفیق اینجوری پیدا کردین خوبه..هم اتاق بشین...خوش میگذره x:

+من پرسیدم میگفتن ترم دیگه فقط ساختمون 71 برامون باز میشه...سال بالاییم میگفت.. قضیه چیه؟مگه نمیگفتن همه ساختمونا باز میشه؟
+سعی کنید تو خوابگاه یاد بگیرید اجتماعی باشید و با یه سری مسایل کنار بیاین... وگرنه تو زندگی آیندتون به مشکل برمیخورین.سعی کین یاد بگیرین با برق روشن بخوابید یا اگه نمیتونین غر نزنین..یه جور دیگه مسئله رو حل کنین...کلن خیلی غر نزنین..خیلی چیزه رو اعصابیه...همون که بچه ها گفتن منطقی حرفتون رو بزنید...و این که ماها حق برابر داریم تو اتاق .... اگه برق یه شب به خاطر تو روشنه قبول کن که یه شب دیگم واسه دوستت روشن باشه...
+هان ...تو خوابگاه نمیتونید تمیز باشید..من اوایل هی ظرفامو میشستم...اواخر کپک جمع میکردم...دیگه :-"

Ehem_Ehem

Saleh
نام مرکز سمپاد
شهیدبهشتی
شهر
زنجان
سال فارغ التحصیلی
1393
دانشگاه
دانشکده فنّی دانشگاه تهران
رشته دانشگاه
مهندسی معدن
تلگرام
اینستاگرام

به نقل از F@temeh :
بعد یه چیزی من بگم. از اول سعی کنید یکم زورگو باشید :D
ها همین. ببین بنظرم قرار نیست حق کسی رو بگیریم ازش. ولی برای حفظ حقوق خودمون لازمه یکم زورگو باشیم و سریع روی خوش نشون ندیم. من اگر دوستای دبیرستان خودم باهام باشن، می‌شناسمشون، می‌تونم باهاشون کنار بیام. درغیر این‌صورت بنظرم باید خیلی اخلاق خوش نشون ندم. حداقل روزای اول.
شما معتاد شدی خبر نداری. :-"
تو غذات وید ریختن. :-"

بالا